Reklama

sobota 7. července 2018

Lež, stejně jako před útokem na Irák

Jaroslav Loudil
7. 7. 2018
Mezinárodní chemičtí experti organizace OPCW  dnes zveřejnili výsledek svého šetření o možném použití chemických zbraní při letošním útoku v Důmě. Závěr ?? Organizace NATO  a její členové lhali opět celému světu. Žádné nervově paralytické zbraně typu Sarin nebyly v Důmě použity, nalezly se jen zbytky chloru, což  je ovšem látka, kterou doslova na koleně vyrobí kdejaký ušmudlaný  prosťáček, který s odřenýma ušima absolvoval základní školu.  Chlor tedy mohl v Důmě vypustit doslova kdokoliv! 


Žádný problém pro nikoho! NATO ovšem tehdá tvrdilo, že použití na výrobu velmi složitých nervově paralytických látek může zvádnout jen stát, nikoli jednotlivec či nějaká organizace! Tedy prý Bašár Asad jediný mohl zaůtočit  v Důmě .

P.S. NATO se znovu pokusilo obelhat celý svět, stejně jako při útoku na Irák 2003. Je dobře , že nyní celý svět opět vidí , co je to za odpornou organizaci. Pokud nebude NATO včas zrušeno, pak zatáhne celý svět do  nesmírné  katastrofy. Rakety USA, Francie a Británie byly za huronského potlesku ubohých servilních pocmrdů (to jsme my = ČR), odpáleny na Sýrii  a opět pod vylhanou záminkou ! Svět stál na prahu Třetí světové války. Zase vinou NATO. Jednou se jim tu válku povede rozpoutat. Hajzlové !

https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-svet/552675/pri-utoku-v-dume-nebyla-pouzita-nervove-paralyticka-latka-tvrdi-odbornici.html

78 komentářů :

 1. Je to stejná idiocie jako otava novičokem. Ten záhadně otravuje a nezabíjí pouze u chem. laboratoře ve velké malé Británii.

  OdpovědětSmazat
 2. Ne, ty prolhaný zmetku Loudile. Vy jste tvrdili, že žádný útok v Dumě vůbec nebyl a vše bylo jen sehrané divadlo.

  http://www.novarepublika.cz/2018/04/nova-hvezda-hollywoodu-je-ze-syrie.html

  http://www.novarepublika.cz/2018/04/komu-verite.html

  Sám jsi hajzl!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 1:14 jdi si lecit rusofobii, mentalni debile

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Všichni jste idioti...Proč se hádáte, dokud se aktéři neodkopají??? To věděl bych rád...

   Smazat
  4. Však to také bylo sehrané divadlo, což bylo od počátku zřejmé všem bytostem s mozkem(není váš případ). Ostatně hrozbu přípravy této provokace odhalili Rusové už několik týdnů předem.
   Mluvčí americké diplomacie Heather Nauertová pak tvrdila „Víme, že jen některé země, jako je Sýrie, mají přiměřené prostředky a tyto druhy zbraní“.
   Maškaráda s poléváním nic netušících lidí agenty tzv. Bílých přileb, jen podtrhovala to, jaké mínění mají o lidech, pro které je představení určeno. No, ve vašem případě se nemýlí...

   Smazat
  5. Tak ještě dnes na Lidovkách tvrdí jejich redaktor, že ten útok se konal a že ty oběti byly zabity chlórem, že se to tímto dokázalo. Přitom oběti nikdo nikde neidentifikoval, akorát nějaké fotky ležících dětí, žádná těla se nenašla, nikde žádní rodiče, kteří by postrádali svoje potomky. Jediný, kdo byl svědek byl ten hošík, kterého za sušenky polévali v nemocnici vodou, to je jediný věrohodný svědek. Jinak nikdo.

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
  7. ---- Ve východní Ghútě, jejíž součástí je i město Dúmá, bylo několik chemických incidentů, přesněji, známé jsou dva.

   Jednak údajný útok chlorem, kdy prý nějaký dobrák shodil na obytnou čtvrť dvě, tři amatérsky upravené plynové bomby, a možná se mu podařilo několik lidí zabít. Vševědoucí SOHR dodal zajímavou informaci, dozajista pravdivou, že tyto amatérské bomby shazoval ruský vrtulník.
   O tom víme jen to, že se našly stopy po chloru a nějací mrtví lidé. To je hodně smutné, ale zajímavé na tom je, že tyto bomby byly v celku, tj. nebyla to munice, jen bomby kdesi na střeše. Tím vzniká další otázka, kdo tam ty bomby v čase dobývání Východní Ghúty, kdy tato byla v držení hlavořezů a jejich english guru, dál?

   Druhý incident je ten inscenovaný White Helmets z nemocnice. Ten je už profláknutý.

   Smazat
  8. ---- Pokud by se použil nějaký plyn Syrskou armádou, potom bych věřil, kdyby byl puštěn do tunelů ISIL vedoucích až do Damašku. To se však nestalo. Tedy Asad ISIL zřejmě chránil, zato bombardoval svoje proste obyvatelé v jejich domech. Báječná myšlenka.

   A zajímavá je další okolnost. Při náletech se objevila zpráva, že zde zahynula spousta speciálů SAS. Taktéž se objevilo vyjádření Lavrova na požadavek přerušení bojů, že Británie má požádat o koridor přímo Asada. Od té doby začal ze strany Británie hysterický vřískot. Oni vždy vykřikovali, ale tentokrát to bylo hodně přez míru. Tedy historka s SAS se jeví jako hodně pravděpodobná. Od té doby se špatné vztahy GB a RF markantně zhoršily a to nejhlavnější - náhle se objevil další chemický případ - Skripal.

   Smazat
  9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  10. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  12. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  13. To Vám nevadí, že Rusové přivezli do Hágu přímé účastníky toho slavného natáčení Bílých přileb, kteří potvrdili, že to vše bylo incenované a nahrané? Některé bohužel ani pravda nepřesvědčí.Je lépe lhát s amíkem než sdílet pravdu s Rusama?

   Smazat
  14. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  15. Zde vysvetleni pro lidi s mensim rozhledem jak to vlastne je v USA a potazmo i jinde:

   http://www.protiproud.cz/politika/3804-izrael-jednapadesaty-stat-usa-biliony-dolaru-mizi-beze-stopy-v-deep-state-se-vladne-lobbingem-symbioza-mocnosti-je-realitou-mlady-narod-upraven-do-potrebne-formy-poslete-jeste-vice-zbrani-pro-utocnika.htm

   Smazat
  16. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  17. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  18. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 3. Ale my uz dnes vime dobre KDO JSOU TY KDOKOLIV !! Kdo dodaval do Cecny zbrane, penize a vybaveni aby mohli mezinarodnu teroristi pachat hruzne a nevidane zlociny v Cecne a V CELEM RUSKU /Usa a Saudi Arabia, ktere je v cele dnes OSN Komise pro lidska prava, dali tak Satanum dalsi moznost ,aby znicil lidstvo !!!/, .. TO JE TREBA SI PAMATOVAT A SROVNAT s tim zhajzlovanym podlym krysozradcem sve zeme Skripalem , Litvinenkem a Berezovskym a dalsim kteri se ted skryvaji v Izraeli pred spravedlivym trestem..
  Chteji to dnes zakryt hysterickym hitlerovskym jecenim a misto toho sklizi stale vetsi POHRDANI A VYSMECH ,OD LIDI Z CELEHO SVETA...
  Kteri nezapomneli ,ze jsou lidmi..

  OdpovědětSmazat
 4. Západ má ve lhaní skvělou tradici, kterou veřejnost toleruje. Drtivá většina lidí je totiž za A) zaměstnána svými starostmi, a za B) znechucená politikou, tak že jí raději nesleduje.
  Když to mírně rozvedu, většina lidí se honí za materiálním zajištění sebe sama a své rodiny. Musí splácet hypotéky, neregulované nájemné, leasingy na nová auta, drahé dovolené,...a k tomu všemu potřebuje dobře placené zaměstnání. V něm pak tráví stále více času a na sledování toho, co předvádějí námi zvolení zástupci už jim čas nezbývá. nehledě na to, že i do očí bijící rozkrádání uniká bez trestu, vyjma případů, kdy si politici vyřizují účty mezi sebou. Paradoxně se zpronevěra neřeší ani podle povinnosti o nakládání s cizím majetkem. Tak že za to, za co jsou plebejci, v lepším případě, vyhazováni z práce, se u politiků přejde s poukazem na "politickou odpovědnost". Tu ovšem převezmou pouze tehdy, pokud se jejich kauza proflákne těsně před volbami, protože lidi mají krátkou paměť.
  Proto je lež základním stavebním kamenem demokracie.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. nikdy tomu nebylo jinak. země si oddychne až lidstvo vychcípe.

   Smazat
  2. 6,57
   Máš recht. Lidstvo je svým způsobem unikát. V každém jiném druhu panují poměrně přísná pravidla evolučního vývoje a přirozeného výběru. Sex se provozuje výhradně za účelem rozmnožování. Veškeré sexuální úchylky nejsou tolerovány a takto postižení jedinci jsou vyřazeni z dalšího rozmnožování. Predátoři zabíjejí pouze podle striktních pravidel (lov potravy a hájení svého teritoria). Každý druh si bere pouze pro svou potřebu a spotřebu. Nikdo se neobklopuje spoustou zbytečných krámů, které by si pořizoval jenom proto, aby vyvolal závist ostatních.
   Tak, jako každý přemnožený parazit, i lidé na to nakonec dojedou. Každý totiž je zredukován na minimum po té, co téměř zlikviduje svého hostitele. I lidi se propracují brzy k tomu, že na planetě zůstane pár stovek jedinců a je naprosto jedno, zda důvodem redukce bude sebezničující válka, epidemie, nebo úplná devastace planety. Na všem pilně pracujeme a čas se nám krátí...

   Smazat
  3. Hricáku, tvé naivní představy o přírodě, o tom jaký sex druhy provozují a podle jakých pravidel se zabíjejí svědčí o (ne)úrovni tvého vzdělání.

   Ale nikdy není pozdě věci začít napravovat tak pro začátek zkus třeba toto

   http://www.osel.cz/7781-impanzi-jsou-takovi-normalni-zabijaci.html

   https://zoommagazin.iprima.cz/priroda/co-vypovida-zvireci-homosexualita-o-lidech-vite-kolik-zvirat-je-gay

   Smazat
  4. 11,56
   Jsi blb. Na rozdíl od tebe se pohybuji v přírodě celý život. Nemusím studovat na internetu, nebo z přiblblých příruček. Jestli jedno zvíře zabije jiné zvíře svého druhu, lze vždycky najít racionální důvod. Ale nikdy to není jenom pro zábavu. Pokud se u zvířete objeví homosexualita, samo se vyřadí z další reprodukce. Zvířata nejsou totiž sešněrovány předsudky, nebo společenskými pravidly. A navíc, zvířecí sexualitu neřídí city, nebo pocity, ale v drtivé většině chemie. Pokud říjná samice začne vylučovat estrogen ve vyšší míře, dává pachový signál k páření. Dokud samci "nezavoní", samec buď vůbec nejeví zájem, nebo je samicí odmítnut.
   Chce to se víc dívat kolem sebe.

   Smazat
  5. A co nasi pastevci ,to je jako nic?? Chudaci musi kupovat holinky (nejlepe zlute) aby ovce neutekly a vy pane takhle

   Smazat
  6. vladimír hricák7. července 2018 17:25
   ..bohužel musím souhlasit s Vaším oponentem.

   Zabíjení jen tak je živočišné říši běžné.
   Už jen taková kočka, která si "hraje" s myší...

   Smazat
  7. 10,32
   Pokud si "hraje" kocka s mysi, neni to nic jineho, nez vyuka lovu. Nektere kocky, ale i jine druhy predatoru, nosi mladatum korist zivou. Aby se mladata naucila zabijet-lovit. To neni zadne zabijeni pro zabavu,ale pud sebezachovy. Podvedoma snaha o zachovani sveho druhu.

   Smazat
  8. @8. července 2018 12:50

   Můj argument výše nehovořil o jiných druzích predátorů, ale o granulemi přežrané kočce domácí. Ano, jistě je těžko tady teď dokázat, že se kočka u toho mučení baví, pokud však svoji definici "zabíjení pro zábavu" přiohnete tak, aby se tomuto příkladu vyhnula, tak potom bude lze namítnout že i ti lidští kati si svým jednáním jaksi tříbí smysly.

   To už ale doháním ad absurdum.


   Jádrem mého příspěvku bylo, že jakkoli lze souhlasit s tím, že lidstvo exploatuje zdroje, ničí planetu a chová se zvráceně ve světle svých vlastních morálních kritérií, tak nelze souhlasit s tím, že se tak děje vybočením z jakési jinak žádoucí "přirozenosti". Protože právě tohle je ta přirozenost, se kterou musíme jako jediný druh, u kterého se vyvinulo pokročilé vědomí sebe sama, nějak naložit.

   A proto je třeba vlastní přirozenost poznat a přiznat si ji. - Aby ji bylo možno nějak zpracovat. Báchorky o jakési spravedlivé přírodě, o vyjímečnosti lidského plemene...
   To jsou iluze, které je třeba vyvracet.

   Nestačí se v přírodě pohybovat celý život, pro pochopení člověk potřebuje studovat práce mnoha a mnoha lidí, kteří se sice také pohybovali v přírodě, ale v celku měli nespočetně více a různorodějších příležitostí svá pozorování systematizovat a dělat z nich reprezentativní závěry. Jako ti vědci ve dvou odkazech nabízených v "7. července 2018 11:56"

   jinak za sebe vřele doporučuji k přečtení knihu
   Lyall Watson: Temné síly přírody
   Pak už snad nedojde k tomu, že by někdo vážně uváděl takové nepravdy jako že:

   - Sex se provozuje výhradně za účelem rozmnožování.
   -- Neprovozuje. Primáti běžně provozuji usmiřovací sex. Sexem se tuží sociální vazby ve skupině. Samice běžně poskytují sex za výhody. Tak jakko u lidí.

   - Predátoři zabíjejí pouze podle striktních pravidel (lov potravy a hájení svého teritoria).
   -- Nikoli. Vypadl Vám z toho boj o samice (není to vždycky tak že si samci kavalírsky zkříží zbraně a slabší odejde... ) A především boj o místo v hierarchii. - tak jako lidé ( A to teď nemluvme o čistě "sadisticky deviantních" případech podle jakýchkoli lidských měřítek )

   - Každý druh si bere pouze pro svou potřebu a spotřebu.
   -- Není to pravda. Pravda je, že každý druh si bere co to jde. Co mu prostředí dovolí a co mu síly stačí. - tak jako lidi. Ti teď ale díky technologii mohou brát tolik, že je to zničí. Ale nemusí - jen je třeba si to uvědomit.

   - Nikdo se neobklopuje spoustou zbytečných krámů, které by si pořizoval jenom proto, aby vyvolal závist ostatních.
   -- Běžně. Vzpoměňte na ten slavný paví ocas. Ten není zbytečný?


   Evoluce selektuje ale netrestá. Nevkládejme do toho idealismus (natož náboženství)


   Smazat
  9. 17,39
   Budu vám opět oponovat. Uvést příklad na vyšlechtěné (zdegenerované) kočce není asi to pravé ořechové. Mám na mysli případy zvířat žijící v přírodě se všemi náležitostmi. To znamená skutečný lov nebo jiný způsob získávání potravy, kromě lidmi naplněné mísy, nebo koryta.
   Uvedl jsem lov a hájení teritoria pouze jak možné, nikoliv jediné důvody k zabíjení jedinců SVÉHO druhu.
   Vycházejme z toho, že se vše točí kolem žrádla a rozmnožování. Lov, boj o samice , nebo teritorium je výdej energie, která se v přírodě nedoplňuje vždy snadno. Navíc je její doplňování často spojeno s rizikem životní újmy. Predátor může být při lovu zraněn, nebo zabit, býložravec je právě na pastvě často terčem útoku.
   Pokud se zvířata přežírají, připravují se na dobu nouze.
   Pokud uvádíte příklad nepřirozeného sexu u šimpanzů, nejsem si jistý. Jsou to ještě zvířata? Podle lidského pohledu ano, ale podívejte se kolem sebe. Není na tom spousta lidí hůř, než oni primáti?
   Paví ocas a jiné "zbytečné krámy" mají své místo a racionální důvod. Většinou mají upoutávat pozornost druhého pohlaví, případě třeba parohů i posloužit jako zbraň.
   Pokud jsem použil slovo trestá, myslel jsem ho samozřejmě obrazně. Jenom lidé jsou vybaveni city a pocity. To, co se nám může jevit jako trest, odměna, láska, nebo nenávist, je v přírodě slabost, síla, rozmnožovací pud a přirozený výběr.
   A ještě jedna drobnost na závěr. Pokud do chodu věcí zasáhne člověk, nejde už o přírodu. Pokud člověk denně sype plnou mísu žrádla bez boje a námahy, pokud člověk kastruje, tlumí nebo povzbuzuje, také nejde o přírodu.
   Člověk totiž v přírodě zkurvil, na co sáhl.

   Smazat
  10. Dám vám ještě jeden příklad "zvrhlé" zvířecí sexuality.
   Potřete si nohu poševním sekretem hárající feny. Až na vás budou dorážet psi ze širokého okolí a budou se s vámi snažit kopulovat, rozhodně to nepůjde o lásku, nebo zvířecí sodomii. Jednoduše zafunguje chemie, kterou lidé dokázali využít v řadě případů ve svůj prospěch. Např. při odběru spermatu chovných zvířat, nebo třeba při výrobě feromonových návnad.
   Víte, lidé jsou také zvířata, která se do nedávna chovala podle přírodních zákonů. Jenom jsme z nich vybočili. Důvod číslo jedna je přemnožení. Důvod číslo dvě je získávání potravy bez přiměřené námahy. To z nás udělalo kriply, přímo volající po vlastním vyhubení. My si hrajeme na bohy a zachraňujeme před smrtí ty, kteří by měli správně zahynout. To by ale nebylo ještě to nejhorší. My těmto jedincům ještě umožňujeme se zapojit do další reprodukce. A z toho pramení neustále se zhoršující zdravotní i duševní stav populace. A to neskončí dobře.

   Smazat
 5. 1.33.Opravdu uroven.Takhle se vyjadruji elity česke spolecnosti.

  OdpovědětSmazat
 6. Ono to do sebe zapadá,otravy v Anglii,chemické útoky v Sýrii,hlavně vinu hodit na Rusko.Řekl bych,že jsou to určité testy,jako látku použít,protože se připravuje něco většího,pod falešnou vlajkou.

  OdpovědětSmazat
 7. Zkusím trochu jiný pohled. Pokud se podíváme na národy Evropy z hlediska kulturní tvorby, tak některé mají bohatou historii v malířství, architektuře, jiné v hudbě a některé např. v literatuře. Historicky Anglosasové moc rozruchu v malířství ani hudbě nezpůsobili. Zato v literatuře, ve tvorbě zápletek nebo divadelních her byli a jsou stále velmi dobří. A očekává se od ostatních, aby tato jejich tvorba byla přijímána jako realita. A někteří to tak opravdu berou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Stačí si vzpomenout na mnichovskou zradu anglánů i frantíků. Budou stále stejní.

   Smazat
 8. Pro takové provokace není chlór potřeba ani vyrábět!
  Jde o běžnou technickou chemikálii dodávanou v tlakových lahvích k účelu desinfekce vody či bělení (prádla, papíru atd.).
  Jde o látku, která je za normálních podmínek plynná, a proto lze očekávat, že se na místě domnělého použití dlouho nezdrží, rychle se rozptýlí a vítr ji odvane do dálav.
  Jak inspektoři OPCW tu látku zjistili na místě domnělého použití, zůstává záhadou.
  Leda tak podle poničené vegetace, byla-li tam (v rozvalinách té Dúmy) vůbec jaká. Anebo spíš podle svědectví proslavených prodejných Bílých helem ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na Novinkách se otázce chloru věnovali takto: "Zbytky chlóru byly podle zprávy nalezeny v rozbombardované budově na místech 2 a 4, kde byly podle expertů průmyslové plynové lahve v nejvyšším patře. Ve zprávě se píše, že spojení těchto plynových lahví se zkoumanou událostí je stále předmětem šetření, stejně jako zbývá zjistit, jak se na místo lahve dostaly."

   Jinými slovy, zbytky chloru byly nalezeny v budovách, kde se našly i průmyslové lahve. Vzhledem k těm "vyšším patrům" předpokládám, že šlo o ony "jako" chemické bomby vyfocené na posteli.

   Smazat
  2. 12:30, ano, vyfocené na posteli. Nějak nikoho nevzrušovalo, že vypadaly, jako by je tam někdo položil a otevřel kohoutky. Že by Putin?

   Smazat
 9. Jediný kdo tu lhal a stále lže jako když tiskne jsou ti

  (Asad, Rusáci, Loudil, Roberts, celá NR,...), kteří tvrdili, že žádný chemický útok v Duma neproběhl a vše bylo jen sehrané divadlo západních tajných služeb, postižení byli jen dobře zaplacení herci. Tvrdil to i tento fanatický pošuk Loudil, cynické prase vysmívající se obětem
  http://www.novarepublika.cz/2018/04/drasticke-zabery-z-dumy-k-smichu.html
  Podle OPCW ale útok jednoznačně proběhl, zkoumali těla obětí a místa útoku, i když jen ta kam je Asadovci pustili.
  Tak kdo je tady kurva lhář a hajzl?? Loudile??

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdybys ty pitomče dokázal rozeznávat, tak zrovínka tenhle útok byl fingovaný. Zkus plakat nad zbořenymi domy po ruských náletech, anebo si vyber že skutečných chemických ataků, u tohoto incidentů jsi trapně neinformovaný.

   Smazat
  2. 13:26
   Kdyby jsme měli brečet nad nálety uASSackejch okupantů,tak 73let NEDĚLÁME NIC JINÝHO!!!!!

   Smazat
  3. 11:30 Neproběhl žádný chemický útok sarinem ze strany těch, které jmenujete. To ovšem neznamená, že neproběhl fingovaný chemický útok chlórem. Ten naopak byl předvídán. Ovšem slůvko sem, slůvko tam, to nechápavý idiot nerozlišuje.

   Smazat
  4. Kurva, lhář, hajzl, a nevychovanej sprosťák je tady anonym 11.30, kterej vypuzuje z pajšlu jednu sprostou nadávku a urážku za druhou, a při tom mu určitě lítá pěna od huby.

   Smazat
 10. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vypni si CapsLock a zapracuj na mezerách mezi slovy, imbecile.

   Smazat
  2. 11:49 Raději ne, to bys to pak nečetl, a to je pro takové, jako jsi ty nutné, imbecile.

   Smazat
 11. Je zajímavé jaké si tu pánové Dvořák s Davidem pěstují primitivy, jako tento exemplář z 11:50, 11:38, 12:02... To je opravdu "úroveň".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přitom by mohli vyzdvihnout morální hodnoty Miroslava Kalouska a Jiřího Drahoše, poreferovat o přátelském vztahu Zaorálka s Porošenkem, ukázat vzkvétající Ukrajinu a trpící obyvatelstvo Krymu.

   Smazat
  2. 12:12 Však jsou to reakce na provokatéry. A to si ti idioti zaslouží, když už sem lezou, a otravují diskuze.

   Smazat
  3. 12:26 bohužel primitivních výčinů je tady skutečně hodně. Kdysi byla NR prostorem, kde se vkládaly zajímavé komentáře.
   Mám podezření, že trapná individua typu "uASS", "havlolejno", "výblitek", "havlozvratek", "poserplína" a další podobně vulgární psavci, co neúnavně útočí dnem i nocí u jakéhokoli tématu .. jsou ve skutečnosti trollové z eurohodnotné bojové brigády.

   Smazat
  4. 13:21
   Tichá hloupost je mi milejší....takže ZMLKNI pornoJando!!!!!

   Smazat
  5. 12:26, a ještě je poznáš podle termínu: "pornoJanda", a taky podle toho, že používají kapitálky, vykřičníky, gramatické chyby a hlavně podle toho, že kromě vulgárních a trapných výkřiků, jimiž zaserou celou diskusi, nic jiného k tématu nemají.

   Smazat
  6. 13;35
   Hmmm,havlotrotl je češtinář a spisovatel stejně,jako ten UDAVAČ Hejvl....oba stojí za EN ONO!!!!!!☺☺☺

   Smazat
  7. 12:26, a taky občas přidává na konci svého svérázného trapného projevu smajly.

   Smazat
  8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  9. 13:40 Statisticky vzato, slabomyslní hulváti se musí vyskytovat na obou stranách politického spektra. Jen na té "demokratické" straně je to pravidlem, na opačné straně jen vyjímka.

   Smazat
  10. 14:38 Ta demokatůrská strana potřebuje adekvátní odpověď typu "Jak se do lesa volá...". Nedá se jich zbavit. Musí se aspoň skvařit ve vlastním vzteku a nenávisti, když už si nechají platit CTHH za to, že lezou na weby, které mají v seznamu, jako nepohodlné, a na nichž se snaží o destrukci diskuzí.

   Smazat
 12. Angličné vypouštějí tolik nenávistného žlučovitého jedu kolem sebe, že i já se cítím silně otráven z toho co její představitelé do světa vypouštějí. M.R.

  OdpovědětSmazat
 13. Možná by stálo za to, vědět před tou žhavou debatou o Sýrii několik informací o této zemi: Několik poznámek k  Sýrii za vlády prezidenta Asada:
  Asadova rodina patří k tolerantnímu islámu Alawidské orientace
  syrské ženy mají stejná práva jako muži – na studium, zdravotnictví a vzdělávání
  v Sýrii nejsou ženy nuceny nosit burku. Šaría (islámské právo) je protiústavní.
  Sýrie je jediná arabská země se sekulární ústavou a netoleruje islámská extremistická hnutí.
  Zhruba 10% syrského obyvatelstva patří k jedné z mnoha křesťanských denominací, ta je plně integrovaná v syrském politickém a společenském životě.
  V ostatních arabských zemích má křesťanská populace méně než 1% v důsledku trvalého nepřátelství.
  Sýrie zakázala geneticky modifikované (GMO) plodiny, s uvedením, že toto rozhodnutí bylo učiněno za účelem „zachování lidského zdraví“.
  Sýrie je otevřena západní společnosti a kultuře jako žádná jiná arabská země.
  V médiích a a na vysokých školách se otevřeně diskutuje jak ovlivnit globální mocenské elity. To znamená, že plně pochopili skutečnost, že skutečná moc Západu nespočívá v Bílém domě, ale spíše v komplexní a výkonné síti elitních think-tanků a v centrálních bankách.
  V průběhu dějin bylo zvoleno pět papežů syrského původu. Náboženská tolerance je v této oblasti unikátní.
  Před současnou občanskou válkou byla Sýrie jedinou zemí Blízkého východu, které se podobné konflikty vyhybaly.
  Sýrie byla jedinou zemí, která pomohla iráckým uprchlíkům bez jakékoli sociální, politické nebo náboženské diskriminace
  Sýrii se jasně a jednoznačně staví proti sionismu a vládě Izraele.
  Po masivní nálezu ropy v syrských Golanských výšinách, okupovaných Izraelem od roku 1967, Netanjahu nedávno požádal Obamu, aby uznal anexi území. Aby Izrael upevnil své postavení, tak se rozbíhají plány na usazení 100.000 izraelských osadníků.
  A dva nejdůležitější body:
  Sýrie je jednou z mála zemí na Středním východě bez dluhů u Mezinárodního měnového fondu.
  Sýrie je jediná středomořská země, která zůstává vlastníkem své ropné společnosti, se zásobou ropy 2,500 milionu barelů, vyhnula se privatizaci a je v rukou pouze pro státních podniků
  Takže se zeptejme sami sebe, proč a kdo se pokouší svrhnout vládu?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je jeden zločin horší než druhý. Ale ten nejstrašnější je skutečnost, že v Sýrii byly zmařeny snahy USA.
   Jak potom vypadají USA před světem? Jak si mají udržet autoritu vazalů? A jak se mají cítit vazalové a poskoci, když jejich páníček jde od porážky k porážce a nedokáže se prosadit už ani v zemích třetího světa?

   Smazat
 14. a to predsa Korbels Mord parta nevie stráviť

  OdpovědětSmazat
 15. Žijeme v době, kdy lež má navrch a pravda se krčí v koutě. Čím více lží vyplouvá na povrch, tím méně důvěry mají nositelé lží u lidí dobré vůle...

  OdpovědětSmazat
 16. Když jsem to četl,tak je jasné,že Hricák má pravdu!

  OdpovědětSmazat
 17. Tady platí ruské heslo opřené o historickoui zkušenost: "angličánka gádit", tj. něco jako "Británie špiní svým lejnem" :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Britove jsou zlodejsky odpad. Potrebujou zase pres drzku

   Smazat
 18. V Británii žije světový odpad ,a až to přijde neunikne nikdo !!!

  OdpovědětSmazat
 19. PŘEKLAD LETÁKU PEGIDY V DRÁŽĎANECH 5.1.2015

  Milí spoluobčané,
  mnozí z nás trpí nespravedlností v naší zemi. Snad někteří z nás dokonce cítí, že celý systém je asi před společným zlomem. Jak to mohlo dojít tak daleko a co s tím můžeme dělat?
  USA proměňovala od Bushe juniora téměř každý rok jednu zemi v trosky. Afghánistán, Irák, Libye, Sýrie schytaly to nejhorší. Kromě toho Mezinárodní měnový fond a Světová banka bránily skutečnému rozvoji v zemích třetího světa systematicky po celá desetiletí. Jedná se o hlavní důvody pro příchod uprchlíků z Afriky a Blízkého východu: lidé musí utéci, protože jejich domov byl zničen nebo beznadějně zadlužen!
  Ale to není celá pravda. To nepochází od americká vlády, ale od finanční elity v Londýně a na Wall Street, co se stalo. Tyto kruhy nedovolí národům suverénně jednat. Ale přesně o to nyní jde u zemí BRICS ( Brazílie, Rusko, Indie, Čína, Jižní Afrika). Finanční elita chce toto spojenectví dostat za každou cenu na kolena. Dokonce jde i o smlouvu s ďáblem.
  To se vztahuje k machinacím Saúdské Arábie, která podporuje islámský fundamentalismus (wahhábismus) jako státní náboženství a tuto ideologii z velké části v zahraničí financuje a rozšiřuje.
  To je tajemství původu islámského státu (IS) - bez dárců ze Saúdské Arábie a Kataru by tito barbarští vojáci nebyli schopni působit.
  Tato "osa zla" – Washington – Londýn - Rijád - je jádrem celého problému. Takže jsme to neudělali kvůli pomýleným politikům pro azyl, uprchlíkům nebo jen islamizaci samu o sobě, ale z důvodu zničení suverenity všech zemí (včetně Německa) prostřednictvím globálního finančního impéria.
  Nejpřesvědčivějším důkazem síly této skupiny byla finanční krize v roce 2008, kdy západní vlády trestní machinace největších bank podporovaly mnohamiliardovými dolarovými výpomocemi, namísto dvoustupňového bankovního systému, a tím ochrany obyvatel. Přes proud peněz se úvěry bank do reálné ekonomiky zhroutily a střední třída v posledních letech kolabuje. To musí hned skončit!

  Německo musí s šílenou transatlantickou politikou konfrontace proti Rusku skončit a namísto toho přijmout nabídku čínského prezidenta Xi - začít společně se zeměmi BRICS s programem globálního rozvoje. Země BRICS zastupující nyní více než polovinu lidstva touží po míru a skutečném pokroku. Proto si nyní vytvořily alternativy k západním finančním institucím, a to jejich vlastní rozvojové banky, které poskytují úvěry i chudším zemím pro rozvoj infrastruktury všech druhů.
  O tom není slyšet ze západních médií téměř nic. Například Čína je dnes světovým lídrem v budování vysokorychlostní železnice. Právě staví novou vysokorychlostní železniční trať mezi Ankarou a Istanbulem, a kromě toho se rozhodla postavit vysokorychlostní železnici z Bělehradu do Budapešti. Kromě toho Čína pracuje na rozšíření Suezského průplavu v Egyptě a nově staví obdobu Panamského průplavu v Nikaragui. Pouze poslední dva příklady zahrnují práci pro 100.000 lidí! Z toho se EU může někdy hodně naučit. Nová hlava státu Indie, Narendra Modi právě oznámil vytváření 1 milionu pracovních míst měsíčně v dalších 10 letech a ve stejnou dobu postavení 100 nových měst.
  Mír prostřednictvím rozvoje – to je nový svět, který musíme budovat společně! Přidejte se k odvrácení Německa a Západu od válečného kurzu!
  Prosazujeme:
  1. Zavedením dvoustupňového bankovního systému (Glass-Steagall) vyhnání úpadce - anglo-americké finanční oligarchie;
  2. Okamžité zastavení sankcí a provokací vůči Rusku za účelem udržení míru v Evropě;
  3. Společný a široký rozvojový program s BRICS zeměmi (Brazílie, Rusko , Čína, Indie a Jižní Afrika), aby lidé všech národů a civilizací měli budoucnost.
  Vydáno von der Bürgerrechtsbewegung Solidarität, Landesverband Sachsen, Leipziger Str. 224, 01139 Dresden, Eigendruck im Selbstverlag
  www.BueSo.de ,BüSo Sachsen: 0351-4278140

  OdpovědětSmazat
 20. 18:19Proč sem dáváte ten blábol.Vše z toho je již dávno mrtvé celej BRICZ dávno zkrachoval. Hlavně tam chybí Putinuv ZLATEJ RUBL chichi

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nic nevíš, nečteš, nesleduješ, jen trousíš hlouposti.
   BRICS funguje, stejně jako další zájmová uskupení zemí, které spojuje Rusko.
   MM

   Smazat
  2. 10;31
   Tak nám poreferuj,kolik ZLATA mají uASS okupanti ve Fort Knoxu na krytí toho jejich totálního papíru jménem dolar????!!!!!☺☺☺☺☺☺

   Smazat
  3. 9,57
   Myslím, že se dočkáš. Jenom tolik nepospíchej. Není totiž kam. Až ta doba nastane, budeme se v Evropě prát o kus suchého chleba.

   Smazat
 21. Vy tři zoufalci, jak jsem starej ,tak od 70let jsem neustále slyšel jak to rus natře západu a AMÍKUM. Nic takového se 50let nekoná -naopak. Rus se oproti západu propadá stále DOLU,DOLU A DOLU .tEN PÁD UŽ NIKDO NEZASTAVÍ. Tak že sklidněte hormon a běžte si vyměnit koruny (POKUD NĚJAKÉ MÁTE) za DOLÁRKY .Já jsem tak učinil už dávno a vubec toho nelituji

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Daleko větší výnos se děje na rublových účtech u českých poboček ruské Sberbanky.
   To Rusko jde finančně evidentně nahoru. Sami se přesvědčte.

   Leo

   Smazat
  2. 14,32
   Kdyby komunisté zadlužili zemi v takové míře, jako se to povedlo demokratům, zahrnuli by nás banány a vším, na co jsme tenkrát závistivě šilhali za západní hranicí. A až budeme muset jednou ty dluhy zaplatit, tak se z toho posereme. Ze státních dluhů existují pouze dvě cesty. Zaplatit je, ale potom bude 70% lidí spásat trávu. Obrazně řečeno. Když to zjednoduším, poznají jak vypadá skutečný hlad.
   A nebo reset ve formě velké války. Ale ta sebou nenese jenom bídu, ale i mrtvé a zmrzačené.
   Neexistuje jiná cesta oddlužení. Vlastně ano. Výstřel z Aurory.
   Tak si můžeš vybrat.

   Smazat
 22. 14:32
  Děkujeme SENILNÍMU PORNOJANDOVI ZA PROSLOV!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.