Reklama

úterý 10. července 2018

Mráz přichází ze Západu

Michal Brand
11. 7. 2018
(Vzhledem k téměř 30 let trvajícímu trvalému úpadku školství, pro „moderně“ „západně“ „vzdělané“ - vysvětlivka zde).
Britský režim prý zakázal Donaldu Trumpovi sejít se s významným představitelem anti-islamizační, anti-neomarxistické opozice Nigelem Faragem telegraph. Husákovsko-jakešovský režim v roce 1988 povolil setkání Francoise Mitteranda s Václavem Havlem a dalšími představiteli tehdejší anti-komunistické opozice .ceskatelevizeCo z toho vyplývá?

Že dnešní britský režim je více anti-demokratický, totalitářský režim než byl zkomírající husákovsko-jakešovský režim komunistický.

Vítejte na vyspělém Západě, který nám prý má být vzorem.

PS: O imbecilitě britského režimu ve světle neschopnosti „britské“ vlády Theresy Mayové jednat jako suverénní země a ne jako otrok bruselské nomenklatury se ani raději nebudu rozepisovat. Odtrženost Mayové od britské populace a její poklonkování a posluhování bruselské nomenklatuře je za hranicí vlastizrady a kolaborace s cizími nepřátelskými zájmy. Její absolutní neschopnost hájit zájmy Británie a zájmy britských občanů, její naprosté podřizování se Bruselu, Berlínu a Paříži je za hranicí chápání. Z bruselské Brusele ji čouhají jen špičky lodiček. Jednání Mayové je tak slabošské a vlastizrádné, že ani její ministři nejsou ochotni se nadále podílet na totálním zotročení britských občanů ve prospěch bruselských nomenklaturních kádrů a ve prospěch zájmů berlínské EU-kominterny. Plán, který Mayová „dojednala“, v podstatě předpokládá, že Británie bude mít všechny povinnosti uložené Evropskou komisí a dalšími byrokratickými anti-demokratickými EU institucemi a vzdá se pouze svého práva o těchto věcech jednat a ovlivňovat je. Jako kdybyste dali v práci výpověď a nadále byste měli povinnost tam pracovat – jen bez platu. „Deal“ ala Theresa May. I primitivní národy si braly za zlato alespoň korálky; Theresa nechce nic. Koneckonců, účet za její zradu a neschopnost neplatí ona ale občané.

Debilita kauzy „Novičok 2“ je další případ ilustrující kompletní kolaps jakýchkoli schopností dnešních západních „elit“ vést zemi. Nemají schopnosti ani na to prodávat v trafice bez dohledu zodpovědné osoby. Jakeš se svými bojlery byl proti nim génius, jen mají oproti němu lepší PR poradce. Nyní máme věřit tomu, že Novičok se během několika málo hodin na klice Skripalova domu rozložil vlivem zázračné britské mlhy a tím se stal zcela neúčinným, takže Skripal i jeho dcera přežili, přestože měli být během 30 sekund mrtví. Následně se během dalších 4 měsíců vlivem zázračné britské mlhy Novičok opět složil a zabil už jednu z nově zasažených osob. Z mrtvé oběti se vlivem zázračné britské mlhy stala vzorná matka, po níž zbyly tři nešťastné siroty, přestože ještě před otravou šlo o houmlesačku a feťačku, která se o žádné svoje děti nestarala. Zázrak. A britská mlha.

6 komentářů :

 1. Kdo jako ze zakazal Trumpovi se setkat s Faragem? Vzdyt on casto mluvi v USA na TV a pochybuji ze by specielne Trump si nechal diktovat s kym se setka a o cem ze bude mluvit. Je-li to pravda ,verte ze se snim setka na verejnosti za pritomnosti kamer

  OdpovědětSmazat
 2. petrof :
  ano, britská mlha dokáže zázraky, to věděl Jack známý Rozparovač, když vraždil ve Whitechapelu a konečně i pes Baskervillský, když běhal po tamních blatech.
  Ale on se nenašel ani chlór,či sarin v Sýrii ??
  OBSE a Bílé přilby prostě měli scénář, stejně tak MI5.

  OdpovědětSmazat
 3. Tak tak dobře je to popsané v článku žádná demokracie není.

  OdpovědětSmazat
 4. "Britský režim prý zakázal Donaldu Trumpovi sejít se s významným představitelem anti-islamizační, anti-neomarxistické opozice Nigelem Faragem"

  No tohle mi spise pripomina nejaky bulvarni vykrik, tezko si predstavit jak Britsky rezim neco zakazuje Trumpovi ..

  OdpovědětSmazat
 5. Politici VB si pořád myslí, že jsou středem světa. Nejsou, a též už středem světového dění nejsou ani USA, jsou to ČLR, RF, Indie. Než to pochopí, bude ještě zle. Nepochopil to ani Babiš, proto ČR bude dále vysáváno Německem. Nejvíce se dění ve světě přiblížil Paroubek, na něj ještě měli sílu.

  OdpovědětSmazat
 6. Středem světa je přece Makroleon s Josefínou. A i na něj čeká Waterloo a ostrůvek v Atlantiku...

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.