Reklama

středa 4. července 2018

Naše budoucnost: Babylonská věž liberálně policejního typu? Fenomén migrace v příčinách a důsledcích. Sociální džihád a naivní humanismus? Řízený chaos oslabuje soupeře. Bude svět vězením pro všechny?

Sergej Latyšev
Sergej Latyšev
4.7.2018  Cargrad, překlad ProtiProud
Sergej Latyšev nazývá pravými jmény skutečnou podstatu současné migrační krize a z jejího rozpoutání obviňuje nadnárodní globalistické síly.


Dne 20. června jsme oslavili Světový den uprchlíků (World Refugee Day). Podle údajů OSN je jich dnes na světě asi 70 milionů. A toto číslo poroste, protože tento jev je přínosný pro ty, kteří usilují o moc a používají jej jako beranidlo. Všichni normální lidé mají přirozenou tendenci pomáhat nešťastníkům, kteří uvízli v potížích a stali se z nich uprchlíci. Protože nyní nemají ani chléb ani střechu nad hlavou a rádi přijmou pár přikrývek a lahví čisté vody a jsou šťastní, že přežili masakr mezi klany, útok teroristů nebo důsledky „humanitárního bombardování“.

Smysl pro pocit viny a soucit je zvláště charakteristický pro ty, kteří pochopili, že konflikty v současném světě jsou dílem člověka. Že se státy neničí samy. Že ony hrozné teroristické skupiny nevznikly samy od sebe v pustině. Že jde o řízené procesy, když jisté země posílají letadla bombardovat ty či ony země, když jejich zvláštní služby organizují a financují opozici vůči nežádoucím režimům. A to včetně takových odporných teroristických organizací, jako je ISIL, aby tyto hrdlořezy následně použili na jiném místě s podobnými cíli.

Miliony uprchlíků, kteří pod knutou této zločinné politiky obvykle zdůvodněné „ušlechtilými“ cíli ztrácejí útočiště a jsou nuceni spasit svůj život útěkem, mají sympatie všech přejících lidí, i když nerozumí skutečnému pozadí probíhajících událostí. Jenomže tyto uprchlíky prakticky nikdy neuvidíme, protože je pro ně velmi obtížné, aby se cele odloučili od místa tragédie. To by si měli pamatovat všichni, kteří tak pěkně oslavili Světový den uprchlíků.


Jak „běženci“ nahrazují uprchlíky


Bohužel, stále více toho v našem světě nabývá charakter imitace, proto existují uprchlíci a „běženci“. Obyvatelé prosperujících zemí se zpravidla potkávají pouze s těmi druhými. „Běženci“ převažují, protože na ně sázejí mocní tohoto světa.

Podle ustanovení Úmluvy o právním postavení uprchlíků z roku 1951 a stanov Úřadu vysokého komisaře OSN pro uprchlíky (UNHCR) spadá pod tuto kategorii každá osoba, která se kvůli obavám z pronásledování z důvodu rasy, náboženství, národnosti, členství v určité sociální skupině nebo politického přesvědčení ocitla za hranicemi vlastní země, u níž nemůže nebo nechce využít její ochrany.

Předpokládá se, že „každý má právo hledat útočiště před pronásledováním v jiných zemích a využívat jejich azyl“. Většina dnešních „uprchlíků“ ovšem nejsou oběti genocidy nebo politického pronásledování: jsou to vesměs majetní dezertéři ze světa chudoby do bohatých zemí, kde chtějí žít ještě lépe. Jde o nelegální přistěhovalce, příslušníky „sociálního džihádu“, kteří se maskují jako uprchlíci a přitom platí za svou cestu do Evropy, Severní Ameriky nebo Austrálie takové peníze, jakých se jejich spoluobčanům ze střední vrstvy nedostává.


Aktéři podvodu


Tohoto podvodu se aktivně účastní stovky charitativních a „lidskoprávních“ organizací, „filantropů“, jako je George Soros, celé divize OSN a početné strany levicové a liberální orientace. Někteří z ryzí hlouposti, jiní zcela vědomě. Na ně jsou napojené kriminálními kruhy – obchodníci s „lidským masem“, kteří proměnili nelegální migraci na mimořádně výnosné podnikání. V tomto smyslu se jen málo liší od profesionálních „ochránců lidských práv“ pobírajících granty od nadací Sorose a spol.

Jimi chránění „běženci“, kteří na individuální úrovni sledují osobní sobecké cíle, jsou zbraní globalistů na zkrušení západního světa, který z jejich pohledu dosáhl na barikádách a v důsledku podplácení v podmínkách soutěže se SSSR příliš vysoké úrovně blahobytu a svobody. Ve výsledku tak bude snadnější a méně nákladné mu vládnout. Ve světě budoucnosti bude 1% světové populace vlastnit 99% jeho bohatství. Zatím podle zprávy Oxfamu je toto číslo 82%, přičemž osm nejbohatších lidí světa vlastní tolik peněz jako polovina zbytku lidstva.

Ale s jídlem roste chuť a vhodnější způsob, jak „rozkulačit zlatou miliardu“ po dokončení migračního procesu prostě neexistuje. Pro dosažení tohoto cíle byli vybráni „běženci“, podobně jako dříve komunisté využili proletariát pro získání moci. Svým národům tehdy komunisté slibovali pozemský ráj a nakonec je samozřejmě podvedli. I „běženci“ budou podvedeni – také je omámili snadným živobytím, které brzy skončí. Chyby minulosti se vzaly v úvahu při realizaci projektu přeměny světa na novou babylonskou věž liberálně policejního typu.


Jak se to provede?


K realizaci tohoto ambiciózního projektu je třeba vymazat státní hranice. Zrušit stávající zákony a – v průběhu času – jednotlivé státy. Zničit stávající identity. Smísit a rozeštvat národy. Zbavit je kořenů své vlastní kultury a zaměnit je nějakou globální náhradou. Dosáhnout toho, aby hostitelské země v „běžencích“ dostaly své vnitřních nepřátele a antipatrioty.

Tím budou zaseta semena nových konfliktů: etnických, občanských, náboženských. A co je hlavní, bude tak vytvořena záminka pro jejich řešení v regionálním a globálním měřítku za pomoci nejnovějších technologií, agresivních ideologií a totalitních policejních praktik. Koneckonců kočování desítek miliónů lidí světem jde nevyhnutelně ruku v ruce s extremismem a terorismem – na každé ulici, v každém koutě a zejména v ghettech, které vytvářejí přistěhovalci v zemích s odlišnou kulturou, fakticky na základě práva extrateritoriality, kam se bojí strčit noc dokonce i policie.

Imigranti přirozeně ani nepřemýšlejí o dodržování článku 2 Úmluvy o právním postavení uprchlíků: „Každý uprchlík má vůči zemi, v níž se nachází, povinnosti, na jejichž základě musí dodržovat zákony a předpisy, jakož i opatření přijatá k udržení veřejného pořádku.“ A zpravidla jim to ani nikdo nepřipomíná. Stačí si uvědomit, jak vše probíhalo v posledních letech. Jeden příklad za všechny:

V roce 2015 Německo, které se vykašlalo na vlastní legislativu, otevřelo své hranice, aby vpustilo do země více než milion nových „běženců“ z Asie a Afriky, byť bylo každému normálnímu člověku jasné, že jde o účastníky grandiózní logistické operace a že to nejsou skuteční uprchlíci, protože ti nemohli mít tolik peněz, síly a možností, aby se dostali tak daleko od svého domova, bez ohledu na to, zda tam byli něčím ohroženi či nikoliv.

Za následky tohoto „humanismu“ platí Němci vysokou cenu. Jejich země je oslabená a rozpolcená postojem k „pohostinské politice“ kancléřky Angely Merkelové. Němci se již bojí večer vyjít na ulici a rozhněvaně diskutují o vraždách a dalších vážných zločinech spáchaných „žadateli o azyl“, kteří se chovají jako páni, nebo spíše jako okupanti.

To vše se děje ve skutečnosti jen proto, aby v důsledku reálného ohrožení života obyvatel a bezpečnosti zemí hostících „běžence“, dříve svobodných a demokratických, mohl být takřka „na žádost pracujících“ zaveden tvrdý policejní režim zahrnující cenzuru médií a sociálních sítí, zrušení demokracie a nastolení dohledu, při němž pouze zpochybnění práv jediného „vetřelce“ bude považováno za „rasismus“.


„Půvaby“ migrace pro všechny


Obrovskou roli v současné migraci sehrály USA svojí politikou chaosu, která rozvrátila celé země a vedla ke smrti milionů lidí – v Libyi, Sýrii, Iráku, Afghánistánu, odkud pramení migrační toky, jež zamířily do Evropy, aby tam připravily hodinu smrti evropské civilizaci. Zatímco americký vojensko-průmyslový komplex, politici a vojenští důstojníci na tom všem vydělali obrovské množství peněz. USA současně s tím ovšem také oslabily svého průmyslového a potenciálně i geopolitického soupeře Evropskou unii. Nebýt ruského zásahu v Sýrii, už by se v této zemi úspěšně rozmohla teroristická „internacionála“, která by zasáhla i Evropu. Přitom USA se otevřely syrským „běžencům“ pouze v počtu několika jednotlivců. I prezidenta Donalda Trumpa pokračuje agresivní kurz zahraniční politiky Washingtonu - vláda USA nemá v úmyslu od své politiky rozsévání chaosu ustoupit, a to navzdory Trumpovým předvolebním slibům.

„USA nebudou uprchlickým táborem. A nebudou místem pro vydržování běženců,“ slíbil prezident Trump v předvečer svého nástupu do funkce. Přitom podrobil kritice migrační politiku zemí EU, které k sobě vpustily „miliony lidí, jež tak silně a krutě změnily jejich kulturu“. Zdůraznil, že jeho administrativa doma nedopustí „to, co se děje v Evropě“, a to zejména v Německu, kde kvůli „běžencům“ málem padla již tak oslabená a těžce sestavená vládní koalice.

Tak USA, nebo spíše nadnárodní elity opírající se o jejich moc, využívají „běžence“ pro dosažení svých dalekosáhlých cílů a úspěšně přitom apelují na soucit a solidaritu šlechetných, avšak naivních lidí.

Aby vytvořily svět, který se stane vězením pro všechny.


Související:
15 komentářů :

 1. Na rozdil od pana Latyseva tvrdim , ze nadnarodni elity a USA tvrdim , jsou dve odlisne skupiny elit, ktere se nemaji prilis rady. Kdyz jsem zil v USA , tak jsem pozoroval co se deje v Mexiku a nedavalo to smysl. Pripadalo mi o jako , ze Mexiko je na to aby vytvarelo miliony lidi s IQ 90 aby se tlacili do USA a tam se zivilo prodavanim tvrdych drog!!! Coz mi nepripada dobre pro USA. Dostavali zdarma podporu, nepracovali a delali 6-8 deti na rodinu s IQ 90. Majice 3 zname ucitele v mexicko-bilych skolach bylo mi receno, ze jejich skolni plany jsou spise na to aby Mexicani v zivote neuspeli nez aby byli dobrymi obcany USA. A tak model vice elit bojujicich o moc a USA se branici je lepe vysvetlujici situaci. Kdyz clovek to porovna situaci v Jizni Africe , ci Argentine najde spise podobnou situaci. Pripada mi ze chudiny sveta jsou pouzivany uspesne proti bilym statum k jejich zniceni. Bile narodnostni staty jsou nezadane , neb konkuruji elite v mocenskem ovladnuti sveta. A tak byvaly president Zumi v Jihoafricke republice byl obzalovan z 800 bodu podplaceni a nezakoneho obohacovani, kdopak ho asi kryl tak dlouho….asi Velky Honolulu ze mohl tak dlouho hrabat. Jo to byl ten co zpival u voleb svou oblibenou pisen z boje proti Bilym "Zeno prines mi muj KULOMET , ja musim dnes udelat strileni!!"


  Brouk von Pytlik

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pytliku, Honolulu nikdy v SA nepůsobil, je to jen jeho vylhaná minulost. Jmenuje se Rostislav Hedviček z Kojetína a emigroval až v roce 86.
   Info: https://dvoranahlouposti.blogspot.com

   Smazat
 2. Neříkejme USA,ale větší Izrael.
  Izrael nepřijímá muslimy ač jsou to nevlastní bratři židů,posílá je do Evropy,zlikvidovat státy,jejich zřízení,zlikvidovat bílou rasu,slovani.
  Jde o něco většího,vylidnit BV a půl Afriky,kde vznikne velký Izrael,tam se pak přesunou z Evropy,věrní a bohatí židé

  OdpovědětSmazat
 3. Článek výstižně shrnuje situaci. Problém je, že lidem, kteří si jej tady přečtou, je toto většinou známo, zatímco naprostá většina ostatních nemá ani páru o tom, o co jde. Nemají ani tušení o globálních procesech, o ideologiích nebo hybných silách, které jsou na pozadí těchto nevratných společenských změn. Jsme na cestě do totální nesvobody a kontroly lidí. Jenomže tentokrát je to cesta jednosměrná. Díky technologiím a umělé inteligenci nebude návratu.

  OdpovědětSmazat
 4. Kdo začne stavět Babylonskou věž (nebo Evropskou věž, kterou symbolizuje stavba Rady Evropy), tak ji nikdy nedokáže dostavět. Z biblického přiběhu o její stavbě je známo, že vedla k zmatení jazyků, k rozdělení národů a k prvotnímu rozprchnutí národů do celého světa.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. to ale mluvíte o zásahu Božím...počítáte s něčím takovým...já třeba ano...ale to by mohlo potom platit i to ostatní, né jen co si kdo vyzobne:-)

   Smazat
  2. Souhlasím, biblické příběhy jsou o Bohu. Já vyzobnul ale jen příběh o věži bez zásahu Boha, který se mi hodil, stejně jako autorovi článku zmínka o věži.

   Smazat
 5. ISIL je jen uměle vytvořený nástroj skutečných teroristů-Ameriky a jejich přisluhovačů....podporovatele u nás můžeme k nim přiřadit....

  OdpovědětSmazat
 6. Raz sa ľudia spojili a začali stavať BABILÓNSKU VEŽU, že sa dotknú apriblížia až samotnému BOHU, ale ako stavba pokračovala a stúpala do výšky, BOH sa rozúril a všetkých čo robili na veži pomiatol!!Každému dal iní jazyk. A to tak, ž si navzájom nerozumeli.
  A kedže si nerozumeli, nemohli budovať vežu ktorá by sa dotkla až k Bohu.

  OdpovědětSmazat
 7. V budúcnosti budú Európu rozdeľovať Berlínske múry (Berlínske steny). Aby oddelili gheta ekonomických novousadlíkov, od starousadlíkov EU.

  Treba pozrieť toto vydeo ako sa východný Berlín bránil pred ekonomickými mygrantamy z tretích krajín. A ktorí chceli žiť v Nemecku. Toto je Nemecko v roku 2085.

  https://www.youtube.com/watch?v=FC6xIIGch4Y  OdpovědětSmazat
 8. Ano souhlas s článkem nemám zájem žít v takovém hnojníku.

  OdpovědětSmazat
 9. !ARGUMENT
  Milí čtenáři, v naší poslední výzvě jsme Vás požádali o podporu našeho snažení – o měsíční příspěvek na naše fungování a především na náš další rozvoj. Je třeba mít na paměti, že alternativní médium bez finanční podpory, bude vždycky jenom na okraji a bude vždycky začínat a padat s tím, řečeno lidově, na co zbyl čas.
  !Argument je zcela závislý na dobrovolných dary našeho čtenářského společenství ve formě předplatného. Nežádáme o granty, nemáme komerční sponzory a na našich stránkách není žádná reklama. Celý obsah je výsledkem dobrovolné práce našich autorů, dvou redaktorek Ilony a Veroniky a dvou našich dobrovolnic, které nám v posledních měsících nezištně pomáhají zlepšit jazykovou stránku. A celý obsah je k dispozici zdarma, i když světovým trendem je zpoplatňovat online obsah – a to i v případech velkých platforem s obrovským čtenářstvem, velkými redakcemi a astronomickými příjmy z reklamy.
  V daný moment investujeme jenom do technické stránky, do běžného technického zabezpečení a běhu našeho webu. Všechny zbylé finance se snažíme konsolidovat na další rozvoj našeho projektu.
  Několik z Vás nás podporuje většími a pravidelnými částkami, za které rovněž velice děkujeme. Skutečně si vážíme každé pomoci, třeba i 50 korun.

  Každodenní obsah nevzniká sám od sebe, je za ním velké množství času a práce. Děláme ji všichni rádi, jenže v podmínkách, které jsou často poněkud polní či na koleni, což se někdy promítne i do formy (hlavně jazykové), ale bezpochyby to hlavně ovlivňuje obsah – jeho šíři a pokrytí témat, počet článků a obecně celkové možnosti. Účelem vzniku !Argumentu nikdy nebylo být koníčkem ve volném časem, ale být kvalitním médiem na úrovni, které vytvoří jeden z alternativních protipólů mainstreamu. To je důvod, proč se budoucnost !Argumentu neobejde bez financí. Považujeme za mnohem férovější, požádat čtenáře o příspěvek, než hledat jiné zdroje.
  Matematika nám přitom říká, že potenciál příspěvků s naší čteností je obrovský: například kdyby nás podpořilo 150 korunami 5000 lidí – máme 750 000 korun. Opravdu by stačil jeden malý příspěvek od velkého počtu čtenářů a !Argument změníme k nepoznání.
  Je nám jasné, že všichni naši čtenáři si peníze vydělávají prací. Také za !Argumentem stojí spousta každodenní práce. Prosíme, zvažte podporu podle Vašich finančních možností a pomozte nám náš projekt rozvinout. Máme ambice být moderním, názorově otevřeným a svobodným médiem s bohatým obsahem. Nehoníme se za „clickbity“ a reklamou, nemáme ze čtenosti modlu, které obětujeme kvalitu, nechceme být ideologicky uzavřeným médiem, kde vedle sebe nesmějí být jiné názory, ale věříme, že poctivá práce pomalými krůčky se musí vyplatit. Pokud nám důvěřujete, přidejte se k nám a pomozte!
  Děkujeme!
  Děkujeme všem našim pravidelným i nepravidelným přispěvatelům za jejich pomoc!
  Velké díky našim autorům i našim dvěma dobrovolným korektorkám za jejich nezištnou práci!
  - PODPOŘTE !ARGUMENT - !

  -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --
  Administrátor NR tyto mé příspěvky vyzývající k podpoře webu !Argument opakovaně maže.
  Přitom ale NR občas z !Argumentu (se svolením jeho redakce??) přebírá texty. To, že Nová republika co do kvality !Argumentu nemůže konkurovat, chápe každý alespoň průměrně inteligentní čtenář.
  Zároveň na NR zůstávají nesmazány četné vulgární a agresivní příspěvky, kterých jsou pod každým zdejším článkem tucty.
  Je to opravdu podivný přístup!
  -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. OSV ZKOUMALA ČLÁNKY ČASOPISU ARGUMENT A ZDÁ SE,

   že těm dvěma děvčatům Iloně a Veronice dovolil režim pouze a výlučně popisovat dnešni katastrofickou situaci a NIKDY nezveřejnovat ani náznak řešeni a to režim dovoluje rád.
   Ted jak všicni vidite nebo možná bude jejicjh žádost o podporu penězi vymazána,že dokonce začaly se skrytou cenzurou i tady.
   Ony jak se dozvidáme jejich čklánky dokonce odmitaji dále šiřit na př na NR.

   No neni to NÁHODOU skrytá cenzura,kterou podporuji všemi silami možná i režimu?

   Smazat
 10. Úvahu pana Latyševa znehodnocuje zcela nekorektní, vlastně módní tvrzení, cituji: „Svým národům tehdy komunisté slibovali pozemský ráj a nakonec je samozřejmě podvedli.“, když podkládá úmysl tam, kde by neměl naprosto žádný smysl. Nehledě na to, že takový úmysl není schopen doložit. Lze pouze konstatovat, že sovětský model ve světové konkurenci neuspěl s tím, že analýza příčin by nebyla nijak jednoduchá. Sám bych to odbyl větou o nedostatečné hustotě intelektu v daném teritoriu. JiH

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 2:31 - poslední větou jste se prozradil jako rasista. Největší brzdou rozvoje reálného socializmu byla převládající ideologie a váha hlasu ideologů nad pragmatiky a novátory.
   Tedy žádná "nedostatečná hustota intelektu v daném teritoriu".

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.