Reklama

.

.

čtvrtek 19. července 2018

Německého novináře ohromilo, že Rusové jsou „taky lidé"!

- kou -
19. 7. 2018  Tageszeitung a PrvníZpávy
Novinář německých novin Tageszeitung po ukončení Světového poháru vyjádřil skutečné překvapení, že Rusové jsou „také lidé".
Rusové a Rusky jsou také lidé," napsal autor článku Andreas Ruttenauer.

Byl překvapen, když zjistil, že se Rusové ukázali jako "mohou se bavit, jsou zvědaví, radují se z úspěchu svého týmu a obecně jsou to velmi milí lidé".

„Kdo by si to pomyslel? Vypadá to, že nikdo," poznamenal novinář, aniž by se podrobně zabýval, na základě jakých důvodů dospěl k takovému závěru.

Podle něj všichni věřili, že „by mělo žít v zemi zla", ale svět se stal šťastnějším, když si uvědomil, že tomu tak není.

Podle jeho názoru bylo mnoho západních návštěvníků překvapeno moderním Ruskem, protože si ho představovali „více sovětské". Turisté však byli "rádi, že mobilní komunikace funguje ve všech městech dobře, a nikdo se neptá, kam se můžete připojit k internetu".

Zahraniční média nezveřejňují takové materiály poprvé. V červnu vyšel ve The Washington Postu článek, v němž byl novinář velmi překvapen, že v Moskvě nejsou prázdné regály.

V předvečer Světového poháru vydalo mnoho zahraničních médií provokativní materiály o nadcházejícím mundialu. Někteří dokonce vyzvali fanoušky, aby odmítli na turnaj cestovat.

Po startu Světového poháru však mnozí fanoušci, kteří navštívili Rusko, začali kritizovat média za falešné zprávy o mundialu a samotném Rusku a většina zahraničních médií radikálně změnila rétoriku. Takže The Guardian napsal, že fanoušci, kteří navštívili Rusko, se vrátí domů s vynikajícími vzpomínkami a změněným pohledem na zemi. A The Independent oznámil, že policie ve Spojeném království uznala obavy z možných bojů mezi anglickými fanoušky a „ruskými hooligany" nepřiměřenými. Navíc zahraniční fanoušci sami opakovaně kritizovali západní propagandu ohledně Světového poháru.


Související:

42 komentářů :

 1. Štvaní proti Rusku probíhá od roku 1917, kdy Rusové odmítli se podílet na masakru první světové války. Pak západní demokracie, pod vedením Hitlera zaútočili na Rusko a útok skončil porážkou v Berlíně a od těch dob pokračuje opět štvavá kampaň proti Rusku, která má za cíl zdůvodnit čtyřiceti násobně větší výdaje na zbrojení západu než má Rusko.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Proti Rusku? Co to je? Rusko neexistuje, to jen nějaká zvěř ovládla ohromné bohaté území a my, Homo sapiens, je z tohoto území musíme vypudit. Většinu zabít, zbytek použít na speciální účely.

   Vymazat
  2. 10;18
   DI DO PRDELE PRDELE TY PŘIHŘÁTEJ HOVNOHULIBRKU Z HAVLOTRENEK!!!!!!!!

   Vymazat
  3. pro Anonymní20. července 2018 10:18

   pro mne je překvapením, že i z uzavřených psychiatrických pavilonů lze surfovat na netu

   Vymazat
 2. Vygumovaní zápaďané považují LIDI z "východu" za "podlidi" už mnoho století... a ani po dobytí Berlína, prohře ve Vietnamu a v Sýrii nepochopili, že podlidé jsou právě oni ze Západu...

  OdpovědětVymazat
 3. Celá problematika vznikla před několika lety na přání US neokons,kteří si ustanovili Rusko jako svého hlavního ideologického protivníka, kterého musí brzdit, zadržovat, škodit mu, kde to jen bude možné. A nejlépe by jim vyhovovalo, kdyby americká vojensko-průmyslová mašinérie rozjela III.světovou válku s RF. Šílené a zvrácené uvažování v dutých hlavách všech těch magorů, jako je např. J.McCain, Graham, H.Clintonová, M.Albrightová, či V.Nulandová se svým deviantním manžílkem R.Kaganem. To jsou současní nepřátele nejen Ruska, ale i světa ! Zásadním nedostatkem na celém tom jejich snažení je fakt, že Ruská Federace již 28 let není jejich ideologickým nepřítelem, protože po rozpadu SSSR a konce socialismu, se v Rusku ekonomicky rozšířil kapitalismus. Takže i z tohoto pohledu je současná snaha magorským amerických neokonů zcestná, protože ami ideologicky není Rusko již dávno jejich nepřítelem. Je v tom skrytá snaha ovládat, drancovat a zneužívat zdroje cizí země, a právě proto, že se Tusové takové zlovůli odmítají podřídit, proto proti nim US neokons stále vymýšlejí různé lumpárny a lži. Bohužel, i některé země EU a někteří politici ČR se k tomuto odpornému stylu Made in neokons USA přiklánějí. Proto si dobře pamatujme všechny lháře, ideologické manipulátory a anální alpinisty, i všechny zrádce objektivní reálné pravdy. Bude třeba je později hnát k jejich odpovědnosti! R.T.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. R.T Všechny partaje kromě KSČM a SPD.

   Vymazat
  2. coz jsou nemocne extremisticke partaje, fasisti a stalinisti, odpad lidske spolecnosti, nad tim vsim dusevni mrzak Zeman

   Vymazat
  3. 7:09
   Nejdřív se nauč ČESKY ty věčně zlitej havlodobrosere!!!!!!!

   Vymazat
 4. A taky dokážou vypálit Berlín...

  OdpovědětVymazat
 5. No, bohužel to vymývání mozků na západě poměrně slušně funguje. Hodně fanoušků těm žvástům o zničené zemi a říši zla věřilo. Na druhou stranu jich teď hodně zjistilo, jak je jejich domácí presstituti podvedli, takže snad budou o něco opatrnější a nebudou hned věřit každému nesmyslu zejména o Rusku. V tomhle směru bylo MS pro Rusko velkou politickou výhrou.

  Tidehunter

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vymyvani mozky nebo-li brainwashing je uz dlouho popularni. Hlavne to provadeji vzdy Akademici, docenti, profesori , doktori vseho a niceho , kteri dlouho studovali a rodice zaplatili skolne. A je to videt vsude !! Moooc dobre.
   Dnes se ukazuje ,ze by zbohatli velice jen kdyby pozadovali sve skolne zpet i urokem , s oduvodnenim ,ze je nic skola nenaucila i kdyz mezi nami naucte neco idioty !!
   Je to beznadejny. Ale byznys je byznys.
   Drive takovej nadanec studoval na kneze.
   Dneska to studuje rovnou na presidenta.
   Navic, ze se naucili pouze uboze a tupe lhat , videt jen , co bylo take prikazano prisne, temi celebritami na katedrach , kteri oslnuji studenty tim, ze se neco nabifluji drive nez oni a pak zari a okouzluji jako Hollywoood Hvezdy.
   Taky protoze to same opakuji do zblbnuti cele desitky let , az se taky Zbrainwasuji.!! V praxi pak se musi stat sileny Antikomunisti dnes Antirusove a tak na tom udelat velkou karieru. Kricet a rvat hystericky a stale dokola jako ty ucitele..
   Pak prijde neco jako Brzezinski /hlavni mozek USA/a VYMYSLI primo hlavou , ze budou poslusny sluzky teroristckych islamistu, kteri drive prepadali karavany. /Pozor nezabijet velbloudy ale jen majitele/. Tak se z velmoci stala ponizena pomocna sluzticka ve sluzbach zlocincu, ktera vse zaplati... Ktery pak Putin smetl z povrchu zeme..A president USA Obama byl predevsim president Mezinarodniho Terorismu.
   NATO /holandske jednotky/pak pokojne prihlizelo v Jugoslavii , jak teroriste z celeho sveta vrazdi vsude a svede se to na Milosevice , protoze byl komunista...Pripraveni zasahnout kdyby se srbove branili !!
   Obzvlaste fasisti jsou prekvapeni , ze na ne nevytakli v Rusku tanky a dela, protoze po staleti tam tahli jenom vrazdit, masakrovat a zase vrazdit bez konce , kdyz nic jineho neumi.
   Za ty jejich nenavistne jeceni trvajici desetileti stejne zasluhuji aspon okovanou botou do jejich proradnych rypaku

   Vymazat
  2. v cem se Rusko zmenilo? je to porad rise zla, diktat jednoho, nasili, vrazdeni, manipulace, okupace, kaslani na lidska prava... jste tak moc blby, ze to nevidite nebo vam zlo imponuje?

   Vymazat
  3. ty budes peknej curak, do rypaku by potrebovala ta spina co te vychovala, chorej mozku

   Vymazat
  4. 7:18
   Moc si tady neotvirej havlosenkrovnu nebo ti budou drátovat sanici ty prouASSackej PŮLZÁVITE z havlolejnolahvárenský žumpy!!!!!!!!!!

   Vymazat
  5. Msta. Tady to je většina hnusná verbež, ale už se na ní chystají příslušné nástroje a bratři z Afriky s tím rádi pomůžou. Nebudou diktovat, půjdou do koncentráků a tam bude jednou provždy jejich definitivní místo. My chceme tuhle zem pro lepší lidi.

   Vymazat
  6. 10;15
   HUBU DRŽ TY POSRANINO VZEŠLÁ Z HAVLOTRENEK!!!!!!!!!

   Vymazat
  7. A proto ho tam nechtěl Bosák uspořádat...

   Vymazat
 6. ale nechovaji se tak, vrazdi, okupuji, kradou, manipuluji... Rusove jsou predevsim zlo

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ne zlo. Ale Zlo. To nejsou lidé, to je smrtelně nebezpečný odpad, který se musí zničit do posledního chromozomu. Až potom nastane konečně mír a prosperita navěky.

   Vymazat
  2. 10;24
   SÁM TO MÁŠ ZA PÁR TY HAVLOBANDEROVSKEJ UNTERMENSCH!!!!!!!

   Vymazat
  3. 7:08 a 10:24
   Vy jste vylezli z lahvičky novičoku nebo v homohodnotách už produkují dva trolující imbecily s poloviční cenou a mozkem? Jestli to první, tak se nedivím, že ta ženská umřela, když vás dva vytáhla ze smetiště. A že vás vytáhla až po 4 měsících se taky nedivím. Kdo by vás chtěl, že? :-)

   Tidehunter

   Vymazat
 7. Lotr Msta se zde mstí za to, že nás Rudá armáda osvobodila, a on se musel narodit, když přece žít nikdy nechtěl. Stěžuj si u svých zploditelů, tady pláčeš na špatném hrobě, tak odpal, ty jedno Msto.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ruda armada? Nejprve pakt s Nemeckem... pak vnucene "osvobozeni" de facto osvobozene Prahy, k tomu znasilnovani a po 20 letech uz nacisto... zlo vymycene zlem, anonyme... Chapu spravne ze tva matka byla rozkurovacka v Milovicich?!:)

   Vymazat
  2. 7:20
   Tvoje matka chodila hulit negrům z uASS okupantský jednotky za polívku,pak jsi vzniknul ty,POTRATE OPIČÍ KURVY!!!!!!!!☺☺☺☺☺☺

   Vymazat
 8. Kdybych se dozvěděl, že Msta je člověk, ohromilo by mě to. To však nehrozí, je to prostě jenom takové jelito od pornojandy pod rozlišovací schopnost, k nekomunikaci.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A ty jsi budoucí chod pro mého krokodýla. A postarám se o to, aby tvoje rodina viděla, jak se se staváš nejnižší příčkou v potravinovém řetězci.

   Vymazat
  2. 10;21
   TEBE SE ŠTÍTÍ I VLASTNÍ RODINA TY HAVLOUNTERMENSCH Z LEJNA VZEŠLEJ!!!!!!!!!

   Vymazat
  3. Tipuju, že Msta a ten druhý dement, co se neumí ani podepsat, jsou to, co vylezlo z novičoku. Potom by ty zprávy o strašném smrtícím chemickém hnusu dávaly aspoň trochu smysl... :-)

   Tidehunter

   Vymazat
 9. Rusko by se mělo jednou provždy zničit jaderným bombardováním. To nejsou lidi, to je odpad planety a zabití jakéhokoliv Rusáka bestiálním způsobem není trestní čin, ale blahodárný. Měl by se na tuto činnost schválit zákon.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 10;11
   Ty zdegenerovanej kolaborantskej untermensch,DOVOLIL TI TY POSRANINO NĚKDO MLUVIT?????!!!!!!
   Tak zavři hubu a rej dál v pornoJandovo uASS,tam to máš tak rád!!!!!!!!!!!

   Vymazat
 10. Žádný Němec nemůže považovat Rusy za lidi. Žádný Brit, žádný Ital ani Francouz, natož Španel nebo Holanďan. Přestaňte se lhaním. Pro pravé Evropany končí Evropa na východní hranici Německa a Rakouska, pak je cordon sanitaire, pak horká zóna, kam je nutno dovézt vojska z cordon sanitaire a umístit raketové báze. A za tím je Satan, proti němuž je všechna tato horečná činnost. Satana nutno vymýtit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Toto je krutá pravda co si nejen o Rusku , ale i o nás naši západní "přátelé" myslí. Je třeba je opustit a přidat se na stranu satana ...

   Vymazat
 11. Na té MSTĚ se matka příroda opravdu pomstila a vyřádila řádnou porcí blbosti.To se jen tak nepotká.Jedno zlaté pravidlo říká:nech i VOLA žít!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. "Msta" je bloger od 2012 a ač nevím odkud na NR přišel, je typický troll mající za úkol devastovat diskuze a snižovat tím její úroveň. To dává NR dobrou známku, začíná někomu vadit! Tak se nenechte provokovat, blb to není, "zaměstnavatelé" neinvestují do blbů!

   Vymazat
  2. Já Mstu neznám, ale plně s ním souhlasím. Se Satanem je nutno bojovat s plným nasazením a do úplného konce. Rusko je sám Satan.

   Vymazat
  3. No, to jsme opravdu potřebovali vědět...

   Vymazat
  4. Msta není blb, ale idiot(což je diagnóza) je stoprocentně. Ti jeho "zaměstnavatelé" nemůžou zaměstnávat nic, co by je převyšovalo, neboť by je to rychle zahubilo.

   Vymazat
 12. 11:39
  A ty chuj,jak fotr tvůj!!!!!!!☺

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. On ten idiot 11:39 je, podle stylu psaní, patrně nepodepsaný Msta, tedy rovněž z chlíva pornojandy.

   Vymazat
 13. Anonymní 20. července 2018 10:58, zmieta Vami zloba a nenávisť a to nie sú dobrí radcovia. Sú to votrelci, ktorí svojho hostitelia nakoniec zničia. Vite pane vašnosto! Nebyť Červenej armády a národov východu v 1945, dnes by ste nebol ani vo forme spermje. Len aby ste v Prahe znova nemuseli prosíkať a žobroniť o pomoc napr.ČA,tak ako v máji 1945. Víte pane vašnosto!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Blbečky Mstu a jemu podobné je dobré vnímat jenom jako zábavné obohacení diskuse evropskými hodnotami a mít z nich jenom pr*del.
   Jsou to bojovníci a hrdinové boje za evropské hodnoty za klávesnicí pc do té doby než začnou poučovat někoho osobně a dostanou po tlamě.

   Vymazat