Reklama

středa 18. července 2018

Nepříčetné presstitutky USA ženou svět do nukleární války

Paul Craig Roberts
18. 7. 2018    Paul Craig Roberts
Už v mnoha případech se lidstvo jen o pověstný chlup vyhnulo Armagedonu. A pokaždé to byli armádní důstojníci američtí i sovětští, kterým v posledním kritickém okamžiku problesklo, že vztahy mezi USA a SSSR nejsou přece jen až tak napjaté, aby spustili na lidstvo zkázu.
Dnes, bohužel, se díky vlivu korupčnických amerických médií, Demokratické strany a vojenskobezpečnostního komplexu, jednajících výhradně ve prospěch politického zájmu Hillary Clintonové a v chamtivém zájmu amerického zbrojního průmyslu, situace podstatně změnila.


Presstitutky zdémonizovaly totiž Rusko a jeho prezidenta až tak, že chybně fungující poplašný systém, či výbuch vzteku zpomátlého politika může pohodlně vyústit v oheň pekelný.

Člověk se možná dokáže vžít do kůže vojenskobezpečnostního komplexu, když ochraňuje svou moc a zisky, dokáže snad pochopit i motivy nenávistné politiky Demokratické strany vůči „Trumpovým odrbancům“, ale spoluvinu médií na monstrózní lži, která vytvořila „Russiagate“ a zdémonizovala Trumpa coby zrádce Ameriky za to, že namísto nebezpečného a nezodpovědného napětí hledá porozumění mezi dvěma nukleárními mocnostmi, pochopit nelze.

A tak jako jediný závěr se nabízí ten, že americký tisk a americká televizní média ztratila veškerou inteligenci, veškerou mravní integritu a též veškerou sebeúctu. Stala se kolekcí exkrementů, které patří jen a jen do kanálu.

Caitlia Johnstonová se vyjadřuje ještě přímočařeji: ZDE

Z USA vymizel jakýkoli ohled na fakta – a to nejen u presstitutek, ale i u některých členů Trumpovy vlády. A že prezident USA - vzdor tomu a v potu tváře dře na dosažení méně nebezpečného stavu věcí mezi nukleárními mocnostmi, je znakem jeho lidského postoje i inteligence. A jestliže američtí občané jeho snahy normalizovat vztahy mezi USA a Ruskem nepodpoří, kopou si spolu s hrobem humanity v USA i své hroby vlastní.

Překlad:Lubomír Man

12 komentářů :

 1. Útok chudobných Američanú na Pentagon, aneb Francouzka revoluce v USA.

  https://www.youtube.com/watch?v=Vp1vai6ke10

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Následují nepokoje na kanadsko - mexické hranici.

   Smazat
 2. Od vzniku SSSR je západním idiotům vtloukaná do těch kožených hlav nenávist k Ruským lidem. Vadí jim že je Rusko lepší než usa.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Uvidime jak bude Trump pokracovat az bude v Bazine, Fashingtonu. Uz nekolikrat zmenil nazor , kdyz se tam objevil.
   U britu na navsteve nechal kralovnu cekat asi 10 minut , coz se mi zamlouva , ta baba a cela ta gengsterska rodina nic neznamena nez Parasitismus , pak nadaval ty Novicokovy ze je blba /pozor nema rad zensky a stary uz vubec ne/, a potom mel tiskovku a vychvaloval tu Starou Novicokovou Babu az do nebe...To v kratkem case vse stihl. Jeste vychvalovat blbce a darebaka Boryska !11 Jsou to vsechno Havloidi , neveril bych jim aspon predcasne NE !
   Mozna chteji hlavne jenom Nobelovy placky na vytahovani..Od tech zradnych Akademiku vsi spiny a podlezani .
   Oslu v Oslu.

   Smazat
 3. Trump prohlasil : EU je nasim nepritelem. To je zajimavy , kdyz EU je nasim nepritelem taky !
  Uz dlouho. A jak to vypada mimo afroarabu asi vsech lidi na svete...

  OdpovědětSmazat
 4. Svým lživým anenávistným zpravodajstvím burcuje česká televize do války od rána do večera. Jakoby měli od Kalouska zajištěnou nesmrtelnost. Hlupci.

  OdpovědětSmazat
 5. Je to tak. Mediálna a názorová spodina chce vytvárať pravdu.

  OdpovědětSmazat
 6. Tenhle článek je asi stejně účinný jako jeho slovník. Přes všechna uvedená fakta třeba i pravdivá, působí odpudivě a nepravdivě. Někdo si možná přijde na své. Ale doporučoval bych nechat ten zahořlý slovník do komentářů..

  OdpovědětSmazat
 7. Pro vás,22:11, zahořklý. Podle mého, věcný a pravdivý. Jistěže v rozporu s Českou televizí. To bude to, co vám zhořklo diskutovaný článek, že?

  OdpovědětSmazat
 8. Válka s použitím jaderných zbraní by mněla katastrofální následky nejen pro celé lidstvo. Jaderná válka by ohrozila existenci všech živých organizmů na celém světě..
  Všichni rozumní lidé na planetě by se mněly spojit a prosadit nastolení trvalého míru na celém světě. Jednu možnou cestu k nastolení trvalého míru na celé planetě popisuje OTEVŘENÝ DOPIS POLITICKÝM STRANÁM VE VŠECH STÁTECH SVĚTA - http://miloslav7.blogspot.cz/2018/04/otevreny-dopis-politickym-stranam-ve.html V případě, že se vám jeví v článku popisovaný politický vývoj lidstva nereálný, potom vám doporučuji seznámit se s TEORIÍ VŠEVÝVOJE - http://miloslav7.blogspot.cz/2014/01/teorie-vsevyvoje.html , což je v podstatě univerzální návod na kreativní řešení libovolně zvoleného problému.
  PS: Hledám spolupracovníky, kteří mi pomůžou s psaním, překladem a posíláním článků do světa. Především OTEVŘENÝ DOPIS POLITICKÝM STRANÁM VE VŠECH STÁTECH SVĚTA je třeba poslat nejen všem stranám, ale i zahraničním novinám, časopisům atd..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A co si takhle, pane inženýre, nejdřív najít spolupracovníky, kteří by Vás naučili českou gramatiku? Když už chcete psát a překládat...

   Kokotko

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.