Reklama

pátek 6. července 2018

Opět šaškárna s novičokem!

Jaroslav Loudil
6. 7. 2018
Angličané si parádně naběhli ! 3.července oznámili, že atentátníci na Skripalovi už druhý den po provedeném útoku uprchli do Ruska, kde jsou nyní pod ochranou Putina. Ale světe div se, již následující den, tedy 4.července, tedy v době kdy jsou prý - "první atentátníci někde v Rusku pod ochranou Putina", tak byl novičkem na území Anglie znovu napaden další manželský pár a opět leží v kritickém stavu  v nemocnici. Nejde přitom o žádné - "bývalé ruské agenty", ale zatím blíže neurčené osoby.

P.S. Začíná to vypadat velmi divně ! Proč by asi Rusko v Anglii zabíjalo opakovaně novičokem další lidi, když jsou to jen obyčení pěšáci, prvotřídní nýmandi, kteří  zřejmě ani netuší, že nějaké Rusko vůbec existuje ?? Zdá se být možné, že Británie opět potřebuje eskalovat mezinárodní napětí a opět potřebuje přilévat  olej do ohně. Proto opět  britští psychopati vyrábí na koleně nové  a nové kauzy a budou po Babišovi opět žádat odvolání dalších ruských diplomatů. Brzy už nebude koho odvolávat  a šaškové z Británie přivedou svět na práh Třetí světové. Nás v roce 1938 pohodili na stůl Hitlerovi a ještě se při tom bušili do prsou, jak jsou dobří! Pak bylo u nás nacisty zavražděno 360 000 spoluobčanů. 1938 - 2018 , historie se opakuje. V Londýně sedí zrádci.

https://zpravy.idnes.cz/sergej-skripal-novicok-the-sun-otrava-slasibury-britanie-rusko-pwa-/zahranicni.aspx?c=A180703_105325_zahranicni_aha

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/nova-fakta-o-otrave-novicokem-mohlo-jit-o-zbytek-latky-z-utoku-na-skripalovi-50950?seq-no=7&dop-ab-variant=&source=clanky-home

28 komentářů :

 1. Stojí za povšimnutí, že dokonce i britský list Guardian se ptá "kde jsou důkazy?", podivuje se nad okolnostmi obou "případů" a připomíná na blízkost britské laboratoře v Porton Down.
  Autor ironicky líčí mediální hry, má za to, že britští politici se chovají jako hlupáci, když ultimativně požadují od Kremlu "vysvětlení", a doporučuje, pokud nebudou schopni nabídnout nějaká fakta, zajímat se raději o tenis.

  PRAMEN: https://www.theguardian.com/commentisfree/2018/jul/05/novichok-wiltshire-poisoning-russia-putin-world-cup

  PS:
  Britské bulvární noviny projevily radost nad vyřazením Německa na fotbalovém mistrovství. V tom jsem s nimi zajedno.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Britští politici se nechovají jako hlupáci. Oni jsou hlupáci. A věřit jim už může jenom odchovanec ústavu pro duševně choré. Už Skripalovi byli hodně mimo mísu. I kdyby je Rusové chtěli skutečně odstranit, existovalo snad sto způsobů. Jednoduchých a stoprocentně účinných. Od náhodné autonehody, přes kalibr devět milimetrů až po celou škálu jedů. Použít bojovou chemickou látku proti nechráněným cílům je jako jet s tankem na dětské šlapací autíčko.

   Smazat
 2. "V Londýně sedí zrádci"

  V Londyne nesedi zradci, vLondyne sedi ve fci min. vnitra sunitsky muslim Sajid Javid , ktery samozrejme nenavidi Rusko, ktere odmita sireni"mirumilovneho wahabismu" na svem uzemi a mozna i kritizuje "tolerantni policejni pristup" k jeho sunitskym souvercum z Pakistanskych gengu, kteri znasilnuji britska devcata.

  OdpovědětSmazat
 3. Scotland Yard jde na to od lesa. Na Novinkách uvádějí, že muž byl jakýsi looser, který vymetal popelnice. A tam, prý pravděpodobně našel ampuli, kterou tam zahodili ti atentátníci ze Salisbury, když si podali Skřípaly. Tedy máme věřit, že lstiví agenti natřeli kliku u Skřípalů, nasypali jed do oblečení, do klimatizace, fikaně ho přidali do pohanky a pak nějakým kouzlem i do žrádla v restauraci a do piva v putyce. No a pak odjeli do sousedního města a to, co jim zbylo hodili do odpadkového koše. To prostě normální člověk nedá!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo, a dva, nebo tři měsíce tam neodvážejí popelnice.

   Smazat
  2. A to ještě autor článku neví že předmětná ampule je už identifikována a spojena s hodinami vysedávání před kamerovými záznamy. Jednoznačně tak identifikovali podezřelého muže, který uprchnul do Ruska. Jméno je známé, pro veřejnost zatím zkryto. Bezpochyby se prokáže, že to je Putinův bývalý sparring partner v judu. A že tento člověk má za sebou v Británii více vražedných akcí. Nazvěme ho Putinův kat. Podobně fascinujícím způsobem Britové odhalili účast Lybie v Lockerbie. Kaddáfího usvědčil kousíček o velikosti nehtu.

   Smazat
  3. To 20:30 Jestli to myslíte vážně, změňte psychiatra. Je to s vámi opravdu zlé.

   Smazat
 4. Pane Bože, zamíchat do toho "naše pohození Hitlerovi" v roce 1938 a ještě Británii nepřímo obvinit ze zabití 380.000 Čechů? A vyhrožovat 3. světovou? To myslí ten nemocný hňup, rusko-čínský propagandista Loudil, opravdu vážně?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty hlupaku,19.39,nastuduj si historii r.1938,Britanie zradila nejen nas,ale pak i Polsko,ve sve nenavisti vuci slovanum Hitlera vyprovokovali k utoku na vychod.

   Smazat
  2. ...stručné a výstižné.

   Smazat
  3. 19:48

   Britové vyprovokovali Hitlera?
   Bože, co sem lozí za bolševické, vymaštěné, fanatické dementy?!

   Smazat
  4. 19.48
   Zajimalo by mne co vi tento vylizany mozecek lzida o tom ze Hitler naridil nebombardovat Anglii ,teprve po zradnem bombardovani Berlina tento rozkaz zrusil .Co vis o Hessovi a jeho mirove misi? Co vis o zlocinci Churchillovi a jeho katovi Harrisovi jez nechal nicit mesta plna zen a deti cilevedome? Vsichni vedi ze Hitler ve svem nadseni pro rasy mylne si myslel ze Anglie a Germanny jsou na vyssi rasove urovni a snazil se s nimi domluvit a valku eliminovat . Co vis tom proc letos 70 let po valce mely byt otevreny archivy ale vse bylo za mlceni medii posunuto opet o 70 let??? Jelikoz nevis nic je skoda s tebou travit cas a vysvetlovat cokoliv. A jiste take nevi mnoho lidi jakym zpusobem podvodne nahnali AMERIKU DO VALKY

   Smazat
 5. Tak hlavně že máte opět o čem psát na koho nadávat. Každá záminka pro podporu nenávisti k západu je dobrá a hodí se. Všichni jsou vlastně spokojeni, i pan Loudil.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19.42hlupaku,radsi se vrat na ct 24,nebo lžiDnes.

   Smazat
  2. To 19:42 Briotové rozjeli celou tuto kausu s Novičokem.. Udělali ze sebe idioty před celým světem. A donutili dělat ze sebe hlupáky i politiky EU a to ještě ne všechny. A my tomu máme prý věřit taky. Jinak nejsme ti správní spojenci. Krasavice Šiklová a parta okolo ní to tvrdí taky. A nyní pokračuje tato kauza ještě větší hovadinou. Tak co navrhujete?

   Smazat
  3. K jaké nenávisti, vy truhlíku? Blamuje se pouze britská řídící elita, jíž devět z deseti Britů již nevěří ani suché z nosu.

   Smazat
  4. 22:59
   "Blamuje" se tady pravidelně cokoli co má něco společného s Británií, s USA, s EU, s NATO se západem jako celkem, revolucí v roce 1989, s celým našim polistopadovým vývojem, s demokracií, s polistopadovou svobodou. Pokud jsem zapomněl na něco z toho co k smrti nenávidíte tak se omlouvám.

   PS. O tom čemu věří 9 z deseti Britů vy víte leda tak velký prd.

   Smazat
 6. 19.39 19.42 Pánové, podávané informace v mediích má rozumný člověk analyzovat v jejich kontextu, jako to dělá pan Loudil.
  A ne je posuzovat z hlediska idologického přesvědčení a nadátat, když jsou v rosporu s vaším fandovstvím idealizovanému západu.

  OdpovědětSmazat
 7. Koukam co ten hlupacek 19:42 pise.....
  Hadam ,ze bude tak do 30let , vymyta makovice,absolutne neznala historie ...... priznej se , kolik ti je opravdu let?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:23, absolutně nechápu neustálé narážky na věk. Proč by měl být nízký věk symbolem hlouposti, když tomu bývá skoro naopak? Jen zanedbatelná menšina starších dozraje do moudrosti, zatímco mládež je mentálně rozhodně v lepší formě než většina generace starší. Plus čerstvě ukončené vzdělání, na které starší už dávno zapomněli a které je v dnešní době i tak zastaralé.

   Smazat
  2. 20:37 ...(20:23) absolutně nechápu neustálé narážky na věk. Proč by měl být nízký věk symbolem hlouposti,... - Za pár let to třeba
   pochopíte, jako s překvapením zjistil po čase
   zmoudření svého otce jistý Oscar W. Tedy po
   čase, který spotřeboval ke svému zmoudření. Vám to halt bude ještě pár roků trvat. sck

   Smazat
 8. 20:37 Tohle co jste zde sesmolil by vám náš třídní omlátil o hlavu...

  OdpovědětSmazat
 9. Nemyslím, že by Britové v kauze novyčokl za sebe udělali idiota, to jen britští politici jako vazalové USA. Ale oni to mají snad v popisu práce, není to vůbec poprvé a určitě ani naposledy. Památnými idioty se stali napřiklad když se paktovali opakovaně s Hitlerem, také v Mnichově. Prostě Británie se stala malomocnou a malověrnou. A co s tím může Svět udělat, když je to zakonzervovaná konzervativci. Znáte snad větší politické zrádce ve Světě? Já ne!!!

  OdpovědětSmazat
 10. Britove -jeste vetsi blbci nez jsme doufali.To uz snad nezere ani nejblbejsi z prazske kavarny.Ani holcicky z katolicke skoly.Ty mozna ano.

  OdpovědětSmazat
 11. V.V.Pjakin 19.3.2018:

  "To znamená, že teď z Velké Británie budou dál všichni utíkat. Bylo předvedeno: „Vy nehrajete podle pravidel. Nedá se na vás spolehnout.“ Všechny velké korporace se přesunou do Číny. Opakuji to, o čem jsem už mluvil. Poté, kdy došlo k brexitu a byla jmenována Theresa Mayová a Johnson. Tehdy jsem přece řekl, že tato vláda byla jmenována kvůli tomu, aby přijímala debilní rozhodnutí, kvůli kterým potom pohoří. A oni to stále dělají. Jen se podívejte, jak celou tu dobu přesně tohle dělají."

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No zatím to na pád nevypadá. Británie má věrné spojence, i když s nimi jedná jako s póvlem, BP je největší světová ropná firma, dvě university v první desítce, mají špičkové vědecké instituce a jejich byznys centrum v Londýně se považuje za jednotku na světě ještě před New Yorkem. Proto jsou všechny významné korporátky v tomto městě A zřejmě si o Británii nic zlého nemyslí ani nejbohatší Pjakinovi spoluobčané, kteří mají v Británii své domicily, platí zde daně a z ruských peněz tam rekonstruují celé ulice.

   Smazat
 12. No jo vládnou tam hlupáci a zahrávají si z ohněm.

  OdpovědětSmazat
 13. Ono se to Britům to jejich VX nějak vymklo...

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.