Reklama

.

.

středa 18. července 2018

P. C. Roberts: Je Trump zrádcem proto, že chce mír s Ruskem?

Paul Craig Roberts
18. 7. 2018  blog autora
Americká Demokratická strana je spíš rozhodnuta svrhnout svět do termonukleární války, než aby uznala, že Hillary Clintonová prohrála prezidentské volby ve férovém boji.. Demokratická strana byla totálně zkorumpována Clintonovým režimem a nyní je i totálně choromyslná. Vůdcové Demokratické strany jako Nancy Pelosiová či Chuck Schumer, můj někdejší spolupracovník v New York Timesech, zareagovali na skutečnost, že první krok Trumpa v Helsinkách směřoval ke snížení extrémně nebezpečného napětí mezi USA a Ruskem, zcela nedemokraticky.


Ano, Rusko je supermocnost. Ruské zbraně jsou o tolik výš nad zbrojním haraburdím amerického vojensko-bezpečnostního komplexu, že se už dnes stává problematickým hovořit o USA jako o druhé nejsilnější světové vojenské mocnosti. Jestliže tedy tupí neokonzervativci jako Max Boot, William Kristol a zbytek neokonzervativní špíny prosadí své, stanou se USA, Británie a Evropa oblastmi ruin po další tisíce let.

Vůdkyně menšinových demokratů ve sněmovně reprezentatntů Nancy Pelosiová prohlásila, že Trump, ovlivněn jakýmsi nedefinovaným strachem z Putina, zaprodal americký lid Rusku, protože chce prostě dělat mír. „Zůstává otázkou, co má Putin a co mají Rusové – osobně, politicky či finančně – na Trumpa ve svých složkách, že se chová takovýmto způsobem?“

„Tím způsobem“ míní Pelosiová Trumpovu touhu mít mír a nikoliv válku.

Ve stejném duchu mluví i senátor za stát New York Chuck Schumer: „Miliony Američanů budou chtít vědět, zda jediným vysvětlením Trumpova jednání je možnost, že Putin má o něm v ruce nějaké zničující informace.“

Dokonce i John Brennan, zostuzený ředitel CIA, přidává k protitrumpovské kampani svou kapku jedu: „Prezident je celý v kapse Putina. Republikánští patrioti, kde jste?“

A ZDE jsou další hlasy proti Trumpovi. A ZDE další z CIA koupené a placené BBC.

VŠIMNĚTE SI, ŽE ANI JEDNO ZÁPADNÍ MÉDIUM NEOSLAVUJE A NEDĚKUJE TRUMPOVI A PUTINOVI ZA UVOLNĚNÍ NEPŘIROZENĚ VYTVOŘENÉHO NAPĚTÍ VEDOUCÍHO K NUKLEÁRNÍ VÁLCE. JAK JE TOHLE MOŽNÉ? ČÍM TO JE, ŽE SE ZÁPAD STAVÍ TAK ZÁPORNĚ K MÍRU? ČÍM SI TO LZE VYSVĚTLIT?

Rusové, Číňané, Iránci a Severkorejci a vůbec celý zbytek světa potřebují vidět a přesvědčit se o této extrémně nepřátelské reakci na možnost míru na straně Demokratické stranty, mnoha členů strany republikánské, včetně bezectných republikánských senátorů McCaina a Grahama, i na straně západních médií, tvořených davem lidí zanesených na výplatní pásku CIA, jak nám prozradil německý žurnalista Udo Ulfkotte, který sám na výplatní pásce CIA figuroval.

Nancy Pelosiová, Chuck Schumer, McCain, Graham a zbytek korupčního amerického bahna, které nám vládne, zas figurují nikoliv na výplatní pásce CIA, ale na výplatní pásce vojensko-bezpečnostního komplexu. Jen běžte a zrakem se pokochejte na dary, které tito lidé dostávají od komplexu na své volební kampaně. A naivní Američané mají za to, že je volí.

A jen proto nemá americká veřejnost žádnou svou reprezentaci, a má jen lži, ospravedlňující válku a konflikty. Vojensko-bezpečnostní komplex, před kterým americký lid marně varoval prezident Eisenhower, zoufale potřebuje nepřítele. A režimy Clintona, Bushe ml. a Obamy, tohoto komplexu poslušny, udělaly tohoto nepřítele z Ruska.

Putin i Trump mohou být zavražděni – a k tomu prohlášení Pelosiové, Schumera, McCaina, a dalších, že americký prezident prodal Ameriku Rusku, donekonečna opakovaná americkým ministerstvem propagandy, přímo směřují. A Putin zas může být zavražděn operativci CIA, kteří, kryti jako zaměstnanci neziskovek či Západem vlastněných médií, mají ruskou vládou povoleno cestovat po celém území Ruska.

Dnes a přímo v těchto okamžicích, čelíme masivnímu úsílí vojensko-bezpečnostního komplexu, neokonzervativců, Demokratické strany a presstitutek s cílem zdiskreditovat a svrhnout prezidenta Trumpa.

A prezident je téměř bezmocný.

Což by si Putin, Číňané, Iránci a Severkorejci měli uvědomit dřív, než bude pozdě.

Zdroj: Paul Craig Roberts
Vybral a přeložil Lubomír Man

7 komentářů :

 1. no zo strany istej bývalej mocnej garnitúry čpie strach, asi , že im to nakoniec svet zráta

  OdpovědětVymazat
 2. Já si myslím, že v tom umí Trump chodit. Teď odvolá co řekl, pak odvolá co odvolal a vnese zmatek do řad protivníků. Takže nikdo zase nebude vědět, jaký je jeho skutečný postoj. Jeho strategie totiž je vyvolat chaos. :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 18. července 2018 7:53
   Naprosto souhlasím. Tumpeta mnění rychleji názory než chameleon barvy.
   Václav

   Vymazat
  2. 7:53 Ani nic jiné mu nezbývá má doma moc hajzlů.

   Vymazat
 3. Ano, podle toho, co slyšíme, vidíme či čteme, jsou všichni, co nechtějí válku a velké panoptikum masového vraždění obyvatel Světa, vlastizrádci. Válka, to je norma života pro diktatury kapitálu kdežto mír, to je norma pro vyděděnce, kteří žijí mylnou představou humanismu. Takový už je život kapitalismu, kupředu k válkám, zpátky ni krok.

  OdpovědětVymazat
 4. Ano, všichni, co volají po míru jsou zrádci diktatury kapitálu. MÍR, to je největší nebezpečí pro blažený život kapitalistů. Nakopak masové vraždění lidí, to je ten správný byznys a džob, bez kterého by kapitalismus zašel na úbytě. Jistý pan Michal Prokop volá po zákazu sociální spravelnosti a práva lidí na život vůbec. Protože se našli i tací lidé, co volají po zákazu kapitalismu, který je zabíjí. Jak tento spor dopadne? Kdo bude mít jednou navrch, ti co touží po míru, nebo ti, co nedovedou žít bez válek? Zatím člověk proti kapitálu prohrává.

  OdpovědětVymazat
 5. Trump je především nabubřelý hlupák, kterému nelze věřit, neboť říká,že neví co říká.

  OdpovědětVymazat