Reklama

pondělí 9. července 2018

Pokračování pohádky o tajných agentech

Jaroslav Loudil
9. 7. 2018
Britská bezdomovkyně - "kontaminovaná novičokem" - včera zemřela. Podle britské verze se -"dotkla zbytků novičoku použitého ruskými agenty před čtyřmi měsíci v Salisbury k útoku na Skripalovovy". To ovšem vypadá opravdu za vlasy přitažené ! Putinovi speciálně cvičení tajní aganti napadnou nečekaně Skripalovovy v březnu novičokem s cílem je usmrtit. Skripal i jeho dcera ovšem přežijí a dnes v pohodě relaxují na neznámém místě. Po dlouhých čtyřech měsících od události ovšem dva bezdomovci nakupují v Salisbury , "něco tam seberou a nebo se tam něčeho dotknou" a 44 letá žena již novičoku podlehla !!

P.S. Zajímavé ! Cílený útok novičokem s cílem zabít, vyšel profesionálním Putinovým agentům naprázdno , odhozený obal však i po čtyřech měsících spolehlivě zabije každého. Zdá se tedy být mnohem spolehlivější metodou útoku,aby příště tajní agenti vhodili z jedoucího auta ampuli s novičokem budoucím obětem někam do brambor na zahrádce , ti ji při okopávání zeleniny jistě zvednou , otevřou a bude s nimi na 100 % amen. Každý Agent - "světových mocností i podmocností" - by měl být rychle přeškolen na tuto novou metodu zabíjení. Neútočte už nikdy na nikoho cíleně, to nikam nevede ! Stačí před vchodem do nějakého domu třeba nenápadně - "ztratit" - ampuli s jedem a nálezci se pak už spolehlivě sami otráví.

https://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/evropa/britka-vystavena-novicoku-zemrela-mayova-je-udalosti-sokovana_487962.html

22 komentářů :

 1. Ti britští z jejich tajných si už ve své protiruské pomatenosti ani do huby nevidí.
  Nic na tom, jsou záludní odjakživa, jen pokud by ve své zášti nehubili jednoho lidského "králíčka" za druhým a do světa poté nepouštěli jednu báchorku za druhou.
  Aby lid obecný, který zřejmě mají za idioty, jakože uvěřil, že za vším je V.V. Putin.
  Může kdo a co zostudit ty brity ještě víc? ....

  OdpovědětSmazat
 2. Pane Loudil Vy jste někdy někde četl, že by Rus něco někdy přiznal??Já tedy ne.Mohl bych vypsat desítky rus lží,ale tady to nemá smysl,stejně budete mlít svoji mantru neustále dokola jak je rus hodný a západ špatný

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:06 Opravdu to nevypisujte, je to ztráta vašeho drahoceného času. Mnohem přínosnější pro vás bude posezení u kafíčka, třeba s panem Šafrem. Sám uvidíte jak si budete příjemně notovat.

   Smazat
  2. Vám už asi přišli prémie z EH,a nebo nedokážete pochopit psaný text,máte vygumovano,a zůstala vám v tom na krku jen rosofobie.
   Pokud vám platí,tak si to využijte dokud to de,hlavně nezapomeňte se zeptat blízkých jak rychle změnit kabát,až rusofobie nebude v kurzu.

   Smazat
  3. 14.06 napiš hňupe alespoň tři lži

   Smazat
  4. 14:24 Vy si zase notujte s místními zoufalci a plácejte se po ramenou jak to tomu ZÁPADU zase nandáte. A tomu blbovi v 14:59 ČERNOBYL,KURSK,LITVINĚNKO,SESTŘELENÍ LETADLA NAD UK ,DOPING SPORTOVCU..... stačí nebo mám pokračovat???

   Smazat
  5. Souhlasím. Jednu z největších ruských lží pronesl agent KGB a zároveň anglický premiér Newille Chamberlain. Poté, co vystoupil v Anglii z letadla po podpisu Mnichovské dohody prohlásil:" Přivezl jsem vám mír". Ten mír pak stál desítky milionů lidských životů. Názorně vidíte, jak Rusové prostřednictvím agenta KGB lžou.

   Smazat
  6. 15:29 Já si především neumím představit, že bych lezl prudit na stránky, které se mi z duše protiví. Připadá vám to normální ??? Mě ne. A co se toho "blba" týče, až se budete věnovat průserům, co nadělali ve světě mírotvůrci z USA, tak si předem zažádejte o delší dovolenou. V krátkém čase by jste ty jejich přešlapy nestihl všechny vypsat.

   Smazat
  7. Jako správný demagog ve službě "Šorošova vnitra" zmotá páté přes deváté, aby zahalil pravdu.
   Černobyl - to byla lež sovětská (1985). Co to má co společného s kapitalistickým Ruskem?

   Kursk - ke je ta lež. Přiznali hned, že ta ponorka a vybuchla.

   Litviněnko - tvrzení britských zdrojů. I přes velkou snahu Rusům nic nedokázáno! Na ruské televizi nedávno vystoupili Litviněnkův otec a údajný Litviněnkův vrah jako velcí přátelé. Takže kdo lže?
   Sestřelení letadla nad Ukrajinou - opět stejná figura : nepodložené tvrzení států NATO proti Rusku. Nic nedokázáno. Vše ukazuje na ukrajinskou armádu. Jen trapné kejkle okolo.

   Doping ruských sportovců nedávno Sportovním arbitrážním soudem vyvrácen. Kanaďan, který si to vymyslel byl soudem v podstatě zostuzen. Ruský udavač po měsících ona tvrzení o "státem podporované dopingu v Rusku" popřel. Takže, kdo tu lže?

   Rusové to podle mne nejsou!


   Leo

   Smazat
  8. 14:06 co když těch lží vypíšete třeba jen pět a řádně svou pravdu doložíte? Pokud vůbec pro běžného občana taková možnost existuje.

   Smazat
 3. To 14.06
  Co platí pro pana Loudila, platí i pro vás ale v opačném garde.

  OdpovědětSmazat
 4. 14:06
  Debilokrati z uASS ŽUMPY a eurohovnotným PORNOJANDOVÉ lžou a od hub se jim práší tak,že bude za chvíli v Evropě víc písku,než na Sahaře!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejen to, ale stale je vice zlocinu k zakryti hysterickym revem feministek a afroarabu...
   Novicoku bude hodne..

   Smazat
  2. Novicok bude dokud bude potreba. Jde o to nahnat populaci co nejvetsi strach ze strasnych rusu , aby zacala a pistela ,ze nechce BREXIT..

   Smazat
 5. Přál bych anglickým fotbalistům aby se probojovali do finále mistrovství světa. Kolik vlastizrádců z britské vlády potom asi přijede na finále?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zbyli tymy uz jsou pouze Africko arabsky at se jmenujou jak chcete...Pravda jeste jsou tam v nich nektery trpeny fotbalisti ale to uz se brzy napravi...Francie je vzor.

   Smazat
 6. Ty lži už je únavné číst škoda že Rusko nevyhraje MS.

  OdpovědětSmazat
 7. Tem prolhanejm Anglicanum ten novicok nejak vyprchava, uz ani zelezni "spojenci" nejsou ochotni se tvarit jako ze te debilni povidacce o travici Putinovi veri. Cekejme jeste vetsi lumparnu a zlocin kterej bude rychle pripsan Rusku - to setkani s Trumpem se proste nesmi povest, at to stoji co to stoji, a ten brexit se musi nejak prekazit.... Ruska hrozba je uz to jedine co demokratum zbylo.

  OdpovědětSmazat
 8. To nás má někdo za blbečky a nebo nám chtějí namluvit, že to celé mají na svědomí "snad bývalí narkomani"? Alespoň z vyjádření tisku to tak vypadá.Ti také po aplikaci látky nechají "použité nádobíčko" na místě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Česko by tam mělo vyslat k vyšetřování Danu Mikrosyntézu Drábovou. Sice je specialistkou na "jádro", ale to nevadí, protože je kovanou soudružkou TOP09 což je zárukou správných výsledků šetření.

   Smazat
 9. Probíhající pokusy chemické laboratoře, která zkouší své výtvory na zbytných lidech v okolí Porton Down, mě zanechávají klidným. Zajímavější je skutečnost, že Mayové z vlády utekli již dva ministři, kteří měli zjevně za úkol sabotovat Brexit - Davis a buran Boris.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tomu nerozumím. Nebyl buran Boris jednou z hlavních tváří referenda o výstupu?

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.