Reklama

čtvrtek 12. července 2018

Přestaňte nás děsit!

Lubomír Man
12. 7. 2018
Pozoruhodnou snahu - korunovanou i občasnými úspěchy - vyvíjí zpravodajská redakce ČT na to, aby ze zákoutí našich univerzit rozsetých po území republiky i mimo hlavní město – vykutala a posluchačstvu předvedla nejrůznější místní (po pražsku řečené venkovské), docenty, doktory a vůbec duchovní velikány, samozřejmě předem už pečlivě vybrané a proto zaručující, že budou z televizních obrazovek hovořit stejným jazykem, jakým hovoří redakce ČT sama. Strategickým cílem tohoto tažení je vyvolat ve veřejnosti dojem, že to, co se vysílá z Kavčích Hor, se v podstatě neliší od toho, co si elity, a hlavně pak ty nejvyšší, univerzitní, povídají nejen v Praze, ale i v Brně, Olomouci, Plzni či Ostravě atd., z čehož si už pak pohodlně a svobodně může každý pro sebe odvodit závěr, že právě tady, na průsečících onoho celostátně univerzitního a pražsky televizního se nejpravděpodobněji nalézá onen kadlub jasného rozumu a zdravého úsudku, k němuž má každý možnost buď se přidat, anebo naopak zůstat stát opodál ( což jej samozřejmě kvalifikuje pro kategorii lidí duchovně méně vyspělých a tedy podřadnějších).

Laskavý čtenář už zajisté pochopil, že tento program je promyšleně zacílen především na lidi mladé, kterým chybí zkušenosti k posouzení, je-li to, co se jim takto nabízí, pravdivé, lidsky ryzí a spravedlivé, ale zato jim nechybí žádostivost být brán za informovaného a politicky tedy správně postaveného Takže tito mladí se budou pochopitelně tlačit do onoho houfu prvního, s pýchou lidí vyšší kategorie si budou v tramvajích listovat časopisy Respekt a Reflex, a silou vůle budou zavírat oči i uši před rozporností toho, co si v těch časopisech přečtou a co se ve světě i u nás bude skutečně dít (ty informace k nim bezděky anebo náhodně totiž občas připutují).

A pak i onen politolog z olomoucké univerzity, který se na včerejším odpoledním programu ČT, doprovázejícím sněmovní jednání o důvěře vládě, šklebil odporem při pomyšlení nad tím, že o osudu nové vlády budou snad v budoucnu rozhodovat i poslanci strany tak nanicovaté, jako je strana komunistická, volená samozřejmě voliči stejně nanicovatými, se jednou v daleké budoucnosti možná chytne za nos a zauvažuje, jestli tímto svým nářkem ideu demokracie onoho odpoledne 11. července na obrazovce ČT nevraždil. Cožpak demokracie nehlásá, že před její tváří jsme si všichni rovní, že jeden hlas má miliardář i podavač cihel, a stejně rovny jsou si i politické strany, protože z rovných hlasů rovných občanů se vytvořily?

Ale zapněte si dnes (a zítra i pozítří tomu bude stejně), televizor, nalaďte si ČT, a uslyšíte stejné bědování desítek redaktorů a jejich hostů nad naší novou vládou a monstrózní i nebezpečnou úlohou, kterou prý teď bude v politice hrát strana komunistická. Uslyšíte i cosi o současném nástupu druhé republiky po republice první, a pocítíte palčivou chuť vykřiknout: O jaké první republice to mluvíte, vždyť žádná taková nebyla, protože po sametu, bohužel, přišla hned republika druhá, v mnoha ohledech tak podobná někdejší republice druhé, Háchově, a zčásti i republice socialistické - jen ta znaménka byla tehdy a teď prostě jiná. Což platí dodnes.

Takže nás přestaňte děsit, máme tentokrát, naštěstí, pro strach uděláno.

47 komentářů :

 1. Přestal jsem sledovat Českou televizi a její programy, hlavně tedy ČT 24. Těch lži, polopravd, manipulací už jsem měl dost. Po roce 1989 se u nás masově rozvinulo vysokoškolské vzdělání zaměřené na obory, jako je například politologie. Je velkou otázkou, jak se absolventi takového oboru můžou uživit a hlavně v takovém množství absolventů, tohoto oboru. V celé společnosti po roce 1989 se počet absolventů s tituly a z oborů, které jsou k ničemu ztrojnásobil. Nynější režim to vydává za obrovský pokrok. Výsledek je, že rovnat zboží do regálu v supermarketu bude člověk s dvěma tituly. To je pokrok. Konečně nás západ dostal tak kam potřeboval. A tak v televizi tlachají politologové od rána do večera o věcech o kterých nemají ani ponětí, ale tlachají je v souladu toho, co si Česká televize řízená Americkým velvyslanectvím přeje. Jinak samotné zpravodajství obsahuje dnes a denně stejný scénář. Obrovské úspěchy demokracie po roce 1989, boj proti komunismu, nenávist vůči Rusku, chválení migrace, napadání Zemana, vystoupení Kalouska, které nesmí chybět v žádných zprávách, poučování o vyspělosti západních států a zvýrazňování naší zaostalosti vůči tomuto vyspělému západu. Na internetu jsem našel dnes záběry podnapilého nejvyššího představitele Evropské komise Junkera což naše televize nikdy nezařadí do zpravodajství a to je ta objektivnost. Nesledovat ČT je východisko.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Člověče, jak můžete hodnotit televizi, kterou nesledujete? Petr

   Smazat
  2. Nemusite vypit ocean, abyste vedel, ze voda je slana, clovece

   Smazat
  3. Občas se Petře člověk neubrání, koukne na ČT a... jde se vyzvracet.

   Smazat
  4. Mně se líbí, jak ČT striktně tituluje Babišovu vládu. Nejdřív pokaždé, když o ní mluvili, tak to byla vláda v demisi. Že těch vlád v demisi tady již bylo, ale nikdy je tak netitulovali, až teď Babišovu vládu. Včera jsem málem slítl ze židle. Když to již nemůže být vláda v demisi, tak je to nyní komunistická Babišova vláda.

   Smazat
  5. Napsal jste to přesně! Dávám 100 bodů!

   Smazat
  6. Pro 5:09, stačí, že 23:01 ví co řekl Jankovský v radě pro tel. a rozh. vysílání:
   "My ty zprávy nemůžeme říkat, tak jak jsme je získali, my máme pokyny z Brusele, jak je máme podat"!

   Smazat
 2. No to je pravda tahle verbež cílí na mladé lidi my už se rohlíkem opít nenecháme.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jaká verbež cílí na mladé lidi? Tou verbeží myslíte ČT24? Petr

   Smazat
  2. Ano Petře, myslí ČT, stejně jako já.

   Smazat
  3. Hale Petře tady je neobhájíte tak to myslím.

   Smazat
  4. Mladí lidé televizi nesledují, ale verbež vysokoškolská je "učí" - a to je závažné.

   Smazat
  5. Pane Dvořáku, nevím, jaké zkušenosti máte Vy osobně s mladými. Ale opravdu si myslíte, že "mladí" koukají celé hodiny jako pan Man na ČT24?

   Smazat
  6. Nevím jak na ČT kouká pan Man. Ale mladi kolem mne na ČT obecně nekoukají. Proč se ptáte?

   Smazat
  7. A koho jiného, Petře? Samozřejmě, ČT to dělá na příkaz skutečných vládních elit, momentálně na příkaz zločinců, co si říkají "Demokratický blok". A protože mladí mají prázdné kebule (my jsme nebyli jiní), ale současně neochvějné přesvědčení, že jsou největšími pašáky na světě (zde především absolventi zbytečných a pochybných oborů z fakult sociálních studií), lze jim pochlebováním a manipulací do těch prázdných makovic pitomosti. Následně je pak použít jako kanonenfutr při uměle vyvolaných demonstracích. Ona to ta děcka pochopí, až zjistí, že v tomto režimu pro ně není práce.

   Smazat
  8. Pane Dvořáku, tak vidíte. ČT24 nemá na názory a pohledy mladých vůbec žádný vliv.
   Proto jsem se ptal. Petr

   Smazat
 3. ten človek nehodnotí ČT - len že ju už po svojich skúsenostiach s jej šírením pravdy nemusí, napriek tomu že som zo Slovenska, túto TV sledujem - vlastne komplet všetky české TV stanice, a porovnávam - môžem prehlásiť, že TV stanicu typu TA3 u vás nemáte ... Soukup sa snaží, ale nie je to ono, no k veci - v celej - opakujem v celej EU došlo k tomu, že banky už nemajú priestor na umiestňovanie - tak tomu hovoria - dlhov, pre 90% populácie sa stali mnohé produkty nedostupné - napr. byt, a tak umelo navýšené ceny bytov sú práve tým, čo potopí kapitalizmus, ten náš, banky sa tvária že pritvrdzujú pri poskytovaní úverov a podobne, nie len jednoducho niet klientov, každý kto chce pacuje, ale za akú mzdu a ako sa zdvihli ceny, všetkého, napriek tomu že sa viac pracuje, máme menej - čím to v takej prebohatej spoločnosti ako je EU ?

  OdpovědětSmazat
 4. Kdyby se měla historie opakovat a komunisté měli opět převzít moc, bude 90% lidí z čt přes noc opět mávat rudými knížkami a ohánět se přiblblými frázemi o nutnosti převzetí vlády "pracujícím lidem". Jak ostatně ukazují mnohé příklady z minulosti. Je mi na blití z těchto novinářských prostitutek, schopných, samozřejmě za úplatu, hlásat, že země je placatá, nebo že voda teče do kopce a ještě to vydávat za boží pravdu, o které se nesmí ani diskutovat.
  Mne nenapadá způsob, jak nenásilně tyto prostitutky odstavit od možnosti dál morálně devastovat společnost. Systém je již velmi hluboko zakořeněný a prorostlý do všech složek státní správy. To už nespraví výměna několika osob.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč "nenásilně" ? Presstituti si za své zločiny, které mají tragické až genocidní následky zaslouží ty nejtvrdší tresty vč. hrdelních !

   Smazat
  2. Witowskou, Takáče a ostatní prostituty by měl někdo podrobně seznámit s osudy těch, co za Protektorátu kolaborovali v médiích s Němci. Možná by trochu zkrotli.

   Smazat
  3. 22:08 Proč to jsou kolaboranti? Pouze zastupují názor většiny lidí v ČR. Ten kolaborant jseš TY

   Smazat
  4. jak jsi na to přišel?ty jsi se ptal všech?

   Smazat
 5. Každodenní program ČT 24 se skládá z těchto témat:
  Obrovské úspěchy demokracie po roce 1989, boj proti komunismu, nenávist vůči Rusku, chválení migrace, napadání Zemana, vystoupení Kalouska, které nesmí chybět v žádných zprávách, poučování o vyspělosti západních států a zvýrazňování naší zaostalosti vůči tomuto vyspělému západu, vynášení Havla do nebes, každodenní vystoupení politologa, který toto všechno potvrdí a pochválí ČT 24, že brání lživými informacemi naší demokracii.

  OdpovědětSmazat
 6. Nebudu tvrdit, že tzv. jejich Českou telževizi nesleduji. Cestopisné a i jiné pořady nesouvisející s politikou mají skutečně na velmi vysoké úrovni. Pokud se týká diskusních pořadů na téma politika, či pořadů zpravodajských, tak to už je tzv. jiný level-jak říká omladina. Vždy mne pobaví ta plejáda -cetiletých politologů se zkušenostmi sesbíranými na internetu, vygůglovaných či v přítmí knihoven vyčtenými a hlavně, dokonale nabiflovanými.Výsledek toho pak vypadá tak, že se zrovna vrátili tu společně s Gottwaldem z Hradu, tu že se zrovna vrátili od Národního muzea, kde okupační vojska Varšavské smlouvy rozstřílela omítku onoho muzea, nebo že se vrátili zrovna z utajeného jednání Gustáva Husáka a Lubomíra Štrougala, kde společně s Vasilem Biľakem kuli normalizační pikle. Často mi připadá, že vlastní i čarovnou skleněnou kouli, neboť jinak si nedovedu vysvětlit jejich jistotu, se kterou nám líčí věci politicky budoucí. Ano, přesně takové odborníky s vysokoškolským vzděláním si jejich Česká telževize do svých pořadů zve nejraději. Dále jsou to novinářští odborníci na všechno, kteří Vám jeden den vtloukají své světonázory na nepřípustnost anexe Krymu Ruskou federací, aby druhý den fundovaně a se suvererénním výrazem odborníka komentovali konflikt Saudské Arábie a Jemenu. Jsem už hodně starý na to, aby mne plky takových machrů ještě zvedaly z křesla, jako to bývalo dříve. Na jedné straně těmto odborníkům, skutečně na všechno, fandím a obdivuji jejich suverenitu (někdy mi přijde vhodnější výraz drzost) a říkám si, že mají nabiflováno aspoň něco. Protože hlavně absolventi převážně humanistických vysokých škol končí převážně ve funkcích sales managerů (sofistikovaný výraz pro prodavače) v různých supermarketech a na různých benzinových pumpách.A sledovat někdy odpovědi středoškoláků, ale i vysokoškoláků na základní otázky našich dějin-to nevím jestli jsem náhodou nepřepnul na kanál, kde promítají nějakou hodně dobrou grotesku. Po takových zkušenostech s politology a různými komentátory jejich České telževize na věci politické mi skutečně hrůzostrašné vize těchto odborníků na nástup komunistů do vlády žíly netrhá. František

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13. července 2018 6:47
   Díky za velice dobrý komentář.
   Václav

   Smazat
 7. Hajzle v ČT svou ignorací podporují i stávající poslanci tzn. ANO,socani SPD a další. Toto si uvědomte,měli možnost toto změnit a neudělali nic proti blití v čt včetně vlády.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 7:13 Do hajzlu můžeš jít ty co do toho taháš SPD ty jsou proti bruselské TV.

   Smazat
  2. 10:09 A že v tý "bruselský TV" pan Okamura tak rád onanuje.

   Smazat
  3. Očekávám změnu -po 11.7 naše země přestane vzkvétat,protože ji vede prokomunistická vláda. Mosty padají, byty se nestaví,dálnice se mění v parkovišté, máme skoro milion případů exekucí, poroste cena elektřiny a inflace. Ale do 10.7 bylo vše OK.

   Smazat
  4. 14:02 Až na to že tam neustále onanuje kraďousek a podobný proti Český živly.

   Smazat
 8. Nesledovat, odhlásit. Případně posílat stížnosti Radě ČT. Ono když jich budou denně tisíce, Rada je už nebude moci přehlížet a shazovat se stolu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Měl by být zveřejněn nějaký vzor jak má formálně vypadat stížnost Radě ČT a kam ji posílat .Rád se zapojím

   Smazat
  2. 10:18 To je komický. Vy si chcete stěžovat, ale neumíte si ani zjistit jak to udělat a kam to poslat.

   Smazat
  3. 07:34
   10:18

   Podávejte Stížnost RRTV PRAHA, nic Vám v tom nebrání, zde máte VZOR:

   ••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••

   Anonymní 25. června 2018 23:29

   Započal jsem, co jsem zde slíbil, pane Žantovský zajímejte se! Ostatní diskutéři, již jsem takto vymizel z ČT - Pussy Riot (štětky)! Jen zde moc planě žvaníme! Jednejte a skutečně něco předložte ...? Hlavně né "hudbu" z MARSu, pane Valenčíku.

   ---------------------------------------------

   podatelna@rrtv.cz

   Stížnost Radě pro rozhlasové a televizní vysílání k rukám pana Mgr. Martina Bezouška, ohledně pořadu, Newsroom ČT24. červen 2018, PhDr. Luboš ROSÍ šéfredaktor tohoto "pořadu" na ČT!

   Vážená Rado pro rozhlasové a televizní vysílání, pane místopředsedo Mgr. Martine Bezouško.

   Podávám STÍŽNOST na pořad České veřejnoprávní televize pana PhDr. Luboše ROSÍ, Newsroom ČT24 červen 2018.

   V tomto pořadu a nebylo to poprvé, byl dáván důraz na bezúhonnost a vzor slušnosti spolek Evropské hodnoty s jejím ředitelem Jakubem Jandou (plnoletý deviant 1x video a 33x foto, pod touto stížností)! Touto stížností chci dosáhnout, projednání této záležitosti, vykonání nápravy a neopakování, takovýchto vzorů jako jsou Evropské hodnoty v čele s člověkem, který by měl lézt kanály, namísto vynášení ho do nebes svou celoživotní morálkou!

   Tímto pořadem se všem povinným plátcům koncesionářských poplatků vysmívají v ČT do tváře. Ztratili snad všichni rozum? Tento dopis rozesílám do Parlamentu České republiky, Vládě ČR, Prezidentu ČR, MV-ČR atd. Tento člověk nemá mít do Státních institucí vůbec přístup, natož být dáván za vzor!
   Děkuji za Váš čas.

   S pozdravem

   xxxx xxxxxxxxx
   Xxxxxxxxx xxxxxxxxx xxxx/xx
   xxxx

   ________________________________________________________________________


   PhDr. Luboš ROSÍ Newsroom ČT24. června 2018

   Jakub JANDA, gay-porno herec (Patrik Jakl - pseudonym).

   Ředitel think-tanku Evropské hodnoty a vedoucí Programu Kremlin Watch

   E-mail: janda(at)evropskehodnoty.cz

   Původem z: České Budějovice

   Jakub Janda je vedoucím programu Kremlin Watch a od roku 2018 ředitelem think-tanku Evropské hodnoty se sídlem v Praze. Specializuje se na reakci demokratických států na nepřátelské dezinformační a ovlivňující operace. Je spolupracovníkem Institutu pro bezpečnostní politiku a pravidelným přispěvatelem pro Atlantic Council. Pracuje jako člen redakční rady expertního portálu AntiPropaganda.sk a jako hrdý člen Aktivních záloh českých ozbrojených sil.

   V letech 2016 – 2017 byl pověřen českými bezpečnostními a zpravodajskými institucemi, aby konzultoval kapitolu “Vliv cizích mocností” v rámci Auditu národní bezpečnosti, kterou provedla česká vláda, kde se podílel na politickém posunu v této oblasti. Od roku 2015 byl požádán, aby poskytl informace nebo školení ve více než 20 zemích. V minulosti pracoval pro humanitární agenturu ADRA International a pro člena českého parlamentu.

   Jeho životopis je k dispozici v angličtině. Je možné jej sledovat na Twitteru či na Facebooku.

   ---------------------------------------------

   Jakub JANDA Česko-Evropské porno hodnoty?:

   https://pornfile.cz/!48odQHRq5WhF/evropske-hodnoty-reprezentuje-tento-reditel-deviant-j-j-mkv-avi-mp4

   ----------------------------------------------

   33x gay porno foto, střih z videa!

   ----------------------------------------------


   Ramón

   ••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••

   Smazat
  4. ••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••

   Reakce na mou Stížnost, rada 17.07. 2018 zasedá a mou Stížnost bude projednávat, poté mě vyrozumí o výsledku:

   xxxxxxxxx@seznam.cz xxxxxxxxx@seznam.cz
   Komu:
   xxxxxxxxx@seznam.cz

   Přišel nový email!

   Od: podatelna@rrtv.cz,

   Předmět: Info/ČT24/Newsroom ČT24/24.6.2018/Think-tank Evropské hodnoty

   Rychlá odpověď

   ------------------------------------------------------

   Obdržel jsem odpověď o RRTV.

   RRTV se bude mojí Stížností zabývat dne 17. 7. 2018 na svém 12. zasedání, předmětem bude: "Stížnost na pořad NEWSROOM ČT24 - EH - ředitel, pornoherec Jakub Janda"!!!

   O výsledku jednání budu následně informován!

   Zaslal Ing. Petr Bartoš,
   vedoucí Úřadu Rady (RRTV).

   ------------------------------------------------------

   (Zasláno v PDF formě, chráním osobní údaje, dotčených osob, proto nedávám k dispozici!)

   Zdraví Ramón

   •••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••

   Vše bylo důkladnější, UCELENOU STÍŽNOST je zde, nahlédněte!!!

   http://www.novarepublika.cz/2018/06/dosud-nejtvrdsi-odveta-proti-ct.html


   Zdraví Ramón

   Ps. Přeji odvahu, pečlivost, důslednost a oni se krapet zamyslí, jako u Pussy Riot, které jsem přes Stížnost RRTV PRAHA vymizel (souložící čubky na veřejnosti!). ČT je nazývala opozicí vůči V. V. Putinovi.

   ••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••√

   Smazat
  5. Podatelna RRTV:

   https://www.rrtv.cz/cz/static/rada-on-line/epodatelna/index.htm

   Smazat
  6. Víš co ti, Ramóne, RRTV odpoví? Pokud ti tedy vůbec odpoví.
   Že natáčení porna a provozovat sex za úplatu nejsou protizákonné, tudíž o nich mluvit, jako o neetickém chování vykazuje známky trestného činu podle § 356 – Podněcování k nenávisti vůči skupině osob ...
   A nedivil bych se, kdyby tě navštívily placaté čepice, nebo alespoň listonoš s obsílkou k soudu.
   Na buzíky a šlapky, zejména, pokud jsou ve službách vyšších zájmů, se dnes nesmí ani křivě podívat.

   Smazat
  7. Jsi legrační, elity (jejich "demokratické" organizace) si z nějakých petic nic nedělají. Pokud už je zajímají, tak jako materiál pro sběr dat o oponentech, aby, až dojde na nejhorší, věděli, koho zavít do KT nebo rovnou zastřelit.

   Smazat
  8. Mikeš

   Tady není řeč o peticích, ale o adresných stížnostech na konkrétní selhání. Stížnostmi se zabývat musí a když jich je hodně, je s nimi i hodně práce. Ani v RRTV práci nevyhledávají a proto lze předpokládat, že pokud budou zavaleni zpracováváním stížností, začnou dělat konečně něco pro to, aby stížností ubylo.

   Smazat
  9. 13. 7. 2018, 15:28

   xxxxxxxxx@seznam.cz

   Komu:

   csas@csas.cz

   Pro Česká spořitelna: Když ve vás někdo věří, dokážete víc (k zamyšlení nejen pro klienty)?

   Fwd: Stížnost Radě pro rozhlasové a televizní vysílání k rukám pana Mgr. Martina Bezouška, ohledně pořadu, Newsroom ČT24. června 2018, PhDr. Luboš ROSÍ šéfredaktor tohoto "pořadu" na ČT!

   Hezký den!

   Obeznámím Vás s touto osobou, jak jen to půjde nejblíže (foto dole) Jakub Janda spolek EH?!

   --------------------------------------------

   Někteří klienti České spořitelny nechápou. Prestižní bankovní ústav prý spolupracuje s pofidérními lidmi s hodně podivnou minulostí. Třeba s bývalým “pornohercem” a záhadným šéfem Think-tank Evropských hodnot Jakubem Jandou.

   Zdrojem výše psaného textu:

   http://bleskove.cz/politika/6122-klient-sporitelny-nechape-proc-spolupracuje-s-pofidernim-pornohercem-jandou

   -------------------------------------------

   Ramón

   Smazat
 9. 14:09 Totální MAGOR gratuluji

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:24

   Totální MAGORE, nejste jediný, podívejte se na poslance M. Kalouska, ten se tím dokonce chlubí před PČR kolemjdoucím lidem. Dá se to i léčit, nepanikařte!

   Odkaz:

   https://m.youtube.com/results?search_query=kalousek+opily

   Neklesat na mysli, Ramón

   Smazat
 10. Ti žvanilové na ČT plní předem jim dané zadání a že se ohánějí tituly? Jakou cenu mají současné tituly - prodané čímsi, co si dává do titulu "univerzita" - ale je mi líto - nemají 9 z deseti úroveň ani někdejších univerzit marxismu leninismu a ani vyššího středního školství. Prostě honba za tituly dala vzniknout "Plzeňským právům" na kdejaké dědině a pokud mluvil Zeman o plýtvání, tak i tyto tzv. vysoké školky na úrovni někdejších horších reálných gymnázií jsou ukázkou rozmařilosti, tedy spíše rozkrádání majetku státul. Kdysi titul docent, to mělo váhu, kdysi titul profesor, to byla hodnost nad hodnosti. Dnes docent? Cosi jako špatný lektor, profesor, jako pablb. Nedivím se Zemanovi, že se zdráhá ty vyprázdněné tituly podepisovat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:36 souhlasím

   Poděkujme "Kubánci" Ivanu Pilipovi, český ekonom a politik, bývalý ministr školství, mládeže a tělovýchovy v letech 1994–1997 a ministr financí v letech 1997–1998 v obou vládách Václava Klause! A poté také Josefa Tošovského.

   Tato zkrachovalá figura prosadila státní dotaci soukromým, jak středním, tak vysokým školám, uhradit jejich náklady ve výši 80%, zbytek sponzoři a zbyteček studenti (rodiče)?

   VŠ a SŠ začaly růst, jak houby po dešti, úroveň škoda slov¿ Jednu takovou si založil JUDr. Jan Harangozzo z Mostu, nyní Pražák, který vyšel z 8. třídy ZDŠ, jelikož propadal a nebyl schopen ji řádně zakončit.

   Avšak titul Mgr. měl za rok v Plzni u M. Kindla a JUDr. získal někde na Slovensku? Mgr. mu soudy odňaly, ale nastala česká prekérka, titul JUDr. mu zvostal? Co v České republice s tím?! Nikdo neví, jako nikdo neví, kde si J. H. koupil Maturitní vysvědčení?

   Ale zase se ví, že tento záškolák dirigoval NÁŠ Národní Bezpečnostní Úřad (NBÚ), spolu s V. Větrovcem a soudcem z Ú/L Berkou, mimochodem za jejich podvody, ohledně konkurzů zdravých firem, dodnes nikoho nepotrestali?

   Jsme v dobrých rukou ...

   Proto motto: "Čím je člověk blbější, tím má život snadnější".


   Dámy a pánové, zbytečně moc přemýšlíme?


   Ramón

   Smazat
 11. Výborný článek, lépe bych to nenapsal. K tomu snad není co dodat.
  Jen drobnost: jsem rád, že nikde nemusím uvádět, že jsem studoval na MU v Brně. Moje tehdejší Alma mater nesla název Univerzita Jana Evangelisty Purkyně. Propadl bych se hanbou, kdybych měl být přiřazen k dnešním tamním učitelům (ale i žákům).

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.