Reklama

pondělí 16. července 2018

Provokace od Teličky? A principál Hrušínský jako vždy jízlivý, sarkastický a hlavně zase hodně, ale hodně ubohý.

Jiří Baťa
16. 7. 2018
Je všeobecně známo, že pan europoslanec Pavel Telička pana prezidenta Zemana zrovna nemusí, když už si do něj zrovna (s radostí) nekopne. Je o něm rovněž známo, že do Evropského parlamentu byl zvolen za hnutí ANO, avšak na základě postoje hnutí ANO ve volbách prezidenta se jejich vztah zpřetrhal. Pan Telička tehdy prohlásil, že „Hnutí ANO si dalo gól do vlastní brány, když podpořilo prezidenta Zemana.“


Na druhé straně se zase o frau A. Merkelové vyjádřil, že prý „Musíme si ji vážit, je to lídr. A terorismus s uprchlickou krizí vůbec nesouvisí!“ Tyto jsou perly fakt hodny zaznamenání „černou křídou do komína“!

Nicméně k návštěvě M. Zemana, jak uvádí níže zmíněný zdroj, pan Telička na twitteru uvedl následující slova „uznání“ „Oceňuji, že M. Zeman se na summitu NATO připojil k odsouzení nelegální anexe Krymu a označení chování Ruska za agresivní. Jasný signál občanům ČR, jeho voličům i Kremlu!“ (Zdroj)

A aby toho nebylo málo, principálský užvaněný neotesánek Jan Hrušínský si také, jak už to u něj bývá zvykem a když se mu naskytne příležitost, neodpustí rýpnout si do prezidenta. Také on k návštěvě Miloše Zemana svým širokohubým, švejkovským úsměvem prohlásil, že „Vrchní velitel ozbrojených sil ČR dorazil na summit NATO. Česká armáda se blýskla sovětskými vrtulníky Mi-24 a Mi-8, které naši vlast “chránily” před NATO v dobách Varšavské smlouvy. Jak symbolické! Přesto jsou zřejmě v lepší kondici, než vrchní velitel. Neříkal snad před volbami, že je zdravý? Všimli si jeho voliči, že na summitu spolu s ostatními spojenci odsoudil anexi Krymu a chování Ruska označil za agresivní?“

K panu europoslanci Teličkovi ještě jedna věc. Údajně napsal knihu Od Moskvy k Bruselu: vztahy mezi Českou republikou a Evropskou uniií v období 1957-2004 . Nejsem žádný historik, ani politik, ale panem Teličkou zmíněná Evropská unie ještě v r. 1957 neexistovala (nechápu, že mu tato knížka vyšla, pokud vůbec). Pokud se nemýlím, pak v r. 1957 existovala tzv. Římská smlouva, od 1. ledna 1958 vzniklo Evropské hospodářské společenství (EHS) a krátce poté Evropské společenství pro atomovou energii (Euratom). Ale mohu se mýlit, protože pan Telička, ten přece vždy ví a zná všechno lépe.

Přiznávám, že jsem vystoupení Miloše Zemana na summitu NATO nesledoval, nemohu se tedy k jeho údajnému výroku (...odsoudil anexi Krymu a chování Ruska označil za agresivní) vyjádřit, nicméně nemohu se zbavit dojmu, že pokud se k tomu M. Zeman nějak vyjádřil, pak to takto doslova neřekl a ani nemyslel. Nicméně, ví snad někdo, jak to přesně bylo?

28 komentářů :

 1. Dva dětinští troubové, kteří si myslí, že když vyřknou podobnou polopravdu, tak snad Zemanovi odlákají voliče nebo že se jeho voliči hned na Zemana naštvou kvůli jednomu výroku ap. Tím jenom ukazují, jakým způsobem funguje ta jejich demokraturní parta "kdo nejde s námi, jde proti nám". Děkuji, nemám zájem. Až dospějete, pánové, a přestanete lézt druhým do zadku...

  Mimochodem, potřeba Hrušínského a dalších presstitutů a rádoby umělců posměšně komentovat zdraví starého člověka svědčí o křiváctví a ubohosti dotyčných.

  Tidehunter

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:30 naprostý souhlas pane. Není mezi lidskými vlastnostmi nic horšího než podrazáctví a vlezdoprdelismus. Hrušínský mladší svému otci nesahá ani po kotníky a pokud si to sám neuvědomuje, měl by ho na to už konečně někdo upozornit.

   Smazat
  2. Tidehunter Moc pěkně napsané souhlas.

   Smazat
  3. Jeden by pral Hrusinskemu aby se mu brzo rozpadaly klouby .Pak by zpival jinou,kreten.

   Smazat
 2. Určitě souhlasím, že ten Honza Hrušínský se zubama kačera je jeden z nejubožejších sluníčkářů. Sežral všechnu "moudrost", mírně řečeno. Cpe se pořád do médií. A přitom on sám byl taky hodně nemocnej, ale jeho nemoci se posmívat nebudu. Spíš se posmívám jeho hereckýmu "umění", vždyť to ani pořádnej herec není, všechno měl z protekce po svém kvalitním panu otci. Nemají na tý Jizerce už prázdný hlediště? No moc bych se nedivil. A Telička ovšem za mnoho taky nestojí, spíš za houby.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vite,ono na skolach typu DAMU mnoho vzdelani nepochytite.Vzdyt na jejich absolventech to poznate.Často si pletou atamana s tatrmanem .Jejich poucovani naroda o tom vypovida.

   Smazat
 3. Pokud pan Telička opravdu zmíňenou knihu vydal,potom je zcela zbytečné se po tomto skvostu vůbec pídit. Je víc než jasné, že tento bestseller šel na dračku a musel být do mrtě rozebrán, ještě před dodávkou knihkupcům. Co se světově proslulého, geniálního herce Hrušinského týče, tak to je typický úkaz toho, že u nás může opravdu toto povolání vykonávat naprosto kdokoliv. Chudák tatínek.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud pan Telička takovou knihu vydal , určitě to bude světový trhák a lidé budou stát fronty u knihkupectví aby si ji mohli koupit . Asi tak jako tomu bylo v případě knih které napsal tatíček Klaus . Nikdo je nechtěl i když je pak nabízeli zdarma .

   Smazat
 4. co to je za slátaninu?

  OdpovědětSmazat
 5. 21:26
  A co za dementní otázku????!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21.26 no nechape to.Cte Mfdnes a ma snizene mysleni.

   Smazat
 6. Všimli jste si, že většina z té herecké šmíry, která o pořádnou roli už několik let ani neškrtla, se zviditelňuje hlavně dehonestačními články proti panu prezidentovi? A ono jako z udělání najednou je role ve filmu, najednou je film nominován na Českého lva a najednou ta herecká šmíra toho Českého lva získá. Mám na mysli Pavla Nového v tom "fantastickém" filmu Bába z ledu. Nejsem filmový kritik, ale rád se nechám poučit, kromě excelentních a neutuchajících výpadů Nového proti Zemanovi, byl ten film až tak dobrý a hodný Českého lva čím? Ale příklady táhnou a tak to ten komediant Hrušínský zkouší. Třeba to taky výjde, třeba dostane roli v něčem obzvláště ledovém a třeba i ten lev výjde, tak co to nezkusit a neplivat a neurážet a přihřávat si svou polívčičku u pražské umělecké a intelektuální elity. Nezkusit to, to by byla neodpustitelná chyba. Na princátko, jako za bolševika už to nebude, ale jak jsem již napsal-zkusit se to musí. František

  OdpovědětSmazat
 7. Pane Hrušinský , ale ty vaše zuby potřebují restart !
  Tatínkovi nesaháte ani po kotníky .
  To byla osobnost a hlas lidu , tak jako Miloš .

  OdpovědětSmazat
 8. Bába z ledu je film o ničem . Škoda paní Kronérové . Sedla jim na lep ,
  nebo potřebuje forsáž .
  Jsme voliči z práva do leva , nikomu se film vypáčil .

  OdpovědětSmazat
 9. Nechte J.Hrušínského na pokoji.On je totiž na takové úrovni,že vaše slova stejně nechápe a myslí si,že je to pochvala.Bez tatínka by se nikdy ke komedianství nedostal.Ani to nechápe.Zbytečně vydaná energie kvůli jednomu hloupému trotlovi.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hrušínský získal místo v pražském divadle díky přátelství starého Hrušínského s Kapkem, šéfem pražských komoušů před plišákem. Proto musí dnes takhle kdákat a pištět. Jako herec nic moc, tak se snaží aspoň o řiťolezectví. Je mi ho líto.

   Smazat
  2. 22:49

   Děkuji za Váši poznámku, on totiž ani starej exRudla, nebyl svatej. Škoda, že nemůže promluvit jeho kolega, dříve kamarád Josef Kemr.

   Ten byl velice pobožnej a když se dozvěděl o "něčem", co provedl jeho "kamarád" ze dne na den s ním ukončil veškeré přátelství?

   Co se asi dozvěděl ...


   Ramón

   Smazat
 10. Řekněme si to na rovinu, Hrušínský i Telička jsou velezrádná prasata.
  Pověsit!


  OdpovědětSmazat
 11. Doufejme, že ANO nebude opakovat stejnou chybu. Komunisti měli zvolit Skálu, velká škoda, možná by vyhráli volby. To co je vede, je nevolitelné.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. máte pravdu, proto jsem je přestal volit, jen v klidu vyhnívají

   Smazat
 12. Telička to je přikladny exemplař oportunisty. Za komanču komunista narozeny v USA v rodině komunistickeho diplomata, po Hadraku vzorovy služebnik mezinarodni oligarchie, člen Trilateralni komise, vyjednavač kvalitnich diskriminačnich přistupovych podminek pro vstup ČR do OjroUhnije. Mezičasem tež lobbista a člen Bakalovy staje OKD a RPG byty. Mistopředseda ojropskeho parlamentu.

  Ten lysy parobek se rozhodně ve světě neztrati.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Připomínejte, prosím, tento neuvěřitelný kariérní postup tohoto výjimečného "vlastence" pokaždé, když se v médiích objeví jeho jméno či, nedej Bože, názory. Lidé zapomínají, nedávají chování, činy a slova do souvislostí a nebo nevědí, nejsou informovaní.
   Lidé, kteří uškodili jednou, jsou nedůvěryhodní. Ti, kteří uškodili podruhé, potřetí, se nezmění. Jsou zcela bezcharakterní a nebezpeční.

   Smazat
 13. Vubec netušim proč by mně člověka živiciho se fyzickou praci měly zajimat politicke nazory nějakeho prominentniho synka anebo herce. Mam sve nazory a nazory nějakych paňacu jsou mi někde. Me zajmy a zajmy těchto prospěchařu a kolaborantu - komediantu, kteři vždycky pěji piseň těch co jim sypou do korytka jsou diametralně odlišne.

  OdpovědětSmazat
 14. Telička a Hrušínský jsou dementi a hajzli schopni za peníze a s vidinou koryta vyblít cokoliv.

  OdpovědětSmazat
 15. Dva blicí debilové, kteří nemají ani hodnotu psího hov..na. Myslím, že starý pan Hrušínský by se za synáčka náramně styděl...

  OdpovědětSmazat
 16. To se někdy stává i jiných rodinách. Před seniorem Hrušínským ještě dnes smekám,jeho syn se ale nepotatil. Opačně to vidím v rodině Klausů.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.