Reklama

pondělí 16. července 2018

Psí hrdina zachránil obklíčené britské vojáky pod palbou a zahnal džihádisty na útěk

Patrik Juda
16.7- 2018   Rukojmí
Střelce zakousl a další islamisty potrhal. Britská speciální jednotka v bezvýchodné situaci vyslala svého zvířecího přítele na zteč. Kulky jej jako zázrakem míjely a šestici elitních vojáků v Sýrii zachránil tento sedmý statečný.
"Zachránil životy všem mým šesti mužům.".......velitel britských speciálních jednotek SAS

Velká Británie oslavuje svého hrdinu.
Islám považuje psy za nečisté tvory a černého psa dokonce za ďábla. Tento hrdinný pes byl belgický ovčák známý svou statečností (Belgian Malinois) a trhal islamisty v Sýrii. Podle muslimů může být modlitba k Alláhovi bez zástěny neplatná, pokud projde ve vzdálenosti, která je možna přehoditi kamenem pes, osel, prase, Žid nebo žena, avšak není žádný trest pro toho, kdo má sexuální styk se zvířetem (sbírka Hadísů Abu Dawuda)

Až po dvou měsících bylo z bezpečnostních důvodů možno informovat britskou veřejnost o detailech jedné vojenské operace britských speciálních jednotek SAS v Sýrii. Hlavním hrdinou je pes, ten nejlepší přítel člověka.

Výzvědná patrola šesti vojáků SAS byla se svým psem vyslána od obrněného konvoje vozidel na severu Sýrie k pěšímu a původně rutinnímu průzkumu malé vesnice. Z rutinního průzkumu se stal boj o holý život. Ve vesnici padli do léčky džihádistů a ocitli se v obklíčení a palbě ze všech stran. Speciální jednotka střelbu opětovala, ale džihádisté se přibližovali a situace byla kritická.

Zbývala jediná možnost. Pokusit se o průlom a únik ze smrtelného obklíčení. Psovod sundal až v tento moment psu náhubek a vyslal jej na zteč, vstříc nepříteli a kulkám z protějšího domu. Věrný pes neváhal ani vteřinu, vyskočil zpoza krycí zdi a jako zázrakem a střelbě navzdory proběhl nezraněn až do domu odkud islamisté stříleli.

Poté již jen britští vojáci slyšeli zoufalý křik a smrtelný vřískot než střelba z protější budovy zcela utichla. Slyšet byl už pouze strašný řev a nářek islamistů.

Britský tým pronikl do budovy a spatřili svého psa stát nad rozsápaným střelcem, který s prokousnutým krkem vykrvácel. Další dva islamisté byli těžce pokousáni a zbylých šest islamistů uprchlo. Krev byla všude po místnosti a v rohu byla část lidského těla a krvavá stopa se táhla až k zadnímu východu budovy. Podle nejmenovaného zdroje pes tři islamisty doslova rozcupoval. Vojáci v klíčové budově zkonsolidovali obranu a podařilo se jim dostat z oklíčení beze ztrát na životech. Pes přežil svou záchranou válečnou misi prakticky nezraněn.

Příběh psího hrdiny, jehož jméno nebylo zveřejněno Brity velmi zaujal, ač psího vojáka asi neoslavují samozřejmě úplně všichni a napíši i jejich reakce.

"Skvělý a statečný pes." "Psi jsou věrní, inteligentní a stateční a většina z nich je ochotna položit život za své pány." "Žádné překvapení, když oni psy nemají rádi." "Bravo hrdino!" "Rychle sdělte jeho jméno." "On si to naprosto zaslouží." "Psi jsou nádherná zvířata, tak věrná, tak inteligentní, nejlepší přítel člověka." "Není věrnosti na zemi jako je ta psí." "Bravo psí hrdino." "Kéž by i naši politici měli jen trochu z tvé statečnosti."

Když jsem napsal, že psího hrdinu asi neoslavují všichni Britové, tak jsem vycházel i z toho, že jsem téměř na den přesně před dvěma lety četl článek Reflexu, že muslimové chtějí v Británii zakázat psy! Například v Íránu je trestné mít psa jako mazlíčka, nebo dostanete 74 ran holí a pokutu. Procházet se tam se psem, nebo se s ním dokonce pomazlit je urážkou islámu a obtěžování spoluobčanů, ale někteří muslimové v Británii chtějí psy zakázat i tam!

Celkem obří drzost a nestoudnost, když to obhahují tím, že se v Británii prý chtějí muslimové cítit jako opravdu vítaní hosté. Tak já bych snad vzal raději v rámci vítání těchto hostů tu hůl do ruky za takovou nehoráznou aroganci a vnucování jejich islámských zvyklostí.

Muslimští aktivisté, kteří se nazývají "Pro veřejnou čistotu" se domnívají, že v souladu s jejich muslimskými postoji a hodnotami prý musí být omezen pohyb psů na veřejných prostranstvích! Je prý nezbytné, aby Britové sami pochopili, že k tomu, aby se muslimové cítili v Británii opravdu vítáni, musí sami Britové souhlasit s opatřeními, která jsou jim nepříjemná.

"Korán řeší problematiku psů jednoznačně, jsou nečistí." "Chápeme, že psi jsou v Británii milováni jako pet, ale interkulturní vztahy v království by to měly převážit."...(4PublicPurity)

Tak si říkám, že "vděčnost" některých muslimů za umožněný život v Británii snad ani nezná mezí. Nevím, jestli slovo vděčnost vůbec znají, nebo pro ně není také nečisté jako ti psi, ale slovo slabost znají určitě. Slabost svých hostitelů, ze kterých se nikoliv pomalu stávají cizinci ve vlastní zemi, protože to vypadá, že si muslimové chtějí z Británie udělat zemi islámskou a když sleduji jak v britských městech a v celé Británii muslimů přibývá, tak by se jim to bohužel mohlo jednoho dne i podařit. Snad již není pozdě. Už včera bylo.

Muslimové užívají výraz "Ty nevěřící pse". Já však stále věřím, že si snad Britové alespoň část svých tradic, hodnot a vyjímečného smyslu pro humor zachovají. Je pravdou, že mnohé z toho, co čtu z Británie mi až směšné přijde často.

Bravo psí hrdino!

Kéž by i britští politici měli jen trochu z tvé statečnosti v řešení těch interkulturních vztahů a importovaných nových hodnot, které pohltili Británii.

Kéž by jen zčásti britští politici bojovali za své původní Brity tak, jako věrný pes za své vojáky v Sýrii.

A tobě má černá Peggynko posílám pac a pusu do toho psího nebe.

Zdroje:
MailOnline: Hero SAS dog saves the lives of six elite soldiers in Syria by ripping out jihadists throat while taking down three terrorists who ambushed British patrol...DailyStar: SAS dog rips out jihadi ́s throat and saves patrol caught in ambush...Infopes: Jak vnímá islámský svět psy...Reflex: Británie: Muslimové chtějí zakázat psy!...Expres: Belgický ovčák sejmul tři džihádisty, když byla obklíčená patrola pod palbou.

20 komentářů :

 1. jsou situace, kdy pes zachrání život, a vždycky to tak chytne za srdíčko, bývali i situace kdy obětaví vojáci zalehli střílnu bunkru, aby jejich spolubojovníci mohli přežít.Jsou i situace, kdy psovi rupne v bedně a zabije nebo ublíží někomu z blízkého sociálního okolí- a stejně tak i člověku....to pak vždycky mrazí.

  OdpovědětSmazat
 2. Kristepane, vzdyt to jsou zase britske fals news kecy a mirene PR pro britske IQ tykve aby se u nich opet vybudil pocit vyjimecnosti nad vsemi ostatnimi. V Syrii konci, tak takhle alespon neco vyjimecneho. Divim se, ze to vubec na NR davate. Uz jste jako Blesk.

  OdpovědětSmazat
 3. To říkal pan Tomský - že když se nějaká čtvrť začne plnit muslimy, první zmizí psi původních obyvatel :-(
  Malinoisovi posílám hubana na čumák. Zdá se, že ten báječný čokl ví líp, než kdejaký Evropan, co na takové platí.
  Taky mám báječného černého psa a zatmívá se mi při pomyšlení, že by mi ho někdo chtěl zakazovat.

  OdpovědětSmazat
 4. To je sice pěkné, že tam SAS měli psího zachránce, ale klíčová je otázka: Kdo tam - do Sýrie - britské SAS pozval?

  OdpovědětSmazat
 5. Netvrdím, že se to nestalo tak, jak je popisováno. Ale zaráží mě jeden fakt, že 6 mužů se zbraní v ruce si nedovede poradit s jedním psem!!! To se mi zdá NELOGICKÉ.
  Jakoby ten pes vtrhnul do domu a zařval: "zahoďte všichni zbraně, nebo vás roztrhám! No a muzumani, vědouce, že je to tvor nečistý jej bez rozmyslu poslechnou.
  Divný příběh, skutečně divný, ale staly se divnější věci, takže kdo věřit chce, ať věří.....

  OdpovědětSmazat
 6. Až příště hrdiní vojaci SAS pustí na džihádisty zdivočelé prase, tak se tito poserou strachy a utečou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Presne !! Nejdrive Specialni specialisti se nechaj Obklicit , asi chrapali a pak ani nedovedou vyseknout par islamistu a musi je zachranovat pes!
   To je dost vostuda , kdyz se dlouhy leta ucej valcit a pak to ani neumi !!
   Nemeli by tam vubec lezt. A zvirata at nechaj na pokoji, zlocinci..

   Smazat
 7. no a hollywood nám o tom natočí film a máme tady dalšího rintintina na plátně

  OdpovědětSmazat
 8. Škoda, že jsem pár let dělal armádního kynologa. To nebyl Belgický ovčák, to musel být přímo pes baskerwillský.

  OdpovědětSmazat
 9. trošku mi to připomíná NOCIČOK

  OdpovědětSmazat
 10. To je zase kravina:-D

  OdpovědětSmazat
 11. Tak jsem se od srdce zasmal.

  OdpovědětSmazat
 12. ...a zazvonil zvonec a pohádky je konec.

  OdpovědětSmazat
 13. Doufám ,že byl pes po zásluze utracen a vojáci SAS posláni do výslužby.Kdyby na ty muslimy hodili lahvičku od parfému plnou blbičoku udělali by lépe ,než vystavit němou tvář takovému nebezpečí

  OdpovědětSmazat
 14. No jo maníci co tolik roků válčí by ze samopalu netrefili psa možná zaskočí i rambo a plukovník matrix.

  OdpovědětSmazat
 15. Ten pes se ve skutečnosti jmenoval Novičokl.(Ale nesmí se to říkat)

  OdpovědětSmazat
 16. Tohle vsechno plati Pentagon -penize nejsou problem a Hollywood plni objednavky rychle .Vse propaganda nekdy az skutecne trapna ,inu pro blby

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vskutku velmi nekorektni a tak diskriminacni a nebezpecny a rasisticky pes , ktery ohrozoval Lidska Prava nevinnych islamskych fasistu a jejich prava na spokojeny zivot pri vrazdeni , oloupeni a znasilnovani a okupace EU a Evropanu.. V Evrope by byl odsouzen dle zakona k smrti popravou. Na vystrahu vsem co by ublizovali ilegalnim UBER teroristickym islamistum ...
   Jako kazdy kdo se jen krive podiva , nebo dokonce rekne jedno slovo proti afroarabum...

   Smazat
 17. Můj pes je daleko čistotnější než kdejaký špinavý muslimský, nevzdělaný dobytek polévající se Old Space. Nemluvě o těch jejich smrdutých, škaredých ženských za které se stydí a proto je musí zakrývat do hadrů a černých pytlů. Pes na rozdíl od jejich islámských sraček patří ke skutečným evropským hodnotám a patří do Evropy. To, že se ti sráči psů bojí je dobře a je to ukázkou jejich ubohosti. 6 ozbrojených chlapů nezvládne jednoho psa? Ubožáci!!! Pro mne je pes člen rodiny a my jsme jeho smečka. Nikdy bych se jej za žádné dogma nevzdal a když se to těm černým hubám nelibí ať sem nelezou. Nejsou tu zváni a nebudou se tu cítit dobře, protože máme rádi vepřové, slavíme vánoce a narození Ježíše ne nějakého samozvance, vraha a pedofila Muhameda.

  OdpovědětSmazat
 18. Hezky napsaný článek. Pejska obdivuji. Autor by si ale mohl zopakovat pravopis: Kulky jej jako zázrakem míjeli, vztahy v království by to měli převážit....

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.