Reklama

neděle 29. července 2018

Rozklad státu je u konce, co bude dál?

Vladimír Balhar
29. 7. 2018
Ani mě nepřekvapil rozsudek nejvyššího soudu ohledně kauzy H-systému, ne, že bych nějaký očekával, a vůbec ne rozumný, asi je to tak, jak má být. Systém zrodil další darebáctví, zločinný stát svlékl trencle a zůstal v nahotě. Král je nahý a nemá pindíka. Je to král? Rozsudek po dvaceti letech, to už ani není sranda. To je přímo pohrdání lidmi. Práce kasty vyvolených, nedotknutelných. Za dvacet let vyroste dítě a odmaturuje. Za dvacet let ze čtyřicátníka je důchodce. Za dvacet let vypadne ze soudního molochu pitomost. K čemu si ten moloch vlastně živíme? K ničemu. Moloch je proti nám.


Když kdysi prezident Klaus vyrobil svou úžasnou amnestii, kterou zdůvodnil tak, že trestní řízení dlouhé 8 let je dlouhé, a že lidi mají právo na život, měl jistě pravdu, i když o falešnosti Klausovy amnestie víme všichni. Nešlo mu o všechny, jenom o kamarády.

Ovšem, soudní řízení a nejistota po dobu 20ti let je ještě horší. Tady, žel, amnestie nepomůže. Nejde to. Kdyby někoho před dvaceti lety trestní soud odsoudil k roku nepodmíněně a k pokutě 100000 kč, tak je potrestaný již 19 let v klidu a pokuta je 20 let uhrazena. Takhle? Vystěhování na dlažbu? Za co, a proč? To ti zločinci jsou na tom lépe.

V desetimilionovém národě je 5 milionů exekucí. Exekutoři vymáhají skoro tolik, kolik je státní rozpočet. Vymůžou to? No nevymůžou, ale soudcům je to jedno, ti stále razítkují nové a nové exekuce.

Přičemž exekuce, konkurzní řízení, soudy nezávislé na zákonech a dobrých mravech, to je stále jedno a to samé, nadlidé v parlamentu dali jiným práva nadlidí, cinknutými zákony, a skrytým darebáctvím. Takový exekutor si s vámi může dělat co chce, zabaví cizí věci, je mu to jedno, a v tomto šíleném neprávním státě musí postižený a okradený složenkami dokazovat, že věc byla jeho. No a toto státní darebáctví funguje již léta.

Správce konkurzní podstaty je něco podobného, pouze to není vidět. Správce konkurzní podstaty může do konkurzní podstaty dát cokoliv, a nikdo na něj nemůže.

Pak to soudí soudce, který dle občanského soudního řádu může sám určovat, který důkaz bude připuštěn, a který ne. To se to pak nezávisle soudí, nezávisle na důkazech. Výsledky tohoto státního darebáctví vidíme kolem sebe. Systém exekucí se zhroutil, již nemáte jistotu, že právní cestou něco vymůžete. Justice nefunguje. Soudy soudí 20 let, a špatně. Žádná advokátní kancelář, ani ta nejlepší vám nezaručí výsledek řízení. Nejde to. Soudní rozhodnutí jsou nepředvídatelná. Ty šílené rozsudky vidíme všichni, pouze soudci jsou vysmátí.

Jediné co funguje je pasívní rezistence. Jako za Hitlera. Již asi 200 tisíc lidí je v ekonomické ilegalitě. Žijí z brigád a úředně neexistují. Mohli by pracovat, ale nemohou, stát by jim vše vzal. Nemají motivaci, žijí s pocitem nespravedlivosti. Pochopitelně.

Jiní nepracují, protože k tomu nejsou geneticky vybavení. Stát se o ně stará, jako o chráněné želvy. Příspěvky na děti, příspěvky na bydlení, pěstounský příspěvek, a jiné.

Proč to všechno je? Pokud si myslíte, že existuje cosi, jako je demokracie, je pro vás tato situace nepochopitelná. Pokud si myslíte, že politici mají své páníčky, kteří je krmí, a kterým musí lízat nohy, svitne vám.

Stát dnes je pouze bejkovec na občany, kteří musí držet hubu a krok.

Kdo drží bejkovec v ruce? Ale ano, znáte je.

30 komentářů :

 1. Velmi pravdivé a velmi tragické. Za co jste vlastně cinkali, ovčané??

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Poslanci za KSČ ze sobeckých důvodů zvolili za presidenta Československé socialistické republiky Václava Havla. A už to jelo...

   Smazat
  2. Já sem necinkal článek je skvělý jak se máme nejlépe v téhle době. O tomhle mainstream nepíše.

   Smazat
  3. To 21:54 Nařídil jim to Gorbačov a celé tehdejší politbyro KSSS. Opravdu. Jakeš, Svoboda (Jiří) atd, to sdělili a ukazovali dopisy. Gorbačov volal několikrát denně. A ono byli zvyklí Moskvu poslouchat.

   Smazat
  4. Pane Šmídl, podle toho, co Havel na Václaváku v listopadu nalhal, musel být komunistům sympatický. Rychle ho prokoukli a už ho nevolili.

   Smazat
  5. Přátelé, nespořte se o kraviny. Přečtěte si Labyrintem revoluce. Tam je přesně popsáno, na základě osobních rozhovorů se všemi klíčovými aktéry, jak banda kolem charty organizovaná CIA překvapila soudruhy z ÚV. Nejdříve chtěla pár ministerských křesel a když to ÚV odtroubilo po vyhrůžkách, že pošlou dav na komunisty, tak se ty demokratické síly kolem Havla, Klause a umělecké avantgardy pro změnu vyděsili z toho, že na politickém jevišti zůstali sami. Je na tom vidět, že tu partu zajordánských slovanů drží pohromadě nenávist k Českému národu a nutnost rozkrást co se dá. Podívejte se na kariéru pí Klausové. Co to musí být za ego, když prošla v posledních třiceti létech správními a dozorčími radami těch těch největších tunelářských kauz. Počínaje Temelínem, šlo o rozkrádačky v řádech desítek miliard.
   Bylo by to na sebrané spisy. Problém je, že ani vy soudní nechcete veřejně psát pravdu. Vždy po soudružsku utíkáte k zástupným problémům aby váš projev byl dostatečně košér. Pak se nedivte, až se ten dav žebráků nas.re. Já jsem to viděl v Indočíně a Afghánistánu před řadou let. Neumíte si představit jaká je to legrace. noc dlouhých nožů proti tomu je báchorka.

   Smazat
  6. Tak dodejme ten zbytek. Ještě jsme mohli pokračovat v předchozím kursu? Po svém? Jako Rumunsko, nebo jako Jugoslávie? Vždyť i těm jejich stát rozbili. V plzeňské Škodovce proběhlo v ´89 několik sabotáží. Jinde o nich nevím, v průběhu vyšetřování se o nich moc nepsalo a než vyšetřování skončilo, přišla presidentská amnestie, která vyšetřování ukončila. Dnes jsou celé ulice ubytoven pro zahraniční dělníky (Rumunsko) a nějaké hlasování na tom nic nezmění. V článku se hovoří o bejkovci. Pokuty skutečně narostly. Svobodu nám zvenku nikdo vnucovat nebude. V článku se říká, že bejkovec drží někdo, koho známe.

   Smazat
  7. Ano,..je nás okradených tady mnoho,skoro všichni,až na ty zloděje....soudíte se o své deset let,nedostanete nic,ještě vás to stojí jednou tolik a pak se to ukončí,protože správce podstaty se nemůže už dočkat na svou miliónovou odměnu....skutečně jen zapíchnout jako prase a vůbec nepřemýšlet !!!!!!!

   Smazat
  8. A nejhorší na tom je,že ty soudy si z vás dělají jen čurýnu....

   Smazat
  9. radim duchem chudym aby se zamysleli nač v teto kolonii mame posrance sernatory policii soudy prasedidenta armadu a krajske samoděržavi trafikantu nebudu moc napovidat když prohlašuji že na dvě věci jedna začina na nic a druha na ho

   Smazat
  10. podstata j, že je to mafie

   Smazat
  11. Ryba smrdí od hlavy. Dát soudcům a právníkům vůbec takové zákony,včetně oné materiální odpovědnosti alimitu působnosti,aby měli jasné příkazy a nemohli lavírovat. Jinak se toho státu ve státě nezbavíme a zbude tu jenprávní diktatura bez ohledu na nějaké morální principy.....

   Smazat
 2. VZhledem k tomu, ža v ČR není (politická) síla, která by občany sjednotila k odporu a následné změně poměrů (chcete-li revoluci), vypijeme si ten kalich naší polistopadové hlouposti do dna a dokud nedojde k(radikálním) změnám v Německu a celé EU, budeme jen trpně čekat v koutě, co nám budoucnost přinese...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ale je. HLAD!
   Až je sjednotí, začni si hledat pevnou větev. Aby to nebolelo, aby ses dlouho netrápil.

   Smazat
  2. Souhlasím. Už dlouho zastávám názor, že změna může přijít jen s velkým nasráním Němců. Bohužel zatím to u nich ještě nedošlo dost daleko.

   Smazat
 3. Ale je politická síla a to je SPD, Slušní lidé a podobné politické síly!!!

  OdpovědětSmazat
 4. Teď, když máme, co jsme chtěli, do rachoty zvesela!

  OdpovědětSmazat
 5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 6. Zásadním krokem k omezení libovůle u soudců je časové omezení jejich soudcovského mandátu např. na 7 let a pak nutnost projít volbou. Pak by taky pomohla hmotná odpovědnost soudce, státního zástupce, exekutora. konkurzního správce, zrušení soukromých exekutorů atd.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Toto i jné dávno navrhuje T.Okamura, ale nikdo to nechce slyšet.Ten a jeho SPD má náš hlas.Není nikdo jiný,žel,ani na obzoru není silná vlastenecká osobnost.

   Smazat
 7. Stat je mafie. Jeden vlasaty kluk z UK to napsal a ma pravdu. Soudci jsou mafie. Poslanci pracuji pro mafii! Proc je ten system nastaven aby slouzil Bakalum, Charouzum a pod. Charouz dluzi 5mld.(5 miliard !!!) a na nej exekuce neprijde a na lidi, kteri odvadi dane, vydelavaji tak jim veme i strechu ??? A dalsi solarni baroni, kdo to schvalil te zakony. Lidi zakony a pravo nefungujee. Brante se, bojujte o co vam jde !? Mne nekdo vzit milion, tak ho hned zabiju!!! A co vy !? Koukate jak nesvepravny. Proc si nechate srat na hlavu, udelejte spravny skutek a alespon pred rodinou budete vypadat jaku "chlap" ne jako backora !!! Vzdot soudci, poslanci,...vam poserou zivot, tak ho pro rodinu obetujte a vemte sebou 2-3 "prasivce". Po par pripadu se to zacne menit!!! Kdyz poskozeny nic nedela (krome maf.soudu) a ceka, ze to za nej nekdo udela.
  dustojnik-valecny veteran

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. systém je jako mafie založen jako mafie organizován. jen se nesmí říkat, že je to mafie.
   Přesně, jak je to v klasických dílech o mafii z USA Já jsem byl okraden o všechny peníze ČS as v řádech statisíců. padělané doklady mi protiprávně nevydala banka po dobu deseti let, než se všechno promlčelo. je v tom namočen osobně, Rychetský US, Rusnok MF, Sobotka MF, Jirsa US, Vávra MS, Němec MS, tři st. zástupci, 2x PČR, Kučerová ÚOOÚ, Tošovský, Bolfová ČNB. Pěšáky jmenovat nebudu, těch jsou desítky. trvalo to 18 roků a bylo to před senáty deseti soudů ČR. Z formálního hlediska je věc bankovního podvodu trestná i bez jakéhokoliv šetření. za banku jev tom krom desítky nosičů vody i P. Liška šéf ús. právního ČS as a předseda lg. rady vlády a GŘ J.J. Stack.
   zničili mi celý život, připravili mne o rodinu, majetek a dosud mi dluží miliony. prokazatelně.
   co s režimem, kde vláda a parlament každé tři měsíce řeší peníze pro sestry, doktory, jindy pro hasiče, pak pro generály nebo popeláře. na co jej potřebujem? jen pro soudce né. tam to všechno funguje automaticky!
   Tak jakejpak H-System!
   veterán bojů s justiční mafií

   Smazat
 8. Čas s nimi tu hru přestat hrát? Tu hru na spokojené obyvatele oddané tomuto státu. Lidi si začínají uvědomovat, že oni nejsou tento stát, ale jen jeho rukojmí. Proč se tvářit spokojeně a dělat ze sebe svobodného a spokojeného otroka? A že jsme si ho udělali sami, s tím nám jděte k šípku. A co jste mohli ovlivnit, že to je tak posrané, jak to je? já osobně určitě neovlivnila nic, kontrolu nad těmi, které volíme, nemáme žádnou, odvolatelní nejsou. To, čeho jsme svědky, je hra na demokracii, demokracie to není a nemá to s ní téměř nic společného. K demokracii patří volba, ale také ostrakizace. V dalších volbách ho nezvolíme, ale stejně si to udělají po svém a stále titíž tam nalezou (viz např. ale nejen zaorálek, sobotka, chovanec,...), i kdybychom se ukroužkovali k smrti, možnost je poslat do háje nemáme. I kdyby jedno volební období neprolezli, tak tam nalezou potom znovu v druhém kole, anebo si nahrabali tak, že se již nezúčastní a naleze tam jiný v bledě modrém. Šanci se jich zbavit nemáme. A že je tam někdo chce, když je 95% lidí nechce (kalousek a spol)? Nikdo je nechce a stejně tam pořád jsou. Je tohle normální? A jaká je cesta ven? - jen jediná, změnit systém, díky kterému je celá společnost nemocná - a to si sotva můžeme dovolit. Včera bylo pozdě. Když nemůžeme politikou v této neppříčetné podobě nic změnit, proč ji pak máme, na co ten cirkus potřebujeme? Teď prý bude Babiš postupovat v kauze hsystém podle zákona, no to bude úžasné, ani dospat z toho nemohu, na to jsem čekala celý život. Hrdina bude postupovat podle zákona, aby nastolil spravedlnost, no řekněte, není to krásné a úžasné?...Mně se to tak zdá, že je tu pod povrchem takové napětí, že až sopka zanedlouho vybuchne, bude to pro tento stát dost veliká katastrofa. Doufám, že láva splaví i tohoto babiše a všechny ty jejich zákony od kurev a pro kurvy. Již teď náklady jsou obrovské, protože všichni postižemí, ale nejen v této kauze, dělají a budou dělat "svému státu" jen samé naschvály, ty náklady jsou již teď astronomické a nevyčíslitelné a jsou jedním z důvodu kolapsu, který nutně nastane. Tak se připravte, a bude to něco opravdu hrozného.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Poláci už začali rozšiřovat tratě v jižním Polsku.

   Smazat
 9. Nikdy, Balhare, stát nebyl nic jiného než bejkovec.
  Monsporta kariéra (správci si ausgerechnet TEˇD chtěj založit komoru) je exemplum.
  Kdo ho poznali (Srp, např.) píší, že to vůbec není člověk.
  Exekutoři a správci nemusí.
  Razítko stačí.

  Iluze o justici myslím každý ztratil u poplatků (které měkký Rusnok trestuhodně odvolal a už si v politice neškrtne), nebo u Melčáka se Sokolem (já u Dělnické strany s tentýmž), vždycinky se ohne podle toho, kam pohůnci pluˇtáka tlačí.

  ˇRíkat u toho může cokoli.
  Jako Karel ˇSvancnberk, který v Basileji řekl tamním novinám:
  "Leckt mich am Arsch".

  Ve ˇSvýcarech to ještě zní, odhrážeje se od Alpy.
  Taky řekl:
  „Ich kann das Wort ‚Werte‘ nicht mehr hören“

  Da verwundert auch nicht, wie Schwarzenberg über die beliebte Wertedebatte innerhalb der westlichen Staatengemeinschaft denkt. Angesprochen darauf, ob die Welt die „Barbarisierung“ in der ersten Hälfte des 20. Jahrhunderts mit zwei verheerenden Weltkriegen nicht erfolgreich überwunden habe, platzt es aus ihm heraus:

  „ Werte? Nein. Heute bombardieren wir ein Land, ich denke an Syrien, ohne Kriegserklärung.
  Wir schicken Armeen über Grenzen irgendwohin, um irgendetwas zu machen.
  Und alle reden von ‚Werten‘, die sie dort zu verteidigen vorgeben. Aber genau damit wird das Regelwerk zerstört, das nach dem Zweiten Weltkrieg für Frieden und gegen diese Barbarisierung aufgebaut wurde."

  Zní to skoro tak rozumně, jasně a správně jako projev, který měl (nepochybně s mandátem CFR; byl tam každý a jeho prdel, od lidí z AA, Gruši, velvyslance (to už musí být přátelství, když za ambasadora stavíme představitele UZSI), po rozkošné němezcnké novinářky, kvůli kterým jsem ztrácel kontinuitu) v obrovské hale PNP v Pasově v lese.

  Zformuloval tehdy krásně, co jsem si o věcech Evropy (a Německa) sám myslel a ještě navrch taknějak obratněji.
  Halt CFR měl prachy na pisače.
  Takže jsem si o spícím muži, kterého si Klára Samková pletla s Rosenbergem (ne s Guttenbergem) vytvořil v mysli otazník.
  Kdo on to jest, tendle Kárl?

  To s tím Haagem prostě mohl být logický argument, který bych v dané situaci byl možná použil také.
  Jenže ne v té situaci.

  Ano, páni z AA by ho tam rádi poslali, nezpochybně.
  Vedoucí sekce Planspiele Ost určitě.
  Karl o tom prostě jen měl větší přehled.

  Proč to takhle nesouvisle melu.
  Hledám přitom v záložkách článek (nevim z kterého webu GRU), kde nějaký americký spiklenec dokládá, že není pomoci a všechno bude čímdál tím stejnější.
  Studentská půjčka za 100 tisícn $ stojí dneska 1,1M, získatelné papíry tak na h.
  A tak se vším, včetně té justice (doloženo na amerických příkladech).
  Jak se jednou dostanete k pumpě na peníze, chcete furt víc.
  Vy taky.
  Jako ústavní soudci, monsporti, berkove a tak.

  GABRIEL LAUB k témuž:
  In a totalitarian regime, idiots gain power through violence and intrigue; in a democracy, through free elections.
  Soused.

  OdpovědětSmazat
 10. Rozklad státu, že by byl u konce? Vyloučeno! Stále je co krást, stále je proč podvádět, lhát jako když tiskne, stále veřejnoprávní medializátoři zůstávají blbci nebo ze sebe blbce mohou dělat, stále i sloupy republiky v nájmu kapitálu mohou si dělat co chtějí. Myslím, že rozklad státu je oním hledaným nekonečnem - dokud trvá kapitalismus.

  OdpovědětSmazat
 11. Já to trošku zjednoduším.Že stát je hardware a operační systém odpovídá "izmu" ( socializmus/kapitalizmus ), systémáci jsou legislativci a spolu s voliči by měli tvořit software, který by měl pracovat s realitou ve prospěch občanů. Opérační systém v obou případech není dokonalý,ještě horší je to se softwarem,"vláda lidu" na lid kašlala a pružnost kapitalizmu znehodnotili vexlaci a šmejdi. Proto nevěřím na lepší zítřky a obdivuji vášnivou angažovanost opozičníků.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. a ty si ta chyba mezi židlí a klávesnicí

   Smazat
 12. "Jiní nepracují, protože nejsou k tomu geneticky vybaveni"? Také "jiní nechodí do školy, protože k tomu nejsou geneticky vybaveni"? Škola je povinná, pracovní povinnost po vyjití ze školy není. Nejde o genetickou vlastnost, ale vychovali jsme 300.000 lidí, kteří pracovat nechtějí, prostě proto, že nemusí. Vraťme pracovní povinnost, zajistěme pro lidi podle kvalifikace zaměstnání - práci a za "výkon" je pak zaplaťme. Tak to bylo za toho hrozného socíku - a dnes je tato povinnost živit se prací odsuzována jako "porušení lidských práv". Parazitismus, ten je totiž vlastní diktatuře kapitálu - ostatně většina členů rodin těch horních "10 tisíců" jsou klasikou parazitů.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.