Reklama

úterý 31. července 2018

Šíbr Pokorný žaluje Erica Besta

erik best

Petr Meduna
31.7.2018 VašeVěc 
Pražský advokát a politický šíbr Radek Pokorný žaluje v Praze žijícího amerického novináře Erica Besta. U soudu se mají sejít již zítra ve středu.


Pokornému se nelíbí jeden z Bestových článků, ve kterém se píše o údajném vlivu advokáta na výsledek výběrového řízení na mýto a jeho stranění současnému provozovateli firmě Kapsch.

Best své úvahy publikuje na portálu Final Word a zpravidla velmi informovaně a přesně komentuje situaci v Česku, byť ne vždy je opírá o konkrétně uvedený zdroj. Pan advokát by chtěl vysoudit 200 tisíc na samotném novináři a dalších 200 tisíc na společnosti E.S. Best s.r.o., která vydává Final Word.

Je dost zásadní otázkou, zda Erich Best mohl přítele Bohuslava Sobotky a šíbra Radka Pokorného dehonestovat. Pokorný by možná měl spíše žalovat sám sebe. Kapsch totiž není jedinou kauzou, ve které se jeho v kontroverzních souvislostech jeho jméno vyskytuje. Pokorného jakoby sporné události přitahovaly. Například také privatizace OKD a tunelování podniku Zdeňkem Bakalou.

Je jisté, že to není Eric Best, kdo do takových situací Pokorného staví.


8 komentářů :

 1. Jen další adept do tepláků pokorný, bakala, sobotka a další.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nenech se vysmát!

   Smazat
  2. E.Best je Pokorným přímo posedlý, jmenuje ho skoro v každém svém příspěvku, dokonce i po odchodu Sobotky z politiky, ve které ho měl Pokorný řídit. Často se to blížilo křivým obviněním, takže není divu, že se Pokorný brání. Ať to Best u soudu obhájí. Měl by se jako Američan spíše věnovat americké politice a trochu nám tamní džungli objasnit..

   Smazat
 2. Pane Best ! Budte tam opatrny !
  Ti blbecci v Cesku, nemaji radi Americany !
  To neni proto, ze by k tomu meli nejaky duvod !
  Oni proste maji abnormalne pokurvene a zavistlive povahy ! Nastesti se vzajemne uziraji !
  Kdyz neplati najemne, tak to zavinila Amerika a kdyz nadelaji dluhy, tak to svedou na Ameriku.
  H. - jihozapadni Florida.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. H-Lulane, omyl momentálně, mediálně zde nyní, zejména v Praze a Brně za všechno může především Rus a poté Váš prezident D. Trump! Oni jsou v těchto městech Clintonovci. Já to vidím naprosto odlišně a nejsem jediný!

   Zdraví Ramón

   Smazat
 3. Pane Ericu Beste, držíme Vám palce. Bohužel u našich soudů není spravedlnost slepá, jak má být, nestranná! Ale naopak, vyšší bere a oči ty má naše spravedlnost, sakra vyvalené, kolik to káplo? Jen né málo to je spravedlnost, dosti frustrovaná a mstí se!? Osobní bezúplatková má zkušennost!

  To samé platí i mezi soudci, vezme-li soudce nízký úplatek a je přichycen (Litoměřický soudce, bral i drobky), tím jim kazil tarify a byl za to řádně, justičně, exemplárně potrestán ...

  Proto se musí rozkrádat v miliardách, to je potom beztrestnost a společné chrochtání všech zainteresovaných, včetně prohnilé justice!


  Zdraví Ramón

  OdpovědětSmazat
 4. Taky držíme palce, někdo přece musí říct, že ..císař je nahý... tak ,jako v pohádce Císařovy nové šaty. Naši novináři by se od vás mohli učit. Díky za Prahu ( ne z kavárny , ale z paneláku).

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:06

   Vám se omlouvám, chybně jsem paušalizoval, je mi jasné, že celá Praha není uniformní v názorech. Ale ti vyvolení parazité (na 90% tragédianti - kavárna) jsou díky, svým většinově prodejným povahám, výrazně slyšet a nás ostatní tím dosti dráždí. Ti to lidé žijou socialisticky (dotace, granty a socialistická ČT, Čro atd.), ale příjmy musí mít kapitalistické (nadstandartní).

   Touží po uprchlících, poté je "píchnou", vedle nás a čerty k nám hromadně přestěhoval (R. Vítek pražák a další vykutálenci). Vše, co se v našem městě, tvrdě rozkradlo a zůstaly ruiny, za většinou, stojí nepotrestaný člověk pražský. A nyní nám ještě káží o morálce!?

   Tím nechci říct, že mi takové vykuky u nás mezi sebou nemáme, ale většinově se vzhlíží v pražské kavárně. To je potom tragédie, pro okolí a někdy i pro rodiče!

   Mějte se fajn Ramón

   Ps. I u herců jsou normální lidé např. Josef Abrhám s chotí, nezaregistroval jsem, že by všude, všechny rauty zadarmo vyžírali, jako ta kavárna. A stále se někde předváděli?

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.