Reklama

neděle 1. července 2018

Spása pro Ukrajinu: Armáda prostitutek bude užitečnější než banderovci. Jak vylepšit HDP? Inspirace v zemích Evropské unie. Jediný kvetoucí resort v zemi. Cesta do Evropy bude konečně otevřená

Olga Samofalová
1.7.2018 Vzgljad, překlad ProtiProud
OLGA SAMOFALOVÁ podává ukrajinským politikům návod, jak naplnit státní rozpočet po vzoru států Evropské unie, které již pokrokově pochopily, že žádné peníze nesmrdí.


Ukrajina by mohla převzít zkušenosti z EU a naplnit státní rozpočet pomocí manipulace s makroekonomickými statistickými údaji. EU už několik let získává příjmy z legalizované prostituce a započítává je do HDP. Pro Ukrajinu, která se stala centrem světové sexuální turistiky, jak tvrdí samotní ukrajinští poslanci, slibuje tento přístup mnohé výhody.

Motor ekonomiky EU

Už téměř čtyři roky země EU berou oblast stínové ekonomiky jako součást HDP. Statisticky pomáhají růstu evropským ekonomik obchod s drogami, pašeráctví a prostituce. V mnoha zemích EU je prostituce legalizována a umožňuje naplnit státní rozpočet.

Například ve Velké Británii jsou prostitutky oficiálně pracující občanky a od počátku roku 2000 i v Německu, Švýcarsku, Itálii a Maďarsku. Pravda, všude mají pro tuto práci svá vlastní pravidla. V Nizozemí je například povoleno zřizovat veřejné domy, ale pouliční prostituce není vítána. V Itálii jsou naopak nevěstince zakázány, zato poskytovat sexuální služby v soukromí se nezakazuje. Ve Švýcarsku musí každý nevěstinec získat licenci, podobně jako taxikáři. Zde mají dokonce zkušenost i s otevřením veřejného domu pro homosexuály.

Mimochodem evropské státy tím, že rehabilitovaly tento sektor služeb, obstojně pozvedly statistická čísla svých ekonomik, jež se jen slabě a pomalu zotavovaly po krizi v letech 2008 a 2009. Přepočítáním ukazatelů Evropským statistickým úřadem se po reformě HDP v Evropské unii dodatečně navýšilo o 2,4%. Přičemž ekonomika EU v té době ve skutečnosti stagnovala a vykazovala růst významně menší než 1%. Rakousko a Nizozemsko upravily svůj ukazatel HDP o 3 až 4%, Finsko a Švédsko o 4 až 5%. Velká Británie vypočítala, že díky novým sektorům ekonomiky se HDP země zvýšilo téměř o 17 miliard dolarů, neboli o 0,7%. Po přechodu na nový systém vykazování zahrnuly evropské země do HDP nejen tyto nelegální obory, ale i další ukazatele. Vykreslit celoevropský růst jako takříkajíc vpravdě růstový bylo již pro EU lehkých statistickým úkolem.

Ukrajina se má od EU čemu učit

Tím spíše by země, která usiluje stát se evropskou, měla z takovéto neobyčejné zkušenosti EU vytěžit pro sebe maximum.Zvláště když na Ukrajině v posledních letech nabývá vrcholu popularity sexuální turistika. Ukrajinské úřady to stále považují za nelegální průmysl a nevěstince jsou zde zakázány. Evropská integrace však volá po změně postojů.

Legalizace prostituce pomůže zemi stimulovat příliv nových sexuálních turistů, kteří se dnes raději vyhýbají stínovým ekonomikám. Dále bude možné naplnit chronicky deficitní rozpočet Ukrajiny, který upadá z důvodu zhroucení průmyslu a poklesu vývozu (ten se po rozpadu vztahů s Ruskem nepodařilo obnovit). A daňové příjmy od kněžek lásky mohou být směrovány na pomoc sociálně nezabezpečeným vrstvám obyvatelstva, včetně příspěvků na placení nepřiměřených sazeb za plyn.

Třešničkou na dortu může být manipulace s makroekonomickými statistikami podle vzoru Evropské unie. Ukázat vyšší míru růstu ukrajinské ekonomiky s pomocí začlenění sexuálního průmyslu do HDP bude pro ukrajinské orgány hračka. Přitom nárůst může být opravdu značný, pokud máme soudit podle rozkvětu tohoto dynamického odvětví ukrajinské ekonomiky.

Perspektivní "průmyslová" základna


Druhotné přínosy lze očekávat ve vztahu k bezpečnostním orgánům. Obvykle na boj proti prostituci, pokud jde o ilegální sféru, stát utrácí hodně peněz – na policejní personál atd. Legalizace tohoto podnikání umožní státu ušetřit na počtu zaměstnanců i zásahových operacích. Pokud jsou však bezpečnostní orgány spojeny s nezákonným byznysem a mají z něho černé příjmy, legalizací prostituce pravděpodobně nebudou potěšeny. Přinejmenším bývalý šéf policie Alexandr Těreščuk řekl, že prostituce v zemi je „pokryta“ bezpečnostními orgány.

„Ukrajina se postupně stává centrem světové sexuální turistiky. Namísto výroby, inovací či intelektuálního rozvoje jsme proslaveni snadno dostupnými dívkami,“ uvedla nedávno na tiskové konferenci v Kyjevě Irina Suslová, předsedkyně podvýboru pro otázky genderové rovnosti a nediskriminace spadajícího pod Radu pro lidská práva, národnostní menšiny a mezinárodní vztahy.

„Lidé z celého světa přijíždějí na Ukrajinu, aby využívali tyto služby. V podstatě jde o velká města – Charkov, Kyjev, Lvov, Dněpr, Oděsa, kde je velký výběr dívek a je vybudována vhodná infrastruktura. Vytvořila se již mocná zprostředkovatelská síť, která poskytuje služby na klíč – organizuje chartery, pracuje s vybranými dívkami, dokonce provádí poznávací exkurze – kde dívky najít, jak s nimi jednat, jak je snadno dostat. Pokud v zemi existuje sexuální turistika, je nevyhnutelné i zapojení dětí,“ pokračuje Suslová.

Podle ní se prostitutkami ve většině případů stávají mladistvé dívky ve věku 13-17 let. „Přicházejí z chudých rodin, kde jsou nuceny si vydělávat na živobytí. Někdy vlastní rodiče dávají dítě na inzertní vývěsku. Nedávno jsme v médiích mohli vidět několik příběhů na toto téma. Nejhorší na tom je, že významná část společnosti to vnímá jako normální a soudí, že takové služby mohou zemi pomoci naplnit rozpočet,“ dodala politička rozhořčeně.

V loňském roce v Kyjevě dokonce proběhl mítink před budovou Rady. Jeho účastníci požadovali zrušení pokut za prostituci, dekriminalizaci a legalizaci sexuálního průmyslu, protože podle jejich slov je prostituce „stejná práce jako každá jiná“.

Jak byznys funguje?


V televizním pořadu „Groše“ novináři objasnili, jak na Ukrajině funguje sexuální turistika. Turisté přicházejí do země za službami intimní povahy. Nejčastějšími hosty jsou Turci. Na webu najdete mnoho stránek, které nabízejí celé zájezdy na Ukrajinu. Organizátoři zakoupí letenky, rezervují hotelový pokoj a najdou vhodné dívky. Cena za takovou službu činí 3 tisíce dolarů.

„Funguje to takto: pro jednoho klienta vyberou několik krasavic, zakoupí jim šaty, přivedou je do salonu. Pak je odvezou do apartmánů, kde si turisté vyberou tu nejlepší. Za jednu takovou směnu si dívka může vydělat 5 až 6 tisíc hřiven plus spropitné. Celá tato částka je potom rozdělena 50/50 (mezi dívkou a zprostředkovatelem),“ říkají v televizním pořadu.Takže za dvě takové směny může ukrajinská dívka vydělat jeden celý průměrný měsíční plat na Ukrajině.

Ceny se v tomto sektoru služeb značně liší, ale celkové příjmy jsou zde na ukrajinských standard vysoké. Průměrný měsíční příjem ukrajinských žen v kyjevských striptýzových klubech, jakých je v hlavním městě nejméně 45, dosahuje 2,5 až 3 tisíce dolarů, uvedli novináři z „Grošů“.

Ocenit nezákonný obchod s prostitucí v zemi je obtížné. V roce 2014 místní média odhadla, že legalizací prostituce, lehkých drog a hazardních her, a pokud by se Ukrajina stala gay-centrem Společenství nezávislých států, mohla by ukrajinská vláda dodatečně získat do rozpočtu 4 miliardy hřiven každý rok. Příjmy ukrajinských kněžek lásky se odhadují na 13 - 20 miliard hřiven ročně. Pokud by se tento byznys legalizoval a jeho vlastníci museli platit daň z příjmů ve výši 15%, pak pouze na prostituci může státní rozpočet dodatečně získat 2 až 3 miliardy hřiven ročně.

Není nad evropskou inspiraci. Tak vzhůru do EU!

- - -

Související:

41 komentářů :

 1. Neskutečně hnusný článek psaný výsměšným ponižujícím stylem. Navíc ženou, což je ještě hnusnější. Je tragédií národa, když je donucen prodávat svoje děti. Ty nejlepší, nejkrásnější, jejich budoucnost. I úplně malé deti, které by si měli hrát a chodit do školy. Prodávat pro zábavu různým deviantům z různých částí světa. Když jejich nejnadějnější studenti končí někde ve škarpě s injekcí v žíle. Navíc tohle vše se děje v nám blízkém národě.

  Na vzgljad.ru to chválabohu mnozí diskutující pochopili. O této záležitosti lze psát i jinak, s účastí. Samojlova je odpad.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to psáno věcně, tak jak to je. A nikdo tam nikoho neuráží (ironii vnímám jako nutné odlehčení, aby se tahle děsivá skutečnost vůbec dala číst). Jako každá nemoc má kořen morálně etický, tak také rozklad státu a národa je důsledkem morálky a etiky. Je to odporné, jenže morálně odporná je většina lidstva, je velmi málo společenství kde se žena neprodává. Ženy si neuvědomují, že tím poškozují genofond národa a tím pádem celého lidstva. Hitler odmítal jít na Rusko, když se dozvěděl, že tam ženy jsou panny do 20.let (v té době), takový národ nelze porazit - nakonec ho donutili.

   Dnes již je známo všem (ne jenom zasvěceným), že nového potomka ovlivňuje styk ženy se všemi dřívějšími partnery (proto také otroci nesměli mít rodiny, aby neměli tak kvalitní genofond jako jejich páni a pářili se nevázaně mezi sebou) a způsobuje pak mnoho potíží v životě takto nezodpovědně zrozené bytosti. A například poškozený genofond mají i potomci zrození v manželství, kde rodiče mají rozdílné světonázory a trpí pak vážnými nemocemi.

   Troška optimizmu na závěr, genofond lze obnovovat a uzdravovat i během života, morálním a etickým žitím svého života.

   Smazat
  2. 10:00 s tím Hitlerem a ruskými pannami, to je žert, že?

   Hitler měl k ženám z východu bytostný odpor a vůbec se nezajímal o jejich sexuální život. A Rusky byly asi takové panny jako Češky.

   Možná ještě méně, protože tamní společnost prošla během událostí na počátku 20.století větší devastací než ta naše. Tehdy se nejen mění morálka, ale po rozruše společenských vazeb padá ochrana těch jejích slabších členů, a k nim ženy patří. Paradoxně tento brutální jev nakonec přispěje k znovuzrození společnosti, protože není důležité, jestli je žena do dvaceti pannou, ale jakou je matkou.

   Smazat
  3. 8.59 Řekl jste to s očí do očí i menšn-matkám (nejenom) na Severu Čech?

   Smazat
  4. 8.59 Co když rodiče volí mezi vlastnoruční prací - a z ní skromnou obživu pro své děti a pro sebe, nebo bezpracným válením se po hernách a kabátách, po majdanech... zatímco dítky živi jsou taťka i mamka... "dáfky", nebo k nim + výdělky z E55 nebo z Kyjeva?

   Kdo si vychová kurvu a prostituta, ten je má a věří, že až zestárnou, budou mít každý barák a nějaký trouba se na "VYSLOUŽILOU" vyžilou, ale bohatou štětku pověsí, ožení se s ní... a budou mluvit jako 8.59... ŘEKNOU VÁM, ŽE KAŽDÁ PRÁCE ŠPINÍ...

   Smazat
  5. 8:59
   V článku jsou jen dvě ženská příjmení:
   Samofalova
   Suslova
   Kterou z nich máte na mysli?

   Smazat
  6. 12:00

   A já dodám, řekl by jste to jejich 30-letým babičkám, jejich mnohonásobným 45-letým prababičkám, nespočetně možným 60-letým praprababičkám a do pekel volajícímu EXTRA problému 75-letým praprapračarodějnicím u kterých to díky IDIOTSKÝM politikům po zlodějině 1989 v PRAZE a níže započalo, kam to až ZAJDE!!!

   Umíte násobilku???

   U nás na severu, radnice a družstevní uskupení, likvidují veřejné lavičky, určené zejména pro důchodce k odpočinku a posezení! Již nebylo možné, jaké pekelné mejdany s chlastem a prochcaným okolím se zde dějí, čerti začali vylézat z děr - nor a obsazují!

   A tečka na konec, na koupalište Benedikt, včera dorazila smečka očerněných muslimů od hlavy až k patě s německými poznávacími značkami. Rozkoukávali se jak by se jim zde žilo! Přijeli třemi vozy Wolksvagen Minivan, "v duchu jsem je navedl na Prahu a Brno"!

   Jak říká lhář Babiš u nás nejsou a nebudou!?

   ----------------------------------------------

   Tohle to je fajn věcička od GOOGLE slídilů a bonzáků CIA, jak prozradil Bill Gates?


   Informace o této stránce

   Naše systémy zjistily, že vaše počítačová síť je zdrojem neobvyklého provozu. Účelem této stránky je zkontrolovat, zda požadavky odesíláte skutečně vy, a ne robot. Důvod:

   Tato stránka se zobrazí, pokud Google automaticky zjistí, že z vaší počítačové sítě přicházejí požadavky, které se zdají být v rozporu se Smluvními podmínkami. Blokování ukončíme krátce poté, co tento provoz ustane. Chcete-li mezitím nadále používat naše služby, vyplňte výše uvedený test CAPTCHA.

   Tento nežádoucí provoz může způsobovat škodlivý software, plugin prohlížeče nebo skript určený k automatickému odesílání požadavků. Pokud používáte sdílené síťové připojení, požádejte o pomoc administrátora – příčinou může být jiný počítač se stejnou adresou IP. Další informace

   Někdy se může test CAPTCHA zobrazit v případě, že požadavky odesíláte velmi rychle nebo používáte některé výrazy!

   ----------------------------------------------   Zdraví robot a rusofil Ramón

   Smazat
  7. 12:00, 12:39, vážení málo chytří. Pokud vám po sociálních otřesech radikálně stoupne dětská prostituce, obviníte matky nebo rovnou ty děti? Mluvíme o sociálním propadu a nárůstu prostituce. Pokud chtěla být některá čóre štětkou, dávno se jí stala.

   Dětská prostituce je neomluvitelná u jakéhokoliv etnika. Pokud se tak děje, je něco hodně špatně. Všichni pamatujeme na fotky z velké krize, kdy mnohodětné matky v Německu, Británii a USA, prodaly svoje děti, aby uživily alespoň některé z nich. Anebo prodávaly sebe. Bylo jich ohromné množství. Všechno kuplířky a prostitutky? Proč se tak neděje dnes?

   Smazat
  8. Pan Šmídl. Máte pravdu, všechna jména jsem smotal:) v příspěvku ale nejsou důležitá

   Smazat
  9. Pro 10:37 to není žert. Zkoumal slabiny toho, koho chtěl zničit. Dále ignorovaní fungování genetiky vede ke krachu. Například je zjištěno, když bílý pár okolo IQ 100 zplodí potomka (a jsou splněny další podmínky - např. vhodná výchova v rodině, přístup ke vzdělání ...) dosáhne IQ 120. U smíšeného páru IQ naopak klesne.

   Proč myslíte, že bylo dříve tolik důležité, aby žena byla panna. To je právě kvůli genetice. Styk muže se ženou je natolik intenzivní, že vede k ovlivnění DNA a i když nedojde k početí již je genetika oslabena náhodným mícháním v řetězci DNA.

   Naše kultura cílí na lásku (jeden optimální pár na celý život), protože díky lásce je možné i nemožné i v oblasti genetiky. Vhodný i zdánlivě nesourodý pár (i rasově), kde dojde ke skutečné lásce, tam láska spustí samoopravné mechanismy až na úrovni DNA a také láska vzniká u páru kde se vhodně vyruší nedostatky DNA a nová kombinace se složí nejlepším možným způsobem.

   Pozor láska je jev velmi zřídkavý, okamžiky lásky zažije každý, ale hlubší trvalejší láska je vzácné zboží. Dnes v naplno spuštěné genocidě nové generace již láska není to co by chtěl každý dosáhnout, dnes se pouze vyhledávají bezcenné požitky, čehož je dokladem v článku zmiňovaná sexuální turistika.

   Smazat
  10. 15:20, nechci vám brát nadšení pro vaše bádání, ale Der Stürmer není vhodný pro studium genetiky.

   Smazat
  11. Mimořádná pochvala a poděkování, panu V. Dvořákovi za vložení tohoto článku!!!

   Děkuje Ramón

   ----------------------------------------------

   14:31

   Vy mimořádně chytrý ÚDE: "... Proč se ta neděje dnes?..."! Váš závěr!!!

   Vy bůvole, tady na severu, je to normální pro vás ÚKAZ, kde žijete? Ohledně Vašich záverečných ne-slov, ale PIND, jsme museli opustit a nechtěně prodat, díky prostituci i dětské prostituci, většinově čertic, chalupu v Křimově (trasa Nemecko) za 10% tržní ceny ceny.

   Sám jsem oznamoval na Krajské ředitelství do Ú/L, co se zde děje, jelikož v tom "jeli" i zkažení, severočeští policisté (mini-pasáci-ochránci)! Došlo k razii a za týden a měsíc, ještě horší než před razií! A jelo to dále do nitra našeho kraje.

   Nevidíte si na špíčku nosu, jste neorientován, moc zíráte na ČT lži, tak radši držte zobák!!!

   Jenom provokujete???


   Ramón

   Smazat
  12. Ramóne, ty pako neuvěřitelný, umíš číst a rozumět významu psaného textu? Já jsem nepsal o tvých čerticích okolo chalupy.

   Já jsem psal o velké krizi ve 30.letech 20.století, kdy hladové matky od rodin prodávaly sebe i svoje děti. Na ulici. Poňjatno? Vidíš dnes někde v USA nebo v Německu, že by se dnes tak dělo? Vidíš to u nás? A pokud mě paměť neklame, štětky různého druhu se vyskytovaly i za komárů, ale od převratu se to radikálně zhoršilo. A s tím ruka v ruce drogy. O tom jsem psal.

   To samé je i s Ukrajinou. Zhoršila se sociální situace a stoupl počet nejen prostituujících žen, ale, a to je strašné, počet prostituujících dětí. Obyčejných dětí, které nezachytil ani sociální systém. Na dráhu prostituce se dávají malo solventní studentky jako exkluzivní call girls. A dobře vědí, jak riskantní chování to je.

   To není téma k žertování. Tady by se měl vyhlásit poplach.

   Smazat
  13. 19:31

   Naučte se vykat Vy smrade, to je základ všeho!

   Nekňourejte, nemudrujte a jednejte! V tom je ten OBŘÍ rozdíl mezi náma dvěma, vždy jednám pod svým jménem i příjmením (zde to dělat nemíním!).

   Přidejte si alespoň monogram nebo přezdívku, ať vás mohu přeskočit Komáre?

   Ramón

   Smazat
  14. 20:14, tomu, kdo mě oslovuje "buvol" budu tykat. Moje přezdívka = anonym. Narozdíl od tebe jsem silný a nemám tenze se vršit na slabších. Naopak, v dětství mě učili, že mám chránit slabé. Přitom dostatek autority, aby se mnou nevymetla nějaká tvoje "čertice".

   Kdo sáhne na děti, dostane kopanec do koulí. Obhajovat dětskou prostituci může jen chlívák jako ty.

   Smazat
  15. Silný bůvole, tak ať vám z té tenze nepraskne opasek u kalhot a nepřipose..... Tady tak někoho uchráníte v anonymitě?

   Musíte do terénu, trasu jsem vám popsal a oni vás s radostí nakopnou do koulí, pokud nevyzkoušíte, jejich PLACENOU službu. Čtěte a nevynechávejte věty, ohledně kuplířství s nezletilými v mém textu: "...Obrátil jsem se na Krajské ředitelství Policie ČR v Ústí nad Labem a také jim oznámil, že v tom jedou i místní policisté!..."!

   Provedli razii, vládl zde Bulharský cikánský mafián, který poté jednu prostitutku zabil a nechal ji zakopat pod okna ostatních prostitutek! Pro výstrahu a poslušnost. Po razii, jelo vše ve starých kolejích?

   Mohu konstatovat, že Vy byste se strachy PŘIPOS®AL! Pasáci po sobě stříleli pod okny ve vedlejší obci zvané Domina, pod okny mého bratrance. Válčili o území pro své šlapky!

   Vy bůvole už víte, kde jsem se s rodinou kdysi rekreoval a v jakém severočeském městě bydlím nyní, hned vedle Chánova. A teď je řada na Vás, kde se schováváte v jakém křoví vás trízní TENZE?!

   Děkuji za vaši, jistě upřimnou odpověď, učili vás k tomu od mala, jak pravíte, pozor na klíšťata po těch bývají také tenze ...

   Ramón

   Smazat
  16. Promiňte, že se mezi vás míchám, ale Ramón a "Bůvol" předvedli, jak pomocí pár urážek a impertinencí promění věcnou diskuzi v hnůj.
   Že se nestydíte!

   MM

   Smazat
  17. MM - 11:04

   Prosím, zahajte věcnou, plodnou a zábavnou diskuzi o prostituci i u nás! MM
   MM


   Vy zřejmě rovněž žijete v Chráněné krajinné oblasti, jako má sestra na Litoměřicku a hodně brzo zapomněla, jak to chodí v našem rodišti.

   K nám přijedou na zahradu, vyhnou se městu i když jedou vozem a šupem pryč z pekla, hnusu!
   Do Litoměřického ráje na Kamyku, vadí jim tam, jen zpěv ptactva! Co já bych, jen za něho ve svém bydlišti dal!


   MM
   Pokračujte v diskuzi, ale nic jiného v tomto směru nekonejte! A nestyďte se vyslovit slovo ku®va, šlapka, prostitutka a drogy v ČR ... MM
   MM

   ----------------------------------------------


   Redakci NR se omlouvám, píchli jste do vosího hnízda, také do boláku našeho regionu. Jsou lidé v naší zemi, kteří tento bolák vůbec neznají a potřebují pootevřít zakalený výhled a rozšířit svůj duševní obzor!

   Jen naokraj kolem roku 1980, jsem působil v Praze u (MV ČSR) né StB, proto mám tak v oblibě určité pražany. Děkuji za strpení!


   Zdraví Ramón

   Smazat
  18. Jen krátká oprava "...FMV ČSSR..."


   Ps.
   Pro MM-11:04, stále užitečnější, věcná diskuze impertinentní s fakty než impotentní bez zapamatování děje a skutků, co myslíte?

   Pokračujte ve své plodné diskuzi, nenechte se rušit, jen abych si zapamatoval s čím, jste mě obohatil svým příspěvkem?!

   Ramón

   Smazat
 2. Přidávám se k diskutujícímu z 8:59. Soudruh Dvořák se v rámci šíření ruské propagandy neštítí publikovat už opravdu nic.
  Působí neuvěřitelně absurdně číst tyto řádky od autorů ze země, která sama má obrovský problém s prostitucí, pornografickým průmyslem, drogami, rozšířením HIV.
  Působí neuvěřitelně absurdně číst vysmívání se ekonomikám EU ze země, kde mají lidé platy a mzdy ve výši pouhých 20% těch Německých.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A proč ten veškerý hnus s těmito intimními záležitostmi je, nepovíte ? Tam je skryto jádro pudla. Ten kdo úpí nad skažeností světa, by měl umět dedukovat proč to je. A nejspolehlivější cesta, jak na to, je - Hledej cestu PENĚZ.

   Smazat
  2. 9;35
   V Banderostánu e nejvíc ALKOHOLIKŮ A HIV POZITIVNÍCH,TO JE VŠEOBECNĚ ZNÁMO!!!!!!
   V chlastu jim zdárně sekunduje ta Pšska suka!!!!!

   Smazat
  3. 9:35, já jsem kritizoval Samojlovou, ne celou zemi. Od budování světlých kapitalistických zítřků v devadesátkách, kdy byli v podstatně větším propadu než dnešní Ukrajina, uplynulo už hodně let, a od té doby výrazně pokročili. Dnešní Rusko je jinde než Ukrajina, a dlouho tomu bylo naopak. A co je hlavní, podle všeho vývoj v Rusku je v opačném trendu.

   V minulosti v oblasti dětské prostitutce, obchodu s lidským masem a jinými kriminálními přezhraničními delikty spolupracovali. Bohužel, na obou stranách zákona. Jak je tomu dnes, nevím. Ale běžní lidé zjevně problémy nemají, na hranicích s Krymem stojí v tuto chvíli kilometrové řady ukrajinských rekreantů. Taktéž byznys nezná politiku a úspěšně mezi UA + RF roste.

   Ruská média nejsou moc korigována, občas publikují jakoukoliv sračku. Daň za svobodu slova.

   Smazat
  4. 10:07

   Co jste vykorigoval Vy za sračku, meziplanetární modro-zobáku.

   Vyražte si na kole po silnici Teplice - Bílina - Most a poté směr Hora Svatého Šebestiána k hranicím bordely a dětské až babské šlapky až k hranicím s Německem, tam klid, bez šlapek a bordelů?! Jak je to možné 10:17!?

   Náš stát je od základu prohnilý a dojde to až k Vám, chce to jen čas a buďte trpělivý, budou Vás hu/it a leštit třináctky za 200.-Kč, většinově čertice.

   Daň za takové vo/y, jako jste Vy, modrý soudruhu ...

   Moudra dalšího modroptáka V. Klause st.: "Vždyť oni nám ty (děvčata), ty marky dnes €ura, přeci nechají, utratí je tady v ČR", bordelu, kdyby to byla jeho vnučka, tak ať se uj€be a vesele utrácí, škoda mohla pozdvihnout jeho ekonomický zázrak!!!


   Ramón

   Smazat
  5. Pane Ramón to jsou takové zvrhlé bestie že obětují i své děti. Vedení tohoto státu je samý prostitut.

   Smazat
  6. 9:35 Pana Dvořáka nechte na pokoji tohle se prostě děje a článek nenapsal a že mají němci prachy z nich lepší lidi nedělá. Aha tak opět za banderovské prostitutky může Rusko. To si tak můžete vytisknout a nalepit nad postel.

   Smazat
  7. 20:05

   Do vedlejšího domu se u nás vetřeli nový čerti asi 12-čertů do bytu. Soused z našeho vchodu si všiml, že tři cca 5-leté nám lezou u vchodu do schránek na poštu.

   Vynadal jim a poslal je k jejich peklu, pánovi je 78-let, po jeho napomenutí mu začaly neskutečně, sprostě nadávat.

   Tykali mu, jako ten drzý modrý osel 10:17, vylezl jsem na balkón a to nejmenší smrádě na něj křičí:"Chceš si líznout píču dědku?" a vystrčila pánev vpřed?

   Zapískal jsem! A ukázal rukou k jejich brlohu, beze slova, sra/i si to jak namydlený blesky, bojí se mě a to je dobře, jinak to zkrátka nejde, jinak by nás už zničili!!!

   Toto přeji všem vítačům a naivním vo/ům, nemine to Vaše potomky a jejich potomky, my už víme co dokáží! Všechno jen zničí a v klidu táhnou o dům dále a je nahradí stejní, blíže a blíže také k tomu Vašemu bydlu?

   Zbytek už zařídí realitní gangsteři, stačí zakoupit jednu nemovitost, pronajmout peklu a Váš majetek činí 10% původní ceny, nezapomeňte?


   Zatím klidnou noc Ramón

   Smazat
  8. Vy všichni, co tu píšete o Cikánech, to přece není předmětem článku. Nepřizpůsobiví tohoto etnika tohle dělali vždy. I z majoritního části společnosti existují jedinci, kteří tohle dělali a dělat budou. Ale článek pojednává o mladých lidech ze sociálně slabších rodin, které k tomu dohnala zoufalá situace. Ramónovy čertice by stejně daně neplatily.

   Smazat
  9. 9:09

   Vy myslíte na daně? Tak to žijete v klidu z jaké jste planety? Daně od nich, to je to poslední na co myslím!

   Už abyste je měli mít ve své blízkosti a dali vám to vyžrat se vším všudy, co "umí" zničit, chlastat, p®ochcat, pos®at, štěnice, řev, bordel, zkáza po nich!!!

   O jejich dětské prostituci a prostituci jako takové jsem psal, několikrát výše!

   Vy zmatený, nepodepsaný, finanční úředníku, spadněte nohama na zem???

   Ramón

   Smazat
  10. Ramóne, přiznej se, chtěl jsi vyhulit zadara a čertice odmítly. Dneska jim nemůžeš přijít na jméno:)

   Smazat
 3. Pro některé pisatele.

  Smiřte se s pravdou, ať je jakékoliv!!!!!

  Ta "korektnost" za kterou se schováváte, jen křiví váš charakter! Pak se díváte na svět pokřiveným pohledem, který z vás dělá duševního mrzáka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:48 zapomněl jste zženštilého, duševního mrzáka, čumícím na bednu a mlácejícím do klávesnice! Samozřejmě, krom Vás?

   Smazat
  2. 10:48, korektnost v případě dětí, dětské prostituce, není chování nějaké slunkopyče ani buzny ani metrosexuála s blond ofinkou, ale projev síly. Žádné dítě nesmí být obětí pedofilního byznysu. Zbabělé buzny jsou ty, které strkají hlavu do písku a dokonce to schvalují.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 4. Je to hnus když stát který místo ekonomických reforem a přístupových pohovoru do EU udělá z mužů benderovce a žen děvky . Tohle všechno podporuje a hlavně zásobuje i naše republika . Marčelíno

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jojo, asi tak ňák.

   Smazat
  2. Dost dlouho po plyši to u nás nebylo jiné. Podél hranic bordelů víc než autobusových zastávek, ženy postávající u silnice až desítky kilometrů do vnitrozemí, drogy a herny v každé střediskové obci. A dodnes to není o moc lepší. Podívejte se co je privátů, co holek si vydělává prostitucí, jenom aby se udržely na škole...

   Smazat
 5. Marčelíno ti banderovci tam jsou již od pradávna jenom se mění v závislosti na možnostech a byly tam i za sovětů jenom dřímaly. Kdosi dal prachy a za ty tam navozily kořalku, klobásy, odstřelovače a začal mejdan/majdan. Velká část okrajinců je šílený genetický mix. Snad každý jejich mužský předek patřil geneticky jinam Dodnes je to v mnoha případech tak že se ožerou a lezou po sobě jako zvířata a omluva byly jsme opilý.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vy to tu ale motáte. Pište beletrii, horory. Máte k tomu talent a budete slavný.

   Ale do věcných diskuzí nechoďte. V nich jste jen za zvráceného idiota.

   Smazat
  2. Placeno Sorosem, tvoří Dienstbier & Pelikán!

   Legislativa a lobbying:

   Efektivní změny situace LGBT+ osob v České republice vyžaduje také práci na změně legislativy. Tato naše skupina složená především z právníků, právniček a politologů připravuje materiály pro vyjednávání s představiteli zákonodárné moci nebo státní správy, vytváří návrhy změn zákonů. Z dílny naší skupiny vzešla i novela Zákona o registrovaném partnerství, která by měla umožnit adopce druhým, nebiologickým rodičem. Novela byla předložena jako poslanecký návrh bývalé Poslanecké sněmovně v květnu 2013, poté však byla sněmovna rozpuštěna. V nové Poslanecké sněmovně čeká návrh na projednání od roku 2014. Jeho opětovné předložení nyní připravuje Jiří Dienstbier, dříve ministr pro lidská práva, rovné příležitosti a legislativu spolu s exministrem spravedlnosti Robertem Pelikánem. Jedná se tedy o nevládní návrh. V případě schválení kabinetem by se měla dostat novela (s totožným obsahem jako již 1,5 roku ve sněmovně ležící poslanecký návrh) poměrně rychle na pořad schůze, neboť vládní zákony mají prioritu.

   Vzdělávání a osvěta:
   Zkvalitnění života LGBT+ osob u nás vyžaduje mimo jiné podporu tolerance a především uznání lidské rozmanitosti širokou společností. Vzdělávací sekce seznamuje veřejnost s otázkami a problémy života LGBT+ lidí v Česku, a snaží se tak přispívat k jejich lepšímu pochopení a přijetí. Hlavním projektem skupiny jsou od roku 2013 Duhové semináře pro základní a střední školy s metodickým portálem pro vyučující. Na ně navázaná Odborná skupina systematicky prosazuje principy LGBT+ inkluzivního vzdělávání do českého prostředí, vyhodnocuje školní semináře a připravuje odborné publikace. Aktuálně nabízíme také Duhové semináře pro odbornou veřejnost.

   Bůvol & MN

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.