Reklama

pátek 27. července 2018

Spiknutí CIA, FBI a ministerstva spravedlnosti (DOJ), cílicí ke svržení prezidenta USA

Paul Craig Roberts
27. 7. 2018     PaulCraigRoberts
V červenci 21. jsem na svůj web umístil zprávu o tom, že aféra Russiagate byla a dosud je krycí operací, jejímž cílem bylo zatemnit zneužití protišpionážních kapacit k provádění špionáže proti Trumpově prezidentské kampani a později i k sabotování jeho prezidentství (tento článek jsme pod titulkem: Bomba – Lisa Pageová odkrývá spiknutí proti Trumpovi, zveřejnili i my - pozn. překl.)


Existuje dostatek důkazů, že ředitel CIA John Brennan, ředitel FBI James Comey, Robert Mueller, James Clapper, Andrew McCabe, Peter Strzok, náměstek generálního prokurátora Rod Rosenstein a Demokratický národní komitét jsou účastníky nejvyšší zrady amerického lidu a prezidenta Spojených států a jsou aktivně zapojeni do spiknutí, vedeného s cílem prezidenta z jeho úřadu svrhnout. Nicméně všichni tito zpravodajští činitelé si až dosud uchovávají své zpravodajské výsady a nebyli za svou nejvyšší zradu ani obviněni, ani zatčeni a ani postaveni před soud. A Rosenstein a Mueller nebyli ze svých současných pozic, ve kterých dál působí ve prospěch spiknutí, dosud propuštěni.

Je důkazem nedotknutelné moci vojenskobezpečnostního komplexu, když se jeho operativci ocitnou zcela mimo dosah práva a povinnosti zodpovídat se za své činy. Když mohou páchat zradu nejvyšší a nenesou za to pro sebe nejmenší důsledek. A americká prostitující se média pak tyto zrádce zuby i nehty brání, protože Ronalda Trumpa a Američany, kteří jej volili, nenávidí víc, než mají v úctě americkou ústavu a vládu práva. Což z nich činí komplice nejvyšší zrady a proto i subjekt trestního stíhání.

Někdejší činovník CIA Ray McGovern a senátor Rand Paul tomu, co se děje, dobře rozumí a jsou též ochotni proti tomu vystoupit. Rand Paul např. navrhuje, aby těmto zrádcům byly jejich bezpečnostní výsady odejmuty, protože je ve svých skvěle placených rolích informátorů presstitutek skvěle zpeněžují a mohou ve své chamtivosti prozrazovat médiím i informace vedené pod hlavičkou „nejtajnější“.

Neexistuje žádný důkaz o tom, že je Trump ruským agentem, ale existuje přehršel důkazů o tom, že CIA, FBI, americké ministerstvo spravedlnosti (DOJ), a pracovníci Národní bezpečnosti jsou účastni na zradě proti Spojeným státům.

Nicméně stále jen slyšíme onu bajku o tom, že Trump je ruským agentem, ale neslyšíme nic o spiknutí CIA, FBI a DOJ proti prezidentu USA.

Což začíná otevírat oči i tak naivním lidem, jakými jsou Američané.

Vybral a přeložil Lubomír Man

13 komentářů :

 1. Tento konspirační imbecil by se mohl spojit s Pjakinem a vytvořit spolu nepřekonatelnou komickou dvojici.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. agente Pepku Vyskoči, chtěl bych vám napsat, že jste hloupý až to bučí, ale asi bych tím urazil krávy

   Smazat
  2. Tvůj mozek nebere ani základní info. Nevíš, neumíš, neznáš - nekomentuj, jen si zhoršuješ Alzheimera.

   Smazat
 2. Jé to je jen demokratický blok co přišel o koryta to je jak v Čechách.

  OdpovědětSmazat
 3. PTAM SE ! Proc nejsou obcane v Cesku informovani o tom , ze diky agende presidenta Trumpa *G.D.P. stouplo na 4.1 %
  *(Gross domestic product !)
  Vite co to znamena ?
  Jeden point znamena 10 millionu novych zamestani a 3 trilliony do statni pokladny !

  ZDE PROVOLAVAM Z PLNYCH PLIC - AT ZIJE PRESIDENT TRUMP !

  On a jeho agenda je zazracna ! Na co sahne, tak se ve zlato promeni !

  Za 13 predeslych let, byl rust G.D.P. pouze 1.7 % +/- !
  H.

  OdpovědětSmazat
 4. DEFINITVNE budeme volit znovu presidenta Trumpa a v letosnich volbach do Kongress budeme volit pouze jeho Republicany.

  Zde zadam pro blaho naroda z ktereho jsem vysel, aby jeho autority se orientovali na Trumpovu Ameriku a rozhodne na pomatence v Bruselu, kteri kradou jako opice na limpopu !

  OdpovědětSmazat
 5. Vážení diskutující, povšiměte si, že článek byl vystaven panem Davidem ve 21:17 a že první diskutující "věcně" vystartoval v diskusi již ve 21:16. Je to zde nasazený agent provokatér Pepek Vyskoč. Jenom se divím, jak rychle čte. Pepka jsem doposud považoval za polodebilního jedince :-)

  OdpovědětSmazat
 6. Media v rukou Globalistu - nepratelu naseho oblibeneho presidenta nam mohou polibit PR*EL !

  Premyslet nad tim, co ti pitomci pisi, je ztrata casu !

  NEMAJI na nas vliv a jsou ignorovany, tak stvou etnicke skupiny proti sobe a snazi se vyprovokovat obcanskou valku !
  H.

  OdpovědětSmazat
 7. H = svetlonos PRAVDOMLUVNY = stastny a spokojeny nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 8. V pripade, ze se vam v Cesku podari omezit vliv Globalistu a Sorosovych agentu !
  V pripade , ze se preorienujete na Ameriku, tak se ulevi kazdemu, kdo v Cesku DYCHA !
  A to i duchodcum , kterym je 90 let !
  A to i pejskum, kteri patri duchodcum, protoze economie roste. Nezamestnanost mizi ! Lide maji vice penez a utraci v obchodech a vsichni plati mene dani a protoze je vice zamestnancu, tak bohatne statni pokladna.

  PAMATUJTE ! Nedostatek je zavinen bud pitomci a
  nebo zlodeji !

  GOD BLESS PRESIDENT TRUMP ! Buh zehnej nasemu presidentu.
  A jeho agende ! Jeho strategii !
  Ted musime vymenit zradce v Kongressu na podzim a prijde k dalsimu ekonomickemu zazraku.

  OdpovědětSmazat
 9. VOLAM K POZORNOSTI autority v ceske vlade !

  Je velmi dulezite , aby jste byli dobre informovani o vsem, co se deje v tyto dny v Americe !
  Bohuzel, media v rukou globalistu vam to nereknou.

  Proto je treba poslouchat to, co rikaji lide reality a pravdy, kteri NEjsou na vyplatni pasce Globalistu, NWO, a jinych destruktivnich skupin !

  Zde mate jmena tech nejdulezitejsich !
  RUSH LIMBAUGH = (Jeho hlas je narodni poklad Ameriky !)
  Sean Hannity, (Irsky puvod a Katolik), Mark Levin, (Zid , ale objektivni), a samozrejme nejkrasnejsi babicka Ameriky , krasna pani Jeanine Pirro (puvod Lebanon - Katolicka.)
  A dalsich 20 reknu pristi tyden.

  Hlidejte co oni mluvi ! Jejich znalosti jsou hluboke, at uz intrik v Kongressu, ekonomie a zahranicni politiky.
  Kam smeruje Amerika se snadno pozna z toho, co oni mluvi.

  NASKOCTE NA EKONOMICKY RYCHLIK presidenta Trumpa !
  Ulevi se vam ! Z Berlina dostanete akorat finnacni pozasdavky !

  OdpovědětSmazat
 10. Moc vojensko-bezpečnostního komplexu USA je téměř absolutní, když jsou jeho operativci zcela mimo dosah práva a povinnosti zodpovídat se za své činy.
  Stejné postavení jako má vojensko-bezpečnostní komplex v USA mají vojensko-bezpečnostní komplexy ve většině států světa. Současný stav mocensko-politického uspořádání světa je žalostný. Přípravy na válku, války, vývoj a výroba zbraní, zbrojení, vojenské základny atd. jsou v podstatě hračky globální finanční elity, tj. tzv. „lidí velkých peněz“. Uvedená hra těmto lidem vynáší astronomické příjmy, přičemž je těmto lidem zcela lhostejné kolik lidí v jejich hře zahyne a kolik se přitom zničí materiálních hodnot. Dnes už je zcela zřejmé, že je nezbytné pokud možno urychlit vývoj mocensko-politického uspořádání lidstva. Předpokládaný vývoj mocensko-politického uspořádání lidstva popisuje OTEVŘENÝ DOPIS POLITICKÝM STRANÁM VE VŠECH STÁTECH SVĚTA – http://miloslav7.blogspot.com/2018/04/otevreny-dopis-politickym-stranam-ve.html Stav k němuž směřuje vývoj mocensko-politického uspořádání lidstva je možné stručně charakterizovat takto: „Jedna měna, jedna vláda, jeden rozpočet, to bude mít platnost globálně pro celý svět“. V případě, že se vám jeví v dopisu popisovaný politický vývoj lidstva nereálný, potom vám doporučuji seznámit se s TEORIÍ VŠEVÝVOJE – http://miloslav7.blogspot.com/2014/01/teorie-vsevyvoje.html což je v podstatě univerzální návod na kreativní řešení libovolně zvoleného problému.
  PS: Hledám spolupracovníky, kteří mi pomůžou s psaním, překladem a posíláním článků do světa. Především OTEVŘENÝ DOPIS POLITICKÝM STRANÁM VE VŠECH STÁTECH SVĚTA je třeba poslat nejen stranám, ale i zahraničním novinám, časopisům atd..

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.