Reklama

.

.

neděle 29. července 2018

Spiknutí CIA, FBI a US ministerstva spravedlnosti cílící ke svržení prezidenta USA

Paul Craig Roberts
29.7.2018 blog autora, překlad Ousidermedia
V červenci 21. jsem na svůj web umístil zprávu o tom, že aféra Russiagate byla a dosud je krycí operací, jejímž cílem bylo zatemnit zneužití protišpionážních kapacit k provádění špionáže proti Trumpově prezidentské kampani a později i k sabotování jeho prezidentství (
tento článek jsme pod titulkem: Bomba – Lisa Pageová odkrývá spiknutí proti Trumpovi, zveřejnili i my – pozn. překl.Otsidermedia)

Existuje dostatek důkazů, že ředitel CIA John Brennan, ředitel FBI James Comey, Robert Mueller, James Clapper, Andrew McCabe, Peter Strzok, náměstek generálního prokurátora Rod Rosenstein a DNC (vedení Demokratické strany) jsou účastníky nejvyšší zrady amerického lidu a prezidenta Spojených států a jsou aktivně zapojeni do spiknutí, vedeného s cílem prezidenta z jeho úřadu svrhnout. Nicméně všichni tito zpravodajští činitelé si až dosud uchovávají své zpravodajské výsady a nebyli za svou nejvyšší zradu ani obviněni, ani zatčeni a ani postaveni před soud. A Rosenstein a Mueller nebyli ze svých současných pozic, ve kterých dál působí ve prospěch spiknutí, dosud propuštěni.

Je důkazem nedotknutelné moci vojensko-bezpečnostního komplexu, když se jeho operativci ocitnou zcela mimo dosah práva a povinnosti zodpovídat se za své činy. Když mohou páchat zradu nejvyšší a nenesou za to pro sebe nejmenší důsledek. A americká prostitující se média pak tyto zrádce zuby i nehty brání, protože Ronalda Trumpa a Američany, kteří jej volili, nenávidí víc, než mají v úctě americkou ústavu a vládu práva. Což z nich činí komplice nejvyšší zrady a proto i subjekt trestního stíhání.

Někdejší činovník CIA Ray McGovern a senátor Rand Paul tomu, co se děje, dobře rozumí a jsou též ochotni proti tomu vystoupit. Rand Paul např. navrhuje, aby těmto zrádcům byly jejich bezpečnostní výsady odejmuty, protože je ve svých skvěle placených rolích informátorů presstitutek skvěle zpeněžují a mohou ve své chamtivosti prozrazovat médiím i informace vedené pod hlavičkou „nejtajnější“.

Neexistuje žádný důkaz o tom, že je Trump ruským agentem, ale existuje přehršel důkazů o tom, že CIA, FBI, americké ministerstvo spravedlnosti (DOJ) a agenti bezpečnostních služeb jsou účastni na zradě proti Spojeným státům.

Nicméně stále jen slyšíme onu bajku o tom, že Trump je ruským agentem, ale neslyšíme nic o spiknutí CIA, FBI a DOJ proti prezidentu USA.

Což začíná otevírat oči i tak naivním lidem, jakými jsou Američané.

Zdroj: Paul Craig Roberts
Vybral a přeložil Lubomír Man

4 komentáře :

 1. Myslím si, že Trump má takovou podporu veřejnosti, že by jeho případné svržení vedlo k rozpoutání občanské války. Ono se o aktech občanské neposlušnosti u nás moc nemluví. Asi aby nám nedávali špatný příklad, ale stačí vzpomenout třeba Ferguson. Kdyby něco podobného vypuklo v desítkách měst, už by to bylo nad schopnostmi silových složek.

  OdpovědětVymazat
 2. NEBYLO BY NA ČASE ZAČIT MLUVIT O SPIKNUTI NAŠICH SSDK?

  tedy politické třidy ŠMEJDŮ zvaných nyni Spojené Sily Držitelů Koryt,kteři poté co ukradli hlasy a tedy i moc voličům pomoci lží demolovaným a nyni tato menšina chce vládnout většině a to dovozem svých voličů z AFROARABSKÉ oblasti ,kteři by ji chtěli prý terorem a strachem podporovat.
  Odmitaji zveřejnit návrhy voličů,kteři už nemaji jinou možnost než je odmitnout vznikem široké Solidarity ,která jedině tyto křiváky pranýřuje a navrhuje co s nimi.

  Co myslite občané vznikne SOLIDARITA voličů proti křivákům,kteři hned po volbách zpupně voliče a jejich návrhy na nápravu odmítaji a chtěji dále zneuživat ukradené moci,kterou podporuje zdemolovaný tisk a tv?

  CHTĚJME NAŠI OPRAVDOVOU PŘIMOU DEMOKRACII NAVRHOVANOU SAMÝMI VOLIČI OBEJITÍM OHLUPOVADEL,KTERÝMI VLÁDNOU JEN VLEZDOPRDELISTÉ!

  OdpovědětVymazat
 3. Stejné postavení jako má vojensko-bezpečnostní komplex v USA mají vojensko-bezpečnostní komplexy ve většině států světa. Současný stav mocensko-politického uspořádání světa je žalostný. Přípravy na válku, války, vývoj a výroba zbraní, zbrojení, vojenské základny atd. jsou v podstatě hračky globální finanční elity, tj. tzv. „lidí velkých peněz“. Uvedená hra těmto lidem vynáší astronomické příjmy, přičemž je těmto lidem zcela lhostejné kolik lidí v jejich hře zahyne a kolik se přitom zničí materiálních hodnot. Dnes už je zcela zřejmé, že je nezbytné pokud možno urychlit vývoj mocensko-politického uspořádání lidstva. Předpokládaný vývoj mocensko-politického uspořádání lidstva popisuje OTEVŘENÝ DOPIS POLITICKÝM STRANÁM VE VŠECH STÁTECH SVĚTA – http://miloslav7.blogspot.com/2018/04/otevreny-dopis-politickym-stranam-ve.html Stav k němuž směřuje vývoj mocensko-politického uspořádání lidstva je možné stručně charakterizovat takto: "Jedna měna, jedna vláda, jeden rozpočet, to bude mít platnost globálně pro celý svět". V případě, že se vám jeví v dopisu popisovaný politický vývoj lidstva nereálný, potom vám doporučuji seznámit se s TEORIÍ VŠEVÝVOJE – http://miloslav7.blogspot.com/2014/01/teorie-vsevyvoje.html což je v podstatě univerzální návod na kreativní řešení libovolně zvoleného problému.
  PS: Hledám spolupracovníky, kteří mi pomůžou s psaním, překladem a posíláním článků do světa. Především OTEVŘENÝ DOPIS POLITICKÝM STRANÁM VE VŠECH STÁTECH SVĚTA je třeba poslat nejen stranám, ale i zahraničním novinám, časopisům atd..

  OdpovědětVymazat
 4. nejhorší hrozba je vojenskoprůmysloví komplex jak je tu napsáno.To je oříšek jak pro Trumpa tak i Putuna.Jen dofejme že to oba zvládnou.Již jistý preziden upozorňoval na tuto hrozbu která se naplnila.Mimochodem ,nenadávejte jen na amíka.Všiměte si také té zasrané anglie,podělané Francie a Fašistů na vzestupu (Německo).Těm smejdům jak to nebude vycházet(vojenský komplex)tak to tady spustí jen si nestačíme prdnout,jako před 2 světovou,scénář je stejný a zase na tom vyděljí těžké peníze.Vyděljí???? Prdlajs budeme se mlátit klackama a chodit z holou prdelí.Rozdíl bude jen v tom že Ročildové budou mít ten klacek vyřezávaný,krásně zdobený.

  OdpovědětVymazat