Reklama

.

.

úterý 31. července 2018

Štětinovo namyšlené bušení v hruď! Aneb: tak se ukaž, Štětino!

Jiří Baťa
30. 7. 2018
Jen těžko lze u nás najít kontroverznějšího, domýšlivějšího, falešného, prolhaného a podlého prospěcháře, vyžírku a vlastizrádce (koho chleba jíš, toho píseň zpívej), jakým je pan Ing. Jaromír Štětina, dnes europoslanec, zvolený za stejně profláknutou TOP 09 . Je skutečně s nemalým podivem, že při jeho proradné politické nekorektnosti, nečestnosti, neférovosti, vlastizrádné činnosti, všem jeho patologicky negativním charakterovým vlastnostem, kdy vědomě indoktrinuje, fanaticky (a vypočítavě) horuje pro EU, NATO, kdy šíří poplašné zprávy o ruském imperiálním nebezpečí, stejně jako šíří poplašné zprávy o existenci války mezi EU a Ruskem atd., že jej česká, převážně však pravicová politická scéna nejen trpí, ale i toleruje a podporuje (Schwarzenberg, Kalousek aj.) Vysvětlení je nasnadě: tu nejšpinavější práci totiž (ne zrovna zadarmo) dělá za ně!


Bývalý aktivní komunista Štětina, falešný přítel SSSR, je kromě jiného domýšlivý, licoměrný a ideologicky provokující extrovert. To dokazuje neskromným, do značné míry provokujícím sdělením premiérovi A. Babišovi: Protože prý „má jiný (rozuměj zřejmě humánní a lidský) přístup k imigrantům, jde příští rok znovu do evropských voleb. A protože prý má na migraci a její řešení také jiný (asi prounijně přijatelnější) názor a řešení než on (Babiš), proto ty volby do EP vyhraje, říká sebejistý a namyšlený podvraťák Štětina a dodává, že uprchlíkům je třeba ukázat soucit. Není prý správné se za soucit stydět, jak se to podle Štětiny poslední dobou děje. Takže se nabízí:

- Máme-li akceptovat Štětinovy proklamované soucity, humánní a lidský přístup k imigrantům, pak by nebylo od věci mu také vřele doporučit (a chtít po něm), aby ten soucit nejen proklamoval, ale také reálně dokázal tím, že začne sám u sebe. Tedy, že si k sobě do své rodiny vezme minimálně jednu rodinu imigrantů a bude respektovat tyto (zatím nepsané, ale pro stát a společnost nadmíru potřebné), podmínky pro jejich pobyt:

- Našinec (tedy pan Štětina) nebude pro imigranta žádat ubytování, ani jiné sociální zohlednění,

- přijatého imigranta (uprchlíka) si vezme do rodiny, bude s nimi žít a sdílet společnou domácnost,

- stejně tak učiní v případě, že se k imigrantovi (ze zákona) připojí také jeho přichodší rodinní příslušníci,

- na takto přijatého imigranta nebude našinec (pan Štětina) ani imigrant žádat žádné sociální a jiné finanční dávky, nebo přídavky,

- našinec (pan Štětina) zajistí jeho integraci do společnosti tím, že jej bude sám (nebp jeho rodina) dobrovolně učit českému jazyku, společenským mravům, zvyklostem a zákonům,

- imigrantovi ve vlastním zájmu vyhledá, zajistí a donutí jej zapojit se do pracovního procesu, aby svým výdělkem kryl své (případně rodinných příslušníků) náklady s pobytem u něj spojených,

- případným dětem imigranta na vlastní náklady zajistí školní vzdělání, starším pak vyučení se řemeslu apod.,

- zařídí provozování (islámských) náboženských praktik tak, aby jimi nebyli obtěžováni občané. Jak to našinec (pan Štětina) zařídí, je jeho věc,

- všechny imigrantovy životní potřeby, vč. zdravotní a lékařské (resp. nemocenské) péče, bude hradit našinec (pan Štětina) ze svého, pokud nebude imigrant výdělečně soběstačný. Totéž platí v případě imigrantových rodinných příslušníků.

Při takto prokázaném příkladném přístupu v přijímání imigrantů, při projevení soucitu, humánního a lidského pochopení milosrdného pana Štětiny s utrpením imigrantů jsem snad i ochoten věřit, že za takto naplněných podmínkách se imigranti v České republice rychle a bez problémů integrují do majoritní společnosti, pro kterou budou velmi brzy „cenným a pro společnost zcela jistě i nepostradatelným přínosem“. Pokud však pan Štětina tento příkladný přístup neprokáže, v tom případě lze panu Štětinovi jen vzkázat: přestaňte nám valit šrouby do hlavy Vašími silnými a lživými slovy, falešným jednáním a konáním, běžte už konečně do někam. nejlépe ale tam, kam sám dlouhodobě lezete jiným) a to dříve, než budete nemilosrdně defenestrován. Český občan si od Vás rozhodně nenechá stále kálet Vaši „topáckou“ špínu na hlavu, Štětino!

PS: Nejsmutnější na tom však je, že pokud pan Štětina bude mít o post europoslance zájem a bude chtít být znovu zvolen (jakože zcela určitě), zase se snadno najde dost profláknutých politiků TOP 09 (volených zástupců občanů), kteří jej v jeho záměru s radostí podpoří! O občane, ty se můžeš čílit jak chceš! Uf!

70 komentářů :

 1. Pane Baťo, všechny ty záporné body, co jste na tohoto všiváka hned v úvodu vyjmenoval, jsou tou nejlepší vstupenkou do spolku parazitů a budižkničemů. Myslím, že kdyby byl slušný (což je v tomto případě sci-fi), tak moc šancí nemá.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 12:35 a pane Baťo, pusťte si a poslouchejte Kyjevany, "Hitler i Bandera kaput, jděte domů!", to platí i pro krysu J. Štětinu - TOP09, komédianty a další fašouny!

   Zde:

   https://uloz.to/live/!GuUHDFMu2/ct24-majdan-9-5-2014-jacenuk-turcinov-chcipaci-vyobcovani-lidem-kyjev-panek-exbolsevik-jaromir-stetina-caklej-kocab-slizkej-bursik-hrabivej-schwarzenberg-chameleoni-kolonie-prazsko-nekonecny-stredoevropsky-mindrak-krasno-exhavel-avi

   Ramón

   Vymazat
  2. Ramóne 13:58 děkuji za odkaz!

   Vymazat
  3. Díky Ramóne za skvělej odkaz!

   Vymazat
  4. Schwarcemberg také prohlásil, že president Zeman je příživník. Co on dokázal? Nic, jen mektá a mektá. Brzy se ho budou i novináři štítit.

   Vymazat
  5. Kdepak 19:06

   Toho si budou médianti hýčkat a houpat na kolenou, jako Kena Schwarzenberga. On je totiž, jako ministr zahraničí, pravidelně zvával na žranice a golf na zámek Štiřín. Za peníze daňových plátců!


   "On mezitím chrápal ve služební limuzíně v kufru, jelikož byl desorientován z přežrání".


   °°°°°

   Vymazat
  6. NArozdíl od Vás pane Baťo pan Štětina byl dál než vy od vaší vesnice. Procestoval nemalý kus světa a na vlastní kůži poznal lidi kterým říkáme uprchlíci. Kvůli jeho odhodlanosti psát pravdu o ruském režimu ho má nyní Moskva na seznamu novinářů které by bylo lepší jak říká náš pan (russian friendly) prezident postřílet. Nesuďte prosím člověka kterému vzdělaností a rozhledem nesaháte ani po paty. ;)

   Vymazat
  7. 22:38 - velmi mne překvapilo vaše odhodlání obhajovat neobhajitelné - pana europoslance Štětinu.

   Byl sice daleko ve světě (např. Matyldou po asijských řekách, Sibiř), ale za jakou cenu! Dva utonulý mistři republiky, spolupráce s KGB a přeydívka Plavec ve spisech StB.

   Štětina nepíše pravdu op Rusku, ale nenávsistné nesmysly. Jensi vzpomeňte na jeho vystoupení v Gruzii, když psychopat Saakašvili napadl českými raketomety a tanky Cchinvali. Štětina přiletěl z Turecka, hovno viděl, hovno věděl, ale hned začal blábolit, že za válku mohou Rusové. Prostě lhal.

   Pro mne fízl a lhář Štětina má hodnotu lidského exkrementu.

   MM

   Vymazat
 2. Kretén si pro ně může zajet na Krétu:
  https://ac24.cz/-/cesky-turista-se-nestacil-divit-natocil-rezisera-dramatu-topicich-se-migrantu?redirect=%2Fweb%2Fac24%2Fuvod%3Fp_p_id%3Dcom_liferay_asset_publisher_web_portlet_AssetPublisherPortlet_INSTANCE_6LN4ieZ8eFrT%26p_p_lifecycle%3D2%26p_p_state%3D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. NEVÍM, JESTLI JSEM ČETL ŠPATNĚ?
   Příslušník STB soudruh Štětina-toto slovní spojení v článku není.

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  3. 18:27 Není, ale souvislost s obsahem článku tam je ohledně jeho soucitu, humánního a lidského přístupu k imigrantům.

   Vymazat
 3. Pane Baťo, Váš požadavek J. ŠTĚTINA nemůže splnit.

  To proto, že již v roce 2015 slíbil, že ubytujte u sebe 50(padesát) Ukrajinských banderovců z polovojenského Azova, kteří budou utíkat z Kyjeva;
  Že své kapsy k tomu poskytne každému kapesné ve výši min. české mzdy, za každého bude platit nem. a soc. pojištění, zaplatí každému 2x denně stravu v hotelu na pražském Václaváku.
  Už teď na banderovců šetří z europoslaneckého platu.

  OdpovědětVymazat
 4. Štětina je synonymum Čurdy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V tom případě byl Čurda celken charakter. On byl jen obyčejný udavač.

   Vymazat
 5. Je to ukázkový případ jak vypadalo složení většiny komoušů před 89 a jak vypadá složení naši současné vedoucí elity. Jak můžete chtít na parazitech aby se živily jinak? Jak si počínat při přemnožení parazitů jen jasné odjakživa.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Můžeš mně tady nadávat,můžeš mně hanobit ale já jsem kdysi vstoupil do KSČ,nyní KSČM.Nikdy jsem neměl žádný prospěch,nikdy jsem nepřevlékal kabát jako mnozí jiní.KSČ byla MOŽNÁ kdysi výtahem ke korytu,dnes tuto roli převzalo hnutí ANO.Štětina by potřeboval dostat rozporkou přes drštku,je to kretén.

   Vymazat
 6. Ten nápad vzít si je domů je dobrej. Vzpomínám si na případ kdy jeden vysoký soudruh příslušník chtěl jít svým podřízeným příkladem a někdy v 70. letech minulého století začal zvát soudruhy okupanty na veselé večírky, kdy si nejvíce užili sousedé. Celé noci tam tekla Stoličnaja a bouchalo Igristoje, až se to jednou trochu zvrtlo a ten rámus byl už neúnosný, včetně bouchání snad na dveře…tak sousedé zavolali příslušníky ať sjednají nápravu. A byla z toho ostuda. Ukázalo se, že soudruzi okupanti zavřeli vysoce postaveného soudruha příslušníka na záchod a začali se vesele bavit s jeho soudružkou spolunocležnicí…(asi museli být hodně pod parou – občas jsem ji potkával)…Nakonec se soudruh se soudružkou museli odstěhovat. (asi byl povýšen) Takže ta bratrská láska se taky nemá moc přehánět.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A ten příběh je fakt o tom z toho článku?

   Vymazat
  2. Né, to jsou jenom vzpomínky toho pána anonyma14:10, když se ještě klaněl Moskvě a plival na Washington. Dnes si zve ty černý okupanty z USAmbasy a slouží, souloží, a chlastá teďka s nima.

   Vymazat
 7. Štětina je ksindl,lidskej odpad,převlečenej bolševik a ukrofašista!!! Jistě půjde příkladem a uprchlíka si jako čestný člověk domů vezme:-)...Jen ho už lidi proboha nevolte!!!Dát hlas kopě hnoje nemá smysl...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 14:16 Mýlíte se. Kopa hnoje je velice užitečná, Štětina je neužitečný, ba přímo škodlivý.

   Vymazat
  2. Těžko hledat odpad podobný Štětinovi. Možná Halík. To už stará Mašínová drží fazonu celá desetiletí, byť nenávistnou.

   Vymazat
 8. Je jistě něco shnilého v zemi České když vyšle do EP takové zástupce jako je Štětina , Telička , Jourová a jim podobní . Ale všeho do času . Přijde doba kdy s nimi bude naloženo jako se zrádci národa . A nejen s nimi . Také i s těmi kdož je tam poslali .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ta doba nepřijde a pod to se podepisuji.M Radikowski.

   Vymazat
  2. Bohužel, pane Radikowski, čekají nás velké otřesy včetně sociálních. Možné je skoro všechno, i to nejhorší.
   MM

   Vymazat
 9. Já tomu věřím,že postoupí Štětina.
  Jemu stačí aby dostal deset hlasů a USA volební sofware se už postará o postupující výsledek.Tam je podmínkou,aby byl počet voličů aspoň s jednou nulou.kdyby byly dvě jde to lépe.
  Když víme,že u těch voleb,je účast strašně malá,tak výsledek jde lépe ovlivnit.
  Proto se ptám co naši programátoři,ubozí,neumějí nic,ale platy berou lukrativní.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Štětina má u jistých lidí vysokou podporu. Do EU parlamentu se dostane.

   Vymazat
 10. varuji kdyby volby mohli něco změnit tak už davno nejsou a parlament se sernnatem tak to už je vrchol drzosti a vlastně skrita diktatura klerofašismu spojena s nucenym otrokařstvim a změna k lepšimu neni ani na obzoru galaxiie

  OdpovědětVymazat
 11. https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201807317814798-cesko-fakenews-krym-rusko-stetina-europoslanec/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 15:04 Staré fotky ,nic neříkající . Spíše je velká ostuda těch komošskej blbu. Co tíM získají . Stejně nikdo nikdy neuzná tu proruskou verbež, co ukradla KRYM.

   Vymazat
  2. 15:46 Neboj ty máš vždycky kam jít, krimů je všude dost.

   Vymazat
  3. Ruskou verbež nikdo uznávat nemusí, oni o to ani nestojí. Zato stojí o Krym, ten mají. Zkus jim ho vzít.

   Vymazat
  4. Krym byl, je a bude už navěky ruský. S tím se smiř, nedovzdělaný pražský rasisto!

   Vymazat
  5. Co vám třem proruskejm blbum brání odejít na UKRAJINSKÝ Krym. Rusák během několika let velice rád opustí Krym, už nyní ho to ekonomicky hodně vysává.Ruskej chudobinec ještě rád vrátí kRYM.

   Vymazat
  6. To musej být pro Pepka strašlivý muka přijít tak blbě o Krym. Jak pravil básník: "zoufalí lidi dělaj zoufalé činy:-). A "my ruskaja verbéž" tak akorát kálíme na hlavu toho zoufalce.

   Vymazat
  7. Na kolik bezcennej US-papírků bys rád ohodnotil ten "svůj" Krym zoufalče16:13? To jenom tak pro informaci nám vobyčejnejm "ruskejm žebrákům".

   Vymazat
  8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  9. Zlodějům 16:24 se neodpovídá, jsou s nimi špatné zkušenosti.

   Vymazat
  10. Psychopate(chichachachachochoblbe)16:29, co tam dělaj tvý slídilové z CIA, zač berou ty velký prachy vod americkejch daňovejch poplatníků, když ani to nevíš?:-)

   Vymazat
  11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
 12. GOOGLE máš to MARNÝ

  OdpovědětVymazat
 13. někde se psalo, že tento agent StB zřejmě pracoval pro dvě strany už před revolucí, do Svazu ho posílali na zvědy

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak geniálním dvojitým agentem zase být nemohl, když ho údajně pustili na exkurs i do kosmodromu bajkonur, a tam nepustili jen tak někoho.

   Vymazat
 14. Štětina je dementní hajzl, schopný za peníze vyblít cokoliv.

  OdpovědětVymazat
 15. Štětina, Kalousek, Langšádlová ..., neznáte někdo náhodou nějakého jiného reprezentanta TOP09 (alespoň na úrovni kraje) před kterým by si člověk nemusel odplivnout? To, co obvykle vídám v ČT s titulkem TOP09, to mě nutí přepínat kanál :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. Klidně si posluž ty internetovej Rambó. Jen dávej pozor ať ti z huby nevypadne protéza, aby sis nerozflákal monitor:-).

   Vymazat
  3. 16:19 Vsadím boty, že takhle by ti podržel jenom tvůj páníček, alebrž slušný člověk by si to od tebe líbit nenechal.

   Vymazat
  4. 16:19 páchne vám z úst (někdo by napsal z držky), běžte si vypláchnout

   Vymazat
  5. 16:19, 16:28 tak tomu se říká "potrefená husa se ozvala". Zde přítomní agenti trollíci nejsou schopni uvést alespoň jednoho slušného a korektního politika z TOP09, asi jsou přímo členy této vybrané sebranky :-)

   Vymazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  8. 16:40 a jinej by tam opravdu už nebyl? Je fakt, že krást se musí umět a že "pod vlivem" se velmi dobře rétoruje :-)

   Vymazat
  9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  10. 17:09 takže jenom ten skvělý opilec a dál už nikdo ?

   Vymazat
 16. Sovětský svaz miloval, a Rusko nenávidí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně jak to dělaj schízofrenici.

   Vymazat
  2. 16:30 Jenže to by v tom byl nevinně, protože to je diagnóza. Spíš to bude s jeho charakterem tak, že kdyby spolkl drát, tak vyloučí vývrtku.

   Vymazat
 17. Je zřejmé,že pro Český národ je lepší mít štětinu v rektu,než Štětinu v EP.Nezapomeňte na to při volbách!!!!

  OdpovědětVymazat
 18. To video je z roku 2014
  https://www.youtube.com/watch?v=xsdCSbWkKac

  Gorbačova chtějí poslat k soudu. Možná proto u něho byl na konzultaci náš MZ.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. MZ mu nabídnul exil v lánské oboře. I když to asi nepotřebuje, Gorbačov má trvalý pobyt v Londýně. Svůj je u svých, protože tam se schází ta nejhorší sebranka z celého světa, protože VB nikoho nevydá.

   Vymazat
 19. Štětinův fake news:

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201807317814798-cesko-fakenews-krym-rusko-stetina-europoslanec/

  OdpovědětVymazat
 20. Štětina je ve válce s Ruskem .
  Nejlepší by bylo aby Putin vyzval štetináče na férovku a pořádně s ním jebnul o zem . Česko by nemuselo do války a Štetinovi by se rozsvítilo v benderovské makovici .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento člověk nemá místo na planetě ,natož v ČR.

   Vymazat
 21. Krym vvždy byl je a bude Ruský .
  Teklo tam hodně Ruské krve .
  Marčelíno

  OdpovědětVymazat
 22. Pan Štětina je také ale velký rasista, protože podporuje přijímání takzvaných uprchlíků.

  OdpovědětVymazat
 23. Štětinovi a top 09 odzvonilo .
  Ten se už nedostane ani do senátu , odložiště ojetých politiků .

  OdpovědětVymazat
 24. Eurovolby jsou na jaře 2019 za necelý rok je tam třeba jít a vymést všechny štětiny.

  OdpovědětVymazat
 25. Sedmilhář štětina:

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201807317814798-cesko-fakenews-krym-rusko-stetina-europoslanec/

  OdpovědětVymazat