Reklama

sobota 14. července 2018

Svrhnou řvoucí hysterikové v ulicích Babišovu vládu jako na Slovensku či Ukrajině?

Jaromír Petřík
14. 7. 2018     JaromirPetrik
Babišova vláda po dlouhé době získala důvěru ve Sněmovně za podpory komunistů, z čehož se komunistobijci, jak ve Sněmovně, tak v ulicích Prahy, ale i zde na blogu mohou pominout, soudě podle jejich hysterických projevů.
Je obdivuhodné, proč si nepřiznají, že za Babišovu vládu s podporou komunistů mohou sami. Cožpak Babiš nenabízel koaliční spolupráci ODS a KDU-ČSL?
Jenže z celého „Demokratického bloku“ (ODS, KDU-ČSL, TOP09, STAN) neslyšíme nic jiného než, že s trestně stíhaným premiérem do vlády nepůjdou.


Zajímavé, že si tito „zabejčení“ fanatikové nepoložili otázku, proč téměř 30% našich voličů nevadí trestní stihání Andreje Babiše.

Odpověď je totiž zcela jednoduchá: Náš průměrně vzdělaný občan ví, že v každém režimu lze trestní oznámení podávat účelově, aniž dotyčný cokoliv spáchal.

Vzpomínáte si, vážení čtenáři na případ policejního prezidenta Petra Lessyho, který se některým mocným nehodil do karet?

V tu ránu na něj bylo podané trestní oznámení, Petr Lessy musel z funkce policejního prezidenta odejít a když se prokázala jeho nevina, tak se již do funkce policejního prezidenta nevrátil, ale byl „uklizený“ na Slovensko.  ZDE a ZDE

Jaký bude další osud Petra Lessyho nikdo neví, když nedávno byl odvolaný ze Slovenska zpět: CeskeNoviny. Je téměř jisté, že policejním prezidentem se již nikdy nestane.

Na této ukázce je vidět, že pokud by Andrej Babiš odstoupil a předal vládu Kalouskově Demokratickému bloku (i když už M. Kalousek není předsedou TOP09, je zcela jasným mluvčím ODS, TOP09, KDU-ČSL, STAN), tak se po zproštění obžaloby již do politiky nenavrátí.

A toto vědí i voliči Andreje Babiše.

Zajímavé ovšem je, že „Kalouskova čtyřka“, která se nejvíce zaklíná demokracií, svým jednáním ve skutečnosti odmítá uznat výsledky svobodných voleb a svojí hysterií (jinak se vystoupení politiků M. Kalouska, M. Němcové a dalších nazvat nedá) vyvolává dokonce protizákonné demonstrace: ZDE
A jaké jsou reakce čtenářů?

Miloslav Podhorský, Český Krumlov: „Tak předpokládám, že naše slavná opozice bude nyní Policii tvrdě kritizovat, že nebyli schopni zajistit dodržení a prosazení zákona. V opačném případě se prokáže, jakými že jsou zmínění opozičníci pokrytci. Vzpomínáte na kritiky v případě návštěvy čínského prezidenta? :-)“

A blogeři Idnesu?

Pokud se, vážení čtenáři opravdu chcete pobavit učebnicovou ukázkou hysterie, tak si počtěte zde: Vodvarka. Autor se zaklíná minulostí komunistů, ale zločiny spáchané současnou západní „demokracií“ naprosto ignoruje. Navíc zcela pomíjí, že současní komunisté jako jediní odsuzují zločiny západní „demokracie“ jako jsou vojenská napadení cizích států a vyvolávání krvavých „Majdanů.“

A tento blog snad ani nepotřebuje komentáře: ZuzanaZajicova, jen si dovolím citovat: „Nechci vládu komunistů, estébáků, všehoschopných kšeftařů a patolízalů. Protestuji. To je ale tak všechno co můžu udělat. Ta bezmoc mě velmi děsí.“

Abych pravdu řekl, mne spíše děsí, co jsou hysterikové schopni vyvolat v ulicích. Na Slovensku donutili k odstoupení premiéra Fica, ale na Ukrajině to skončilo násilím a občanskou válkou. A občanská válka, to již je opravdu bezmoc.

Takže, nejlepší bude, ignorovat tyto komunistobijecké hysteriky, ať se vyřvou v ulicích, ale nenechat se od nich vyprovokovat. Naštěstí, Andrej Babiš projevil tolik moudrosti, že schvalování vlády nechal na prázdniny, kdy má Karlova universita prázdniny. Jak jsme poznali v minulosti, právě studenti jsou nejvíce ovlivnitelní. Bohužel, ne vždy tím správným směrem.

Takže, nezbývá, než věřit, že většina našich občanů po žádném Majdanu netouží a bude tyto hysteriky ignorovat. Komunisté ze současné KSČM pro naši republiku nebezpeční opravdu nejsou. Ale antikomunističtí hysterikové, na rozdíl od nich, bohužel ano.

95 komentářů :

 1. Přát si můžeme cokoliv. Stane se však jen to co nám dovoli. Prozatím si všichni nalháváme, že zdrojem moci jsme my sami. Změna může přijít až si to uvědomíme a změníme vzorec svého chování. Do té doby budeme postupovat metodou idem per idem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. NO TEN BABIŠ URČITĚ NEPADNE PRÝ CHCE I MOC VOLIČŮ

   tj zejména jejich Nepolitickou společnost OSV,
   která vydala svůj vlastni Národni program občanů voličů,
   Jdou zprávy,že prý si už všiml prvniho bodu NP Nr.1.a jeho nepřátelé se hrozi okamžiku,kdy vydá přiručku

   CO TO JE SOCIÁLNĚ EKOLOGICKÉ TRŽNI HOSPODÁŘSTVI a jak ho JÁ zavedu!,

   nebot aktivisté elitni špíčky voličů v diskusi na zdejšim webu zjistili,že strejdovi Babišovií nepřátwelská SSDK šMEJDŮ to svým voličům doposud nevysvětlili a mělo to obrovské následky
   Celá ČR se nyni topi v kapitalismu BEZ přivlastků nejhorši formě kapitalismu vycházejici z gangsterismu!
   Po vydáni této přiručky už nepřátelům našeho milovaného pana prý posměšně nazvaného ANO BUDE HŮŘ,nepomohou ani dalši pomluvy typu,že je ve spojeni kapitálu a politické moci prý jakýsi fašista a má korporátni oligarchickou tyranii ohnutách hřbetů a nízkých platů.

   TAKOVÉ POMLUVY PAK ZCELA JISTĚ PUKNOU JAKO ŘEPA!

   Smazat
  2. 8:56 Vzorec svého chování Češi změní tehdy až si skutečně uvědomí , že jim v jejich zemi už nic nepatří ,že byli podvedeni a nebudou mít co žrát .

   Smazat
  3. Pro 10:42 jste masochista, že se nevážíte do národa jehož jste součástí? Nevidím žádný stát na zemi, kde by většina národa nebyla tupým davem. Rodíme se do neznáma a chtě nechtě nasajeme z okolí doktrínu "člověk člověku vlkem". A když zjistíme, že je to totální hovadina, pak je potřeba trpělivě krůček po krůčku měnit tu doktrínu na "člověk člověku člověkem". Je potřeba být opatrný, protože tupý dav může být poštván na kohokoliv (těmi co jim tato situace vyhovuje a přináší osobní prospěch).

   Smazat
  4. Ad 10:42 naprosto přesně. Jen zásadní technická připomínka: Vzorec svého chování Češi změní tehdy, až si uvědomí že nebudou mít co žrát a potom taky, že jim v jejich zemi už nic nepatří a že byli podvedeni -:).

   Smazat
  5. Tohoto národa si vážit nelze.Lze jenom litovat,že jsem jeho příslušníkem.Stačí se podívat na partaje v parlamentu a víte přesně,že tento národ je plný zrádců,kteří mají velký zájem o hodnocení v zahraničí a zájem o národ žádný.Jediný domácí zájem je o stav jejich bankovního konta.
   Petr Majevský

   Smazat
 2. V okolí parlamentu se nesmějí pořádat demonstrace. Co dělala vláda, proti které byla demonstarce namířena, co dělala policie, ktetou vláda ovládá.
  Není to divné?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale přesně to organizátoři demonstrace chctěli. Další 17. listopad díky zákroku policie. A majdan by nabyl na síle a táhl se přes 21. srpen až do vánoc. Dle potřeby. Že je nechali se projevit a nezasahovali bylo moudré.

   Smazat
  2. Dokud nebudou padat hlavy šéfů policie, nic se dít nebude, mají tam kámoše Hamáčka a před tím Chovance. Mohou se flákat a nic se jim nestane. Kdyby si kdokoliv dovolit to co si dovoluje Kalousek v PS v zaměstnání, tak letí ani si nezaváže boty.

   Smazat
  3. Co se týká Policie ČR, tak dokud bude ovládaná politiky a ne policejními důstojníky, tak se nic nezmění. Policie by měla ze zákona jednat bez ohledu na to proti komu zasahuje, ale znáte to-ten dotyčný má kamaráda a ten kamarád má taky kamaráda atd. a všichni na sebe něco vědí a proto se nic nepohne a nikdo za to nebude ani potrestán.

   Co se týká Kalouska, tak ten, zdráhám se napsat člověk už měl být dávno na smetišti politiků a to bez jakýchkoliv náhrad. Věřím tomu, že za vším zlem, co se v parlamentu děje je Kalousek.

   Lidé jsou nepoučitelní, dokud je někdo nedrží pod krkem, nebo po nich nešlape, tak budou dělat pořád stejné chyby a to tak dlouho dokud ty saze nebouchnou. Je to systém od zdi ke zdi.

   Smazat
 3. Zažil jsem jak kousek socialismu, tak nyní kapitalismus. Už jako dospívající kluk jsem si všiml, že mezi zarytými komunisty a naopak tzv. komunistobijci není v podstatě žádný rozdíl. Jsou to v podstatě slepí fanatici, kteří nejsou obvykle schopni se na věci dívat i z druhé strany a hledat styčné body, které by byly pozitivní pro většinu. Jsou to jen do sebe zahledění sobci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:14 na rozdíl od Vás jsem prožil komunistický režim celý. Na žádného fanatického komunistu jsem nenarazil. Na zapálené ano, na kariéristické taky. Musím ale přiznat, že mezi komunisty bylo daleko víc skutečně obětavých, pracovitých a charakterních lidí, než mezi tehdejšími "nestraníky". Pravda, během času se to díky kariéristům nových generací zřetelně celé kazilo.

   Smazat
  2. 11:20 i já jsem prožil většinu dosavadního života v socialismu. Poznal jsem za tu dobu hodně jak komunistů, tak nestraníků. Mezi všemi byli lidé poctiví-těch byla většina, ale také vyslověně drebáků a karieristů, kteří zneužívali svoje postavení. Ona idea komunismu, nebo i kapitalismu byly pěkně napsané, ale provádějí ji jen lidé. Až ji budou provádět stroje, které budou pracovat tak jak se nastaví (naprogramují), pak bude fungovat možná i ten kapitalismus, nebo i komunismus.

   Smazat
  3. Ano máte pravdu.

   Smazat
  4. To 11:24

   "Zvítezila a zbavila svět něčeho, co bylo odporné, totálně prohnilé a nelidské " aby to bylo nahrazeno ještě daleko horsim

   Smazat
 4. Tahle fašounská parta je vzteky bez sebe že přišli o moc ale v Čechách žádný převrat dělat nemůžou. Nemají podporu lidí u nás je prokoukli.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. nesvrhnou!
   je jich jen pár, jsou to žoldáci a jsou špatně organizovaný.
   až se dav nase re, tak je rozvěsí na nároožích

   Smazat
 5. Myslím, že autorovy obavy ("děs") z hlučných pouličních "demokratů" jsem přece jen hodně přehnané. Na Bastillu tato postmoderní lůza zaručeně nepotáhne.

  Pro každého republikána ale patří k dobrému tónu si v tento den připít na tu pařížskou lůzu, která dějiny postrčila výrazně jiným směrem než jakým je kormidlovali královi dvořané, preláti a další drábové "ancien regime". Protože tato lůza se s "elitami" na rozdíl od většiny ostatních nesrala a ani je nenapadlo se s nimi paktovat jako mnozí dnešní pokrytečtí politikové (ano, milý čtenáři, Miloše Zemana a Tomia Okamuru k nim také počítám, pokud bys snad měl pochybnosti).

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je s podivem, že se žactvo neučí, že lůza nešla na Bastilu spontánně, nýbrž tam byla skrytými navigátory navedena za jediným cílem: v Bastile se nacházel obrovský sklad zbraní a lůzu bylo nutno vyzbrojit, jinak byli revolucionáři pro srandu králíkům. Teprve pak se mohla "revoluce" pořádně rozjet. Školákům se nicméně předkládá pohádka o tzv. nenáviděném symbolu starého režimu a snaze revolucionářů osvobodit tamní vězně (bylo jich celkem 7). Klasický příklad falšování historie.

   Smazat
  2. Mikeš 14.července 2018 11:24

   A to ve Vašich očí znehodnocuje úlohu těchto prostých lidí, kterou sehráli při nastartování něčeho, co postupně nahradilo poměry totálně prohnilé?

   Vaše výrazivo prozrazuje nadmíru silné rozčilení nad tím, že Francouzská revoluce navzdory následujícímu thermidoru a bonapartismu, zvítezila a zbavila svět něčeho, co bylo odporné, totálně prohnilé a nelidské (asi jako ruské samoděržaví).

   Zkuste třeba svůj "nezfalšovaný" výklad dějin jít někam přednášet veřejně - a uvidíte s jakou reakcí se potážete.

   Smazat
  3. Především zklidněte hormon, pane Kopecký! Z dějin znáte jen to, co jste si přečetl ve slabikáři a přemýšlení nad věcmi se vás zjevně netýká. Nemluvím přece o změnách poměrů, k těm by nakonec došlo tak jako tak, ale o zneužíti davu hloupých ovcí k akci, na kterou většina z nich nakonec zle doplatila - stejně jako se o to nyní pokouší Kalousek a ostatní zločinci. Ti hloupí studenti to jednou pochopí taky (aspoň doufám).
   Pokud považujete thermidor a bonapartismus za porážku revoluce, pak dějinám prostě nerozumíte. Nedovedu si představit, že by takový Robespierre nechal vypracovat Code civil, zákoník, který platí v podstatě dodnes. Thermidor mmch zastavil bezudné vraždění lůzy v celé Francii (co víte o Lyonu nebo genocidě ve Vendee, to byl snad ten pokrok?).
   O monarchiích máte toliko mainstreamové znalosti, takže nemáte ani tušení, že např. u nás skončil právní stát a starost o blaho lidu odstraněním Habsburků. Od té doby to šlo s touto zemí jenom z kopce.
   Že bych s tím neuspěl na veřejnosti? Ježiši, jak bych mohl, když 99% národa sestává z bezduchých ovcí.

   Smazat
  4. Mikeš 14.července 2018 12:32

   S tím Vaším rozčilením jsem to vcelku přesně odhadl: frackovské výroky o hormonech a další osobní afronty to dokládají v dostatečné míře.

   Nemíním s Vámi zbytečně polemizovat z následujících důvodů:

   Žene Vás fanatismus opírající se o bůhvíčím nafouklé sebevědomí. Proto také neváháte partnera v rozhovoru dehonestovat. Tento Váš přístup nejlépe ilustruje Váš nabubřelý výrok o 99% bezduchých ovcí.

   Z toho důvodu Vám nebudu ani odpovídat na otázky týkající se mých znalostí a podobně. To bych akceptoval Vaši úroveň - a to věru nemám zapotřebí. Neberete-li druhého vážně a s alespoň elementární mírou respektu, nečekejte, že se s Vámi bude bavit.

   Račte si tedy své poučování napříště adresovat lidem Vašich mentálních a mravních kvalit - tedy onomu 1%. Já je jednoznačně nesplňuji a jsem tomu upřímně rád.

   Smazat
  5. Ad Mikeš - naprostý souhlas, bohužel, mnoho lidí není schopno se vybabrat ze svých naučených představ k rozumnému pohledu na historii a politiku. Nic naplat!

   Smazat
 6. ..u nás je to rozdílné,těch sluníčkářů a hééééreček je podstatně méně a ještě na ně nenastoupili vůbec bouchači-dochtoři z Estudiantes zaměření na plastiky....

  OdpovědětSmazat
 7. Prosím obě strany, zakopejte válečné sekery,přes zákaz kouření v Parlamentu, zapalte si dýmku míru a dokažte činy ne kecy,že umíte vládnout. Být schopni vládnout pro tuto zemi, nejen pro sebe. Potom určitě vyhrajete volby. Držím vám palce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:52 Problém je že západní sluhové nemůžou vládnout pro Českou zem.

   Smazat
  2. 10:52 má pravdu ! Babiš a Hamáček a jejích sluhové ,ODS ,Piráti , KDU-ČSL ,STAN , TOP 09 novodobí FAŠISTÉ, vy jste jím jedno , jenom ať máji plné kapsy prachu !!!

   Smazat
 8. Vodvářka jen potvrdil, co ve svém předchozím blogu popírá: totiž že bojuje staré války. Zjevně si nevšiml (ale to sluníčkáři nikdy), že dnešní komunisté nemají s komouši z 50. let nic společného. Své čtenáře navíc úmyslně klame tvrzením, že komunisté jsou ve vládě, což není pravda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Takmer tými istými slovami to povedal aj kardinál Duka (dnešní komunisti a komusti z 50. r.). prosto, niekoľko zúfalcov nechce uznať výsledky volieb (prezidentských, parlamentných) a nebude kľud, kým budú mať prietor v médiách. U nás je to to isté v bledomodrom. Dá Boh, že im niekto priškrtí ich túžbu a snahy po majdane.

   Smazat
  2. Ad Mikeš - ale tady přece vůbec a opravdu nejde o "staré / mladé" komunisty. Jde pouze o to, že "zablokovaní demokraté" přišli o velké peníze. Podle kvikotu a organizovaní nepokojů si lze představit, že nemalé.

   Smazat
 9. Lidi, nevztekejte. Vdělání se jim dostalo neziskovkářského, ručiček geneticky neschopných práce, křížení v příbuzenstvu se podepsalo na možnostech jejich mozků tak, že nemyslí, ale "pudí". Je to dost dobrej komiks, když s "demokracií" v hubě protestují proti výsledku svobodných, tajných, rovných voleb. Ti fakt musí býti řádní blbi a blbky ... nebo maj hlad a jinak si na žrádlo nevydělaj.

  OdpovědětSmazat
 10. Dopouštím se chyby, když celou tu „politiku Donalda Trumpa“ vidím zcela jednoduše? Uzbrojit Ruskou federaci za výrazné finanční podpory Evropou, tu v konkurenčním boji oslabit finanční zátěží a současně získat zbrojní zakázky. Vedle toho jednat s relevantními partnery tak, aby mohli očekávat možná i získávat dílčí výhody či přijatelnější řešení a tím oddalovat až znemožňovat jejich radikalizaci při racionalizaci přístupu k takto ofenzivní politice USA. Současně je pravděpodobné, že takto posiluje i svou domácí voličskou podporu. Do jaké míry to připomíná éru a úspěšnost Ronalda Reagana? JiH

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:11
   Kdyby měl Regan za protivníka Putina tak by pohořel.Bohuzel šel mu na ruku zrádce a naiva Gorby..

   Smazat
  2. Ad JiH - podle mne, nepřipomíná. Za Reagana nebyly USA (podle mého) v tak svízelné situaci se svými chybějícími zdroji, jako je tomu dnes, za Trumpa (neměly ještě tolik válek a arabských jar, či majdanů).

   Smazat
  3. 13:16 "Kdyby měl Regan za protivníka Putina tak by pohořel." - Regan nepohořel? Vždyť ho odpráskli zrovna jako Kenedyho, akorát v jiném aranžmá.

   Smazat
 11. Ve hře jsou církevní restituce a tím i provalení pravdy o falešnosti katolické prokleté církve.
  Církevní vliv na politiku je pak patrný....
  kdo to platí ??? a organizuje...*

  OdpovědětSmazat
 12. https://ik.cssd.cz/phpBB3/download/file.php?avatar=1199_1529006717.jpg
  Drobnost:
  sebek píše:
  cernikv píše:
  Ať náš Hlavatý do NR napíše své "protiargumenty", ale se slavobránou ho tam asi vítat nebudou.
  Pochybuji, že by se pan Hlavatý byl ochoten zasvinit psaním do žumpy zvané Nová republika.

  Čili Jára tímto dal souhlas, aby ten jeho tento štěk s tím jeho kloboučkem se dal na Novou republiku.

  OdpovědětSmazat
 13. Petřík si bohužel neuvědomuje, že svým mimózním strašením Majdany a občanskými válkami je ještě daleko hysteričtější než oni protestující proti komunistické podpoře vlády.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bohužel on to nikdy nepochopí a bez hysterie nebude.

   Smazat
  2. Nemyslím si, že obavy z Majdanu jsou mimózním strašením, to je přece dnes už profláklá taktika amerických imperialistů. Použili ji už v Chile v r. 1973 při svržení tamní socialistické vlády a používají to dodneška.

   Smazat
 14. Před pádem režimu, tedy v roce 1989 byli tehdejší komunisté mnohem menší nebezpečí a zlo, než představuje současná vládní garnitura.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ad 14:27
   Naprostý souhlas. Za komunistů nebyla vyhrocená situace pokud šlo o válku. Dále nebyli nezaměstnaní a bezdomovci. Více než 70 tisíc bezdomovců zahynulo ve státé pravdy a lásky. O kolik mrtvých se přičinila exekutorská mafie? Bývalý režim jsem neměl v oblibě od jisté doby, a proto jsem pŕivítal nový režim. Moje pŕilnavost k tomuto režimu brzy vyprchala, když jsem viděl kousky světového Dramatika a nejlepšího Ekonoma. Je to hnus a stydím se, že jsem naletěl byť i krátce na jejich propagandu.
   Morave

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. 15:47 Poloblbe, tyto příspěvky jsou určeny lidem, kteří nemají v hlavě prázdno, což se zcela evidetně týká tebe. Běž si přehrát projevy baby Němcové a neotravuj normální lidi.

   Smazat
  4. 14:27 a 15:15 mají pravdu.
   Ty, parchante 15:47 jsi psal o sobě.

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. 15:47 je natolik omezený, že napsal:" ... a přikazoval ti chodit (stát za komunistů) do práce pod hrozbou vězení?". Neví, že tehdy zákonem stanovená povinnost pracovat (být v pracovním poměru) neměla trestní sankci. Naproti tomu bylo výhodou respektované a věcně zajištěně právo na práci. Včetně kotelen po disidenty. Nazdar neználku 15:47.

   Smazat
 15. Dnes je ta vase diskuze v Cesku pod autorem Petrikem velmi zajimava a mame zde dve nove hvezdy !
  Pan Mikes a pan prispevkar 11:37 !

  -------------------------------------------------------

  Hadka mezi Babisem a Kalouskem se me LIBILA !
  T.j. zpravna demokracie !

  OdpovědětSmazat
 16. 13:32 vvenc - My NEjsme ve svizelne situaci !
  Nam je daleko lepe, nez napr. za Obami, nebo Bushe.

  R.Reagan byl vyborny president a Trump je snad jeste lepsi.
  NEVERTE atrocitni propagande proti Trumpovi ! DEEP STATE se ho boji ! Globaliste se ho boji !

  OdpovědětSmazat
 17. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 18. 15:56
  Lepší zadrátováný hranice,než tady mít uASSacký okupanty,banderovce,uzenáče z Afriky.... a věčně zlitej.havlolejnolahvárenskej KSINDL podporující kolaboranty z TROP 09,KDU-ČSL,Pirátů,Starostů a ODS!!!!!

  OdpovědětSmazat
 19. Pouze na pobaveni, aby jste si udelali predstavu o velke popularite R. Reagana.

  V cervnu 2004 jsem byl pozadan vypadnout z hotelu ve Washingtone (firma me tam poslala), protoze zemrel Reagan a 2 milliony Americanu jelo na jeho pohreb.

  Odmitl jsem odejit - ale oni me UPLATILI ! Ja dostal za odchod z hotelu vice dvou mesicni prijem a hotel mi vratil penize za tydeni ubytovani a ztravovani.
  Bohaci hledali ubytovani a vse ostatni nebylo dulezite.
  (Zadanou praci jsem nedodelal a musel se tam vratit pozdej.)

  OdpovědětSmazat
 20. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 21. President Trump je nejbohatsi president v dejinach Ameriky a pritom je velmi lidovy !
  On vubec NENI snobsky !
  On se bavi s vratnym, ci policajtem 1/2 hodiny a resi s nim i sportovni utkani v New Yorku.

  Ma rad lidovou stravu a ti lide, kteri pro neho pracuji a prokazali schopnosti, tak je tlaci na vysoke managerske pozice.

  Zde na Floride jsou penziste, (duchodci) , kteri s nim prisli do styku v New Yorku a tito lide o nem mluvi velmi positivne.

  Billionar je lidovym presidentem, ktery rozumi Americe tech, kteri pracuji cely zivot, (napr. ja).

  Proto je velmi popularni a DEEP STATE a Globaliste na nas nemaji vliv ! Budeme ho volit znovu !

  OdpovědětSmazat
 22. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 23. 16;30
  Ty a MYSLEL???????
  Ty zdegenerovanej jednozávitovej valníku hnoje,ty ses omylem vyskytnul po incestu nesveprávnejch sourozenců a PODLE TOHO TO S TEBOU TAKY DOPADLO,HOVNOLULANOHEDVÍČKU!!!!!!!☺☺☺

  OdpovědětSmazat
 24. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 25. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 26. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 27. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 28. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 29. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 30. Ještě chybí, že opisoval Zeman, Okamura a Babiš a je to kompletní. Proč třeba neopisovala Miroslava Němcová? Či JuDr. Pospíšil?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:03 Němcová neumí psát, Judr Pospíšil umí nastavovat řiť.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 31. Vyřvávající najatí "protestanti" (za peníze je v diktatuře kapitálu naprosto vše, také tzv. demonstranti) touží po čem? Po zločinných vládách, jaké jsme měli v minulosti od r. 1989, které dokázaly rozkrást majetek za 7 bilionů Kč a které dokázaly stát, občany, města a kraje zadlužit dalšími 7 biliony Kč. Líbí se těmto křiklounům milion lidí v exekuci a mj. také dětí!!! Líbí se snad těmto řvounům soudobé mlátičky či "ramena" nespravedlnosti, kriminální - nejen slepé bohosudovy? Proč některý z těch pacholků kapitalismu nepřinesl Zemanovi 101
  podpisů parlamentních žvanilů, aby mohla vzniknout jiná vláda? Která vláda od r. 1989 pomyslela při svém jednání nejen na své kapitalistické chlebodárce, ale také na stát a na občany? To, že žijeme t.č. v období relativního "blahobytu" (máme jen 300 tisíc nezaměstnaných, armádu kapitalismem vypěstovaných sociálních parazitů, 70 tisíc bezdomovců bydlících po kanálech, pod mosty a v křoviscích, také kolem Prahy) neznamená,že nepřijde zase "černý pátek" a zase budou vykradené banky, pojišťovny, dále zmrzačeno zdravotnictví a školství, ožebračeny rodiny. Už je na čase, aby nám přestali vládnout Kožení,Krejčířové, Rittigové přes své politické sluhy a veksláky a jejich vykonstruované partaje. A proč někomu vadí tolerance vlády komunisty? Vždyť ostuda, pokud vláda nebude plnit sociální program, program rozvoje státu a podpory občanské společnosti, bude komunistů, nikoliv řvoucího davu uličníků! Ti křiklouni snad tu případnou ostudu nepřejí komoušům? Nejsou hodně schizofrenní? A pak se divíme, že psychiatři nestihají léčit šílenství kapitalism a když se nám na náměstích srocují jejích pacienti!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Někdo přece těmto Koženým , Rittigům ,Bakalům a mnoha dalším podobným jejich činnost umožnil . Možná i tím když pronesl tu památnou větu : " Je nám třeba více Kožených ... " .

   Smazat
 32. 17:29 Tak toho psychiatra potřebuješ především ty .Takové nesmysly muže napsat poze pacient BOHNIC. Napsat ,že po komouších zustal majetek v hodnotě 7 bilionu, pracoval jsem za komanču ve fabrice stroje staré více jak 30 let vše totálně zastaralé a tak to bylo všude ty budeš psát o 7 bilionech k smíchu,zmrzačené zdravotnictví před nedávnem jsem musel do nemocni něco super, tak nepiš lži,exekuce za které si 99% lidí muže samo. Už to bylo napsáno 100krát -ti pacholci kapitalismu-nebudou dělat politiku s STBákem a zlodějem Babišem. Trochu ten článek oprav, jinak je to DEMAGOGIE

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Za exekuce mohou rovným dílem i banky. Nemají půjčovat bezhlavě. Zákon byl ale sviněmi v parlamentu ušit ve prospěch bank, které honí mamon, ale zodpovědnost k lidem nemají!

   Smazat
  2. Váš rozhled 18:08 odpovídá rozhledu krtka. Jak víte, že tak, jak to bylo ve fabrice, kde jste pracoval, bylo všude? Jak víte, že 30 let staré strojírenské zařízení, v osmdesátých letech, bylo pod západoevropským průměrem? Víte vy specialisto na nevím co, že výrobní zařízení a tech. vybavení musí odpovídat zvolené produkci? Koulí na noze komunistického hospodářství, průmyslu, stavebnictví a do jisté míry i zemědělství byla potřeba pokrýt celý sortiment společenské i výrobní spotřeby. Na to ovšem byla čs. ekonomika příliš malá, aby takto roztříštěné výroby mohly být dost efektivní. Není divu, že západní embargo mělo na tehdejší východní blok, jmenovitě i na Československo a jeho rozvoj rozhodující dopad. Jsem natolik z oboru, že si dovolím konstatovat: Jste hlupák, nic nevíte a nechápete!

   Smazat
  3. 18:08 Jasně miláčku po převratu byla republika v plusu a tady máš kapitalistické vysvědčení:

   http://www.verejnydluh.cz/

   Smazat
 33. 18:08 Před nedávnem jste musel do nemocnice, bylo to super. Ani nemusíte upřesňovat o jaké oddělení se jednalo, to se každý lehce dovtípí.

  OdpovědětSmazat
 34. 18:08 Výborně, rozbrečel jsi mne ,ale smíchy. hlavně ten argument

  OdpovědětSmazat
 35. 18:08 Máte pravdu.To že stroje byly staré i 60let není pochyb a ještě bych dodal,že podniky tenkrát řídili lídé pouze s legitimaci KSČ.Proto to dopadlo, jak to dopadlo katastrofou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:46 až na to, že do té KSČ byli lákáni ti nejschopnější, že? Že se tam potom cpali i kariéristé. V principu, vidíte dnes nějaký rozdíl? Až na to, že uběhlo málem 30 let, takže nějaký technický i technologický pokrok musí být nutně vidět. Bez ohledu na režim.

   Smazat
  2. 18:46 Fakt to se povedlo dnes dávají ministerstva podle oblíbenosti v partaji. Za socialismu to byly odborníci tak asi tak.

   Smazat
  3. Za minulého režimu sice v některých fabrikách byly stroje přestárlé, to je pravda, ale nežilo se na dluh!

   Fabriky nebyly zadlužené, stejně jako stát nebyl zadlužený. Města nebyla zadlužená a ani rodiny nebyly zadlužené. Na všechno,
   včetně inovací a modernizací, jsme si museli vydělat sami, bez půjček od lichvářů!
   Takže vyčítat minulému režimu, že v některých výrobách byl zastaralý strojový park je tak trochu demagogie, informace vytržená z kontextu.

   MM

   Smazat
  4. 18:46 v průmyslu, za komunistů, stroje staré i 60 let. Tedy vyrobené před rokem 1929? Soustruhy s převody plochou řemenicí? Chce se mi říct: Idiote! A že jsem ve strojírenství pracoval, pohyboval se z titulu profese v nejedné fabrice. Hlupáku. Leda tak tradiční technologie. Ty ovšem, pokud se uživí, existují dodnes.

   Smazat
 36. Tady nikdo to, co na Slovensku, dělat nebude! Vláda je přece pro NATO, pro EU, promigrační, hodlají udělat všechno, co jim Brusel nebo Berlín nařídí. Bakalův pohůnek Hamáček už se těší, až bude vítat své oblíbené muslimy, tato vláda se i podle instrukcí Bruselu chystá schválit genderové zákony a uzákonit manželství homosexuálů, odhlasovali Fiskální pakt, přibližující nás k euru, Metnar podepsal deklaraci v Marakéši, neodmítl Dublin IV, europoslanci za ANO odhlasovali globální kompakt pro migraci, integrační střediska se staví a neziskovky dostaly vyšší dotace. Dostatek servility prokázala vláda i v kauzách Skripal nebo Nikulin. Nezachovali se vždy a za všech okolností stejně, jako by se zachoval třeba i Kalousek? Tak vůbec nechápu, nač ty protesty. Dokonce i Sorosovi nabízel Babiš otevření univerzity v Praze. Tak se snaží a sluníčkáři to neocení! Ještě chybí ten Poche, ale i ten bude - třeba jenom na postu náměstka, ale korýtko, odkud bude ministerstvo ovládat, jistě dostane. Tak co, havlističtí demonstranti, spokojeni??? Nebo to nestačí a je třeba ještě nějakou tu úlitbu nabídnout - třeba v Praze na Václaváku místo sv. Václava umístit sochu Havla v nadživotní velikosti? To už budete spokojeni???

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Protesty jsou za výměnu plných koryt jedněch pro ty druhé, kteří by to dělali ještě hůř.

   Smazat
  2. 19:07 Na Václaváku ne, ale na Letné. Tam, co byl Stalin. A za ním budou v zástupu Vondra, spící knížepán, Herman, Kalousek a Němcová. To bude nááádhera. Nevypíšeme na to sbírku? Demonstranti jistě rádi přispějí.

   Smazat
  3. A co materiál, z kterého ta nádhera bude vytvořena? Žula to asi nebude, že. Že by výkaly?

   Smazat
  4. 22:00 - jj, takže taková moderní "fronta na maso", aby to bylo trošku internacionální mohli bychom přidat i Junckera (když už tam byl tehdy ten Stalin). 5:45 - souhlas, ale materiál by měl být pořízen co nejkvalitnější, co tak sbírat jej např. z plen samotného čestného předsedy TOP09? A co bude chybět, dodat ze zdrojů návštěvníků knihovny V. Havla a v sídle TOP09.

   Smazat
  5. 5:45 Pro správnou symboliku by měl být použit materiál z trosek zničených továren. Vámi navrhovaný materiál by bylo vhodné použit na vyplnění jejich dutých hlav. Aby sousoší co nejvíce odpovídalo realitě.

   Smazat
 37. Tato diskuze je bezcenna, pro smazani prilis mnoha prispevku !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Právě naopak.

   Smazat
  2. Honolulák zase skučí, že vymazali jeho blbiny. Dobře dělají. Pochvala redakci NR a Mugabemu.

   MM

   Smazat
 38. Nedám se zatahovat do soubojů mezi oligarchy. Ucházeli se o vládu v této zemi,byli zvoleni,tak ať vládnou,ale poctivě.V této zemi nežijí samí nemakačenkové odkázáni jen na sociální dávky,důchodce neni příživník čekajicí na milodar.Nesouhlasím s výrokem,že projídám budoucnost našich dětí a s výrokem,že se mám tak dobře jako nikdy díky nadstandardnímu socialnímu polštáři.Stačí pár minut na internetu a získáte tabulku podílu socialního zabezpečení na HDP státu v EU. Průměr v EU je 19,1%
  ČR 12,3 %
  SVK 15,1 %
  Německo 19,3 %
  Polsko 16,3 %
  Rakousko 21,6 %
  Franice 24,4 %
  V.Britanie 16,8 %
  Irsko 9,9 %
  Švédsko 20,6 %
  Finsko 25,6 %
  Norsko 20,3 %
  Itálie 21,1 %
  Španělsko 16,8 %
  _____________________
  Podtrženo,doslova to s tím sociálním státem nepřeháníte ale lhát by se nemuselo a dělat z lidí blbce nemělo.
  Můžete zkontrolovat na www.pak.cz/babis-slibuje...

  OdpovědětSmazat
 39. Konečně máme vládu ���� marčelíno .

  OdpovědětSmazat
 40. Neznám strukturu soc.dávek,ale velká část jich peněženkou jen proletí,za nejvyšší nájmy,za drahé potraviny(i ty základní jsou zatíženy vysokou daní),za léky důchodců a pro všechny předražené energie (díky nekompetentní dotaci solárů).Kdyby se náklady přiblížily realné kalkulaci cen, Nemusel by stát dotovat tzv "socialní zabezpečení" a ušetřil by řadu úředníků (soudím, že jejich platy jdou taky na vrub sociálního zabezpečení. Promiňte,nemám chuť diskutovat o izmech.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.