Reklama

úterý 10. července 2018

Taťána Malá a stromový dikobraz - ona rezignovala, dikobraza chytili, to jsme si pomohli…. DOPLNĚNO!!!

- vlk -
10.7.2018 KosaZostra čili vlkovobloguje.wordpress.com
Ještě pozdě odpoledne ta osoba, která z akademického prostředí znala zejména jisté klávesové zkratky tvrdila, že nevidí důvod rezignovat na svou funkci. Že vše je, jak u Babiše a spol . zvykem, je proti ní kampaň, Přirozeně účelová. Tedy účelovka. Že ona nic, ona ministryně a basta. A za krátko to bylo jinak. Prý na ni nikdo netlačil, ale sama se rozhodla rezignovat, aby nezkomplikovala hlasování o vládě. A prý to ani v nejmenším neznamená přiznání viny, protože ona se přece ničeho nekalého nedopustila. Možná nějaká drobná chybička se vloudila, ale přísně neúmyslně!
Jak jinak.

Zbavili jsme se ministryně spravedlnosti, která evidentně sama nectila ani podzákonné normy, a měla mí v péči zákony, jejich vymáhání a dodržování!!!!
Navíc i na té rezignační tiskovce měla značně krátké nohy.
Takže prý na ni nikdo netlačil, když ještě před chvíli tvrdila, že se ministerského postu nevzdá? 

Připomeňme si co předevčírem k její aféře říkal Babiš:
Pokud se prokáže, že ministryně spravedlnosti Taťána Malá opisovala v diplomových pracích, měla by asi odstoupit, řekl Radiožurnálu premiér Andrej Babiš.Zdroj: 

No ono se to prokázalo, respektive bylo už prokázáno! Ale ona odstoupila sama, ze svého rozhodnutí… Chce snad naznačit, že Babiš je za lháře?
A nechce komplikovat vznik vlády? Podle posledních informací se nechá sám ANOšéf pověřit výkonem ministrování spravedlnosti!!!

Tohle nemá chybu hned dvakrát. Nebyl to snad Andrej Babiš, který původně odmítal vydat ČSSD ministerstvo vnitra, kdo tvrdil, že případ Čapí hnízdo dozorují státní zástupci a tudíž, že obava že policie řízená ministrem za ANO by jím byla ovlivněna ve svém šetření v jeho prospěch?
Takže podle jeho vlastního výkladu tomu nasadil dokonalou čapovskohnízdní korunuProtože nyní bude přímým nadřízeným všech státních zástupců. Tedy i těch, co dozorují jeho vlastní vyšetřování!!!! Dokonalé spojení užitečného (odvolání neudržitelné Malé) s ještě užitečnějším (mít svůj malér pod přímou kontrolou!!!)

Vedle toho a zcela charakteristicky pro naši republiku, ministryni co se provinila opisováním, nahradil v čele rezortu spravedlnosti člověk, který je podezřelý z podvodu v rozsahu 50 milionů! No řekněte, není to krása nesmírná?!

A Malá tvrdí, že chce umožnit bezproblémové odsouhlasení vlády v parlamentně! Kam až, do jaké absurdity, jsme se to dostali? Takže plagiátorství by mohlo vadit a eventuální podvodné získání dotačních peněz velkého rozsahu nikoli? Těm, co budou schvalovat vládu?

Ale abych se vrátil k akademičce přes klávesové zkratky a její poslední tiskovce. Padl tam ještě dotaz na to jak mohla vykonávat koncipientskou praxi, když ji měla vykonávat cca 300 km daleko od svého bydliště.

No dámička vyjevila do kamer, že jako nemůže říci, jestli v místě koncipientování byla 2x, 3x nebo 4x v týdnu, ale rozhodně prý dostatečně. a všichni byli spokojeni... Škoda že nedala následně tu o Perníkové chaloupce. Jen a jen jako doplněk z ní vypadlo, že to koncipování vykonávala na Slovensku. Čímž mi objasnila jednu záhadu s kterou si vlk nevěděl rady – dával jsem tady materiál z webu České advokátní komory, která právnické diplomy z Panevropské univerzity v Bratislavě nemá za dostatečnou právní kvalifikaci k výkonu advokátské praxe v ČR. Proto jsem nechápal, jak Malá mohla být koncipientkou. Takže na Slovensku? Tak to je tedy logické!!! To ano. A jistě, fakt čestný babišovský, že tam byla osobně! Nehledě k tomu, že se pokusila obejít regule pro výkon advokátské živnosti v České republice. Tím, že by oprávnění získala na Slovensku! Pro mne další plagiát. Tentokráte mnohem většího rozsahu než ty dvě diplomky!

A už vidím, jak jezdila, 2x, 3x, 4x týdně z Lelekovic do Dolného Kubína. To je opravdu příjemných 300 kiláků. Zejména ty od Žiliny výše. To je pravá lahoda! No nic.

Ještě k tomu neopisování a neplagiátorství, prý jen zapomněla uvést prameny.. . Připomenulo mi to vtípek, který koloval kdysi po netu – obžalovaný z vraždy nožem říká soudci – já ho vážně nebodl, jen jsem v ruce držel nůž a on se mi do něj nějak zapích nebo jsem ho v něm nějak zapomněl… Malá to má stejně! A podle ní za to všechno může vedoucí její diplomky, ten prý ji neupozornil, že by jako něco bylo špatně….

Ale ono je to jako vždycky v české politice – po špatném přijde ještě horší! Po malé kopírce přijde stíhaný. Do čela ministerstva spravedlnosti, I když snad jen krátkodobě. Ovšem dostatečně na to, aby si poslední vrátná či uklízečka na ministerstvu, všech soudech a státních zastupitelstvích, ráčili uvědomit, kdo je má všechny pod palcem. O státních zástupcích a soudcích nemluvě!

Paráda nejparádovější! Přesně takhle jsme si vždycky představoval právní stát! Co vy?

Nicméně ještě musím přidat pár slov o tom dikobrazovi. Stromovém. Konkrétně o jeho samičce Jitce. Ta utekla ze zoo před dvěma týdny, a i když se čas od času někde objevila, chovatelům se ji nedařilo chytit. K odchytu vyjeli i hasiči, kteří pomocí dlouhé tyče samičku plašili a snažili se ji zahnat na zem. Tam na ni už čekali strážníci a také chovatelé ze zoo vybavení sítěmi. Prostě byl na ní taky účelový hon jako na Malou. Taky měla nikoli hroší, ale dikobrazí kůži. Ta ji ochránila dokonce před elektrickým ohradníkem. Stejně jako Malou ta její před šoky veřejnosti. No jasně, v obou případech šlo o účelovku. Ale obě nakonec – jak Taťána, tak Jitka skončily tam kam patří! Vlastně ne, jen Jitka, ta šla zpět do ZOO. Kdežto akademička přes kopírování nám bude zavánět v parlamentu dál. A bude jistě neochvějnou oporou svého premiéra!

Omlouvám se Jitce, že jsem ji do tohoto textíku zatáhl. Je to statečné svobodomilné zvířátko. Což bych o paní exministryni říci nemohl.

DOPLNĚK úterního rána:
v úterý ráno přišel Seznam.cz se synopsí toho, jak to včera s Malou bylo, kdy a proč se zlomil její nepříčetně tvrdohlavý postoj, Je to zajímavé čtení, jehož nejpodstatnější část je proto převzata.

Zlomovým okamžikem byla zmíněná tisková konference, na které chtěla Malá vyvrátit podezření z plagiátorství.
Ministryně při této vskutku krizové komunikaci odmítla větší pomoc od PR týmu hnutí ANO a scénář obhajoby si přichystala sama. Spojila se předem jen s vedoucím své diplomové práce z brněnské Mendelovy univerzity, s nímž se radila, jak se bránit.
Jenže výsledek se vůbec nepovedl. Místo, aby se Malá věrohodně obhájila, byla zaskočena dalšími otázkami novinářů, kteří našli nové opsané pasáže v jejích diplomkách. Lidé na sociálních sítích si z jejího vystoupení začali utahovat.
Sám Babiš a jeho nejbližší ztratili jakoukoliv motivaci dál Malou bránit. A k odchodu ji v pondělí v podvečer dotlačili. Obávali se mimo jiné, že při středečním hlasování o důvěře vlády v Poslanecké sněmovně by se Malá opět stala ústředním tématem projevů.
Neudržitelnost situace si uvědomoval i Babišův tým marketingových poradců, kteří dobře vědí, že politikům projde leccos, jen se nesmí stát směšnými. A přesně to se šestatřicetileté političce stalo.
Někdo akci přirovnával k Červenému Hrádku, legendárnímu projevu komunistického lídra Milouše Jakeše. Jiní třeba k bývalému ministrovi ODS Martinu Kocourkovi, který vymyslel nový termín „odklánění” pro zatajení majetku před rozvodem.
A nešlo jen o opisování diplomek, ještě větší problém byl, že Taťánu Malou vůbec nepřijala odborná veřejnost – soudci, žalobci a advokáti. Dokonce se proti její nekompetenci veřejně vyjadřovali a sepisovali petice. To bylo v rozporu s tím, co Babišovo hnutí slibovalo – že místo tradičních politiků přivedou do vlády odborníky.

- - - 

63 komentářů :

 1. Lidé, nepřidávejte se k tlupě vřeštících opic ..
  Kolegialita není namístě s opičáky, kteří postrádají logické myšlení a nejsou schopni pochopit že plagiací není opisování frází a parafrází při shodném popisování veřejně známých skutečností a ani to není "představení duševního díla jiného autora". Plagiace je právně postižitelná, ale opisování frází a parafrází nikoliv, co není zákázáno je povoleno.

  Definice z Wikipedie
  Český autorský zákon – na rozdíl například od německého - pojem plagiát nepoužívá a nedefinuje, mezinárodní norma ČSN ISO 5127-2003 jej popisuje jako „představení duševního díla jiného autora, půjčeného nebo napodobeného vcelku nebo zčásti, jako svého vlastního“. Ochrana se týká uměleckého a vědeckého díla, „které je jedinečným výsledkem tvůrčí činnosti“, pokud je nějak objektivně vyjádřeno, ale také překladu, programu, databáze a podobně.[1] Autorský zákon však výslovně říká, že předmětem právní ochrany – a tedy ani plagiace - není „zejména námět díla sám o sobě, denní zpráva nebo jiný údaj sám o sobě, myšlenka, postup, princip, metoda, objev, vědecká teorie, matematický a obdobný vzorec, statistický graf a podobný předmět sám o sobě.“

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pravda bude nakonec v tom, že oligarcha Babiš s ohledem na své trestní stíhání potřeboval mít to ministerstvo osobně, protože mafián věří jen sám sobě a paní Malou jen využil, protože věděl o tom , že je podvodnice, navíc naprosto nekvalifikovaná a že bude muset vypadnout a on obsadí tolik potřebné ministerské křeslo!
   Bez paní Malé by těžko obhájil nástup na ministerstvo spravedlnosti, sice jde o dočasné řešení dokud nezamete kauzu hnízda pod kobereček ! A to vše pod heslem : ANO bude líp!!

   Smazat
  2. Máte naprostou pravdu. Byla to zase komedie těch, kteří se báli, aby tam neudělala pořádek.

   Smazat
 2. Pane Vlku, paní Malá vykonávala koncipientskou práci na Slovensku, protože studovala Slovenskou právní vysokou školu a slovenské právo. V Čechách by musela dělat nějaké rozdílové zkoušky a pod.
  A také je známo, že mámy které se starají o tři děti obvykle pracují z domova. Je to takzvaná domácí práce a připravovat právní podklady k právním kouzám doma a nikoli v kanceláři není žadný problém.
  Chce to jemom myslet, a nepřidávat se k tlupě opic provádějících lynč ženy, z které se opičáci rozhodli udělat čarodějnici hodnou k upálení.

  OdpovědětSmazat
 3. Anonym 8:00
  Ano, tlupa vřeštících opic... Tady bych dal ještě jedno přirovnání. Inkvizice, čarodějnické procesy...
  Ta osoba se nám nehodí. Najděte na ni znaménko a až ho budete mít, píchejte do něj tak dlouho, až z něj poteče krev. A pokud to sama nevzdá, upalme ji.
  Tupé stádo se vždy přidá ke vřeštění, že na těle má znaménko a nemusí z něj zrovna téci krev...
  Důležité je, že jste ho u ní našli...
  Pokud ta osoba není dostatečně silná a vlivná, vždy ji upálí. I Babiš musel začít couvat.
  Tyhle procesy se tu dějí od nepaměti. A tak to je.
  Vyštrachaná, 13 let stará, bezvýznamná, diplomová práce splnila svůj účel...
  J.C.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, Jindřich František Boblic z Edelstadtu by měl opravdu radost ze svých intelektuálních pokračovatelů. Jen ta hranice suchého dřeva a křesadlo k žalu oněch pokračovatelů chybějí.

   Smazat
  2. Inkviziční tribunál s inkvizitorkou Nerudovou na Mendelově univerzitě v Brně už zahajuje činnost.
   Kardinálové, profesoři pitomosti, omyl profesoři práv už vydali fatvu ...

   Smazat
  3. Po tom všem se asi mezi myslícími lidmi ujme rčení, jsi blbý jak profesor práva.

   Smazat
  4. S kostlivci ve skříni by si nikdo neměl troufnout kandidovat do politiky, ale opak je pravidlem.

   Smazat
 4. Holky z vesnic studujte jako Taťjana,velký svět se vám otevře !

  A nebojte se všechno zvládnete,nic umět nemusíte,příroda sama je mocnou čarodějkou....
  A když studovat,tak na Slovensku,jistota je jistota,prezervativ není potřeba!

  Pavel Beran

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pavel Beran se vyzná, studuje z materiálů živě prezentovaných Českou televizí. Svědomitě.

   Smazat
  2. Nebo to není beran, ale po ostravacku cyp.
   PS : cyp - vykastrovaný skopec

   Smazat
 5. Už to je špatné od Babiše,navrhnout tuto osobu na post ministra spravedlnosti,naprostá degradace tohoto úřadu,vždyť by to mohla časem dělat vrátná,nebo uklízečka na MS.Když může Hamáček zastávat dvě ministerstva,tak Babiš může zastávat třeba tři ministerstva.Ono to stejně směruje k diktatuře,že se budou snižovat ministerstva.

  OdpovědětSmazat
 6. Tak opičáci do toho, ukažte jak jste pitomí .....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ta, co se opičila, to již ukázala.

   Smazat
  2. Její králíci se vám smějí, opičáku.

   Smazat
  3. 10:37 Však taky díky ní, mají ideální mikroklima.

   Smazat
 7. Kdyby tak důslednou čístku dělali v parlamentu u každého stejně poctivě, tak jsme bez poslanců. Kolik asi "Kyndlových" žáků by se našlo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Však taky 30 let po hadráku to podle toho vypadá.

   Smazat
 8. Každý lynč pokud se týká ANO je médii a nemyslícími přece vítaný. Budou pištět proti Babišovi,ale koho na jeho místo už neví.ČSSD je do budoucna stejně mimo mísu,pak zbývá ňafající ratlík Fiala,Okamura a proboha jen ne Piráti. Nechte už toho a nechte ANO konečně předvést co dokáže.Zatím je všechno OK tak co řvete_

  OdpovědětSmazat
 9. jo pane kdyby jelita měla trošinku karakter a cti v těle a kdyby byla v japonsku tak už davno spachali hromadne harakiri ale bohužel jestli si někdo mysli že to bylo naposledy tak vas zdravim jako santaklouz

  OdpovědětSmazat
 10. Chceš-li dělat ministra spravedlnosti, tak jsi povinen znát z paměti všechny zákony.
  Dále bych tuto zákonnou povinnost nařídil při skládání poslaneckého slibu.

  OdpovědětSmazat
 11. No ještě je tu varianta, že prezident nemusí přijmout demisi ministryně Malé, případně jí doporučí, aby nerezignovala. Pokud byl s opisováním diplomové práce spáchán nějaký přestupek, tak už je promlčen. Kdyby nyní dohledali nějakého zloděje, který něco ukradl v době, kdy mělo dojít k částečnému opisování práce, tak by se muselo konstatovat, že trestný čin byl již promlčen. Pokud šéfuje vládě člověk, který je momentálně trestně stíhány, pokud v justici soudí soudci, kteří dříve byli činní v KSČ, přičemž zde máme zákon o protiprávnosti komunistického režimu, který komunisty činné v tehdejší době považoval za ničitele demokracie atd., pokud se pod výzvu podepisují i floutci, jejichž rodiče byli komunisti jako vyšití, pak uvedený prohřešek je NIC v porovnání s výše uvedeným. A dalo by ještě argumentovat privatizací, amnestií atd. Ještě tedy nevíme, co udělá hráč č. 1 - prezident republiky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ad 9:38 - Také jeden z rozumných komentářů. Bohužel, těch "správně a spravedlivě" rozhořčených, kteří nějak ustrnuli ve schopnosti normálně myslet a jednat, je také dost! Totiž platí statistika: 4% je okamžitě proti, aniž toho člověka vidí, dalších 15 - 20% ho negativně hodnotí, i když říká samou pravdu! Chudák paní Malá!

   Smazat
  2. 9:38,10:05 Souhlas, hotový linč i když "chudák" p. Malá asi nebude. Její dosavadní politické posty vyžadují kromě jiného i dost sebevědomí.

   Smazat
  3. S prominutím, paní Malá si za to může sama. Sama ukázala, že na ten post nemá.
   -p-

   Smazat
  4. Anonymní 10. července 2018 14:27
   Pane, kdybyste znal právní pavědu, tak byste věděl, že všechny ty opičáky odrovnala když řekla popravdě že není plagiátorkou.
   To je rozhodující v té věci, ty kecy všech opičáků o opisování a jejich debilní důkazy jsou u skutečně nezávislého soudu k hov*nu.

   Smazat
  5. Dejte už těm komunistům pokoj , kapitalisti jsou daleko horší !!

   Smazat
  6. Anonymní10. července 2018 14:56
   "řekla popravdě že není plagiátorkou" - toto vaše tvrzení bude zajisté brzy potvrzeno, nebo vyvráceno.

   Smazat
  7. 14:56 Ona toho napovídala. Bohužel nebyla schopna jediné své slovo doložit.

   Smazat
  8. 16.13 Pane, základní pravidlo soudního (inkvizičního) procesu je, že obviněný nemusí nic dokládat. Je na žalobcích aby předložili důkladnou žalobu s konkrétním obviněním. S obviněním z opisování je každý soud pošle do pr*ele, protože na to "nejsou paragrafy". S plagiátorstvím podle současné legislativy nemá obžaloba šanci na úspěch. S "morálním obviněním" je také pošle soud do pr*ele. Obviněný se pouze hají !!! konkrétní "obžalobě s paragrafy" a nikoli blbým kecům o opisování a morálce.

   Smazat
  9. Oprava 16.47 není pro 16.13, je to odpověď na 16.15

   Smazat
  10. 16:47
   Když je to tak, tak je to smutné, protože takhle může vykonávat ty nejvyšší posty kdokoliv, ať už mu chybí schopnosti, nebo morálka. Podle toho to taky v současnosti vypadá.

   Smazat
 12. Ten vlkův blábol fakt nestojí za komentář. Fialovi s Kalouskem se určitě líbit bude.

  OdpovědětSmazat
 13. Vy na té Moravě ale umíte dělat kariéru.
  Každej pasáček vepřů, jak dojde na dohled ku Praze, cítí se být přinejmenším ministrem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Blbej Pražák se ozval, nebo se mýlím

   Smazat
 14. Tak sláva, budeme mít ministra spravedlnosti, který svoje dva doktoráty udělal férově.
  A pak že to nejde.
  -p-

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A koho? Babiš to zřejmě nebude:
   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Uz-mam-dost-tech-blbych-kecu-Nebudu-resit-kolik-kralik-vykadi-bobku-Prevratne-prohlaseni-Andreje-Babise-543282

   Smazat
  2. Když bůh dá, bude to pan doktor Kněžínek.

   Smazat
 15. Vládne nám televize,rozhlas,tisk a poražené prohnilé strany!Těšíme se na nové volby..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:09 Přesně tak souhlas.

   Smazat
  2. 11:09 Bohužel nám vládne taková televize, jako TV Barrandov. To je smutnej příběh.

   Smazat
  3. 14:10 To je fakt. Gauneři z ní šílí.

   Smazat
 16. Vlk už je stařičký, zuby vypadaly, jenom se tak předvádí, jak ňafá a hafá, ale už to je špatný. No nic, nezesměšňujeme Zemana, nebudeme totéž činit ani vlkovi, ale Zeman se živí mozkem a tam je stáří vidět jenom přiměřeně, vlkovi to možná běhá i nějaké ty zuby mu zbyly, ale v mozkovně už to není jak za mlada.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak.Na jeho Kose se vykřičí do světlíku,bez možnosti získat pohled jiných.Dříve byl ke čtení,dnes už ne.

   Smazat
  2. 12:36 doplnil bych - pan Vlk se svou "Kosou ..." neututlá vlastní inkvizitorské sklony ...

   Smazat
 17. Není žádné tajemství, že vřeštící opičaci neunesli rozhodnutí voličů. Navíc ta univerzitní elita přišla asi o cecek na kterém byla přisáta a tak řvou. Stačí když vystupují rektoři z MU nebo Karlovy univerzity a je člověku ouzko z toho co říkají. To není elita, to je póvl.

  OdpovědětSmazat
 18. Klídek, Malá to nebude, Babiš taky ne:

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201807107691592-mala-ministerstvo-spravedlnost-babis/

  OdpovědětSmazat
 19. Klídek, poserové Babiš a Zeman se posrali z řevu vřeštících opičáků ....
  To jsme to dopracovali ....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jediná, kdo se dokázala postavit vřeštící lůze a má gule je paní Taťána Malá .., a ti poserové ji podrazili ..

   Smazat
  2. 15:17 Jediná má gule: Vyjádřila se, že kdyby to bylo na ní, tak by kauzu Čapí hnízdo odložila do konce volebního období: „Co brání tomu, aby se řešení té kauzy posunulo o čtyři roky nebo prostě do doby, než budou nové volby. Co se stane?“.
   To tedy příliš nesvědčí o jejích morálních kvalitách.

   Smazat
 20. To 8:12
  Souhlas, byl to další pokus sdel. prostředků o destabilizaci politické situace u nas, takový pokus o minimajdanek, bohužel jim vyšel.

  OdpovědětSmazat
 21. To Trump je jiná třída, jak na té fotce z G7 čelí muti Merkel s jejími boys, a potom je poslal do pr*ele.
  Drzým šmejdům se nemá ustupovat, začnou to brát jako slabost a začnou si čím dál tím víc dovolovat.

  OdpovědětSmazat
 22. 16.06 Morální kvality je lepší hodnotit podle toho co člověk říká a jak jedná. Přečtěte si co ve skutečnosti říkala a potom nám sdělte svůj vlastní názor a ne to co o ni napsali novináři.

  https://www.parlamentnilisty.cz/profily/Mgr-Ing-Tatana-Mala-120982/clanek/Andrej-Babis-a-Jaroslav-Faltynek-musi-byt-vydani-o-jejich-vine-neni-pochyb-83585

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vy taky odkazujete na to, co napsali novináři. V exkluzivním rozhovoru pro Info.cz řekla:
   „Co brání tomu, aby se řešení té kauzy posunulo o čtyři roky nebo prostě do doby, než budou nové volby. Co se stane?“.
   Není třeba iluzí, ani změna mého názoru.

   Smazat
 23. Pokud je mi známo, tak mimo promlčecí lhůty, se na všech právnických fakultách přednáší, že PRÁVO MORÁLKU NEZNÁ!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Právo často, bohužel, není totéž, co spravedlnost. A promlčení je taky svinstvo.

   Smazat
  2. Člověk bez morálky nemusí sedět v base, taky by ale neměl sedět na postu ministra.

   Smazat
 24. Přesuneme se s George Orwellem do jeho roku 1984 ... Máme tam "demokratickou justiční inkvizici" s jejími "policejními pacholky". Lidé jsou tak blbí, že "Velkého imaginárního právního bratra" vládnoucího v jejich právních státech a řídícího jejich životy, mají za vrchol svého intelektuálního vývoje.
  Radují se ... Máme právní stát, kde je moc svěřena právu !!! které jediné spravedlivě vládne nad zdegenovanými lidmi ... Sláva Velkému právnímu bratru ...
  Přesuneme se do reality roku 2018 ....
  George Orwell se jenom směje jak blbci nic nepochopili z jeho varování v Románu 1984 ..
  Sláva lidské blbosti ...

  OdpovědětSmazat
 25. Marx, Lenin, Stalin vám blbci vzkazuje, že Taťána Malá je vaše Jeanne d Arc, která mohla té hydře useknout hlavu ...
  Jste superblbci

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A jak, turboblbče? Tím, že by ochránila Babiše, když by dosáhla konsensu na odložení jeho případu? Rozveď to.

   Smazat
  2. Přemýšlej inteligente, jsi úplně vedle ..

   Smazat
 26. Vo co de? Chtěli jste kapitalizmus, tak máte oligarchu. Proč vyvolává Babiš takovou hrůzu? Je tady daněn? Je. Dokonce si myslím, že je důkldněj lustrován než jiní. Kdyby takovým rentgenem prošli ostatní miliardáři (OKD, Mostecká uhelná,armádní dodávky...) našlo by se ledacos. Kam se hrabou čápi se svými hnízdy.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.