Reklama

úterý 3. července 2018

Times: Anglické školy zakazují sukně, aby uspokojily transsexuály!

Odzvonilo v Anglii školním sukním?
Sian Griffiths, Julie Henry a - kou -
3.7.2018 Times a PrvníZprávy


O tom, že když se vychází vstříc určitému společenskému pseudopožadavku v jakési genderové rovnosti svědčí nynější anglická situace. Mnohé jistě napadne, zda přitom není někdo těžce psychicky nemocen.Anglické školačky budou brzy muset změnit sukně na kalhoty, napsaly The Times. Podle publikace se vedení vzdělávacích institucí v Anglii snaží zvolit genderově neutrální formu, aby potěšila transsexuální studenty.

Britské školačky budou muset dát sbohem sukním. Nejméně 40 vzdělávacích institucí v Anglii již zakázalo dívkám nosit tuto část šatníku, zatímco jiní uvažují o takovém zákazu, uvedly The Times s odkazem na nedávnou studii.

Jak publikace poznamenala, sukně jsou nahrazeny kalhotami. Vedení školy se tak snaží zvolit genderově neutrální školní uniformu, aby potěšilo transsexuální studenty.

Copleston High School v Ipswichi zahrnula sukně mezi části ženského oblečení na seznamu nepřijatelných věcí spolu s „těsnými džínsy a piercingy na obličeji". Woodhey High School, jedna ze škol v anglickém Bury zakázala nosit sukně, protože sedící během setkání a školení studentky dramatického kroužku mátly svým vzhledem učitele a hosty.

Zástupci školní Priory School v Lewisu, kde minulý rok sukně upadly do hanby, vysvětlili své rozhodnutí dvěma faktory. Za prvé, studenti se zajímali o to, proč mají dívky a chlapci různé uniformy. Za druhé, instituce musela vzít v úvahu zájmy transsexuálů.

Publikace upozornila na skutečnost, že tato školní iniciativa se shodovala s rozhodnutím vlády Spojeného království vyjasnit práva transsexuálů v zákoně o uznání genderového postavení. Očekává se, že konzultační dokument o této otázce posoudí vláda příští týden.

Přesto se některé školy snaží zachovat sukně. Studenti Philips High School, kde se nošení kalhot pro chlapce a dívky plánuje jako povinné v příštím roce, shromáždili tisíce podpisů pod petici, v němž se uvádí, že zákaz je „sexualizací“ dětských těl.

Dívky, které navštěvují školu Philips, tvrdí, že mají v sukních pocit sebevědomí a nucení do kalhot „poškozuje jejich duševní zdraví". „Pokud se nějaký z učitelů domnívá, že dětské nohy jsou nějak „příliš sexy", měl by být okamžitě propuštěn za hrubé porušení chování," uvádí petice.

Feministé tento zákaz odsoudili. „Myslím si, že každý by měl mít na výběr mezi sukní a kalhotami, aby každý mohl najít něco, co by vyhovovalo jí, jemu nebo jim," říká americká spisovatelka Naomi Woolfová.


Související:

16 komentářů :

 1. Západní civilizace zdegeneruje a zanikne.
  Když ne jadernou válkou, tak na blbost. Děda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Havel a jeho uctivaci zaradili Cesko do zapadu

   Smazat
  2. 19:32
   A co takhle psát konečně Česky????!!!!!

   Smazat
  3. Zakerna existence sukni nezustala utajena bez povsimnuti. Kazdej zlocin proti feminismu bude ostrazite vypatran, saboter a diversant zneskodnem...Jiz na hranici bude antisuknismus vyhlasen....Kazdy Bude muset prislibit bdelost proti suknim.... Byl vyhlasen ROK boje proti suknim a za nadvladu Nadrazenych vsemu Kalhooot... Ktery vystrida boj proti drogam a teroru...A nesmi se zapominat na Trpasliky a jejich velke vocasy...Pred kterymi zadna sukne, beda , NEUCHRANI...

   Smazat
 2. Příští krok bude zákaz nošení mozku.
  VR

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ten ale ti degeneráti nemají !

   Smazat
  2. Bingo!... :-) málem jsem se počural smíchem!!!

   Smazat
 3. A to jako královna Angličanů taky nosí nepřijatelné oblečení ? Alžběta Druhá bude od zítřka jenom v nohavicích ?

  OdpovědětSmazat
 4. Jo a ještě bych zakázal,aby měli muži funkční penisy a ženy funkční vaginy a prsa.To potom bude paráda,budeme všichni stejní a nikdo nebude trpět komplexem méněcenosti.

  OdpovědětSmazat
 5. Jde o ukázku kam až multikultura v praxi dovede dojít. Nedivme se, že odbouráváním křesťanských hodnot našich předků se začalo v Evropě vymírat.

  OdpovědětSmazat
 6. Tak jinde v Anglii to mají naopak:

  http://tn.nova.cz/clanek/skola-zakazala-zakum-nosit-kratasy-i-chlapci-si-maji-vzit-sukni.html

  OdpovědětSmazat
 7. Tak a zase jsou v té Anglii o kousek před námi. Ano, ale na slepé koleji !!! Jsem rád, že žiju v ,,zaostalé" střední Evropě.

  OdpovědětSmazat
 8. Pryč s liberální pedofilii dědeček,babička, maminka,tatínek,děti,šichta.

  OdpovědětSmazat
 9. Další ukázka, proč by neměla střední Evropa považovat tu západní za svůj vzor. Hlavně bychom je neměli napodobovat, neboť ten jejich liberalismus, vede k likvidaci evropských národů a kultury.
  Je třeba otevřeně říci, že tito liberálové, jsou extrémisté. Naopak, není extrémismus, být vlastencem, takže volím SPD. P.K.

  OdpovědětSmazat
 10. ujeta anglije a jeji děti jako matka therese ještě že už maji věechno hotovy a vyřešeny jako my

  OdpovědětSmazat
 11. Transsexualov je tam urcite menej, ako dievcat, co maju rady sukne. Tak preco nevyhoviet tym, co ich je menej?

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.