Reklama

.

.

pátek 20. července 2018

Tlak na svržení prezidenta Trumpa – hon vrcholí. O koho se může opřít?

Paul Craig Roberts
20. 7. 2018
Roční rozpočet vojenskobezpečnostního komplexu činí tisíc miliard dolarů – čili jeden bilion. Tato obrovská suma peněz se pro komplex shromažďuje tak, že každému občanovi USA se z kapsy vytáhne určitá peněžní částka, kterou by on, samozřejmě, využil pro věc pro sebe potřebnou, na kterou mu ovšem po onom provětrání kapsy komplexem už peníze nezbudou.
Ale zpět k rozpočtu komplexu ve výši jednoho bilionu dolarů. K ospravedlnění tak fantastické sumy na zbrojní výdaje je třeba nepřítele. Nu a vojenskobezpečnostní komplex USA, média a politikové rozhodli, že tímto nepřítelem bude Rusko. A proto tento komplex a jeho političtí a mediální agenti nedovolí Trumpovi vztah s Ruskem normalizovat.


Aby prezidentu Trumpovi znemožnil nebezpežné napětí, Washingtonem vyprovokované, snížit, zorganizoval vojenskobezpečnostní komplex prokázaný podvod Russiagate, kterému však mnozí díky jeho vytrvalému opakování uvěřili. A aby toho nebylo málo, zaranžoval komplex v posledních dnech i falešnou obžalobu 12 ruských občanů a navíc i zatčení další ruské občanky Marie Butinové: Nytimes

Vojenskobezpečnostní komplex jednající rukama i ústy politiků a presstitutek, jež řídí, převrátil každodenní povinnost prezidenta zmírňovat mezinárodní napětí, jež by mohlo vést k nukleární válce, v těžký zločin. Prezident Trump byl nařknut ze zrady za to, že se pokusil udržet mír.

Člověk neseznámen s okolnostmi by to mohl považovat za hloupé i směšné zároveň, ale jak dokazuje Finian Cunningham: Thesaker, nestalo se nic menšího než to, že prezident Trump byl občanům USA představen jako zrádný nepřítel Ameriky.

Prožíváme dnes štvanici nevídaných rozměrů a vojenskobezpečnostní komplex zahajuje svůj puč proti zvolenému prezidentu Spojených států.

V roce 1961 a ve svém posledním prezidentském projevu k americké veřejnosti prohlásil Dwight Eisenhower, že vojenskoprůmyslový komplex USA je pro americkou demokracii hrozbou - a nevyšla z úst amerických prezidentů ještě nikdy pravdivější slova, než byla tato.

Brzy poté zavraždil vojenskobezpečnostní komplex prezidenta J.F. Kennedyho za to, že společně se sovětským vůdcem Chruščovem usiloval o mír, a aby se zbavil prezidenta Nixona, který se Sověty uzavřel několik odzbrojovacích dohod a otevřel i vztahy s Čínou, nastrojil ve spolupráci s deníkem Washington Post krizi Watergate, jež vedla až k Nixonově rezignaci. Nu a dnes tento vojenskobezpečnostní komplex otevřeně iniciuje štvanici na prezidenta Trumpa. Jestliže štvanice uspěje, což je pravděpodobné, stane se Amerika totálním diktátorským státem, ve kterém všechny nezávislé hlasy umlknou.

O koho se může v této situaci Trump opřít? Nikoliv o svou politickou stranu. Nikoliv o svou vlastní vládu. Nikoliv o Evropu. Nikoliv o tajné služby. Nikoliv o Pentagon a nikoliv o neinformovaný americký lid. Má za sebou jen „odrbance“, kteří ovšem nejsou zorganizováni a po odstranění Trumpa je čeká potrestání.

Při pachtění za dohodou s Washingtonem buší Putin s Lavrovem hlavami do kamenné zdi a dříve nebo později si to budou muset uvědomit. A teprve až si to uvědomí, pochopí, že jejich jedinou možností je buď válka, nebo ruce vysoko zdvižené nad hlavou.

Překlad: Lubomír Man

65 komentářů :

 1. Velmi pesimistický názor p. Robertse, těžko ale hodnotit situaci, když jde hlavně o mediální kampaň podporovanou jenom některými vrcholnými figurami politiky a není známo jak se zachovají při vyhrocení situace ti kteří doposud mlčí.
  Washington není celé USA a jak se k té kampani připojují státy unie? Jak kampaň vojensko -průmyslového komplexu nachází podporu v ostatních sektorech ekonomiky?
  Je mnoho nezodpovězených otázek a není ani známo co mají proti sobě stojíci strany v záloze.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jdeme do finále, konečné začištění části USA staních elit navázaných na pax-amerikana se blíží. Pax-amerikana je smetišti dějin a i kdyby nějakou náhodou se jim podařilo Trumpa porazit (stojí za ním nadnárodní zákulisní řízení světa) , tak velmi rychle budou zlikvidováni, ale tou horší cestou například občanskou válkou v USA.

   Vymazat


  2. 🔍🔍Are you Seeking for the Best Legit Professional Hackers online??❓💻💻💻
   Congratulations Your search ends right here with us. 🔍🔍🔍🔍

   🏅COMPOSITE HACKS is a vibrant squad of dedicated online hackers maintaining the highest standards and unparalleled professionalism in every aspect.
   We Are One Of The Leading Hack Teams in The United States🇺🇸🇺🇸 With So many Accolades From The IT Companies🏆🏅
   We Can Provide The Following Services Effectively:

   ✅✅Website hacking 💻,
   ✅Facebook and social media hacking📲
   ✅Database hacking, & Blog Cleaning⌨️
   ✅Phone and Gadget Hacking📲
   ✅ CREDIT CARD Loading 💳 💳 ( Strictly USA & UK Credit Cards Only)
   ✅Clearing Of Criminal Records❌
   ✅Location Tracking
   ✅ and many More✅

   🏅We have a trained team of seasoned professionals under various skillsets when it comes to online hacking services. Our company in fact houses a separate group of specialists who are productively focussed and established authorities in different platforms. They hail from a proven track record and have cracked even the toughest of barriers to intrude and capture or recapture all relevant data needed by our Clients. 📲💻

   🏅 COMPOSITE HACKS understands your requirements to hire a professional hacker and can perceive what actually threatens you and risk your business⚔️, relationships or even life👌🏽. We are 100% trusted professional hacking Organization and keep your deal entirely confidential💯. We are aware of the hazards involved. Our team under no circumstances disclose information to any third party❌❌. The core values adhered by our firm is based on trust and faith. Our expert hacking online Organization supports you on time and reply to any query related to the unique services we offer. 💯

   🏅COMPOSITE HACKS is available for customer care 24/7, all day and night. We understand that your request might be urgent, so we have a separate team of allocated hackers who interact with our Clients round the clock⏰. You are with the right people so just get started.💯✅

   ✅CONTACT US TODAY VIA:✅
   📲 compositehacks@gmail.com 📲

   ★We Treat Every Request With Utmost Confidentiality★ 🙌🏽

   Vymazat
 2. Roberts jako vždy, fanatický. P.K.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo, fanatický. To sedí.

   Vymazat
  2. Nebo poučený, potom "fanatický" se mění na "fantastický" a začíná "poslední dějství".

   Vymazat
  3. Miroslav Povolny20. července 2018 19:04
   Pane Povolný, nebuďte z těch Robertsových vývodů, tak frenetický. P.K.

   Vymazat
  4. Sluníčkáři fandící tomu nejhoršímu co vyprodukovaly SS (Spojené státy) nemohou vydýchat Trumpa a jeho obrat k politice tolerance, obchodu a pochopení. Lituji ty blbečky, které tu zastupují 18:23 a a 18:36.

   Vymazat
  5. P.K. - nejsem, jen nevěřím v globální mírové oddlužení. PCR je blíže možnému vývoji, bohužel!

   Vymazat
  6. PS. jinak "frenetický" si vztahuji víc k aplausu v přímém přenosu.

   Vymazat
  7. Anonymní20. července 2018 19:43
   V mém příspěvku jsem reagoval na robertsův závěr:
   „Při pachtění za dohodou s Washingtonem buší Putin s Lavrovem hlavami do kamenné zdi a dříve nebo později si to budou muset uvědomit. A teprve až si to uvědomí, pochopí, že jejich jedinou možností je buď válka, nebo ruce vysoko zdvižené nad hlavou.“
   Jak jsem uvedl, tento závěr se mi zdá hysterický, neboť doufám, že Trump své oponenty, tu tzv. bažinu, v USA ukočíruje a válce se vyhne. Podle mého, k tomu vedou i ta jednání Trump – Putin.
   Za to, jak jste to pochopil, zasluhujete nejvyšší politování Vy. P.K.

   Vymazat
  8. Miroslav Povolny20. července 2018 20:43
   Ten příspěvek 19:27, měla být jen taková slovní hříčka.

   Miroslav Povolny20. července 2018 20:37
   Z Robertsových dřívějších příspěvků mám dojem, že je nějak hrrr do války. A zde to opět potvrdil tím závěrečným odstavcem. To, jestli je poučený, však dokáže znehodnotit tím, jaké z toho vytvoří závěry. Tedy podle mého názoru.

   „.. jen nevěřím v globální mírové oddlužení.“
   Ale v článku, se o ničem takovém nepíše. Když jste to zmínil, tak se domnívám, že to zadlužení, je nástroj k nepřetržitému vysávání ekonomik světa do kapes bankéřů. Je to nosná část současného nehorázného světového systému.
   Pokud by se podařilo ten systém zlomit, tak celkové oddlužení by neměl být žádný problém. Zlomit ho může pouze Rusko, spolu s dalšími rebely z různých států, včetně USA. P.K.

   Vymazat
  9. On totiz vi o cem mluvi .Trump mel sice dobre napady jak vypustit zumpu -hnojnici ale pro smrad se zatim nekona ,nejsou hovnocucy. Udelal chybu ze se obklopil temi kteri jak davno znamo az predavno te prodaji za kus zradla .Cohen ,jeho advokat personalni, -zid - si ho natacel tajne a kdyz raboval zvlastni zmocnenec Muller ,instalovany "opet "ROSENSTEINEM ' druhym nejvice silnym v hierarchii min spravedlnosti nasli ony nahravky o jakesi kurve nazyvanou sexuelni pracovnici (rabovani nemelo souvislost s Trumpem ale jinymi zlodejnami )
   o predani 130 000 $ za mlceni ze ji Trump hobloval v dobe kdy mela jeho nausnice Melania prave syna . O moralce elit nema cenu mluvit ,buzeranti lesby proste perverti a dnes verejni .Ale kdyz se to hodi pouziji cokoliv na nepritele . Vzdyt co se vi o Kennedym snad ani neni treba komenntovat -prase ,symn zamindrakovaneho mafiana a bursiana jez zbohatl na korale za prohibice a "investoval" na burse ,nejvetsi zlocinne organisaci jiz rikam zidovska ruleta.Jeho rodina tez propojena na ty spravne a zaverem on sam take nezbohatl tim ze by nekde tocil klikama al esmelenim s cim se dalo ,vcetne onech Rusu o kterych se cudne mlci neb maji skvarky a vlastni hooodne majetku v NY a na Floride,tam nejde o milion ten je na pivo tzv commision.Podivejte se na ty charaktery ve filmu o Gettym nejbohatsim zidovi v historii a jak dopadla cela rodina ,zdegenere (dohledat ve Wikipedia)

   Vymazat
  10. Prvni vec dulezita je : Jestli se Trump vubec dozije. /Kdyz nebyl problem vytvorit 9/11 a vsecko kolem toho.
   -Nebo bude sesazenej.
   -nebo vypuknou obcanskou valku , zbrani maji dost a ty velky pocty vyvrazdovani , masoveho strileni pak ZNAMENAJI ZACATEK.
   Nekdo to musi ze zadu organizovat...Shanet a brainwosovat a vyrabet ty silence...
   To uz umel Hitler.A penez na to maji vice nez my mame brambor ve sklepe...
   -Dale naprosta isolace a ZLOUTKOVANI Trumpa ,/jako byl Reagan/ at si mluvi co chce , nic z toho se neprovede, kdyz se ted zbavil "chytre" svych pratel . Ve prospech koho ?
   - Dale vyrobit past do ktery spadne a bude muset resignovat..Tyhle triky uz ve Fashingtonu, CIA, Mossadu znaji nazpamet...A je to jen otazka casu. Mafie take umi lecos..
   Muze bejt vydiranej a Secret service co ho hlida je uz davno zkorumpovana a za par dolaru udelaji moc./Jiz od dob Kennedyho/...
   Mluvi hodne z "cesty" a lecos se da dobre pouzit proti nemu...Uz tedka je Putinuc agent a /zvlastni/ Putin je zase USA agent !!
   Tedy je opet PRESPIONOVANO...A kdo neni at se prihlasi a speha z nej udelaji...
   -Dalsi cesta natlaku je pres rodinu samozrejme...Tedy moznosti jsou nekonecny...

   Vymazat
  11. Fanatický ???,..k tomu okrádání amerických občanů je třeba připočítat desátky také občanů,ale celého světa a k tomu ty zlodějiny,války s banditismem po celém světě....i to je jim málo,jsou v koncích,ty hrátky jsou jen oddalování obrovského bankrotu,který pravděpodobně i světu ulehčí,toto je možné si i přečíst v proroctvích i varováních starých indiánů.....DOBŘE UŽ BYLO !!!!!

   Vymazat
  12. tonicekkopr21. července 2018 9:45
   „Fanatický ???,.“
   Vztahuje se k závěrečnému odstavci, kterýžto závěr Roberts vytvořil z těch všech informací.

   „.. ty hrátky jsou jen oddalování obrovského bankrotu, ..“
   To nejspíš ano, ale pořád mi k tomu nesedí ten robertsův závěr. Rusko brání vzniku války, již řadu let. Takže doufám, že to zvládnou. Tak jako Rusko pomohlo Erdoganovi, proti jeho bažině, věřím, že pomůže i Trumpovi.

   „DOBŘE UŽ BYLO !!!!!“
   Dobře nebylo nikdy. Vždycky byly nějaké problémy k řešení. Jenom nebyly problémy těch následujících generací, které tu historii hodnotí. P.K.

   Vymazat
 3. Je li to pravda,tak určitě dojde k variantě,že Rusové ruce nad hlavu nikdy nedají, mají své zkušenosti,je porazil vždy jen vnitřní nepřítel.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tohle je zajimavej namet. Vubec my Slovani prezivame pomoci zazraku, protoze tech triku a gangy vrahu na nas posilanych , aby nas sprovodili ze sveta byla a je spousta...
   Neda se to rozumem vysvetlit. A nebyly to jen fasisti. Utok na Heydricha byl zinscenovan za ucelem vyhlazeni vetsiny Cechu jako ponstu od fasistu ale naplanovano od proradnych Novicoku /Churchill a spol./. Taktez pomoc Z NICEHOM NIC KOMUNISTUM v Jugoslavii A TEDY NEPRATELUM ANGLIE A KAPITALISTU byla za ucelem aby se navzajem Ustasovci, vatikanisti, Cetniky a Titovi partyzani co nejvice zmasakrovali navzajem..Kdyz se to nezdarilo masakry pokracovali po 1990 !!! NATO Wehrmachtem.
   Srbum by meli rusove dekovat dodnes, kdyz ZDRZELI HITLERA O 6 NEDEL a to hralo velkou roli u Moskvy,ze ? Priklad Reku , kteri bojovali hrdine a vazali v Recku nekolik divizi/mene pak zbylo proti Rusku/, boj osvobozeni neskoncil s fasistama v 1945 , ale zacal znovu proti stejne zurivym britum a kdyz ti se vycerpali v 1947 , pribehli USAci zacali masakrovat az nezbyl zadnej reckej odpor v 50. letech !!!
   V konci 1941 uz SSSR prohralo valku, nejen castecnym obklicenim Moskvy, ale prumysl , doly , vyroba to bylo a dvou tretin okupovano nebo zniceno...
   Vsichni profesionalni vojaci mrtvi, nebo v zajeti !! Nahradil je dav temer bez vycviku. Studenti, zeny z domacnosti , urednici , invalidi a venkovani z celeho SSSR.
   pokracovali obrovske chyby veleni , napriklad po Stalingradu , Stalin trval na protiutoku ,vycerpanych vojaku a nasledek katastrofa , okliceni celych armad /asi 3 nebo vice/
   u Vjazmy !!
   Ale tady byla dulezita jen jedna vec.
   I PRESTO VSECHNO , SE ODMITLI VZDAT.
   A tohle presne zachranilo az celej svet a jak je videt Zachranuje i dnes....

   Vymazat
  2. Pro 4:05. Existuje takové přísloví o Ruské armádě: "Ruskou armádu nestačí porazit tu je třeba povalit". Toto přísloví vzniklo podle nějaké historické bitvy, kdy velení a vyšší důstojníci utekli, ale vojáci a poddůstojníci to nevzdali a bitvu otočili a vyhráli.

   Co se týká zrady velké části vojenských elit na začátku vpádu Hitlera do SSSR, tak se pomalu kousek po kousku dozvídáme jak to bylo (do očí bijící fakta - milión Vlasovců v zajetí a spoustu techniky a munice získalo Německo díky zradě velitelů). Jenže řadoví vojáci to nevzdali a v kotlích se rvali o dali Stalinovi možnost vyčistit důstojnický sbor od zrádců. Po vyčištění zrádců to byla otázka času. Dále pak v davo-elitářské společnosti nelze zrádcovskou elitu úplně zničit, nezbyl by nikdo. Nejhorší zrádci se zlikvidují a ostatní donutí bojovat na správné straně. Co se týká Stalina, tak to jsou pomluvy. To Žukov byl zrádce, který a ten způsobil spoustu zbytečných obětí nejlepších Ruských lidí. Schopný velitel byl Rokosovkij. Žukovu hrozilo, že postupně vyjde vše o něm najevo a tak samozřejmě se připojil k tomu hodit vše na Stalina, což se zrádným elitám po jeho smrti povedlo a mnoho lidí nezná pravdu o Stalinovi (muž, který dokázal ze země kde neuměla většina obyvatel psát a číst, aby byla první ve vesmíru).

   Vymazat
 4. Rozpočet ministerstva obrany USA je sice 600 miliard dolarů, ale 1000 miliard tohoto ruského propagandisty zní určitě líp, je to hezké kulaté číslo.
  Proč tady pořád dáváte prostor tomuhle už 1000x provařenému žvanilovi?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Americký ekonom to bude vědět líp než ty, který nematuroval ani z matematiky a logikou neoplýváš.

   Vymazat
  2. A mozna jeste vice nez trilion dolaru.
   Plati to zbrojeni...
   Ale /tise hovada to jeste nevi/,kdyby to zaviselo pouze na penezich, tak uz Usaci davno vyhrali celej vesmir...
   A tak hazej ty hromady dolaru a zaroven navic dluhu a vraci se jim jen prohra za prohrou...Skutecnost je pak jednoducha.
   SVET UZ DAVNO NEPOTREBUJE USA ,ALE USA POTREBUJE SVET. A zoufale, uz jen na ty jejich hystericky vylevy..
   A bazina je doufam bezedna...

   Vymazat
 5. Pozdraveni z horke Floridy vsem (Ramon, ing, Deda a dalsi), kteri me vcera oslovili a ja nemel moznost hned odpovedet...

  Zde je napeti mezi lidmi a po ostre, verejne hadce, mezi JEANINE PIRRO - (nejhezci babicka v Americe - oddana Trumpovi) a WHOOPI GOLDBERG - (nejjedovatejsi skaredka v Americe, cernoska a "hvezda"), lide nemluvi o nicem jinem, nez o politice.
  JEANNINE PIRRO byla polivana, poprskana a vyhozena z budovi za rvani sprostaren , ktere si netroufnu prehodit do cestiny !

  -------------------------------------------------------

  Dalsi cernoska MAXINE WATERS z Kongresu zorganizovala masivni demonstraci proti Trumpovi a potom ji rychle musela zrusit, protoze demonstratum zacina jit o hubu !

  Na misto demonstrace se chystaly davy stoupencu presidenta Trumpa a MOTORKARI, (nejvetsi rvaci a svedomiti pruserari, co Amerika ma) - kteri jsou na strane Trumpa.

  Zminuji se o tom vsem proto, aby jste si udelali obrazek toho, co se zde deje !

  (Na Floride se vsak nedeje NIC, je zde horko a vlhko na chcipnuti ! Vse se deje v severnich statech.)

  OdpovědětVymazat
 6. Panove, pamatujete si na JOSEFA SMRKOVSKEHO, ktery byl na strane Prazskeho jara v roce 68 ?

  On uz je davno mrtev , ale tento Komunista jednou mluvil o Rudolfovi Slanskem !

  On rekl o Slanskem, ze USILOVAL o osobni moc ve strane na ukor strany.

  Zde v Americe usiluje o moc skupina lidi na ukor demokracie a druhych lidi ! skupina NEUZNAVA zadne volby a zadne principy demokracie, pokud ONA nedosahne moci.

  Az tu moc dosahne, tak zacne VRAZDIT jako v Sovetskem svazu v letech 1918-38 a potom znovu po valce.

  K tomu ma naslapnuto Amerika v techto dnech, akorat s tim rozdilem , ze Americane si to uvedomi drive, nez obcane v Rusku v letech 1918-38 ! A s tim rozdilem , ze mezi lidmi je velke mnozstvi zbrani.

  Skupina o ktere se zmiji CHCE DEFINITIVNE VALKU S RUSKEM ! Oni stale chteji Rusko TRESTAT, ale Rebublikani na strane Trumpa , chteji pravy opak ! Chteji OBCHODOVAT a stavet. Trump je stavitel ! Dokazal to mnohokrat !

  Jeho nepritel GLOBALISTA Soros, podplaci steky v mediich a ti siri nekonecnou NENAVIST.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Lidé kteří ještě chtějí nějakou slušnou a lidsky důstojnou budoucnost ve Středovýchodní Evropě podporují mnohem spíše D. Trumpa nežli ty Sorošovské "demo"- KATY. Jen to nemůžeme moc dát najevo víc, nežli napsáním pár řádků na "konspirační" či alternativní weby a šířením informací.
   Lidem se zde nadnárodní merdiální banda snaží také komplet vymýt mozky a zaneprázdnit je zbytečnými problémy, případně si je koupit tupou pohodlnou lhostejností "dneška- který ovšem nemá již žádný zítřek" (což mnozí prostě ani nechtějí vidět)...
   Přeji úspěch jednání mezi RF a USA.
   Ať zdraví pevně slouží oběma prezidentům - V.Putinovi a D. Trumpovi. Ať jejich týmy sílí a nedají se rozklížit.
   Ve virtuálních slonovinových věžích trůnící merdia nesmí dělat pobliTIKu!
   Martin z hor

   Vymazat
  2. vaše poznámka je určitě k věci. Ta smečka, která si myslila, že se do parlamentu a vlády dostane vykopnutím dveří na ÚV KSČ se nedala zastavit. Oni byli přesvědčeni, že vyhráli i na popravišti. nikoliv ideově.

   Vymazat
 7. Oprava 19:10 - ZMINUJI.

  OdpovědětVymazat
 8. Je velmi DOBRE, pro mir na svete, ze presidenti Trump a Putin se znovu sejdou ! ONI OBEJDOU intriky globalistu a to, co oni chteji ! A nedaji se ovlivnovat jejich pistenim a KVICENIM !
  (Byl bych rad, kdyby tam jeli i presidenti Zeman a Orban, protoze haji civilizovanou Evropu, kterou chteji Globaliste ZNICIT invazi barbaru.)

  A PAMATUJTE ! President Trump odsoudil invazi barbaru do Evropy nekolikrat ve svych projevech.
  Trump je vas kamos a Soros je vas funebrak !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Floriďane,

   díky za informace, které se tu nedozvíme, média zde ovládá právě taková tlupa jako u Vás, která si uzurpuje moc a demokracii po svém a jen pro sebe, stejně jako u Vás, výsledky svobodných voleb je nezajímají, pokud nedopadnou podle jejich zbožného přání!

   Jsou nebezpeční pro svou tupost a fanatismus. Naštěstí jsou blbý, protože jejich chování je kontraproduktivní, zejména v Praze. Oni si stále myslí, jak jsou obdivováni "komedianti", všeho druhu! Ale vůbec si neuvědomují, že je zde lidé z regionů prokoukli a defacto je nesnáší! Parazitují na jejich daních, téměř "vše" mají zdarma a ještě se tím veřejně chlubí! To namíchne, slušně řečeno?

   A každého jedince, kterého oni protlačují za prachy do politiky viz. J. Drahoš atd. od nich okamžitě dostane POLIBEK SMRTI!
   J. Smrkovský jediný nepodepsal v roce 68. VÍTACÍ DOPIS, spřátelených armád Varšavské smlovy na rozdíl od A. Dubčeka!

   Historie je nespravedlivá, píšou ji zakuklení skřeti a převlékači šusťáků, hrdinové vždy padnou nebo jsou zadupáni, právě těmito skřety ...

   Zdraví Ramón

   Ps. Ohledně cenzorů, to nemusí být vždy N.R., mě blokli a nemohl jsem zde nic protlačit. Mám ještě mimo jiné, šikovný DRAHÝ přístroj, dárek od syna HUAWEI, když to nešlo po staru, vzal jsem tento přístroj, který mi okamžitě sdělil: "Pozor! Google se Vás snaží zablokovat - ZRUŠIT blokaci nebo POVOLIT, kliknu na ZRUŠIT, dostanu se do anonymního módu a můžu pokračovat. Pozor na Váš zaprodaný CIA globalistický GOOGLE, pokud je ve špatných rukách?

   Vymazat
  2. Podobné se mi stalo Ramóne včera, při reakci na našeho letitého trolla, který se vrátil po dovolené. Nepomohlo redukovat "závažná" slova, "Boží oko" bylo neoblomné. Budiž mu ke cti, že mne nepustil dál a toho provokujícího blba smázl.

   Vymazat
  3. Dubček nepodpísal nijaký "Vítací dopis!" Ten podpísali Indra, Biľak, Kolder, Kapek, Švestka, bolo ich asi viac. Dubček podpísal "opatrenia proti extrémistickým silám," či tak voľačo. A dnes vidíme, že to nebola až taká prehra! Nepodpísal KRIEGEL!

   Vymazat
 9. "Při pachtění za dohodou s Washingtonem buší Putin s Lavrovem hlavami do kamenné zdi a dříve nebo později si to budou muset uvědomit. A teprve až si to uvědomí, pochopí, že jejich jedinou možností je buď válka, nebo ruce vysoko zdvižené nad hlavou."
  Rusové se podle autora z vojensko-ekonomického US komplexu poserou? Proč by to se svým jaderným potenciálem dělali. A právě ten ruský jaderný potenciál je zárukou toho, že si i ten nefanatičtější a nejpominutější, vzteklinou postižený USA jestřáb skutečnou válku s Ruskem. rozmyslí. Ne proto, že by disponoval byť nepatrným IQ, ale protože ty skety mají o vlastní prasečí krupony .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. hledáš strategii a taktiku tam kde vládne chazarská hamižnost, soudruhu.
   je třeba pochopit, že tramp je sice vámi dlouho očekávaná a vysněná figura. Ale podle toho, jak rychle a jak často likviduje své nejbližší spolupracovníky i své zahraniční obchodní partnery, je vidět, jak s ním cloumají zajordánští slované.
   TAK KDE JE TADY NADVLÁDA BÍLÉHO MUŽE???

   Vymazat
  2. Anonymní20. července 2018 20:28
   „.. tramp je sice vámi dlouho očekávaná a vysněná figura ..“
   Trump není vysněná figura. Podobně jako Zeman není vysněný prezident. Jsou to prostě v dané situaci, nejlepší varianty. P.K.

   Vymazat
 10. proč tady opruzujete s tou obehranou židovskou písničkou.
  všem je předem jasné, že D. T. je pod kuratelou sionistických miliardářů. A je jen na nich, kdy a kde mu někdo podřízne krk. po té, co si naprogramovali volbu negra, tentokrát vytvořili ideu přechodu k totální válce s Euroasijským hospodářským komplexem. Je jedno jaké taktiky či strategie použií. D. T. je jen loutka, jen záminka, jen kámen u cesty. Jenom idioti se zabývají osudem D. T.
  Cíl je totální rozvrat Ruska a následná okupace Euroasijského kontinentu. Ne za účelem vykořisťování miliardového obyvatelstva. To bude vyhubeno. Jediný cíl je nekonečné nerostné bohatsví, které chazarům dosud nepatří.
  budou lhát do posledního dechu. Dokud se smyčka neutáhne.
  A jiné řešení pro ně není. Zkouší to už minimálně dvě tisíciletí.

  OdpovědětVymazat
 11. 20.36 20.57 Z antikomunismu vám zesračkovatěl mozek
  20.12 Degenerace těch vašich pánů světa je už delší dobu směšná, tak nebuďte také směšný.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
 12. PC Roberts... Není to ten samý idiot který vykřikoval, že "vojenskoprůmyslový komplex" a Soros mají volby pod palcem a nikdy nedovolí vítězství Trumpa?
  To tam vážně nemáte nikoho lepšího? Smutné.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 21:06- no a vidíte, málem měl pravdu, nebýt ruských hekrů! Inu, i soudruhům v NDR se leccos nepovedlo, tedy vám.

   Vymazat
  2. 21:06 Clintonovci prohráli v usa a u nás též proč vykřikujete že Rusové ovlivnili volby? 325,7 milionů občanů usa to je naprosto směšné. Lidé vás už prokoukli a nechtějí vaši odpornou politiku.

   Vymazat
  3. Voni ty vykopnuty politici strasne kricej , kdyz meli kricet spravne predtim. Misto kradeni tuzek mel Klaus NEPODEPISOVAT nic. Ale touzil se velmi zavdecit , aby dostal zlatou trafiku. Dostal kulovy a beha jak motorova krysa a zase by napravoval..
   Zdalky je videt ze Ameerika je ve varu, prvnim od svetove krize. Trump je ma vyvest ze zlocinnosti /crime vawes/ cernochu, nez jsem vyhodil TV , videl jsem jak nejakej zavrazdil 5 nebo vice policistu a tohle nema konce, a lidi se chtej branit pod vedenim Trumpa, kterej nasliboval hodne...
   Media jeci o andelskych demokratickych liberalech svetove okupace teroristu , kteri se cvici /za demokraticky penize/ve vojenskych vycvikovych taborech jak nas okupovat a potom vsechny vyvrazdit a na druhe strane jsou obranci , kteri jsou udajne horsi dabla...To nemuze mit dlouhy trvani...Agrese demofasistu se potkavaji s obranou antifasistu. Akorat lzivy media prevraceji vyznamy slov....
   Trump v tom vsem lita , JAKO POSRANEJ PAPIR V PRUJEZDU...

   Vymazat
 13. O koho se může Trump opřít? O miliony svých voličů. I za cenu občanské války, protože jinak může skončit jako Husajn, nebo Gaddáfí. Zlynčován "spravedlivým" davem.

  OdpovědětVymazat
 14. Mám tady z těch přiblblých soudruhů legraci. Jeden den na Trumpa dští oheň a síru, když vyhrožuje KLDR zničením, vypovídá dohodu s Iránem, bombarduje Sýrii a druhý den z něj dělají udatného bojovníka proti všem, bojovníka za jejich zájmy, spasitele...

  Není divu, že je u nás tolik exekucí když u nás žije tolik nesvéprávných idiotů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Třeba Pepa Novák. Už jsi spokojený?

   Vymazat
  2. proč to pořád opakuješ. nemáš nějakou svou vlstní myšlénku?

   Vymazat
  3. Vyjadřuješ se také jako duševně postižený. Nejsi také v exekuci?

   Vymazat
  4. Ne, Hricáku, nejsem. Já nejsem schizofrenní pitoma jako vy všichni tady, kteří dnes tvrdíte přesný opak toho co včera a zítra zase budete tvrdit opak toho co dneska.
   Opravdu nejsem zoufalec, který má za poslední naději naprosto nepředvídatelného člověka, který kdyby zítra zmáčkl jaderné tlačítko tak by se tomu opravdu nikdo nedivil.

   Vymazat
  5. 22:11 On lže, nejmenuje se Pepa Novák, ale Pepek Vyskoč.

   Vymazat
  6. 21.57 Ty provokující magore, myslíš si že jsi hrdina, když tady omíláš pořád ty tvoje hovadiny ..
   Bejt tvým fotrem tak tě zflákám, že by tě to magoření přešlo navždycky ..

   Vymazat
  7. 21:57 Koukám že tomu nerozumíš Trump má doma svůj degen blok tak musí lavírovat. Pouč nás co by se stalo kdyby vyhrála clintonová tak už jsme asi bradou vzhůru?

   Vymazat
  8. 23:17
   Byl bys asi tak bradou vzhůru jako jsi byl za Obamy.

   Vymazat
  9. Anonymní20. července 2018 23:26
   Za Obamy jich bylo na středním východě málo, bradou vzhůru? P.K.

   Vymazat
  10. Hele, manipulátore P.K., či jak se jmenuješ, 23:17 píše jasně o "nás" ne o komsi "na středním východě" jak se snažíš podsunout ty.

   A je všeobecně známo, že právě Obama začal stahovat US vojáky z Iráku, přesně jak sliboval ve volbách. A právě toto stahování mělo za následek vznik Islámského státu. Obama byl vzděláním, inteligencí a státnictvím úplně někde jinde než tenhle současný, zcela nepředvídatelný buran, který mluví a jedná podle toho jak se zrovna vyspí.
   Buď jsi úplně mimo nebo děsný lhář.

   Vymazat
  11. Anonymní20. července 2018 23:54
   „A je všeobecně známo, že právě Obama začal stahovat US vojáky z Iráku, přesně jak sliboval ve volbách. A právě toto stahování mělo za následek vznik Islámského státu.“
   To ti to nedošlo? Změnil formu boje, regulérní armádu nahradil neregulérní, pod jejich velením, zásobováním a leteckou podporou. P.K.

   Vymazat
  12. Je všeobecně známo, že právě za Obamy americké a turecké speciální služby daly vzniknout Islámskému státu za účelem rozbití Sýrie a odstranění legálně zvoleného prezidenta Asada. Jen 23:54 zaostale a omezeně věří americkým pohádkám. Právě pro takové trouby jsou vymýšleny a šířeny.

   Vymazat
 15. Pro redakci moc pěkný článek konečně někdo napsal pravdu bez obalu jestli by nešel dát na NR?

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Politicky-a-marketingovy-poradce-CSSD-nabizela-lidem-sunt-a-dela-z-lidi-blbce-Narod-Sobotku-a-Kalouska-nenavidel-a-Babis-je-techto-nepratel-zbavil-Prijde-revoluce-ktera-nebude-sametov

  OdpovědětVymazat
 16. (1)_Dluhy USA může zlikvidovat jenom velká válka
  Jenom velká válka může zlikvidovat dluhy USA
  Trocha čísel pro informaci o stavu financí USA:
  Z celkového počtu 327 milionů obyvatel Spojených států je :
  - 121 milionů daňových poplatníků,
  - 51 milionů jsou důchodci,
  - 21 milionů jsou veteráni,
  - 1,3 milionů obyvatel je v armádě,
  - 1,46 milionů je ve vězení,
  - 13 milionů nezaměstnaných,
  - 39 milionů je pod hranicí chudoby,
  - 41 miliónů potřebuje potravinovou pomoc po celý život a 27,5 milionů nemá žádné pojištění.

  Celkem 166 milionů obyvatel dostává od americké vlády nějakou hotovost. Jak to stát financuje?
  Odpověď: Prostřednictvím stále nových a vyšších dluhů!
  Osm let republikáni a také Donald Trump si hlasitě stěžovali, že prezident Obama novými půjčkami většími než 1 bilion dolarů ročně zadlužuje nadále stát.
  Když se Obama ujal úřadu po Bushovi v roce 2008, měly USA 10,5 bilionů dolarů státního dluhu.
  Trump zdědil po Obamovi dluh ve výši 20 bilionů.
  Nyní, když Republikáni kontrolují Kongres a mají svého prezidenta v Bílém domě, minulý týden se rozhodli vynaložit 5 až 6 bilionů dolarů v příštích třech letech z daňových příjmů. To je dvakrát tolik, než kolik byla Obamova dluhová ekonomika, na kterou si vždycky republikáni stěžovali.

  To znamená 1 milion dolarů za minutu nového dluhu na dluhových hodinách!
  "Jsem "králem dluhu. To bylo pro mě skvělé jako pro podnikatele, ale pro zemi je to špatné. Dělal jsem jmění z dluhů, opravím USA,“ napsal na twitteru Trump v červnu 2016.

  Na konci prvního roku prezidentství Donald Trump vzhledem k podpisu v minulém týdnu zvednul státní dluh na neuvěřitelných 27 bilionů amerických dolarů.
  To je 27.000 miliard. Tato astronomická částka je dlužní bomba, která čeká na výbuch!

  Zde je důvod. Každý rok obdrží americký stát daně kolem 2,5 bilionu dolarů a utratí vše. Půjčuje si dalších 1,5 až 2 biliony dolarů a utratí vše. Aby se vláda Spojených států vyhnula splácení 27 bilionů dolarů, musí platit úroky ve výši přibližně 1 bilion dolarů ročně.
  Tento 1 bilion dolarů je 40 procent státních příjmů ... jen za úroky !!!

  Jinými slovy, 40 centů z každého dolaru z daňových příjmů jsou úrokové platby za staré dluhy, které musí platit daňoví poplatníci a voliči... a podobně ještě nenarozené generace.

  Budou američtí daňoví poplatníci tuto zátěž dále tolerovat? Co by se stalo, kdyby daňoví poplatníci přestali platit daně, protože 40 procent z toho, co odvedli, pro ně není žádným přínosem?

  Přestanou investoři půjčovat peníze vládě z obavy, že vláda jim je nemůže vrátit?

  Ústava USA však vyžaduje, aby vláda zaplatila své dluhy. Převezmou tedy věřitelé kontrolu nad vládní fiskální politikou, aby si sami zaplatili dluhy?

  Největším věřitelem amerického státu je podle Trumpa zároveň jedna z největších hrozeb pro Ameriku - Čína!
  Trump vyhlásil válku Pekingu, ekonomicky i vojensky!
  "Čína je náš nepřítel, chtějí nás zničit," vysvětlil Trump v červenci 2011.

  Trump a republikánský Kongres schválili navýšení vojenského rozpočtu o 70 miliard dolarů ročně. Toto "zvýšení" se rovná celkovému ruskému výdaji na zbrojení.

  Neuvěřitelnou šíleností je fakt, že Amerika utrácí 610 miliard dolarů ročně na "zbrojerní", což je tolik jako vydá 8 dalších zemí v pořadí dohromady.

  Prezident Federální rezervní banky v Dallasu, Robert Steven Kaplan řekl, že dluh ve Spojených státech a v mnoha dalších západních zemích je neudržitelný, ale vládnoucí politici to ignorují

  Bude se opakovat již dvakrát úspěšně vyzkoušený scénář?
  Kdy dluhovou ekonomickou katastrofu USA úspěšně zlikvidovala díky velké válce vedené mimo její teritorium.
  Je historickou realitou, že jak po I. tak i po II. svět. válce se USA změnily z dlužníka na věřitele zadlužené Evropy.
  Vše s heslem „ Válka je kšeft (War Is A Racket) „ jak je podrobněji popsáno na:
  https://pavelherman.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=383132
  a rovněž
  https://cs.wikipedia.org/wiki/Smedley_Butler


  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pekna prace dekujeme

   Vymazat
  2. chlapček, velká válka kasu amerických sionistů nenaplní.
   po válce nebudou ani kasy ani sionisté

   Vymazat
  3. v první válce se bojovalo pouze ve frontových státech, majících kontakt s nepřátelskou zemí a jen ve vymezených oblastech. ve druhé válce se bojovalo na všech kontinentech, s vyhlazováním civilního obyvatelstva a s likvidací průmyslu a obytných zón, ale bez použití zbraní hromadného ničení.
   ve třetí válce použijí Rusové tzv. Dead Hand, v případě ohrožení. po odpálení několika náloží někde na Atlantickém hřbetu vytvoří přílivovou vlnu, která zatopí oblasti s osmdesáti miliony obyvateli USA.
   Apak nebude co řešit.
   Amíci určitě zareagují adekvátně.

   Vymazat
  4. ona taky americká ústava zakazuje vlastnit a vydávat peněžní měnu USA soukromým osobám
   https://www.google.com/search?ei=LpVSW5CWCcOSsAfgrpHADQ&q=Chci+celou+Zemi+a+p%C4%9Bt+procent+nav%C3%ADc&oq=Chci+celou+Zemi+a+p%C4%9Bt+procent+nav%C3%ADc&gs_l=psy-ab.12..0i22i30k1.35738.35738.0.37383.1.1.0.0.0.0.133.133.0j1.1.0....0...1.2.64.psy-ab..0.1.133....0.JhyAld1B1dM

   Vymazat
  5. Unknown 0:42
   Perfektní,díky.
   Jen bych dodal a co dluhy států USA bankám,ono to bude šul-nul.USA mají i jinou možnost,dostat se z dluhů,z konfiskovat miliardářům jejich nakradené mld.a to by jim ještě zbylo hodně mld.Proto bude lepší pro celý svět,ať si udělají pořádek nejdřív doma.

   Vymazat
 17. Za posledních 10 let se svět tak změnil že starší 40 let ve většině nemají šanci se tomu přizpůsobit. Určitá skupina lidí žije již staletí na stejné úrovni a je připravena na přežití za všech okolností. Jde v podstatě o snížení stavu počtu obyvatel země.

  OdpovědětVymazat