Reklama

středa 11. července 2018

Trest boží

Jan Hruška
11.7.2018 OstrovJaniky
O uprchlické krizi už řekl kdekdo kdeco. Můžeme ji vidět jako výsledek hesla „všechnu moc neviditelné ruce trhu“, protože nese zisky verbířům, převaděčům a spoustě jiných podobných. Její smysl (tedy pokud vůbec má nějaký smysl) se hledává ve snaze vytvořit v Evropě vrstvu rasově, národnostně i morálně neukotvených otroků. 

Její cíl (pokud má nějaký cíl) můžeme také vidět v tom, co vidíme ve státě Izrael. Postavit proti sobě dvě etnika, která se nenávidí a jsou téměř ve stavu trvalé občanské války. Oba národy spojuje nenávist proti těm druhým a ti, kteří vládnou si mohou dělat co chtějí, protože na ně nikdo nemá čas. Dokonce to můžeme vidět i tak, (za to mě někdo sežere bez chleba) že Islám se svými drsnými, ale dlouhodobě osvědčenými zákony je kultura, která má naději přežít všeobecný rozklad, který západní kulturu zákonitě čeká.

Málo si při tom všem všímáme falešné humanity, která to všechno propagandisticky zastřešuje. Tuto falešnou morálku, ideologii nebo jak tomu říkat si dovolím nazvat trestem božím za antikomunizmus. Jestli chcete pochopit, co tím myslím, musíte vědět dvě věci: Bůh nemusí nikoho trestat. Když nechá lidi dělat co chtějí, vytrestají se sami. A potom většinou ještě řeknou „kdyby byl nějaký Bůh, tak by to nedopustil“. Naštěstí Bůh většinou opravdu nedopouští, takže se „nejlepší úmysly“ různých podnikavců nějak zhatí a nedopadne to tak špatně, jak mohlo a mělo. Někdy ale holt dopustit musí. Ostatně jestli se vám v tom Bůh nelíbí, můžete říct, že nás dohnaly důsledky dřívějšich chyb.

No a za druhé: Antikomunizmus není odmítání komunistické ideologie – to bych spíš nazval zdravým rozumem. Antikomunizmus je debilní, agresivní ideologie bolševického typu, tedy něco jako vyhánění čerta Belzebubem.

Dnešní oficiální přístup k uprchlíkům a tím i ke dnešní uprchlické krizi začal vznikat na západě někdy v padesátých létech. Socialistický tábor považoval za nutné uzavřít hranice na západ, takže lidé, kteří chtěli pryč utíkali různými dobrodružnými způsoby. To samo o sobě bylo dobrým tématem pro západní propagaci: „Podívejte se, jak lidi utíkají z východního ráje“. Antikomunistické propagandě to ovšem nestačilo. Podle ní ti lidé vždycky utíkali, protože byli za své názory pronásledováni „zločinným komunistickým režimem“, případně bojovali proti němu. Ve skutečnosti uprchlíci většinou patřili do některé ze tří skupin: Vysoce kvalifikovaní odborníci, kterým byly na západě slíbeny mnohem lepší životní podmínky, notoričtí romantici a dobrodruzi, no a zločinci, kterým západ zajišťoval beztrestnost – jak jsem řekl pod záminkou, že jejich zločiny jsou vlastně zásluhami. Ti, kteří byli opravdu pronásledováni za svoje názory a postoje obvykle neměli možnost utéci – a ani nechtěli. Ono není velké hrdinství utéct a štěkat skrz plot.

Takže vznikl koncept lidských práv pro uprchlíky. Pro západ měl výhody jednak hospodářské – uprchlíky, které potřebovali přijali a ty ostatní poslali do JAR nebo Austrálie, druhak propagandistické a politické. Obraz hodného západu, který lidem poskytuje svobody, které zlý východ neposkytuje byl velice působivý.

No, „čo bolo, to bolo“. Teď se nám to vrací v tom, že se hotové představy používají na dnešní uprchlickou krizi. „Zločinecké režimy“, „ušlechtilí, vysoce kvalifikovaní uprchlíci“ a tak dál. Lidem, kteří tento přístup prosazují je jedno, že to bylo dost mimo realitu už tehdy a dneska mnohem víc. Hlavně ten druh liberálů, pro které je skutečností to, co si vymysleli je nevývratně přesvědčen, že právě tohle je správný pohled na věc. Také jim to dává možnost projevit humanitu, kterou zaplatí někdo jiný. V tom posledním se ale mýlí – jako ostatně ve všem. Až to dopadne, jak to dopadnout musí, odnesou to s námi.

- - - 


16 komentářů :

 1. Ovsem branit se okupaci, invazi a tsunami afroarabu v milionech a jejich teroristickym ,masovym utokum demokratickymi volbami je K NEZAPLACENI a zvolit si misto zradcu jen dalsi jiny zradce ....To hlava nebere...

  OdpovědětSmazat
 2. V Africe je připravena jedna miliarda Afričanů, kteří mají namířeno do Evropy a jsou v tom neziskovými, nezávislými, nevládními organizacemi podporovány. Ve skutečnosti jsou vládní, závislé a ziskové organizace, který převoz Afričanů do Evropy organizují a mají z toho obrovské zisky. Kdy to skončí? Skončí to tehdy, až Afrika se přesune do Evropy a obyvatelstvo Evropy bude otroky ve vlastní zemi.

  OdpovědětSmazat
 3. Fyzickou likvidaci hajzlů,kteří zorganizovali pokus o výměnu obyvatel Evropy za poslušné otroky těžko zrealizujeme alespoň zatím.Pokusme se v letošních volbách nevolit všechny stávající gaunery do EP,senátu a podobných koryt to je jediná reálná cesta.

  OdpovědětSmazat
 4. Ona ta migrace by skončila mnohem dříve kdyby migranti znasilňovali a vraždili ženy a dcerušky politiků , kteří tuto zrůdnost podporují .Taky na ně dojde až se ta Afrika do Evropy přesune . Ale to už bude pozdě .

  OdpovědětSmazat
 5. Národnostně a rasově ukotvený otrok - náš cíl.

  OdpovědětSmazat
 6. Tak konečně to lidem dochází že jsem afričani nepatří a antikomunisté ať jdou k šípku. Já jsem v socialismu žil a je to nejlepší zřízení pro normální lidi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Musím souhlasit !

   Smazat
  2. Ano. Socialismus je nejlepší zřízení pro lidi. Komunismus však ne - ten je jen v Izraeli - tam jsou kibucy. https://cs.wikipedia.org/wiki/Kibuc

   Nikde jinde komunismus NEBYL!!!!!!

   Smazat
  3. 11:49 Komunismus je utopie nelze ho praktikovat nikdy nikde nebude.

   Smazat
 7. Socialistické státy nezavřely své hranice svévolně, ale byly k tomu donuceny. Jinak by tu byly barevné revoluce již od 50. let a všechny země soc.bloku by byly pouze v roli kolonií, jako je tomu nyní.

  OdpovědětSmazat
 8. Imigrace je plán na likvidaci Evropy jakožto osnovatele a nositele seběvedomé a svobodymyslné záp.civilizace a její na nahrazení systémem "davoktracie", kde elita bude ovládat přes islám tlupu primitivů, která jí vybojuje nadvládu nad světem.
  Hledání jakýchsi příčin a jejich pitvání je mlácení prázdné slámy a ztrácení drahocenného času, kterého už příliš k záchraně Evropy v dnešní podobě nezbývá...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tady je to ve zkratce:

   https://www.youtube.com/watch?time_continue=360&v=ID1fvLqQTNM

   Smazat
 9. Zajímavý a vtipný to pohled, ten článek pana Hrušky.

  OdpovědětSmazat
 10. Imigranti utekajú do západných krajín!!
  Každý chce mať úroveň Západnej Európy.
  Preto sa mygranti snažia dohnať životnú úroveň svojích bývalích kolonizátorov.

  Možno v budúcnosti sa NEMECKO opäť rozdelí na západné a východné, a Západní Berlín bude veľké GHETO obohnaní Berlínskou stenou, aby zabránil útekom novousadlíkov z tretieho sveta do Východného Nemecka.

  Myslím že v budúcnu bude Západní Berlín ako GHETO z plochou 480 km štvorečných veľkou morovou ranou pre Východné Nemecko, kde sa ešte Nemci budú snažiť zachrániť pred Mygrantmi z tretích krajín, ktorí sa budú snažiť dostať zo Západu Nemecka aby prinútili Nemcov podriadiť sa svojím predstavám žitia.

  Ale také ghetá ako Západní Berlín budú mať aj iné zapadoeurópske krajny, a omnoho vetšie. Londín obohnaní Berlínskou stenou, aby zabránil útokov-konfliktom medzi novousadlíkmy zo starousadlíkmy.
  Možno si nevieme predstaviť, ale taká situácia môže nastať, do Belgicka sa natrepú mygranti, to spôsobý rozpad Belgicka na Flámsko, a Valónsko a plus veľké Ghetá novousadlíkov, ktoré sa nezačlenia ani do Flámska, a ani do Valónska, lebo miestni ich tam chcieť nebudú. A tak budú títo novousadlíci musieť žiť v GHETÁCH ktoré nikto nebude chcieť začleniť pod svojú zvrchovanosť.
  A tak vznikne nové sťahovanie národov, Angličania prepustia Anglicko, novousadlíkom, a Škóti vybudujú na hraniciach Škótska a Anglicka novodobú Berlinsku stenu, alebo obnovia HADRIANOV VAL dlhí 117 km. Aby zabránili novousadlíkom z tretieho sveta dostať sa do Škótska.
  Angličania si zbalia kufre nalodia sa a odplávajú do Kanady, Austrálie, Nového Zélandu,a zvyšok pôjde na sever Britského Ostrova.
  Bretónsky polostrov a Bretóci sa separujú od zvyšku Francúzska ktoré bude posiate DIŠTRIKTMY- GHETAMY novousadlíkov. A dalo bi sa písať ďalej.

  OdpovědětSmazat
 11. Bude se hodně střílet, proto se ozbrojujte, a trénujte,dokud je čas a možnost.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.