Reklama

.

.

úterý 31. července 2018

Udělejte si názor sami:

31.7.2018 YouTube a AC 24
Český turista se nestačil divit. Na Krétě natočil v průběhu dovolené video "dramatu uprchlíků" na Krétě, včetně režisérky, kameramana a celého filmového štábu.

41 komentářů :

 1. Udělal jsem si názor, že štáb natáčí nějaký film. Je to správně?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Myslíte jako, podle skutečnosti?

   Vymazat
  2. :-D
   Nevím. Prostě film. Podle skutečné události, nebo smyšlený, nebo hraný dokument... Nemusíte za každou blbostí hned vidět celovesmírné spiknutí.

   Vymazat
  3. 16:48 No jo, ale vy si nemůžete být jistý, a já pak ale nevím, jestli mám ronit krokodýlí slzy, z humoru, nebo z lítosti nad těmi chudáky.

   Vymazat
  4. Určitě je to zcela pravdivý film jak se sem vozí uprchlíci, kteří jsou z 95% procent muži ve věku 20 až 30.let (odhad častých z záběrů lodí vozících uprchlíky). Až to uvidíme ve zprávách a nebo na plátně můžeme to rozsoudit bez pochybností.

   Vymazat
 2. Pane Dvoraku,co to ma byt?Cesky turista i vy si myslite,ze utecenci se v mori netopi?To ma byt dukaz toho,ze nic takoveho se nedeje?Nemohu verit,ze v NR byste byli tak primitivni jako je cechacek z Horni-Dolni.Obavam se,ze Cesi jsou opravdu jeden z nejrasistictejsich narodu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Blbec jako Bagoun se holt rád nechává manipulovat... Každý jsme nějaký....

   Vymazat
  2. Bagoune, kde se píše, že se nic takového neděje? Turista si jenom natočil, jak dokážou hyeny manipulovat veřejným míněním, když vyrábí fake news. Jestli takové postupy schvalujete, tak jste hajzl.

   Vymazat
  3. Pane Bagoune, kdyby se opravdu připrchlíváci v moři topili, nebyl by to problém ... jenom humanitární zakázka pro ohledávače mrtvol a nejlevnější krematorium. Ale NEPRÁTELÉ TOPENÍ JENOM PŘEDSTÍRAJÍ A PŘITOM DO EVROPY TU INVAZI, TU OKUPACI, TLAČÍ JAKO BREŽNĚV A JEHO UKRAJINCI invazi v 1968 do ČSSR. Ale ti Ukrajinci a Rusové s Pobalťany (po vystřídání Ukrajinců (První sbor) a Zakavkazců (Třetí záložní zakavkazský) byli absolventy škol evropského typu a evropského genofondu... s odpovídajícím průměrem IQ.

   Vymazat
  4. Jo, asi budu rasista, jak tak zjišťuju. Mám dokonale u prdele, kolik tzv. utečenců se utopí při horempádním útěku za bezpracným ziskem, zato mi bylo téměř do pláče, když jsem tuhle pozoroval jednu babču, jak si v Kauflandu hodila do kabelky jeden Masox. A víte proč mi bylo do pláče? Ona si do té kabelky mohla klidně hodit ten 12-ti kostkový, ale ona si tam hodila ten nejmenší, aby neudělala velkou škodu. A tak je holt ze mě rasista. Dokážu s tím žít.

   Vymazat
  5. Pane Milane.

   Já kolikrát, přemýšlím o jiném a byl bych schopen si hodit, bezmyšlenkovitě do tašky místo košíku, snad kilo cukru, doufám že by mi to později došlo ...?

   Mějte se Ramón

   Vymazat
  6. Proc sem nedas svoji fotku bagoune at si te prohledneme ?

   Vymazat
  7. Bagoun nebo Bagounová

   Prosím Bělehrad už je bezpečný, můžete se vrátit zpět domů a paradoxně Vy, z Bělehradu, jak jste zde prezentovala, vítejte si tam ve Vaší Horní/Dolní své milované muslimy a Afričany!

   Jak dlouho zde žijete, že píšete stále, jako ten čuník? Vyštěknete tupost a na dotazy mlčíte ...

   °°°°°

   Vymazat
  8. Netopí! Ne, netopí, Bagoune.

   Vymazat
  9. Bagoun je blbec!..

   Vymazat
  10. Bagoun Běž s takovými řečmi k šípku povídej to obětem slimáckých útoků nechci časem žít v muslimském státu.

   Vymazat
 3. https://www.youtube.com/watch?v=6aOwv611UXk&t=85s

  OdpovědětVymazat
 4. omlazovat se bude nejenom Španělsko: https://cz.sputniknews.com/svet/201807317813187-spanelsko-minisrt-zahranici-migrace-migranti-krev-krize/

  OdpovědětVymazat
 5. Po pravdě, mně to o "manipulaci" nepřesvědčilo. Může to klidně být základ propagačního videa pro arabské/muslimské turisty. To ale neznamená, že bychom, po takovém množství lží, překrucování a zamlčování skutečností, neměli přestat být ostražití. Proto autora videa neodsuzuji. Nebyl jsem tam a neviděl, co se dělo před tím a co potom.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. souhlasím, byl to jenom instruktážní film, jak se mají koupat v moři ve svých standardních muslimských plavkách pro ženy. Je to opravdu zážitek i v takovém českém plavečáku :-)

   Vymazat
  2. Turista zachytil kameramana při točení situace topících se žen. Jestli jde ze strany organizátorů akce o propagační video, které bude použito, je to manipulace s veřejným míněním. Pro zobrazení skutečnosti bylo natočeno spousta materiálu z reálu. Jestli se nehodí, a musí se natočit jinak, je to svinstvo, a ano, je to důvod k hlubší ostražitosti.

   Vymazat
  3. Skutečně to byl jenom instruktážní film, jak se mají koupat v moři ve svých standardních muslimských plavkách pro ženy i s komplet bagáží, aby nedošlo k okradení místními rodilými Kretény. Je to opravdu zážitek i v takovém českém plavečáku, Kreténe 17:31

   Vymazat
 6. Udělal jsem si názor, že si z nás systematicky dělají prdel, protože jim to u nemalé části veřejnosti a novinářů prochází. Připravují evropským národům smutný osud, který si ovšem vlastní vinou v podstatě zasloužíme, neb náš odpor je chabý. Jsme dokonce ochotni tolerovat neuvěřitelně drzé provokace. Nedávno se např. chlubila na internetu nějaká švédská studentka tím, že neumožnila vzlétnout letadlu, které mělo na palubě ilegálího migranta, jenž měl být po rozhodnutí soudů deportován. Ceou akci si natáčela a opravdu, nic se jí nestalo, cestující museli vystoupit a počkat na jiný let. Nenašel se nikdo, kdo by hysterku, která sama sebe stavěla nad soudy, popadl a vyexpedoval z letadla ven. Prostě trapná, zdegenerovaná společnost...

  OdpovědětVymazat
 7. Z toho videa není jasné, zda skupina utíká z Kypru nebo se na Kypru vyloďují?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Neboj, výklad snímku zajistí střihač!

   Vymazat
 8. Jasné je, že s těmito manipulátory, lháři a Jidáši se dostaneme hluboko do p.de.le.

  OdpovědětVymazat
 9. Prostě, pro svůj film nemohli natočit nějak v reálu topící se zahalené ženy, když z obrazovek jsou stále vidět jenom čluny, plné mladých, zdatných chlapců, které si u Libyjských břehů přebírají lodě neziskových organizací, tak jak to ti chudáci filmaři měli udělat. Až někdy uvidím film s topícími se zahalenými ženami, vím jistě, že nebudu věřit, že jde o skutečnost, a ne o podvrh, a tak nemusím být smutný.

  OdpovědětVymazat
 10. Pane Bagoune . Uprchlice tam jsou , kamera také i moře . A kďe sú biele prilby ? Asi dnu .
  M.

  OdpovědětVymazat
 11. Zkusme být objektivní! Video může být propagandou jedné i druhé strany. Kamera turisty byla jistě tak kvalitní jako režie. Že by divadélko k zaplacení nákladu dovolené?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak tedy objektivně, ať už fake news vyráběli kameramani, nebo turista, poslouží to k ovlivnění názorů části veřejnosti. Důsledkem bude oprávněná nedůvěra a odmítání věrohodnosti všech srdceryvných videí. V tom to počínání manipulátorů je trestuhodným svinstvem, a dobře jim tak.

   Vymazat
  2. 20:05-moc jste mi to neulehčil, proto zaujmu tvrdší stanovisko: považuji to za falešné video s rizikem "okoralosti" k jiným. Přesto zde "zachráněné" nechci. Jsme si "kvit" ve významu komentu?

   Vymazat
  3. Pane Povolný, chybí vám důkaz či aspoň indicie k vaší domněnce o falešnosti videa. Dojmologie nestačí.

   Vymazat
  4. Je to má dojmologie, Vy máte jinou s důkazy?

   Vymazat
  5. Je těžké a nákladné zfalšovat video. A i tak je to snadno rozeznatelné pouhým okem. Tohle je jeden plynulý záběr bez střihů.

   Že by celý ten kompars byl jen kvůli tomu, aby sehráli falešné divadlo, aby to jako by český turista mohl natočit? Tým režisérky a kameramana působí přesvědčivě, jako někdo kdo tu práci dělá denně a všichni vydají velmi přirozeně.

   Když to srovnám z fake news od bílých přileb, které jsou rozeznatelné na první pohled (záběry ze sanitek, z místností, technické nesrovnalosti).

   Sehrát takovéhle divadlo to by stálo balík a stejně by se to neutajilo. Je pravda, že odhalení toho "dokonalého fake" se může objevit až za čas - uvidíme, ale považuji za to krajně nepravděpodobné.

   Někdo s dobrými nástroji by to mohl udělat hned vyhledat režisérku a kameramana a zjistit o koho se jedná.

   Vymazat
  6. 3:15- Zkusil bych veřejně identifikovat toho Moraváka točícího "amatérsky" profi kamerou, zda nebyl v místě "topení" s kamarády topících se na dovolené. Tak velká grupa z Moravy by měla být snadno odhalitelná z identifikace místa a leteckých nebo místních záznamů ubytovacích.

   Vymazat
  7. PS. bylo by pro Moraváka obtížné vypátrat a zveřejnit indicie točících a natáčených?

   Vymazat
 12. Jsou dvě možnosti toho, o co se mohlo jednat. Jednak je možné, že se tam prostě točil nějaký film a toto byl jeden ze záběrů filmu. Další možnost je samozřejmě ta, že se jedná o záměrnou manipulaci, protože Evropané jsou stále víc proti migraci a plány na islamizaci Evropy se musí realizovat, přičemž odpor je třeba poněkud zlomit nebo alespoň otupit. V televizních záběrech vidíme z 95% mladé muže, proto je možné, že potřebovali natočit i nějaké ty "migrantky", z nichž se část utopila. Video by se pak předvedlo zřejmě v tu "pravou chvíli", třeba před závěrečným schválením Globálního kompaktu na podzim. Potom by se totiž měla migrace téměř zcela legalizovat a tedy i urychlit. Potřebují pak nějak ospravedlnit nekončící muslimskou invazi a přesvědčit Evropany o tom, že mezi migranty nejsou jen mladí muži, jak vidíme na drtivé většině záběrů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Takže chvála českému turistovi. Je to kontraproduktivní. Video je potřeba zachovat. Nikdo podvodníkům na taková srdceryvná videa už neskočí. A to je moc dobře.

   Vymazat
 13. Dokud někdo nepřipojí video jak se to někde vysílalo ve zpávách, tak lituji. Do té doby bude lze toto svědectví naprosto smáznout s tím, že tam točili třeba nějakej hudební klip...

  OdpovědětVymazat
 14. https://aeronet.cz/news/video-cesky-turista-na-krete-prinesl-zabery-jak-filmovy-stab-neziskovky-nataci-zinscenovane-video-s-arabskymi-utonulymi-uprchliky-ktere-vyplavilo-stredozemni-more-reziserka-diriguje-herce/

  OdpovědětVymazat
 15. A na čem by měly pak neziskovky parazitovat, kdyby nebylo těchto inscenací. Ale i realit, kdy naši zbrojnoši ničí domy, obydlí, životy v daleké cizině a vyyrábí kolonisty a ty pak expedují do Evrlopy - je to velký byznys, asi po drogách v kapitalismu jeden z nejvýnosnějších! A když se v diktatuře kapitálu krade všude a vždy, proč by to nemohli i tzv. neziskovky? Proto pak se musí točit ty dojáky ke göbbelsovské propagandě, jaká je to bída, když nevládne Adolf třeba s Himmlerem.

  OdpovědětVymazat