Reklama

.

.

úterý 17. července 2018

Úplně jinak, než říká Jaromír Bosák, já to viděl. Novinářský kolega z Ruska předložil svědectví o mistrovství světa

17.7.2018  ParlamentníListy
Fotbalový šampionát se v Rusku neměl z mnoha důvodů konat. Touto větou vyšperkoval na závěr slavnostního ceremoniálu mistrovství světa svůj komentář v České televizi Jaromír Bosák. Ještě před odletem z dějiště turnaje však předseda Klubu sportovních novinářů Zdeněk Pavlis naopak vzkazuje, že je dobře, že ho právě Rusko organizovalo a že bylo uspořádané na nejvyšší úrovni ze všech mistrovství, kterých se od toho mexického v roce 1986 osobně zúčastnil. Zmíněné reakce nechápal v průběhu ruského šampionátu, tím spíš je nepochopil po jeho skončení. Z té skepse a výhrad čiší jen zaujatost, neobjektivita, neochota srovnávat.
Fotbalové mistrovství 2018 se zařadilo k těm organizačně, divácky i herně nejvydařenějším v celé historii. Problém je však v tom, že pořadatelství se tímto způsobem zhostila Ruská federace. A tak je třeba honem vytáhnout z klobouku něco, čím tenhle dojem zkalit. Kdo jiný by se o to měl postarat než své diváctvo neustále školící a jediný správný názor prosazující Česká televize. Tou pravou chvílí se stal závěr přenosu z finálového duelu v moskevských Lužnikách. „Ruský šampionát je minulostí,“ pronesl Jaromír Bosák s tím, že šampionát byl dobře zorganizovaný. „I když si myslím, že z mnoha důvodů se tady neměl konat,“ nezapomněl komentátor nakapat aspoň trochu jedu do kalichu plného příjemných fotbalových zážitků z právě končícího turnaje fotbalových hvězd.
Někdo by si v té chvíli mohl pomyslet cosi o sladěných notičkách při vzpomínce na analýzu Centra pro mediální studia Univerzity Karlovy, která upozornila na to, jak Česká televize šla před volbami na ruku TOP 09. Bývalý předseda této – pod pětiprocentní hranici pokleslé – strany Miroslav Kalousek se totiž k mistrovství světa na sociálních sítích vyjádřil tak, že by ho z fleku mohla ČT zaměstnat jako spolukomentátora: „Svět teď vidí Rusko, jaké je: Na trávníku stojí ruský a francouzský prezident a chorvatská prezidentka. Spustil se liják. Nad Putinem okamžitě vyrostl deštník, na Macrona a Kitarovičovou pršelo. Hostitele Putina ani nenapadlo, že by svůj deštník nabídl dámě. On je přece ten nejdůležitější. Hlavně kvůli němu se přece to mistrovství pořádalo...“

Komentátor měl těch mnoho důvodů proti Rusku vyjmenovat

Kritikou nešetřil ani spisovatel Jan Žáček. „Rozhodně při mistrovství světa v zemi řízené bývalým důstojníkem KGB Putinem nedošlo k žádnému viditelnému problému, a to až do posledního dne. Průnik feministek na hřiště při boji o zlato mě ale přesvědčil, že Rusové nedokážou uhlídat ani pár ženských. Takže vlastně bylo jediné štěstí, že se žádní teroristé nerozhodli zaútočit. Ruští bezpečnostní pracovníci by je sice možná postříleli, ale jistě by to stálo mnoho životů nevinných fanoušků. Příkladem fungující cenzury bylo nevysílání této akce Pussy Riot ruskou televizí. Za největší ostudu považuji to, že si ruský vladař dal nad sebou v průtrži mračen držet deštník a nenabídl ho dámě – chorvatské prezidentce. Je to typická ukázka absolutní nevychovanosti bývalého komunisty,“ konstatuje pro ParlamentníListy.cz Jan Žáček.
Pro mnohé skvělý šampionát, ale podle Jaromíra Bosáka se „tam neměl konat“ a podle bývalého předsedy KDU-ČSL a později i TOP 09 „svět teď vidí, jaké je Rusko“. Pánové si tedy na dálku zanotovali, ale od komentátora ČT to alespoň nezní tak žlučovitě, i když se nedokáže oprostit od ducha Kavčích hor, kde už téměř čtvrtstoletí působí. Možná by jeho výrok nevzbudil takové pozdvižení, kdyby konkrétně uvedl některé z těch „mnoha důvodů“, kvůli nimž se fotbalový svátek neměl konat v Rusku. Takhle se lze jen domýšlet. Protože on, Kalousek a další nemají Rusko rádi? Protože je prezidentem Vladimir Putin, kterému titíž nemohou přijít na jméno? Protože šampionát vyslal o Rusku do světa obrázek, který se nepřátelům pořadatelské země nehodí?

Z té skepse a výhrad čiší zaujatost, neobjektivita, neochota srovnávat

Možná mohl mít na mysli i okolnosti přidělení pořadatelství. V prosinci 2010 se rozhodlo o tom, že setkání světové fotbalové elity se v roce 2018 uskuteční v Ruské federaci a v roce 2022 v Kataru. To by pak mohl svou myšlenku rozvinout o to, jak byli motivováni nejen bývalý viceprezident Mezinárodní fotbalové federace FIFA Jack Warner, ale i další, aby podpořili při volbě pořadatele mistrovství světa 2010 Jihoafrickou republiku. Což o to, s tím by zřejmě až takové problémy neměl. Hůře by se mu vzpomínalo na volbu pořadatele turnaje pro rok 2006, když ještě v předvečer hlasování to vypadalo, že vítězství má v kapse právě Jihoafrická republika. Tehdy totiž panovala shoda na tom, že se šampionát má prvně v historii odehrát na africkém kontinentě. Ale světe, div se, nebo spíš ani ne. Nečekaný zvrat nakonec poslal fotbalisty do ekonomicky i jinak silného Německa. Po tehdejším finále mezi Itálií a Francií však od milovníka bundesligy žádné zpochybnění pořadatelství nepřišlo.

51 komentářů :

 1. V zájmu zajištění "existence" se musí v lepší společnosti dnes kopnout do Zemana, plivnout na Rusa a vítat migranty. To je dnes asi jediný kvalifikační předpoklad služebního postupu. Jinak můžu být blbý, levý a líný, ale pokud splňuji prvně jmenované, mám cestu otevřenou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Velice výstižně řečeno. Takováto kritéria ale bohužel nezajistí potřebnou kvalitu, což na většině Zemano a rusofobů je znát o vítačích emigrantů ani nemluvě. Proto je takových degenerátů čím dál méně a jsou profláknutý jak falešná pětka a nikdo jim nevěří. Tudíž tak svým chlebodárcům vlastně poskytují medvědí službu. Aottj.

   Vymazat
  2. Nezlobte se na Míru. Zadání bylo jasne, tak to odnesl ten největší trouba ze sportovní redakce ČT. Horší bylo, že on to snad udělal rád. Prostě, řečeno klasikem - ještě vetší blb než jsme doufali.

   Vymazat
  3. Nechápu jako může být Bosák jako komentátor tak populární. Jeho komentáře velmi často nesouvisí s fotbalem vůbec(plete do toho hromadu dalších věcí). Dosti často hovoří o tom že ta šance se dala proměnit, či ten míč zvládnout ( i třeba při hře v hustém dešti, kdy každému kdo v takových podmínkách hrál je jasné jak je to těžké). Pan Bosák nikdy nehrál ani vrcholový ani výkonnostní fotbal a v podstatě často neví o čem mluví. Řeči na politickou objednávku mu po pravdě jdou lépe než komentování fotbalu. Když mluví on, stojí za to přehodit na TV Německa , či někoho jiného kdo fotbal též vysílá.

   Vymazat
  4. Mýlíte se. Bosák Jaromír hrál výkonnostní fotbal tuším že za Union Žižkov a dodnes hraje za pražské sranda jedenáctky herců, zpěváků, bývalých fotbalistů a jiných vyžírků. To ale nic nemění na tom, že jeho styl komentování fotbalu se přežil, ustrnul a samotný Bosák jenom přežívá. Jak si někde postěžoval, v ČT ubylo výjezdů na Ligu mistrů a tedy ubylo i diet a penízků. Hoch se před časem vrhnul na golf, který pro pár tisíc diváků v ČT komentuje.

   Vymazat
 2. Dokonce i ta zlodejsko ozrala spina Kalousek si prisadil
  a pridal se k lidem spochybnujicim roli hostitele Putina.
  Kde byli osobni strazci zabozrouta a pani Kitarovicove , aby rozpestreli dazdniky? Ale ano, Putin ten lotr je vinny! Jak proste .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 17. července 2018 6:47
   Kraďousek čekal, že pokud by Putin nabídl deštník a dáma sebou sekla, mohla by vypupnout nová afera.

   Vymazat
  2. 6:47

   Výstižné, deštníky bylo selhání osobních ochranek těch dvou zmoklých. Všichni viděli, jak se stahují silná mračna, měli předvídat.

   Je to jejich jediná pracovní činnost a každý státník má svou odpovědnou, všudy přítomnou osobní ochranku! Kde se zrovna šťourali v nose nikdo neví, to nikdo nekritizoval?

   Dovedete si představit, jak americká osobní Trumpova ochranka, nechá Trumpa Trumpem a utíká ochránit, stařenku, které upadla hůlka z ruky a nemůže se dostat do schodů, tak ji vynesou?

   A Trumpa mezitím někdo praští po kebuli, zlých nepřátel má i doma v U$A jako blech v kožichu.

   Čest práci, Francouzké a Chorvatské ochrance!

   Ramón

   Vymazat
  3. hihihi, dobrý, Ramone!
   Na druhé straně by si Putin ale získal velké sympatie, pokud by svůj deštník přenechal tý holce. Tady asi něco promarnil, prováhal.

   Vymazat
  4. Mikeši neprováhal ani nepromarnil, vše už je daný, nic není náhoda! Řekli by, že měl levou botu na pravý noze a opačně a proto mu jeho diktátorská kamera nezabírala od kolen dolů nohy ...

   Zdraví Ramón

   Vymazat
 3. Pánové a dámy z veřejno-právních médií už jsou tak omletí, že jejich názorům a postřehům věří snad jen absolventi zvláštních škol a možná ještě studujíci genderových studií. Tyto hlásné trouby jsou zdaleka odpornější než ty, které působili za prezidenta Husáka. Nic se nenaučili a nic nezapomněli, to řekl, myslím, Talleyrand o Bourbonech a platí to i tkzv. redaktorech. Já říkam, jsou to jen neužitečné plevy, kterým začíná zvonit hrana. Nic víc a nic méně.
  Morave

  OdpovědětVymazat
 4. "Svět teď vidí, jací Jaromír Bosák, Jan Žáček, Miroslav Kalousek jsou", "a že se neměli z mnoha důvodů nikdy konat." "Jsou typickou ukázkou absolutní nevychovanosti současných, přestárlých svazáků."

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 7:18 svět teď vidi,že autor článku se nelišì od pánů Bosáka,Žáčka,Kalouska,zde diskutujicich i Vás anonyme.Všichni máte potřebu si plivnout.Jinak k mistrovství,jak řikavala babička,pěkný,pěkný,ale co naplat navrch huj a vespod fuj.

   Vymazat
  2. 7:43 Svatá prostoto, použil jsem slova Bosáka, Žáčka a Kalouska, a tobě se to nelíbí, ty takyanonyme? Plivající, prolhaný, závistivý a nenávistný svazáku, ty jsi fuj navrch, i vespod. Mistrovství v Rusku bylo nejlepší v historii, a vy, svazáci, to prostě nemůžete rozdýchat. Dobře vám tak.

   Vymazat
  3. 7:56 i kuš ty brepto,rozumiš psanému?Jo bylo to pěkný,nikdo jim to neupirá,pěkný,ale jinak jak řikala babička.Přišti bude mistrovstvi zase lepšī,protože svět bude dál oproti dnešnim vymoženostem.

   Vymazat
  4. 8:49 I nestraš, svět je už tak dost v konečníku. Babičce nevěř, je vidět, že je chudák odkázána jen na "lžeme 24hodin denně", a ty potom nerozumíš ani tomu jí řečenému.

   Vymazat
  5. 8:49
   https://cz.sputniknews.com/svet/201807137710613-Infantino-FIFA-mistrovstvi/

   Vymazat
  6. To nevidíte, že 7:43 si ze všech, dělá hyždě a pouze provokuje! A poté jen čeká, ignorovat!

   Štramák Ramón

   Vymazat
  7. To je tedy senkrovna! Redaktoři NR i jejich čtenáři s IQ tykve si opravdu musí plivnout i na to, co se ČT výjimečně povedlo, a to nestranně komentovat MS v Rusku. Jak výkon sborné, tak ustašovské projevy Chorvatů (asi všichni víte, že Chorvatům ve finále fandil i Srb Djokovič a jemu zase na oplátku chorvatská prezidentka).Redaktoři z NR a jiní "nezaujatí" pisálci si tu vyřizují své osobní účty s ČT a přihlouplý čtenář jim na to skočí. Čest jejich záslužné objektivní rádobynovinářské práci!

   Vymazat
  8. Anonymní 17. července 2018 17:12

   Bohužel máte pravdu, s tou důležitou výhradu, že za ZHOVADILOST, ignorantství a fanatickou agresivitu čtenářů přece jen nenesou vinu redaktoři NR.

   K tomu - mezi četnými přispěvateli - oblíbenému tématu NIC NEŽ NÁROD vřele doporučuji přečíst si skvělý článek MIRKO RADUŠEVIČE v Literárkách:

   http://literarky.cz/politika/svet/26628-zapadobalkanske-zapisky-fotbal-a-nacionalismus-s-nim

   Vymazat
  9. 17:12
   Čt havlolejnolahvárenský žumpě se NĚCO POVEDLO????!!!!!
   Trefili správnej čas!!!!!!!☺☺☺☺

   Vymazat
  10. Bohužel zčásti vinu nesou. Jejich články jsou tak nenávistné a ideologicky jednostranné, že si o takové čtenáře přímo říkají, a jejich "fanatickou agresivitu" jen vyostřují. A i oni jsou lidé s akademickým vzděláním. V.D. neunesl, že mu ČT dala vale (a nejen pro Uloupené Kosovo) a MUDr. David by měl mít jako psychiatr alespoň špetku sebereflexe.

   Vymazat
  11. 19;01
   A co kdyby si hladu sebereflexe naordinoval NEJDŘÍV TA ŽUMPA NA ČT????!!!!!!
   Ta už nejmíň 10 let LŽE,jak Kraďousek a spol.nařizuje!!!!!!!

   Vymazat
  12. Haldu....naordinovala

   Vymazat
  13. Prosím pěkně anonyma 19:01, aby uvedl aspoň jeden "nenávistný" text, uveřejněný redakcí Nové republiky.

   Nová republika vznikla jako odpověď na ideologicky jednostranný a fanaticky agresivní postoj ČT, ČRo a tištěného mainstreamu.

   Ne každý s akademickým vzděláním je automaticky politický analfabet, s kterým kdejaký vykladač "té jediné pravdy" může orat, jako s vámi, anonyme.

   Vymazat
 5. Když mnohokrát zopakujete negativní hodnocení šampionátu, všichni si to zapamatují. Stejná slova budou číst v internetových zprávách, slyšet v TV a nakonec i tady. Z toho nám prostým čtenářům vyjde jen jedno - bylo to na h°vn°. Jen tak naokraj, volgogradskou arénu smetla obří povodeň v závěrečný den šampionátu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 7:30 Prosím uveďte zdroj. Jinak je informace s "smetené aréně" nevěrohodná.

   Vymazat
  2. 9:36

   Pouze tlachá hovadiny, jeho brzo smetou popeláři! Informátora z Kopidlna ...

   Odkaz, vše je v pořádku:

   https://zpravy.idnes.cz/foto.aspx?r=zahranicni&c=A180613_062027_zahranicni_pmk&foto=MIN7358ec_94dea44c08c049aa9a19c2836762b26d_0.jpg

   Ramón

   Vymazat
 6. Bosákův výrok, že se MS nemělo v Rusku vůbec konat, je odrazem jeho víry v existenci absolutní pravdy, kterou má Západ, když jedná s Ruskem.

  Tato "absolutní pravda" umožňuje vést "naše" války, ty jsou spravedlivé, i když se někdy vymknou (viz Afghanistán atd). Tato pravda je ohebná a tvárná.

  Schůzka Trumpa s Putinem se mimo jiné zabývala údajným ovlivňováním amerických presidentských voleb, které nejsou víc než sekvence estrád pro publikum.

  Odkdy je nepřípustné, aby se výsledky voleb ovlivňovaly zvenku? Cožpak neexistovaly akce CIA, které měly ovlivnit nejen volby, ale politické systémy v zemích, kam například dosáhla vysílačka Svobodná Evropa? Například v Československu.

  Taková stanice přece stále existuje v Praze, naproti Vinohradskému hřbitovu.

  Ovlivňování voleb v USA samozřejmě existuje, ale to dělají jejich vlastní media a PR agentury.

  Představa, že několik mužíků v rubáškách a sčoty v ruce ovlivní americké volby, je urážkou všech Američanů.

  V ČT došlo 16.7. 2018 k pozoruhodné a dlouho nevídané události. Bývalý diplomat prohlásil, že Krym byl autonomní republika s vlastním presidentem a ústavou a mechanismem, který umožnil legální oddělení od Ukrajiny. Moderátor Martin Řezníček nedokázal včas zasáhnout a tak se tento policky nekorektní výklad dostal do éteru.

  Jan Kavan v další části pořadu prohlásil, že jsou důležitější věci než Krym. Například bezpečnost Izraele. Ten například okupuje část palestinského území (ošklivé termíny "okupovaná území" a "okupanti" bývají nahraženy výrazy "sporná území" a "osadníci"). Z hlediska anexe území je zajímavá zpráva, že Izrael žádá Západ, aby okupovaná část Golanských výšin byla uznána z izraelské území. Takže se vymění něco za něco.

  OdpovědětVymazat
 7. Zajímavé mně přijde
  že nikdo nepodá trestné oznámení ...
  Tito lidé porušují základní lidská práva na svobodnou pravdivou informaci.*

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 8:42

   V tomto našem Bakalastánu, kde uzákonili zákaz hlasitých reklam, výsledek ještě hlučnější a smích provozovatelů, zodpovědní chrochtaj, tudíž neslyší?

   Zákaz vkládání reklam na ČT1, nahradili je nekoneční reklamní SPONZOŘI a hlasitý smích provozovatelů ČT!

   Všechno špatně, SYNTÁTY tak říkám prominentním frackům Bosák, Záruba a další, to chápou tak, že je ČT kapitalistická (ve skutečnosti je stále socialistická, všeho lidu ČR, tudíž veřejnoprávní!), soukromá a je v jejich výhradním VLASTNICTVÍ! Těchto bez skrupulozních spratků!?

   Do kterého jim koncesionáři nemají co žvanit! Tento stav zavinili samozřejmě naši, neschopní, připodělaní "politruci"!? Díky naší měkkosti, povrchnosti a lajdáctví, hlavně ať se do něčeho nenamočíme!!! Místo, aby dostali pořádně, přes své stále socialistické PAZOURY ...

   Ramón

   Ps. 7:36 M. Řezníček mne také pobavil, jak ustrnul, když mu pozvaný host sdělil, že byl Krym autonomní a tudíž bylo jeho věcí, jak se svou autonomií naloží! Ten pan diplomat si už v ČT nepromluví, je zákeřně pravdivý?!

   Vymazat
  2. Takové podání už bylo podáno k Radě ČT. A velmi pečlivě odzdrojované (ze západních zdrojů) - byly tam odkazy na přesné vysílání ČT, na jejich zavádějící komentáře, lži, zamlčení souvisejících informací atd. Přesto to páni radní z Rady ČT odmítli, jen formálně obkecali, ještě u toho výkladu lhali a dokonce PD (prodejná děvka) Šarapatka to označil za práci kremelských agentů ještě předtím, než to viděl!!! Ano, slyšíte dobře, je to dohledatelné, ještě to ani neviděl a už to tvrdě veřejně pomluvil. Co chcete s takovými tupými otroky, kteří slouží stejné propagandě jako ČT? I kdyby ČT posílala všechny občany státu do koncentráku, budou tvrdit, že to nejsou fašisté.

   Tidehunter

   Vymazat

  3. Tidlitáte - co to znamená bylo podáno k RRTV, kdo to podal Vy? Tudíž vám neodpověděl Šarapatka? Jak víte, že Šarapatka takto reagoval, byl jste na zasedání Rady? Oslovuje se předseda RRTV, proč se "kdosi" obrací na Šarapatku. Bohužel vám nevěřím ani slovo, lžete až se vám od huby práší! Nic jste nepředložil pouze zmatečnou písemnou fabulaci, bez faktických důkazů:"Jedna paní povídala".


   °°°°°

   Vymazat
 8. Co chtít po bosákovi z čt jen lež a prozápadní „pravdu".

  OdpovědětVymazat
 9. Svět může být řízen mnohem hlouběji, než dnes připadá. Lepší fotbal hráli Chorvati než mistři z Francie. Jenže když hráč (ch. hráč Vida) z národa s nacistickou minulostí - horší než mají Němci, zesměšňuje hostitelskou zemi, pak nemají nárok vyhrát MS.

  OdpovědětVymazat
 10. Bosák, Žáček a spol. to mistrovství ale nehodnotili.
  Oni ho jednoduše kádrovali!
  Je v tom (vele)jemný rozdíl.
  Jako se i politolog, komentátor .. již na první pohled liší od svazáka.

  OdpovědětVymazat
 11. Bosákovy bláboly o "pumlíčích" a podobně, jsou na zblití.
  On je fakticky sám o sobě na zblití.
  Vždy nepřipravený, ale prověřený soudruh.

  OdpovědětVymazat
 12. Zajímavé je, že Bosák mistroství v Rusku nebojkotovat. Mohl je třeba do p.....

  OdpovědětVymazat
 13. Kalousek, Bosák, proboha, to je ubohost. Do jakých sraček až to člověk může spadnout. Nuly, nýmandi, nic. Mít takovou ludru v rodině, tak emigruji.

  OdpovědětVymazat
 14. Mít takovou ludru jako Bosák v rodině tak ho položím před jedoucí vlak na koleje pro výstrahu ostatním,oni pak budou jinak zpívat.Zatím nemají strach,tedy mají jen ze svých nadřízených hajzlů,ale všeho dočasu.

  OdpovědětVymazat
 15. Nechte Bosáka žít.Je to jenom tupý hlasatel toho,co po něm žádají nadřízení.Komentovat fotbal mu ještě jakžtakž jde,ale s tím ostatním je na štíru.Ať si zaslouží své jidášské groše.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 16. Včera opovídal Bosák nějakému tazateli na fb. "podívej se do zrcadla a uvidíš idiota". Naprosto stejně inteligentně se vyjadřil nedávno na fb. Toploánek, napsal "tůdle nůdle". Připadá vám to normální ? Tady budou jako kolovrátek donekonečna připomínat Jakešův projev z Hrádku, ale že máme v současné době na tak významných postech kvanta debilů, že by nam svět mohl závidět, tak o tom se taktně mlčí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 17:55 Jakeš je absolvent Baťovy školy ze Zlína, jeho smůla je v tom, že působí nesympaticky.

   Vymazat
 17. Nevím čím se provinil pan BOSÁK, asi tím že říká pravdu, nebo málo chválil nevychovaného Putina . Vy místní zoufalci zvracejte dál ,ale pan Bosák si bude komentovat poble svejch not .Tupouni

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 18:20 Řekl jste to přesně: "pan Bosák si bude komentovat podle svejch not". Račte chápat při vašem vzdělání, že právě o tom většina zde mluví. Pan Bosák místo objektivního zpravodajství komentuje podle nějakých not. Ve VEŘEJNOPRÁVNÍM médiu, které to má ZE ZÁKONA zakázané.

   Vymazat
  2. 18:41 Mysím, že jste to dotyčnému vysvětlil celkem polopatě, že by i opice neměla problém to pochopit, avšak v tomto případě(18:20), je to zbytečná zráta času.

   Vymazat
 18. 18:20
  To víš,ve tvejch vlhkejch snech se vrátí udavač Hejvl na bílém koni,vole☺☺☺☺!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 19. Také jsem byl jak opařenỷ když Bosák prohlásil že se tam ms nemělo konat.
  Vždyť to bylo nádherné mistrovství .
  Konečně jsme viděli že Rusko není jen zapadákov , ale krásná země . Chcete aby tam vládli podobní ožralové jako Jelcin ? Nebo kurv....
  jako pusy ryot ? Kdeže arabský jaro , pořádek musí bỷt . Fandím Putinovi a děkuji rudé armádě za to že jsme .

  OdpovědětVymazat
 20. Ten spisovatel Žáček je je tím dobrým básníkem ( Na co jsou maminky..), nebo ten z toho zbytečného Ústavu. Nějak se v té zprávě ztrácím. V.J.Horák

  OdpovědětVymazat
 21. Prosím vás , ten tupej Bosák je to samý so byl za socialismu Slepička. To takový Gabo Zelenaj , to byl borec - když jste si pustili jeho rozhlasový komentář a k tomu TV - to byla sranda, ale nikdy nikoho nezostouzel.

  OdpovědětVymazat