Reklama

pondělí 9. července 2018

Už to pomalu začíná být trapné.


VIDLÁK
9.7.2018   blog autora
Původně jsem chtěl pokračovat v zemědělském seriálu, ale musíme se dnes pověnovat opakovanému anglickému vtipu o novičku.
Kousek od agenta Skřípala se otrávili další Britové. Zase jsou dva, zase se jistě ví, že to byl novičok z Ruska a naši otrávení to zase nejspíš přežijí. I když teď by mohli na MI5 změnit scénář a mohli by je nechat umřít.

Zase se opáskovaly ulice, zase běhají chlapi v atombordelech a zase se nenašlo nic z čeho se doopravdy otrávili. Jako kdyby se objevil Džejms Bond, stříknul patřičnou látku, počkal až oběť padne a pak vše zase perfektně uklidil. Otrávení jsou dva, nikdo další. Jen ten Putin je jistota.

Ale řekl bych, že to podporuje moji teorii. Agent Skřípal něco pašoval pro tu jejich slavnou laboratoř. Tajná operace, či tak něco. A nějak se to nepovedlo. Případně ještě jednoduššeji. Z laborky unikly nějaké ampule. Přišel zlodějíček, šel po mobilu a odnesl si zajímavé zboží, které teď trousí a neumí s ním zacházet. Tu a tam pak má někdo smůlu.

Ale vysvětluje to ty geniální anglické doktory, kteří podávají tu správnou protilátku bez jakéhokoliv prodlení. Zřejmě se tam někde přísně tajně něco ví. Možná to raději ani neřekli Terezce Májové a tutlají obrovský průser.

Tolik k Novičoku...

A ještě krátce shrnu uplynulé dny a hektické jednání mezi Merkelovou a zbytkem EU o migraci:

Po třech letech od celého rozjezdu migrační krize, po tisíci kecech, vyhrožování, ztrapňování, apelech na humanitu a vysvětlování blbým východňárům, jak jsou xenofobní, dostali jsme se do bodu, kdy Němci a Rakušáci říkají zhruba to, co říkal Orbán už v roce 2015 a dělají to, co jsme dělali před třemi roky.

Dokonce to došlo tak daleko, že už neprosazují kvóty. Trvalo jim tři roky, než pochopili to, co u nás vědělo každé malé děcko.

Samozřejmě katastrofa se už stala. Po Evropě běhají statisíce lidí, které nikdo nechce. Každý den připlují další lidé do Itálie i Řecka, je tu hromada bezprizorních lidí a nikdo neví, co dál s nimi. Po skvělých výsledcích integrace německých i švýcarských fotbalistů už vědí i v tom Dojčlandu, že to všechno byly jenom kecy.

A tak se hraje stará osvědčená hra - Černý Petr. Nic jiného to není. Prostě se jen jedná a jedná, zřejmě se budou přesouvat lidi sem a tam a holt na někoho to padne a někomu ti migranti prostě zbudou. Vůbec to nesouvisí s dohodami, nesouvisí to se Shengenem, nesouvisí to ženevskými konvencemi. Jen se tahají karty a je třeba se zbavit té černé.

- - -

19 komentářů :

 1. A co Makrela, pane Chocholoušek, stále KVOTÁ, stále KVOTÁ... Zametat pod stůl se německy řekne MERKELN...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane kolego diskutére, z Vašho textu jsem trochu tumpachový, asi zavolám tomtu Chocholouškovi. V.J.Horák

   Smazat
  2. Pane Horáku, to byl přece humor!

   Smazat
  3. Nóóóó,to je opravdu čurýna.....

   Smazat
  4. Tak jo, už se směju. V.J.Horák

   Smazat
 2. Na to už nemůže skákat ani ten největší hlupák.

  OdpovědětSmazat
 3. Podívejte se na vystoupení zástupce AfD v Německem parlamentu, který řekl, že východní Evropané mají bohaté zkušenosti s okupací jejich území Osmanskou říší, okupací za II. sv. války a vědí jakou tragédii to znamenalo. Také řekl, že Německo vydírá státy východní Evropy tím, že jim vyhrožuje sankcemi, když nebudou přijímat uprchlíky, které do Evropy pozvala Merkelová a kterých od roku 2014 přišlo do Evropy víc jak dva miliony. Jsou to ale lidé, kteří se nechtějí přizpůsobit Evropským zvyklostem a jsou na úrovni devatenáctého století.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Poslední věta má chybu. Jsou na úrovni cca 12, - 13. století vývoje Evropy nikoliv 19.století.

   Smazat
  2. Merkelová a spol je to samé gestapo,jen jim schází ty koncentráky a obrovské krematória,jsou to úplně ti samí ďábli,nakonec budeme muset věřit v převtělení,co když Merkla je Eichmann ???

   Smazat
  3. A je to venku....Eichmannka.....

   Smazat
 4. Kvoty byly zruseny, aby vlk (lide) nazral a koza (migrace) zustala nedotcena.
  Kvoty se sice zrusili, ale pracuje se na jinych a efektivnejsich mechanismech.
  Kazdy, kdo jasa nad koncem kvot, jen naletel populistickym kecum.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jeden z efektivních mechanismů začala provozovat Sobotkova vláda. Prodej pozemků a nemovitostí např. Teplice, Dubí, a sever Čech. Z lázní uděláme akciovky, akcie prodáme např. společnosti z Bahrajnu(Lázně Buštěhrad?) a počkáme až přijdou majitelé. Však my vám ten Islám vnutíme.

   Smazat
  2. 20;46
   Souhlas,ale NIČENÍ LÁZNÍ UZENÁČEMA ZAČALO DALEKO DŘÍV!!!!!!

   Smazat
 5. Jen tak mimochodem, víte, že vám česká lžiTV zamlčela, že matka i otec zemřelé oběti pracují v chemické laboratoři v Porton Down? Asi už oba ztratili trpělivost s dcerou (alkoholičkou) a požádali cara Putina, jestli jí mohou podat jeho osobní ampuli. Není proto divu, že muslimský miniostr vnitra opět obvinil přímo Putina.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. P.S.: kvůli chlastu a drogám zanedbávala své tři děti

   Smazat
 6. Já si tipnu. Néco těm Britskejm okurkům utíká z travičského hnízda u Salisbury, z Porton Down.

  OdpovědětSmazat
 7. Nejhorší je že není ta štětka schopná říci udělala jsem chybu šlus konec migrace.

  OdpovědětSmazat
 8. To nebude první ani druhy případ ,to bude narůstat a nebude to po dvou ale hodně a násobně víc !

  OdpovědětSmazat
 9. How long does it take to complete this article? I have read through other blogs, but they are cumbersome and confusing. I hope you continue to have such quality articles to share!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.