Reklama

sobota 14. července 2018

V šedesátých letech mělo Švédsko pověst země s permisivním postojem k sexu - a dnes...

Jaroslav Loudil
14. 7. 2018
Západní demokracie dnes pokračují  v postupném rozkladu. Například ve Švédsku nyní začal platit nový zákon ZDE (po velkém a dlouhém úsilí mnoha: právníků, politiků, lobbistů a veřejných aktivistů), který upravuje a nařizuje, jak se mají lidé při sexu mezi sebou doma správně chovat. Osoba chystající se na sex s partnerem má nařízeno bedlivě pozorovat (přítelkyni či přítele), zda je po všech stránkách na sex připraven ,jeví dostatečné známky této - "připravenosti"  a ochoty.

Pokud se nejeví připravenost dostatečná, je nutné ji  oveřovat  formou vhodných dotazů  typu : "Takže, opravdu to chceš ? Tvé pohyby, postoje i výraz tváře mi zatím napovídají, že "vyladěnost" není zatím 100 %. Dle našich švédských zákonů nechci jít po  dnešní noci do věznice, jaký postoj  k sexu  tedy vlastně právě zaujímáš ?  Je to postoj : 1. Ochotný, 2.Neutrální či 3.Odmítavý ?  Zákon mluví jasně ! Nic nebude, jsi - li  dnes naladěna na body označené č. 2 a 3. Můžeš mi prosím sdělit svá stanoviska, Jsou pro mne důležitá.

P.S. Zákon tak ve Švédsku zavedl nové přestupky : "Znásilnění a pohlavní zneužití  z nedbalosti". Sazba jsou 4 roky. Pochybuji, že se Švédové ještě budou dále rozmnožovat. Každou noc se totiž budou švédští muži v posteli klepat strachy, aby nešli na 4 roky do basy , když je ráno práskne vlastní manželka !

https://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/evropa/sex-uz-jen-s-jasnym-ano-zakon-upravil-jak-soulozit_488615.html

18 komentářů :

 1. Tyto aktivity se spravne nazyvaji proprcany cas a je spravne je zakonem regulovat .Pri nadmernem sexu lide zteplaji a chudaci nekdy i domaci zvirata

  OdpovědětSmazat
 2. Psychopati a liberální pedofilové se úplně zbláznily. Jsem zvědav jak to budou vymáhat na slimácích pro ně je žena méně než koza.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 3. Právní stát je dobrá věc. Já mám doma Právní domácnost a na dveřích WC mám zákon stanovující členům domácnosti jak se správně vy*rat.

  OdpovědětSmazat
 4. Já nepatřím na Západ!!! Já jsem slušnej člověk, ženatej (s ženou) a dětma,který sem vychoval tak nějak po selsku. Nekradou, nelžou, ctí své manžele a manželky, pracují, neberou dávky, nedomáhají se dotací, pomáhají nám. Kariéru v neziskovce nebo ČT neudělaj, a tak se stydět za ně nemusíme.

  OdpovědětSmazat
 5. Představuji si, že jsem švédský muž a potřebuji mít důkazy proti falešným případným nařčením ze strany sex partnerky... tudíž si budu vše vždy natáčet a archivovat... a nedejbože, abych to musel pak poskytovat právníkům a soudům... či aby to nějak uniklo... :-)))

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jenomže podle GDPR nesmíte, bez souhlasu partnerky o ní nic zveřejnit, a máte po vtákách.

   Smazat
 6. To je prostě jenom další postupná etapa boje proti "bílému muži" a to ze strany především žen...Ženy zapomínají na to, že děti potřebují především fungující rodinu a ne právní předpisy na všechno (i když toto je v dospělosti - alespoň to předpokládám). Nakonec by bylo zcela v souladu s celkovou politikou EU, kdyby to bylo přijato ve všech zemích EU a ani bych se nedivil, kdyby se ještě mnohem přísněji trestalo "nucení" dítěte chodit do školy. A všechno to vlastně začíná slovy o svobodě ...
  A jak byste se divili po nějakém čase zákonu třeba o tom, že především a jen muž musí VŽDY a VČAS podle potřeby uspokojit pořádně potřeby druhé polovičky (polovičky manželství)? Pojďme již dnes přemýšlet o tom jak je nepozorovaně "ošulit", tak jak to ony občas předhazují nám mužům, že to jen předstírají ...!!

  K 0:59 copak tohle, ale ta sranda, když budete dokazovat, že jste svou "povinnost" vyplnil řádně, včas a k plné spokojenosti! A běda když to nebude mít žádoucí výsledek. Tedy potomka. Nebo nepotomka.

  OdpovědětSmazat
 7. Všechno špatne.Zpatky na stromy a zacit znova.

  OdpovědětSmazat
 8. strachy třást se budou i manželky, i když ony to nebyly, kdo využíval fyzickou převahu k přemluvení k sexu

  OdpovědětSmazat
 9. Tuším, že ony dámy, které si zákon vynutily, stejně i zákonodárci, kteří onen zákon uvedli v život, o skutečném a uspokojivém sexu nemají tušení. Beru za jisté, že nejméně, musí být frigidní.

  OdpovědětSmazat
 10. Anonymní15. července 2018 10:52
  Je-li cílem zkorumpovaných vlád, rozvrat evropských kultur, tak se Švédům ten zákon povedl. Ale kdo jim dovolil, rozvracet evropské kultury? Život v dostatku, nejspíš v lidech likviduje přirozené instinkty. Jinak si nelze vysvětlit tu apatii Západoevropanů, vůči jejich likvidaci. P.K.

  OdpovědětSmazat
 11. Musia zriadiť nové ministerstvo.
  MINISTERSTVO SEXU a SEXUÁLNYCH VECÍ.

  Bežní občan bude musieť isť na ministerstvo SEXU a SEXUÁLNYCH VECÍ alebo na patričný úrad, aby mu vystavili potvrdenie na sex!
  A z touto ptvrdenkou môže mať sex. . To znamená že Muž túto potvrdenku úkáže Žene, a ta to musí akceptovať, a a tak naopak Žena ukáže potvrdenku na sex, a Muž to musí akceptovať.
  Lebo inač hrozí porušenie zákona.

  A nie ako že vypisovať sexuálny dotázník, pred samotným činom. Či ma chuť, či sa nato cíti, a či je vždy pripravený!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To potvrzení na sex ale dostanou jenom ti vybraní a správně myslící (nebo nemyslící?), ostatní nebudou mít na něj zákonný nárok.

   Smazat
  2. No jo, ale co když manželce ukážu potvrzení, sex si oba užijeme, já ale potom neumyji nádobí, nebo nevynesu koš, a ona mě ze vzteku požene k soudu, a tam zapře, že jsem ji potvrzení ukázal? Pak budu v pérdeli?

   Smazat
 12. S opatřením švédské vlády spouhlasím. Sex má sloužit pouze k reprodukci a výhradně mezi oddanými partnery.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale to opatření reprodukci nepodporuje, ale naopak ji znesnadňuje, vy Ironiku.

   Smazat
 13. A co my buzeranti jak my k tomu prideme boooze bozicku fagotovej fletno ?

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.