Reklama

.

.

pátek 20. července 2018

Vazalské státy NATO trpí Stockholmským syndromem

Robert Billyard
20.7.2018 InformationClearingHouse, překlad Zvědavec
Stockholmský syndrom se týká jednotlivců, držených jako rukojmí. Po určité době rezignují na své zajetí a vstoupí do spojenectví se svým věznitelem. Je to podobné, jako když vězni, kteří jsou dlouhou dobu uvězněni, nakonec nechtějí opustit vězení. Vězení se stává jejich „přirozeným“ domovem a oni si vytvářejí strach z opravdové svobody a vnějšího světa.

Přesně tak je to i se zeměmi, a týká se to i vazalských států NATO.

NATO byla vytvořena po 2. světové válce jako obranná aliance, jejímž cílem bylo čelit hrozbě nyní zaniklého SSSR. Varšavská smlouva byla ekvivalentní obrannou aliancí SSSR, která byla v roce 1991 s rozpadem SSSR rozpuštěna. Aliance NATO měla být také rozpuštěna, avšak v duchu amerického triumfalismu dostala novou roli. I nadále ji ovládají USA, a stala se součástí globalizované válečné mašinérie.

Evropa byla osvobozena od Hitlerova Německa, jen aby ji hned vzápětí kolonizoval americký imperialismus. NATO sloužila tehdy i dnes jako efektivní způsob, jakým Spojené státy ovládají Evropu. Ovládání Evropy také brání tomu, aby samotná Evropa vytvořila pakt s Ruskem, který by představoval mocenský blok a otřesení dominance USA.

V Bruselu kanadský premiér Trudeau nabubřele prohlásil, že aliance NATO je dnes stejně důležitá, jako v době, kdy byla založena… „Zítřejší schůzka bude příležitostí pro všechny naše země znovu zasvětit své úsilí NATO, abychom tak demonstrovaly, že aliance je skutečně důležitá, že vykonává důležité věci, a že soubor hodnot a pravidel, které byly před více než 75 lety zavedeny kvůli obraně, jsou stejně tak důležité dnes, jako předtím,“ řekl Trudeau.

Je to ten stejný Trudeau, který propustil nejvyššího člena svého kabinetu a bývalého šéfa strany. Ministr zahraničí Stéphane Dion byl propuštěn, protože přišel s novými nápady na vytvoření kanadské zahraniční politiky, která by byla více nezávislá. S příchodem Trumpa však Dion musel odejít, aby vláda uklidnila Washington. Diona nahradila nekompromisní a rusofobní Chrystia Freelandová. Jak Trudeau, tak Freelandová v souladu s hlasitou západní protiruskou propagandou nespravedlivě útočí na Rusko, což se děje zcela pravidelně („hlasitý“ je zde nejdůležitější výraz, neboť očerňování Ruska na Západě je tak pandemické, stejně jako když je někdo podezřelý, protože se rozčiluje nad falešnými zprávami).

Když Trudeau napochodoval do Bruselu, choval se jako nováčkovský vedoucí pracovník koloniální správy, který poslušně pracuje ve službách mocných elit. Není obchodníkem s mocí, ale vášnivým obdivovatelem moci. Je schopen obětovat dobro své země pro větší slávu nefunkčního a zcela zkorumpovaného impéria, stejně jako ostatní lídři dalších vazalských států NATO. Všichni tito představitelé trpí Stockholmským syndromem.

Trump je oproti tomu dokonalým obchodníkem s mocí, který si vychutnává zastrašující uplatňování moci a zcela opovrhuje slabostí u druhých - na čemž se přiživuje. Impérium praktikuje nejvíce nevděčný prospěchářský parazitismus, neboť se přiživuje na přátelích i nepřátelích. Trump je skutečně bezostyšný, neboť již začal vyhrožovat, že zvýší výdaje na obranu pro členy NATO ze současných 2% HDP na 4%.

NATO má význam pouze jako jednorázová obranná aliance, která nyní slouží impériu jako součást jejího globálního militarismu. NATO není obráncem zemí, ale ničitelem. Mluví sice o obraně, ale všechno to jsou trestné činy. Vazalské státy NATO vědomě ignorují existenci Wolfowitzovy doktríny a Projektu pro nové americké století. Ignorují fakt, že USA mají celou planetu rozdělenou na vojenské velitelské zóny, že mají téměř tisíc vojenských základen, rozprostírajících se po celém světě. USA a jejich vazalské státy NATO mají přes 65% celosvětových ročních vojenských výdajů.

Není divu, že Trump se zoufale snaží vydolovat ze svých vazalů více peněz. Jeho země coby impérium má velké účty, které je třeba platit.

NATO jako obranná aliance je jen šaráda. Abyste mohli hrát tuto hru, musíte si určit, kdo bude ničema - tento účel splňuje Rusko. Stejně jako v době „studené války I“ Spojené státy opět hrají nejstarší a nejúnavnější hru i ve „studené válce ll“ - „Rozděl a panuj“. USA jsou válečný stát, stejně jako byla kdysi Římská říše. K udržení neustálého militarismu musí existovat nekonečná válka a nekonečná zásoba nepřátel - většinou vykonstruovaných. Svět musí být rozdělen na dobro a zlo. Napětí nemůže polevit, nemůže existovat žádná skutečná mnohostrannost. Progresivismus je blokován a ničen válkami. Ničíme si budoucnost, neboť ze zbabělé hlouposti vedeme nekonečné války.

Aby tato zbabělá hloupost vzkvétala, musí také existovat pandemie Stockholmského syndromu. Spousta bude postižených. Počínaje našimi politickými kariéristy, postiženými jsou i propagandistické mozky médií, ozdobené blábolením našich zhlouplých intelektuálních elit, a bylo to vtlučeno do hlav i lhostejné veřejnosti.

Toto je „psychologická aliance“ zkázy. Je nikým nezpochybňována, a jako taková rozhoduje o naší budoucnosti. Celá existence NATO je jen o velkých lžích, rukojmích a vyděračství, přičemž v dálce zní umíráček pro západní civilizaci.


NATO Vassal States Suffering Stockholm Syndrome vyšel 16. července 2018 na ICH. Překlad v ceně 305 Kč Zvědavec.

28 komentářů :

 1. Jestli mají vazalské státy syndrom, nebo ho nemají, nic to nemění na tom, že NATO je zločinecká organizace, jejichž představitelé se dopustili válečných zločinů, když bez souhlasu OSN vybombardovali bývalou Jugoslávii, Irák, Libyi a vše na základě vymyšlených, nepodložených důkazů. Nelze beztrestně zabíjet na světě lidi.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. hele ty hajzle, nazyvat obranu svobody a demokracir zlocinem svedci, co jsi zac... Rusko napada sve sousedy i vzdalenejsi zeme pravidelne, vrazdi v nich, krade... to je tvuj ideal ty odpornej ceskej smejde?

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  3. 7:23 odkud máš ty idiotské "informace" a svůj ubohý slovník? Na prvni pohled je jasné, kdo je agresor a kdo se brání. Moc koukáš na přílišnou ČT a málo používáš vlastní rozum.

   Vymazat
  4. Msta: Nám je jasné pro koho je dobré být v nato a o nějaké svobodě a demokracii si můžeš nechat jen zdát ty odpornej slouhovskej prozápadní šmejde. Rusko nikoho nenapadá jen tvoje usa staví nové základny a posílá tanky k Ruským hranicím.

   https://cz.sputniknews.com/svet/201807197744968-Putin-odpoved-Ukrajina-Gruzie-NATO/

   Vymazat
  5. Tady ten článek se hodí na mstu:

   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Prehrate-mozky-Safrovych-fanatiku-kriva-huba-Bakalova-komentatora-Zcela-mimoradnou-naloz-nenavisti-komentuje-radni-Knourek-544651

   Vymazat
 2. To znamená že politické vedenie členskej krajny NATO trpí tzv. Štokholmským syndrómom. A to aj napriek tomu že národ si myslí úplne niečo iné.

  Ak USA povedia že musíme isť do Grónska, Antarktídy, lebo tieto krajny ohrozujú záujmy USA, tak štátik zo strednej Európy musí tam ísť, lebo chce biť dobrým spojencom, a to bez ohľadu na to že nemá ani prostriedky na transport vojakov na Antarktídu, alebo rovno do Grónska. Na základniach NATO slúžia ako vrátnici, a údržbáry, aby NATO a USA nepovedalo že štátik zo strednej Európy je zlým spojencom.

  Prelety lietadiel NATO, ponad krajnu, na Humanitárne bombardovanie Juhoslávie, spôsobilo, že obyvateľstvo, kroky vtedajších predstaviteľov, trpiacich Štokholmským syndrómom, doslova odsudzovalo, a iniciovalo petície, za zastavenie preletov!

  Keď niekto neohrozuje záujmy našej krajny, tak proste nemusíme ísť bojovať za záujmy inej krajny!!
  Strašenie spojencov NATO terorizmom, vyvolávanie pocitu strachu u obyvateľstva, pred teroristamy, alebo rovno proti nejakému štátu na druhom konci zemegule.

  Príklad teroristi z Islamského Štátu, napadnú iba tie štáti, ktoré majú vo svete nejaké imperialné, alebo koloniálne záujmy.
  Ešte som nevidel teroristov útočiť na štátiky ako sú Komory, Narú, Monako, alebo Andora. Ale vetšinou napádajú štáti z nejakým spôsobom ovplivňujú celosvetové dianie.

  OdpovědětVymazat
 3. to zni jak komunisticka propaganda z 50 let,jak nekdo muze mit tak chore mysleni, kulecniku?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bože, zase jeden vymletý mozek pornojandou....

   Vymazat
  2. Co když v tomhle měli komoušové pravdu? To tě nenapadlo?

   Vymazat
  3. 7.21 Mstivý šašku, seš k smíchu .., nikdo o tvoje kydy tady nestojí, tak neopruzuj a odpal,..

   Vymazat
  4. 7:21 Celou noc byla dýmka s jandou a pak plácáš nesmysly

   Vymazat
 4. No to se tady sešla parta zastánců parazitů. Tramp měl říct rovnou že musí členové dobročinné organizace dávat do vojenských rozpočtů v přepočtu na obyvatele tolik co JUSEJ. Je to přece společenství rovnoprávných národů a jak ne, tak je dostanem do doby kamenné

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sluhove , nevylecitelny Kleptomani musi UKRAST vice nasich penez /aniz by se obtezovali se zeptat/, na rozkaz od Trumpa , aby mohli zakupovat od americkych zbrojnich prumyslu daleko vic , protoze Usaci jsou v krizi a vyrabi zmetky, ,tedy aby mohli take preplacet zlocineckou organizaci Wehrmacht nyni NATO..
   Tato byla a je schopna pouze prihlizet masakrum teroristu v Jugoslavii a v Afganistanu..A masakrovat civilni populaci.
   A plazit se kolem Ruskych hranic...Kdyz nepritel okupuje vcelou Evropu !!!
   Dalsi pak totalne zkorumpovany generalove maji za ukol to vse zhorsit tim ze hystericky jeci /jako stary baby/ o nebezpeci , ktery neni , a dostavaji uplatky a penize za zvyseni zbrojeni za jejich povyk jako nasledek...
   NATO je pak taky nejaka charitativni organizace /ty jsou daleko prospesnejsi/ pro ty nejhorsi zlocince a vrahy...
   Kdyz se ukazuje ,ze neni dost penez Trump muze jit i s NATO rovnou do prdele . Nikdo se ho nic neprosil. NATO je USA armada silenych Antikomunistu , kdyz komunismus uz davno skoncil..Herky Jerky!!! To presne ukazuje na silenstvi vsech EU-NATO zlocincu , kteri chteji valky aby se udrzeli u koryt.
   Trumpe klidne jdi do Hajzlu, nikdo te v Evrope nepotrebuje , ani tvoje hystericky zvasty a tvoje gangstersky vyderacsky methody jsou proti zakonum !!!
   Uz at jsi pryc...
   Prijd zas my k vam taky nelezeme , hovado!!1

   Vymazat
 5. Jó Justin, on byl od miminka tak nějak předurčen k oslnivé kariéře. Kromě levicově orientovaného intelektuálního rodinného prostředí, kde vyrůstal, je zde i jedna podstatně intimnější záležitost. Možná ne pravdivá, nicméně zajímavá. Viz obrázky:

  Justin coby miminko v 70.letech spolu s maminkou a ????
  https://i.guim.co.uk/img/media/48bf54f586b0ce974d93c1b2ffd1ef6a34775245/0_313_2700_1620/master/2700.jpg?w=700&q=55&auto=format&usm=12&fit=max&s=3c12c601cac69d4bdb6a5263ba9839e0

  Zde pro porovnání Justinův taťka, Justin a ????

  https://i.pinimg.com/originals/0c/70/4a/0c704aeef8ff69faaf98cfb9393b4329.jpg

  Zkuste si představit Justina s vousy jako ????
  https://i.redd.it/w29gll5g97oz.jpg

  OdpovědětVymazat
 6. Vidím, že zde diskutující rudé mozky se vlivem slunce opět zapařily.

  OdpovědětVymazat
 7. 12:19
  Ty zmlkni a vystřel zpátky na nočník ty velehavlovemeno,tam je tvoje místo!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 8. Co pak o to že vazalové v NATO mají ten syndrom ale dost těch vazalů má, co žrát, ikdyž je to bída tak jak u nás v 60tých letech.Momentálně v Rusku bude na pranýři Vladimír Vladimírovič kvůli té důchodové reformě. V. Kryl má hezkou písničku,, důchodce,, Tak milci Ruska honem do země zaslíbené. Aboj

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 13:48 - Tvoje hloupost se nebes dotýká.

   Vymazat
 9. 16:13 + 16:26 + 17:00, apod.:
  Svazáčku, jdi s těmi lži do čété lžeme 24 hodin denně, když pravdu neuneseš. Jejich náruč, a nejen ona..., je tak uvědomělým eurohujerům doširoka otevřena(nezapomeň - 24hodin denně:).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 17:34 Ty jsi asi již pochopil, že pravda je vlastě lež. Nemýlím se ?

   Vymazat
  2. 17:34 No, nejsem mezi posledními, kteří pochopili, že čété manipuluje, překrucuje, zamlčuje, lže, a že toto médium má za vynucené daně své vymyté oběti mezi takovými, jako např. 16:13 + 16:26 + 17:00, apod., kteří se podle toho projevují nejen na NR.

   Vymazat
  3. Oprava: 18:02 patří 17:42.

   Vymazat
 10. Další jóbovka pro kremelskou chátru. Nazarbajev získal ruský podpis pod sektorizací kaspického jezera (a tím i ropovod a plynovod TAP + Silk road) výměnou za tzv. "snížení bezpečnostních rizik v Kaspiku". Toť nedávno to Puťka podepsal. A ouha ouha, nepomohlo. Američané i tak do Kaspiku vstoupí, jelikož tam mají své zájmy. Vstoupí nejen obchodně, ale i vojensky. Jednak je zajímá TAP, druhak Silk road a třeťak chtějí mít dohled nad Íránem ze severu. Ale to nejhlavnější, chtějí mít dohled nad Kavkazem, to je priorita. A co je hodně ponižující, Rusko je bude muset pouštět přez volžsko-donský kanál, který krumpáčem vykopali mužyki, jejich fotrové - rabi. Takže budou i v Černém moři, dokonce přímo u Krymu, možná tam budou kotvit, plavit se pod tím jejich dočasným mostem, kterému už prasknul pilíř c.2. Ukrajina poskytne přístav v Mariupole.

  To vypadá, jako by si žena pozvala kolegu-hromotluka na návštěvu, muže poslala udělat kafe, a zatím s kolegou vklouzla do jejich manželské postele.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bože, tolik překroucených informací v jednom krátkém textíku, to se snad vidí jen u banderovců. Pokračuj, pokračuj, bavíš nás stejně jako klaun Ferdinand.

   Leo

   Vymazat
  2. Na Rusy nikdo nemá. Rusové v minulosti prokázali, že vydrží vše. Když člověk uváží, kolik toho Rusové, na rozdíl od třeba USA, museli za posledních 100 let vydržet, tak musí uznat, že to, co dokázal Putin, se rovná skoro zázraku.
   Proti Rusku stojí celý Západ, a škodí Rusku co to dá.
   A přes to všechno, Rusko vzkvétá.

   Uvidíme, jak to předlužený Západ, s tím svým multikulti, gender, výsadami pro menšiny, s armádou "ženatých" buzerantů, ustojí.
   Ať žije nepřemožitelné Rusko!

   Vymazat
 11. Panu autorovi palec nahoru, a NR díky!

  OdpovědětVymazat
 12. Když tady čtu mistní ohlasy, tak se divím, že tu nemáme občanskou válku.Nevím, kdo sem infikuje tolik nenávisti ale je v tom cizí,ďábelský záměr.Náš národ je geneticky holubičí,slušně vychován a odbrzďuje jen při fotbale a v hospoďě při pivu. Prosím, ...názorů buďme rozličných, však...nestaňme se hovady.

  OdpovědětVymazat