Reklama

neděle 29. července 2018

Věděli příliš mnoho


27.7.2018 OrientalReview, překlad Zvědavec


Země Západu použily Izrael k evakuaci členů Bílých přileb z jihu Sýrie. Nemohli si dovolit, aby padly do rukou syrské vlády – aspoň dokud jsou ještě naživu.Hlavní obránci lidských práv


Damašek téměř dokončil osvobození jihozápadu Sýrie. Vojenská operace Bazalt byla extrémně úspěšná a vládě umožnila opětovně získat kontrolu nad okupovanými provinciemi Quneitra a Daraa (v současné chvíli zbývá syrské armádě osvobodit od džihádistů ještě malou část území). Mnoho místních oddílů prostě kapitulovalo. Ozbrojenci, kteří chtěli zůstat, prošli procedurou usmíření s úřady, zatímco ostatní byli naloženi do zelených autobusů a posláni do Idlibu.

Nicméně mezi těmito ozbrojenci byli některé cenné exempláře – členové „Syrské občanské obrany“, či, jak jsou známější, „Bílé přilby“. Pokud by byli zadrženi jako zajatci, představovalo by to vážný problém pro USA a jejich spojence, protože členové této organizace toho mohli před kamerami hodně říct. A škody způsobené jejich prohlášeními by byly mnohem hroší, než důsledky prohlášení Hassana Diaba – chlapce, kterého „Přilby“ uvedli jako oběť chemického útoku v Douma – který sdělil, že útok byl zinscenován fotografy. A bylo by to o tolik horší prostě proto, že Bílé přilby – či aspoň jejich vůdci – věděli příliš mnoho.


Toto není Aleppo v Sýrii, ale ulice v Evropě, kde byl uspořádán protest „zachraňte Aleppo“. Herci pózující ve falešném prachu a krvi dokázali, jak snadné je pro kohokoliv vytvořit „válečné oběti“ kdykoliv, kdekoliv.

Bílé přilby byly nejdůležitější zbraní Západu na propagandistické frontě syrské války. Fungovaly jako místní aktivisté za lidská práva, kteří pořizovali fotografie a natáčeli videa o „chemických útocích“, které ten „krvavý krutovládce“ prováděl proti vlastním lidem. A na základě právě těchto „faktů“ USA a jejich partneři uvalovali sankce na Damašek a prováděli odvetné údery ve formě útoků, které by nebyly ničím jiným, než kobercovým bombardováním, pokud by Moskva tvrdě nevarovala před následky těchto útoků.

Vymkli se z rukou


Syrské úřady, stejně jako Moskva, Teherán a všichni ostatní, kdo se aspoň na chvilku zamyslel, přirozeně varovali, že tyto údaje jsou nespolehlivé a že Bílé přilby jsou ve skutečnosti PR službou teroristů, jejichž členové usekávají po odložení těchto bílých přileb svým zajatcům hlavy, stejně jak to dělají jejich neopřilbované protějšky. A aby zarazil jakékoliv narůstající pochybnosti, Západ začal vytvářet obraz Bílých přileb coby hrdinů bez bázně a hany -- coby bojovníků za lidská práva, kteří zachraňují obyčejné Syřany z trosek, které byly vytvořeny, když Assadovy jednotky bombardovaly poklidné vesnice. Podle oficiální báchorky zachránily Bílé přilby od r. 2012 celkem 80,000 životů – a některé lidi přímo před kamerami, kdy následně „vážně ranění“ vstali a utekli někam jinam, aby mohli být hrdinsky zachráněni opět. Film o nich dokonce získal Oskara. To znamená, že žádný slušný a přímý člověk (včetně expertů OPCW) by neměl chovat jakékoli pochyby, že tyto obrázky – pořízené kdesi mobilními telefony – předané jim Bílými přilbami jsou vším možným, jen ne skutečnými důkazy o chemických útocích provedených Assadem.Časem se vztahy mezi Američany a Přilbami zhoršily – částečně proto, že nová vláda v Bílém domě pochopila neúčinnost syrské fronty v bitvě proti Íránu a nechtěla se do toho zaplést. Při plnění příkazů těch, kteří naopak měli zájem na dalším zatažení USA, Přilby zinscenovávaly stále více podvodných historek a pokoušely se zatáhnout Trumpa do války, což byla jediná šance, jak mohl proti-assadovský odboj zvítězit. Nebylo pak překvapením, že Spojené státy nejdříve zastavily financování této organizace, a pak, když pokrokově smýšlející veřejnost začala být pobouřena porušováním práv hrdinů boje proti krvavému diktátorovi, Washington souhlasil, že přesto poskytne několik milionů dolarů, aby „hrdinové“ mohli pokračovat v práci do konce roku. Nicméně Washington nebyl připraven nechat je na holičkách – tito lidé věděli příliš mnoho a nesměli skončit v rukou Bashara al-Assada.


Tak ty chlápky zabijme


Vlastně existovalo ještě pár dalších možností. Například mohli nařídit pár vražd a pak tvrdit, že tyto odstřelovače nasadil ten „krvavý diktátor“, který se evidentně rozhodl pomstít na syrských hrdinech za to, že odhalovali jeho zločiny. To by bylo jak levnější, tak bezpečnější. Ale byly tu dva problémy. Především do toho byly zapojeny stovky lidí. Někdo mohl vystřelit nazdařbůh a přeběhnout k Assadovi. Zadruhé, vytažení tohoto nástroje ze skříňky na nářadí by poškodilo jejich pověst – další potenciální loutky v jiných konfliktech by se prostě příliš bály s nimi v budoucnu spolupracovat. Abych parafrázoval Roosevelta, „možná jsou to zkurvysyni, ale jsou to naši zkurvysyni“.

Členové syrských Bílých přileb a jejich rodiny jsou evakuováni z jihu Sýrie Izraelem, v rámci mimořádné humanitární operace v noci 22. července 2018.

A to je přesně důvod, proč Západ rozhodl stáhnout Bílé přilby z jihozápadu Sýrie. A musely být staženy co nejrychleji – Syřané převzali kontrolu nad jordánskou hranicí, a „PR maníci“ byli chyceni v pasti na malém proužku podél Golanských výšin. A podle Benjamina Netanyahua musel čelit této situaci, když ho americký prezident Donald Trump a kanadský premiér Justin Trudeau požádali, aby zorganizoval evakuaci Bílých přileb a jejich rodinných příslušníků, neboť „lidé, kteří zachránili životy, byli nyní sami v ohrožení života“. Izraelci je nejdříve převezli do své země, než je pak předali Jordáncům.

Podle oficiálních údajů bylo celkem staženo 422 lidí (Bílých přileb a členů jejich rodin). Nyní jsou drženi v tajném úkrytu v Jordánsku a během tří měsíců budou přesídleni do Británie, Kanady a Německa. Daleko od kamer. A protože údaje o jejich následném pobytu budou přísně utajeny, nikdo nebude schopen zabránit Západu, aby v tichosti ty nejdůležitější a nejnebezpečnější z nich vyvraždil. Zkrátka pro jistotu.


They Knew Too Much vyšel 25. července 2018 na Oriental Review. Překlad v ceně 399 Kč Zvědavec.

66 komentářů :

 1. " A protože údaje o jejich následném pobytu budou přísně utajeny, nikdo nebude schopen zabránit Západu, aby v tichosti ty nejdůležitější a nejnebezpečnější z nich vyvraždil. Zkrátka pro jistotu."
  ==================================
  Opravdu se nestydíte ani trochu, publikovat takové zjevné sračky? Opravdu nevidíte jak je to směšně hloupoučké?

  Pak se tuze divíte, že tzv. "alternativní žurnalistikou", v překladu hromadě smyšlených, propagandistických, absurdních sraček, lidé opovrhují a jste jen pro smích.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ty troubo v jednoduchosti je sílá najivko.A že ten poblbanej západ jej používá je všem jasno jen né tobě TROLLE.Že je alternativní žurnalistika jedna velká sračka víme všichni jen zase ty ji máš hodně pokroucenou.Naštěstí sračky v dnešní době jsou rychloctí zvuku odhaleny.Nevíš co je rychlost zvukz ,proto píšeš voloviny ,VOLE!!!!!Je opravdu sprosté publikovat sračky,směšné a hloupoučké ale bohužel hlupák jsi ty.Je potřeba ty TROLLE hodně číst,hodně ale hodně porovnávat,hledat hodně ale hodně zdrojů a konfrontovat je.Potom nezůstaneš na úrovni debilnosti kterou zde plodíš OSLE.Pro anonym 29.července 2018 9:06.Zavolej Štětinovi a Kocábovi ,oni ti to vyjasní ,debilové.

   Vymazat
  2. Kde máte vy lháři důkazy,že jsou to sračky.Ono ohlupovadla vám pomotala hlavu a vy nevite či jste.
   Nekrmte nás lhanim,vime svoje tak se dejte vycpat nikdo vám už věřit nikdy nebude ani kdyby jste se později snažil napsat něco jak píšete ze svého světa sraček..

   Vymazat
  3. Je tu odkaz na originál. A v tom originále to tak je. Překladatel si nic nevymyslel.

   Vymazat
  4. Tak proč by neměly přilby promluvit, když už jsou v bezpečí? Cožpak na území Izraele by si Asad dovolil je odkráglovat? Je to stejné jako ten bájný Skripal. Nikdo ho neviděl, ani na lůžku, ani po propuštění, jenom dcera vystoupila a nic víc. Proč najednou strach o život nějakých marginálních záchranářů? Proč jsou tak důležití? Proč nepromluvili?

   Vymazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  6. Keby naivita kvitla chlape, tak ta spoza tulipanov neni videt

   Vymazat
  7. To ceka i tebe, uzitecnej idiote..

   Vymazat
  8. Pro trolly:

   Výtah z článkŮ Mediální válka o Sýrii je soubojem PR agentur, manipulací a propagandy a Proč 80 syrských dětí roztrhaných na kusy není „beautiful“ a nestojí Trumpovi a EU ani za slovo

   Napsala Markéta Kutilová, česká novinářka, která několikrát navštívíla Sýrii a rozhodně není proruská.
   Oba články publikovány na stránkách CT24, což by měl být pro místní trolly dostatečně důvěryhodný web. Žádná profláknutá prokremelská alternativa. Nýbrž opravdu seriózní zdroj - CT24. Odkazy na články na konci příspěvku.


   V okolí Idlíbu operují desítky milic, které jsou většinou džihádistické - prosazují saláfismus - tedy radikální směr sunnitské větve islámu. Tyto džihádistické skupiny bojují proti Asadovi a zároveň často i mezi sebou. Jedno mají ale tyto skupiny společné - zdroje financování a logistické podpory, která jim plyne ze sousedního Turecka. Přes Turecko přichází také podpora ze Saúdské Arábie a Kataru. Na rozdíl od IS neukazují tito syrští rebelové jen násilí, ale hlavně utrpení - a hle, ono to funguje ještě líp. K DOKONALOSTI VŠEHO VIDÍTE VŠUDE NA FOTKÁCH JEJICH ZÁCHRANÁŘE, tzv. bílé helmy, na něž ve světě běží velký fundrising. Člověk neznalý situace má ze zpráv pocit, že Bílé helmy pracují v celé Sýrii, a ne jen na malém území pod kontrolou skupin, které vyznávají radikální islám. Džihádisté na svoje území nepouští žádné zahraniční novináře. Zahraniční média jsou tak de facto odkázaná na tyto zcela závislé zdroje produkované jednou stranou konfliktu. Všechny zprávy o rebelech a životě civilistů na jejich území se dostávají do světa jen přes JEJICH vlastní tisková centra, kterých mají několik jak v Sýrii, tak v Turecku. Vedou tak vlastní sofistikovanou a moderní mediální válku. Novináře zvnějšku pouští na své území jen výjimečně.

   https://ct24.ceskatelevize.cz/nazory/2085873-medialni-valka-o-syrii-je-soubojem-pr-agentur-manipulaci-a-propagandy
   https://ct24.ceskatelevize.cz/nazory/2109170-blog-proc-80-syrskych-deti-roztrhanych-na-kusy-neni-beautiful-a-nestoji-trumpovi-a-eu

   Stručně - to, co nám oficiální média předkládají, přebírají z oficiálních zdrojů islamistů, neb řečeno slovy naší velvyslankyně, paní Evy Filippi už v roce 2012, umírněná opozice v Sýrii neexistuje, existují pouze ozbrojení bandité (celý rozhovor s paní velvyslankyní zde https://www.ceskatelevize.cz/porady/10095426857-interview-ct24/212411058040827/).

   Vymazat
 2. Proč utíkají bílé přilby , když jsou to záchranáři a zdravotníci ?
  Pročpak neutekli doktoři a zdravotní sestry ? Marčelíno

  OdpovědětVymazat
 3. Ať je to jak je to, aspoň si lidé v Sýrii oddechnou od takové nespravedlnosti a ma tady v " demokratických" zemích od nestoudné masáže. Tedy aspoň doufám

  OdpovědětVymazat
 4. Přečtěte si dějiny USA a snad budete mít úplně jasno kdo je tu všivák a kdo normální.Pokud vám to nedocvakne není pomoci,umřete jako Blbón Nejapný.Globální přediktor,+ -,si vyjasňují situaci do které svět dostali.Někdo napsal:vojenskoprůmysloví komplex je tak prorostlí do světové ekonomiky že její metaztáze už zasáhli hlavní orgány a terapie bude hodně bolestivá.Proto přeji Trumpovi a Putinovi hodně štěstí jinak jsme v ryti.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A co takhle zkusit psát česky. Y a I se nepíší podle toho, co je blíže na klávesnici. Jinak bych souhlasil

   Vymazat
 5. Jo to by bylo pěkné udělat s nimi v Damašku soud který by přenášeli média do světa. To by byla konečně role pro ty komedianty.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pro 13:11

   To, co nám oficiální média předkládají, přebírají z oficiálních zdrojů islamistů.

   Viz můj příspěvěk i s odkazy na články české novinářky Markéty Kutilové, která válečnou Sýrii několikrát navštívíla.

   Vymazat
 6. Ta stupidita proruských vebu už dosáhla nejnižšího dna smradlavé žumpy.Proč tu demagogii nemažou příslušné uřady?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vrchní cenzor promluvil....!

   Vymazat
  2. 12:41 Je dokázáno ,že blb chce být oblbován . Tak že dál věřte demagogii ,par. listy, sputnik, zvědavec,protiproud.....Pro vás a podobným jednoduchým lidem je podstatné to, že každým článkem pomlouvají ZÁPAD. Lhostejno jestli to je pravda nebo ne.Dál sněte svuj sen ,že se něco vrátí před 89rok .NEVRÁTÍ.

   Vymazat
  3. Pomlouvající a slabomyslný 11:55 nás chce posunout ještě hlouběji do fašismu. Ukázal, kam míří jejich bezmocný vztek. K cenzuře, trestům, vylučování, k "jediné správné státní pravdě". A pak se diví, že jsou po právu nazýváni PRAVICOVÝMI BOLŠEVIKY.

   Vymazat
  4. 13:15 Dvořáku PRAVICOVÝ BOLŠEVIK, tak ty se ktěm slabomyslným přihlas jako první.Nepokládám jako cenzuru , pokud je článek tendenční a jasně prolhaný a těch je na proruských vebech naprostá většina.

   Vymazat
  5. Vy v13:15 jste notorickej podporovatel těchto přihloupejch polopravd .Ten váš FAŠISMUS, především hledejte na těchto vebech,které popisuje příspěvek nad vámi

   Vymazat
  6. Dvě hloupá stvoření (13:55 resp. 15:06) schovávající svou duševní omezenost do anonymity nejsou schopna posoudit to, co běžným lidem je zcela jasné. Západ vede proxyválky prostřednictvím všelijakých kriminálních a fanatických struktur pod propagandistický krytím zkorumpovaných médií. Ale dušinky prosté stále věří, věří a věří a samostatně myslící lidi by chtěly upalovat.

   Vymazat
  7. 29. července 2018 11:55
   Tak proč sem lezeš tupče.
   Václav

   Vymazat
  8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  9. 14:53 Pane Dvořáku misto toho ZÁPAD vede-přepište na RUSKO vede prostřednictvím fanatických vebu elektronické války a budu s vámi souhlasit.Jinak jste mne rozesmál,že vy a vam podobní co se s láskou rochníte na těchto pochybných vebech, jste SAMOSTATNĚ MYSLÍCÍ. Vdyť ty palice máte vymydlené tímto sajrajtem ,tak jak samostatně myslící.A takové ublížené chudinky jako vy a vám podobní , nemusí nikdo upalovat . Po několika málo letech po vás neštěkne ani pes viz komouši se 7%

   Vymazat
  10. 15:32 A doufám ,že začnou u tebe.

   Vymazat
  11. 15:38 Zkuste místo nadávek argumetovat. O "fanatických" webech toho slyšíme hodně, ale vždycky je to bez konkrétních příkladů. Dokonce ani odborníci z CTHH nemohou nic najít. Je zvláštní, že kromě osočování a nadávek se takoví "uvědomělí" jako jste vy na fakta nezmůžou. Ono také bojovat proti pravdě jinak nejde, že?

   Vymazat
  12. 17:12 Tak vy chcete říct , že aronet, sputnik,zvědavec, nová rep. a další proruské veby šíří pravdu? jste tak hloupej? Ano šíří ,ale pouze tu vaši kremelskou. Ty příklady si najděte sám, není to tak těžké.

   Vymazat
  13. Pro 18:37, a jemu přizvukující hlupáky:
   "Třesu se někdy o svou vlast, když pomyslím na to, že Bůh je spravedlivý.“ – řekl Thomas Jefferson.
   Jste "nespravedliví" ze své podstaty, a měli byste se taky třást.

   Vymazat
  14. A které weby anonyme 18.37 - šíří pravdu? Ty proamerické? Ano, šíří pravdu, ale tu tvoji, americkou, a ty sám jsi blbej, jak daleko vidíš, a ještě za roh. Příklady si najdi taky sám - vůbec to není těžký.

   Vymazat
  15. Je zbytečné se hádat s omezenými proamerickými bolševiky, pro které je každý samostatně uvažující člověk jen "ruský šváb".

   Nemají důkazy ke svým tvrzením, nechtějí vidět fakta, pouze slepě věří. A vztekají se, vlak jim ujíždí, svět je proti nim a odvahu nacházení v anonymitě a nadávkách. Naštěstí jich není moc. Nás je většina.

   Vymazat
  16. 18:37 Takže znovu, konkrétního nic? Pravda není "kremelská" ani "americká". Pravda je to, co neodporuje faktům, zdravému rozumu a životním zkušenostem. Můžete tisíckrát tvrdit, že "císařovy šaty" jsou nádherné, ale skutečnou pravdu řekne jen ten, kdo nemá důvod lhát.
   Konkrétně k Bílým přilbám. Není snad logické, že si je odvezli jejich "páníčkové"? Kdo jiný by na nich měl zájem? Zkuste alespoň jednou odpovědět bez marné snahy někoho urazit.

   Vymazat
 7. To nejsou stupidita . To je demokracie . Američané podporovali taliban , al-kajdu v Bosně . Slovanské obyvatelstvo přijelo zabíjet na dva tisíce islamistu . Proč nám to nepřipomíná čt ? Srebrenici budou ukazovat stále dokola . Když je to proruský veb , tak bych chtěl pozdravit Ruský národ a hlavně aby věděli že my Češi jsme proti válce s národem jehož dědové nás osvobodili od fašismu . To že po válce vyhráli v ČSR komouši volby to už je jiná kapitola .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. není-je to výsledek hosp krize, střílení do dělníků, mnichovské zrady.válečných událostí.

   Vymazat
  2. Máte pravdu.

   Vymazat
 8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 9. Asi jako Skripalovi. Posloužili, aby jim v zájmu jejich ochrany byla změněna identita. Nejlepší způsob, jak se někoho zbavit. Lidi ztratí rodiny a přátele. Prostě všechny, kdo by je mohli postrádat. A potom už může nastat samotný akt likvidace.

  OdpovědětVymazat
 10. tento starší článek to popsal také: https://aeronet.cz/news/evakuace-bilych-prileb-ze-syrie-probehla-na-zaklade-dohody-mezi-vladimirem-putinem-a-donaldem-trumpem-v-helsinkach-rusko-melo-v-obkliceni-agenty-cia-a-mi-6-v-roli-bilych-prileb-hrozilo-odhaleni/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je tomu tak. Celé to byla jen krycí akce na vývoz západních specnazovců ze Sýrie, aby s nimi nebyl uspořádán mezinárodní soud buď v Sýrii nebo v Moskvě. Ty by byl průser pro "demoktatický" Západ. Co za to Západ musel dát za ústupky V.V. Putinovi zatím neí zcela jasné. Zřejmě musel "strpět" sumit Trump-Putin, asi se Pindosové letos vypakují ze Sýrie, když už "porazili" ISIL...

   Vymazat
  2. 15:37 Obdivuji tyto malé ČESKÉ konspirátory.Čím větší blbinu vymyslí, tím více potlesku.Tak tohle muže sesmolit pouze a jenom proruskej trouba. GRATULUJI.

   Vymazat
  3. 15:48 Obdivuji vaši zabedněnost. Článek je přetištěn, konstatuje holou skutečnost, jen opravdový, ale opravdu opravdový hlupák, věří pohádce o humanitární neziskovce Bílé helmy.

   Vymazat
  4. 15:48 Jaká je podle vás pravda? Bílé přilby se vydávají za něco, jako je Červený kříž. A už jste někdy viděl, aby se Červený kříž odněkud evakuoval?

   Vymazat
  5. 17:00 Použiji vaše bláboly- jen opravdu ,ale opravdu opravdový hlupák, věří přetištěné pohádce.Jak jinak rusák opět KŘIŠŤÁLOVĚ ČISTÝ. Už jste tou ruskou nevinností opravdu ,ale opravdu trapní. Obdivuji vaši politickou ZABEDNĚNOST. Z ruska nikdy nepřišlo nic dobrého. TO VY RUSKÝ SLOUHA NEMUŽETE NIKDY POCHOPIT.

   Vymazat
  6. 13:26 JO ARONET, tak to jo .TÍM JSTE ŘEKL O VÁS VŠE

   Vymazat
  7. 18.19 Měl bys pochopit že pravda se hledá. Ty se ale stavíš k pravdivým názorům tak, že musíš tvrdit vždycky opak. To dělají magoři kteří to mají v hlavě naruby. Ty se chováš zrovna tak a jsi proto nemocný člověk, který jenom provokuje.

   Vymazat
  8. A odkud přichází tedy to "dobré"?? Přiblblej nenávistnej troubo 18.19? A jestli jsi tak připodělanej z USA -proč tam už dávno nejsi? Už tě mohl někde nějakej ten šílenej střelec odstřelit, a byl by od tebe pokoj. Sbal se a odprejskni.

   Vymazat
  9. e zarážející, že se tu rozčilují blouznivci, kteří o podstatě a úloze Bílých helem a jejich trapasech v Sýrii nevědí zhola nic. Kurva chlapi, už si konečně o těch džihádistech v bílých helmách něco přečtěte a přestaňte informovaným lidem nadávat.

   Leo

   Vymazat
 11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 12. Nechci nálepkovat, kdo je hloupý a kdo ne, ale jestliže poslouchám a čtu jen jedno a to samé, samozřejmě nemám přehled a věřím, že to co mi veřejnoprávní media naservírují je pravda, ale chytrému člověku by se to nikdy nestalo. Jestliže chci věřit co mi tato media naservírují, nepletu se do diskuse lidí, kteří si rádi prověří to co se jim předkládá jako ta jediná pravda. Kolik bylo už takových akcí kdy Amerika podporovala nepřátele jejich nepřátel, kteří byli v tomto případě jejich přáteli. Třeba Afganistán atd.......

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vy si nic neprověřujete, proboha! Sežerete s chutí jakékoli hovno i s navijákem a oblizujete se po té
   dobrotě až za ušima. Stačí aby to hovno bylo dostatečně protizápadní.

   "A protože údaje o jejich následném pobytu budou přísně utajeny, nikdo nebude schopen zabránit Západu, aby v tichosti ty nejdůležitější a nejnebezpečnější z nich vyvraždil. Zkrátka pro jistotu."

   Takové bludy přece svéprávný člověk nemůže brát ani na sekundu vážně.

   Vymazat
  2. 19.01 Magore, ty tady argumentuješ svéprávností, hahaha .. Tebe nikdo likvidovat nemůže, byla by to nevyčíslitelná ztráta exota z panoptika českých magorů Mirda Kalousek, FX Doležal, ..
   Odpal a neotravuj, nikdo na tebe tady není zvědavej

   Vymazat
  3. 19:29 Nevím co máš proti panu Kalouskovi,rovnej chlap a zdatný rétor.Co se týče pana FX Doležala výborné a hlavně pravdivé články, Jak říkáš-magore odpal nikdo na tebe není zvědavej.

   Vymazat
  4. 9.15 Přesně, jak bylo o tobě napsáno, všechno v hlavě naruby, všecno co je pravda je u tebe lež, kdo je magor je u tebe genius, a ty si myslíš že jsi genius a seš jenom magor. Neumíš nic jen všechno obracet a papouškovat na ruby co někdo napsal. Nejsi člověk, jsi obyčejná opice.

   Vymazat
  5. 11:14
   Táhni smrdět na prouASSacký veby ty neužitečný kolaborantský havlozvratku!!!!!!!

   Vymazat
  6. A zase demokrati smazali příspěvek ,který nebyl vulgární ,ale byl proti rudejm .JSTE HORŠÍ JAK FAŠOUNI

   Vymazat
  7. 16;45
   Tak jdi ty havlotupožvásty tapetovat na Blicí listy,tam dostaneš ŘÁD PUSSYNKY UDAVAČE HAVLA!!!!!!!

   Vymazat
 13. „Bílé helmy“ – pěšáci amerického militarismu

  je článek běžně vyhledatelný a kdo chce více info:

  Manžel Jo Coxové byl se ženou napojený na americkou CIA a Sórošovu neziskovku v Sýrii. Rodina vypsala sbírku, ze které půjdou peníze Bílým přilbám!

  Co dodat???

  OdpovědětVymazat
 14. 19:01 Asi jsi moc rozumu nepobral. Spíš ti ten zbytek vymazala prolhaná ČT, protože nemáš na to, aby sis přečetl něco jiného než MfD a Lidovky. Odejdi na Novinky a neztrapňuj se tady.

  OdpovědětVymazat
 15. Bílé přilby utekli . Pracovali jen tam kde šlo kalit vodu .
  Teď by je potřeboval Porošenko .
  M.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Když už, tak ... bílé přílby utekly.... pracovaly.... ty přílby, takže v přísudku bude ypsilon. Ach ta čeština! Ta už začíná chybět spoustě plácalů. Dokonce i v článcích novinek, vedle toho, že už je to jen lacinej a šmejdovej bulvár, je řada hrubých chyb!!! A to je co říci, když novinář plácá, a ještě dělá pravopisné chyby. Ano, v ČR kdokoli, může dělat cokoli- nač jsme se bavili o plagiátech? Vždyť už začíná být úplně všechno jedno. Všechno je tím posraným navrch - tak oč ještě usilovat?

   Vymazat
  2. Já bych rád usiloval o to, abys milý anonyme 19:58, nebyl tak žlučovitý. Napiš, co se ti kromě správného pravopisu ještě líbí.

   Vymazat
  3. 19:58-Když už je všechno "posrané navrch" je lépe usilovat o plavání na hladině, než se uzavřít v ponorce pod hladinou!

   Vymazat
 16. Bíle přílby - nástroj teroristické propagandy - vystřílet!!!

  OdpovědětVymazat
 17. 9:39 A ty pujdeš první BLBE

  OdpovědětVymazat
 18. 15:05
  Omyl,havlokolaborantům jsme povinni u kandelábrů a na střelnici v Kobylisích DÁVAT PŘEDNOST!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 19. Kuci havlokavarnicki ja se vam divim , ze tady zaclanite , vzdyt mate spoustu prozapadnich webu . Jednoduse my proruski musime vykapat a pak uz nastane raj v zemi Ceske a ve svete !

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.