Reklama

středa 4. července 2018

Novičok v2.0: Nedaleko od Salisbury našli na lavičce další dva lidi v bezvědomí, celá oblast v blízkosti kultovního Stonehenge je uzavřena! Chemická laboratoř Porton Down vyhlásila pohotovostní stupeň, v oblasti jsou rozmisťovány chemické jednotky, policie a armáda. Místní lidé jsou v šoku, někdo roznáší po oblasti chemickou látku? Snaha o zmaření summitu Putin-Trump v Helsinkách? Neoconům teče do bot!


- VK -
4.7.2018 AE News
Poslední kroky Londýna ukazují, že kauza Skripal není ještě zcela mediálně vyčerpána a Londýn spolu s americkými neocony chtějí vykolejit proces vrcholného summitu v Helsinkách.


Americké elity vyslali další symbol a vzkaz. Právě dnes, 4. července, kdy USA slaví Den nezávislosti, spustila Velká Británie další bizarní chemicko-divadelní akci, na jejímž konci bude s největší pravděpodobností snaha o další linku a obvinění směrem do Ruska a zmaření plánovaného summitu mezi Vladimirem Putinem a Donaldem Trumpem 16. července ve finských Helsinkách, který vyvolává už dopředu zděšení a obavy uvnitř NATO a v řadách tzv. neoliberálních politiků. Poslední kroky Londýna ukazují, že kauza Skripal není ještě zcela mediálně vyčerpána a Londýn spolu s americkými neocony chtějí vykolejit proces vrcholného summitu v Helsinkách, nemluvě o právě probíhajícím fotbalovém šampionátu v Rusku, který už nyní je pozorovateli označován za vůbec nejlépe pořadatelsky připravený světový šampionát v historii. Návštěvnost trhá rekordy, atmosféra na stadionech je dechberoucí a sponzoři si mnou spokojeností ruce.V Amesbury jsou opět zátarasy a stany pro převlek do chemických obleků.

V Amesbury jsou opět zátarasy a stany pro převlek do chemických obleků.

Není proto divu, že včera Londýn oznámil, že má informace, že v kauze Skripal došlo ke zjištění, že na místě činu v Salisbury se prý pohybovali dva muži, kteří zřejmě za útokem stáli, ale nyní jsou prý v Rusku pod ochranou Vladimira Putina. Tahle bizarní a nepodložená informace ihned zaujala mnoho novinářů v Evropě, hlavně z Bakalových médií, ale podle všeho se zdá, že toto oznámení prostě někomu nestačí. A tak pouhých 24 hodin poté přichází z Velké Británie úplně nová kauza. Pouhých několik kilometrů od Salisbury se nachází město Amesbury, kde na lavičce v městském parku byl nalezen pár, muž a žena, zhruba ve věku čtyřicátníků, kteří leželi zhroucení na lavičce. Přesně tak, jak byli nalezeni Skripalovi o 4 měsíce předtím v sousedním městě v Salisbury. Podle informací Daily Mail [1] se měli zúčastnit letní pouti, která ve městě probíhá. Původní předpoklad byl, že oba dva byli v bezvědomí kvůli rekreačním drogám.

Dva lidé nalezeni v bezvědomí v parku na lavičce, nejprve podezření na drogy, ale vzápětí protichemické manévry


Jenže nové informace ukazují, že testy na drogy byly negativní a začalo se odehrávat něco, co už dobře známe. Lékaři kontaktovali policii, ta zalarmovala ministerstvo zdravotnictví, tajnou službu MI-5 a protichemickou jednotku z Porton Down. Policie uzavřela v Amesbury celé bloky a ulice, na místě jsou rozmístěny protichemické jednotky a britská armáda. Oba dva lidé byli převezeni do nemocnice, ale ta nebyla uzavřena z obav z kontaminace ostatních pacientů a je nadále otevřena pro veřejnost. Britský tisk už přinesl rozhovor s taxikářem, který kritizoval utajování identity obou lidí a teď má obavy, že je mohl dokonce vézt a ostatní klienti, které potom vozil na letiště, mohou být také kontaminováni a spolu s nimi celá letadla, která letí do Evropy, do USA, do celého světa. Mnoho míst v Amesbury je odříznuto a zapáskováno se zákazem vstupu.

Mnoho míst v Amesbury je odříznuto a zapáskováno se zákazem vstupu.

Pár byl podle médií nalezen v bezvědomí na lavičce v parku v klidné rezidenční ulici v Amesbury, sedm mil od místa, kde byl ruský špion Sergei Skripal otráven spolu se svojí dcerou před čtyřmi měsíci. Jenže poslední informace toto opět pozměňují, prý byli nalezeni doma ve svém domě, nikoliv v parku, ale není jasné, kdo jim přivolal pomoc. To jsou znovu ty samé rozpory o místě nálezu obou osob jako v kauze Skripalových. Tohle už je doslova komedie. Policie to označila za závažný incident teprve až v ranních hodinách dnešního rána – čtyři dny poté, co byl pár záchrankou odvezen do nemocnice. Laboratoř vědy a techniky ministerstva obrany, která se nachází jen pár kilometrů od incidentu (Porton Down), celý incident vyšetřuje.

Britské MI-5 utekl “rogue” agent, který vydírá britskou vládu o obrovské peníze, objevilo se na britské alternativě. Může jít o hoax, ale podivné chování Londýna tomu pouze nahrává


Několik oblastí v malebném městě Amesbury, které je domovem Stonehenge, bylo dnes vojáky odříznuto od světa pomocí kordonů a zátarasů, protože provádí průzkum kvůli chemické hrozbě. Dvojice totiž navštívila sobotní pouť provozovanou místním baptistickým kostelem, který byl dnes také uzavřen. I v něm teď operuje armáda a protichemická jednotka. Zajímavé jsou informace svědků, co se dělo dnes ráno v celé oblasti. Lidem bylo sděleno, že si mají zavřít okna kvůli úniku plynu a nemají vycházet. Lidem ale bylo podezřelé, že nikde nejsou vidět dodávky britských plynáren, ale místo nich se v ulici objevili vojáci a lidé v zelených bio-hazard oblecích protichemické a biologické ochrany. Na britských fórech začínají prosakovat informace, že britské tajné službě dezertoval agent MI-5, který rozmisťuje v okolí nervové látky, čímž vydírá britskou vládu, aby mu převedla určitou sumu.Policisté a hasiči zasahují v Amesbury.

Policisté a hasiči zasahují v Amesbury.

Je to samozřejmě spekulace, ale pokud se 4 měsíce po kauze Skripal stane prakticky stejný incident, a to jen pár kilometrů nedaleko od původního místa, tak to už není náhoda a jen těžko z toho půjde obvinit Rusko. Velká Británie bude čelit mnoha otázkám. Nebylo by to poprvé, kdy se proti vlastní vládě obrátil tzv. “rogue agent”, tzn. zdivočelý agent, který začne vydírat vlastní vládu. Mimochodem, filmová sága The Bourne Ultimatum byla natočena podle knižní předlohy vycházející z reálných svědectví z řad bývalých operativců CIA o tom, jak se agentura čas od času pokouší odstranit vlastní lidi poté, co se stanou nepohodlnými, ale ti se začnou bránit. Je vysoce pravděpodobné, že britská MI-5 čelí stejnému problému právě v kauze podivných lavičkových “nehod” v okolí Salisbury a vojenské chemicko-biologické laboratoře Porton Down.

Tajná služba má přístup k nervově-paralytickým látkám a v rukách agenta se stane taková látka nebezpečným nástrojem na vydírání vlády nebo agentury. Podle symptomatických znaků nejde o novičok, ale i v tomto případě půjde o variantu látky VX, kterou někdo uvádí v oblasti Porton Down do oběhu ve veřejném prostoru, v restauracích, na klikách dveří, v parku, v taxících. Rozsah rozmístění látky bude obrovský. To všechno ukazuje na to, že nikdy nemohlo jít o práci ruské tajné služby, protože ta by cílila přesně a chirurgicky, ale tohle, co se děje v okolí Porton Down, tzn. v okolí Salisbury a Amesbury, to naprosto nemá v historii obdoby.

Opakovaný vtip není vtipem, o to více obav vyvolává nová událost v Amesbury. Ztrácí Londýn kontrolu nad svými tajnými službami a zásobami chemických zbraní?


Pokud skutečně Britům zmizel agent, který se vymkl kontrole a začíná Londýn vydírat pomocí rozmisťování nervově paralytických ložisek na veřejnosti, potom by to znamenalo, že Londýn už nekontroluje ani vlastní lidi, že rozpad Britského impéria a islamizace národa je nejen dokončena, ale je dokonce už urychlen i proces odstranění britského systému vlády a vnitřní bezpečnosti. Pokud skutečně byli Skripalovi otráveni NPL typu VX z rukou britského rogue agenta, potom by Skripalovi mohli zažalovat Britské království za chemický útok, protože agent je zaměstnancem britské královny. Britské tajné služby totiž v systému řízení nespadají pod Downing Street, ale jejich vrchním velitelem je Britská královna, podobně jako u britské armády. Z právního hlediska tak může jít o útok na britskou královnu, aby nesla zodpovědnost. Potom by se nabízelo i vysvětlení, proč Britové unesli Skripala a jeho dceru na neznámé místo a je jasné, proč nesmí mluvit s novináři a ani s ruskými právníky. Hrozilo by, že podají žalobu na Británii za svoji otravu.Ambulance před centrem Solstice Park v Amesbury.

Ambulance před centrem Solstice Park v Amesbury.

Musíme si ale říct, kdo by měl zájem na odstavení královny? Pokud by šlo o komplot proti Rusku, jako před 4 měsíci v kauze Skripal, bylo by jasné, že jde o dílo amerických neoconů. Ale ve světle těchto nových událostí z Amesbury se zdá, že jde o proces posílení britské izolace od Evropy, o její diskreditaci a zostuzení, které může být v budoucnu i korunováno odhalením, že britská tajná služba loví vlastního “rogue” agenta. To by ale znamenalo, že jde o akci globalistů proti Britskému impériu s cílem jeho rozložení a diskreditaci. Ve chvíli, kdy globalisté v Rusku triumfálně oslavují svoji moc skrze válečné hry na šachovnici 2×11 v podobě fotbalového šampionátu, v Británii někdo opět chodí v okolí Porton Down a maže na kliky dveří a lavičky nervově paralytické gely, a to na mnoha místech, zjevně ve snaze, aby to vyvolalo co největší paniku, ale nejen v ulicích, ale hlavně v britské vládě.

Svědectví lidí odhaluje, že britská vláda se snaží všemožně kauzu ututlat, na rozdíl od doby před 4 měsíci, kdy to Londýn úmyslně rozmázl, aby zaútočil na Rusko


Britská vláda už nemůže křičet na Rusko, protože už by to Londýnu nikdo v této chvíli nevěřil. Je zcela zjevné, že i bezpečnostní složky nesmí o ničem mluvit, dokonce i lidem v místě je vysvětlováno, že jde o únik plynu, jak informoval britský Daily Mail. Před čtyřmi měsíci se ihned všude prohlašovalo, že jde o ruský útok, nyní už se mluví jen o úniku plynu. Daily Mail přinesl rozhovory se svědky a my přinášíme jejich reakce, je dobré vidět, co se právě teď v Británii děje, protože Londýn se hroutí zevnitř přímo před očima, Britské impérium je na pokraji svého kolapsu.

LeeAnn Brady řekla pro Daily Mail: “V sobotu mi bylo řečeno, že v půl čtvrté odpoledne došlo k úniku plynu a máme zavřít okna. Nic dalšího potom nám už neřekli. Ale nikde jsem neviděla žádné dodávky Britských plynáren.” Sarah Jane Cerqua, která byla v době evakuace v Itálii na dovolené, řekla: “Dnes ráno jsem se vrátila, abych našel oblasti ve městě, kterou jsou oblepeny páskami se zákazem vstupu, takže možná, že to vůbec nejsou drogy, co ti dva lidé v sobě měli.”Uzavřené centrum Solstice Park v Amesbury, kde se dvojice měla předtím pohybovat.

Uzavřené centrum Solstice Park v Amesbury, kde se dvojice měla předtím pohybovat.

“Moje kamarádka mi poslala zprávu a řekla mi, že jí bylo řečeno, že nikde nejsou vidět Britské plynárny.” Další svědek: “Policie klepe lidem na dveře a ptají se lidi, jestli mají kam jít spát na noc, protože došlo k úniku plynu.” Lewis Foote řekl: “Přítelkyně mé ženy tam žije v blízkosti a já vím, že je tam obrovská policejní přítomnost spolu s hasiči. Měli na sobě chemické obleky. Mnoho lidí si myslí, že to může být spojeno s otravou těch špionů.”

Řidič taxislužby v Amesbury Stuart Weyers řekl: “Nevím, kdo ti dva jsou, ale myslím, že udržení jejich anonymity by mohlo být mnohem destruktivnější. Například já jsem řidič taxíku, a kdybych je vyzvedl, mohlo by být kontaminováno mé celé vozidlo a právě jsem na letišti vysadil sedm lidí, takže by mohlo být celé letadlo kontaminováno.” Policejní prohlášení z úterý: “Wiltshirská policie a partneři to dnes večer prohlásili za velký incident poté, co je podezření, že dva lidé mohli být vystaveni neznámé látce v Amesbury.”

Někdo tedy zjevně v okolí chemické národní laboratoře Porton Down tráví náhodně vybrané lidi a britská vláda, po blamáži se Skripalovými, se snaží celou kauzu nově ututlat historkou o unikajícím plynu z plynových přípojek v Amesbury. Narativ se tudíž začíná měnit a je jasné, že Londýn čelí novému mocnému nepříteli zevnitř, který se nebude bát drsných kroků za pomoci použití nervově-paralytických látek. Zůstane však hořká pachuť na jazyku. Ne od novičoku nebo VX, ale od politických kroků servilních idiopolitiků v Evropě, kteří se připojili před 4 měsíci ke komedii s vyhoštěním ruských diplomatů.

-VK-

Šéfredaktor AE News

57 komentářů :

 1. Brzo to bude i v Cesku. Inu globalizace.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zatím jenom dvakrát udeřilo na stejném místě, kupodivu, navíc pokaždé do smíšeného páru. Ještě se divím, že to není pár i etnicky rozdílný, minule to byl otec s dcerou, tentokrát dva feťáci středního věku a příště to asi budou dědeček afroameričan a vnučka číňanka.

   Smazat
  2. 8:11, ne, jednalo se vždy o postradatelné osoby. Rusy a narkomany.

   Smazat
 2. zase stejný scénář .....lavička, před restaurací, zase omdleli, pár dní v nemocnici, pak chcípne kočka, protože jí nikdo nenakrmí .......a za měsíc se prohlásí, že to byli dva Rusové ....Dobčinskij a Bobčinskij ( viz Gogolův Revizor), kteří ale poté uprchli zpět do Ruska.
  Také už by mohli být ti nablblí Angláni nápaditější ??

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Že by vykradli Shakespearea místo Gogola? Ale Petruška má prý pro Brity ještě nevyčerpaný potenciál...

   Zeptal se někdo královny, jestli se stane sousedův pes jejím poddaným když žere granule Brit? Je černý, neznámého původu, bez rodokmenu, potomky má po celé vesnici, krade jídlo a na záchod chodí do parku... Je milý, vyznání neznámého...

   Smazat
  2. Nic není stejné, nepřehánějte. Nikdo o NP nemluví a oba vypadali spíš jako alkoholici. Policie postupuje zodpovědně a nic nechce nechat na náhodu.

   Smazat
  3. Jak to, že o NP nikdo nemluví? I na idnes bylo, že policajti tvrdí, že příznaky jsou naprosto stejné jako u Skripalových.

   Smazat
  4. 22:07, příznaky a diagnóza je něco jiného. Příznaky na otravu NP a heroinem jsou podobné. Skripalovi taky měli podobné. Jenže oni nevypadali jako feťáci, zatímco tihle ano.

   Smazat
  5. Já se tomu moc nedivím. Salisbury, tam je přece poblíž to Britské travičské doupě.

   Smazat
  6. Proc myslite , ze se kona Mistrovstvi sveta v Rusku. Aby se odpoutala pozornost k vykonavani zlocinu a v Anglii, pohodlne Novicokovat...
   Stale si myslim , ze pachatele potrebuji poradit , KOHO znovicokovat a Julie to nejni....
   Klid , vi se kdo to dela ale nebude chycen..Nemuzou se zatykat a odsoudit ty co jsou povereni patranim a chycenim zlocincu$%%^^&&*...
   Policie nikdy nezatkne POLICII,
   ani vladu !!...

   Smazat
  7. 3:59, vám opravdu chybí elementární logické schopnosti. Nenapadlo vás, že mistrovství je plánováno roky dozadu? A kdyby to mělo nějakou souvislost, potom naopak?

   Smazat
  8. A myslite si /9.22/ze NOVICOKY nejsou planovane take ve velke mnozstvi utoku a provokaci , aby se dalo z nich vybrat a pouzit kdyz si fasisti mysli ,ze je vhodna chvile..?? Wise up !

   Smazat
 3. Včera prohrála na MS ve fotbale v Rusku Kolumbie s Anglií. Někdo z kolumbojců po cestě na letiště někde na tržnici koupil špetku novičoku a při cestě nškde nad kanálem otevřel okénko...a dál je to jasné. Jasná ruská stopa.

  OdpovědětSmazat
 4. Re. 20:39
  éééé....??? ....o plavovlasém clownovi nikde ani zmínka.
  Už to nehulte .....ale že amíci rozesrali celý svět, tak v tom máte pravdu.

  OdpovědětSmazat
 5. O vinníkovi není pochyb. Pevně věřím že náš pan premiér okamžitě vyhostí zbytek Ruských diplomatů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Otráveni byli dva, tak vyhostí asi tři - jako posledně.

   Smazat
 6. Aeronet jako vždy hysterický a lživý. Narozdíl od případu Skripalů se zatím žádný nervový plyn neprokázal, jen se dělají opatření, protože zmíněný pár se krátce předtím procházel v parku nedaleko místa prvního případu v Salisbury, kde by nějaká rezidua mohla zůstat. Policie vyzývá lidi ke klidu a pokračování obvyklých činností. Pouze preventivně ohraničila riziková místa, a začala s vyšetřováním. Toť vše. Kdyby se NP prokázal, potom by byla situace jiná.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hystericti jsou britove, zase si koleduji o Yorktown
   Umi akorat vypalovat Bily Dum

   Smazat
  2. Nemyslící, věřící Anonym 21:41. Jest v Čechách a na Moravě mnoho důvěřivých, kteří Britům i po Mnichovské zkušenosti stále věří. Jsou neštěstím národa.

   Smazat
  3. 21:43 přečtěte si oficiální britský tisk

   Smazat
  4. 21:41 je bolševická kádrováček. Bez jakéhokoli argumenty či faktu pomlouvá web, který přináší zajímavé postřehy, analýzy a shrnutí.
   Aeronet je musí strašně sr.át, protože jde pod kůži dnešního českého maloměšťáka, který bezmezně věří v NATO, EU a další totalitární instituce.

   Smazat
  5. 21:51 kritika byla mířena na Aeronet, umíte číst? Britský tisk o situaci píše jinak, Aeronet do vymýšlí. Není žádný poplach, vše funguje dál.

   Smazat
  6. 21:41 on se žádný nervový plyn nedokázal ani u Skripalů, je to všechno bullshit!

   Smazat
  7. Bumbac, chcete zpochybňovat experty z celého světa?

   Smazat
  8. 9:19 - nerad vám do diskuze zasahuji, ale bumbác má pravdu. Nic dokázáno nebylo. Odborníci "z celého světa" poukazovali na podobnost příznaků s otravou NPL typu VX a ne skupinou látek novičok.
   Paní Mayová jen tvrdí a mlží, ona ale není odborník. Je to jen ulhaná politička, která chce odvést pozornost od Brexiku, s kterým si zjevně neví rady a bude pro Brity bolestivější, nežpůvodně doufali.

   MM

   Smazat
  9. Vy verite britum? Jejich tisku? Tem vypalovacum Bileho Domu?

   Smazat
  10. 11:52, OPCW by měli být odborníci. Zajímavý je labák že Švýcarska, který tam našel stopy BZ. Nebýt toho, že má Rusko v OPCW svého zástupce, možná by se švýcarská analýza na veřejnost nikdy nedostaly. A zvlášť alarmující byl evidentní tlak na laboratoř v Porton Down že strany vlastní vlády, aby dosvědčili, že dokážou rozeznat původ látky. V té souvislosti je znepokojivé, že OPCW dostali pravomoc rovnou určovat viníka.

   Smazat
 7. Ruští agenti řádí.Kde je James Bond ?

  OdpovědětSmazat
 8. Jo to už tu bylo to samé v Sýrii opakovaný chemický útok doufám že se schůzka trump a Putin uskuteční.

  OdpovědětSmazat
 9. Takže podle bleskovek na Seznamu se už určila příčina - NOVIČOK.
  Z toho se Rusko už nedostane a tentokrát zaútočili na britské občany.

  OdpovědětSmazat
 10. Trapná fraška s Novičokem se opět opakuje! Aeronet tentokrát přinesl "komentář", který je zajímavý, i když oba dva případy jsou vysoce "podivné" a ta realita bude ještě jinde!! Ale díky za přetištění a pokud se zde někdo pouští do V. Dvořáka, nejspíš není při smyslech!! Dvořák je velmi kvalitní člověk a vážím si ho za to,co natočil a hlavně, jak to natočil!! / Uloupené Kosovo / Ještě k věci, jsem velmi zvědav, jak z této mediální šlamastyky Británie "vycouvá"!!! "Vyhánění" ruských diplomatů ještě může Británii přijít také velmi draho!!!

  OdpovědětSmazat
 11. 2:05 Británie jistě vymyslí, že to je jen další útok Ruska, aby zakrylo nezdařený pokus o likvidaci Skřípala. Ten, kdo ochotně věřil té předchozí pitomosti "uvěří" i nyní. Taková už je nátura všech poskoků tzv.Západu.

  OdpovědětSmazat
 12. Vzhledem na to, že OPCW získala šanci na vyšetřování pachatele, přišel čas otrávit dva anglické feťáky.

  Chvalabohu, Novičok zabijí jen samé lůzry. Napřed Rusáci, teď narkomani, odpad vhodný na likvidaci, žádná škoda. Ale jak je jejich otrava výhodná! Z toho může být klidně i válka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zcela jistě se teď zjistí, že záhadní pachatelé, co zdrhli do Ruska, se dle kamer a důkazů pohybovali v místech, kde i tito dva feťáci. Důkazy budou neprolomitelné.

   Smazat
 13. Zajímavé, že otráveni byli zase dva, a zase muž, a žena. A fotečky by nebyly? Ať je vidíme před, a po otravě. Tedy, jestli vůbec je ještě někdo, někdy uvidí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je vidět,že se někdo snaží o genderovou vyváženost.Není nad důslednost.

   Smazat
  2. 8:18 fotky jsou např.v Guardianu.

   Smazat
 14. V Anglii asi chystají velké změny, proto chtějí otrávit královnu, zničit monarchii a za viníka označit Putina. Vedlejším, ne-li hlavním, cílem je samozřejmě zrušení brexitu. Ve vojenských laboratořích v Porton Down se jim ale stále nedaří namíchat tu správnou smrtící směs, pokusní králící stále přežívají zásah novičokem Made in UK. Vypadá to, že chybí nějaká klíčová ingredience k dokonalosti. No nevadí, do Londongradu budou sezváni všichni věrní a kolegiální politici EU (včetně Babičoka) a Tereza jim uloží další protiruské sankce, uzavření všech diplomatických zastoupení a vypovězení všech občanů Ruské federace z území členských států. Opakovaný vtip ale přestává být vtipem :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Už se těším na pondělní (9.7.) otázky a odpovědi Pjakina. Předpokládám, že Pjakin stávající událost vysvětlí jako omluvu Británie za dřívější protiruskou kauzu Skripal a že Británii k této omluvě dotlačili globalisté (právě před schůzkou Trumpa s Putinem, která bude 16.7.), kteří postupně získávají navrch nad národní americkou elitou. Vsadíte se někdo?

   Smazat
  2. No to jste oba úplně vedle. Nový případ může být vysvětlen jako další útok klamlivý, na odvrácení pozornosti od toho prvního.

   Smazat
  3. 9:17 omluva to bude právě proto, že opakovaný vtip přestává být vtipem a že tato kauza na pokračování zcela zesměšňuje Británii v očích světové veřejnosti

   Smazat
  4. 9:48 pokud přinesou důkazy jako v tom prvním případě, tak to už vtip nebude. Počtem případů stoupá pravděpodobnost, že se znásobí i počet důkazů. To samé bývá i u ostatních kriminálních případů. Nový útok v Amesbury právě naopak může vést světlo do některých nejasností u Skripalů, přičemž lidé z tohoto případu nemusí mít s aktéry prvního nic společného.

   Smazat
  5. 11:41 dyk to říkám, předem je "highly likely" jasné, že toto mohl opět zorganizovat jenom pán světa V.V.Putin :-)

   Smazat
 15. Je to naprosto evidentní boj angličanů proti posedávání na lavičkách!!!!
  Václav

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. jo, to české samosprávy si klidně vydávají lavičková nařízení

   Smazat
 16. Tentokrát to bude dobře připraveno a schůzka Trump - Putin plus závěr šampionátu se bude konat ve znamení celosvětových bouřlivých protestů proti Rusku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. předpokládám, že vy osobně se připojíte k těmto "bouřlivým" protestům :-)

   Smazat
 17. To byl určitě osobně Putin a bude trávit postupně všechny Angličany po dvou, až tam vůbec nikdo nezůstane a Anglie jako stát zanikne :D

  OdpovědětSmazat
 18. zatím trávěj zbytné lidi druhé kategorie - v první kauze "jenom" Rusy, ve druhém případě závisláky

  OdpovědětSmazat
 19. 8:58 asi se oppravdu jedná o omluvu a ústup, protože Británie prohlásila, že Rusko není zapleteno do nové otravy Novičkem. Zřejmě jim utekl z klece v Porton Down nějaký šílený chemik.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zatím oficiálně nic nevyšlo. Spíš to ne míněno tak, že ta další dvojice se intoxikovala nějakým residuem z prvního případu. Proč by jinak znovu požadovali od Rusů "informace"?

   Smazat
  2. 18:43 informace požadují proto, aby je tak opět nepřímo obvinili (což si už tentokrát netrofla ani hysterka Mayová, ani buran Johnson), je to standardní informační útok, další obvinění bez vyšetření a bez důkazů. Vy jim to žerete? Já tedy nikoliv.

   Smazat
  3. 18:59, nikomu nic nežeru, jen říkám, že pokud požadují info o Skripalech, potom to považují za reziduum z prvního případu, ne nový útok. Britové ne já.

   Smazat
 20. A sakra, to je vážný, mám obavu, aby nepřišlo o život další morče!

  OdpovědětSmazat
 21. Proč říkají Angličané jedu ,kterým tráví svoje občany "novičok"?Kdyby to byl novičok byly by napadení okamžitě mrtví.Smrdí to.

  OdpovědětSmazat
 22. když se podíváte na toho jejich Borise Johsona pochopíte, že ti Angláni to nemají v hlavě v pořádku.
  Jejich jedinou omluvou je, že dali sbohem ještě větším pitomcům v Bruselu.
  Netvrdím, že naši politici vypadají inteligentněji, než ten šašek Johson, ale s odchodem z toho zločinného EU bychom je měli následovat.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.