Reklama

úterý 3. července 2018

Vláda velkého podrazu

Martin Koller
3. 7. 2018
Poslední článek se zabýval Babišovým vítězným únorem. Dnešní bychom mohli nazvat Filipův prohraný únor, nebo vláda velkého podrazu. Tím je samozřejmě v nadsázce zmíněna především KSČM, bez jejíž pomoci by vláda Babiš-Hamáček s podporou Allbrightové a Bakaly nevznikla. Filip se svojí partou vedoucích nomenklaturních kádrů určitě na podpoře komplotu Babiš – Hamáček neprodělají na rozdíl od řadových členů strany a voličů. Klasičtí věřící komunisté by se asi divili, že takzvaná Komunistická strana Čech a Moravy podporuje největšího oligarchu v zemi.


Strana, která kdysi bojovala za sociální spravedlnost a jejíž členové umírali za český národ v boji proti nacismu. Ještě, že se toho nedožil Ransdorf. Vláda podporující likvidaci státu a národa, především v praxi ČSSD germánskou kolonizaci (a s ní potajmu sudeťáky), bez ohledu na Babišovy nedůvěryhodné řeči. Ani Brežněv nám nebral vlast a nevnucoval afroislámské multikulturní obohacení. Bohužel je zcela evidentní, že KSČM se stala pouze výrobní značkou a strana se plně zařadila mezi mnohé demokratické partaje, které bychom mohli označit zkratkou SDK – Strana Držitelů Koryt neboli strana partajní nomenklatury pro sebe. Typickými příklady jsou ČSSD, TOP 09, STAN, KDU-ČSL, Piráti, ANO jako přehlídka přeběhlíků z jiných zavedených partají, dříve rovněž ODA, US a bohužel část ODS vedená v současnosti Fialou a Němcovou. V podstatě mezi nimi není žádný rozdíl a všechny uvedené partaje, či části partají mohou nést jednotné označení SDK. Rozdíl je pouze v tom, že TOP 09 se svojí politikou netají, zatímco ostatní si více, či méně hrají na zastánce práv voličů. Největším pokrytcem je z tohoto hlediska Babiš, který připomíná samozvaného kněze Halíka, ale dost mu chybí na úrovni slovního projevu o charismatu nemluvě.

Reálně se jedná o zájmové skupiny, které si udělaly z politiky živnost za peníze spoluobčanů a bez ohledu na sliby, rétoriku a místy i lži podřizují vše svému zisku moci a peněz bez ohledu na širší členskou základnu, o voličích nemluvě. Stačí se zeptat, co za nějakých 25 let udělaly SDK pro svoje voliče. Dostali jsme se do pozice rozvrácené a rozkradené kolonie především Německa s polovičními platy a třetinovými důchody, legiemi parazitů a obyvatelstvem nasáklým amorálností a zbabělostí.

Z hlediska české i evropské politiky můžeme v podstatě konstatovat, že jsou opakovaně záměrně vytvářeny krizové situace a poté se objeví spasitel vybraný nadnárodními zájmovými skupinami. Taková hra na zlého a hodného policajta ve velkém, kdy obětí jsou celé státy a národy. U nás je zlým policajtem Kalousek a tím vybraným dobrým spasitelem Babiš. Nicméně oba prosazují v konečném výsledku totéž, tedy cizí zájmy, vlastní profit, kde moc dělá peníze a peníze dělají moc bez ohledu na voliče a občany.

Díky hlouposti českých voličů, která po téměř třiceti letech vývoje pomalu dosahuje evropského průměru, se vedením SDK stále daří. Politické programy jsou ubohé, ne-li stupidní a naprostá část politických projevů je zaměřena na nadávání a napadání protivníků. Přitom divoké hádky před kamerami a nadávky na internetu jsou z velké části pouze komedie pro lidi před obrazovkami, které mají pouze vzbuzovat emoce a zakrýt fakt, že politici SDK na ně kašlou a potřebují je pouze jako užitečné hlupáky v tahanicích o podíl na kořisti. Využívají k tomu především služeb placených protinárodních médií, počínaje ČT, která rozněcují primitivní vášně, zato pomalu žádné nehájí české zájmy českého občana a podporují hloupost a rozvrat ve společnosti.

Jeden známý ze Slovenska mi s humornou nadsázkou navrhl, abych vyrazil na ulici a každému kolemjdoucímu poklepal hůlkou na hlavu. Většina bude podle něj znít dutě. Podle nadšené podpory mnoha obyvatel oligarchickému multimiliardářovi na tom něco bude. Je to kombinace práce politiků, médií a lenosti používat vlastní mozek. Jen bych doplnil, že druhé poklepání by mělo směřovat na zadní část kalhot a u většiny by znělo plně. Z tohoto hlediska je navíc šokující, že i některá jinak vlastenecká média, myšleno internetová, stupidně jásají nad novou protinárodní vládou a další z nich blokují články, které tuto vládu kritizují. Do boje se zapojují politické neziskovky a jejich takzvaní aktivisté na školách, kteří rovněž nepřínosně parazitují na práci druhých a představují si tak i svoji budoucnost.

Důležité je, že jak SDK, tak média i neziskovky slouží zájmům eurokoncentráku řízeného z Bruselu, Berlína a Paříže a vytvořeného s cílem ničení Evropy a jejích národů jako konkurence zájmovými skupinami z USA. Důležité je z tohoto hlediska rovněž rozeštvávání EU a Ruska, aby se nespojily v jeden silný ekonomický blok nezávislý na americké globální kontrole surovin a jejich transferu. To už části obyvatel Evropy dochází, ale kupodivu mnohým nedochází, že reprezentantem uvedených zájmových skupin, reprezentovaných u nás Aspen Institutem a pražskou havlérkou jsou jak Babiš, tak Allbright Hamáček. Vzhledem k tomu, že jejich komplot podpořil i předseda SDK-KSČM Filip, ať už z jakéhokoli důvodu skrývaného před veřejností, můžeme mluvit o definitivním konci levice v Českých zemích.

Bez ohledu na to, zda je pan Okamura někomu sympatický, či nikoli, zůstává v parlamentu pouze jedna politická strana s dlouhodobě a jednoznačně vlasteneckým programem, a to SPD. Mimo ni zůstává obrana národa před eurokoncentrákem, islámskou invazí a nesvobodou zůstává na nevelkém počtu vlasteneckých politiků, kteří působí v SDK, typickým příkladem je Václav Klaus mladší v ČSSD Foldyna v KSČM Skála a vlasteneckých občanech. Desítky pidistraniček, mnohdy rozbíjených nátlakem a zastrašováním ze strany BIS zvenčí a jejími agenty, případně poskoky eurokoncentráku zevnitř mají minimální šance cokoli prosadit, pokud se nespojí v jedno politické těleso. Příkladem je italská Liga, která se postavila Bruselu, Berlínu a Paříži.

V takovém případě by ovšem musela zmizet z vedení většina lídrů, kteří z nich svými názory dělají extrémistické, místy i komické organizace napadnutelné ze zákona a zároveň nejsou schopni potlačit svoje primitivní ego a arogantní touhu po moci a korytech, což je v podstatě myšlenkově řadí k SDK. Takoví lidé nejsou schopni se dohodnout a vytvořit něco takového jako je italská Liga, místy pravděpodobně záměrně. Vzorovou ukázku vidíme ve vedení takzvané Národní domobrany, ale nejen tam. Kdo má v současnosti náladu na Sládka, nebo Vítovou, která je pečená vařená v Bruselu, nebo dokonce politiky z vlád vytvořených dříve SDK?

Opravdu by mne zajímalo, jak se k vládě Babiš-Hamáček staví takový spolek BOS, tvořený bývalými vojáky z povolání, jestliže všichni kdysi přísahali věrnost této republice. Přitom jak Babiš, tak Hamáček jsou evidentní slouhové cizích zájmů. Filip je velký přítel jednoho z lídrů BOS, plukovníka v záloze, či výslužbě Zbytka. Opravdu si pánové, či soudruzi z BOS myslí, že komplot Babiš-Hamáček bude hájit národní zájmy pod prapory Allbrightové, Bakaly, Pavla, či Pocheho, možná i Sorose a jejich neziskovek? Chtějí nám snad tvrdit, že Babiš a Hamáček jsou vlastenci, nehledě na takového Metnara jako ministra obrany. Jak nám zdůvodní podraz, který na členské základně a voličích KSČM a celém národu spáchal Filip? Není nakonec BOS také jen připravovaná SDK, která má podporovat eurokoncentrák, afroislámskou invazi a válku v Evropě výměnou za koryta svých šéfů? Nebudou se soudruzi důstojníci nakonec klanět Pavlovi, Stropnickému, Šlechtové a Metnarovi jako velkým vlastencům? Hodlají se páni, či soudruzi důstojníci vrhnout střemhlav s výkřiky „za vlast a koryta“ mezi Babišovy půlky? Bohužel i mezi vojáky se najdou bezcharakterní křiváci a podvodníci, jak jsem se v praxi přesvědčil ve vedení BOS.

Myslí si snad obhájci komplotu Babiš-Hamáček, že tito pánové jsou vlastenci a jde jim o zájem českého národa? Babiš se pokouší sehrávat s podporou médií komedii jako-obránce národních zájmů. Bohužel to není charismatická osobnost, ale pouze úspěšný cizí zbohatlík a mazaný kupčík, podporovaný ze zahraničí. Proto před sebe nastrkuje pacholky na špinavou práci, typu Stropnického, který předal polovinu naší armády Německu, nebo Metnara, který podepsal Marákeš. Něco takového, že je vlastenec a bude hájit zájmy občanů, nebo dokonce pracujících? Přitom pitomci vytvářející antibabišovskou propagandu nám ho popisují téměř jako komunistu. Ječí o ohrožení komunismem v době, kdy KSČM se stala i veřejně SDK, jen aby nemuseli projevit jako vlastenci ba bránit vlast a národ před eurokoncentrákem, který reprezentují jak Babiš, tak Hmáček. Jedna velká komedie velkého komplotu partají SDK.

Obě strany, jak komplot Babiš-Hamáček s podporou Filipa, tak TOP 09, STAN, KDU-ČSL, Piráti a část ODS nám nabízejí totéž-eurokoncentrák, afroislámskou invazi, kolonizaci sudeťáky a válku. Jen se to snaží prodat v různém balení. Dokladem je rovněž vítězství Babiše na summitu o migraci, který ostudně podpořil zachování Merkelové jako hlavní služky cizáckých zájmů v Evropě. Sice nebudou kvóty, ale migranti se budou vítat a vozit dál. Zato se bude platit africkým náčelníkům za to, že nebudou posílat svoje násilníky, kriminálníky a blázny nakažené islámem a všemožnými chorobami do Evropy. Jako každá jiná pomoc bude i tato v Africe rozkradena a migrace bude pokračovat. Evropané tedy budou platit výpalné kdekomu, jako kdysi římská říše, než se samým multikulturalismem rozpadla. Prozatím se úspěšně nacpaly miliardy do Turecka, což posílilo pozice Erdogana, kterému je EU s věčným žvaněním a lidskými právy pro smích. To vše plní cíl oslabení a rozvratu Evropy v době, kdy naše nevýkonné koloniální hospodářství cizáckých montoven, výroben dílů a zemědělské prvovýroby není schopno nás ani uživit a proto se každý rok vypůjčují desítky i stovky miliard v cizině, abychom se více zadlužili. Platy jsou stále na úrovni třetiny a důchody pětiny německých a situace se inflací zhoršuje. Plánují se rozsáhlé výdaje na zbrojení proti Rusku

Udivující je rovněž jednání prezidenta Zemana. Podporou Allbrighta-Hamáčka a jeho morálně rozvrácené ČSSD jako vzorové SDK, stejně jako akceptováním Metnara jako ministra se i prezident Zeman stává nedůvěryhodnou osobou z hlediska vlasti a národa. Na jedné straně hlasitý odpor proti afroislámské invazi a válce proti Rusku a na druhé dlouhodobé akceptování Stropnického jako ministra obrany (který předal polovinu armády Německu), následně ministra zahraničí a jmenování Metnara ministrem obrany (který podepsal deklaraci v Marákeši a údajně navrhl na summitu o migraci pokračování jednání o přesunech migrantů na naše území, oboje v zastoupení Babiše)? Zeman je známý svým nesolidním jednáním vůči přátelům a spojencům. Zdaleka nejde jen o Martina Konvičku, nebo dlouholetého spolupracovníka Šloufa, který mu pomohl politiky, zajišťováním financí, ale i z hlediska osobního života, což je známé podstatně méně. Ale o tom posledním někdy jindy, možná právě proto pan prezident zavírá oči nad podrazy a komplotem vůči národu. Obávám se, že začíná jednat nesolidně i s občany a svými voliči, kteří rozhodně nechtěli vládu ČSSD. Žádný slušný, cti dbalý a vlastenecký politik by nenavrhl a nejmenoval do pozice ministra Metnara, který podepsal Marákeš.

Nicméně pro podporu komplotu Babiš-Hamáček si Zeman, stejně jako Filip zvolil nejvhodnější dobu, kdy většina občanů se starala o konec školního roku a dovolené, nikoli o politickou špínu. Je vidět, že je to protřelý politik, bohužel se praktickými činy začíná přibližovat svému volebnímu protivníku Drahošovi. A člověka, zvláště politika bychom měli hodnotit nikoli podle keců, ale podle činů. Z tohoto hlediska lze hodnotit rovněž komedii kolem novopečené ministryně Malé (rozené Veličkové-není příbuznou slavné partyzánky Tamary Veličko?) a jejího vzdělání, jako bychom neměli všemožných polovzdělanců a horších v politice plno. Stačí si připomenout diplomovou práci Bendy, studia Grosse, nebo genialitu reprezentanta pražské havlérky a neziskovek Rumla, který absolvoval vysokou školu bez maturity, a nikomu to porušení zákona nevadilo. To vše má jen zakrývat špinavost komplotu a odvádět pozornost od Metnara a protinárodní politiky komplotu Babiš-Hamáček. Ilustrativní je z tohoto hlediska fakt, že proti jmenování Metnara neprotestovali ani politici takzvaně protibabišovských SDK (TOP 09, STAN, KDU-ČSL, Piráti).

Z hlediska komplotu si musíme připomenout historii sociální demokracie, či evropských sociálních demokracií. Vedení českých socialistů spolu s německými (!) podpořilo rakouskou monarchii v době vyhlášení první světové války a zahájení tažení zaměřenému na kolonizaci Srbska a genocidu Srbů. Ještě v létě 1918 se čeští socani vyjadřovali pro zachování Rakouska-Uherska. Po vzniku republiky podporovali nároky takzvaných sudetských a dalších Němců na odtržení území. Zároveň se snažili rozvracet nový stát a vyvolat revoluci. V meziválečném období však podporovali pravicové vlády proti vlastním voličům, což vedlo k odtržení části vedení a voličů a vzniku KSČ. V roce 1948 se dobrovolně spojili s KSČ, čímž umožnili legální vznik komunistické vlády. Po roce 1989 podporovali především KDU-ČSL a bránili se spolupráci s KSČM, čímž zlikvidovali možnost jednotné levice bojující za zájmy pracující většiny občanů. Zároveň dlouhodobě posilovali a posilují svoje kontakty na německou sociální demokracii, která je jednak oporou německé koloniální politiky vůči slovanským zemím a spolupracuje z tohoto hlediska se sudeťáky a zároveň podporuje multikulturalismus a afroislámskou invazi. Ve stejném období posilovali svoje postavení ve vedení bruselského protinárodního eurokoncentráku vedeného euromarxisty zaměřenými na ničení bílých a křesťanských Evropanů a zároveň zmařili volbu vlastního předsedy Miloše Zemana prezidentem. V současnosti jsou vzorovou SDK a v souladu s politikou svého vůdce Hamáčka, člena Aspen Institutu ovládaného Allbrightovou a Bakalou, podlézají eurokoncentráku a podporují největšího oligarchu. ČSSD není levicová ani vlastenecká strana a komplot Babiš-Hamáček je jednoznačně protinárodní bez ohledu na mediální komedie na jeho podporu.

Ve volbách socialisté propadli, ale vedení ČSSD je natolik propojeno s eurokoncentrákem a nadnárodními zájmovými skupinami, že Babiš i Zeman plivli do obličeje voličům a posvětili protinárodní komplot. Tím nás stále více zatahují do podřízenosti eurokoncentráku, jeho afroislámské invazi, kolonizaci a válce v Evropě. Zároveň se budou snažit nás zatáhnout do eurozóny, protože ta se zmítá v rostoucích problémech. Mnozí pravděpodobně přehlédli snížení ratingu Deutsche Bank. Jenže to je doklad počátku hospodářské krize Německa, což je zároveň start krize celého eurokoncentráku. Francie je v krizi už dávno. Německo nemá peníze, protože se stalo vzorem ekonomiky řízené ideologicky, nikoli odborně, jako celý eurokoncentrák a nestačí ani ožebračování kolonií ve střední a východní Evropě. Aby se snížily dopady krize, bude se eurokoncentrák, především Německo a Francie snažit o maximální provázanost se slovanskými zeměmi a Maďarskem, aby východní kolonie nesly část dopadu ekonomické krize zaviněné ideologiemi euromarxistů.

Musíme se zeptat, proč nevznikla logicky a na základě výsledků voleb vláda Babiš-Okamura Filip? Kombinace financí, vlastenectví, sociálního přístupu? Proč Filip obětoval vlastní stranu, podrazil vlastní voliče i národ? Odpověď je logická. Všichni politici SDK mají strach z vlastních národů, a proto podporují bezohledně a bezostyšně v rozporu se zájmy členské základny a voličů vládu eurokoncentráku, která jim zajišťuje zisky a ochranu. Všichni na sebe něco vědí z minulosti svých rodin, nebo současnosti a jsou vydíratelní. Nejsou mezi nimi žádné osobnosti, jen slouhové, což platí pro celý eurokoncentrák. Vlastenectví, na němž byla postavena v říjnu 1918 Československá republika, je jim zcela cizí. Co kdy udělali Babiš a Hamáček pozitivního pro tuto zemi? Hamáček svoje nadšení eurokoncentrákem ani nezastírá. Babiš s velkou reklamou odstranil konkurenty v boji o kořist a tupá propaganda jeho protivníků mu ještě zajišťuje podporu s tím, že je komunista (asi stejný jako Allbrightová, Bakala, či Soros). Dokázal pouze svoji komedii pro voliče lépe mediálně prodat, a používá na kydání špíny cizí ruce bezskrupulózních pacholků, ale jinak se z výsledného hlediska chtivosti moci, peněz a podlézání cizím zájmům jeho praktická politika od antibabišovských SDK v ničem neliší. Jako výsledek jeho všemožných slibů můžeme čekat prosazování zájmu eurokoncentráku, chudnutí, růst byrokracie a nesvobody, růst počtu parazitů v politických neziskovkách, inkluzi, afroislámskou invazi, kterou za něj podepíše nějaký Metnar, další kolonizaci, kterou posvětí tým Hamáček-Poche-Bakala, v níž se schovají i zájmy sudeťáků podporovaných z Bruselu a Berlína, zavedení ideologické měny Euro, vyhazování peněz na nákupy zbraní a válku. Proto mohl vzniknout komplot Babiš-Hamáček s podporou Filipa a Zemana jako výsměch české historii, voličům, zájmům vlasti a národa.

K stému výročí republiky jsme od našich politiků dostali protinárodní vládu jako doklad pohrdání voliči, podrazu a posílení protektorátu a koloniálního postavení v eurokoncentráku. Počátek doby temna.

34 komentářů :

 1. Zvrat nastal v 89 (do té doby museli sloužit "elity" lidem a národu alespoň naoko), nelze čekat do ví co. Mezi elitami je málo vlastenců, strany typu SPD zatím ostatní elity nedovolí (viz. Francie Marine Le Pen) a Okamura musí ještě nabírat několik let zkušenosti. Vše jde jak má a Zeman snad Babiše ukočíruje, aby nezničil českou republiku. Vývoj směřuje k V4 a zachování národních států východního bloku, hold byli jsme morálnější a etičtější - rozvojovým zemím se pomáhalo a ne je tunelovali jako například Francie, kde Africké kolonie odevzdávaní 75% HDP. To je ještě pohoda my česko dotujeme unii a 90% zisku jde mimo náš stát.

  OdpovědětSmazat
 2. Pane Koller, vy berete všechno z gruntu od podlahy. Vysvětlete nám, jak se mohl podle vás stát někdo nomenklaturní kádr? U nás v ústavu za totality jste musel mít za sebou úspěšně vyřešený výzkumný úkol, napsat nějaké články a podat několik patentů. Co na tom bylo podle vás špatně? Nomenklaturní kádry už komunisté nemají, zatímco lidovci, odeesáci, socani a jiní demokraté mají celé seznamy lidí bez odborných pracovních zásluh dlouhé seznamy čekatelů na funkce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. TAdy to máte kratší, jinak, ale se stejným závěrem...
   http://www.rukojmi.cz/clanky/domaci-politika/6428-uf-to-byla-drina

   Smazat
 3. Že komouší podporují "největšího" oligarchu v zemi"? On je to paradox: zatím co politické loutky tzv.klasických stran, pilně a houževnatě za tučné kmorupné posluhovali diktatuře kapitálu a vymazali ze svých programů totálně sociální program, i zdánlivý, tak ten "největší oligarcha v zemí" přišel se sociálním programem, na který si netroufnula pomyslet ani soc. demácká kulišárna. Babišova vláda pokud je něčím zatížena, tak politiruky za soc. dem. Takže přitakání komoušů této vládě je projev zbytku rozumu, který se většině politiků v Česku vytratil nebo předem vyhnul, stejně, jako většině medializátorů, rovněž ve službách peněz, peněz, peněz - tedy zkrumpovaných od hlavy po patu. Chvále bohu, že máme Babiše, i když je to ke vzteku ostatním oligarchům a jejich politickým sluhům!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Neblázněte. Namísto slouhů gaunerů máme gaunera. Co je na tom ku boží chvále?!!!

   Babišovi jde jenom o vlastní kšefty a na to hlavně potřebuje klid. S SPD by neměl klid od Bruselu a Berlína, zatímco ČSSD jim nevadí a navíc ani voliči ještě většinou netuší jaký vlastizrádce dříme v Hamáčkovi. A na případu Pocheho je vidět, že Babiš si postupně tu mafiánskou loajalitu nakonec zajistí na všech stranách.

   Nečeká nás nic dobrého.

   Smazat
  2. Vláďo, porovnejte názor Kollera a Petra Hájka! Historicky se nadouváme nad Karlem IV., monarchou. Co když potomci ocení lépe, než my tandem Zemana s oligarchou?

   Smazat
  3. Jsem stejného názoru, jako můj jmenovec. Bureš nás nepřišel spasit. Bureš se přišel napakovat.
   Do přímého vstupu oligarchů do politiky systém fungoval tak, že oligarcha korumpoval politika a politik ohýbal zákony a odkláněl státní peníze a majetek. Bureš posunul systém o stupeň výš. Nevím, zda se mu služby politiků zdály čím dál dražší, nebo málo spolehlivé, vrhnul se do politiky sám. Poučil se z amatérismu Víta Bárty z VV a jemu podobných a zatím se zdá, že chyby nedělá. Konečný součet udělá až historie. Ale nebudou to veselá čísla.

   Smazat
  4. Nechtěli byste pana premiéra nechat konečně taky na pokoji vy diskuzní mudrci zajištěni důchodem? Kdybych mu mohl poradit, poradil bych mu, aby okamžitě zastavil výplatu důchodů, a vás všechny bych na starý kolena zahnal do práce, nebo flašinet, a makej někam zpívat, nebo čistit chodníky, zkrátka bejt užitečnej! Vy nenecháte totiž nikoho na pokoji, každého sprostě pomluvíte.Víte HOVNO! o co mu jde. Opakuji - víte o tom HOVNO! Nikdo ho osobně neznáte, žvatláte jen to, co vám už několik let hrnou do palic sprosté, pomlouvačné mediální kurvy, povzbuzované těmi, kteří mají vztek, že Babiš vyhrál volby. Už si plánovali, jak ještě dorozkradou zbytek národního majetku, z dotací si postaví vily, a vono prdlajs. Dotace už se rozkrádat nedají, jen se podívejte jak se najednou staví a buduje. Města staví, opravujou bytové domy, na co se léta sralo, protože dotace ty kurvy rozkradly. Takže - za Babiše se moc věcí posunulo jinam, a vy zavřete zlolajné kušny. Jděte si přepočítat důchod - máte správné valorizace? Topolánek, ani Nečas by vám byli nedali ani korunu!

   Smazat
  5. Babišovi jsme nedali ani čas k vládnutí a spolek se soc. dem? Ta mi připadá jako pátá kolona v ANO. Ale co se dá dělat? Počkejme, jaké budou výsledky, jaká bude v parlamentě podpora sociálního programu. Proč nadáváme Babišovi napřed a nevzpomeneme všech těch, co se podíleli na výrobě státního a obecních dluhů - přes 4 biliony Kč, osobních dluhů, na ty, co rozkradli banky a majetek státu za 7 bilionů Kč, proč nám nevadí ti, co dalí milion občanů do exekuce, proč živíme hory parazitujících advokátů a exekutorů, statisíce zbytečných byrokratů - a proč to partajím - systémovým nevadí - jsou to také politričtí šíbři, kteří parazitují na občanech? Kdo vypěstoval na 300 tisíc nefachčenků, kdo vytvořil bezdomovce, žebráky, žebravé organizace, kde se krade vyžebrané..? Kdo rozvrátil zdravotnictví, že byly zrušeny lékařské pohotovosti, kdo rozvrátil české školství, že ve světovém srovnání proti socíku propadáme....

   Smazat
 4. Pan Koller je borec a píše moje slova tak to je v ČR. Jediná strana pro vlastence SPD.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jak je možné, že ten "borec" skončil v senátních volbách na úplně posledním místě ze všech? Asi to takovej borec nebude.

   Smazat
  2. 22:58 Víš rozumbrado, ono je to těžké, prosadit se u voličů, co se nezajímají o alternativu, pouze sledují prolhaný mainstream a navíc je p. Koller již nějakou dobu blokován ČT, kam už ho léta nezvou. Tam se přece pravda nenosí. No prostě není Mirďa Kalousků, co je na obrazovce pečenej, vařenej...

   Smazat
  3. Koller nesehnal prachy na kampaň. My nežijeme v demokracii, ale ve společnosti, kde rozhodují peníze.

   Smazat
 5. Odpovědi
  1. 23:05 To je stejně "inteligentní". jako vyjádření pana Kollera. Když komunisté nemohli prosadit nic ze svého programu, tak jim vyčítáte, že nic pozitivního nedokázali. A když mají snahu prosadit alespoň něco pro lidi do Babišova vládnutí tak jim vyčtete, že se "spřáhli s oligarchou". Co by podle vás měli udělat, aby vám a Kollerovi vyhověli?

   Smazat
  2. 23:27 Měli by se hlavně začít chovat jako vlastenci, kterým jde především o tento národ a ne jako strana dychtící po korytech za každou cenu, co se spřáhne s lumpem, co něco jiného říká a něco jiného dělá. Jedině blbec může volit tohoto lháře, pro kterého je na prvním místě vlastní mamon na úkor ničení krajiny a zemědělství.

   Smazat
  3. Jen jednou jedinkrát jsem volil ODS, jinak vždy KSČM. Ale co teď provedli, že podpoří tuto gaunerskou korytářskou vládu, tak ani náhodou. Uź je volit nebudu nikdy !!!! A nejsem jediný pravověrný komunista. (mimochodem s KSČ jsem měl vážné problémy , když jsem kritizoval jejich "přehmaty")

   Smazat
  4. 7:52 Takže vám by se více více líbila vláda ANO s podmínkami a podporou DemBloku?

   Smazat
  5. 23.48. Docela zábavné, která partaj se chová jako "vlastenec" Nebo vlastí míníte diktaturýu kapitálu? Té, které sydstémové partaje posluhují - takévlastenecky - do jejich a své kapsy a národ jim vždy byl a zůstává ukradený. Nabo snad myslíte vlastencí "vlajkaře" pražské kavárny? Je to vskutku zábavné si myslet, že naše diktatura kapitálu má snad něco společného se státem, národem, občany! Stejně zábavné je, když se posluha kapitálu nazve demokratickým blokem - prostě srandisti se najdou i ve službách kapitálu, to se jim musí přiznat!

   Smazat
 6. Pan Koller neví, co je to strategie, což je na důstojníka vlastenecké armády jako byla ČSLA velmi, velmi smutné. Komunisté pustili k vládě bývalého komunistu Babiše místo toho, aby republiku předali kriminálníkům z ODS, TOP, Stan, socdem a KDU-ČSL. Všechny tyto kriminální strany mají podíl na rozkradení 5 bilionů Kč. Podle mne by politici z těchto stran a jejich voliči měli být považováni za zloděje. Co je 5 bilionů proti 50 milionům?

  OdpovědětSmazat
 7. Proč na NR pouštíte naivní hlupáky?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vaše mnohoznačnost je obdivuhodná! Určit "hlupáky" se bojíte nebo sebekritika?

   Smazat
 8. "K stému výročí republiky jsme od našich politiků dostali protinárodní vládu jako doklad pohrdání voliči, podrazu a posílení protektorátu a koloniálního postavení v eurokoncentráku. Počátek doby temna."
  ===========================
  Měl byste se jít léčit. Toto je vážně diagnóza.

  OdpovědětSmazat
 9. SDK- vtipné. Ale na komunisty víc než přiléhavé. Jsem dlouhodobě stejného názoru, jako autor. Z komunistů se stala salónní opozice a jejich vedení spolek držitelů koryt.
  Jestli se Filipovi s Dolejšem podařilo přesvědčit spolustraníky, že jejich záchrana spočívá na spolupráce s Babišem, tak je členská základna bolševiků skutečně prostoduchá. O Filipovi si nemyslím vůbec nic pěkného už patnáct let a Dolejše měli zaříznout hned po profláknutém pokusu o korupci. Neudělali to, jejich chyba. Nyní Filip a jeho parta zařízne je, jako celek.
  Je to až komické. To, o co se snažila celá řada "demokratů"téměř třicet let, zrušit komunisty, co nevidět udělá samo jejich vedení.
  Po spolupráci s Burešem přijdou komunisté o parlamentní účast a jako bonus o polovinu své současné členské základny.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Neboj, zmeny prijdou z Branibor

   Smazat
  2. Snad nikdo ze známých autorů polemik neumí tak jako pan Koller, konstatovat otevřeně skutečnost, která nás obklopuje. Děkuji pane Kollere. A přál bych si, aby takto psalo více odvážlivců.

   Smazat
  3. Po zcela veřejném zabití Ransdorfa konečně všichni členové KSČM pochopili, kde je jejich místo. Rozhodně se neuplatní a nemají budoucnost v Evropě, která je urychleně fašizována.

   Smazat
 10. Jiz je tady zase ten Hedvicek z Floridy, pozor na nej je peknej hajzlik z Kojetina, vejtaha co se lidem ukazuje ze ma doma plavecky bazen. Starej blazen, stale leze na ceske stranky a sproste nadava a pomlouva co je ceske ... co mu zemrela manzelka je cim dal horsi ..

  OdpovědětSmazat
 11. nejsou lidi aproto se musel uvolnit i sodruch eštebak aby to dal tady do latě a samosebou i nějakou kačku beztak chudeho postaršiho komouše přinesl i sve ubohe pohuble rodince už jen jak je sam na kost vyzably jak se na spravneho skřeta sluši ukazuje jak je nutne takoveto miliardaře dotovat ostatni kydy jsou jen takova mlha k dehonestaci našeho nejlepšiho politika a imigranta z nesvobodneho slovače za poslednich tisic let že ano

  OdpovědětSmazat
 12. Cokoliv dobrého prosadit v parlamentu znamená získat pro to většinu. Tak se do KSČM není vhodné moc navážet. Až je lidé budou volit, potom je čas mluvit o ideálech. Napřed ale musí přijít nedostatek nejen banánů v obchodech. Je to nevyhnutelné, ale stále nevím kdy a proč se to stane.

  OdpovědětSmazat
 13. Babičok by měl opět zajet do Anglie podpořit (a poslechnout) Mayovou, protože tam zase našli dvojici otrávenou nějakou neznámou látkou. Píšou, že je to kousek od Salisbury. Jenom se divím, že je to zase jenom kousek od vojenských laboratoří v Porton Down, ale o tom se nepíše, ticho po pěšině. Babičok musí opět projevit loajalitu se strádající Anglií. O Hamáčkovi nepochybuji, ten to zvládne i bez školení u Terezy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Putinovi je třeba ukrást MS ve fotbale. Alespoň na západě, alespoň mediálně.

   Smazat
  2. tady píšou, že probíhají standardní pokusy na lidech: https://cz.sputniknews.com/svet/201807047661568-Skripal-Salisbury-rada/

   Smazat
 14. Obsahem článku Martina Kollera je konstatování, že čeští voliči jsou hloupí a zvolili protinárodní politiky (tedy s výjimkou Okamury, Skály, Foldyny a Klause mladšího) včetně potutelného zrádce Zemana.

  A ti, kdo - z důvodů, které autor nevysvětluje - nejsou protinárodní, se nedokáží domluvit a vytvořit obdobu italské Legy.

  To, že Lega Nord (Lega Lombarda) vznikla jako strana usilující o odtržení bohatého italského severu od chudého jihu a po letech tuto svou hlavní linii opustiůla, když zjistila, že by se jinak nedostala k moci, pan Koller jaksi přeskočil.

  - Přehlédl jsem něco důležitého?

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.