Reklama

neděle 15. července 2018

Vlastizrada Hamáčka: Cizinci bez občanství mohou volit a být voleni v ČR

15.7.2018 VlasteneckéNoviny
Nově budou v ČR volit i cizinci bez českého občanství a budou moci také kandidovat! Jen pár dnů poté, co ministr a předseda ČSSD Jan Hamáček obsadil ministerstvo vnitra, začíná řádit. Ministerstvo umožní již v letošních říjnových komunálních volbách volit v České republice cizincům a také volit cizince (!!), kteří nemají občanství ČR.

Hnutí SPD s tím zásadně nesouhlasí. Tahle země patří českým občanům a ti mají právo rozhodovat o budoucnosti ve své zemi. A jakýkoliv cizinec si může při splnění zákonných podmínek zažádat o české občanství. Jednou z těchto podmínek je i určitá znalost českého jazyka. 

Ministerstvo vnitra vlády Andreje Babiše však jde ještě dále. Cizinci totiž nemusejí mít dokonce u nás ani trvalý pobyt. Stačí přechodný. Znamená to, že i upřímní nepřátelé naší země u nás teď mohou nejen volit, ale také být voleni, zúčastnit se práce volebních komisí a tak dále. Že je to neslýchané popření suverenity? Že volit a být volen v nějaké zemi je jedním z hlavních znaků občanství? To evidentně nezajímá ani Andreje Babiše z hnutí ANO ani Jana Hamáčka z ČSSD.

Zcela skandální na celé věci je to, že tyto návrhy k nám tlačí EU, jelikož nechce zachování národních států, ale vytvoření jednoho centrálního evropského superstátu pod diktátem Bruselu. A hnutí ANO s ČSSD pokorně poslouchají Angelu Merkelovou a Brusel.
V minulém volebním období se tento návrh dostal také na program Poslanecké Sněmovny a my za SPD jsme hlasitě bojovali proti. Výsledkem bylo, že si tehdy před volbami většina poslanců uvědomila nebezpečí a v obavě před tím, že by jim toto skandální bruselské ustanovení voliči spočítali, tuto možnost do našeho právního řádu nepřenesli. To je ovšem nové vládě hnutí ANO Andreje Babiše s ČSSD úplně jedno. Ministerstvo vnitra dokonce teď vyzývá obce, aby mezi své voliče zapsali cizince.

A já Vás prosím o podporu SPD v říjnových komunálních volbách, abychom mohli nadále co nejvíce bránit zachování České republiky a práv našich občanů. 

98 komentářů :

 1. no - povedľa za hranicou skúpili Slováci v Magyarsku domy za lacný peniaz, a v počte tromfli domácich, takže starosta je v tejto dedine Slovák, nikto sa nečuduje, nikto z toho nerobí vedu, stačí, že vlastní dom, a aj nemusí mať tam trvalý pobyt, dokonca sa zariadilo, že 112 chodí zo Slovenska, je to bližšie, úprimne, prebehli voľby a predsa to dá zdravý rozum, že obyvatelia si majú riadiť svoju samosprávu - či nie ... a že vyhral Slovák, no bože, hlavne že platí dane ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zřejmě jste "nepochopil", že uvedené pokyny umožní volit a kandidovat do obecních zastupitelstev i potomkům "Sudetských Němců", příslušníkům "Sudetoněmeckého landsmanšaftu", kteří budou mít v obci registrované přechodné bydliště.
   Při současném počtu obyvatel obcí v pohraničí s trvalým bydlištěm snadno získají většinu ...

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Smazat
 2. Tomio Okamura a jeho hnutí SPD "pláče na cizím hrobě" a Hamáčkovi tentokrát "křivdí".

  Pokyny pro "Všeobecné volby do zastupitelstev obcí konané na podzim roku 2018" vydalo Ministerstvo vnitra ČR dne 31.května 2018, kdy byl ministrem vnitra Lubomír Metnar z hnutí ANO 2011, který se zřejmě Andreji Babišovi "osvědčil" a tak nyní "dělá" ministra obrany...

  Z Pokynů MV ČR:
  Členem zastupitelstva obce se může stát každý volič, kterým je podle § 4 odst. 1 volebního zákona:

  státní občan ČR, který alespoň ve druhý den voleb dosáhl věku nejméně 18 let, je v den voleb v dané obci přihlášen k trvalému pobytu,

  státní občan jiného státu, jemuž právo volit přiznává mezinárodní úmluva, kterou je Česká republika vázána a která byla vyhlášena ve Sbírce mezinárodních smluv, tj. státní občan jiného členského státu EU s trvalým nebo registrovaným přechodným pobytem v dané obci, který alespoň ve druhý den voleb dosáhl věku nejméně 18 let (dle judikatury Krajského soudu v Brně ze dne 19. září 2014 pod č. j. 64 A 6/2014 – 20, postačuje namísto splnění podmínky přihlášení se k trvalému pobytu občana jiného členského státu EU též přihlášení se k přechodnému pobytu v příslušné obci).
  http://www.mvcr.cz/clanek/kandidatura-ve-volbach-do-zastupitelstev-obci-v-roce-2018.aspx

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak toto je plánováná likvidace státu. Už chápu proč se v tu dobu řešil Peroutka, potom trenky a já už nevím co ještě.
   Všechny tyhle zmetky vyházet z oken a poslat do dolů, nebo těžit dřevo.

   Smazat
  2. 20:34
   Pláčeme všichi na vlastním hrobě.
   Václav

   Smazat
  3. Teď už pomůže jen vystoupit z toho zku@veného spolku. A to hned!

   Smazat
  4. 21:27 Ano, ale kdo to udělá ?

   Smazat
  5. No, jeden "zádrhel" pro volení tu je:

   Z Pokynů MV ČR:
   Členem zastupitelstva obce se může stát každý volič, kterým je podle § 4 odst. 1 volebního zákona:

   "STÁTNÍ OBČAN ČR, který alespoň ve druhý den voleb dosáhl věku nejméně 18 let, je v den voleb v dané obci přihlášen k trvalému pobytu."

   Zbytek citovaného se jedná o VOLENÍ a ne o ZVOLENÍ!!!

   V tom je totiž podstatný rozdíl - VOLIT a BÝT ZVOLEN!

   Smazat
 3. Je to naprosto nepřijatelné. A Hamáčka bych odsousdil k trestru doživotnímu a to jen proto, že tres smrti nemáme.
  Václav

  OdpovědětSmazat
 4. No právě. Když se parta sudeťáků nebo Francouzů arabského původu (s francouzským = EU občanstvím) domluví, přihlásí se k dočasnému pobytu v Horní Lhotě, sestaví kandidátku a zvolí se do zastupitelstva, nastane stejný případ, jako když se parta českých zlatokopů domluví, skoupí v Dolní Lhotě pozemky, postaví domy, nastěhuje se, postaví kandidátku a zvolí se do místního zastupitelstva. Ovládnou radnici a místní starousedlíci jen čumí, co se u nich na vsi děje. Vše podle zákona!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:25 Ta "parta českých zlatokopů" ale musí mít oproti partě sudeťáků nebo arabských Francouzů v obci trvalý pobyt...

   Smazat
 5. Pan Okamurovi patří jen polovina toho, co jeho protějšku se 100% české krve. Je náplava z Japonska.

  Základní princip je: občan může kandidovat na takové úrovni, na které má právo volit. Ústava ČR například určuje, že jen občan ČR může kandidovat na presidenta, poslance a senátora, pokud splní věkové podmínky.

  V obecních volbách jsou podmínky jednoduší. Volič/kandidát nemusí být občanem ČR. Stačí trvalé nebo přechodné bydliště v dané obci. Z hlediska obce je totiž důležité, aby se na jejím životě podíleli pokud možno všichni, kteří v ní žijí.

  O české občanství může požáda každý cizinec,ale musí splnit dosti složité požadavky. (http://www.mvcr.cz/clanek/udeleni-statniho-obcanstvi-ceske-republiky.aspx)

  Přihlášení občana k přechodnému pobytu není vůbec jednoduché (http://www.mvcr.cz/clanek/prechodny-pobyt.aspx). Okamurova představa, že se nečeši kdykoli a kdekoli přechodně přihlásí, aby ovládli tu kterou komunitu je podobně nesmyslná jako většina toho, co Okamura říká.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jiří Jírovec Víte co pana Okamuru nechte napokoji je to to nejlepší co v tomhle protektorátu máme.

   Smazat
  2. Pane Jírovec, přečtěte si citaci Anonymní 20,34. Občan ČR musí mít trvalý pobyt. Občanu jiné země EU postačí přihlášení k přechodnému pobytu. Okamurova představa vychází z reality, kdy v minulých kom.volbách byl v kterési obci (mám pocit severu Čech) najednou téměř zdvojnásoben počet obyvatel díky přechodnému pobytu. Všichni přechodně pobývající měli české občanství a shodnou adresu v jakémsi hotelu nebo horské boudě. Účelem bylo zvolení starosty, který jejich pobyt platil. Byl okolo toho humbuk dokonce i v ČT. Takže v tomto ohledu (při slušné znalosti zákonů a praktik) sdílím Okamurovy obavy ze zneužití.
   Ivana

   Smazat
  3. A to vazeni se nemluvi o tom jakym zpusobem se to financuje . Ze Saudi Arabia jdou penize do nabozenskych podrezavacich spolku a ti plati vsechny vydaje za sebe a za tu barevnou spinavou verbez .Jejich zenske maji ty hadry ,vypadaji jako vrany cerne maji za povinnost porodit 7 muzskych potomku + zenstiny . Rozrustaji se geometrickou radou nikdo z nich nic neumi .Je to jako ta holota z jizni ameriky co tahne v milionech na severni ameriku . Vime proc ,doma i ti dobre postaveni se maji hur nezli somraci v USA ,kradou vrazdi a mnozi se jako krysy
   Zastavte tu luzu dokud je cas . Okamura je hrdina ty vejre Jirovce ,asi znacne autisticky drive mongoloidni blb.Vzddyt se podivejte na ty idioty co ted ranuji tu Evropu president ozralej ze ani nemuze se fotografovat polsky poskok francouzsky pervert s tou svou babou v penzi (o 26 rozdil veku)a dalsi panoptikum okolo Merkele jez tezko vyleze se svou prdeli do schodu neb zere neustale zeli chleba a klobasy.Pekna verbez a to vladne 500 milionum Kde to jsme?? Je to jednoduche Cohen(Kohl) se svou tlupou soukmenovcu tohle spiskali aby meli nove otroky a "vlady" jim zerou z ruky jako brabci cviceni
   A za sebe vybral nezli puknul na tloustku t carodejnici Merkele neb je ze stejne krve -zidovske

   Smazat
  4. Pane Jírovče, s tou japonskou "náplavou" to má být jako legrace? No jestli ano, tak ubohá. A zdá-li se vám, že většina toho, co pan Okamura říká jsou nesmysly, tak je vyvracejte a argumentujte. Ono se jinak totéž dá říci o vás. "Většina toho, co pan Jírovec říká jsou nesmysly." A je to.

   Smazat
  5. Jiří Jírovec15. července 2018 21:46
   „Přihlášení občana k přechodnému pobytu není vůbec jednoduché (http://www.mvcr.cz/clanek/prechodny-pobyt.aspx).“
   Pane Jírovec, četl jste vůbec, ty Vaše odkazy? Jak můžete tvrdit, že získat zde přechodný pobyt, není vůbec jednoduché??

   „Žádost o vydání Potvrzení o přechodném pobytu se podává na tiskopisu Žádost o potvrzení o přechodném pobytu občana Evropské unie.
   Náležitosti žádosti:
   ■cestovní doklad (tj. i průkaz totožnosti občana EU),
   ■doklad potvrzující účel pobytu, jde-li o zaměstnání, podnikání nebo jinou výdělečnou činnost anebo studium,
   ■1 fotografie,
   ■doklad o zdravotním pojištění (nevyžaduje se, je-li účelem pobytu zaměstnání, podnikání nebo jiná výdělečná činnost),
   ■doklad o zajištění ubytování na území ČR.“
   Navíc je známo, že úřady mají úkol, být vůči naváženým etnikům vstřícní, takže ještě přimhouří oči nad nějakou neúplností.

   „Okamurova představa, že se nečeši kdykoli a kdekoli přechodně přihlásí, aby ovládli tu kterou komunitu je podobně nesmyslná jako většina toho, co Okamura říká.“
   Ta okamurova představa není vůbec nesmyslná, ale reálná. Jak je výše uvedeno, již byla také zrealizována.
   Podobně další věci, které Okamura říká, mají smysl. Samozřejmě, že vítačům, jako jste Vy, se to nelíbí. Ale chyba není v Okamurovi, ale ve Vás, vítačích. P.K.

   Smazat
  6. "P.K." 1:04

   Koukám, že Vaší hlouposti se vyrovná jenom Vaše zarputilost. Kdyby Vás za to hloupé osočování druhých aspoň platili, chudáčku!
   Ale třeba Okamura bude rozdávat odznak "Vzorného voliče"? Pak budete i na ulici k rozeznání od normálních lidí.

   Smazat
  7. Jan Kopecký16. července 2018 1:13
   Nechte to na panu Jírovcovi, knihomole. Nebo se domníváte, že on nedosahuje Vašich intelektuálních kvalit? I když ty Vaše příspěvky se nevztahují k pro Vás složitému tématu, takže se primitivně vyjadřujete k osobám.
   Vy tam máte 1:12
   P.K.

   Smazat
  8. Jírovče Okamura je podle tebe náplava , ale má vlastenectví na rozdávání . Kdyby většina Čechů a hlavně politiků měli tohoto vlastenectví aspoň destinu toho co má Okamura bylo by Čechům dobře .

   Smazat
  9. A co třeba, když budou mít zájem volit a kandidovat Arabi, kteří v ČR mohutně zkupují nemovitosti v okolí lázeňských měst? V případě, že tu budou mít majetky (dům, byt), mají kde pobývat. A věřte, že vyřídit pobyt je jednoduché, což mohu potvrdit z praxe, pár případů cizinců s pobytem znám, potřebné doklady není vůbec problém poskytnou a vyřízení je rychlé. Pokud něčemu nerozumíte, tak se k tomu laskavě nevyjadřujte, nechceme tu mít islamizovanou zemi tak, jak je tomu už teď na západě a tento krok k tomu jasně vede. Jak lépe ovládnout zemi, než volbami? Zatím na komunále, ale i to úplně pro začátek stačí. Pan Okamura má v tomto případě pravdu!

   Smazat
  10. Pane Jírovče Vy nám tu nedělejte propagandu
   proti panu Okamurovi. Vy který nevíte zda jste Kanadan nebo Čech. Podobný exot je i jakýsi pan Kopecký.
   Václaav

   Smazat
  11. 12:21

   Vy jste snad majitelem tohoto hřiště, že říkáte "nám"?! Nebo jste členem politbyra, že mluvíte takovým partajnickým jazykem?

   Smazat
  12. vyjimka jsou profisportovci třeba když chybi spartě kopalista tak ma vovčanstvi ajncvajn aniž by uměl čezki žvastnout stejně jako když chiby čete nějakej vobřezanej

   Smazat
 6. Vše dle mezinárodních smluv .... takže si znamenám zcela jasný důkaz o možnostech našich volených představitelů. Už také chápu, proč EU nic zásadního nekoná v kupčení s dotacemi. Předhodí poslancům a úředníkům hračku a na pozadí nasouvá čím dál silnější možnosti nadnárodního řízení. A opět, po letech se za pár let bude v pohraničí a asi nejen tam, rovnat chudobou stižený Čech se zahraničním, ekonomicky mnohem silnějším občanem.
  Ať již z jakéhokoliv důvodu, volit mají mít právo pouze občané, to je zásadní výsada. Její zpochybnění je dalším krokem k otupění vlastenectví a češství.
  ABC

  OdpovědětSmazat
 7. Nemyslím si pane Jírovče, že pan Okamura jak tvrdíte, říká nějaké nesmysly. Možná to neříká úplně přesně, ale jak vyplývá z komentářů, tak ta možnost existuje, ostatně sám ji potvrzujete. Ptám se tedy, na co máme Ústavu ČR, když právo volit má i neobčan ČR. Nemám nic proti tomu, aby volili i cizinci, ovšem za předpokladu, že to budou cizinci naturalizovaní (viz Babiš), budou v ČR žít min. 10 let, budou ovládat češtinu a znát české zákony. Jinka to budou jen cizinci, za jistých okolností žijící, ale volit ať si jezdí domů. Neumím si představit, že by za pár roků nějaký muslim jako občan EU u nás volil tak, jak je výše v některých komentářích uváděno. Jinak to vidím jako zákeřný trend EU, jak zlikvidovat národní státy a jejich vnitřní samosprávu.

  OdpovědětSmazat
 8. Okamura je naprostý idiot a žvaní nesmysly.

  Volební právo je stanoveno zákonem a nemůže být v rozporu se zákonem stanoveno nebo změněno jakýmkoli exekutivním orgánem.
  Pokud jde o cizince, týká se pouze občanů EU. Jedná se tedy o (postupnou) implememntaci evropského práva.
  Podrobnosti:
  https://cs.wikipedia.org/wiki/Volebn%C3%AD_pr%C3%A1vo_v_%C4%8Cesku#Obecn%C3%AD_zastupitelstva
  - popřípadě ve Sbírce zákonů.

  V Německu je praktikováno už skoro čtvrtstoletí.
  V Rakousku mají občané EU s trvalým pobytem volební právo na komunální úrovni od roku 2013.

  A jenom jako perlička:
  V NDR měli v komunálních volbách v roce 1989, tedy krátce před sjednocením "Němecek" volební právo i "gastarbajtři" z Kuby, Vietnamu a Mozambiku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nevím, zda je Okamura idiot, ale argumentace typu "i jinde to mají" a "občané EU" mi připadají ne zcela na místě. EU má poměrně veliký problém z přistěhovalci ze zemí mimo EU.
   Volební právo by měli mít pouze občané ČR. Nevidím relevantní důvod, proč by tomu mělo být jinak.
   ABC

   Smazat
  2. "ABC" 22:57

   EU není "jinde", ale (také) tady.
   A s "přistěhovalci ze zemí mimo EU" to nemá co dělat - takže to sem nepleťte.

   Smazat
  3. Okamurara možná občas žvaní nesmysly, ale koluje mu po matce v žilách česká krev a je to z jeho postojů cítit. Kdežto z vaší řeči je cítit, že jste akorát arogantní itelektuální mudrlant, který nemá v žilách už ani kapku české krve, bohužel. Tu už jste někde v EU prodrbal...

   Smazat
  4. Jan Kopecký Idiot jste Okamura a SPD je jediná strana která je vlastenecká. Tak proč chodíte na NR když žvaní nesmysly???

   Smazat
  5. Ty jsi znamy collaborator a navic velky blbec

   Smazat
  6. Jan Kopecký15. července 2018 22:46
   „Okamura je naprostý idiot a žvaní nesmysly.
   Volební právo je stanoveno zákonem a nemůže být v rozporu se zákonem stanoveno nebo změněno jakýmkoli exekutivním orgánem.“
   Uznávám, že máte nabiflovaný marxismus i leninismus i stalinismus, nejspíš z dob Vašeho komunistického bafuňářství. Ale v ostatních záležitostech jste buď tupec, nebo parchant. Úmyslně jsem se vyjádřil mírněji, než Vy o Okamurovi, abych zamezil nějaké Vaší ukřivděnosti.

   „Pokud jde o cizince, týká se pouze občanů EU.“
   To, že se ten přechodný pobyt týká pouze občanů EU, všichni chápou. Ale je známo, jakým způsobem se např. v Německu přidělovalo občanství navezeným etnikům. Jsou kolem toho nějaké žaloby. V jiných západoevropských zemích to nejspíš nebylo o nic lepší, jenom se tam ještě nikdo nepochlapil na to upozornit. Takže jich mraky, má přiklepnuté EU občanství a potulují se po Evropě. Samozřejmě přístupní ke spoluúčasti na jakékoliv volební manipulaci, kdekoliv. Vždyť nemají do čeho píchnout, alespoň se zabaví.

   „Jedná se tedy o (postupnou) implememntaci evropského práva.“
   O implementaci evropského práva, občané nestojí. Kdo by si přál zavádět ten chaos a kriminalitu, které panují v západoevropských městech? Nic takového, nikdo neměl ve volebním programu. Pokud to přesto chce někdo zavádět, měl by se zeptat občanů v referendu. P.K.

   Smazat
  7. Pane Kopecký, měl byste držet svoje emoce na uzdě. Zformulovat svůj názor a sdělit čtenářům že,: "Okamura je naprostý idiot a žvaní nesmysly" ukazuje na vašeho bystrého a oduševnělého ducha a udržuje laťku diskuze na patřičné úrovni.

   Smazat
  8. "P.K." 0:40

   Chápu, že jako voliče a nejspíš i obdivovatele (?) Okamury se cítíte dotčen.
   Jeho idiocie je ale bohužel do očí bijící. Tudíž i jeho schopnost oblbovat voliče je omezena na lidi mdlého rozumu, kteří mu pomáhají vydělat politickým podnikáním trochu peněz.

   Jinak Vás mohu ubezpečit, že Vaše obavy, že bych se snad nějakým Vaším výrokem či nadávkou mohl cítit ukřivděn, jsou naprosto zbytečné. Anonym jako Vy mě může opravdu sotva urazit.

   Smazat
  9. Jan Kopecký16. července 2018 0:59
   „Jeho idiocie je ale bohužel do očí bijící. Tudíž i jeho schopnost oblbovat voliče je omezena na lidi mdlého rozumu, ..“
   Vy máte nemístné přesvědčení, že když jste přečetl více knížek, než někdo jiný, tak že jste kvalitnější, než on. Ale to, že smrdíte knihomolstvím, ještě neznamená, že byste lépe zvládal praktickou politiku, než např. Okamura, který tím knihomolstvím nesmrdí. Vezměte to prosí, na vědomí. P.K.

   Smazat
  10. 1:12

   Proč je Okamura perfektním prototypem novodobé varianty idiota? Protože se stará o své soukromé zájmy a předstíraný zájem o věci veřejné slouží jen jako zástěrka pro jeho úmysly.

   V antickém Řecku se svobodní občané podle svého postoje k věcem obecným dělili na dvě skupiny: polítés a idiotés. Polítés byli ti občané, kteří se účastnili společenského života své obce (polis). Idiotés pak byli ti, kteří se starali pouze o své soukromé záležitosti (idiotikós).

   Řekové ovšem neznali politiku jako soukromé podnikání.

   Jinak novější popis praktik této věhlasné osoby (byť už jich v minulosti bylo dost) najdete ZDE:
   https://a2larm.cz/2018/07/okamuruv-aeroplan/

   Ve Vašem případě je to nejspíš jen házení hrachu na zeď, ale mohou se nad tím zamyslet druzí, kteří si ještě schopnost samostatného úsudku a nedelegovali ji na vůdce.

   A k Vašim pronikavým charakteristikám mé osoby Vám mohu jen potvrdit, že srovnávat se s Okamurou se skutečně neodvažuji.

   Pokud pak jde o Vás, beru na vědomí, že nerad čtete.

   Smazat
  11. Kopecký, pro idiota je každý idiot - jste to tedy vy. Pan Okamura je, na rozdíl od vás, vlastenec. Zdrhnul jste do Rakouska, měl byste mít právo volit svoje papaláše pouze tam. Nikdo nemá právo strkat rypák do věcí země, v které nežije. Stačí, že nám do toho kecáte na NR.

   Smazat
  12. Kopecký, vy jste prostě blbec.
   (musel jsem vám to konečně napsat...)

   Smazat
  13. Kopecký 23:08
   Evropa je tady. Česká republika je v Evropě. Já jsem Čech a doufám, že nebudu muset měnit Český občanský průkaz za Evropský.
   Musím Vám oponovat. Migrace samozřejmě souvisí s daným tématem, tak jako s ním souvisí mnoho dalšího. To, co v jednu chvíli vypadá jako zcela nesouvisející, může být v dalším okamžiku zcela zásadní. Dnes připustíte jedno, zítra druhé a pozítří poběžíte na Ruskou ambasádu, zda by vám neprodali pozemek na Sibiři .... to byl vtip.
   ABC

   Smazat
  14. Jan Kopecký16. července 2018 7:47
   Opět jste projevil, jak jste tím svým knihomolstvím odtržen od reality. Šermujete zde antickým Řeckem, ale nikdo zde nechce zavádět poměry otrokářského Řecka. Také to nikdo nemá ve volebním programu.
   Takže to je jako vždy u Vás, únik od tématu. Nejčastěji k osobě, která se tím tématem zabývá, tentokrát do antiky.
   Více než práce člověka, Vás zajímají drby z jeho soukromí. Pro mě, jako voliče SPD, jsou podstatné politické názory T. Okamury a vím, že je nemění jako kabáty. To, zda v nějaké cestovce byl zaměstnancem, nebo společníkem, mě opravdu nezajímá. Že se nějak musíme živit, to z nás nikdo nesejme. Okamurův život je v hledáčku větších žraloků, než jste Vy a za ta léta nenašli nic, za co by ho bylo možno odsoudit.
   Situaci dokresluje ten Váš nactiutrhačný odkaz, ve kterém i oni museli přiznat:
   „Okamura vyslovil dvě teze obsahující zrnko pravdy: „Každý, kdo projeví názor, je vystaven lžím, urážkám a skutečné nenávisti. Když SPD upozorňuje na nebezpečí islamizace, je kritizována stejně jako spisovatel Karel Čapek, když ve třicátých letech upozorňoval na nebezpečí fašismu.““
   Za sebe k tomu podotýkám, že Okamura vyslovit mnohem více tezí a všechny se ukazují pravdivé. P.K.

   Smazat
  15. "P.K." 11:09

   Opakovat výroky toho blba, to chce opravdu velůkou duševní sílu a odhodlání. Ale jen se klidně zesměšňujte dál - třeba ten odznak "vzorného voliče" nakonec přece dostanete.

   Smazat
  16. Jan Kopecký16. července 2018 11:28
   Knihomole, neschopný se orientovat v realitě života. Pokud vím, tak jsem jenom zveřejnil výňatek, z Vámi doporučeného zdroje. P.K.

   Smazat
  17. Jan Kopecký 7:47 se "střelil" do vlastní nohy! "V antickém Řecku se dělili občané na dvě skupiny: polítés a idiotés." Z dalšího vyplývá, že my se staráme o svou obec, tudíž jsme polítés, kdežto pan Kopecký je idiotés, neb se o své záležitosti stará z Vídně! Máte tedy všichni pravdu!

   Smazat
  18. /19:54/

   Nevzdělaný nacionalistický a antisemitský tupec bude vysvětlovat, co je a co není politika?!
   No, to tedy není zrovna zábavné.

   Smazat
  19. 20:30- předpokládám, že jste mým opakem: vzdělaným internacionalistou, semitou. To také není zrovna zábavné v dnešní době, kdy se lidé začínají dělit na domácí polítés a hosty idiotés.

   Smazat
  20. Pane Povolný, několikrát jsem Vás v minulosti žádal, abyste mne neoslovoval. Když to nedokážete dodržet, nedivte se, když na Vaše neuvěřitelné stupidity zareaguji. Nemám z toho opravdu sebemenší potěšení.

   Smazat
  21. Já Vás oslovil? Nejste vztahovačný nebo hůře?

   Smazat
  22. Kopecký vy jste naprostý vůl, divím se že Vás ještě někdo nenakopal do zadku.
   Václav

   Smazat
  23. Už za komunistu jsem říkal, proč je nepustí , je to jejích vůle ale jak překročí hranici ,jsou to jen cizí příslušnicí jiného státu . Je jedno co si o nich myslím ale pro ně není návratu ! Jestli chtějí něco komentovat, tak jen ve svých zemi . pro mě to jsou jen cizáci !

   Smazat
  24. 20:34

   1) Zdaleka ne všichni odešli dobrovolně.
   2) Mluvíte z vlastní zkušenosti? Prožil jste to?
   3) Myslíte, že ty, kdo se vrátili, tento Váš názor zajímá?

   Smazat
 9. Bylo to v Karlové Studánce a ti lidi byli přihlášeni v hotelu, který vlastní Zifčák, známý jako mrtví student Šmíd ze sametovky z roku 89.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pan Soroš je frajer. Uděláte mtvého a máte vystaráno do konce života. Řeknete, že zdroje jsou, zaseknete státu 100 miliard dluhů a je z Vás evropský komisař.

   Smazat
 10. Kdo dostal ČSSD do parlamentu? Volič! Pan Poloček v Černých baronech říkal, proč by prasata měla mít svoji zástavu a já tvrdím, proč by pitomci měli mít svůj stát! Voliči dosadili cizokrajného politika Hamáčka, ČSSD pak dalšího cizokrajného politika Pocheho, tak co řešíte? Soroš likviduje pitomcům stát a nedělá to špatně.

  OdpovědětSmazat
 11. Česká republika by potřebovala jako sůl pořádnou ,,extrémistickou " vládu !! Neb ,,vlastenci", kteří jsou tam dnes, opravdu dávají jen vlastní góly.

  OdpovědětSmazat
 12. Dle Wikipedie nás Hamáček propojuje s Ázerbajdžánem (pobírá odtamtud peníze).
  Klausem opěvovaná komparativní výhoda nízkých mezd pak usnadňuje usazení migrantů a jejich účast v komunálních volbách.

  OdpovědětSmazat
 13. Na vyjádření T. Okamury, si cením zvláště tuto pasáž:
  „Zcela skandální na celé věci je to, že tyto návrhy k nám tlačí EU, jelikož nechce zachování národních států, ale vytvoření jednoho centrálního evropského superstátu pod diktátem Bruselu.“
  Konečně řekl některý český politik (Orbán to již řekl dříve), že navážení nekompatibilních etnik do Evropy, není humanitární akce, chránící je před utopením, jak to do nás politici hlavního proudu celé Evropy, stále hustí, nýbrž že se jedná o plán na likvidaci evropských národů a států.
  Vivat Okamurovi. To zase bude kvikotu z fašistického Demokratického bloku. P.K.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 1:29

   A jakpak Vy jste na tom - jste kompatibilní?

   Smazat
  2. Anonymní16. července 2018 1:32
   Budu-li se držet tématu, tak já jsem domácí etnikum, takže ta otázka nedává smysl. P.K.

   Smazat
 14. toto chcete????V roce 2036 čte učitelka základní školy v Liberci docházku, kontroluje přítomnost dětí...
  - Abdal Fattah, zde
  - Sharday el Shamar, ZDE
  - Tahira ibn Suhay, zde
  - Usman Wahbi, zde
  - Micha El Ves Eli
  - Micha El Ves Eli???
  - Micha El Ves Eli!?
  Ze zadu se ozve slabý hlásek, to budu asi já, ale čte se to Michal Veselý.

  OdpovědětSmazat
 15. Nelamte si hlavu, za pár let budeme mít nejen v obcích ale i vyšších zastupitelských orgánech naprosto legálně zvolené mohamedánské zástupce voliči s českým občanstvím. No a v Sudetech to povedou Němci. No oni už nás všechny přeci vedou už nyní. M.j. vždyť paní Merkel nás už nazvala Spolkovou zemí. A nikdo od nás se neozval...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8:35 S těmi mohamedány jsi to trochu víc přestřelil, ale jinak dobré. Jsem z Liberce a pokud bych byl součástí NĚMECKÉ ŘIŠE nic proti tomu!!

   Smazat
  2. 10:38
   Taky jedna svně kterou nebo její rodiče taky germáni nechali jako veš v kožichu.
   Václav

   Smazat
 16. Tento zákon je implementován na základě doporučení EU a i v některých jiných zemích EU na komunále volí cizinci s přechodným pobytem a to i ti, co nejsou občany EU. Je to samozřejmě snaha EU co nejdřív zapojit migranty do politického života, čímž se plánovaná islamizace jen urychlí. A Hamáček tomu velmi rád pomůže, vždyť jeho vztahy s pražskou muslimskou obcí jsou více než nadstandartní.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8:53

   To mě zajímá.
   Můžete prosím konkrétně doložit, ve které zemi EU mají volební právo neobčané EU s přechodným pobytem?

   Smazat
  2. 8:56
   Věc máte objasněnou v 0:40

   Smazat
  3. 11:33

   Opravdu? A o kterou zemi se tedy jedná?

   Smazat
  4. 11:42
   Nejspíš jste příspěvek 0:40 nepochopil. Radši si ho přečtěte ještě jednou. Ta Vaše otázka potom odpadne.

   Smazat
  5. 11:56

   I to je způsob jak se bez konce vykrucovat.
   Takže naposledy:
   Můžete konkrétně říst, ve kterých "jiných zemích EU na komunále volí cizinci s přechodným pobytem"?

   Ani Vy ani autor příspěvku 0:40 žádnou konkrétní zemi nejmenujete.
   Takže, jak se říká na Moravě: "to je řeč jako rozprávka..."

   Smazat
  6. Motáte páté přes deváté, jak se říká v Čechách. Právo volit v obcích mají i ti cizinci, občané EU, kteří jsou v místě přihlášeni k přechodnému pobytu.

   Smazat
  7. Víte co je to za průšvih? Když nepotřebují občanství, takto znamená, že u nás může volit půl západní musulmanský a negerský Evropy! To snad není ani špatnej for!!!

   Smazat
  8. 12:58

   Tak nám pověz, kolik jich v těch Prdelkovicích, odkud píšeš, už máte -

   Smazat
  9. 13:01
   A ty nám pověz, až tam budou, jak se jich zbavit.

   Smazat
  10. Milí přispěvatelé, Kopecký je vůl a navíc placený a odpovídat na jeho bludy je ztráta času

   Smazat
 17. neviem - ale magyari sa z toho, že im Slováci okupovali pohraničie nezbláznili, ba sú radi, a podobne je to aj v Rajke - Rakúsko, dokonca tam otvorili slovenskú materskú škôlku, a aj tak - hranice sa nezmenili, tak čo

  OdpovědětSmazat
 18. Tomio Pakamura štve lidi proti sobě.Ty jeho neustále stejné kecy nikoho už nezajímají.Pokud by ho Babiš vzal do party ,mele uplně něco jiného.Tenhle fašoun je velkej demagog

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 16. července 2018 9:26

   Naštěstí je ale sklon českého i moravského obyvatelstva k fašismu (Maďarsko) nebo katolickému klerikalismu (Polsko) tradičně zanedbatelný.
   Co bohužel v naší zemi trpí souchotěmi, je občanské sebevědomí a tudíž i politická kultura.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. 9:26 Tak to jo štvete lidi vy pohůnci šíleného západu.Fašistická menšina proti většině nás nezajímají vaše slinty. Národ vlast rodina hlupáci zabedněný.

   Smazat
 19. 10:00 Jen hlupák tvého formátu věří jeho mektum.Ty jednoho dojmeš -NÁROD-VLAST-RODINA. Toto omílané klišé už nikoho nezajímá,pouze se použije pro oblbování hlupáku

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní16. července 2018 10:14
   „-NÁROD-VLAST-RODINA. „
   To není heslo SPD, nevím, proč ho s SPD spojujete.
   Ale politikou SPD je podpora zakládání rodin i podpora národních zájmů a odpor proti likvidaci evropských států. Trochu zde vidím podobnost, se zásadami Sokola. Být připraven se bránit, proti útokům na naši národní svébytnost. P.K.

   Smazat
  2. 10:14 To je heslo všech slušných lidí západní slouho.

   Smazat
  3. 11:45 Vím ,že to není heslo spd ,ale tím že ho neustále berou do své huby dehonestují toto heslo.Myslíte ,že politika spd jepodpora rodin,a národních zájmu, jste hodně NAIVNÍ

   Smazat
  4. 15:28
   NESER se do věci,který NEROZUMÍŠ!!!!!!

   Smazat
 20. 10;14
  Jen VOLOTRK S ÍÁ v mínusových hodnotách věří prouASSackejm debilokratům!!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 21. 10:18 Nerozumím znakum tvého zaostalého kmene. Nauč se ČESKY!

  OdpovědětSmazat
 22. 10:14 Děkuji nemám zájem:

  http://svobodnenoviny.eu/12-tisic-policistu-v-parizi-ze-by-se-nekde-v-semknuti-a-multikulti-raji-stala-chyba-zdroj-https-tomasvy-12-tisic-policistu-v-parizi-ze-by-se-nekde-v-semknuti-a-multikulti-raji-stala-chyb/

  OdpovědětSmazat
 23. Zamýšlím se nad otazkou proč vůbec volit. V minulych volbách zvítězili ANO, ODS, Piráti a Okamurovci. Ostatní dost hluboce propadli.Vlada by měla být optimálně slozena z prvních tří až prvních pěti viteznych stran ! Jinými slovy CSSD napr. by v žádném případě nemohla obsadit stěžejní ministerstva. (Nehlede na vsechna jednáni, ktera probíhala). Výsledek vyvolava otazku: Proč vlastně chodit k volbám? A to je nebezpečné.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:49 K volbám je v dnešní době chodit nutnost byl bych pro prezidentův návrh povinné volby. Pak bychom nikdy nemohli prohrát. Kdyby vyhrál křivý úsměv tak dávno máme vládu předseda fiala ministr financí kraďousek kultury herman školství gazdík zahraničí hamáček a tisíce migrantů k tomu. A na nějakou demokracii by se vykašlali.

   Smazat
 24. To snad je jen vtip, neříkejte mi, že je Hamáček až tak velký blbec, aby něco podobného mohl navrhnout. To snad budou jednou stačit i turistické zájezdy, aby mohly zde i onde měnit výsledky voleb? Ale není to celkem fuk? Co my víme, jak peníze kapitálu diktují výsledky voleb již dnes. Co my víme, oč je hodnota dnešních voleb horší nebo lepší, než těch za socíku? Tím, že je vše v kapitalismu ke koupi a na prodej, proč ne výsledky voleb? Jo, diktatura kapitalistů, to je byznys i s občany. A že jsou někteří tak "moudří" jako Hamáček, tak to berou a dokonce je jímá fantas o jakési kapitalistické demokracii!

  OdpovědětSmazat
 25. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 26. 13:54
  Výblitek Ralfa Vyguma!!!!!!!!!☺

  OdpovědětSmazat
 27. No prima. Takže i my můžeme volit například v Německu?
  r.m.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Budeš moct volit i Trumpa nebo Putina, pokud i tam zešílí.

   Smazat
  2. V Německu volit nesmí ani české manželky Němců, které tam žijí desítky let!!!

   Smazat
 28. Náckové zjistili z průzkumů veřejného mínění (těch skutečných, nikoli těch prolhaných uveřejňovaných v médiích), že kolaboranti korporátního fašismu volby nevyhrajou, že je porazí nepřátelé Říše. Tak "česká" vláda dostala rozkaz zajistit, aby sem mohly přijet vlaky nácků (přechodný pobyt se jim pochopitelně bleskově zařídí), kteří mají zvrátit volby ve prospěch psychopatů z EU a USA.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.