Reklama

pondělí 9. července 2018

Vzkaz "Ne základnám" do severoatlantického Bruselu

9. 7. 2018
Úřad vlády ČR, nábřeží Edvarda Beneše 4, 118 01 Praha Praha
11. a 12. července 2018 se v Bruselu bude konat summit NATO, kde se bude jednat o plnění závazku k navýšení vojenských rozpočtů se záměrem modernizace armád členských zemí se zaměřením na vyvolání vojenské konfrontace s Ruskem.
NATO se dopouští mnoha válečných zločinů, jedná naprosto nedemokraticky, proti zájmu občanů. Svojí činností podporuje zbrojní a další korporace, které těží z neustálé atmosféry nebezpečí a hrozeb válek, jenž NATO prokazatelně dlouhodobě a záměrně vytváří.
Rozhodli jsme se znovu zaslat stručný vzkaz Vládě ČR v úterý 10. července 2018:


Vážení členové české delegace na summitu NATO v Bruselu!
Máme pro vás jedinou instrukci.
Přestaňte připravovat válku, začněte prosazovat mír.
Je proti zdravému rozumu vytvářet z Ruska nepřítele.
Summit NATO v Bruselu je pro vás příležitostí k prosazení života v míru.

Prozatím podepsáni:

Eva Novotná, Ne základnám
Milan Krajča, České mírové hnutí
Vladimíra Vítová, České mírové fórum
Karel Růžička, Alternativa zdola

Ivan David, Nová reublika
Marie Neudorflová, historička

K tomuto vzkazu se můžete připojit jednoduchou odpovědí na tuto emailovou adresu nebo na nezakladnam.cr@gmail.com, kam napíšete:
Jméno, povolání a město nebo organizaci, ve které jste členem (kvůli jednoznačné identifikaci)
Můžete též napsat do předmětu zprávy: Pokyn do Bruselu
V internetových médiích bude tento vzkaz zveřejněn od pondělí 9.7.2016

Děkujeme za podporu.

7 komentářů :

 1. Hamáček nestíhá program šéfa dvou ministerstev. Setkání ministrů vnitra EU o migraci bude bez něj...

  https://www.seznamzpravy.cz/clanek/hamacek-nestiha-program-sefa-dvou-ministerstev-setkani-ministru-vnitra-eu-o-migraci-bude-bez-nej-51162?seq-no=9&dop-ab-variant=&source=clanky-home

  OdpovědětSmazat
 2. Je zjevné, že nato připravuje válku proti Rusku a naší vlastizrádci jim v tom pomáhají.Již třetím rokem přes naše ůzemí ve dne i v nocí létá snad každých pět minut množství těžkých us letadel převážející těžkou techniku směrem na východ za vědomého svolení našich vlád včetně povolených dronů s jadernými náložemi.Hrotí to to extrému,ale nikdo neprotestuje.Nikdo se neukryje,týkat se to bude všech včetně zrádců Hamáčků,Stropnických a ostatních.Zabraňme jim v tom!!Týká se to hlavně našich dětí a vnoučat.Migrace je slaboučký odvar toho, co připravují.Kdo to nesteduje a nevnímá,bude překvapen.Převládá nastolená konzumní společnost,která se zajímá pouze o slevy marketech a sledování absurdit v tv.V Hirošimě byli lidé v klidu a na nákupech,aniž by tušili,co přijde.NATO je pouze prostředek us agresorů,jak se dostat co nejblíže k Rusku a napadnout ho.Jsou tak najivní,že se jim vše vyhne a jsou daleko za Atlantikem?Omyl.Oni už nejsou schopni spolupracovat v zájmu míru, oni chtějí válčit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:45 Člověče, kde bydlíte, že vám nad hlavou už tři roky létá každých pět minut US armádní nákladní letadlo?

   Smazat
  2. 23:31-spíše, kde bydlíte Vy, že nic nevidíte? I když "útlum" v Sýrii se projevil i "na nebi".

   Smazat
  3. 23.31 né latadlo nýbrž letadla.Poud se občas podíváte nad hlavu,nemusíte se divit.Dle směru se dá i odhadnout, kam mají namířemo.Litva,Lotyšsko, Estonsko,Ukrajina a v poslední době Polsko.Kdo nechce,nevidí.Není potřeba ani dalekohled.Koridor byl Severní čechy,Výchdní čechy,Morava atd.Možná i na Slovensko u Dolního Kubína,kde se pokouší stavba us základny.Zeptejte se Kiska, nebo si udělejte výlet a na vlastní"otevřené" oči uvidíte.

   Smazat
 3. S tímto článkem musí každý normální člověk souhlasit ale pokud se budou volit sluhové cizích zájmů tak je to o ničem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pochybuji, ze z toho neco bude, kdyz pani vladni si jezdi pro instrukce do USA, a USA maji jen jeden cil: VALKU. A vsichni jim pritakavaji bez ohledu na lid. Tak ovsem funguje to nejlepsi, co si lide vymysleli; DEMOKRACIE, ta soucasna, zvlaste ta americka.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.