Reklama

sobota 28. července 2018

Zrádná Demokratická strana

Paul Craig Roberts
28. 7. 2018     PaulCraigRoberts
Kdyby Amerika měla víc tak čestných, mravných a fakta respektujících žurnalistů, jakým je Tucker Carlsson, nebyla by Amerika tím, čím je: to je zemí, která se pomalu rozpouští.
V tomto televizním pořadu: youtube/TGlj2T1tITg– Carlsson dokazuje, že jsme už dávno překročili hranici obyčejného nestoudného politického lhaní a posunuli jsme se až k duševně vyšinuté nenávisti jak proti prezidentu Trumpovi, tak i proti těm americkým lidem, kteří Trumpa prezidentem zvolili.
Tato choromyslná nenávist vůči "Trumpovým odrbancům" spojila demokraty s korupčnickým vojenskobezpečnostním komplexem v jednotu, směřující k jedinému cíli: Zbavit Trumpa jeho prezidentského úřadu.
Carlsson uvádí jména hlav amerického zpravodajství, obviňujících Trumpa ze zrady Spojených států za to, že se snažil normalizovat vztahy s Ruskem a znovu tak nastolit mír, čímž prý Spojené státy ohrožoval.

Což je samozřejmě nesmysl, kterému je třeba rozumět tak, že někdejší předsedové zpravodajských agentur chtějí vyjádřit názor, že Trump svou snahou normalizovat vztahy s Ruskem ohrožoval bilionový roční rozpočet vojenskobezpečnostního komplexu. Toho obra, jenž se těmto pánům za služby jemu odváděné, odměňuje jistým všimným. Vypláceným jim nikoliv za zabezpečení lidu Spojených států, ale za zabezpečení rozpočtu vojenskobezpečnostního komplexu.

Carlsson dále osvětluje, jak každý z těchto někdejších zpravodajských činitelů si vylepšuje svoji finanční situaci tím, že za náležitý bakšiš poskytuje své znalosti a vědomosti prostitujícím se médiím. Zcela bezectný John Brennan už v minuloti předával médiím i informace nejcitlivější - a to aniž by za to byl potrestán - a bude tudíž nepochybně v této své osvětové práci pokračovat i v budoucnu.
Carlsson se tedy ptá: proč nebyly až dosud těmto zrádcům a lhářům jejich bezpečnostní výsady odňaty? Což je otázka plně oprávněná, protože nikdo nepoškodil Ameriku víc než John Brennan, James Comey, James Clapper, Rod Rosenstein a celá Obamova kabala FBI, která "aféru Russiagate" vymyslela.

Skutečnou otázkou zůstává tedy tato: Proč všichni tito nedvojsmyslní a zřejmí zrádci, kteří se spiknutí, cílícího ke svržení prezidenta, účastnili, nebyli ještě ani obvinění a ani zatčeni?
Odpověď je nasnadě: Ministerstvo spravedlnosti drží nad těmito zrádci svoji ochrannou ruku. A co jiného též můžete očekávat od Roda Eisensteina, který toto ministerstvo řídí? A proč Trump Rosensteina, který se ani v nejmenším netají svým úmyslem jej zlikvidovat, tohoto muže do jeho funkce jmenoval? A také: kdo byl onen zrádce, který Trumpovi Rosensteina do jeho funkce náměstka ministra spravedlnosti doporučil?

Julian Assange, jeden z nejkvalitnějších světových žurnalistů, tráví už roky svého života v politickém azylu na ekvadorském velvyslanectví v Londýně. Byla to totiž jediná možnost, jak zabránit Britům, aby ho předali Washingtonu k mučení či popravě - samozřejmě na základě falešných obvinění. A nyní nový prezident Ekvadoru je připraven současný statut politického azylu pro Assange zrušit a předat ho Britům, kteří jej okamžitě odevzdají svým pánům ve Washingtonu.
Obdarovali Američané tohoto nového ekvadorského prezidenta a jeho ministra zahraničí tak závratnou sumou dolarů, že se jí nedalo vzdorovat?

Jisté je, bohužel, jen jedno. Nová loutka ekvadorská konspiruje dnes se starou loutkou britskou na vydání jednoho z největších světových žurnalistů Washingtonu. Do rukou ďábla, který jej už navždy umlčí.

Jestliže někde žije ještě hrdý Američan či Brit, pak to musí být ignorant, jakému není na světě rovno.

Vybral a přeložil Lubomír Man

12 komentářů :

 1. Paul Craig Roberts je popsal dobře holt novodobý fašisti co si říkají „demokraté".

  OdpovědětSmazat
 2. Zde mate vysokou psychologii a strategii ! Jmenovani zradci nebyli obvineni, protoze sjednocuji odpor k nim nas vsech a vsichni budou volit Trumpa znovu a ten si to s nimi (zradci) vyridi 2023.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ad 23:02 - 2023 je pozdě, musí to vyřídit daleko dřív. Zákon času je neúprosný!

   Smazat
 3. Nas skvely president Trump je VELMI silny clovek, ktereho hned tak neco nerozhodi ! On vi, ze je obliben a stale lopatovani negativni propagandy proti nemu, uz uplne ztratilo ucinek.

  Diky nemu NEBUDE valka s Ruskem, kterou si Globaliste velmi prali a dozadovali se ji OTEVRENE !

  Nepratelum presidenta Trumpa se vse sere pod rukami, tak maji zachvaty hysterie a strasne jeci a vyzivaji k nasilnostem.
  GOD BLESS PRESIDENT TRUMP ! Zachrance svetoveho miru ! Prinosce blahobytu, zamestanosti a progressu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulane, proč přeháníš? Pro okolní svět je Doník stejný pitoma, jako všichni jeho předešlí ve funkci.

   Smazat
  2. 0:39- nevím pro jaké % okolního světa ale pro významnou část je "Doník" a Putin skutečně poslední nadějí na "normální vývoj" pokud možno bez války!

   Smazat
  3. OSUD A VYVOJ usa NIKDY NELEZEL NA JEDNOM NOVINARI, A MY JSME RIKALI TAKOVEJM NAVRHUM , kdyby byly v prdeli ryby , nemusely by bejt rybniky , PROTOZE TY KDYBY JSOU NEKONECNY JAKO CANCY TECH PISALKU A GRAFOMANU..Co na na nas vrhaji nekonecny moudra.. tazeny vime odkud...Jako UNDESIRABLES uz jsme mohli bejt vsichni skonceny , kdyz silena Hitlery to samozrejme rekla a myslela uplne vazne.Jeji zbesila nenavist prameni z uchylaka, prostituta a zavislaka na kurvach vseho druhu. Dostel talirem pres hlavu a bibli do voka. Jinak take manzela , na kteryho se lepi jako hovno kosile a nemuze bez nej NIC. Docista NIC.Ale na verejnosti vystupuji jako milujici se stastny par a delaji neustale CUKRBLIKY na vsechny strany, Starej chce ulovit novy slapky a Hitlery chtela bejt zvolena, ANIZ BY SE OBTEZOVALA OZNAMIT ,PROC MA BEJT PRESIDENT.
   DONALD PAK JE STASTNEJ VE ZVASTECH A TY SE LISI , co mluvi v zahranici a presny opak toho vykrikuje z BAZINY FASHINGTONU.. Bazinu sliboval vysusit ale stralo se ,ze je v ni moc rad a casto a udrzeje Bazinu v nejlepsim stavu......Dlouho nevydrzi , nema na to ani schopnost. Rika se ,ze stesti padne na nejvetsiho blba v Americe ti miliardari jsou jeden blbejsi nez druhej a clovek zasne jak se ta lidova MOUDROST VYPLNUJE...Stale dokola..A tohle krici,ze to povede svet !! A je to videt kam !!

   Smazat
 4. 0:39 - jsem mazan nemohu psat !
  H.

  OdpovědětSmazat
 5. Problém v USA nejsou novináři, problém v USA jsou bezcharakterní obyvatelé, kterým je jedno, kolik milionů lidí jejich země zabila a zabíjí na světě pro tzv. jejich dobro. Že dokáži novináři přesvědčit Američany, že ti mrtví suportují jejich životní úroveň, to je přece jiná věc, ten základ je, že v této zemi u většiny lidí nefunguje vyšší princip mravní, a tomu nikdo nepomůže, protože tu bezcharakterní většinu obyvatel nikdo vyměnit nemůže.

  OdpovědětSmazat
 6. No krátce a výstižně jste to popsal a Honolulu to tak nevidí protože pro něj je důležité jak se má jen on.

  OdpovědětSmazat
 7. 6:16 & 9:01 panove prestante KDAKAT nesmysly. (Vy papousci.)
  My doplacime na vsechny , proto president Trump zavadi
  tarify !
  Zato vsak , ze nemate prehled o deni ve svete je zodpovedna vase cenzura.

  OdpovědětSmazat
 8. Learn how to delete bing history, Use this step by step tutorial with pictures to clear bing search history bouncing balls , red ball


  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.