Reklama

sobota 25. srpna 2018

Američtí informátoři v Kremlu zmlkli

25. 8. 2018     lenta
Američtí informátoři v Kremlu přestali posílat speciálním službám tajné informace o plánech ruské vlády. Informoval o tom list The New York Times s odkazem na zdroje blízké rozvědce USA. Podle sdělení listu je možné, že informátoři jsou ohroženi, zdroje si ale nemyslí, že informátoři byli zabiti nebo kompromitováni. Jako důvod jejich mlčení je uváděna agresivní kontrarozvědka Moskvy a případ otravy bývalého plukovníka Hlavní výzvědné správy Sergeje Skripala.

Konstatuje se, že situaci mohlo ovlivnit i vyhoštění amerických diplomatů. Podle vyjádření bývalého důstojníka CIA Johna Siphera Rusko vyhostilo mnoho zástupců americké rozvědky. Jak list píše, USA dostávají informace různými kanály, ale nevědí o plánech Moskvy na mezivolby do Kongresu.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

104 komentářů :

 1. Je všeobecně známá věc, že USA má v každé vládě v Evropě své zástupce, kteří informují přímo zástupce USA o dění v každé vládě Evropské unie. Za Jelcina, USA ovládali celé Rusko a vysávali ho tak, že Rusové byli nejchudší zemí v Evropě. Za Jelcina byl v Rusku strašná kriminality a samotní Rusové na tuto dobu vzpomínají jako na nejstrašnější dobu , která u nich kdy byla. Od toho se také odvíjí popularita Putina, který je zárukou toho, že doba Jelcina a Američanů se do Ruska nikdy nevrátí. Z dob Jelcina se zachovalo v ruských nejvyšších mistech spousta zrádců, který v Rusku říkají liberálové. Odstranit je nebylo hned možné, ale vyhošťování Ruských diplomatů na základě smyšlené aféry Skripal uvolnilo Putinovi ruce a toho bezezbytku využil k eliminaci agentů USA, kteří na místech zůstali po Jelcinovi. Tak jak to provedl u sebe v Turecku Erdogan, který všechny agenty USA rovnou pozavíral, to Putin provést nemohl, ale elegantě k tomu využil události, které vyprovokovala Británie. která programově provedla otravu Skripalových a vyzvala k hromadnému vyhošťování Ruských diplomatů. A tak se stalo, že v odvetných opatřeních Putin eliminoval Americké špicly a dnes USA nemá ty informace na které byli zvyklí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano,o Skripalových lžou,že už neví ani co nalhali,ale aby svět obrazem někdy informovali,co s nimi dělají,to néééééééé........

   Smazat
  2. Skvělé postřehy, Putin to s nimi neměl lehké, ale ti hloupí britští (spíše však zaoceánští) toxičtí intrikáři učinili Putinovi skvělou službu, aby začal čistit vládní podpindosnicé liberály, kteří jsou řízeni přímo z USA. Nebýt paralelních operací vyhošťování zahraničních agentů z nevládních organizací společně s všelijakými zastoupeními a vládními proradcování, byl by Kreml i Duma pod permanetním dohledem té parazitní elity z USA.

   Smazat
  3. Jak říkají naše moudrá přísloví, "kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá" a "štěstí přeje připraveným". A tak mají Angláni z ostudy kabát a Amíkům vyschly informační zdroje-:)

   Smazat
  4. Nejenom informační, ale také jim vyschli finanční toky již při zničení konvojů ropy Ruskem v Sýrii. To byla jejich strategická prohra. V tu chvíli Ti co vidí dále věděli, že je to jejich konec. Není to ovšem úplně jednoznačné, život je něco mezi hrou šachy a pokerem (něco vyřešit dokážeme, ale mnoho je také "v rukách božích").

   Smazat
 2. nad takou úbohosťou rozum zastane - človeče, máte v sebe trocha hanby ?

  OdpovědětSmazat
 3. Tak jsem si zase po nějaké době přečetl "informační" články na serveru Novinky.cz - úděsné, ale úděsné sračky! Už to není nic jiného než sprostý bulvár, zbulvarizované články, které ta redakční sebranka sbírá všude možně, pak z toho vytvoří nasrávací žumpu, a nasune to před čtenáře. Přece potřebujou diskuze - čím více, tím více peněz bude od reklamních hajzlíků, kteří do toho strkají kmitající kaťata a trička, a celé léto to byl fialovej čůrák. Úžasné - vrchol estetiky. Vedle článku, jak se utopil malý chlapec, poskakuje v reklamě fialovej čůrák - a nikoho, ale vůbec nikoho z těch trapáků, kteří vyživujou tyhle hnusný mediální parchanty svejma žvástama na diskuzích, tohle nesere. Nevadí jim to, neohražujou se proti podobným zhovadilostem. Čvachtají na diskuzích ty svoje úděsný diskuzní sračky - pořád to samé. U počítačů dnes dřepí jen samí duševně nemocní psychopati, jinak tohle nelze pochopit.Úděsná, příšerná, úchylná, každodenní užvaněná sebranka,úplně vypatlaná a odlidštěná. Leze to z Novinek na NR - a jak se ukazuje, úroveň informací na NR už taky značně poklesává. No - nakonec, autoři už ví, že diskutovat leze jen duševně nemocná sebranka, která bude žvatlat pořád totéž, bez ohledu na články, hádat se, sprostě si nadávat, a taky sem leze pár provokatérských mrzáčků s přiblblými nadávkami na Rusko, na Putina, na našeho prezidenta, nebo na Babiše. Už je to všechno jen nuda - a podněty na blití. FUJ! Nechtěl bych za prarodiče tak blbou sebranku, která leze diskutovat ke každé píčovině, a už jim nevadí ani evidentní, sprostej bulvár. Diskuzní vypatlanci. Kdyby těch nebylo, značně by ubylo prasat píšících hnusy na serveru Novinky.cz, Super.cz, Stream. cz, Seznam.cz - samej odpornej hnus. Díky těmhle mediálním hajzlům, kteří vydělávají na lidský blbosti a zhovadilosti, tady máme party zmetků, kteří kradou, ničí na co přijdou, čmářou po fasádách, odhazujou plechovky od toho, co zrovna vychlastali, kamkoli na zem, hlavně ne do odpadkových košů, a na hřbitovech kopou do pomníků - aby ne, když vidí všechen ten odpornej švajneraj - kdo si váží naší historie - našich předků? Našich zesnulých rodičů, prarodičů?? Vždyť ty sprosté, novinářské a mediální kreatury na všechno minulé plivají a nadávají. Už by se to tady mělo začít střílet, a bylo by vymalováno. Snad by konečně měli radost, že jsme společnost zrovna tak zkurvená, jako je ta v USA. Ze všeho se mi už zvedá kufr. Už začínám ty pitomce na diskuzích obdivovat, že to duševně vydrží.

  OdpovědětSmazat
 4. Nemusí nic posílat. Víme, co ti Rusové chtějí!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Blbeček trolíček 17:36 Áno, vieme. Mier, pokoj, spravodlivosť a zbaviť svet USA ako samozvaného diktátora.

   Smazat
  2. Co by, Arktidu chtěj, ale vostrouhaj! Naopak přijdou o Sibíř, po který už pošilhávaj kosoglazci ...

   Smazat
 5. Dnesni udalosti na Rudem namesti, kdy rusti cekiste opet zavirala behem poklidne pripominky udalosti v Ceskoslovensku v r.1968, ukazuji, ze se v Rusku nic nezmenilo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:39 Bylo shromáždění na Rudém povoleno ? Nebylo ! Zkuste uspořádat na Václaváku nepovolené shromáždění a sám uvidíte, jak pojedete...

   Smazat
  2. 17:51
   Rudý demente, ty už raději nic nepiš. Shromáždění ve svobodné ČR nikdo nepovoluje, ale stačí ho jen oznámit a to jen 5 dní předem.

   Smazat
  3. 18:08

   Milý na svobodě se pohybující blbe, kterého ani komunisté pro blbost do partaje nevzali, pokud nesplníte náležitosti zákona, ani vaše shromáždění blbů nebude povoleno a pokud se přesto slezete, tak vás napřed sebere policie a až pak vaši ošetřující lékaři.
   Nicméně otázka anonyma 17:51 trvá, bylo shromáždění na Rudém, které je zákonem vyčleněno z míst kde lze konat shromáždění, povoleno? Ano nebo ne?

   Smazat
  4. 17:39 Jestli se dneska (25.8.) konalo shromáždění k 21.8,68, tak je ti "čekisté" nesbírali kvůli demonstraci, ale kvůli blbosti. Pomatenec, který ani neví kolikátého je, by neměl volně běhat po ulicích.

   Smazat
  5. 18:27
   Ty máš, ty rudý vymatlanče, extrémně dlouhé vedení. Tak ještě jeden, poslední pokus, vygume:
   Žádné shromáždění u nás nikdo nepovoluje. Je příznačné, že ruský kolaborantský mamrd jako ty, nemá šajn o českých zákonech.

   Smazat
  6. 18:55

   Já vím, je toho na tebe moc. Tak ještě jednou a pomaleji, v ČR existuje Zákon č.84/1990 Sb., o právu shromažďovacím. V něm je uvedeno za jakých podmínek je možné pořádat veřejná shromáždění. Pokud podmínky splněny nejsou, shromáždění se zakáže.
   Mimoto jsou i u nás, tak jako v Rusku, místa, kde jsou shromáždění zakázána, viz příloha zákona: https://www.zakonyprolidi.cz/cs/1990-84
   1. Sněmovní, Praha 1,
   2. U Zlaté studně, Praha 1,
   3. Tomášská, Praha 1,
   4. Thunovská, Praha 1,
   5. Valdštejnské náměstí, Praha 1,
   6. Valdštejnská, Praha 1,
   7. Zámecká, Praha 1,
   8. chodník přiléhající k severní hraně Malostranského náměstí, Praha 1, mezi křižovatkami s ulicí Zámecká, Praha 1, a Tomášská, Praha 1, a
   9. Letenská, Praha 1, a to v úseku mezi Malostranským náměstím, Praha 1, a křižovatkou s ulicí Josefská, Praha 1.

   Už pomalinku svítá, nebo stále nic a vaše 3 položivé neurony ještě nenašly cestu, retarde?

   Mimochodem, byla ta demonstrace na Rudém náměstí povelena? Ano nebo ne?

   Smazat
  7. 18:55 Mýlíte se. Shromáždění se sice "jen" oznamuje, ale 5 dní předem právě proto, že také může být zakázáno. Podat oznámení není vůbec tak jednoduché, jak si myslíte. Nesplnění všech předepsaných náležitostí pak může být také důvodem, proč nebude shromáždění legální, tudíž "povolené". Shromáždění se nesmí konat v okruhu do sta metrů od budov zákonodárného sboru a Ústavního soudu, nebo od míst, kde jednají. Podrobnosti najdete zde:
   https://www.kurzy.cz/zpravy/13075-mmf-co-udelat-pro-povoleni-demonstrace/

   Tak je to u nás. Jaká místa jsou zakázána v Rusku nevím, ale Rudé náměstí mezi ně může patřit.
   Takže si ty nadávky laskavě přeadresujte na svou osobu. Tam budou sedět.

   Smazat
  8. 19:10

   Rudý, zcela vymatlaný, ale o to snaživější, ruský kolaborante, já jsem ale reagoval na tvůj blábol ze 17:51:
   "Zkuste uspořádat na Václaváku nepovolené shromáždění a sám uvidíte, jak pojedete"

   Neznáš význam slov, pleteš si "povalování" a "oznamování", motáš páté přes deváté.

   A ta tvá dementní otázka kterou opakuješ jak flašinet jen potvrzuje jaký jsi rudý, totalitní dement. Samozřejmě, že ruský režim žádné nepohodlné demonstrace nepovoluje.

   Smazat
  9. 19:31 mozek ti fakt nefunguje, nech si udělat výbrus. Jasně ti vysvětlili 19:10 a 19:27 za jakých podmínek můžeš demonstrovat v Česku, a zřejmě obdobný zákon je i v RF, a ty stále meleš svoje.

   Smazat
  10. 19:31
   To jsem nepsal já, pablbe, ale samozřejmě se s tím ztotožňuji. Jděte si udělat s ostatními chovanci třeba zítra ráno demonstraci, která nesplní podmínky zákona a pak nám sem můžete napsat, jak jste dopadl.
   Snad i něco tak hloupého jako vy by mohlo pochopit, že když něco není zakázáno, tak je to povoleno. Ale asi vás přeceňuji.

   Nikoli překvapivě, ale bohužel se vám nepodařilo pochopit, na co se ptám. Tak jedeme znovu - byla ta demonstrace na Rudém náměstí povelena? Ano nebo ne? Mě nezajímají jiné demonstrace, které se samozřejmě i v dvanáctimilionové Moskvě někde konají každou chvíli, ale tato a pouze tato na Rudém náměstí. A sakra, moc dlouhá věta, to nepochopíte. Tak nic...
   Nicméně musím vám dát uznání za to, že jste tu jednoduchou otázku zvládnul už aspoň zaregistrovat. Vaše 3 neurony začínají být dnes nebývale vitální. Gratuluji.

   Smazat
  11. 19:43

   Jasně jsem tomu tvému spoluidiotovi napsal, že u nás stačí jakékoli shromáždění pouze ohlásit a to pouze 5 dní předem. Ale zase jsem tě přecenil a nečekal jsem, že vzápětí napíšeš, že mám jít zkusit demonstrovat zítra :-D

   Mě zase, rusácký podržtaško, který jsi vítal v 68 okupační tanky šeříky, nezajímá, jestli bylo shromáždění v autoritářském Rusku povolené, ale oceňuju, že se i dnes, v nacionalistickou propagandou vymytém Rusku, v Rusku ve kterém nostalgicky vzpomínají na SSSR,někdo vzpomene a najde odvahu připomenout sovětské prasárny, které se týkaly i nás. Prasárny, které o kterých Rusáci i dnes bez ostychu lžou a dokazují, že se vůbec nezměníli a žě jim není možné věřit ani nos mezi očima. Stejně jako jejich kolaborantům a užitečným idiotům tvého ražení.

   Smazat
  12. 20:15, tobě není pomoci, bolševiku vypatlaná. Nerozumíš významu psané řeči a myslíš si, že ti někdo skočí na otapetovane traktáty z Echa24, kterými tady zaflušeš prostor. Trapný a ubohý bolševický svobodo-demokrade.

   Smazat
  13. 20:15

   Vy náš malý rozumbrado, vy jste měl hlavně problém s termínem "nepovolené shromáždění" a nějak se vám nedaří pochopit, že pokud shromažďováním nesplníte náležitosti zákona, tak stejně jako v Rusku, bude vaše shromáždění nepovolené. Snažím se vás tedy přimět k tomu, abyste jednal v rozporu se jmenovaným zákonem, abyste se na vlastní kůži mohl přesvědčit, že i u nás mají shromáždění svá pravidla a jejich nedodržování vede k zákazům a postihům. Když nezbývá nic jiného, tak praxe občas dokáže přesvědčit i debila. Třeba to zabere i u vás.
   Mohl byste prosím doložit, že jsem v roce 1968 vítal nějaké tanky? Děkuji.

   Smazat
  14. 20:15 Znovu se mýlíte. Nestačí "jakékoliv shromáždění pouze ohlásit 5 dní předem". To oznámení se správně jmenuje "Žádost...". Pro méně chápavého, jako jste vy: žádost znamená, že jí příslušný orgán buď vyhoví, nebo zamítne. Vůbec to neznamená, že shromáždění "pouze ohlásíte", jak tvrdíte.
   Pokud je nad vaše síly přečíst a pochopit příslušný zákon, tak nadávkami tento svůj handicap nezakryjete. Ani "ideologickou pevnovstí a věrností evropským hodnotám". To je prostý fakt. A čím více se o to snažíte, tím více je zřetelná vaše pitomost.

   Smazat
  15. Nácky a vlastizrádný Navalňata by se neměla zavírat , ale střílet !!!! Se zaprodaným dobytkem ,který slouží americkobritským krvežíznivým satanistům bude Rusko rozebráno !!!! A to je účelem západních diktátorů , parazitů a vrahů , jinak jim chcípne prokletej krvavej dolar ! Těm šakalům už nestačí požrání Řecka , oni potřebují k přežití pořádné sousto , ale na Rusku si ty hladový tasemnice vylámou zuby !

   Smazat
  16. Kdyz se neumite podepsat, tak jak se chcete hadat? Samozrejme ma pravdu ten anonym co napsal, ze se oznamuje 5 dni predem, aby mohl mistne prislusny odbor najit nejaky duvod, proc tu demosku nepovolit a poradatele o tom vyrozumet.
   Pro havlerku ale tento zakon samozrejme neplati, ta muze svolat demosku i do snemovni, aby mohli po Babisovi hazet primeraky naplnene vodou.

   Smazat
  17. 19:31 Idiote, to je totéž!!! Neoznámené shromáždění je automaticky nepovolené! Nauč se česky nejen slovíčka, ale i jazykovou logiku ...

   Smazat
  18. Voni uz tam meli pokusy na Barevnou revoluci 2011 a dast husty..Tak jsou v klidu a bez povoleni..

   Smazat
  19. To vemeno ve 20:15 ani neví kdy kvetou šeříky, jak potom může vůbec na něco kvalifikovaně odpovědět.
   Volič-Vilč

   Smazat
 6. Ruska tajna policie dnes opet zasahovala na Rudem namesti pri tiche vzpomince na okupaci Ceskoslovenska v r.1968. Ted uz je kazdemu jasne, ze to byla okupace, ke ktere se i dnes hlasi Rusko. Rusko je okupant a agresor a nema co pohledavat mezi civilizovanymi zememi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No nasně,za největším agresorem-USA-jsou miliony mrtvých,to je civilizovaná země podle tebe?V

   Smazat
  2. Anonymní 17:59

   Jeden známý dostal pokutu za ježdění metrem bez lístku. Teď už je každému jasné, že ČR podporuje znečišťování ovzduší v Praze exhalacemi z individuální automobilové přepravy a nemá co pohledávat mezi civilizovanými zeměmi.

   Smazat
  3. 17:59 A co pohledávají mezi civilizovanými občany Ruska debilové, kteří sice "tiše vzpomínají" dobře, ale ve špatný den? Nejsou náhodou ze stejné intelektuální skupiny jako ta sexy dáma, která protestovala proti Zemanovi před slovenskou ambasádou?

   Smazat
  4. 17:59

   Ti Rusové jsou hrozná hovada. Copak takhle se ruší shromáždění? Takhle se to dělá demokraticky: https://www.youtube.com/watch?v=A3kU__VCJ_0
   Vodní děla, slzný plyn a obuchy. To mají lidé v demokratických zemích Západu rádi. A ještě dál jsou v té nejdemokratičtější zemi, v USA, které nám jsou vzorem. Demokratický američan ani nemůže usnout, když na demonstraci nedostane zásah taserem, gumovým projektilem, a nejsladčeji spinká, když dostane do zad policejní bambitkou.

   Mimochodem, ruská tajná policie se maskuje tím, že chodí v policejním stejnokroji? Tedy ti jsou ale zákeřní... :-)

   Smazat
  5. 17:59 tajná policie v uniformě městského policajta? To je celkem fajn maskování.
   Ohlašování a tím i povolování demonstrací je v Rusku povinné od r.2012 a od dob Majdanu na Ukrajině to hlídají ještě víc.
   Na Rudém náměstí, v té době kdy tam přišli, právě probíhal hudební festival. Pět demonstrantů by s vysokou pravděpodobností nevadilo, o akci vojsk VS v '68 se všeobecně ví, jen se chtěli vyhnout případným provokacím v čase, kdy tam bylo toto podujetí a hodně lidí. Jinak podobných demonstrací jsou jen v Moskvě kvanta.
   A s tím pouhým ohlášením demonstrací u nás, to je zřejmě vtip. Ani tady si nemůžete dovolit demonstrovat kdy a kde vás napadne. A magistrát bude asi taky zajímat téma demonstrace.

   Smazat
  6. Náš troll má z poloviny pravdu, druhou polovinou si léčí mindráky z dob komunizmu nadávkami. Pravdu má v tom, že demonstraci musíte nahlásit minimálně 5 dní předem, aby ji mohly úřady případně zakázat. Předpokládám, že pokud neodpoví, se bere jako "povolení" nečinností. Nadále však mají možnost zasáhnout-ukončením i před začátkem.

   Smazat
  7. Pane, nevím zda jste mladý nebo jinak postižený, protože toho moc nevíte Před příspěvkem citát: "Neporovnávej svůj život s jinými. Nemáš představu o tom, čím vším museli projít".
   K věci: Rusi jsou největší agresoři? Pokud jste trochu vzdělaný v historii, tak musíte vědět, že 15. 8. 2018 to bylo 100 let, kdy Američané napadli Rusko a svá vojska vylodili ve Vladivostoku a USA v tento den vydaly prohlášení, že Rusko již neexistuje. Myšlenka napadnutí Ruska vojsky USA vznikla již dříve a to ještě před VŘSR, kdy velvyslanec USA v Rusku David Rowlana žádal, aby bylo přes Vladivostok nebo přes Švédsko posláno několik divizí armády USA. Nikde jsem se nedočetl, že agresivní Rusi vojensky napadly USA.
   Co víte o Uljanovovi = Leninovi? V. Junek ve své knize "velké zrady světa" na str. 136 - 144 popisuje, jak si Lenin žil v luxusním exilu v Bernu. Němci ho zlanařili a tajně ho převezli až do Leningradu - v té době Petrohrad, aby ještě před koncem 2. světové války provedl revoluci a odstranil cara, protože západ měl z Rusů strach. Pokud jste schopen si knihu sehnat, pochopíte, že dějiny jsou jiné, než nám byly prezentovány.
   Ještě zkuste vyjmenovat, alespoň číselně, kolik mají Rusi vojenských základen mimo své území a pak to zkuste porovnat se základnami NATO. Možná změníte názor kdo je agresor. V Německu jsou základny USA od roku 1945 a Jižní Korei je na 85 základnách 28000 vojáků. Jednoduchá otázka - proč?
   Napovím: Bývalý pracovník CIA John Stockwell řekl: "Úloha CIA je držet svět v nestabilitě a propagovat i učit americký lid k nenávisti tak, aby establishment mohl utrácet na zbraních dle libosti".

   Smazat
  8. Miroslav Povolny 22:57

   Tu "jeho pravdu" mu nikdo nebere. Nikdo přeci nepopírá, že demonstrace musí být nahlášena 5 dní předem. Naopak, je to jedna z podmínek, které když nejsou splněny, tak demonstrace není povolena.
   Pokud mu budeme přisuzovat pravdu v tomto duchu, pak má pravdu třeba i tím, že se ve svých výkřicích většinou trefil do správné gramatiky.

   Smazat
  9. Pozor! Tzv. okupace je oficiál verze pro blbečky, tak tomu rozhodně nebylo. Nezapomínejme, že sioxindl nasadil o čtyři roky dříve do okupované části Německa - tzv. Trizonie, americké rakety středního doletu s jadernou hlavicí! Tím se jim podařilo zvýšit hrozbu vypuknutí jaderného konfliktu mimo území USA poté co jim tato hrozila během Karibské krize. Jedno se jim ale nepodařilo! Pomocí svých agentů v komunistickým hnutí zabránit statečným mužům z GRU a velení Sovětské armády postavit jadernou obrannou hráz v Československu! Už v květnu přijel do Prahy sionistickej koordinátor který si v redakci Literárních listů převzal materiály nahromaděné sionistickými agenty na klíčových postech našeho státu. Ve stejný době jiný agent sionismu jistý bandita Kohn čili Cohn-Bendit organizoval nepokoje v Paříž s cílem svrhnout prezidenta de Gaulla, který odsoudil izraelskou agresi 1967! Na operaci PragerSpring vydaly sionistické centrály pakatel - 400 milionů dolarů. Ovšem v tehdejším kurzu vůči dnešnímu to bylo téměř jako polovina nákladů na kyjevský Majdan. Za tyto prachy byl financován K231, KAN a jiné teroristické organizace sionistů. Tyto organizace mohly legálně působit jen dík tomu že místo ministra vnitra zaujal trockista Josef Pavel, rezident Mossadu. A zatímco ministr zahraničí Hájek připravoval obnovení přerušených diplomatických styku s Izraelem, tak jiný Žid - Śik byl jmenován jako expert na obnovu kapitalistického bordelu v Československu. A Žid Kriegl byl kooptován dokonce do ÚV! Tyto lumpárny sionistů u nás kryl Čech Smrkovský. Ale neprošli ani ti ani oni! Vlastenci z českých i slovenských zemí navázali kontakt s vlastenci v sovětské armádě a rozvědce GRU! Jen díky nim byl kryptosionista Brežněv donucen přijmout sic pozdě, nicméně přeci rázná opatření k likvidaci sionistického řádění v Praze! NEPROŠLI! A jestli projdou tentokrát záleží opět jen na nás, vlastencích a antisionistech - Více o puči sionistů v roce 68 u nás zde na čase 01:13:00 - https://www.youtube.com/watch?v=DSVQHZ3VOt0

   Smazat
  10. P.S.: Porážka nosatců v Praze v 68 byla skvělá práce vynikajícího eurazijce a jednoho z přímých dědiců Štemenkovy geopolitické mise, maršála V. G. Ogarkova. Ze tří brežněvovských náčelníků generálního štábu – Zacharova, Kulikova a Ogarkova (všichni byli přesvědčenými eurasijci) – rozhodně nejvýraznějším byl právě Ogarkov, prvotřídní znalec zastíracího manévrování, jenž nejednou strategicky přehrál jak vnější, tak vnitřní atlantisty. To Ogarkov organizoval pražskou antisionistickou operaci v roce 1968, která proběhla hladce proto, že se mu podařilo zcela zmást výzvědné služby NATO skvěle připravenou dezinformací.Je zajímavé konstatovat, že události Pražského jara, které se pro demokratické pučisty skončily smutným podzimem, byly v jistém smyslu strategickým soubojem dvou osob, zasvěcených do nejhlubšího tajemství planetárního konfliktu. Dnes je obecně známo, že autorem a režisérem Pražského jara byl Eduard Goldstücker. A proti Goldstückerovi stál v této operaci eurasijec Ogarkov. Třeba uvést, že Ogarkovovo vítězství nebylo pouze triumfem hrubé síly sovětských tanků, ale především myšlenkové chytrosti a výborně zvládnutého umění dezinformace, maskování. Vedení NATO bylo zavedeno do naprostého omylu, takže nebylo s to včas zareagovat – a přece na reakci NATO v zásadě spoléhal Goldstücker i jeho kreatury. NEPROŠLI!

   Smazat
  11. Me by zajimalo, co ta "vzpominka" mela za ucel.

   Smazat
  12. 6:59-třeba se podívat na 68. i z té druhé strany. Ta druhá strana bývá podmínkou k hledání pravdy. Lidé jen na jedné straně (té i oné) jsou jen "věřící".

   Smazat
 7. Nereagujte na ty vypatlance je to voda na jejich mlýn.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak !
   NEREAGOVAT !!!

   Jsou to mladí blbečkové z neziskovek a jsou placeni za jakoukoliv protičeskou a protiruskou hovadinu co napíší na diskuzích,které tímto mají za úkol znehodnocovat !
   NEREAGUJTE proto vůbec na tyto hovada !

   Pavel Beran

   Smazat
  2. 18:11 "Voda na mlýn" není šťastný příměr. Mlýn koná užitečnou práci. Pro tyto trotly platí mnohem přiléhavější moudrost: "Čím více se do hovna šťourá, tím více smrdí".

   Smazat
  3. 18:11

   Proč? Vždyť je to přeci docela zábava, poskytovat jim příležitost se znemožnit a předvést, jaký intelektuální trust představují. :-)

   Smazat
  4. 19:17
   Popravdě, nevypadá to , že byste se tu nějak moc bavili. Spíše jen neustále kňučíte jak staré kurvy, pláčete po starých zlatých totalitních časech, svíjíte se v bolestech jak se prej máme špatně, jaký jsme protektorát, kolonie, otroci.
   Kdyby člověk nevěděl co jste za bandu rudých zmrdů, tak by vás člověku mohlo být snad i líto.

   Smazat
  5. 19:36
   Já se tedy bavím královsky. Nahoře jsem vám zase nechal nějakou návnadu, tak šup šup, už se těším jaká další čísla zase předvedete.

   Smazat
  6. 19:17 No a ještě jsou tak milí, že k vašemu komentáři hned připojí názornou ukázku své intelektuální úrovně. No nejsou svou blbostí až roztomilí? Jako hloupě žvatlající robátka.

   Smazat
  7. 19:36 nám se zas líbí, jak se tady snaživě prezentují trosky jako ty, které jsou každému u prdele, ale myslí si, že když budou hýkat spolu s partičkou přidruženou k zoufalcům od Demokratů z USA s hysterickou Hillary v čele, doplněnou partičkou od revanšistů z Landsmandschaftu, tak jsou na té správné loďce. Přitom jste jen obyčejné hovno a ještě k tomu směšné, jelikož nic nechápete a necháte sebou tupě manipulovat. Nikdo vás na loďku nevezme, ale po použití odhodí. Koukni imbecile na Ukrajinu.

   Smazat
  8. 19:48 to já se bavím taky, blbečku. Ale narozdíl od zabedněného imbecila, co sežere každou návnadu, jam mám ještě i jiné zábavky, na než ty nikdy nebudeš mít dostatek prostředků.

   Smazat
  9. 19:58

   To je dobře, že vás to baví, miluju když se lidé umí zasmát vlastní hlouposti. Ale teď už žádné zdržování, jsem doslova nadržený na kousky, jaké dnes ještě předvedete. Cítím, že jste ve formě :-)

   Smazat
  10. 19:58 Jak to, že nic o holých prdelích? Dneska jen takový malý náznak zbohatnutí? Chlubte se víc, ať máme co závidět a ať také každý ví, z čeho plyne vaše "uvědomělost a nerozborné přátelství s USA".

   Smazat
  11. 21:08 dneska jsem byl na lodi, na svojí.
   Jinak obyčejní Američani mají se svými politiky společného asi tolik, jako my se svými. Takže třeba se zahrádkářem někde z Wisconsinu se můžete nerozborně přátelit i vy a možná budete nadávat na stejné šmejdy.

   Smazat
 8. Takový "mrdník" jako je v ČR se jen tak nevidí. Každý si dělá co chce, nic nerespektuje. To je už i ukázka ministra Hamáčka, po cestách jezdí zdrogovaní a opilí řidiči. Každá 10 havárie je pod vlivem a co dělá policie? Nic. Jen počítá a ne každou havárii, aby jich bylo málo. Určitě nemakají!!!

  OdpovědětSmazat
 9. Zákony jsou tak geniálně od Bendy udělané že s degenereátama nejde nic dělat protože je zákony chrání.

  OdpovědětSmazat
 10. Honolulu stále si stěžujete že Vaše příspěvky mažou. Protože chodíte u Vás na FB určitě Vás sleduje AKISMET a tak se dostáváte FLANGE na Vaši IP adresu. Vše probíhá automaticky je to něco jako SKYLINE. Pokud na NR Vás smaže administrátor tak to tam poznamená. Takže se to děje u Vás doma.

  OdpovědětSmazat
 11. Nereagujte na ty vypatlance z ruske trolli farmy! Je to voda na jejich mlyn!

  OdpovědětSmazat
 12. 18:24 DEKUJI, za informaci ! Mozne t.j. ! Globaliste totiz intenzivene bojuji proti kazdemu, kdo je na strane presidenta TRUMPA !
  80 % vsech medii (informacnich agentur) maji oni - Globaliste v rukou a zatajuji a zkresluji vse, co se deje u nas po strance politicke a ekonomicke a nehodi se jim to.

  Nevim co je to FB nebo AKISMET - nerozumim computrum.
  Vim vsak co znamena FLANGE !

  Jenze umim snadno vybrat podstatne udalosti a mam rad nektere nase agentury z tech zbyvajicich 20 % a snadno prehodim do cestiny to co oni rikaji.

  Jsem za to nenaviden nejen v Praze.
  Definitivne budu dale na strane presidenta Trumpa a jeho agendy , aby Evropa nedopadla, jako kdysi muj Johannesburg.
  (Ja uz nechci znovu utikat, jako z jihu Afriky.)

  Budu je nasirat porad a porad budu prekladat vse, co rika tech 20 %.

  OdpovědětSmazat
 13. NEROZUMIM v Cesku tem lidem, kteri v ocekavani vyhod se pridaji ke stranam proti narodnim.

  NEROZUMIM tomu proc Cesi nepoznaji a nevyciti, ze jak Putin tak nas president Trump jsou na stejne strane barikady. Oba dva jsou vlastenci a zadny z nich NECHCE konfrontaci o kterou se stale snazi ti, co u nas prohrali volby.

  Proc vase media nikdy neinformuji Cesko o velkem ekonomickem uspechu Trumpovi agendy ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:19 Proč tedy Trump zvyšuje výdaje na zbrojení? Proč nutí zbrojit i Evropu? Proč zrušil dohodu s Iránem? Proč se pořád sere do cizích států? Takových "proč" je spousta a každé z nich délá z vašeho prohlášení jen blábol.

   Smazat
  2. Honolulu nevyšiluj, my přece situaci sledujeme, byť ne tak intenzivně jako ty.

   Smazat
 14. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ta vaše emerika je dávno zaměřena ruskými ponorkami,takže 20 ponotek,každá se 24 raketami Jars po dvanácti hlavicích cca 200 kilotun,yelowstone bublá tak vám Rusko ukáže sílu přírody,až tam par hlavic dopadne. To bude mít jůesej úplně jiné starosti. Film the day after je jen komedií proti tomu co by se dělo v té zkurvené Americe. Vy jste sebranka rozmazlených idiotů s kvéry v baráku,které vám budou k ničemu.Rusko už vás dávno předběhlo v kvalitě zbraní a navíc je vyrábí VE STATNÍCH firmách desetkrát levněji než emerické firmy. Rusko nedrážděte. Rusové nejsou sebranka americké směsky negrů,hispánců a přivandrovalců zejména kriminálníků z celého sveta. Nemá co ztratit,vy, anglosaská verbeži ztratíte vše!!!!

   Smazat
  2. Krokodýl - srandovní. Ale Honolulák není ten správný adresát. Navíc to je jen důchodce z dřevěné krabice někde z Tallahassee.

   Smazat
  3. 20:09 Nick honolulu je Vlastenec, rasista, aktivní člen KKK co nosí boty z tvý kůže! Kdyby tě ty židobolševickej plaze vopejzelej spatřil - na kilák - dva, tě složí svou winchestrovkou jak škodnou! Teda proč jak, viď? Však jednou to bude povolený i u nás. Pak vás vy hnusný obřezaný xindlové budem střílet na loveckej lístek:)

   Smazat
  4. 8:22 jsem zvědav, kdy tě cenzor smázne, nácku.

   Smazat
 15. Honolulu FB je fejbuk a AKISMET je program na rozpoznávání určitých slov. Vlastenci vědí o co jde a nemusíte je přesvědčovat. Skoro všechny média u nás jsou v majetku zvrhlých zdegenerovaných parazitů.

  OdpovědětSmazat
 16. POSLEDNI UVAHA !
  Proti masani infrmaci jsem uplne bezmocny a vubec NEVIM odkud to prichazi, komu byt za to "vdecny". Intuice mi
  rika , ze to dela nejaka agentura OSN v New Yorku a ma v tom prsty Nikky Haley (Indka z jizni Karoliny) poplatna Sorosovi, ktery se o to domahal - OTEVRENE, stejne jako akcim proti Rusku. (Madari jsou na neho silne alergicti.)

  Neverim , ze to dela Washington. Oni se tam ted hadaji kvuli SECURITY CLEARACES (Bezpecnostnim proverenim), ktere jim president Trump sebral. Cimz jim sebral penize pod stolem.
  (vsimne = kick back) - Oni nemaji nic jineho ve svych hlavach v tyto dny.
  To je jekotu, ze usi zalehaji.

  A vy si pamatujte, ze je dulezite vedet, co se deje ve
  svete , at uz jste na kterekoliv strane politickeho spektra.
  Koncim jdu na nase weby !
  H.

  OdpovědětSmazat
 17. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat

  2. Mohli byste se vy dva exulanti osočovat někde jinde? V nadávkách si vystačíme sami.

   Smazat
 18. Pokud se vam cokoliv nelibi na americke politice na Middle East, tak klic k objasneni "zahad" je bezpecnost Israle.

  Kdyby Sadam Husein drzel hubu a nevyhrozoval Israeli, tak by dodnes mohl vesele zabijet jeho sousedy.
  To stejne plati i o Libyi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:50, i ty laškovný žertýři! To sám vlastní hlavou?

   Izrael je sice důležitým státem v oblasti, ale jestli se domníváš, že si bude velký bílý taťka z W.D.C. pálit prstíky kvůlivá Izraeli, tak to jsi na omylu. Dokonce v čase, kdy prostory Bílé chaloupky uchvátili Demokradé, tak díky Clintonovic firmě kšeftující se Saúdy, USA nepokrytě podporovali Palestince a nebohý Bibi Netanjahu musel škemrat o bezpečnostní záruky Voloďu v mátušce Moskvě.

   Irák a Lybie s Izraelem nic zvláštního nemá, tyto dva státy jsou lehce mimo operační perimetr jeho armády, zato mají něco, oč mají zájem kovaní demokraté ze Západu. A to ropu. Fakt moc a moc barelů ropy. To by ani nevadilo, právě naopak, jenže ti dva kujóni, Muammar a Saddám to nechtěli dát zadarmo.

   V Iráku se roku 2000 našlo jedno z největších ložisek na světě, které bylo těsně pod povrchem. Prostě zarazíš klacek do písku a dolary se sypou. No a ten grázl Saddám z toho chtěl stejná procenta jako Saúdi, korále mu hajzlíkovi nestačily.
   Lybie taky měla ropu, a nejen to, zároveň měla ohromné zásoby pitné vody v artézských studních na Sahaře, které dopravovala famózními vodovody až k pobřeží. Jen otočíš kohouty a lodními cisternami za moc slušný bakšiš rozvážíš po žíznivém Středomoří. Ale úplně nejstrašnější bylo, že Muammar chtěl kšeftovat s Evropou v eurech a s Afrikou v dinárech, a huckal na to i Saddáma i ostatní hadráře. Tohle se přece neodpouští, no ne?

   A tak si Francouzi, vidouc jak je Hillárie nadržená k bombardování, rychle pospíšili s rozvratem Lybie, aby jim ten úžasný kseft Ejmís znouvu nevyfoukli, tak jako v Iráku, když začali bombardovat navzdory protestu OSN. Sice s bombardováním Lybie OSN taky nesouhlasila, ale kdo by se takovou hloupostí zaobíral, žejo?

   No a historii okolo Háfizova klučíka si už domysli sám.

   Smazat
  2. 22:16
   Zapomněl jste dodat že Irák a Lybie neměli Rothschildem kontrolovanou centrální banku.
   To byl myslím, ten hlavní důvod, ropa až na druhém místě, ale mohu se mýlit.

   Smazat
  3. 22:51 bylo by dobré, kdybyste toho Rothschilda vynechal. Sice to je grázl a spolumajitel FED, a dolar je světová rezervní měna, ale nevlastní centrální banky světa. Dokonce i ECB ve Frankfurtu je bankou eurozóny, ne Rotschildova. I když používá dolar jako rezervní měnové zásoby. Rodina Rothschild vlastní v Evropě dvě banky, jednu v Paříži a jednu v Londýně, obě jsou vlastníky akcií dvanácti bank v USA vlastnících FED, a ani jedna není centrální bankou nějakého státu. Jsou to soukromé banky. To jen USA mají emisi svojí měny v soukromých rukách. A nezapomeňte, že FED má ještě jednoho významného vlastníka, tím je seňor Rockefeller a to je teprve řízek. Zapálený "levičák" už od mládí. Ten například financuje Demokratickou stranu, a tedy všechny ty neokonzervativní sviňárny, co se nám snaží furt nanucovat. Jeho koněm je i starý dobrý George Soros.

   Smazat
  4. 23:22-takže s tím druhým řízkem a dalšími přece jen nějaké propojení má. Banky, co kluby, či jiná "zájmová sdružení"?

   Smazat
  5. http://www.earth-matters.nl/11/13949/verborgen-nieuws/complete-list-of-banks-owned-or-controlled-by-the-rothschild-family.html
   Pro 23:22

   Smazat
  6. 23:53, myslíte spojení R'n'R? No jistě, spoluvlastní FED, ale jinak to jsou konkurenti. Perou se o pozice v globálním měřítku jako kdysi rytířstvo na počátcích středověké Evropy. Samozřejmě dnes je mnoho dalších různorodých hráčů a sil, včetně státních.

   Smazat

  7. 9:34-také se dá říci: "jistě, jsou to konkurenti ale jinak jsou to přátelé".

   Smazat
 19. V pripade ze MORALIZUJETE a zastavate se Islamskych narodu, tak se zastavate fanatiku , kteri vas NENAVIDI, protoze jste Krestane a Evropane. (Precte si jejich nabozenske knihy !)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Stale stejny vul ,rikaji mu Hedvicka co nosi ty kalhoty na provazku v podvecer v prsiplasti stojice za krovim

   Smazat
 20. Centrální banka je v ohni! Nabiullina a Medveděv uprchli?

  ЦБ горит! Набиуллина и Медведев сбежали?


  Прошло больше суток, и никто не хватился Эльвиры Набиуллиной. Центральный банк, похоже, знает, куда она смылась. И только что в Москве загорелось здание Центрального банка на Неглинной. Как раз на том этаже, где был кабинет Набиуллиной.

  В Центральном банке был, теперь уже был, архив, в котором зафиксировано воровство на триллионы долларов. Очень похоже, что кто-то уничтожает улики крупного воровства. Вчера я сообщил, что в стенах Центрального банка идёт следствие по поводу огромного хищения денежных средств, а сегодня эту контору кто-то спалил.

  Будьте уверены, даже если огня на самом деле было с гулькин нос, завтра компетентные люди удивят нас и объявят, что те две искорки умудрились уничтожить все необходимые документы. Даже не сразу понимаешь, отчего тебе грустно: оттого, что Эльвира сгорела в здании Центрального банка, или оттого, что она не сгорела на солнцепёке? И, похоже, всё ещё грустнее, чем мы можем себе это представить . . . . . . . . . . . .

  http://www.ovkscmfm.estranky.cz/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Neznajem azbuka bratko z horniny

   Smazat
  2. 21:10 nečti splašený Rusáky, ti dovedou navymýšlet víc než jejich kamarádi z Pindostánu. Požár byl na ploše velikosti mého obýváku, šéfka banky je normálně v rachotě a Dimyč se už taky našel. Rusáci sice říkají že byl určitě chlastat někde v Izraeli, ale Dimyč tvrdí že poctivě zařezával.

   Smazat
  3. 22:35-jako dobře informovaný zdroj jistě již víte co mělo shořet?

   Smazat
  4. 22:41 dobře informovaný? Ne, jen čtu i ruskyz tisk. Zatím se nic konkrétního o škodě nepíše, zřejmě nebude významná. Pokud by bylo nějaké sebemenší podezření o čemkoliv s tak ohromnou defraudací, dokonce v souvislosti s útěkem premiéra, byly by toho plné noviny a nejen v Rusku. Samozřejmě v diskusích naprosto všude píšou o mazání stop.

   Smazat
  5. 23:07-v bankách občas loupí lupiči zvenčí se zbraněmi ale založit požár ještě nikoho nenapadlo. To mazání stop bych také nezavrhoval ale to by museli být lupiči zevnitř. Když to říkají všichni...,znáte to, na každém šprochu...., leda ještě tah Putina na odstranění těch dvou.

   Smazat
  6. Děláte z komára velblouda. Hořelo v jedné kanceláři o ploše 30m2 a to rozhodně není archiv. Všechno ostatní jsou jen konspirace okurkové sezóny.

   Smazat
  7. 0:31- tak aspoň vím, jak veliký máte obývák.

   Smazat
 21. 21:10 - napiste to cesky, nebo anglicky !

  21:11 - nemas protiargument, tak strihej do prdele !
  (A neplet si nicka honolulu s panem Hedvicekem.)


  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dejte toho vola do jeho domoviny ke Krejcirovi nejpve mu ji natrhne on potom negri z ostrahy lapaku a potom ho podriznou na namesti vandala

   Smazat
 22. Jo to je moc dobře že jsou špioni dávno doma aspoň sankce Rusům pomohly.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:34 V nejinteligentnější zemi světa pořád ještě neobjevili moudrost "Kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá".

   Smazat
 23. Blbiny, hovadiny, zasraniny, - to jsou dnešní diskuze, až na výjimky, kterých je velice málo. Diskuzní skřehotavci úplně ignorují texty článků, a žvaní svoje kraviny o sto šet. Každý ten duševní mrzák u počítače se potřebuje vyžvatlat, zbavit se přetlaku osobní frustrace -o tom jsou diskuze. Hádání, nadávky, urážky, hovadiny, přiblblé skřehotání. Jaký tohleto má smysl? Asi má -pes, který štěká, nekouše. Dřepáči u počítačů se vyžvatlají, a na nic dalšího se nikdy už nezmůžou. Jen vylézt z pelechu, strčit zadek k počítači,vyžvatlat se ze svých kravin, a zase zalézt do pelechu. To je budoucí revoluční garda. Ti to té vládě jednou vytmaví. Asi to mediální kurvy dělají správně. Povedlo se jim postavit nenávistné smečky trubců proti sobě, a umožňují jim se hádat a nadávat si. Oni se vyhýkají a vyžvaní, a nikdy nelze on nich očekávat nic dalšího.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já bych nebyl tak přísný. Je pravda, že někdy dosahují až nad 90% počty komentářů, které mají nulovou informační hodnotu, neposkytují žádné nové pohledy a mohou být zajímavé snad jen pro pana Davida, z profesního hlediska. Ale vždy se najdou i takové, které nesou nějakou myšlenku nebo informaci, stojící za pozornost.
   Může se zdát těžké prokousat se přes haldy bezduchých výkřiků nešťastníků, ale při citlivém nastavení filtrů to jde. Většinou odhalím prázdné výkřiky po přečtení prvních několika slov. To je otázka pár sekund a na stránce s 50 komentáři to nesebere víc než 2 minuty. To se dá přežít.

   Smazat
  2. JK - nemá význam reagovat, to je ten noční zvraceč. Přijde, pouráží a na nějakou dobu zas odtáhne zvracet jinam.

   Smazat
  3. Anonymní 9:39

   Mně přijde, že právě tito zvraceči jej rozčilují.

   Smazat
  4. Jo - zato ty jsi hodně významnej neúnavnej blbče 9.39. Lezeš denně po počítači, a hraješ si na to, že máš ve všem přehled? Co je s tebou - jsi beznohej mrzák? Odlezeš od počítače alespoň někdy, kromě jíst na na záchod - stalo se ti to někdy?

   Smazat
  5. 1:05 Když to tak vnímáte a pociťujete, tak potom KOMU zde svoje názory sdělujete a PROČ? Co vás opravňuje k tomu si myslet, že jste něco lepšího, než ti, kterým svoje nadávky věnujete? Úroveň vašeho příspěvku taky není nijak oslňující. Jak po stránce formální, tak po obsahové. Proč tyto chaty vlastně navštěvujete, když vás tak iritují?

   Smazat
 24. noviczech
  ...oficiální zpráva z německého rozhlasu: Čínská lidová republika oznámila, že v roce 2015 zlikvidovala ve své zemi 200 amerických špionů. Na otázku německého tisku k americkému velvyslanectví? Odpověď, ...bez komentáře!!!
  Můj názor: Svatý pan Stalin, snad mu dá Pán Bůh odpočinutí v klíně Abrahámově. :-)

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.