Reklama

úterý 21. srpna 2018

Ať dře Rusko samo: OSN tajně zakázalo obnovu Sýrie

21. 8. 2018       pravda
Ministr zahraničí Ruska Sergej Lavrov uvedl, že politické oddělení OSN nařídilo členským zemím organizace, aby se nepodílely na obnově Sýrie, informuje Interfax. "Politické oddělení sekretariátu OSN vydalo a rozšířilo již v říjnu loňského roku v celém systému OSN tajnou směrnici, která zakazuje organizacím, jež patří do tohoto systému, aby se účastnily jakýchkoli projektů na obnovu syrské ekonomiky. Pouze humanitární pomoc, nic víc", oznámil diplomat.


Politik dodal, že se zajímal u generálního tajemníka OSN António Guterrese, "proč jsou takové otázky předmětem jakýchsi tajných sekretariátních vnitřních směrnic". Guterres přislíbil, že situaci prošetří.

"Jsem přesvědčen, že všichni budou souhlasit s nepřípustností pokusů jedné skupiny zemí o manipulaci v kořistnických geopolitických zájmech sekretariáty mezinárodních organizací, jejichž pracovníci jsou povinni být nestranní a nezávislí", vysvětlil Lavrov.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

33 komentářů :

 1. Tak Lavrove, víš, ty jsi ale fakt nechutný dement, směji se, myslíš si, že a navíc zločinně, porazíš nepřítele a on ti pak bude pomáhat? To bys ho musel zajmout jako SSSR Němce ve druhé světové a potom ho zase použít jako otroka. Ale ty si to nemyslíš, že jo, ty jsi jen nesmírně drzý.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No tak se směj,klidně si tu tlamu roztrhni. To ale musíš za ním, ne to blít tady, víš!? Máš službu? Přidej, to dáš. :oD

   Smazat
  2. Já myslím, že tajné služby čtou NR stále. Ve vlastním nutném zájmu, ne protože je bavíte.

   Smazat
  3. Děvčata a chlapci z BISky chtějí být v obraze čili jak se říká "in" a proto pravidelně čtou Novou republiku.

   Smazat
  4. To, co se dočtou tady, to jim šéf neřekne.

   Smazat
  5. No nechat si pomoci o těch hajzlů co zavinili propad státu do takovvých rozměrů jako je to v Syrii to je lepší než přijmout takzavný Maschalův plán.

   Smazat
  6. 22. srpna 2018 0:02
   Je to jejich pracovní povinnost

   Smazat
  7. Blbeček trolíček 23:13 To už má tvoj šéfik riadnu biedu v ľudských zdrojoch, ked nechá trollovať debila ako ty. Evidentne už nemáte prostriedky ani na trochu inteligentnejších klamárov, ktorí by dokázali aspoň uveriteľnejšie klamať.

   Smazat
  8. 9:32 Jano, my jsme vesmírné civilizace, na Zemi je zastupuji, a toto je naše oficiální stanovisko. Ale děkuji za upřímnost, kromě toho, vždy je příjemné mluvit se ženou.

   Smazat
  9. Gratuluji k trefnému přirovnání Západu poraženému v Sýrii k Němcům poraženým v Rusku.
   Můžeme to pokládat za oficiální stanovisko Vesmířanů?

   Smazat
  10. 9:49 Ano, je to tak, s tím rozdílem, že v Sýrii Rusko vstoupilo přímo a plně válečně do její občanské války ve prospěch v podstatě už naprosto a definitivně poraženého jejího diktátora Asada, proti proti němu válčícímu většinovému lidu Sýrie, což my vesmírné civilizace považujeme za největší zločin proti státu - národu. USA byly Ruskem poraženy na hlavu, tedy totálně a nejvíce ostudně, více zvítězit se asi nedá. To srovnání s hitlerovským Německem u USA, je také vhodné, protože USA vytvořily Islámský stát aby tato sunnitská islámská silně válečně agresivní organizace čelila "íránským" šíitům v Iráku, vládnoucí šíitské menšině reprezentované prezidentem diktátorem Asadem v Sýrii, a samotnému Íránu. USA si to slabochem Obamou ale prohrály "samy". Nicméně, opticky i fakticky to obecně vypadá jako naprosté a pro Západ potupné vítězství Ruska nad USA a my vesmírné civilizace to tak i musíme pojímat. Přiznáváme toto vítězství Rusku plně.

   Smazat
  11. 23:13 Ty jeden sedmilháři organizace osn je jen poskok usa i tu nechtěnou migraci řídí. Aspoň Ruské firmy získají hodně zakázek v Sýrii. A tvoji západní páníčci utřou.

   Smazat
  12. Zástupče vesmírných civilizací, kolikrát jsi byl v Sýrii? Jsi si tak jistý, že většinová populace bojovala proti Asadovi? Od lidí, kteří tam skutečně byli slýchám naprostý opak. Myslela jsem, že vesmírná civilizace nelže, nebo jejich zástupce může, či musí?

   Smazat
  13. Co ty seš za odporný odpad, zmetku. Tebe musel fotr zplodit se ségrou, jinak nelze pochopit, jaký degenerát se mu narodil. Když jsi vypadnul z kundy, měl tě chytnou za péra a fláknout palicí o beton. Nemusel se pak bouchat do hlavy, co to zplodil za zrůdu.

   Smazat
  14. Studentiku 23:13
   mate to nejake pomotane. Nepritel je porazen a "pratele" nechteji pomahat s obnovou. Nebo, proboha snad jste kouzlem nechteneho (troubovitosti) neprozradil, ze ten Rus zločinně porazil strycka Sama a nase nove pratele. To jsou ti, co obcas s takovou chuti sezerou lidske vnitrnosti. No, az prijdou k nam, snad jim vysvetlime, ze bez hořčice to neni ani trochu košer.

   Smazat
  15. 14:26 Odhad náboženství obyvatel Sýrie od jara 2011 do začátku občanské války: 70-73% sunnité a 12-13% vládnoucí skupina šíitů alávité (Asad), celkově v Sýrii šíitů 13-16%. Sunnité považují šíity za odpadlíky od víry a jsou pro ně většími nepřáteli než třeba tzv. křižáci (křesťané a Západ včetně USA).

   Smazat
  16. 15:14 Jestli někdo pomáhá, je to Západ včetně USA, uvědomte si, že sunnité nejspíš nepomohou šíitům nikdy, protože je považují za odpadlíky od víry a za největší nepřátele. Irák je většinově šíitský, v Sýrii díky Rusku zase vládne diktátor Asad a jeho silně menšinoví šíitští alávité, Írán je šíitský. Například ta bohatá Saúdská Arábie, je sunnitská a považuje Írán za přímého konkurenta a nepřítele, dokonce už vytvořila proti němu válečnou koalici sunnitských států.

   Smazat
  17. 16;07
   ZÁPAD V ČELE S uASS OKUPANTAMA VYRABOVALI IRÁK,ZNIČILI SÝRII,LÝBIJI,AFGHÁNISTÁN,ROZESRALI KOMPLETNĚ CELOU AFRIKU A TY UZENÁČE HUMANITÁRNĚ LIFRUJOU DO EVROPY,TAKŽE TY HOVADINY O POMOCI TĚCH ŠMEJDŮ SI NECH PRO BLICÍ LISTY!!!!!!

   Smazat
  18. Rusku asi nezbude, aby s pomocí Syřanů a snad nějakého rozumného státu pomohli z nejnutnějšího, v revitalizaci Syrie. My například to budeme mít asi zakázáno. Co je na tom pěkné, že se rýsuje nový svaz Ruských republik.

   Smazat
  19. 16:07 Irák i Sýrie jsou masonskými kripliky Sykesema Picotem vytyčený pašalíky které se omylem osamostatnily ale zůstaly nelegtimními. Jediný legitimní v Levantě jen kalif Baghdádí a jeho kalífát! A ten bude oboven Bohem a všichni nevěřící psi nakonec zničeni, včetně Rusáků i Amíků, jen nýOtoman Erdogan dostane právo vzít si Afrin jako svou provincii Hatay!

   Smazat
 2. Po "Humanitarnim Bombardovani a masakrech , jako v Jugoslavii , Iraku, Lybii, jemenu ,Vietnamu, Kambodzi , Laosu a Syrii , prijde Humanitani Nestesti z OSN, EU a NATO, USA...
  Zachvati-li te ZAHYNES.

  OdpovědětSmazat
 3. OSN - to je banda ksindlů ve vleku USA.Zdravím BIS..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nezapomeňte na Úřad kybernetické bezpečnosti, ti se také aktivně zajímají... také Vás kluci zdravím!

   Smazat
 4. Je to situace win-win pro Rusko. Když nebudou pomáhat snižují svůj vliv a sami se odepisují a když budou spolupracovat, tak zase budou odepisovat vojenský průmyslový komplex. Pro válečné štváče z USA je to katastrofa tak jako tak a pro Rusko výhoda, protože to potřebuje pro svůj rozvor mír. Západ je postaven na otroctví a tudíž závislý na válkách. Války a terorismus přestanou až se západ osvobodí z otroctví (terorismus je organizován tajnými službami, je to maskovaná forma války).

  OdpovědětSmazat
 5. Je to odporné a stejně hnusné jako když nám ke konci války vybombardovali klíčové průmyslové závody plus krásnou Prahu (nevěřím prohlášením o záměně s Drážďanami). Ale doufám, že tato jejich podlá izolace povede k většímu sepětí Ruska a Sýrie. Nebude to společečnství založené na falši a vypočítavosti. Všechno zlé pro něco dobré a přeji těm dneska okopávaným chudákům aby pro ně vzešlo z toho všeho jen dobré. Stejně jako věřím, že sankce proti Rusku jen posílí jejich nezávislost a umožní jim najít vlastní zdroje. Skoro jim závidím. I my bychom takovou lekci potřebovali.

  OdpovědětSmazat
 6. Kdyby byl "humanitární bombarďák" mezi živými, opět by perlil. Jen škoda, že neměl VŠ, měli by co kontrolovat.

  OdpovědětSmazat
 7. Ono je to s tím dřením Ruska trochu ujetý. Asadovi se vracejí lidé a mají chuť do obnovy Sýrie. Navíc mají čím platit protože ropa je zatím stále žádaná, pokud poraženci USA, Británie, Francie a jiní nebudou chtít pomoci ( on je ale Asad ani nechce) jsou to spíše takové kyselé hrozny a kdo takovým žvástům chce věřit, prosím ať si poslouží. Jak řekl V. Katasonov "Nejcennějším zdrojem je hlupák! A protože se hlupáci rodí v přírodě poskrovnu, jen zlomek procenta, je třeba je vyrábět ve velkém. Dnes tato výroba začíná už v MŠ. Taky dobré je toto "Nikdo učený z nebe nespadl, ale blbce jako by shazovali". Aottj.

  OdpovědětSmazat
 8. A on někdy tomuhle článku vážně věří?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:54
   TVOJE STAROSTI NA NAŠE OSTNY....DIKOBRAZ☺

   Smazat
 9. Syřané nejsou hlupáci. Syrie není chudobná. Syrii nepotřebuje pomoc. Syrie potřebuje pokoj, klid a nemontovat se zvenku do jejích věcí.
  --------------
  Budou to mít hodně těžké. Hlavně, aby se neprali mezi sebou.

  OdpovědětSmazat
 10. Pozitivní zpráva pro Rusko.
  O obnovu Sírie se podělí východ bez debilní EU.

  OdpovědětSmazat
 11. Parukáč tam posílal krocany , tak ať dali je o novu . A to ti zmrdi rozbily Srbsko . Západ organizuje války tak bude budovat .
  Marcel

  OdpovědětSmazat
 12. Z uvedeneho vyplyva , ze zapadu a OSN s.r.o. USA , nikdy neslo o Syrskich civilistov , vlasne nikde neslo o civilistov .V Syrii ide o to nahradit legalne zvoleneho Asada a dosadit babku , poplatnu USA , ktora povie - Nechceme v nasej Syrii Rusko a ich suputnikov . A usa zacnu pomahat a popri tom si odcerpaju nejaku tu ropu , ako kompenzaciu za pomoc....potom ich uz odtial nik nedostane .Rusko je tam uz 60 rokov a pomaha Syrii vojensky .

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.