Reklama

středa 22. srpna 2018

Britové ukončí podporu teroristů v Sýrii

Americký troll na výrobu propagandy v Sýrii v Bílé přilbě 
-heh-
22. 8. 2018 VlasteneckéNoviny
LONDÝN | Britská vláda považuje pokračování podpory syrské opozice (teroristické organizace IS, Front an-Nusrá, Bílé přilby a další teroristické organizace, pozn. ed.) za příliš riskantní a má v plánu zachovat pouze humanitární pomoc. Informoval o tom list The Guardian.

Britská vláda hodlá v září ukončit financování Svobodné syrské policie, která je jednou z teroristických organizací, které jsou důvodem občanské války v Sýrii. Jak píšou britská média, toto rozhodnutí může znamenat, že se v Londýně smířili s tím, že syrští teroristé, které nazývají „opozicí“ bude zlikvidována.

V období 2017 až 2018 Británie vynaložila 152 milionů liber (přes čtyři miliardy korun) na financování syrských teroristů. Z toho třetina směřovala do Idlíbu. Minulý týden tajemník britského ministra zahraničí pro Blízký východ a severní Afriku Alistair Burt oznámil, že vláda hodlá vynaložit dalších 10 milionů liber (287 milionů korun) na humanitární pomoc,“ informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Deník The Guardian uvádí, že toto rozhodnutí může být spojeno s vyšetřováním televize BBC, která v pořadu „Džihádisté, které jste si zaplatili“ tvrdí, že policejní sbor v Idlíbu podléhá velení teroristické organizace Fronta an-Nusrá a policisté musí platit dalším extremistickým skupinám. „Stejně tak i další policisté v provinciích Aleppo a Dar’á, které financovala britská strana, byli pod vlivem extrémistických skupin,“ cituje dále Sputnik britská média.13 komentářů :

 1. Anglicane ustoupi AGRESIVNIMU RUSKU a prestanou podporovat UMIRNENOU OPOZICI!!! To snad NE!!! Jakube Jando, prestan se predvadet v pornofilmech pro homosexualy, prestan bojovat proti Rusku!!! Ideologicky vysvetli Anglicanum, ze delaji CHYBU!! Vzhuru "na barikady"!!! Povolej i Kolare, Safra, Dvoraka, Fistejna, Kocaba a dalsi "gejziry inteligence"!!!
  Proti Ruske agresivite a Assadovi MUSIME BOJOVAT!! JDI PRVNI!!!! Na tom videu, jak masturbujes, Ti to moc slusi!!! AT ZIJI EVROPSKE HODNOTY! ;-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jak vam PRDEL, vase vlastni pomohla ke kariere ? Vypravejte jando proc se stydite ?

   Smazat
 2. Jak může být " Svobodná syrská policie " když ji platí Britové ??!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:24 no,s klacky by s al Assadem asi těžko něco pořídili.Po represích na začátku občanské valky,byla vedena nesčetna jednání opozice v Kremlu s Lavrovem a jeho poskoky o pomoci.Vysledkem nakonec bylo,že v Rusku syrska opozice nazvána teroristy.V té době dokonce i v ruském tisku titulky,Proč nás přátelé nazyvate teroristy.Jednani RB nevedlo k řešení a tak i ta Británie začala pomáhat těm na které Assad poslal nejen armádu,ale i letectvo.

   Smazat
  2. Hezky překroucená pravda. Výklad a la NATO.

   Smazat
 3. Vážený pane Mgr. Václave Dvořáku, dnes jsem se na Vás a doktora Ivana Davida, obrátil prostřednictví Vašich e-mailových adres, uvedených v kontaktech. Mohl by jste si jej přečíst a vyhovět mému požadavku. Děkuji!
  S pozdravem
  V. Havlas

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A proč nám to sdělujete bez sdělení důvodů? Jako provokaci nebo alibi a pozdějšímu vydírání, pokud neodpoví?

   Smazat
  2. Pane Václave Dvořáku, děkuji za Vaši odpověď.
   S přátelským pozdravem,
   V. Havlas

   Smazat
 4. Britové jsou středověká mentalita s primitivní řečí a koloniálním církevním dědictvím,
  který ekonomicky ždímá již několik století.
  Nikdy se své nadvlády nad cizím dobitým územím dobrovolně nevzdá.
  Proto jim nelze nic věřit*

  OdpovědětSmazat
 5. Vše je pro ně ztraceno Syřané si území dočistí a bude po válce.

  OdpovědětSmazat
 6. Alespoň jedna země ustála jejich Arabské jaro a co čert nechtěl Rus pomohl bojovat proti terorismu, a pro to bych uvalil jako na neposlušnou zem další sankce, samozdřejmě s rozhodnutím nestané organizace OSN :)

  OdpovědětSmazat
 7. A tomu máme věřit, vždyť Západ a USA se přímo chlubí, jak báječně vyzbrojili a vycvičili Taliban a Al Kajdu proti legální vládě Afghanistánu, celý Svět ví, jak USA zapojily tyto "mírové mise" do války proti Jugoslávii a pak Srbsku. Je jistě kuriózní, že v Afghanistánu naše mírové mise bojují s mírovými misemi AlKajdy. Jenže naše mírové mise dostávají na frak a tak - to není sranda - musí vyjednávat s mírotvornou Al Kajdou. Jenže ta navrhované příměří odmítla. A to je skutečně sranda. Tak dlouho jsme škrtali sirkami v Afghanistánu, až to mírotvorcům vybuchuje pod zadkem, A stejné je to v Iráku, Sýrii, Lybii, Jemenu, všude strkáme s prominutím svůj nerozum, svůj "boj za mír", až se nám podaří vyvolat 3. světovou válku. Ale po čem jiném by měl Západ toužit? Jen hromady mrtvých jsou pro kapitál nějaký byznys!

  OdpovědětSmazat
 8. ...a dostanou jiné helmy.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.