Reklama

pondělí 27. srpna 2018

Dačič: Hranice mezi Kosovem a Srbskem neexistuje

27.8.2018 Messin
Kosovský premiér Ramush Haradinaj řekl na tiskovce, že požádal Komisi pro monitorování hranic, aby začala vyznačovat hranici se Srbskem. Prohlásil to bezprostředně poté, co došlo k ratifikaci hranic mezi Kosovem a Černou Horou.

„Na hranici mezi Srbskem a Kosovem není žádná kontroverse, protože hranice existuje“, nechal se slyšet Haradinaj.

Srbský ministr zahraničí Ivica Dačič v reakci na televizní stanici Prva TV uvedl, že mezi Kosovem a středním Srbskem neexistuje žádná hranice, nýbrž jen administrativní linie, takže vymezení nelze udělat.

„Je to nesmysl, jsou odtrženi od dění. Nechci je urazit, ale nedrží krok s tím, co se odehrává ve světě. Oslavují Clintonovy narozeniny, ale v mezinárodní politice se udály velké změny. Kosovo je fiktivní příběh, který v realitě mezinárodní politiky neexistuje,“ řekl Dačič.

Srbský ministr také hovořil o setkání s ruským ministrem zahraničí Sergejem Lavrovem, kdy zmínil, že se věnovali otázce Kosova.

„Rusko je naším strategickým partnerem, vždycky jsme měli a budeme mít jejich podporu. Nemůžeme se bránit bez Ruska a nepovedeme žádný dialog bez podpory Ruska.“


Zdroje:

26 komentářů :

 1. Nikdy mě nepřestane hanba fackovat za to, že naše republika uznala Kosovo. Tento akt bychom měli revidovat a alespoň částečně smýt tu strašou ostudu, kterou naším jménem učinilo to zdegenerované knížátko.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Uznala ho vláda šéfa zlodějského gangu na nějakém výjezdním zasedání, po masírce protinárodního knížete a zednářského, protinárodního prezidenta.

   Smazat
 2. Svině z Kosova,bohužel,české politické děvky je podporovaly.Kosovo patří Srbsku!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jenže s těmi politickými děvkami jsme se svezli i my všichni ostatní, kteří jsme s bombardováním Srbska ani s odtržením Kosova od Srbska nesouhlasili. Teď už chápu celou tu špínu zvanou "demokracie", kdy za nás ostatní rozhodují naši všehoschopní zástupci zvolení ve volbách. Vždyť já ze sebe už ani nemohu smýt vinu, která padá na všechny obyvatele ČR za rozhodnutí našich politických představitelů odsouhlasit bombardování Srbska a uznat Kosovo za samostatný stát!

   Smazat
 3. Srbové byli ochotni bojovat za nás v osmatřicátém. stálůi při nás v osmašedesátém. Kolaborantští pohrobci u nás i naším jménem schvalovali bmobardování Srbska, loupež území na Srbsku, pokřikovali křivou hubou a plnými bombardéry o humanitě. Je to hanba. Hanba nás všech. Srbové jsou hrdý národ. Přeji jim osvobození celého jejich území.

  OdpovědětSmazat
 4. Nějkak se to mele čím dál víc. Vlastizrádné tlupy už bijí na válečné bubny hodně dlouho a jakoby zesilovali. Někomu vadí klid, mír a prosperita v Evropě. Obviňují Rusko ze všech možných i nemožných hříchů a nepokrytě při tom lžou. Kosovo, Ukrajina, migrační vlna - jedna morová rána za druhou. Komupak to prospívá? Rusko to nebude, to chce prodávat a zažilo mnoho válek na svém území. Umírali ve válkách a nevydělávali na nich. Jakoby se někdo chtěl na Evropě znovu napakovat ... jako po první a druhé světové válce a zbavit se při tom konkurence. Nevidím to dobře. Je třeba si pamatovat, kdo štve do války. Zpravidla ten dobytek přežívá v týlu a pak se přidá na stranu vítězů. To už bychom připusti neměli.

  OdpovědětSmazat
 5. Jo Srbové jsou naši Slovanští bratři stejně jako Rusové. Ale vládnoucí kapitalisté mají jiný názor:

  „Jsme pevnou součástí Západu, jsme členy v EU a jsme spojencem v rámci NATO, a to nikdo nemůže zpochybnit,“ řekl Babiš.

  Kdo to nemůže zpochybnit jsme Slované a středoevropané a to je pravda na žádný západ nepatříme.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Srbové velmi stojí s vstup do EU. A do dvou let tam budou.

   Smazat
  2. 22.42 , za Babise se Kosovo neuznavalo a clenstvi v Nato zdedil po rozhodnui Ceskich genu naroda , kteri si mysli , ze udelali to nejlepsi pro Cesky narod .Ale my jako obcane jsme s tim nic neudelali a jenom o tem , tady zvanime !

   Smazat
  3. 23:02 velmi kecá. Podpora vstupu země do struktur EU poslední léta silně klesá.

   Smazat
  4. 6:21 Já jen nežvaním ale volím vlasteneckou stranu SPD.

   Smazat
  5. 12:06 Jo? Kolipa ministrů srbské vlády svou dosavadní jasnou podporu vstupu zvážilo?

   Smazat
 6. 23.02 , nejprve ale musi prodat Kosovo !!

  OdpovědětSmazat
 7. Anonymní27. srpna 2018 23:02
  Srbové velmi stojí s vstup do EU. A do dvou let tam budou.
  ============================================================
  Do dvou let ten neomarxistický, diktátorská, Kalergiho spolek nebude existovat, klaune.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. I ty jeden optimisto!

   Smazat
  2. Podle průzkumů veřejného mínění jsou dnes Srbové spíš pro setrvání své země mimo Evropskou unii. Ale politici se lidí neptají a průzkumy veřejného mínění neberou vážně. Vážně by brali závazné referendum. Ale i to může ovlivnit mediální kampaň a masírovka.

   Smazat
 8. Kosovo je Srbská majka .
  Stydím se za tehdejšího ministra Schwarzenberga .
  Tento politik nikdy nic pro Čechy dobrého neudělal . Následky jeho opičí pro evropské a Klintonovské oválné politiky poneseme dlouho .
  Kosovo ke Srbská matka .

  OdpovědětSmazat
 9. Srbsko potrebuje prachy a nė ciklostezky .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Srbsko potřebuje investice. Ne tu evropskou zkurveninu.

   Smazat
 10. Proto je potřeba volit ty co prosadí zákon o referendu. Jedině touto cestou potom můžeme začít měnit tento zvrhlý stav a bojovat proti zdegenerovaným parazitům všeho druhu. Všechny tzv demokratické strany se bojí zákona o referendu jak čert kříže. Podle toho poznáte parazity.

  OdpovědětSmazat
 11. Kosovo je Srbsko a Haradinaj doživotí !

  OdpovědětSmazat
 12. kosovo je albanii a vzdy bude protozemy albanci ne bojime nikoho a muze zacinat zase valka stene bude vyhravat protoze mame pravdu .vy zmrdi asi neznate vubec historie jaky oni delali genocidu u nas .kdy vidim vasi komentari musim se stidet ze bydlim u vas v cesko a moc mam respekt pro chechy ale vy tady ste opravde odporni lidi co fandite srbsku a rusku ze delai valku po celi svet .albanci jsou ostatni a srbska 200 leta spatky ani ne egzistoval jako zeme nebo narodnost !

  OdpovědětSmazat
 13. 17:42
  A TEĎ TO HAVLOHOVNO PŘELOŽ DO ČEŠTINY DROBENKO Z UASS VELVYSRANECTVÍ!!!!!!!!!☺☺☺☺☺☺

  OdpovědětSmazat
 14. Nepotřebujdeš rozumět. V klidu zajeď zpátky, putlerskej pšouku, co se furt vysouvá z lejnolíhně tohodle škarednýho kremelskýho židočekisty s krysím xichtem - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

  a odtáhni za nim do toho Rusácka. Třeba ti tam poskytnou nějakou tu azylovou kvótu někde na Sibíři a možná i příděl jedovatý pěny do koupele lžinegerskej mongoloideÍ!!!!!!!!!☺☺☺☺☺☺

  OdpovědětSmazat
 15. Srbsko nakupuje Ruské stíhaćky , helikoptéry atd.
  Bay bay NATO .

  OdpovědětSmazat
 16. 27.8. jsem sem dal příspěvek, ve kterém byl rozsudek, osvobozující Miloševiče a odkaz na záběty ze shromáždění islamistů Al Kajdy a IS z Bosny a Kosova. Vše původní, zádné komentáře jsem tam nepřidal. Kdo to odstranil a proč? Rozsudek mezinárodního tribunálu je Fake News?

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.