Reklama

středa 8. srpna 2018

Delegace Ruska v Organizaci spojených národů: fakta Ruska proti emocím a chucpe Anglosasů

Ruslan Chubijev
8. 8. 2018      zen.yandex a zde
Jak víte, válka je nesmírně netriviální pojem. Má mnoho forem, druhů a směrů. Diplomatická válka není výjimkou z pravidel. Vždyť jak říkali ve starověku: "armády jdou tam, kam směřují hlasy politiků". Ruská federace vetovala nejen návrh usnesení, ale návrh, v němž byly body, o nichž se "z roztržitosti" nezmínil žádný z dříve vystupujících "partnerů". Body o uložení sankcí proti Sýrii. Proto je tento nepatřičný a odiózní koncept, zvolený jejími známými autory, nepřijatelný a nebude přijat.


Ale co nejvíce zaráží: seznamy těch, kteří spadají pod tyto sankce a mechanismus tvoření těchto seznamů, nejsou uvedeny. Vzniká z toho pocit, že máme podepsat prázdný list, do něhož ti, kteří to potřebují, zapíší koho se jim zachce.

To, co se nedávno stalo v Organizaci spojených národů, je odrazem posledních let a geopolitických otřesů. Je to výsledek pokusů USA udržet si své vedení tlakem na Rusko a bořením rusko-čínské "aliance".

"Moskva vetovala návrh a chtěla tím zajistit, aby režim Asada sám vyšetřoval případy použití chemických zbraní! Tak že bychom hned svěřili vyšetřování případů teroru samotné organizaci DAEŠ? Jaký signál tady posíláme světové komunitě? Vidíte všechno sami - Rusko a Čína kryjí své přátele, tu zvěř, která používá chemické zbraně k zabíjení svých vlastních lidi, to se zde děje ... Dnešek je smutná stránka pro Radu bezpečnosti a její historii ... "

Okamžitě se k procesu okázalého bičování připojila i "věčně pokrytecká" Británie. Stálý zástupce Anglie vzápětí po Nikki Haleyové prohlásil:

"... Jsem šokován, že rezoluci, schválenou většinou zemí, se nepodařilo přijmout, a jsem zklamán skutečností, že se Čína rozhodla připojit k této akci.

Jako trvalí členové Rady bezpečnosti nesou Rusko a Čína plnou odpovědnost za používání a šíření chemických zbraní v Sýrii. Namísto dodržování mezinárodních norem podkopali vetováním omezující pravidla, ale vždyť to byly ony, kdo varovali před použitím takových barbarských zbraní. Rusko znovu zneužívá právo veta, obhajuje režim, který nerespektuje ani základní principy válčení a tím spíš mezinárodní smlouvy ... "

Nakonec právo hlasu přešlo na představitele Ruska, klidně naslouchajícího všem těm hysteriím:

"Děkuji, pane předsedo, nebudu zde předvádět divadelní monolog a hned přejdu k věci.

Za prvé, Ruská federace vetovala nejen návrh usnesení, ale návrh, v němž byly body, o nichž se "z roztržitosti" nezmínil žádný z dříve vystupujících "partnerů". Body o uložení sankcí proti Sýrii. Proto je tento nepatřičný a odiózní koncept, zvolený jejími známými autory, nepřijatelný a nebude přijat.

Za druhé, skutečnost, že 6 z 15 členů Rady bezpečnosti se postavilo proti, by mělo nakonec objasnit spoluautorům dokumentu jednoduchou a zřejmou skutečnost: návrh byl zařazen do programu vašima rukama, ale prospěch z něj má pouze několik západních metropolí. Vyznávají antirežimovou doktrínu a vůbec nekladou na první místo otázku míru.

Za třetí, pokud jde o urážlivé výroky o Rusku a Číně, stejně jako o dalších státech, řekněme, že Bůh je vaším soudcem, avšak my ukážeme každému tady nejen emoce, ale reálná fakta.

Fakt první - podle článku 7 Úmluvy OSN "o zákazu chemických zbraní" má Damašek plné právo nejen dokončit své vlastní vyšetřování údajných chemických incidentů, ale také provést vlastní šetření ohledně zjištění samotné komise OSN. V tomto ohledu náš, jak to nazvala stálá zástupkyně USA,"návrh", mám na mysli poskytnutí "Asadovu režimu" možnosti vyšetřit použití chemických zbraní ve své zemi, není žádný návrh, ale již existující právo Sýrie jako člena OSN. Asadova vláda ho má automaticky, jako Radou bezpečnosti oficiálně uznávané vedení tohoto státu. Jinými slovy, doporučujeme našim západním partnerům, aby si prostudovali chartu té organizace, v níž pracují (dívá se na stálé představitele Británie a USA).

Dále ... Třetí a čtvrtá zpráva OPCW o Sýrii byla odmítnuta ještě panem Čurkinem jako absolutně nezdůvodněná. A nám se zdálo, že už není o čem mluvit. Ale zdá se, že se všichni pokoušejí opakovat opět...

V současném návrhu usnesení s odkazem na ony nezdůvodněné zprávy se USA, Británie a Francie umoudřily uvést udivující závěr: Sýrie, jak se zdá, "prokazatelně porušila" režim nešíření, ba co víc - Úmluvu o zničení chemických zbraní (a zatajila potenciál, který nebyl zničen). Skutečnost "úplného odzbrojení Damašku" uznaly vlády všech tří autorů dokumentu - USA, Británie a Francie. Ale to není ještě všechno, spoléháním se na své vlastní spekulace se v návrhu ocitlo i řešení - jsou to sankce, přesně přepsané ze sankcí vůči jiným zemím. Ale co nejvíce zaráží: seznamy těch, kteří spadají pod tyto sankce a mechanismus tvoření těchto seznamů, nejsou uvedeny. Máme z toho pocit, že máme podepsat prázdný list, do něhož ti, kteří to potřebují, zapíší koho se jim zachce.

Takže vám připomínáme, že minule, když se západní trio (USA, Francie, Británie) pokoušelo vyvíjet tlak na zvláštní komisi a orgány OSN (před událostmi v Iráku), všechno skončilo destabilizací Blízkého východu a ještě později, zjištěním skutečnosti, že všechny tzv. "důkazy" chemických zbraní byly fikcí.

Tak to jsou fakta ...

Dnes v sále zazněly výroky, že Rusko a Čína podkopávají stabilizaci a politická a diplomatická úsilí, není liž pravda? Ale od koho jsme je slyšeli? A kdo skutečně podkopává tento proces?

Skutečností je, že kolegové - tři západní metropole - opakují stále totéž: říkají jedno a chystají se dělat něco zcela jiného".

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

87 komentářů :

 1. Vy hnusná ruská prasata! Tak pro nás, zbytek mírového světa, je zas odiózní, abyste zabíjeli nevinné obyvatele planety vašimi chemickými zbraněmi, které jste, vy hajzlové, testovali nejen na nešťastných Syřanech, ale dokonce i na nevinných občanech Velké Británie. Jděte pryč ze Sýrie! Nechte ty lidi, jimž už sedm let boříte jejich domovy a uřezáváte hlavy jejich dětem, být konečně na pokoji. Vy vrazi! Bůh, ať je jakýkoliv, muslimský nebo křesťanský, to vše vidí, a ač milosrdný, jednou přijde čas zúčtování a vše vám to spočítá i s úroky. Trestu neunikne nikdo z vás, vy národe Zla. Tentokrát se budou válet na půdě vaší země hlavy vašich potomků a vaše ženy budou přinuceny pít jejich krev za ty hrůzy, které jste spáchali a stále pácháte. Pro vás nic než smrt!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Prosím vás KLID! Vemte si stylnox, nebo něco jiného na spaní a už se netrapte. K snídani si dejte teplé mléko s medem a běžte ven na procházku. Ale v žádném případě si nekupujte noviny, nepouštějte rádio, či televizi. Tato média vám zjevně zničila život.

   Smazat
  2. Panáček se asi z horka odkopal a pustil si ČT24, ne?

   Smazat
  3. Hlavně klid a pravidelně omývat přirození vlažnou vodou. Snad to ještě pomůže.

   Smazat
  4. Ó, fráterníku z nočníku 1:23, tak bůh? Ty máš velký problém. On ti neřekl, že máš milovat svého bližního, jako sebe samého? Přej, bude ti přáno ;-)

   Smazat
  5. páni, tak to ale musí být materiál co si diskutující vzal.. a jeho laskavá, demokratická povaha vyplula na povrch, jo jo, naši demokraté, hlavy našich potomků se budou válet na zemi...jejich bohové, ať, se jim říká jak chce, jsou dokonale slitovní, tahle západní a západ milující lůza, jakou je i autor příspěvku, chce k moci, a hrabiví oligarchové celého světa, jako už jedou s Hitlerem, raději volí ji,, než by dopustili, aby na bohatství společnosti participovali i ti, kteří jej vytvořili.

   ještě, že je tady Rusko a Putin, že má rozum Čína

   Smazat
  6. Co vy jste za lidi? Obhajujete vraždy, a ještě k tomu vraždy tak brutálním způsobem, jako jsou chemické útoky. Vy jste úplně zaslepení.

   Smazat
  7. Pro Fendrycha 1:23
   Netrojči, Martine !

   Smazat
  8. Jakého mírového světa. Myslíte, toho mírového světa, který stojí za většinou konfliktů po II. světové válce. Jinak pokud se chcete zavděčit svým chlebodárcům tak radši nic nepište. Vaše výroky jsou tak absurdní, že se každý rozumný člověk musí řezat smíchy. Jestli jste schválně najatý panem Davidem pro pobavení čtenářů, tak se Vám samozřejmě omlouvám (protože to co uvádíte je spíše na Chocholouška).....

   Smazat
  9. Jooo, tak lidem vašeho ražení stačilo už kdysi říct, že za vše špatné ve vašem životě může vaše sousedka a ihned jste se přidal k davu, který dotyčnou upálil. Emoce jsou svinstvo, když se jimi někdo nechá přímo pohltit a nevnímá fakta, které mu nikdo strkat pod nos nebude. Naopak, je mi blivno z vás a doufám, že půjdete mezi prvními do okopu, kde hrdině umřete za vlastní blbost.

   Smazat
  10. 1:23 Ty fašistický hnuse tvoji miláčci jen neustále válčí a nechtějí mír na zemi. Cos popsal to dělají us teroristi rozumíme si ty „demokrate".

   Smazat
  11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  12. Já nestačím zírat! Co je tohle za web, vy souhlasíte se zabíjením lidí chemickými zbraněmi z rukou ruských žoldáků, kteří jsou na Západě a jinde ve světě vyhlášení za světové teroristy č.1. A vám se to, jak se zdá, líbí. Schvalování něčeho takového, schvalování válečných zločinů a zločinů proti lidskosti, JE TRESTNÉ!!!

   Smazat
  13. 10:05 Trestuhodná je jenom tvoje neznalost historie, i současných událostí. Nelez na web, který tě rozčiluje, a neotravuj normální lidi, demente.

   Smazat
  14. 10:30 a uvědomujete si, že podporujete válečné zločince, nebo vám to je jedno?

   Smazat
  15. 11:07
   ON TADY KROM PÁR HOVAD Z HROMADY VYLITEJCH HAVLOFLANDĚR PODPORUJE uASSackou okupantskou VERBEŽ????!!!!!

   Smazat
  16. Vezmi si prášky a běž pod sprchu, degeneráte ! Ikdyž by bylo lepší, kdyby tě obsluha klacového lůžka přivázala k posteli a pustila do tebe 400 V. Takové odporné hovado je třeba utratit.

   Smazat
  17. 11:27
   TAK ŠUP,ŠUP AŤ NA TEBE ELEKTRICKÝ KŘESLO NEMUSÍ DLOUHO ČEKAT HAVLOTROSKO KOLABORANTSKÁ!!!!!

   Smazat
  18. 11:07 Ne, to vy podporujete svinstvo, ale protože jste neznalý světových událostí, a šleháte si mainstream, ani to nedokážete posoudit.

   Smazat
  19. 8:13 a 10:05
   Klecové lůžko se uvolnilo, nebo už neziskovkářům a UK došli trolové na brigády, tak berou každého dementa z ulice? Nevidím, že by tu někdo schvaloval válečné zločiny, snad jen kromě tebe, který je kryješ, když odvádíš pozornost od skutečných viníků k těm, kteří jsou v Sýrii např. legálně nebo vládnou legálně na základě voleb. Na rozdíl od žoldáckých sviní saúdských, amerických a dalších, kteří tam přišli většinou z ciziny. Máš ale štěstí, že debilita není trestná, jinak už bys to měl za doživotí. :)

   Tidehunter

   Smazat
  20. Přečtěte si něco, co říkají lidi, kteří tam byli, pro vás jsou to zřejmě lháři. Těm, kteří podávají informace , které získali přímo od teroristů odněkud z předměstí Londýna věříte? Nechce se mi skoro věřit, že je to možné. Irák také rozbombardovalo Rusko? Zjistěte si jak se začíná vracet život do měst osvobozených Ruskem a jak to vypadá s městy, kde osvobozovali Američani. Je to, ale stejné jako házet hrách na zeď, jak praví přísloví. Vám to asi nepomůže, jste opravdu odstrašující příklad.

   Smazat
  21. 11:25 RuSSáckou poudáš? Oni si rádi hrajou na to že se bráněj, že jsou skoro jako esesáci! (Schutzstaffel = Ochranný oddíl) - proto si dali do názvu taky dvě "S" - https://en.wikipedia.org/wiki/Rossiya

   Jenže my co známe jejich agresivitu jim zásadně říkáme RuSÁci! Tedy od zkratky útočných oddílu pouličních rváčů SA (Sturmabteilung= útočné oddíly).

   Smazat
 2. Já hahaha. Směji se peskování z hub těch co jediní v historii použili atomovou bombu proti civilnímu obyvatelstvu, těch co použili proti civilistům napalm, Agent Orange, ochuzený uran a bily fosfor? Jakym pravem tito zločinci peskuji druhe za to co sami opakovaně ve velkem dělali druhym? To se uplně pomatli?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8;19
   TASE NEROZUMÍŠ PSANÉMU TY KOLABORANTSKÁ HAVLOPAKÁŽI????!!!!!
   VČERA BYLO VÝROČÍ NAPADENÍ JAPONSKA ATOMOVOU BOMBOU,TAKŽE ZAVŘI PROLHANOU TLAMU,HAVLOUNTERMENSCH!!!!!!

   Smazat
  2. 8:19 Americké detektivky jsou pro tebe nebezpečné.

   Smazat
  3. Anonymní8. srpna 2018 8:19
   Umíte vůbec číst?????????? To ten váš tábor dělá tyto svinstva, stačí si dlouze přečíst veškeré konflikty od 2WW. Kupříkladu v Srbsku se nerodí nemocné děti kvůli rusům ale naopak díky bombardování západem, který neví kam s odpadem z jaderných elektráren a tak ho cpe do nábojů. To vám ale nebude nikdo vykládat, o to se masíte zajímat a vyhledat si upozaděné informace sám. Já se jen bavím nad vaší blbostí, jelikož máme výborný příklad z nacistického německa, ze kterého humanita jenom sršela. Těch fotek milujícího Hitlera a dalších sviní v rouše beránčím je na internetu fůra a co to vypovídá???? Že měli nacisti výbornou propagandu a vštšina židů se do koncentráku i těšila, bo nikdo nevěděl, že jede na smrt!!!!!! Prober se, nikdo ti realitu nebude cpát až do postele, tu si musíš najít sám!

   Smazat
  4. Blbeček cenzor vše vymazal bez stopy, takže diskuse je naprosto nekonzistentní. Typické!

   Smazat
  5. 11:48 Blbeček jsi ty, a proto tě vymazal, a dobře udělal.

   Smazat
  6. A ZASE MAŽETE VY SVINĚ.ODPORNÁ ŽUMPA JSTE ,KTERÁ NECHÁ POUZE CO JE PRO RUSÁCKÉ ŠMEJDI.

   Smazat
  7. 15;31
   VYSTYDNI NEBO TI ZAVŘU TU KOLABORANTKOU HAVLODRŽKU NAVŽDYCKY!!!!!

   Smazat
  8. 16:01 Zapoměls že můžeš jen na moment, než tě vyvětraj, páč jsi pouze smrdutý pšouk z Putlerovy prdele! Proto zajeď zpátky do lejnolíhně toho škarednýho kremelskýho židočekisty s krysím xichtem a odtáhni i s nim za Ural! ☺☺☺☺☺

   Smazat
 3. Proti zapadnim demokraDum byli Hitler s Goebbelsem a s jeich zinscenovanym požarem Rajchstagu a Gliwitzemi uplni žabaři. Na americke mistry konspiraci - Tonkin, 11.zaři, Saddamovy ZHN, Skřipal, Asadovy chemicke zbraně ... nemaji. Goebbels by dnes musel na postgradual do Lengly.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 2:43 Ještě jsi zapoměl BLBE vraždy Polskejch vojáku v Katyni, organizovanej doping ruskou vládou, v Černobylu se v podstatě nic nestalo, vraždy desítek rus novinářu,utok na volby v USA, tak mohu pokračovat do rána ty východní demokrate.

   Smazat
  2. 15:41
   Vy jste mě dojal. Myslíte ty novináře zavražděné oligarchy, kteří pak byli velebeni na západě? :-)
   Všechny války vedené a rozpoutané po světě USSA, špinavé operace CIA, svrhávání a ovlivňování režimů, masové vraždy politických oponentů v jižní a střední Americe, terorismus, pašování drog, testování nejhorších biologických a chemických na vlastních vojácích bez jejich plného souhlasu, rozeštvání a bombardování Jugoslávie, vraždění lidí a policistů na Majdanu najatými střelci za účelem eskalace konfliktu, vraždy novinářů na Ukrajině, masová vražda banderovců v Oděse, příprava převzetí Krymu, vládní puč v Turecku, napadení Iráku na základě masových lží, raketové útoky na Sýrii na základě lží, chemické provokace s možným následkem eskalace a dalších tisíců mrtvých a další svinstva USSA a jejich party bys nestačil vyjmenovat ani do toho rána, ty turbo-anální imbecile.

   Tidehunter

   Smazat
  3. 16:19

   Všechno co jste vyjmenoval jsou svinstva těch ruskejch vrahů kerý se neštítili ani sestřelit letadlo plný malejch dětí a ještě k tomu na cizím území.

   Smazat
 4. 2:43
  KRÁTCE,STRUČNĚ A PŘESNĚ.....JE VIDĚT,ŽE TO NAPSAL ČLOVĚK S MOZKEM A NE PODŘADNÁ KOLABORANTSKÁ HAVLOSMAŽKA!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 5. To je k vzteku. Když vidím projevy lidí, zastupující společnost které jsme bohužel členy, tak mi nejvíce připadají jako rozhádané ženské v cikánské osadě. Jak obsahem, tak formou projevu. A v kontrastu k tomu uvážlivé a rozumné projevy zástupců Ruska.
  Kde jsou ty časy, kdy Chruščov mlátil botou do stolu. Nějak se to celé otočilo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:18 A vy si myslíte, že vaše projevy jsou v pořádku? Vždyť vaše vulgarity a urážky jsou protkané jenom prolhanými žvásty.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. 10:18 Tak to dopadá, když někdo neumí číst.
   7:55 napsal: "A v kontrastu k tomu uVážlivé a rozumné projevy zástupců Ruska."

   Smazat
  4. 11;51
   VYMĚNIT TĚ ZA TŘI VELKÝ BAZÉNY.....ALESPOŇ JEDNOU BYS NĚČÍM OSVĚŽIL!!!!

   Smazat
 6. On emerický president Trump není na tom o mnoho lépe.

  OdpovědětSmazat
 7. Tady se zase maže bez stopy, to je morálka bolševického cenzora. Jen ta dál, soudruzi, vbrzku na vás dojde.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:59 Až tu nebudou k vidění trollové, jako jsi ty, pak to bude beze stopy, a bude to tak správně. Protože trollové diskuze jen znehodnocují.

   Smazat
  2. 10:04, takže pokud neschvaluju zabíjení lidí chemickými zbraněmi, pokud nesouhlasím s válečnými intervencemi a likvidací funkčních států, pokud nesouhlasím s podporou vražedných režimů a diktátorů, tak jsem podle vás troll? Tak to děkuji
   O to víc budu podporovat, aby takoví jako vy, byli v budoucnu přečíslení kvalitnějším obyvatelstvem.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. 10:11
   nechci, aby takoví jako ty byli nadále občany tohoto státu.

   Smazat
  5. 10:10 Co to meleš? Právě proti zvěrstvům NR bojuje, což ty nemůžeš pochopit, protože máš ďábla za boha. A přečíslovat chtěl už Hitler, jsi jeho pohrobek, a tak bude jenom dobře, když na tebe bude 100% cenzura.

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. 11;04
   TYS HO VIDĚL OSOBNĚ TY SLEPEJ PĚSTITELI SLEPIC,KTEREJ TAK ÚSPĚŠNĚ SPÁCHAL V ROCE 1945 SEBEVRAŽDU???!!!!!!☺☺☺☺☺☺

   Smazat
  8. 11:22 Ale jdi, slepice se nepěstujou, slepice se chovají.
   Ale rozdíl bys nejspíš nepochopil.

   Smazat
  9. 11:04 On to byl chlap? Zrůda není člověk, a ty, s jeho smýšlením taky ne.

   Smazat
  10. 11:43 Ty to musíš vědět nejlépe, pasáku.

   Smazat
  11. 11:43
   TEBE TY KUŘINČE BREJLATEJ PO(CHOVAL) KYANID!!!!!

   Smazat
  12. 11:46 Na to mi stačí elementární znalosti, stejně jako na to, že slepice se nepasou ...

   Smazat
  13. 12:04
   Ani trávu nesezobnou.....Ty JSI GENITALNÍ!

   Smazat
  14. 12:14 Já vím.

   Smazat
  15. 12;31
   TO JE U NARCISŮ A GENITÁLŮ NORMÁLNÍ!

   Smazat
  16. 12:50 Ano, tak je to v pořádku.

   Smazat
  17. 12:53
   JASNĚ KUŘINČE!☺

   Smazat
  18. 13:08 OK, dík.

   Smazat
 8. 10;19
  TAK SE ZAČNI CHOVAT NORMÁLNĚ NEBO SE VYSTĚHUJ DO FUCKINGTOWNU,HAVLODEBILOKRATE!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zapomněl jsi doplnit smajlíky.

   Smazat
  2. Koukni se rudej mogolide, esi zavčas nevodtáhneš se svou zdegenerovanou famílijej na Sibíř, kde ti jistě pederast Putler poskytne krom azylový kvóty i nějakej ten stakan votrávený pěny do koupelny, tak budeš absolvovat kombinované kurzy létání a plavání pana Trujilla svržením z helikoptéry do žraločí zátoky! Tak si vyber!
   ☺☺☺☺☺

   Smazat
  3. 7:52 ten ruskej trpasličí hajzl prej znásilňuje malé chlapečky. A nejen to, v posledni době je i žere. Ale to je nám jedno. Ty ruský spratky klidně ať zabije všechny.

   Smazat
 9. 10;51
  OMYL,TY REKLAMO NA ALZHEIMERA!!!!!

  OdpovědětSmazat
 10. Ameriko skoro se ti to povedlo. Od samého začátku svět vnímal všechna tvoje bezpráví jako něco romantického a nikoliv jako hrůzu kterou to bylo. Pomocí Hollywoodu se ti podařilo fascinovat svět a věřit na americký sen, na dobrotu tvých úmyslů. Dařilo se ti udělat i z takových jako Billy the Kid skoro hrdiny a ne lupiče. Dlouho to trvalo než svět prozřel, mnoho mrtvých to stálo. Ale nic netrvá věčně. Skulina kterou proniká na svět pravda je stále větší. Je jen otázkou času kdy se to celé zhroutí. Už ti skoro nikdo nevěří a čím víc se úporně snažíš svět přesvědčit o své bezúhonnosti, tím víc je pravda co leze na povrch vidět. Konec pohádky se dá už předpokládat, otázka je pouze zda je tato stránka poslední, nebo zda bude ještě jedna. Nevyhnutelnost vývoje tě dohání k šílenství zcela pochopitelně, ale věz že je to nevyhnutelné. Svět tě nechce zničit, chce pouze aby ses stala normální zemí, jako každá jiná, zemí upřímnou, která to skutečně myslí dobře nejen se sebou ale i se zbytkem světa. Čím víc se tomu bráníš tím to děláš jenom horší a riskuješ že to s tebou dopadne mnohem hůř než je nutné. Vzpamatuje se!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Amerika je dost velký kontinent, na kterém se nachází relativně dost států.
   Měl bys být asi o malinko konkrétnější.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Rusáci je svinstvo planety měl by se povolit odstřel všude kde na ně netrefíme.

   Smazat
  4. Západ je Dobro, Rusko je Zlo. Tahle jednoduchá rovnice platí a je nutno si ji zapamatovat!

   Smazat
 11. Proč se neustále píše AMÍCI vykliďte AFGAN. Tak stejně muže Rusvy klidit Sýrii. Hlavně nepište ,že Rus je na pozvání. 500 000 mrtvejch lidí díky ASSADOVy A RUSKU je až dost.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:27
   TAKHLE BLBEJ SEŠ OD SVÝHO ZBYTEČNÝHO VZNIKU NEBO AŽ PO CHLASTU,HAVLOSMAŽKO????!!!!

   Smazat
  2. Rusové, narozdíl od USáků, nenapadli suverénní zemi, ale naopak pomohli vládě Sýrie potlačit teroristické řádění band, podporovaných a vyzbrojovaných západními státy v čele s USA. A ano, nepomohli Sýrii jen tak z dlouhé chvíle, ale protože o to byli požádáni. Opět narozdíl od USáků.

   Smazat
  3. 16:03 Postupně zjiťuju, že ten tvůj zkurvenej komoušskej fotr v tesilovým saku s nevkusným hadrem místo kravaty a smradlavejma haxnama v trapnejch hnědejch polobotkách se asi musel dost hřát přízní velkejch rudejch soudruhů co? Taky si se asi těšil na teplý místečko co po něm zdědíš a náhle do toho přikvačil ten vandrák chrchlavej v ošuntělých džínách, vytahaným svetru s flaškou v ruce a udělal ti pořádnej rejhanec přes plány, co? To se frustrátskej smrade nedivím že z toho máš celoživotní trauma - Havel v každý větě:))) Tvůj fotr z toho asi zdech, co? Uchlastal se bez svý funkcičky, estaban jeden zkurvenej ... snad ho budeš záhy následovat!

   Smazat
  4. Rusáci napadli už celý svět, zavraždili už miliony lidí a stále to dělají. Vyvolali obě světové války, vyvraždovali Židy v holokaustu, vyvolali všechny konflikty po světových válkách, vyvraždovali nevinné lidi ve Vietnamu, Afghánistánu, Československou, Polsku, na Kubě, Angole, Rhodesii, Guatemale, Čile, Iráku, Lybii, Rwandě, války po celé Africe, úplně všude... Vyvolali uměle strašný africký hladomor, indický hladomor, ukrajinský hladomor, teď vraždí v Syrii, v Africe, po celém světě.
   Obhajoba něčeho podobného musí být nutně potrestána!!!!

   Smazat
  5. 7:54 Moc dobrý, ale ten magor to stejně nepochopí a při nejbližší příležitosti zase bude psát ta svá "moudra"

   Smazat
 12. Jsou to kréténi neustále spolehají na poučku Stokrát opakovaná lež s stává pravdou. Což je propagandistická lež.
  Ale protože mají v moci media myslí si že jsme úplně blbí.

  OdpovědětSmazat
 13. Dvořák a David. Tato jména si zapamatujte, na svém webu obhajují světového vraha! To je trestné!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud víte o nějakém trestním jednání kohokoli, určitě byste se měl aspoň pokusit potlačit své vrozené dobráctví a měl byste podat trestní oznámení.

   Smazat
  2. 10:28 OK, sepíšu to a podám.

   Smazat
  3. 18;45
   JASNĚ,A PODEJ TO V BLÁZINCI NA VRÁTNICI TY HAVLOTROSKO TUPÁ!!!!!

   Smazat
 14. Mic se těším až společní vrazi Assad a Putler stanou před mezinárodním soudem .Vždyť maji na rukou více jak 500 000 mrtvejch lidí a škody za 100 miliard dolaru.Ale místní rudá sebranka bude čmárat ,že za to mohou USA.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Za to nemůžete, že vaše maminka během těhotenství holdovala alkoholu a tatínek vás odmalička bil po hlavě.
   Berte to z té lepší stránky, také jste nemusel ten předčasný porod ani přežít.

   Smazat
  2. 10:27Tobě se matka měla po porodou vysrat do huby a ještě s tebou praštit o zem.

   Smazat
  3. 9:14, Asad možná jen 500tis., ale ta trpasličí pedofilní svině má na svých prackách krev a život vice než 170ti milionů nevinných obětí. A spolu s nim celá ruská pakáž, co okupuje ohromnou část souše planety. Tohle musí jednou provždy skončit. Pro mě žádné Rusko neexistuje, to jen banda krys okupují zem.

   Smazat
 15. 11:13
  TOBĚ DO HAVLODRŽKY NASRAL CELEJ SVĚT TY MONGOLOIDNÍ MAGAMAMRDE!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.