Reklama

úterý 14. srpna 2018

Dopraví policie Bakalu do sněmovny?

Z. Bakala a V. Havel
Jiří Paroubek
14.8.2018 VašeVěc
Miliardář a zkrachovalý uhlobaron Bakala dlící většinu času ve své rezidenci na břehu Ženevského jezera, se odmítl zúčastnit výslechu před parlamentní vyšetřovací komisí. Ta vyšetřuje okolnosti privatizace a také bankrotu důlní společnosti OKD, jejímž byl Z. Bakala spolumajitelem. Podle odborných odhadů se má za to, že Bakala se svým společníkem vydestilovali za léta svého působení v OKD od roku 2004 částku mezi 100 – 120 mld. korun. 
Tuto částku ovšem nenechali, aby „pracovala“ formou nových investic v nebohatém regionu republiky na Ostravsku, ale převedli ji vesměs do zahraničí. A Bakala ještě republiku halasně pomlouval v zahraničních médiích, že „musí“ investovat mimo ČR proto, neboť tato země, kde nabyl z ničeho pohádkového bohatství, je prý zkorumpovaná. Je otázka, zda je více zkorumpovaná, nežli země, ve kterých Bakala „své“ desítky miliard investoval.

S Bakalou dlouhodobě spolupracuje marketingová firma Bison & Rose. Je to tatáž společnost, která dlouhá léta radila jak na to, podle zásady „Radili Němcům a prohráli válku“ v mediální oblasti také Sobotkovi a Chovancovi. Po roce 2010, kdy Bison & Rose ovlivňovala marketing ČSSD, šly volebni výsledky této strany zu grunt, až se zastavily v říjnu 2017 lehce nad 7% hlasů. Bison & Rose je jistou spojnicí mezi Bakalou na jedné straně, s ním spolupracujícím advokátem Radkem Pokorným (osobním přítelem bývalého premiéra Sobotky) a Sobotkou a Chovancem na straně druhé. Bakala před volbami v roce 2010 inspiroval finančním darem 28 mil. korun volební rozpočty tří pravicových stran: ODS, TOP 09 a Věcí veřejných, které později utvořily vládu, jíž se v zasvěcených kruzích říkalo Bakalova. A Bakala sám se chlubil zhruba rok po sněmovních volbách v roce 2010 v monstrózním rozhovoru v MFD, že on to byl, kdo zabránil tomu, abych se znovu stal českým premiérem. „Jeho“ vláda se mu ovšem moc nepovedla.

Tahanice a hádky v rámci vlády, neschopnost premiéra řídit vládu, kabelková Nagyová, korupce a hanebný konec vlády po dodnes nevysvětleném zásahu těžkooděnců, kteří vtrhli do Úřadu vlády jako do peleše lotrovské. Prostě celosvětová ostuda, která Českou republiku přivedla k ekonomické stagnaci a otevřela cestu populistické straně Andreje Babiše dokořán. Každý soudný člověk musel před volbami v roce 2010 vidět, že česká pravice není schopná vládnout, ale obrovské nasazení finančních prostředků a také pouličního teroru (fyzické útoky na představitele ČSSD ve volební kampani, mající za následek faktické ukončení kampaně ze strany ČSSD), tehdy vedly k vytvoření vlády pravicové většiny, vlády Bakaly, Janouška a Hrdličky. Bakala měl tedy naprostou většinu lídrů parlamentních stran tak říkajíc pod palcem. Dnes kňučí strachy a bojí se přijít před parlamentní komisi, protože mu těžko kdokoli z členů této komise, včetně reprezentantů ODS a TOP 09, může projevit veřejně náklonnost. A tak obstruuje. Uvidíme, zda si stát dokáže vynutit svůj zájem, kterým je dopravit nejvýznamnějšího svědka v celé kauze před parlamentní komisi.

Celá republika bude přihlížet tomu, zda člověk, který si dokázal koupit velkou, ba rozhodující část někdejší tzv. politické elity země, může i dnes bránit výkonu vůle sněmovní komise. Pokud se mu to podaří, kde by byla rovnost občanů před zákonem? Nezbývá nežli čekat, zda stát prosadí svou vůli anebo se mu bude Bakala ze svého sídla na břehu Ženevského jezera smát, až se bude za břicho popadat.

- - -

29 komentářů :

 1. ČSSD TAKÉ NENI ŽÁDNÉ OŘEZAVÁTKO.LŽE UŽ VE SVÉM NÁZVU

  že je socialni,přičemž nikdo nikdy neslyšel,že by do Ústavy chtěla jedno chybějici slovo a to hned do prvniho článku Sociálni stát.
  Tato absence totiž znamená,že vlastně nemůže vzniknout žádná Střední třida a na všechny domorodce v ČR čeká v úkrytu vadný exekučni zákon,který by nemohl být schválen Parlamentem,kdyby toto slovo v Ústavě bylo.
  Občané se tak proti svému rabováni nemaji kam odvolat a moc dostáva pouze korpoprátni oligarchická tyranie nízkých platů a shrbených hřbetů brzy podporována vnitrem ČSSD které ukáže svým voličům zuby brzy 100% cenzurou.
  K čemu nám občanům ti korytáři vůbec jsou,snad jedině proto,aby jsme je jednoho dne postavili před soud.
  Ví totiž ,že budou muset jim nahradit kapitalismus BEZ přivlastků ,formu kapitalismu vycházejici z gangsterismu.

  SOCIÁLNĚ EKOLOGICKÝM TRŽNIM HOSPODÁŘSKÝM SYSTÉMEM

  a každý den kdy v tom směru kdy ze sebe dělaji mrtvého brouka a nedělaji nic pro tu změnu a chtěji dále rabovat zubožené Česko až na plech jim dáme za vinu.
  Připonínáme,že už vyrubali vice než 1600 míliard a každý rok k nim docházi dalšich 249 což i Piketymu připadá blbé!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To chce černé tatraplány. Domeček, Uh. hradiště a Hlavačkův galvanický audit.

   Smazat
 2. Zločinec Bakala by měl být za své zločiny po právu popraven !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A co ti co mu to umožnili???

   Smazat
  2. Uranu je pro ně pod zemí dost.

   Smazat
 3. Kdyby byl Bakala ministrem financí,určitě by nezkrachoval.

  OdpovědětSmazat
 4. Bakala je bílý kůň politiků.
  Patří do rodiny úplatných policistů a soudců...*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty jsi rudy osel:-)

   Smazat
  2. 18:29
   TY HNĚDEJ PHUHU V HAVLOTRENKÁCH ZASE DÁVÁŠ NA ODIV TVOJÍ NESMRTELNOU PALICI.....MYŠLENKA BY NEVYLA HAVLOTROSKO????!!!!!☺☺☺

   Smazat
  3. Zopakni si pravopis, inteligente. Vzdyt to ani neumis napsat:-) A at ti neprdne zilka, rudy dedecku:-)

   Smazat
  4. 18;39
   I MISTR TESAŘ SE UTNE TY JEDNOZÁVITOVEJ HAVLOUNTERMENSCH!!!!!☺☺☺☺
   A TEĎ TA MYŠLENKA.....NEBO UŽ SIS JÍ NADROBIL DO SPOĎÁRŮ????!!!!☺☺

   Smazat
  5. Ty nejsi zadny mistr tesar. Zapis si za usi, ze jsi rudy osel:-)

   Smazat
  6. 19:02.Já jsem na rozdíl od tebe MACHR TY INCESTNÍ HAVLOFLANDĚRO!!!!!!☺☺☺☺

   Smazat
  7. 18.39
   ty jsi pruhovaný studentík a s hvězdami,že troubelínku

   Smazat
  8. Ad 18:04, mám jiný názor, Bakalovými koňě byli koupeni Havel, Sobotka,Chovanec a někteří topkaří s odsmany.Nevěřite,tak si dnes na Seznamu najděte rozhovor s analytičkou Kubátovou. Cynické, ale pravdivé hodnocení kauzy OKD. Komise je jen kosmetické hledání viníka,za podnikatelský záměr nelze odsoudit. Bakalovy příspěvky stranám, byly odpustky (zálohy) placené dopředu,umožňovaly lobbing, který není trestný.Závěrem vše dle práva a zákonů, že stát přišel o pár miliard je jeho škoda, rodiny z bytů OKD se přestěhují pod most a stěžovat si mohou jít do lampárny. Zazvonil zvonec a pohádky je konec.

   Smazat
  9. :))
   ..hned jakmile zainteresované politické strany
   podstoupí v budoucnosti detailnímu auditu financování a sponzorských darů,
   vyjde najevo že jsou to zločinecké organizace.
   Bakalové, Kellerové,Janouškové a tuta parta
   jsou jen jména...*

   Smazat
  10. 14. srpna 2018 18:29
   ...hlupáku,
   od rudochů mě vyškrtli v osmdesátých letech...
   málo kdo má lepší lustrační osvědčení vole*

   Smazat
 5. Estebak a zlocinec Falmer bude jednou popraven.

  OdpovědětSmazat
 6. Ani jsem článek nečetl, poněvadž je jasné jak to dopadne. Věřím, že v tomto případě opět a právem zvítězí, pravda a láska nad lží a nenavistí a pan Bakala se dočká omluvy a patřičného finančního odškodnění, za neoprávněné hanobení svého jména. Ať žije demokracie ČR. hurááááááááá.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak pokud bude někdo hanobit jeho jméno, pak se mu nedivme. Taky bych si to nenechal líbit.
   Podle mě pokud s ním chce pár poslanců mluvit, ať se seberou a dojedou za ním. Proč on by jezdil do Prahy?
   Byl by blázen.

   Smazat
 7. jak chcete v chzarské justici a policii hledat ochranu zákona ? Zajordánští slované, kteří okupují Český parlament, justici a policii ČR přišli Českou zemi rozkrást a zdevastovat!
  Ti rozhodně nebudou chránit Čech před zločinci. Nakonec, máte o tom svědectví statisíců Čechů za posledních třicet roků. Jen naslouchat a psát.
  Vy však máte zaražené rypáky v sionistickém rektu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No, tak pojmenuj ty zajordánské Slovany v parlamentu, justici a policii. Každý z nich má nepochybně své jméno. Tak se ukaž.

   Smazat
 8. Tak vážení bohužel zatím není prý obviněn tak tam chodit nemusí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nemusí nikam chodit ani kdyby obviněn byl, a to z čehokoliv.

   Smazat
 9. Je to naprotý debilismus. I kdyby Bakaka předsoupil před soud. Tak naše "kvalitní soudnictví" ho osvobodí a bude požadovat další miliony za zneuctění. A světe div se stane se jako u jiných ( Jourovou nejmenuji).

  OdpovědětSmazat
 10. Na tenhle lumpenxindl to chce Urválka, ten se nezakecá...

  OdpovědětSmazat
 11. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 12. Bakala do PS nemusí chodit, protože patří před soud a s ním Sobotka a ještě několik netáhel.

  OdpovědětSmazat
 13. Že by se nenašel nějaký Lucheni s pilníkem a nepropích mu ten ohavný gesicht ?

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.