Reklama

středa 8. srpna 2018

DVTV: Místo věcných argumentů nálepky

8. 8. 2018

https://video.aktualne.cz/dvtv/kandidat-spd-david-rusove-krym-zabrali-spravne-bis-lze-a-min/r~d91f89d29a5811e895620cc47ab5f122/
A jak to shrnula Bakalova DVTV?

Kandidát SPD David: Rusové Krym zabrali správně, BIS lže a ministerstvo vnitra šíří dezinformace

O výrocích poslanců SPD o uprchlících a Romech jsem neslyšel, že je hnutí fašistické, jak řekl bývalý ministr spravedlnosti, je irelevantní. Nevěřím, že migrace ustala, některých migrantů si tady nikdo nevšímá, trestné činy vymizely, protože přestávají být stíhány, říká Ivan David, bývalý ministr a kandidát do Senátu za SPD. Dodává, že nevěří, že Rusové sestřelili malajsijské letadlo nad Ukrajinou. BIS podle něj lže, pokud jde o vzrůstající vliv ruských tajných služeb na území ČR. Ministerstvo vnitra podle jeho názoru šíří dezinformace.


A co jsem ve skutečnosti řekl a neřekl?

Že "Rusové správně zabrali Krym" jsem, jak lze snadno ověřit, neřekl. Řekl jsem, že pokud BIS uvádí tvrzení, která není schopen ničím doložit, pak účelově lže. To je trochu něco jiného, že...  Podobně s Ministerstvem vnitra. O výroku o Rómech jsem neslyšel, no a? Proč by hloupý výrok měl být relevantní? Proč bych měl věřit, že migrace ustala. Neřekl jsem obecně, že "trestné činy zmizely, protože přestaly být stíhány", ale mnohé jistě ano, třeba rozkrádání majetku v socialistickém vlastnictví. No a? Jsem povinen věřit, že Rusové sestřelili letadlo, když pro to nikdo nepředložil věrohodné argumenty a Rusové neměli žádný důvod to udělat? Vůbec jsem neřekl, že BIS lže ve věci ruských tajných služeb, jen jsem řekl, že nepředložili důkazy. Řekl jsem, že Ministerstvo vnitra šíří desinformace, pokud tvrdí, že my v Nové republice šíříme desinformace. Nic takového nedoložili. Důkazem, který jsem si od nich přečetl má být moje stanovisko, že nevěřím, že Rusové sestřelili nad Ukrajinou letadlo, protože pro to něměli žádný důvod. To je desinformace? Ne to je pravda, já tomu opravdu nevěřím. Ale také netvrdím, že ho nesestřelili, protože to prostě nevím.189 komentářů :

 1. Interview na DVTV je prvnim interview, kdy zpovidali byvaleho sefa blazince, ktery se stal obeti vlastniho povolani:-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. a ty ses zato stal obětí vlastní vrozené mozkové nedostatečnosti. To co napsals je bezobsažný blábol.
   Slávek

   Smazat
  2. Pokus o dehonestaci MUDr.Davida vám nevyjde. Nemáte na něj nic. Jako ta blbka Drtinová. Tak se snažila za Bakalovy peníze silně demagogovat - a nakonec je opět jen za blbou.

   Smazat
  3. Pane Dvořáku, považoval jsem Vás za inteligentního člověka, ale tímhle komentářem jste u mě klesnul na úroveň toho, co tu píše velkými písmeny a přidává smajlíky. Petr

   Smazat
  4. Milý Petře, vaše hodnocení mne potěšilo. Nerad bych byl mezi vašimi oblíbenci.

   Smazat
  5. 0:22 Pan Dvořák to jistě mohl napsat jinak. Ale na podstatě věci, totiž že otázky Drtinové jsou manipulativní a nekorektní, by to nic nezměnilo. Drtinová je blbka v tom smyslu, že předpokládá u diváků sníženou inteligenci. Článek přece jasně ukazuje, co MUDr.David řekl a jak jeho vyjádření DVTV upravila. Pokud nerozeznáte, že se DVTV snaží manipulovat s vámi, tak není blbá Drtinová, ale vy.

   Smazat
  6. Idioti 22:09 a 0:22 z brusele, kteří jsou mentálně dokonce ještě níže, než Drtinová, mají potřebu svoji demenci projevovat jako první.

   Smazat
  7. Neotravuj, loser, už jsi trapný, za pár šupů ze sebe dělat hňupa, to musí být nátura.

   Smazat
  8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  9. Pane Dvořáku Přesně tak a nějaký havloidní poradce na NR nepotřebujeme.

   Smazat
  10. Občané se dozvidaji,že pan doktor dal v zákulisi poté prý pani Drtinové několik drtivých otázek.

   Otázka č.1.

   PANI DRTINOVÁ
   tim,že pan Putin umi obsazovat celé poloostrovy beze ztráty jediného samopalníka, se ukázal jako prakticky největši vojevůdce v dějinách světa.
   Co myslite stálo by ho za to navrhnout na Nobelovu cenu míru?

   ODPOVĚZTE JENOM ANO NEBO NE a neskátejte mi do řeči.

   Otázka č.2.

   Můj fanklub s názvem Společnost voličů deklaruje všude,že má návod na to

   JAK UDĚLAT NATO PRO ČR ZBYTEČNÝM.

   Myslíte si,že je to možné?
   Mohli by si pak občané ty penize určené na vyzbroj apatrony mezi sebou rozdělit?
   Prosim odpovězte zase stručně

   ANO nebo NE..

   Co myslite drazi lidovi komentátoři co asi odpověděla ta juristka.To slyšet by byla bašta!

   HzNR

   Smazat
 2. Chocholousek je proti Davidovi uplny genius!-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:09 22:12
   A JAKOŽE VY DVA VĚČNĚ ZLITÝ HAVLOSMAŽKY JEŠTĚ NEJSTE NA ODDĚLENÍ???!!!!!TAK FOFR NEBO MÁTE ZEJTRA PO VYCHÁZKÁCH!!!!!☺

   Smazat
  2. Je to jeden člověk, nějaký chudák, který okamžitě po uveřejnění článku do pár minut naplivne jednovětné urážky a pak sedí a čeká, jak se budou ostatní rozčilovat. Nevšímat si ho, je to ubožák.

   Smazat
  3. 22:25 To je váš velký omyl. Ten člověk zde má své pevné místo. Cenzor většinou smaže příspěvek s názorem, ale zvratky tohoto individua zde vždy ponechá.

   Smazat
  4. Hanobení, nadávky, dehonestace - ale nikdy žádné argumenty a relevantní informace. To je vizitka Havlových sirotků potažmo pražské kavárny.

   Smazat
  5. 23:15
   TO JE PŘECE KLASIKA,OD SUDIČEK JIM DO KOLÉBKY NEBYLO DÁNO VÍCE.....!☺

   Smazat
  6. 22:12 Takže nejsi tak blbý, aby ses mezi idiotama nepoznal. Možná se v tom blázinci časem zmůžeš i na funkci dozorce těch ještě blbějších, a naučíš je taky psát hovadiny.

   Smazat
 3. Shlédl jsem to, pro vás palec nahoru. Podle mého soudu i Drtinová musela dojít k tomu, že si neměla tak blbě "začínat", přesněji naběhnout. Moderátor, který se musí pod tlakem "vykecat" skákáním do řeči a delším proslovem než tázaný "host", je blb a amatér. Drtinová to, podle mého soudu, předvedla v plné síle. Jinak máte můj obdiv, nejen že jste se dokázal udržet a neposlat dotyčnou kamsi, ale dokonce že jste se jí v závěru ani moc nesmál. Taky už mám nějakou zkušenost, ale nejsem si jist, jestli bych to takhle zvládl. Dobrá práce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. kéž by bylo více Davidů...

   Smazat
  2. ale dejte pokoj, jeden úplně stačí...

   Smazat
  3. 0:00 Nestačí. Pořád běhá po ulicích spousta bláznů, jako jste vy.

   Smazat
  4. Ad 8.8. 22:13 myslím že se mýlíte v jednom.
   Drtinová je pro službu lokajského moderátora, se základním úkolem obhajovat neobhajitelné a překrývat pravdu za jakoukoliv cenu, nanejvýš kvalifikovaná, protože je inteligetní, "empatická" a asertivní právě se správnou mírou sprostoty a neurvalosti. Umí situaci velmi dobře manipulativně "zachraňovat" tím, že všechno co protivník řekne, schopně překroutí, což s Ivanem Davidem musela dělat skoro pořád. Ale spoustě lidí, kteří pravdu nehledají, ale jen si ji chtějí potvrzovat, bohatě stačí.

   Drtinová je v této roli špičková a Ivan David to měl hodně těžké. Ale při svém mírném naturelu obstál opravdu se ctí, klobouk dolů.

   Vláďa z Brna

   Smazat
  5. 8:35 Nemyslím si, že Drtinová je inteligetní, "empatická". To, co ona používá, jsou jen hádavé, neurvalé, gestapácké metody. Bez lejstra a pečlivé přípravy, které pan David nepotřeboval, by byla v úplně loji.

   Smazat
  6. 8:35 9:46

   Spor o inteligenci a schopnost empatie paní Drtinové možná odvádí od podstatnějších věcí:

   Je zajímavým studijním exempláře patologie novinářské profese. Srostla se svou rolí (maskou?) - a hádám, že z toho, že působí odjakživa nesympaticky, si moc nedělá (nebo se přinejmenším snaží budit takový dojem) - a (pokud to mohu, vzhledem k tomu, že ČT sleduji velice málo, posoudit) celá léta se nemění ("ztuhla" v jedné póze, trochu jako špatní herci v televizních seriálech). Všiml jsem si také, že v rozhovoru nejméně jednou svoji roli ("moderátorky") zdůraznila.

   Nevím, zda je šťastné z křečovitého způsobu, jakým svou roli hraje, vyvozovat nějaký její mravní profil nebo ji srovnávat s gestapáky.
   Na ženskosti jí ovšem její manýry nepřidávají. A na druhých ochotě "povídat si" s ní jistě také ne.

   Paní Maříková (22:21 dole) si správně všimla, že Drtinová rozhovor absolvovala s "vypětím sil".

   (U Veselovského mám dojem, že býval v minulosti - v rádiu - mnohem uvolněnější než dnes. Dnes působí trochu jako unavený robot.)

   Smazat
  7. Je těžké si představit chlapa, který by s takovou babou vydržel.

   Smazat
  8. 10:13 Za její mravní profil hovoří to, čemu slouží. Jejím metodám konverzace chybí snad jen lampa na stole, která by si posvítila na oběť jejích útoků.

   Smazat
  9. Racionálně vzato, pokud se v dnešní době někdo rozhodne být placeným politickým novinářem, musí se ku*vit, a to hodně, jinou možnost nemá. Ti nejschopnější (všeho), jako Drtinová, se ku*ví nejvíc a asi i s gustem. Jiní, jako třeba včera Michael Rozsypal v Interview Plus na Radio Žurnálu, možná ze studu, se snaží ku*vit o něco míň, ale zase ze sebe udělal o to ubožejší trubku. A ta trapná prorežimnost se na něm přitom rozmazává úplně stejně.

   Vláďa z Brna

   Smazat
  10. Co je to kuva, kuvení?
   Snad myšleno kurva, kurvení.

   Smazat
 4. Jana Maříková8. srpna 2018 22:21

  Dobrý den Ivane, vedl jste si výborně. U téhle dámy se Vám hodily letité zkušenosti z psychiatrické praxe - občas jsem měla pocit, že se rozbrečí vzteky.Prostě psychiatr a pacientka v atace.A mimochodem, výborná reklama na NR.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento psychiatr by na základě toho co tady publikuje někdy za sračky, sám potřeboval psychiatra. A bude rád když v těch volbách neskončí poslední.

   Smazat
  2. 22:28
   JSI SI VYVENČIT PTAKOPYSKA A ZAPADNI STUDOVAT NOVINKY Z uASS VELVYSRANECTVÍ,VEMENO Z KACHNY!!!!☺

   Smazat
  3. 22:21
   Přesně! Psychiatr a pacientka. Měl jí tam rovnou předepsat nějaké prášky.

   Smazat
  4. Pro 22:28 - uveďte prosím nějakou onu "sračku" a připravte se na diskuzi a ne argumenty. Buďte tak laskav.

   Smazat
  5. 23:23
   http://www.novarepublika.cz/2018/07/bombovy-utok-na-bostonskem-maratonu.html

   Smazat
  6. Pro 23:36 - otiskli jsme fakty podložený názor amerického blogera podpořený výpovědí známého amerického právníka. Nezlobte se, ale oba dva jsou víc ve věci než vy, trapný český anonym stydící se za své jméno.
   Nahoďte raději další příklad té vaší "sračky".

   Smazat
  7. 22:28 Já myslím, že neskončí poslední. Tipuju krásné páté místo.

   Smazat
  8. 23:54

   Fakty? Jakými fakty? Otiskli jste odporné absurdní bláboly, znevažující památku těch 3 zemřelých a mnoha zmrzačených.
   Chtěl bych vás vidět jak byste rodičům toho 8 letého zavražděného kluka

   http://www.dailymail.co.uk/news/article-3018235/Jurors-sob-hear-Boston-bombing-victims-Martin-Richard-Lingzi-Lu-painfully-died.html
   do očí tvrdili ty vaše hnusárny.
   Ve vaší hloupé propagandě se neštítíte vůbec ničeho, nemáte žádné zábrany, nic vám není svaté.

   Smazat
  9. 23:54
   Byly tam TISÍCE očitých svědků! Tvrdit, že to byli najatí herci a agenti, žádní mrtví a zranění nebyli, může jen totální blb a hovado v jednom.
   Splňujete s přehledem obě kritéria, Roberts, David i Vy.

   Smazat
  10. Přečtěte si prosím ještě jednou ten článek. Chcete-li jen nadávat a ponižovat, tak ho číst nemusíte.

   Smazat
  11. Číst jsem ho nemusel, nicméně jsem ho přečetl a mám právo se k němu vyjádřit.

   A vy jste promeškal jedinečnou příležitost se od těch bludů distancovat. Naopak, jste je ještě potvrdil. Hmm.

   Smazat
  12. 0:34 Ano, drastických informací jsme v západních médiích viděli spoustu. Od nemluvňat v Kuvajtu, přes ZHN v Iráku až po vraždu Babčenka. A vždycky to byla zaručená pravda, potvrzená očitými svědky. Vy jste fakt nepoučitelný.

   Smazat
  13. Pane Dvořáku, v tomto jste opravdu hodně přestřelil, což by se vám stávat nemělo. Sám Putin prohlásil, že varoval Američany před bratry Carnajevy, a kdyby se tomu lépe věnovali, mohli by masakru v Bostonu předejít. Takhle jste se připojil k pitomcum, kteří tvrdí, že ty tisíce lidí byli najatí komparzisté a dosud hrají na internetu svoji roli, když na Boston vzpomínají. Podobné hlouposti se objevují i u atentátu na dvojčata v NY.

   Smazat
  14. 9:30 Prosťáčku.

   Smazat
  15. 9:41, takže Putin je prosťáček anebo agentem CIA?

   Smazat
  16. 11:49 Hm, jednoduché slovo, a přesto nepochopit, že se vztahuje k autorovi, označeného časem jeho komentáře, to je unikum.

   Smazat
  17. 11:58, milý malý konspiratiku. Já jsem pouze citoval Putina, to nebyla moje slova. Čili pokud vy citát označíte za prostoduchý, potom musí být podle vás prostoduchý i jeho autor - Putin.

   Já Putina za prostoduchého rozhodně nepovažuju, a dokonce ho nepovažuju za takového lháře, aby tvrdil něco, co je vyslovená lež. Čili pokud říká, že Rusko varovalo americkou stranu před bratry Carnajevy, bude to nejspíš pravda. Silně pochybuju, že by se jednalo z jeho strany o nějakou účelovou lež koordinovanou tajnými složkami RF a USA.

   Tedy s Carnajevy a jejich okolím bylo zřejmě cosi v nepořádku. Ale je možné, že se v rámci tajných info z nějakého důvodu vypustil pro ruskou stranu ze strany USA klamlivý balonek. Důvod mi v v tomto případě uniká.

   "Rozbory" fotek a situace z místa činu si nechte pro svou hospodyni, podobných jsem viděl od "expertů 911", či od Bellingcatu haldy a už dávno mě v éře Photoshopu neoslovují.

   Smazat
  18. 12:47 milý velký guru pravdy a lásky, nepřesvědčil jste mě, ale ani já vás nepřesvědčím, a taky už neoslovím, prosťáčku.

   Smazat
  19. 12:47 Nikdo se k tomu nemá, tak já vaší posedlost uspokojím: "Roberts se v tomto případě možná mýlí". Tak, a už toho otravování laskavě nechte, jste trapný.

   Smazat
  20. Tak nějak nevím co je špatného na tom, že NR ten článek otiskla, pokud je z jasných a dlouhodobě solidních a za tu dobu i renomovaných zdrojů. To přece moc nesouvisí s tím, jestli někdo z redakce NR tomu více nebo méně věří.

   Napíšu jak k takovým "těžkou uvěřitelným novinkám" přistupuji já. Tenhle "Boston" jsem si zatím tedy uložil do paměti jako spekulaci a teprve uvidím, jestli se kolem toho nezačne vytvářet mozaika z dalších informací. A to může trvat hódně dlouho, nemám totiž svoji vlastní vyšetřovací agenturu.
   Takhle jsem to udělal s 911, ale k téhle "konspiraci" ty informace začaly přicházet docela rychle a některé už jsou dávno tak nevyvratitelné a vzájemně se potvrzující, že jako vzdělaný technik už dnes nemám žádnou pochybnost jak o některých fyzikálních podivnostech, tak i o tom, že se to v mnoha ohledech určitě ani zdaleka neodehrálo, tak, jak to "vyšetřování" uzavřelo.

   Ale samozřejmě, k tomu Bostonu zatím nic takového nemám. Jen solidním zdrojem nadhozenou pochybnost, nic víc. Takže: tento námět ukládám do budoucna.

   Vláďa z Brna

   Smazat
  21. 13:27, 15:12, nojo, těžko vyvratitelné argumenty budí vášně. Ale já vás mám rád i tak.

   Smazat
  22. 22:35 Hele ty ptakopysku, běž se radši věnovat tomu co umíš nejlíp (jakos to předved na 8 minutě tu) - https://www.youtube.com/watch?v=I1ImlHGLPj0


   Smazat
 5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 6. Fandim dr. Davidovi !
  Byl osvicen prozretelnosti reality a pridal se na nasi zpravnou stranu !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nevím, nevím kandidatura pana doktora mne slušně řečeno překvapila. Je to jen můj názor, pro mne je
   SPD nevolitelná. Paní Drtinová mne naopak nepřekvapila, podala standardní výkon "svazácké vedoucí". Mou naivitu, uzemnila informací, o monitoringu NR ministerstvem vnitra. Zdejší hlášky o cenzuře mi dosud připadaly nefér, ale DVTV asi nelže. Píšu to proto, že i když některé ohlasy psali pošukové, tak do terorizmu to tu mělo hodně daleko.

   Smazat
 7. SPD je nejzajimavejsi strana v Cesku ! Ona chce immigraci do vasi zeme kontrolovat podle potreb statu ! T.j. presne to stejne, ceho se dozaduje nas oblibeny president Trump.

  OdpovědětSmazat
 8. 22;37
  JE TO ČESKÁ STRANA PRO ČECHY,NE PRO HOVNOLULANOHEDVÍČKA Z PAPUNDEKLU,TO SI TY HOVNE KOLABORANTSKEJ ZAPAMATUJ!!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Akorát, že jí šéfuje Korejec. Teda částečnej.

   Smazat
  2. SPD není pro rasisty, jako je 22:47. Kapiš?

   Smazat
  3. Ty jo, říct o Korejci, že je Korejec, je už rasismus?

   Smazat
  4. Blbečku, Okamura je Čech. Jenom ty - známý rasista - zdůrazňuješ jakési Oakmurovo korejství. To je přece resismus. Dehonestovat původem. Jsi blb.

   Smazat
  5. Kde jsem koho dehonestoval? Konstatoval jsem, že Okamura je částečně Korejec. Tak je nebo není? A co je na tom rasistického?

   Smazat
  6. A proč jsi nenapsal, že je samurak Oka čtvrtinový Japonec a poloviční Čech? Je to tím, že Korejec je míň než Japonec, míň než Čech. Zdůrazňování původu je rasismus. A to děláš ty, rasisto!

   Aja

   Smazat
  7. Ajo, takže čtvrtinový Japonec by bylo ok a čtvrtinový Korejec je rasismus?
   Tak to pak jo.

   Smazat
  8. 4:07 jsi jenom blbec, který na noční směně, za mrzký obolos, otravuje tam, kde voly jako jsi ty, nemají rádi. Ale prachy ti nesmrdí, viď hajze.

   Smazat
  9. 7:19 Jasně, že mi prachy nesmrdí, tobě snad jo? Nebo ty snad chodíš do práce a nebereš za to prachy?

   Smazat
  10. 7:49 Kolaborantské prachy nesmrdí jenom hajzlům, hajzle.

   Smazat
  11. 8:02 Prachy jsou jen jedny, to je stará věc.

   Smazat
  12. 8:38 Gauneři je nerozlišují, to je tvůj případ.

   Smazat
 9. Volby se blíží, je třeba tu kampaň pořádně rozpálit.

  OdpovědětSmazat
 10. Tohoto SVINAKA - 22:35 (Mugabeho), uz hleda nekolik lidi po Praze s klackem. Psali, ze dostane nakladacku !
  Mugabe ty lidozroute, mam z toho radost !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:46
   POHYB JE ZDRAVEJ,JEN AŤ SE TY HAVLOŠLAPKY SNAŽÍ.....OVŠEM ZBYTEČNĚ,TAKŽE TVOJE RADOST TY GERONTE Z PAPUNDEKLU JE PŘEDČASNÁ!!!!!!!!!!!!!!!!

   Smazat
  2. Jaká moje radost? Já žádnou radost nevyjádřil, já v senátním obvodu 17 volit nebudu, mně je to fuk.

   Smazat
  3. 23;06
   Bohužel,ozval jste se ve stejný čas JAKO TEN ŠÍLENEC Z PAPUNDEKLU,kterýmu moje odpověd patřila.Tímto se vám omlouvám.Hezký večer.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. 8:30, nemusíš tolik Hutku shazovat popisem jeho zevnějšku, on za svůj vzhled nemůže. Bohatě postačí, když se ztrapňuje svými "múzickými" výplody.

   Smazat
  6. 8:30 ... "Esteban" je španělské příjmení... o kom to mluvíš tapetáři?

   Smazat
 11. argumentace pana MUDr. Davida předčila demagogii pí. Drtinové, která nebyla schopna se zorientovat, (nebo nechtěla) v tom, co p. Dr. říkal. Je úžasný politik.

  OdpovědětSmazat
 12. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:54
   MÁŠ SMOLÍKA TY POBLBANEJ GERONTE,ZE STRANY SPD NIKDO NEPODPORUJE uASSacký OKUPANTY ANI JEJICH ROZESÍRÁNÍ CELÝHO SVĚTA!!!!!!!!

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. 22:58 RuSSácký poudáš? Oni si rádi hrajou na to že se bráněj, že jsou skoro jako esesáci! (Schutzstaffel = Ochranný oddíl) - proto si dali do názvu taky dvě "S" - https://en.wikipedia.org/wiki/Rossiya

   Jenže my co známe jejich agresivitu jim zásadně říkáme RuSÁci! Tedy od zkratky útočných oddílu pouličních rváčů SA (Sturmabteilung= útočné oddíly).

   Smazat
  4. 8:25
   AŽ SI NECHÁŠ ZVĚTŠIT O MIKROMETR MOZEK TY EUROHOVNOTNEJ RŌHME,TAK TĚ UDĚLAJÍ VEDOUCÍM PORNOBRIGÁDY MÍSTO JAKUBA JANDY!!!!!!☺

   Smazat
 13. Pan David teď bude na tapetě Sorošových pucfleků. Tady si na něj plivl jeden z nejaktivnějších protičeských hajzlů kamarád Hermana Janďourek:
  http://forum24.cz/ivan-david-usa-chteji-ovladat-svet-a-padli-vojaci-nejsou-hrdinove/

  Musíte se připravit, pane doktore, že do vás budou pálit ze všeho co mají.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. David nikoho nezajímá a může být vděčný DVTV, že mu dali prostor.
   Co se voleb týče tak mezi jmény jako Gerloch, Pilný, Fisher nemá žádnou šanci.

   Smazat
  2. 23:06 Však on to určitě pan doktor David moc dobře ví, že v týhle sestavě jsou jeho šance mizivé.

   Smazat
  3. 23:06, 23:13- tandem blbísků nebo samojediný?

   Smazat
  4. 23:18
   Klidně si vsaď, debílku, na vítězství Davida. Budeš boháč :-D

   Smazat
  5. 23:25-:-D to je Váš nick jako Debil? S kým se mám vsadit, s Vámi? Já se nevsázím, jen vím, že trollíte a trojčíte pro zvýšené ambice SPD s kandidaturou osobností nejen pana Ivana Davida!

   Smazat
  6. 23:18 0:17

   Vy zase excelujete - že Vy jste se dneska přežral vtipné kaše?

   Smazat
  7. 0:17

   Ale kdepak. Právě že jsou mi k smíchu zcestné naděje které si děláte. Asi vám to nikdo neřekl, ale Praha opravdu není baštou SPD ani KSČM a nikdy nebude. S Davidem nebo bez.
   Jak jsem psal, bude úspěch když nebude poslední. Tak jako skončil poslední další podobný propagandista, Koller.

   Smazat
  8. Můžete mít pravdu, Praha je baštou pitomů. Ale zkusit se to musí. Díky Dr. Davidovi, že do toho jde!

   Smazat
  9. 0:26- Pražané vždy tleskali vítězi, ač vítěze nevolili! Ponořte se do historie, možná za krátko také budete freneticky tleskat!

   Smazat
  10. Anonymní8. srpna 2018 23:06
   „David nikoho nezajímá a může být vděčný DVTV, že mu dali prostor.“
   Řekl bych, že DVTV nepozvala pana Davida, aby dostal prostor, ale aby on a tím potažmo SPD dostali napráskáno. Drtinová se snažila fest, ale byly to takové blbosti, že je pan David v klidu likvidoval. Takže v závěru dostali napráskáno odpůrci SPD.
   Jak nakonec dopadnou volby je jiná věc, samozřejmě, že také důležitá. Ale už nyní je podstatné, že se k veřejnosti dostávají pohledy na politiku, které jsou jinak sdělovadly zamlčovány. P.K.

   Smazat
  11. Článek p. Janďourka jsem si přečetl a vrátil se tak do let před rokem 1989. Tehdy jsem na pisatele pohlížel jak o na "aktivní svazáky".
   Už před rokem těsně po "aktu sametu a šarádě na národní třídě", bylo upozorňováno na nebezpečí plynoucí z generací pokroucených propagandou komunistů. Tito jedinci a není jich málo, používají stejné způsoby uvažování, jaké jim byli blízké tehdy a jaké přijali za své .....
   ABC

   Smazat
  12. Pane Mírku 9. srpna 2018 1:02 pro 0:26

   Jste až moc bystrý, proto Vám připomohu pro 0:26, odkaz na Prahu od Nikušky:

   https://uloz.to/!McN7HLLP5/c-slovo-9-5-1945-praha-vita-sovetske-spojence-17-11-1989-praha-vita-americke-spojence-rok-2022-praha-uvita-cinske-spojence-rok-2032-praha-ocekava-mimozemske-spojence-z-iss-prazaci-jiz-presivaji-oci-sikmo-dle-charakteru-havel-avi-png

   Zdraví Ramón

   Smazat
 14. Panove ! Milliony lidi kolem sveta se pridava k revoluci presidenta Trumpa, ktery bojuje o zachovani civilizace a evropskych statu. Reakce dr. Davida svedci o jeho dobrem vztahu k vasi republice.

  Trumpovi odpurci -GLOBALISTE- maji stale ostrejsi vypady a volani po nasilnostech. A NIC JIM TO NENI PLATNE !
  Ted zase umlceli hvezdu z Texasu (ALEX JONES) a on dostal ihned posilu ! 800 000 lidi se pridalo na jeho stranu.

  Sledujte podzimni volby do Kongressu ! Tam se rozhodne, kolik uspechu bude mit president Trump s jeho agendou.
  Ta je velmi DULEZITA i pro Evropu a SPD je teto agende blizka.
  H.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Lulu, všichni v Tallahassee jsou tak potřeštěně naivní jako ty?

   Smazat
 15. 23:06
  ZALOŽ SI VĚŠTÍRNU A NAPIŠ TADY VÝHERNÍ ČÍSLA NA SPORTKU,ALESPOŇ JEDNOU BUDEŠ UŽITEČNEJ!!!!!☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 8:33 Nemusíš tady za každou cenu projevovat svoji demenci. Ubližuješ si, špatně dopadneš.

   Smazat
  3. A ty zkus nabídnout svý služby na pouti prodavačům dětských balónků, pokud chceš bejt aspoň na chvíli užitečnej. Páč expertům se spektrometrem trvalo pět sekund zjistit že jsi pouze smrdutý pšouk z Putlerovy prdele! ☺☺☺☺

   Smazat
 16. Perfektní rozhovor. Zazněly tam zásadní věci. Dr. David měl odvahu vyslovit odmítanou pravdu. Dr. David je odvážný a je to kliďas :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Také se mi moc líbila odvaha otevřeně vyslovit pochybnosti o věcech, o kterých se veřejně nedoporučuje pochybovat.

   Smazat
  2. Mě spíš přišlo, že pochyboval, protože absolutně netušil o čem p. Drtinová mluví

   Smazat
  3. 13:26 Nebo zapomněla, co čte, a pak absolutně nemohla tušit, o čem pan David mluví.

   Smazat
  4. Hlavně tam nic moc neřek, jen se furt tvářil jak iránskej ajatolláh po zprávě o zničení jeho techniky v Sýrii izraelským náletem! Takhle nezaboduje. Ať se učí před zrcadlem projevům jako pan Hitler! On je totiž rozdíl cosi smolit na slídu a pak totéž zkusit prosadit před davem očekávajícím Spasitele a Proroka!

   Smazat
  5. Proboha proč jste smazali bezestopy text:
   "Ajatolláh, to je dobré :)" ??

   Co je na tom pobuřující? Asi vám začíná harašit.

   Smazat
 17. 22:58 - MUGABE ty SVINAKU, co zde lzes ?
  Strana SPD, mela velky uspech ve volbach !
  Ty se mnou mluvis, jako kdybych bych nejaky blby globalista, ktery nerozumi cesky. T.zn. - tvuj predstaveny - !

  Dr. David pujde do vlady a ty, protoze jsi RUDOPRD bezpaterni, pujdes cistit WC - nadrazi Praha.
  H.

  OdpovědětSmazat
 18. Skvělé interview, obrovský požitek. Drtinová v naprostém zoufalství, byla nucena jen vykřikovat fráze a slogany, aby alespoň svému zaměstnavateli dokázala, že je ideologicky kovaná a nezakolísá. Vyšla z toho jako naprostý idiot. Je krásné, že panu doktoru Davidovi stačila k jejímu zničení jen jednoduchá, věcná logika.

  Ta sebedůvěra a důstojnost lidí, kteří si mohou dovolit myslet vlastní hlavou, je okouzlující. A naopak, papouškováním ideologických frází se člověk neskutečně ponižuje. Je mi té Drtinové nakonec líto. Rozhodně budu SPD volit a podporovat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hádám že toto "zničení" bude ve volbách stačit tak na 2% :-D
   Potom tady budete, vy idioti, vykřikovat jak jsou volby zfalšované a jací jsou voliči, samozřejmě na rozdíl od vás, zmanipulovaní hlupáci :-D

   Smazat
  2. ČT ani Drtinovou nesleduji, ale zůstává mi rozum stát, že v roce 2018 může někdo podat takovýto výkon?
   Ale jako ideologický retro dobrý.

   Smazat
  3. 23:36
   Neradujte se předčasně - čeští novináři své výkony určitě ještě v budoucnu překonají.

   Smazat
  4. Pane Kopecký, myslíte těmi "výkony" ponor do žumpy?

   Smazat
  5. 0:11
   Jak to označíme (oznámkujeme), to není tak podstatné. Jičínský rodák pravil, že
   "nemít myšlenku a umět ji vyjádřit, na tom se pozná novinář".
   To vidím jako společného jmenovatele této profese.

   Smazat
  6. 0:13 Vyjádřit myšlenku, která neexistuje, je pěkně ujeté rčení. Novináři všeho druhu myšlenky mají, ale mnohdy blbé.

   Smazat
 19. 23:25
  TY VYGUMOVANEJ ZDEGENEROVANEJ TĚŽCE MENTÁLNĚ RETARDOVANEJ VOLOTRKU,JÁ JSEM VOLIČ SPD,TAKŽE SI TY PŘEDPOVĚDI STRČ DO TRUMPETOLATRÍNY,HOVNOLULANOHEDVÍČKU PAPUNDEKLOVEJ!!!!!!☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 8:36 Černoprde, tvůj smrad nesneseš ani ty sám. S Hitlerem jsi na stejné úrovni v rasismu. Stydět se nemůžeš, protože hovada, jako ty, postrádají svědomí.

   Smazat
  3. Ad 23:31 Přepněte si na malou abecedu, vidíme a slyšíme dobře. Nebo si myslíte, že vaše názory
   budou brzy tesat do kamene ?

   Smazat
  4. 18:12
   JESTLI TI TO VADÍ,JE TO TVŮJ PROBLÉM!!!!!

   Smazat
  5. 22:31 Typický skřek průměrnýho místního užgryndaných čechomužika, kterým už velice brzy doufám, Putler poskytne nějakou tu azylovou kvótu někde na Sibíři a možná i příděl jedovatý pěny do koupele!:D:D:D

   Koukni se, esi zavčas nevodtáhneš se svou zdegenerovanou famílijej na Sibíř, kde ti jistě pederast Putler poskytne krom azylový kvóty i nějakej ten stakan votrávený pěny do koupelny, tak budeš absolvovat kombinované kurzy létání a plavání pana Trujilla svržením z helikoptéry do žraločí zátoky! Ti dám "volit"! ☺☺☺☺

   Smazat
  6. 8:28 to jsou skřeky vašich, ty americký pucfleku. Devastují diskuse na NR a kryjí se jako voliči SPD.

   Smazat
 20. 23:31 - Mugabe, Ty veprovej pohlavni ude , vtiravej ! Tak proc jsi nadaval na Trumpa ? ? Mas NASRANO V TVE TUPE PALICI ?
  Vzdyt ty jsi IDIOT a nemas zakladni orientaci v tom, o co lide usiluji.
  Ty jsi definitivne hloupejsi, nez ty zminene opice na Limpopu ! Uz na me nemluv !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:42
   NIKDO A TO TO JEDNOHO VOLIČE;NEPODPORUJE A NIKDY PODPOROVAT NEBUDE uASS OKUPANTY TY POSRANINO BEZ MOZKU!!!!!!!!
   AŽ VRÁTÍTE ZEMI INDIÁNŮM A PŘESTANETE OKUPOVAT A ROZESÍRÁT CELEJ SVET,BUDE DOBŘE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Smazat
 21. David 1* a ten závěr NEZKLAMALA JSTE MĚ..
  blbka jedna, konečně ji někdo s ledovým klidem porazil

  OdpovědětSmazat
 22. Pane DR. DAVIDE !
  Ta zenska s kterou mluvite je ve vyvoji OPOZDENA ! Jinak by vedela, ze nalepky, jako je FASISMUS, NACISMUS , RASISMUS, atd. (dalsich 10), byly toliktat pouzity a zneuzity , ze jsou dnes k smichu.

  Nas oblibeny president Trump jich ma denne 20 , a to od cervence 2015 ! Ti retardi, co chteji znicit civilizaci mu take nadavaji do Hitleru a dokonce i Frankenstejnu z Transylvanie.
  H.

  OdpovědětSmazat
 23. Nebylo to špatné vystoupení pana Davida, na druhou stranu bych to zase nepřeceňoval, protože paní Drtinová jako novinářka nic moc. Pouze blekotala, že kdosi kdysi něco řekl, například, že se z autobusu rozprchli uprchlíci a z toho vyvozovala kdo ví co....Přitom toho poslanci tolik nažvaněj, stačí si pustit telku.

  OdpovědětSmazat
 24. Pane DR. DAVIDE !
  Ta zenska je zavadejici , manipulativni a najata !
  Ta zenska je flasinetarka a servilni k pozadovane politicke korektnosti.
  Ta zenska je poplatna GLOBALISTICKE AGENDE ! - A velmi nudna ve frazich a snazi se vam nastrazit politicke PASTI !

  HUUUU, ha ha ha.

  Nase JEANINE PIRRO by ji tak zdeptala, ze by zacala KOKOTAT, pristich 14 dni !
  VYHRAL JSTE POHOVOR !
  Jedina slavbina je ve vasi minulosti CSSD a jinak to mate vyhrane !
  GRATULUJI, jako prvni cizinec mluvici cesky !
  H.

  OdpovědětSmazat
 25. Je vidět, že pan David je skutečně velice bystrý člověk. A také, že má zkušenosti s politickou rétorikou(to se někde vyučuje?)
  Kdybych byl na jeho místě a ta vykulená paní se mnou vedla debatu takovýmto způsobem, tak by mě spolehlivě vykolejila. Rozhodně bych nebyl schopen tak plynule odpovídat a potřeboval bych čas na rozbor a zpracování smršti jejích argumentačních klamů do reálného obrazu.

  Pan David obstál na výbornou, včetně vtipného rozloučení. Její překrucování výroků nikterak nepřekvapí a myslím, že většina diváků je na to již dávno zvyklá. Uvádění na pravou míru není nutné.

  OdpovědětSmazat
 26. Drtinová je blbka, Veselovský by Davida rozebral do šroubku. Stačilo předhodit mu ty totální sračky, které tady tento propagandista publikuje. Např.

  http://www.novarepublika.cz/2018/07/bombovy-utok-na-bostonskem-maratonu.html

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Už zase? Trošinku jste se zacykloval, že? Stává se vám to často? Na to vám už několikrát odpověděl pan Dvořák a jsem si jist, že pan David by s tím také neměl problém, vy "šroubku".

   Neřekl bych, že Drtinová je blbka. Každopádně vzhledem k prostoduchosti, jakou zde zarputile prezentujete, vedle vás by se jevila jako božsky osvícený génius.

   Smazat
  2. 0:24

   O to mi právě jde. Ať ty jejich absurdity a lži opakují stále a znovu a veřejně, ať co nejvíce lidí jasně vidí s kým mají tu čest a co jsou tito pánové zač.

   A speciálně pro vás opět dám odkaz na jednoho herce z Bostonu.

   http://www.dailymail.co.uk/news/article-3018235/Jurors-sob-hear-Boston-bombing-victims-Martin-Richard-Lingzi-Lu-painfully-died.html

   Měli byste se všichni stydět, ale vy bohužel nevíte co to stud je.

   Smazat
  3. Pro mimořádného pitomu/pitomku 0:31: Nic ti nepomůže, že stále omíláš jeden článek na Nově republice. 99,99% článků na Nové republice jsou informacemi, fakty a zkušenostmi podložené texty. Jen blbeček, vymatlaný lháři z ČT, ČRo a mainstreamem, může psát trapárny o studu a dalších jalovinách. Jsi nechápavý, a skoro jsem se přistihl, že jsem tě chtěl titulovat blbem. Promiň, jsi jen osoba nezkušená a nesamostatně myslící.

   Smazat
  4. 1:07

   Nereagujte na toho trolla. Pro Vás zbytečná ztráta času a pro ostatní rozbitá diskuse. Právě o to mu jde.

   Smazat
 27. Jakmile dělá Drtinová štvavej rozhovor (ona asi ani jinej neumí) dopadne to tak že si sní vytřou (doplňte si sami). Škoda že rozhovor nevedl Veselovský asi by to bylo o hodně lepší.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V čem lepší? V tom, že by ho vedl blbec místo blbky?

   Smazat
  2. 4:01 Ano, bylo by to zábavnější, protože by si k blbovi mohl dovolit pan David být ostřejší, než k blbce, jelikož je džentlmen.

   Smazat
  3. 4:01, štvavý rozhovor je normální novinářskou praxí, zvlášť v soukromém nebo konkrétně orientovaném médiu. Jenže co je dovoleno v novinářské praxi, není dovoleno u soudu, a bohužel podobné praktiky se u soudu objevují také.

   Smazat
 28. DVTV je Serešovo médium pro odložené moderátory lžimédií mainstreamu. Není proto divu, že si je chytrý člověk, jakým pan David je, namaže na chleba. A těch chytrých lidí je v této pitomé době, velmi zapotřebí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Drtinová je členkou správní rady české pobočky Sorosovy nadace Open Society Fund.

   Smazat
 29. Někdo je tady trochu spokojen jiný více s výsledkem souboje. Já to vidím tak, že až na konci doktor David uhrál plichtu. Podle mne byla Drtinová nadmíru agresivní. Mohlo by se dokonce napsat, že takto možná probíhaly výslechy na gestapu (všimněte si, že netvrdím, že to bylo stejné). Pravda, doktor David nebyl mučen. Hrozilo se soudem nebo možností soudu se stranou, za kterou chce být zvolen, což může vést do vězení, kde pohyb je omezen.

  Doktor David by si měl uvědomit, že tady se vede intenzivní občanská informační válka. Protistrana používá všechny možné nástroje, jako je třeba lhaní, nálepkování a hrozby soudem. David to se svoji umírněnou inteligencí těžko ustojí. Všechno neumí. Má asi hodně kamarádů, mezi kterými jsou také právníci, kteří by jej měli naučit být také slovně agresivní v mezích zákona, aby ukázal, že bitý nemusí být jen on. Ovládat se dovede.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vy to asi berete jako fotbalový zápas, kde jde jen o to, kolik kdo vstřelí branek. Vítěz je pak fanoušky vynášen do nebes a slaví se. Ale toto není hra. Zde je podstatné, že veřejně zazní názory a argumenty, které nabourávají informační bublinu, kterou masmédia pečlivě obalují občany. Přitom je důležité když nejen zazní, ale jsou i obhájeny jako opodstatněné. Navzdory zuřivé snaze moderátora udělat z šiřitele blbce a smést je tak jako výplody chorých mozků. Což se bohužel mnohdy povede. Nikoli však tentokrát, k nepřehlédnutelné nelibosti paní Drtinové(možná bude krácena na mzdě). Tak se musí spokojit aspoň s manipulováním smyslu výroků skrze doprovodnou textovou část.

   Nechci mluvit za doktora Davida, ale myslím že si i bez vaší informace dávno všiml, že se zde vede intenzivní informační válka a že musí být velice opatrný, co, kdy a jak řekne. Což je zřejmé i z této debaty, kde nepodlehl snaze moderátorky dotlačit jej k vyřčení něčeho, co by v naší svobodné a demokratické společnosti mohlo být právně postižitelné.

   Smazat
  2. Už zase svoboda slova vadí gaunerům. Už zase je potřeba statečných lidí. Je to odporná doba.

   Smazat
  3. Myslím, že pro voliče z jeho volebního obvodu nebude důležité, že morálně vyhrál, ale do senátu se nedostal. Bližší vysvětlení hledejte u Švejka.

   David je psychiatr a má nejlepší předpoklady, aby se ho Drtinová bála. Volič uvítá, jestliže bude jeho kandidát asertivní a bude umět i hrozit. Nejlépe, kdyby si promyslel používání stejných zbraní jako Drtinová (demokracie, lidská práva, atd.) a začal těmito prázdnými slovy Drtinovou mlátit po hlavě.

   Pokud jde o Drtinovou, je to agresivní baba, od které by normální chlap (nemyslím cypa Emana) utekl. Bude rozvedená nebo je to lesba. Ona dává najevo, že chlapy nenávidí, zvláště chytřejší, než je ona sama.

   PS: Chovám se také umírněně jako on. Já se však o židli v senátu neucházím.

   Smazat
  4. 9:49, profese psychiatra není výhodou, pokud nemá k dispozici relevantní informace a drží se nějakých pověr. Pak i zručný manipulátor může být zazděn podobným manipulátorem, pokud ten přinese logičtější důkazy.

   Smazat
  5. 11:59 Možná ano, ale toto není ten případ. Bez lejstra by si neškrtla.

   Smazat
  6. David má morální převahu - t.j. co říká, myslí na rozdíl od protistrany doopravdy.

   Smazat
 30. p. Drtinová vede zajímavý rozhovor. Dokonce bych ji poděkoval. Na jedné straně klidný a vyrovnaný p. David a na druhé straně hraná agresivita ze strany moderátorky, snažící se vydolovat "vhodnou odpověď", s jasným cílem označit SPD za extrémistickou stranu, zlehčovat problém s migrací.
  Na jedné straně vidím zástupce režimu, a na druhé logickou argumentaci. Pro chápající podnětné divadlo. Ostrý kontrast mezi společnými zájmy většiny a zájmem režimu.
  ABC

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Drtinová, jako novinář v žoldu svého zaměstnavatele, je velice užitečný pracovník a svoje peníze si zaslouží, je chytrá.

   Smazat
  2. 11:57 Ožeňte se s ní, posílí vaší inteligenci, a užitečnost.

   Smazat
  3. 12:01, 1) je o dost starší, 2) partnerku mám 3) za svoje IQ se rozhodně stydět nemusím.

   Smazat
  4. 12:54
   TAKŽE PRAVDOLÁSKAŘSKEJ KOZOMRD S ÍÁ V MÍNUSOVÝCH HODNOTÁCH!!!!!☺

   Smazat
  5. 12:54 1) Věk je prý jen číslo. 2) Pokud dosahuje vaše partnerka stejných kvalit, jaké obdivujete u Drtinové, tak vám ji budiž přána spokojenost. 3) Není mi znám nikdo, kdo by se za své IQ styděl.

   Smazat
  6. Chytrá možná je,ale zároveň je schopná ukázat svou hloupost a tupost zároveň.za ty peníze,které bere od Bakaly a přitom nic jiného neumět,to by asi dělal každý žoldák.

   Smazat
  7. 13:32 Každý bezcharakterní žoldák.

   Smazat
  8. "Na jedné straně vidím zástupce režimu, a na druhé logickou argumentaci."
   Tak to je věta jako žiletka.
   Bakala = současný režim

   Smazat
  9. 13:32

   Nejenom do Bakaly. I od Sorose. Daniela Drtinová je členkou správní rady nadace Open Society Fund Praha - viz zde http://osf.cz/cs/kdo-jsme/lide-v-osf/. Pro doplnění, za koho kope.

   Smazat
  10. 13:22, 1) pro mě moc ne 2) ne, moje partnerka je jemná, tichá černovláska 3) plus pro vás, trefná odpověď.

   Apropos, Drtinovou neobdivuju jako člověka, jen jsem řekl, že je chytrá. Mnohem víc, než ti ostatní z novinářské smečky okolo ní. That's all.

   Smazat
 31. Drtinová nezklamala,s tímto výrokem pana Davida lze jen souhlasit.

  Drtinová jen potvrdila svým vystoupením jaká je to prestitutka.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bosorce chybí jen koště, nejen povahou.

   Smazat
  2. 8:50 "...jaká je to prestitutka ..." - 2s!!! Specialistky v tomto oboru (presse!) 2 "s" !

   Smazat
  3. Drtinová nezklamala,s tímto výrokem pana Davida lze jen souhlasit.

   Drtinová jen potvrdila svým vystoupením jaká je to presstitutka.
   Omlouvám se za chybu.

   Smazat
 32. V naší totálně prolhané republice jsem se také dozvěděl, že obě světové války a všechny ostaní ve 20. století byly "socialistické" - a tak marně pátrám, nakolik bylo tvrdě protisovětské nacistické Německo, Anglie, Francie, USA socialistickými státy. Ne, války posleddních 2 století byly výlučně kapitalistické a imperialistické, za všechny ty desítky milionů jejich obětí odpovídá kapitalistmus a jen kapitalismus - i ty proti Kubě, Venezuele..... Kapitalismus kope JAK SE BLÍŽÍ JEHO ZDECHNUTÍ

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejen to, já jsem už zaregistroval, že Rusáci vyvraždovali Židy v konclágrech, že se to učili ve škole. A taky mi bylo zvěstováno, že USA, Francie a Británie bojovali ve válce proti bolševikům z Ruska a že nad nimi vyhráli, jinak by Rusko spolklo celou Evropu, na níž mělo políčeno.

   Smazat
  2. 11:54
   VĚČNĚ ZLITEJ POLÁK,BANDEROVEC A JINYHO FAŠISTICKÝ SVINĚ ŽIDY NEJEN VRAŽDILI,ALE I ZA PRACHY UDÁVALI.....VIZ FILM,NAŠIM MATKÁM,NAŠIM OTCŮM.
   KURVY POLSKY VYPALOVALI I KINA,SVINĚ MIZERNÝ!!!!!!!!!

   Smazat
  3. 12:54, ještě jsi do toho zapomněl zamontovat HAVLOLEJNOTRENKY.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. 12:54 Hele, skonči s kapitálkama, páč stejně těm svým lžidokretenským skřekům rozumíš jen sám, a možná ani to ne, lejnere-putlerýči!☺☺☺☺

   Smazat
  6. 8:30 To by se ti hodilo, viď hnědej smajle. Radši skonči ty, páč 12:54 je tu na takové otrapy velmi potřebný.

   Smazat
  7. 8:46 no to se Teda pleteš. Většinu lidí to zhnusí a otráví. Ten primitiv nemá žádné argumenty, naprosto žádné, je chrlí vulgarismy nejhrubšího zrna skoro pod každý příspěvek. Navíc je hloupý, takže ani nerozliší, který je trolling a který ne.

   Smazat
  8. 9:02 Ani náhodou. On to rozlišuje velmi dobře, a tak pozná i to, že zrovna tobě se jeho poznámky nehodí. Ty si v tomto komentáři hraješ na slušňáka, ale sám jsi ubohý, v jiných tvých komentářích, sprostý troll. Takže asi budeš mít smolíka.

   Smazat
  9. 10:55 co to plácáš? Já sem chodím je občas a skoro vůbec nediskutuju.

   Smazat
 33. Doktor David obstál a nutno říci, že zachoval chladnou hlavu. Drtinovou mám rád, protože je štěkna a její výkon je vždy stranický a nekorektní a to zaručuje dobrou zábavu.

  OdpovědětSmazat
 34. Vážený pane Davide, v rozhovoru s Danielou Drtinovou jste dokonale skloubil zkušenosti Vašeho působení ve vysoké politice a zkušenosti Vaší lékařské praxe. Bylo to skvělé. Gatuluji.

  OdpovědětSmazat
 35. Zastupuji na Zemi vesmírné civilizace už dvacet jedna let.

  Předpokládám, že se tento můj příspěvek dostane do vědomí Drtinové alespoň zprostředkovaně. Takže: Paní Drtinová, vážím si Vaší nadprůměrné moderátorské inteligence, která je ale zajištěna i Vaší zkušeností v tomto oboru, také Vás považuji za schopnou vykonávat tuto Vaši práci maximálně dobře. Blahopřeji, považuji Vás už nyní za špici v této mediální sféře.

  Nicméně: Nabyl jsem dojmu, že nejste nestranná vůči názorům Vašeho hosta Davida a to v tom konkrétním smyslu, že považujete názory a nebo lidově "pouhá tvrzení" vlády státu a Vlád států, včetně nějaké jednostranně ustavené mezinárodní vyšetřovací komise, za objektivní pravdu a používáte při Vaší té špičkové moderátorské obratnosti sprosté a nefér podrazy, abyste vašeho hosta v konfrontaci s ní zničila a tedy bez ohledu na skutečnou pravdu. Omlouvám se tedy, třeba, paní Drtinová, ale jistě tedy při Vaší i skvělé logice, uznáte, že jsem zároveň tedy i nabyl dojmu, že sloužíte. Všimněte si toho slova SLOUŽÍTE a posuďte jeho opodstatněnost pokud ne lidu a skutečné pravdě. Zamyslete se. Asi by Vás byla škoda, protože byste mohla dosáhnout skutečné kvality.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Čeni, u mne jste tentokrát zabodoval objektivitou.

   Smazat
  2. To nejni Čeni, Miroslave.

   Smazat
 36. UFOne 18:20 ! Ta baba je potvora , ze jo ? To ji naucili Komousi TAKOVE SLIZKOZTI a servilite vuci Globalistum !
  Vede zavadejici a manipulovativni otazky, jako politruk.

  Snazi se udelat z doktora Davida politicky NEprijatelneho ideologickeho turistu. Baba dastane ted na cafe extra, od Globalistu. (Vsiml jsis, ze ty zeny v Cesku jsou lacinejsi nez na Floride ?)
  UFOune z ktere jsi Constelace ? Ty jesterko ! Ja jsem z PLEIJADES - (Seven sisters).
  H.

  OdpovědětSmazat
 37. UFOune 18:20 ! Ty jesterko skareda ! Zpozorni !
  MARIA DUVAL ( Italka, puvodne Maria Carolina Gamba ) dostala za poslednich 40 let, 2400 vzkazu z Vesmiru.
  Nasla pro policajty 30 nezvestnych, ztracenych lidi a mela 20 uspesnych predpovedi ohledne budoucnosti...

  Ona je ted na uteku a nikdo nevi kde je ! Nevis nahodou ty, ty jesterko, kde se schovava ?

  Napiseme ji dotaz, ohledne doktora Davida a jeho politicke budoucnosti.
  Ja mu predpovidam uspech, ale to, ze byl u Socanu mu bude na skodu.
  H.

  OdpovědětSmazat
 38. Honolulu, ztráta kontaktu s češtinou Vám neumožňuje pochopit odstíny šedi. Volně přeložím "Ufouna": Drtinová je schopný profík, jen je řízena. Až dá své schopnosti ku prospěchu celku, bude skutečná jednička na mediálním poli.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 1:19 Vy věříte v obrácení Šavla v Pavla? Myslíte si, že "druhá strana" je schopna ji přeplatit, a že by o ní stála? S tou její štěkavostí, a demagogií odrazuje nejen své oběti, ale i diváky, a to by asi tomu "celku" moc neprospělo.

   Smazat
  2. 8:02- jen jsem "překládal", nehodnotil jsem paní Drtinovou. V hodnocení máte pravdu Vy.

   Smazat
 39. Ona není politruk, to má napsané v boďáku.
  Znal jsem osobu, která jí to v čt psala, taky inteligentní a taky bez svědomí.
  Ve skutečnosti je docela bystrá, ale věří na černé kočky a a potřebuje prachy ve velkém.

  Neb je už stará.
  A ví, že zadarmo ji v LDN nikdo nepohladí.
  Její konkurentky občas něco šoupnou osvětlovačům, aby dali tvrdé kontra na její jinak pěkně zalíčené vrásky.
  Konec se blíží.

  OdpovědětSmazat
 40. "Pokud chcete vidět absolutní úpadek novinařiny, pokud chcete vidět, jak se novinařina opravdu, ale opravdu nemá dělat, pokud chcete vidět umanutou, ukřičenou novinářskou slepici, kterou vůbec nezajímá, co a proč si její host myslí a říká, pokud chcete vidět sebestřednou, politickou aktivistku, jež se z nějakých neznámých důvodů vydává za žurnalistku, pokud chcete vidět exemplární ukázku novinářské prasárny, podívejte se na výkon Daniely Drtinové. Běs! Běs! Běs! Absolutní šílenost!

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.