Reklama

pátek 10. srpna 2018

Erdogan: "My máme Alláha!"

Yekta Uzunoglu
10. 8. 2018
"My máme Alláha!", tak zněl včera zoufalý výkřik Erdogana k davu jeho příznivců ve městě Güneysu. Novodobý turecký sultán ještě donedávna, když ho nějaký zahraniční politik naštval, křičel v návalu vzteku k davu: "Hej, ty Putine!","Hej, ty Obamo", "Hej, ty Netanyahu" a vzápětí od Erdogana následovaly nadávky, výhrůžky… ale nyní? 
 
Erdogan nyní křičí ze zoufalství: "Ať si mají svoje dolary – my máme svého Alláha“!
  Vývoj hodnoty turecké liry k US dolaru 

 

K zoufalství, k příklonu k Allahovi, vede sultána Erdogana ekonomická situace jeho země, která mu již delší dobu pod jeho nohama klouže a ujíždí a nyní se dostává do bahna, klesá na samé dno.

Turecká lira vůči dolaru a euru ztratila jen za posledních 24 hodin víc jak 15 % své hodnoty a dluh tureckých společností vůči cizině překračuje 350 miliard USD! Ano dolarů, americká měna je každý den pro Turky dražší a dražší, jako nikdy za posledních 15 let! Z čeho budou moci vůbec dluh v dolarech zaplatit? To ví asi jen Erdoganův Alláh!

Velkorysé zásobování ISISackých hrdlořezů a krev statisíců nevinných obětí té zrůdnosti financované přímo Erdoganem, to Alláh neslyšel? Erdogan se obrací na svého Alláha, ale co ty výkřiky krve statisíců nevinných obětí jeho zrůdnosti, kteří se též obracejí na Alláha!?

Jestli statisíce mrtvých a milióny a milióny lidských bytostí, které přímo před očima civilizovaného světa přišly o všechno díky ambicím novodobého sultána mají s Alláhem na mysli stvořitele, tak ten všemohoucí stvořitel, doufám, má pro Erdogana připravené peklo, kde bude hořet s ohni ukradených peněz a uslyší křik statisíců nevinných lidských bytostí.

108 komentářů :

 1. Válka je maras a svět nikdy nepřestane válčit!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Prestane... Az urcití jedinci odvisnu, ci zdochnu na starobu

   Smazat
  2. Nevidíš si na špičku nosu, horká válka už přestává. Skutečná horká válka, kdy státy jdou naplno do sebe a celé hospodářství a všichni civilisté sloužili a byli zapojeni do války byla 2.světová. Nyní jsou to revoluce a teroristé a zástupné války. Poměr vojáků a poměr zabitých k celkovému počtu obyvatel planety se rapidně snížil. Boje přešli do hybridních válek, ale nejsou to klasické války jaké známe naposledy z dřívějška. Rozvoj technologii a propojenost světa bude bránit válkám více a více. Boje nepřestanou, to je život, neustále se nás budou zločinné rádoby elity snažit zotročit novými a rafinovanými způsoby. Tyto elity slouží otci lži díky své nízké morálce, která je odrazem morálky celého lidstva. Život to boj za to stát se lepším morálnějším, bez tohoto boje není svobody.

   Samozřejmě jisté nebezpečí je, mnoho bytostí, které mají vlhké sny o takové opravdové válce, ale to byl konec lidstva nebo návrat do doby kamenné. Jenže většina obyvatel planety země si to nepřeje a to i přesto, že se váleční štváči přes media snaží den co den vyvolávat nenávist.

   Smazat
  3. Dobrý a podnětný komentář! Pokud je pravdou, že kapitalismus je založen na vykořisťování člověka člověkem, nikoliv na tržních pravidlech ekonoma Smithe, a funguje na válkách, ekonomickém a finančním diktátu (pumpování peněz do reálné ekonomiky, sankcích a finančním restrikcích, akciové spekulaci..) je zásadní úlohou obyvatel tento stav změnit. Protože chyba je v chování člověka, je třeba změnit jeho chování. Bude překvapivé, když se to podaří obyvatelům pod šáriou, a nikoliv v multikulti.

   Smazat
  4. 10:01

   "Materialistické učení, že lidé jsou produkty okolností a výchovy, že tedy změnění lidé jsou produkty jiných okolností a změněné výchovy, zapomíná, že okolnosti mění právě lidé, a že sám vychovatel musí být vychován. Dospívá proto nutně k tomu, že dělí společnost na dvě části, z nichž jedna je povznesena nad společnost. (Např. u Roberta Owena.)
   To, že měnění okolností a lidská činnost spadají vjedno, lze pojímat a racionálně pochopit jen jako revoluční praxi."
   --- KAREL MARX

   Smazat
  5. S tím Alláhem je to stejné jako s tím Bohem . V Evropě se také dovolávali v minulosti Boha ti co vraždili i ti co byli vražděni . Jaký je v tom rozdíl ?

   Smazat
  6. 10:49

   Žádný. Na amerických bankovkách je napsáno "In God We Trust".

   Smazat
  7. 10,01 Tržní pravidla Smithe a komunismus mají nesplnitelnou podmínku a to MRAVNOST. Obojí se doplňuje a je platné jen pro vyvolené.

   Smazat
  8. Novidite, 8,25.
   Marx v krychličce.
   Jako maggi kostka.

   Alách je, 10:49 rozhodopádně veliký.
   Němci řikaj meter sechzig, neb se jim to rýmuje na mächtig.
   Budou vyhubeni, tentokrát oni.
   Jsou příhodný objekt vraždění, ani to netuší.
   Hospodin to balí.
   Marx už dávno.

   Smazat
  9. 10:04 ony všechny ty různé poučky a učebnice jsou tak trochu podfuck. Přesněji, je to snaha obalit relativně jednoduché věci spoustou cizích slov a teorií, přitom se vždy jednalo jen o prachsprostou schopnost nahrabat jmění a zmnožit ho. To není žádná věda, jen musíte mít na to vlohy a žaludek. Musí vás to rajcovat.

   Už jsem slyšel od jednoho renomovaného ekonoma, že pravá ekonomika to je vlastně jen účetnictví a analýza, jinak to je vše vlastně pavěda. Je pravda, že různé indexy pomáhají zorientovat se ve spletitém světě obchodu, ale jelikož to nejsou zákony dané přírodou, ale lidmi, často bývají také dezorientační, někdy záměrně. A tento fakt také nazývají ekonomikou.

   Obzvlášť mě pobavil výrok jednoho českého duševního mamuta, že prý proč jezdí český president do Číny, že prý byznys se v kapiťáku nedělá přez vládu, ale že prý obchodníci si svého partnera vždy najdou. Zřejmě prostřednictvím neviditelné ruce trhu. Přitom ti samí vřískali, že musíme upřednostnit v tendru Westinghouse, jelikož tuto firmu protlačují jak pracovníci US ambasády, tak přímo vláda Baracka Obamy. A to se nejednalo o nějaký obchodní rámec a vyšlapávání diplomatických cest, kudy by pak mohli obchodníci snadněji navazovat už dílčí kontakty, ale o konkrétní výběrové řízení, kde se vláda jedné země snažila podrazit nohy firmám z Ruska a Francie.

   Jó známe my ty fiškusy. Vždyť první boháči v zemích barbarů vznikli z řad tzv. rytířů bez bázně a hany, (rozuměj "loupeživých rytířů"), z nichž se následně vyklubali nejen šlechtici, ale také ekonomičtí magnáti. Co mi to jenom připomíná?

   Jojo, není nad to, když znáte zkratky, jak získat majetek a jste ochotný k čemukoliv, abyste se k němu dostal. Jak se říká, co je doma, to se počítá, a klidně to můžu nazvat ekonomickou genialitou.

   Smazat
 2. Dobře.
  Rušim podzimní Šarm aš Šajch a začínám slídit po Turecké Riviéře.
  Bude tam pořád bezpečněji.
  A nejspíš lacino.
  Teď, po bouřce nakopnu popelnici a pojedu vozkoušet nejrychlejší úseky A1, nechám se provézt do Itálie; Janov, Řím, Amalfi, Cilento.
  Amalfi vemu busem, na tu silnici dneska už nemám nerv.
  Alách to jistí len do istej miery.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:59

   Na turecké riviéře se budete cítit fajn. Už i proto, že Vás tam budou obsluhovat Rusky a Ukrajinky.

   Smazat
  2. Arménky - ako doteraz a aj Rusky a Ukrainky

   Smazat
  3. V Arménii jsem na veřejných prostranstvích ženy nepostřehl.
   Jen pašeráky a vexláky.
   A babku, která mávala rukama a křičela, že tam ldi brosjat pod mašínu.
   Bylo za raného Gorbačeva, nebyla ani vodka.

   Ukrajinky jsou otevřeně vych.ané, Rusky, pokud mají zdělání se přes to navrch tváří ušlechtile. Moskvičanky ne.
   Dneska už možná ani v Pitěru.

   Moje kamarádky z mládí s tím nedělaly žádné štráchy, že si htějí vzít bohatého žida a odstěhovat se do Ameriky.
   Byly krz to ochotné podstoupit různé ptákoviny s učením ivritu, všelijakým koupáním a prohlížením starými Sárami a tak. Jelikož byly ze starých pražských rodin, dopadlo to dobře, i když se do dvaceti flákaly a na nic nevěřily.

   Jiné, jsa ze starých ne zrovna semitských rodin, měly skromnější cíle, najít si pracovitého vola, kterým by mohly orat. Tomu jsem unikl o vlas.
   Je fakt, že jsem pracovitý jen tehdy, když mě to baví.
   Část života jsem svůj koníček-povolání provozoval sedm dní v týdnu po šestnáct hodin minimálně.
   To ale dotyčná netušila (ještě jsem k tomu nedospěl a naopak se flákal, jako teď) a navíc se zlobila, že jsem chytrý jako opice.
   Pak, už ve stadiu, kdy mě její maminka vzala do rodiny a otec mi začal říkat křestním jménem někde na výletě (na výlety jsem tenkrát zásadně nechodil, asi jsem seděl s kamarády U Slunců) zhaftla člověka, který vypadal, že spadl s Marsu. I se tak po zbytek života (nihil nisi bene) choval. Na něm jsem poznal, co mě minulo a zjistil, že mám v životě štěstí.

   Turkyně mi uplně stačí.
   A Maďarky.

   Smazat
  4. 22:03 Přestane?To jako by jste věřil,že Putina opustí imperiální choutky.Kdepak,ti dva jsou schopni,když nebude po jejich válčit a třeba i zničit civilizací.V Turecku vyzývají Allaha v Rusku lidi,aby se připravili na válku.

   Smazat
  5. 13:58 KDO ti ty hlouposti nalil do hlavy,

   ty blbé hovado !
   Jestli má někdo na planetě imperiální choutky,
   tak je to světový parazit - USA.
   Je vidět, že politbyro ČT dělá pro takové ovce, jak jsi ty, opravdu záslužnou práci.

   Smazat
  6. 13:47, :)) to je zajímavé. Přesně podobnou historku jsem slyšel vyprávět od jednoho Amíka o Češkách. Co mě na tom dost znechutilo, bylo to, že dotyčný dost podrobně líčil, jak ony dívčiny byly ochotny vykonávat i takové sexuální praktiky, které odmítly i Thajky. On a ještě se dvěma Němci s jedním Holanďanem tehdy brouzdali Prahou ve snaze ulovit ještě něco mnohem pikantnějšího. A on mi také vyprávěl o neuvěřitelných fintách, jakými se je tyto ženy snažily dostat k oltáři. Toho prý obvykle ti typci zneužívali. Naslibovali, užili si a kopli je do prdele.

   Čert ber Amíka a Němce, jenže jak jsem se dozvěděl, fungují tady "cestovky", které podobné služby nabízí výhradně arabským a africkým zájemcům, převážně muslimům, a tam objekty jejich zájmů jsou dívčiny těsně škole odrostlé. Že prý si tyto Češky nechávají pravidelně implantovat zpět panenskou blánu, anebo mají zákrok, který způsobí při koitu "virgin like" efekt, a tak si pravověrný za příslušné peníze vychutná sex s "pannou".

   Smazat
  7. 13:58 POZOR, PUTIN JEDE!!!! JEŽÍŠI NAZARETSKÝ, SPAS NÁS!!!
   BUBUBU!!!

   S paranoiou by ti mohl pomoci doktor Ivan David. Zkus mu napsat na mail, určitě tě nenechá ve štychu.

   Smazat
 3. Já jsem proletář. Tedy volím Tenerife je tam příjemně a negra tam neuvidíš leda by tam prodával falešné totemy. Na práv tam mají španělé latino a ti jsou,, chvála bohu''křesťané.

  OdpovědětSmazat
 4. Yekto nejektej pokud vim jsi armenec a ti jak znamo jsou horsi zida. Erdogan ma aspon koule a ne jako ti podrztaskove a prizdisraci v Ceske Republice v cele s Moshem na Hrade

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Yekta začíná zase pěkně mektat, já už bych ho na NR nepustil, je pomatený.

   Smazat
  2. 23:19 0:07

   Pokud by odsud měl někdo zmizet, jste to vy dva idioti!

   Smazat
  3. 0:09 - možná se pletu, ale mám dojem, že se příznivci USA snažili odstranit Erdogana, který se mimo jiné omluvil Rusku za sestřelení letadla. Budíte ve mě dojem, že to myslíte upřímně, můžete to trochu osvětlit?

   Smazat
  4. 0:38 Nemůžou, páč sou voba vobřezanci vod prohnilý Dönmeh sekty ...

   Smazat
 5. Tož i slavný, zlatem krytý rubl, šel k dolaru taky úplně do prdele.

  https://www.xe.com/currencycharts/?from=USD&to=RUB&view=1M

  Inu, "My máme Putina!!!" Asi předzvěst toho jak má podle místních pitomců Putin každou chvíli (už tak 10 let) ten dolar definitivně položit :-D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chce to bratrský svazek kagana Fuckefellera s Ruskem a lid Ruska půjde svobodně do Evropy jako Ukrajina a tohle diktátor Putin nedovede pochopit.

   Smazat
  2. Demokraticky upálení lidé v Oděs, nezemřeli zbytečně. Názorně bylo předvedeno Rusům, co je čeká.

   Smazat
  3. 0:47
   Ne debile, to je znak výsměchu blbům jako jste vy, Povolný, kteří tu již 5 let každý den žvaníte o konci USA, dolaru a blouzníte o jakési revoluci :-D

   Smazat
  4. 0:58

   No, od událostí v Oděse uplynuly 4 roky, patří stále Ukrajině a 300.000 Rusů kteří tam bydlí se vůbec nic neděje, je tam klid a mír a tamní Rusové jsou rádi že tam nedosáhly i přes velkou snahu Putinovy pařáty.
   Takže zkus něco lepšího.

   Smazat
  5. Anonymní11. srpna 2018 1:04
   0:58
   o Oděse asi nemáte nejžhavější informace, drží u Ukrajiny jen silou a ne navždy, příznivci Ukrajiny drží denodenní ozbrojenou násilnou stráž, bude marná, Mariupol na tom je podobně,
   Že se lidé drží zpět neznamená, že jsou rádi, naopak, patří srdcem Rusku a jednou nejen srdcem , jsou jako rybáři, čekají.,

   Smazat
  6. 0:38
   Pepku, ty starý přemřelo, furt si nedáš pokoj. Že tě to baví, mamlase. Ty jsi snad nešťastný v té tvojí Americe, mezi těmi pologramoty? A propos, Pepíku, co říkáš na to, že se 15000 farmářů z JAR chystá přesunout do Ruska?

   Smazat
  7. 0:51 Myslím že tihle si vystačej i bez něj:) - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%A8%D0%93%D0%9D%D0%A8%D0%93%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B52.jpg

   Smazat
  8. 0:38 Tak sami to přiznávaj, nic nikomu netají! - https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/480321-putinovi-v-rusku-povazlive-klesa-popularita.html

   Smazat
  9. 7:53 Prosím o info kde píší o 15 000 farmářu stěhujících se do Ruského chudobince. HOAX JAK SFFIŇA. Bože to je VÚL.

   Smazat
  10. 11:05 Čendo, najdi si to na ruských webech, alespoň promrskáš ruštinu. První rodiny jsou už přestěhované, a kupodivu si vybrali Stavropolský kraj. Trochu díra, nedaleko Čečna, půda není zrovna černozem, ale úrodná, množství volné země. Sám bych tam nešel, ale jim se líbila. Rusko přijme největší počet z přesídlenců, ostatní jdou do Austrálie nebo USA. Chtějí si uchovat svoje zvyky, což se jim gatantovalo, ale budou se muset naučit ruštinu, bez níž se tam neobejdou. Tak doufejme, že jednoho dne nebudou litovat. O přijetí požádalo i pár set obyvatel Izraele, bývalých přesídlenců z Ruska a Ukrajiny. Vrací se i někteří přesídlenci z Německa i Ameriky.

   Smazat
  11. 8:59, povážlivě klesla ze 76% na 68%. Ty kokso, tak to je zralé na velkou demokratickou revoluci!!!!

   Smazat
  12. 14:15 Pepíku, pokud to píše ruskej web, tak větší čurinu nikde nemužeš číst.Co se týče ruštiny, tak řeč okupantu z 68 opravdu nemusím.SVINĚ.

   Smazat
  13. 1:04, v roce 1938 osvobodila německá armáda Böhmen und Mähren. Tolik bylo keců okolo toho a nakonec se nic nestalo. Život šel v klídku dál, lidi spokojení....

   V roce 1939 osvobodili Polsko a to samé. pak Francii, Belgii, Holandsko... Lidi toho dycky tolik nakecaj a přitom se nic neděje.

   Smazat
  14. 14:29
   ŽÁDNEJ ZKURVENEJ FAŠISTA NÁS V 38 NEOSVOBODIL TY INCESTNÍ DEGENERÁTE!!!!!!!!!!

   Smazat
  15. 14:28, tak třeba tady.

   https://russian.rt.com/world/article/537849-potomok-kolonistov-pereezd-uar-rossiya/amp

   Jsou tam konkrétní lidé, konkrétní jména. Nebo tady.

   Делегация буров из Южной Африки, которые планируют перебраться на Ставрополье, приедет в край уже 3 июля. Три делегата попросили о встрече с властями региона, а также с представителями местного духовенства.

   Chtějí na místo, kde už nějaký ten čas žijí tito.

   https://amp.stav.kp.ru/daily/26787.5/3821658/

   Je to jen ve stavu testování možností, zatím se jich přistěhovalo jen pár, a 15000 lidí není nic zvláštního. Taky je otázkou, co to je za lidi, proč nezdrhli už dřív. Jenže zde se jedná o něco jiného.

   Desítky let se nám lilo do hlavy, že z Ruska se utíká a nikdo by se tam nikdy nikdo nepřestěhoval. Jenže ono to tak není. Nejen v Nižném Novgorodu, ale i v jiných místech žije například rozsáhlá česká diaspora a nejen česká. Nebýt "velké čistky", následně války, poválečných útrap, ale hlavně let 90., žilo by v Rusku mnohem víc migrantů z Evropy, než je tomu dnes. Ta země nabízí spoustu možností a v poslední době upoutává hlavně svým přístupem k tradičním hodnotám člověka, jako rodina, víra, vlast... stejně tak i tím, že na tom ohromném území žije vedle sebe a spolu tolik národností v míru.

   Smazat
  16. 15:01, svatá prostoto!! Že jsi sprostej, na to se zvyká těžko, ale kvůli tvojí hlouposti by tě člověk umlátil. Těžko s někým, kdo nerozumí psanému textu, nepochopí obsah.

   Smazat
  17. 15;16
   POSLOUCHEJ TY OD VÝSKYTU ZDECHLEJ VOLOTRKU,ŽÁDNEJ ZASRANEJ FRICEK NÁS V ROCE 1938 NEOSVOBODIL,ZAPIŠ SI TO NĚKAM TY MANTÁKU!!!!!☺
   PODOBNÝ PINDY NEDAVNO ZNĚLY I Z HRADU ZA VLÁDY KOLABORANTA CHRCHLA VOŽRALY!!!!

   Smazat
  18. 15:26, poslyš ty nešťastníku, tobě fakt není pomoci. Ale můžeš to napravit. Přečti si příspěvek, na který odpovídám, a pak ještě jednou ten můj.

   Smazat
 6. A co takhle vy, jednodušší rusofobové posoudit, kam která ta mocnost svět posunuje a jaký vývoj, s nejvyšší pravděpodobností, za současných poměrů a tím i daných předpokladů, to předznamenává? Mohlo by vám dojít, že pokud Ruská federace v daném zápolení obhájí svoje přírodní zdroje a pokud Čína udrží svůj hospodářský rozvoj, pak budou USA nutně tahat za čím dál kratší konec. Že potom, pokud by evropští politici byli schopni jednat v zájmu evropské budoucnosti, jednali by už dnes zcela jinak? Je to až tak složité? JiH

  OdpovědětSmazat
 7. Erdogan přežil pokus o atentát organizovaný USA a nyní přežije už všechno na vztek USAákům.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To jsme rádi, že jsi svého nového, islamistického hrdinu.

   Smazat
  2. Koho všeho by Američani odstranili, kdyby mohli? Byl by to Putin, Erdogan, Maduro, Asád, Zeman, Orbán. Těch co už odstranili je delší soupis, ale koho se jim nepodařilo odstranit ač na něj páchali jeden atentát za druhým byl Fidel a to je fakt.

   Smazat
  3. 7:37 - Maduro, Chavez, Morales, Kirchner, Kaddáfí, Janukovič, Ahmadínedžád, Ševarnadze, Miloševič, Ortega, Allende, de Gaule, Lukašenko, Rúhání, Duterte, Kim Čong Un, Rousself, Noriega, Hussain, Guzmán, Mosaddek.... zbytečné pokračovat, není tolik místa.

   Smazat
  4. A HLAVNĚ BLBA V 14:01

   Smazat
  5. 14:21, :)
   Ty naše kachňátko!

   Smazat
 8. Pane Yekto, vy zacházíte opravdu do nízkostí, vytrhnete slovo z kontextu a na tom založíte celý svůj článek plný zbožných nenávistných přání. Vy byste měl být především naštvaný na USA, že Kurdy zneužilo na válčení s ISIL a potom vás odkoplo. USA totiž dodávalo zbraně oběma, Kurdům i ISIL, jen aby se válčilo, aby se válčilo mezi Kurdy a ISIL, a aby se válčilo mezi Kurdy a Turky, to přece víte. Erdogan tenkrát pomohl Kurdům, když je nechal přejít hranice z Turecka do Sýrie, aby pomohli svým Kurdům u Kobane. Ale vy jste národ nevděčný, jak tu ukazujete. Mimochodem, já nerozumím tomu, co to znamená "s arménskými kořeny", to je opět zavádějící, jaké celé to, co tu píšete. Jsou tím míněny národnostní a nebo teritoriální kořeny? Já bych vaše kořeny odhadoval někde jinde. Ohledně kurzu měny, židobankéřům z USA se sice může podařit dočasně ovlivnit kurz turecké národní měny, ale z dlouhodobého měřítka to nemá význam. Tito židobankéři z USA útočí na tureckou liru již od doby neúspěšného puče proti Erdoganovi, a bylo jim to prd platné. Už jsem to zmínil, že za americké děvky Čilerové byla roční inflace v Turecku 150% a nikdo se z toho do hlavy nestřílel. Pamatuji, že jednou přes noc spadla lira na polovinu. Turecko mělo růst národní ekonomiky za 1. čtvrtletí 2018 7,4 %,více než Čína a to je důležité. USA ztrácí sílu a kopou kolem sebe, budou ještě hodně kopat a budou kopat i do těch, ze kterých si udělali dnes svoji onuci, jestli mi rozumíte. Je mi líto Kurdů, že to ještě nepochopili, že stojí na straně zla, alespoň část z nich. Erdogane, držím ti palce, pošli tu americkou říši zla a pokrytectví do zadní části těla.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kurdové by měli být Turecku vděčni za to, že se k jejich územím, jejich jazyku a k nim chová Turecko léta stejně jako Izrael k pásmu Gazy?
   Kurdové se neprojevují jako národ nevděčný ale jako národ rozhádaný, který skočí jak Turkům tak USA na každý špek a bojuje sám proto sobě. Proto dodnes nemá stát a mít jej nebude.

   Smazat
  2. 4:55 Proč zase USA. Vy je nemít , tak si je vymyslíte. Napište něco podobného o Rusku, jaká to je zákeřná,zaostalá, nedemokratická....zem.Nestačilo by vám ani deset stran psaného textu. Chytráku

   Smazat
  3. 10;00
   TEN uASSackej OKUPANTSKEJ,TUPEJ,ZLODĚJSKEJ,PROLHANEJ UNTERMENSCH,KTEREJ MÁ DOLAR VIRTUÁLNĚ KRYTEJ ZLATEM A VE FORT KNOXU SI DALA BÍDA S NOUZI RANDE.....NA TEN KSINDL STAČÍ SOUVĚTÍ A VÍM,ŽE MÁM PRAVDU A NEMUSÍM SE VYKECÁVAT JAKO TO ZRZAVÝ TUPÉ A DĚLAT SI MEZINÁRODNĚ OSTUDU A Z HUBY SRÁČ!!!!!!!☺

   Smazat
  4. 10:00, vy nemít Rusko, museli byste si ho vymyslet. Co by si počaly firmy Lockhead, Haliburton, Northrop a další? Vždyť by skrachovaly, nebo by musely investovat do něčeho jiného, chudinky! Nový výzkum, nová výroba, marketing a všechny ty kraviny kolem toho. S velkým rizikem, jelikož chátra nejni tak spolehlivá jako stát. Tam stačí aktivizovat jen korupčníky... éé pardon lobbisty a už to frčí!

   A tak se stát stará a dodává nová a nová odbytiště. Latinskou Ameriku už komplet "zpacifikovali" nejmíň dvakrát, ale máme tady ještě hromadu souše ve zbytku planety. No neber to!

   Smazat
 9. Teprve Erdogan prožívá to,co většina neposlušných vládců států pod správou USA.Jen ať se Erdogan podívá po jižní Americe,jak tam USA likviduje jejich ekonomiku,pak není daleko k protestům občanů,čeho potom zneužívají USA.

  OdpovědětSmazat
 10. Jen ať se sultán nedá aby nebyl pouhým slouhou jak mocipání v ČR.

  OdpovědětSmazat
 11. Sultán asi zapomněl, že kdo nejde s námi jde proti nám a podle toho s ním naložíme. V poslední době si moc vyskakoval na kaganát a oni mu to teď vracejí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo voni byli vždy trochu hrr, ale i Velký Sultán může přijít k rozumu. Jen jestli už není pozdě. Ekonomickou páku už použilo Rusko, což není zrovna velmoc v této oblasti, ale přítel že zámoří má mnohem větší možnosti. Uvidíme, co udělá evropský vazal, který by mohl dopady částečně tlumit.

   Smazat
 12. Proč se neustále uvádí slovo bůh v arabštině, co je za blbost. To jste se všichni zbláznili. To všichni včetně autora článku se chcete "islamizovat". Už Puškin na to upozorňoval. Je to monoteistické náboženství, kde bůh je společný. Není to tak, že oni mají jiného boha, ne máme toho stejného, tak prosím vždy důsledně místo Alláh uvádějte Bůh a mluvte a pište česky.

  Dále nikdo boha nemá, co je to za všemohoucího, který někomu patří.

  Erdogan měl pravdivě říci mi ctíme všemocného Boha a snažíme se žít k obrazu božímu, zatím co Vaše činy ukazují, že sloužíte "otci lži" ve formě mamonu a honbou za tělesnými a jinými požitky, jak ubohé.

  Bohatství nepotřebuje ten, kdo se otevřel bohu, nadměrné množství peněz ještě nikomu štěstí nepřineslo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8:35

   Třeba Vás Erdogan vyslyší?

   Smazat
  2. 8:35 no ale tenhle text není určen pro Araby, ale pro nás. Islám bylo pro křesťany fakticky nové náboženství. My rozlišujeme Boží entitu podle církevního společenství, tedy pokud se řekne Allah, je nám jasné, že se jedná o Islám. U Hebrejů to nebylo až tak nutno, protože Tóra je součástí Bible a jméno Jahve se stejně nesmí vyslovit :))

   Jistě by nebyl problém použít slovo Bůh, jenže v kontextu s článkem je slovo Allah v souvislosti s Erdoganem použito záměrně a lehce ironicky.

   Smazat
 13. Pane Kopecký jste zbytečně jízlivý. 8,35 komentuje.

  OdpovědětSmazat
 14. Copak líra, ta mne tolik nezajímá, ale rubl vuči DOLARU se propadá ještě více To je moc dobře - sankce dokonale zabírají. Až se Rus bude chovat slušně a nebude okupovat cizí uzemí (Krym),tak se mohou sankce zmírnit. Do té doby bude rýt držkou v smradlavém bahně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Víš trolle, už to nezabírá. Taky jsem čekal, že se Rusko do dvou let zhroutí, a vono nic.

   Budeme muset, brácho, najít nějaké jiné fikanější způsoby boje. Třeba ty máš perfektní možnosti. Sežeň vízum, najdi první gay bar třeba v Moskvě (moc jich tam nebude) a nakaž co nejvíc Rusáků syfilisem.

   Smazat
  2. 10.18 Víš blbe stačí se podívat na kurzovní lístek, ale na to jseš dost hloupej. Jinak do toho ruského chudobince a hlupákova si zajeď sám .Každý druhý včetně tebe nakažen HIV. Stačí?

   Smazat
  3. 10:59
   TO CO TADY TAK ÚPORNĚ PROPAGUJEŠ TY HAVLOSMAŽKO SE DĚJE JEN A JEN V CHUDOBINCI V BANDEROSTÁNU.....CHLAST,CHUDOBA,HIV KAM SE PODÍVÁŠ.....A TENHLE KSINDL MÁME VÍTAT V ČECHÁCH????!!!!!!
   NASRAT,JO NASRAT!!!!!!!!

   Smazat
  4. Ad 10:57 - odkud berete tu jistotu o své pravdě. Možná by bylo dobře se trochu zahledět do finančních problému euroatlantické společnosti. Pokud máte rozum, musíte konstatovat, žádná velká radost, spíš do breku. A to ohromné Rusko, to si bude žít stále svým životem, na rozdíl od naši EU.

   Smazat
  5. Nejen HIV, ale taky malárií, leprou, tyfem, syfilisem, rakovinou, a nejen každý druhý, ale 90%. Taky jsi zapomněl říct, že Rusko vymírá uděsným způsobem, že 99% jsou alkoholici včetně nemluvňat, 90% závislých na heroinu, že celá země je vlastně jeden ohromný gulag, že žijí v zemljankách oblečeni v hadrech, spíně a bosí, že nemají co žrát, že Putin je pedofilní sadista, že celá země je v troskách a plná slumů, kde se mrtvoly válí na ulicích a nikoho to nevzrušuje, protože tam už každý čeká na smrt... atd. atd.

   Jen tohle stále nekoresponduje s tím, jaké obrázky přinesli fanoušci z MS ve fotbale, nekoresponduje s tím, že můžete s kýmkoliv z nich po celé zemi komunikovat po internetu, že jejich děcka a studenti vítězí ve všech možných světových přírodovědných soutěžích, že "země primitivů" je obviněna z kybernetických útoků, že jen jejich společnosti vysílají do vesmíru těžké náklady a lidské posádky, že jsou lídry třeba v oblasti jaderné energetiky, že slušně odolávají ohromnému sankčnímu tlaku a klidně dokončují spoustu nákladných projektů, že uhrají konflikt na Blízkém Východě na svou stranu.. atd.

   A co je nejhorší, nemůžou být beztrestně napadeni. To člověka nasere, já vím. Být v Sýrii poražen primitivy a syfilitiky, to je skličující.

   Smazat
  6. 12,57 No to jste to vystihl. SS jsou teď země kde zítra znamená včera. I ten celý státní aparát.

   Smazat
  7. Na tohoto provokatéra ( 9:50 a další ) n e r e a g o v a t !!!

   Smazat
  8. 12:57 Chválím ,první odstavec naprostá pravda. Ten druhý odstavec, nevím proč, je pouhá ironie na RUSKO. Bagatelizujete broblémy Ruska ,jejich počet HIV nakažených přesahuje světovej pruměr .Dále máte pravdu, že -uhrají konflikt- ale za cenu sta tisícu nevinných obětí, podle hesla NAS MNOGO. HLUPČE

   Smazat
  9. 14:17
   KOLIKRÁT TI MÁM OPAKOVAT TY INCESTNÍ POBLBANEJ TROTLE,ŽE NEJVÍC HUMUSU,NEMOCÍ,CHUDOBINCŮ A AIDS JE V BANDEROSTÁNU.....I KDYŽ DO NICH LEJOU PRACHY TY UASSACKÝ OKUPANTI!!!!!!!!
   A TAKOVEJ KSINDL PROLEZLEJ I FILKAMA MÁME I ČECHÁCH VÍTAT?????!!!!!!!!
   NASRAT BANDEROVSKEJ KSINDLE,NASRAT!!!!!!!!

   Smazat
  10. 14:17, hochu, marná snaha, tohle už nikdo nežere. Už dávno jsi out of order. Je to stejně hloupé, jako když se útočí stejným způsobem na Čínu, kde podle vás v bídě otročí miliarda Číňanů a čeká na kousek chleba od Západu. Je to trapné.

   V době internetu, kdy si seženeš libovolné informace v řádu desítek minut už můžeš kvákat, co se ti zachce. Spousta mých ruských známých se už podobným debilinám ani nesměje a žijou v poklidu svůj život. Je netrápí ani tvoje hemoroidy, které ventiluješ v diskusích na NR, i kdyby je náhodou četli.

   Smazat
  11. 15:35 Ty máš hemoroidy v hubě. Když napíšeš libovolné informace z internetu ,potom napiš z jakého. Pokud Ruského prolhaného jako Sputnik a dalších proruskejch ,tak více nepiš. To už žádný normální, pro západní smýšlející člověk pochybným webum NEŽERE!

   Smazat
  12. 16:00
   ,TY CHODÍCÍ SYFILIDO V PISLEDNÍM STÁDIU,KAŽDEJ,KDO.MÁ MOZEK VÍ,ŽE KDYŽ uASSacký OKUPANTI OTEVŘOU DRŽKU,TAK LŽOU....VIZ.SADDÁM A JEHO HALDA CHEMICKÝCH ZBRANĚ!!!!!!!!
   TAKŽE KDYŽ UŽ MÁŠ TAKOVOUHLE RODINNOU DIAGNOZU ZAPADNI NA PRAVDOBLICÍ LISTY NEBO NA FUCKINGTOWN POST A NEDĚLEJ SI Z HUBY SRÁČ A ČECHŮM OSTUDU TY MONGOLOIDNÍ KOLABORANTSKÁ ZDRÁPANINO!!!!!!!

   Smazat
  13. 11:11 Euroatlantická společnost má určitě své problémy, ale určitě mi z toho není do breku, nevím proč.To ohromné Rusko si dále vede svuj chudej život oproti západu. Už minimálně 65let co jsem stár a dalších100 let to minimálně ještě potrvá.

   Smazat
  14. 16:28
   JASNĚ,PROTO NÁM SEM uASSacký OKUPANTI LIFRUJOU UZENÁČE JAK O ŽIVOT A JEJICH TOALETNÍ PAPÍR JMÉNEM DOLAR KRYTEJ VIRTUÁLNÍM ZLATEM JE NA ODPIS!!!!!!
   ALE KDYŽ SE BUDOU HODNĚ SNAŽIT A MÍŇ LHÁT,TAK SE JIM CELEJ SVĚT PŘESTANE NAHLAS SMÁT!!!!!☺

   Smazat
  15. 16:00, napsal jsem jasně, že mám spoustu známých a přátel, hlupáku stará, zapšklá! Já vím i bez Sputniku, jak se žije v Rusku. Dokonce existují i sociální sítě, jestli víš, co to je, nemusím být ani závislý jen na kamarádech.

   Mám známé i v Německu, i v USA, takže mě tvoje skřeky dementa absolutně nezajímají. Nezajímají ani ty Američany, kteří často tráví dovolenou právě v Rusku. Jediným problémem jsou politické naschvály, kdy se brání vzájemným kontaktům, a můžu tě ubezpečit, že Amíci dobře vědí, odkud to všechno pochází.

   Smazat
  16. 16:28, nejen Rusko má chudší život oproti Západu, to máme i my a celá východní Evropa. A rozhodně není snaha na tom cokoliv měnit, takže byste jednoho krásného dne mohl zůstat i bez důchodu.

   Také pevně věřím, že se evropská a americká společnost nezhroutí, kromě jiného by to byla i škoda, ale bohužel, její podstata se začíná vyvíjet velmi zneklidňujícím směrem.

   O Rusko si nedělejte starosti, ono si poradí i bez nás, jako ostatně vždy, ale mnohem lepší by bylo, kdyby celý prostor spolupracoval. Protože na východě Asie roste významná ekonomická síla, a jestli zmeškáme vlak, tím myslím Evropu jako celek a stejně tak Ameriku, může celý vámi deklarovaný prostor (i s Ruskem) již brzo jít k šípku. Tedy jestli chápete, o čem mluvím, dědo.

   Smazat
 15. Prosím tento článek je příliš zjednodušující. Proč plivete na Erdagona? Turci jako jediný z blízkého východu nebyli pod koloniálním jhem západu. Je to tedy hrdý národ, urážíš ho, pliveš na něj...sám žiješ v zaprodané zemi. Dokaž to co oni a pak plivej.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:07

   Máte naprostou pravdu!

   Turci (Osmani) jako jediný národ Blízkého východu zotročovali ostatní národy. Takže mají být na co hrdí.

   Smazat
  2. Ano, nikdy nebyli vazaly, naopak, oni byli kolonizátoři, ovšem jejich vliv dávno skončil. Ale občas se s Osmanem dalo dohodnout a Ruské impérium s nimi mělo hodně svazků různého druhu. Teď je Osman opět v presu mezi Ruskem a Západem.

   Smazat
 16. bez vystřelu ho přinuti ryt držkou do kamenu ale tak to je přeci na celem světě kdo nejde s nami jde proti nam davno je tomu co bylo lepe nyni už jen huře bude jen co soudruzi z činy vylepši roboty pak už nebude potřeba ani ryče jak bude plebs ryt

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Čendo, kde jsi? Popiš místo okolo sebe a hned ti posílám pomoc. Jen nepanikařit, všechno bude dobrý.

   Smazat
 17. V jakém presu od Ruska? Kdyby ho Rusové v roce 2016 při puči nevarovali byl by dnes mrtví. Takže pokud ho někdo presuje a chce ho zabít tak je to západ. Asi tak o krásném spolku NATO. Přemýšlejte o tom.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ten tlak od Rusů není myšlen ve smyslu výhradně negativním. Jedná se o závazek vůči serióznímu partnerovi, kterému už nemůžete sestřelovat letadla na něčí pokyn, nemůžete jen tak jednoduše vysílat džihádisty na zabíjení jeho proteženta a pokud chcete koupit jeho kvalitní zbraně a společně vydělávat na transportu jeho plynu, musíte čelit dalšímu tlaku z druhé strany. Z tohi může Turecko buď vytěžit, nebo ho to může semlít.

   Ale už dnes je zřejmé, že úspěch turecké politiky stojí a padá na bývalém primátorovi Instanbulu, Erdoganovi. To je dost nebezpečné pro všechny zúčastněné. Navíc Reçep má už přez 70 let.

   Smazat
 18. Jestli jste si nevšimli, tak v současné době se rozjela další barevná revoluce v Rumunsku. Jak víme z vlastní zkušenosti, Američani mají již dlouhodobě propracovaný systém, řízený přes svoje velvyslanectví, jak dostat do ulic v hlavním městě, každého státu v případě potřeby demonstranty s červenými kartami, s vajíčky, s natištěnými hesly v angličtině. Jakmile některý z vrcholných politiků neplní to, co po něm Američani požadují, tedy úplnou poslušnost, následují demonstrace na jeho odvolání. Někdy ani nejsou zapotřebí demonstrace a stačí, aby zafungovala státní podplacená správa, jako se to stalo u nás, když premiér Nečas se zmínil v Moskvě, že atomovou elektrárnu, vzhledem ke kvalitě a ceně, bude dostavovat Česko Ruské konsorcium a Americký Westinghaus půjde od válu, protože je nekvalitní a příliš drahý. Po kause Nečas si už další naší politici dají pořádný pozor, aby se náhodou nedostali do rozporu s příkazy Amerického velvyslanectví. V Rumunsku, asi někdo s vrcholných představitelé nedbal nepsaného přikázání, že v každém státě NATO, vládne velvyslanectví USA a vláda toho příslušného státu, rozhoduje jenom o barvě toaletního papíru ve vládních budovách. Erdogan, jako jeden z mála může vydržet, protože již po puči, pozavíral ohromné množství Amerických špionů a organizátorů převratu a pokud se mu podařilo vyčistit lidi kolem sebe a všichni budou táhnout za jeden provaz, tak USA nemá šanci. Jak tady už někdo zmínil, Fidela USA neporazilo jenom proto, protože kolem něho byli, jemu oddaní lidi a nikdo z nich nezradil, jinými slovy, nenechal se podplatit dolary.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jenom si to přečtěte a hned je jasné, že to je podobné jako přes kopírák, to co bylo na Slovensku. Po přečtení, níže uvedeného, zjistíte, kdo je napojen na Americké velvyslanectví, tedy prezident, který kritizuje bezpečnostní složky z brutálního zákroku proti demonstrantům, kteří použili dlažební kostky a jiné humánní prostředky, jako na majdanu na Ukrajině. A tak jako tomu bylo na Ukrajině, na Slovensku a pokusy byly i u nás, tématem je samozřejmě blaho občanů toho státu pod kuratelou Američanů, kteří jsou pěkně v pozadí toho všeho a už mají i své lidi, kteří nahradí ty sesazené, jako na Slovensku a na Ukrajině. Mají ti Američani pěkně dolary podchycené.

   Proti vládě vedené sociálními demokraty v Rumunsku v pátek protestovaly desítky tisíc lidí po celé zemi. V Bukurešti se jich sešlo zhruba 20 000. Protesty zorganizovala uskupení, která sdružují Rumuny pracující v zahraničí. Ti si stěžují na nízké platy, pokusy vládnoucí strany oslabit rumunskou justici a na korupci.

   „Důrazně odsuzuji brutální zásahy policie, které byly naprosto nepřiměřené postupu většiny demonstrantů,” uvedl už v pátek na Facebooku rumunský prezident Klaus Iohannis, který je kritikem levicové vlády. Postup policie podle něj musí vysvětlit ministerstvo vnitra.

   Někteří demonstranti se v metropoli pokoušeli dostat přes příslušníky bezpečnostních složek do budovy vlády. Jiní házeli na pořádkovou policii dlažební kostky nebo zápalné láhve.

   Smazat
  2. 10:56

   Podle ranních zpráv rakouského rozhlasu přímo z místa byl zásah policie nevyhnutelný, protože - jak to tak bývá - se do pokojných demonstrací velmi záhy přimísily početné skupiny násilníků (tady je podoba s Kyjevem zřejmá).

   Otázkou je, jakou úlohu hráli Rumuni, kteří se ve velkém počtu kvůli protestům vrátili ze svých západoevropských pracovišť (nebo možná jen působišť?).

   S označením "barevná revoluce" (10:41) bych ale byl opatrný, přes to jak je lákavé, nebo spíš právě proto. Každopádně by šlo (když pomineme nepříliš zdařilé rozběhy na Slovensku) o první barevnou revoluci v členské zemi EU.

   Rád bych v této souvislosti zmínil i zvýšenou aktivitu miliardáře (zdá se, jakoby to už dne bylo označením povolání) Janečka, jakéhosi "malého českého Sorose - který se jakoy obvykle znovu vynoří vždy před volbami.

   Více o tom Petr Žantovský:
   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zacala-predvolebni-kampan-takze-vypuklo-zcela-mimoradne-silenstvi-Klus-ve-stopach-Siklove-a-Sveraka-trucspolek-plivajici-na-Gotta-Petr-Zantovsky-vysvetluje-co-tyto-lidi-spojuje-547264

   Smazat
 19. 10:41 Tak ještě větší blbec než jsme si mysleli..Ruská ambasáda neotálí. Kam až muže zajít lidská hloupost jsem netušil.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:53 - Vy toho netušíte mnohem víc, než si myslíte (tušíte).

   Smazat
  2. 10:53 Ruska ambasáda neotálí, ale nemá dolary, nemá k dispozici lidi, kteří absolvovali několika měsíční školení v USA z Amerického programu, jak podchytit po dobrém nebo zlém své špióny. V Bibli, v knize knih, se v jedné z kapitol praví: "Má oči a nevidí, má uší a neslyší", což je případ 10.53, když něco kváká jako kachna, chodí jako kachna, tak je to podle 10.53 slon, ale pak je otázka zda nebyl na školení v USA.

   Smazat
  3. Omyl 11:03, když něco kváká jako kačer Donald a chodí jako kačer Donald, tak to je podle 10:53 ruský medvěd a protože se ještě nenaučil kvákat jako kachna, musí se proti němu zavést sankce.

   Smazat
  4. 11:12 Přelož do češtiny.Řeči tvého zaostalého ruského kmene nerozumím!

   Smazat
  5. 16:17
   TVÝ LŽIDODEBILOHAVLOVŠTINĚ ROZUMÍ JEN HAVLOLEJNOLAHVÁRENSKÁ ŽUMPA TY ZAOSTALÁ SYFILIDO V POSLEDNÍM TAŽENÍ!!!!!

   Smazat
 20. 10;53
  TO uASS VELVYSRANECTVÍ TAKY NE,OD HADRÁKU TI DENNĚ NEJMÍŇ 10x POSÍLÁ ČERSTVEJ STUDIJNÍ MATERIÁL PŘÍMO OD ZDROJE.....OD AGENTA WC!!!!!!☺

  OdpovědětSmazat
 21. Doktoři, jaderní fyzici...:
  https://www.eurabia.cz/Articles/32465-allahu-akbar-rvou-africti-najezdnici-tzv-uprchlici-miricich-na-clunech-k-evropskym-brehum.aspx

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já bych je klidně zaměstnal. Hodláme založit soukromou zoo, a hledáme exempláře do pavilonu o....c :))

   Smazat
  2. 17:30
   VY "VOLE"!☺☺☺Ale kdyby ta ZOO měla bejt na nejmenovaným místě v Čecháchechach začínajícím na T....N končícím,TAK se hlásím jako PROVOZNÍ N
   ŘEDITEL!!!!!!☺

   Smazat
 22. Žumpa opět v akci:
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Serie-politickych-pisni-pokracuje-Po-Hutkovi-a-Klusovi-perli-tvurce-Ruskeho-svaba-547288

  OdpovědětSmazat
 23. Evropské hodnoty nám na transparentech vzkazují, jak máme myslet, co máme dělat, a co si máme myslet(-i o nich): např. „Ser na nájmy, obsaď dům sexistickým hovadům“, „S národem jděte do prdele“,...:
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/At-zije-queer-komunismus-Sledujte-zive-jak-Prahou-prochazeji-mensiny-547316

  OdpovědětSmazat
 24. 14:05 JENOM DOBŘE JENOM DOBŘE. Všichni lidé nemají v hlavě tak nasráno jako ty.

  OdpovědětSmazat
 25. 16:11
  JEEEEE, SEBEKRITIKA!!!!!☺

  OdpovědětSmazat
 26. Všimněte si jedné věci, dokud skutečně Erdogan podporoval ISIL v Sýrii, ale dělal to samozřejmě rukou společnou a nerozdílnou s USA, tak zase tak moc nevadil. Začal vadit až ve chvíli, kdy začal vést rozumnou politiku ve vztahu k Sýrii, to je něco, co se nelíbí USA. Ve chvíli, kdy Turecko vystoupilo z tohoto proti-syrského zločineckého spolku, už tu válku v Sýrii USA vyhrát nemohlo. Kurdové, to je jenom zástupný problém, proč na Erdogana dnes útočit (vždyt´ to známe: svoboda, demokracie a lidská kráva), ten hlavní důvod, proč jsou tu tyto články proti němu, je, že už neskáče tak, jak ve Washingtonu pískají. Těch lídrů, co přežilo pokus USA o jejich likvidaci a nezaleklo se, těch je ve světě málo, Erdogan si ten titul "sultán" zaslouží, na rozdíl od těch našich prostitutek "a zeptejte se Merkelové, co by v tom mém projevu chtěla slyšet", ten chlap má koule a mít takového lídra, bych na něho hrdý. Že umí populisticky získat davy? Na tom není nic špatného. Babiš je stejná prodejná děvka jako byl Sobotka, jak urychleně vyháněl ruské diplomaty po Skřípalech, fuj, je mi z těchto našich prostitutů špatně.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.