Reklama

neděle 12. srpna 2018

Honzejk z Hospodářských novin nechápe "národní obrození" šíří konspirační teorie a desinformace, tedy fantazíruje a lže

Ivan David
12. 8. 2018
Petr Honzejk publikoval v Hospodářských novinách (Bakala) článek "Česko zažívá karikaturu národního obrození", ZDE . Sdělení pana Honzejka by sama o sobě nestála za zmínku. Za zamyšlení stojí kdo (Bakala) a proč právě toto publikuje. Kde kdo nás (NR) nálepkuje jako konspirační a desinformační web. Ohrazujeme se proti tomu, protože toto jejich tvrzení není ničím doloženo, nanejvýš ukazují, že nesdílíme jejich názory a pochybujeme o jejich tvrzeních. To ale nejsou des-infomace, ale názory a do těch v demokratické zemi nikomu nic není. Nuže, protože nás jejich bláboly unavují, ukažme, jak naopak fantazírují a lžou oni. 
Nejprve k obsahu článku:


Petr Honzejk vypátral že v České republice dochází k jakémusi novému zájmu o národ. Pro Honzejka téma zbytečné a škodlivé. Vytýká kandidátovi do Senátu Aleši Gerlochovi, že nabízí voličům změnu Ústavy, která by napříště měla obsahovat konstatování, že „Česká republika je vlastí českého národa“ a že „čeština je státní jazyk“. Vytýká mu nejen, že se jedná o okrajový problém. Je pravda, že deklarace v ústavě nic neřeší a těžko může zajímat lidi žijící od výplaty k výplatě. Honzejk ale tvrdí, že Čechy v Evropě nic neohrožuje. Je to prý jako kdyby se někdo v Gabonu začal zabývat otázkou obrany před invazí ledních medvědů. Podle něj patří Gerloch k "jistému typu inteligentních lidí, kteří dokáží nasát ducha doby a neváhají na něm politicky vydělávat". Pan Honzejk si odporuje. Na "ledních medvědech v Gabonu", by nebylo lze možno politicky vydělávat. Problémy tedy existovat musejí. Jen novinář si může myslet, že lidu lze snadno imputovat neexistující hrozby. Vyzařuje z toho sebejistota, že jemu se to daří.Národní zájmy

Honzejkovi vadí i prohlášení vlády, jež za hlavní cíl označuje „boj za zájmy českých občanů v EU“. "Neexistuje žádný věcný problém", tvrdí Honzejk: "Čechům reálně vůbec nic nehrozí, takže se potírají neexistující strašidla." Jako "skutečné problémy" naopak uvádí "konkurenceschopnost, infrastruktura a stárnutí populace".  Ale čí to jsou problémy? Naše? Kdo jsme to tedy my? My se vnímáme jako národní komunita. "Národ" ve smyslu "lid", občané České republiky, tedy "politický národ". Evropská unie přísně střeží, aby stát nepodporoval vlastní firmy, smí však podporovat cizí - daňovými prázdninami, úlevami, nebo neoficielně tím, že přehlíží nepřijatelné chování zahraničních firem. Konkurenceschopnost se smí zajišťovat jen udržováním nízkých cen práce, státy smějí "závodit ke dnu" (race to bottom), země jako ta naše se smějí stávat koloniemi. Lidé správně vnímají, že tento druh "volného trhu" ohrožuje národ.

Infrastruktura? Pro koho má být budována? Kdo jí bude využívat? Hezký příklad je výzva ke zpevňování mostů aby přes "naší" republiku mohla jezdit těžká vojenská technika - samozřejmě východním směrem. Stárnutí populace? Lidem se prý daří tak dobře, že nechtějí mít děti. To je propaganda. Daleko častěji je nemají, protože se obávají, že si to nemohou dovolit. Tak se prý má  populace omlazovat importem mladých muslimů. Na semeno. Na levnou práci se dovážejí Ukrajinci. Kvalifikovaní mladí občané odcházejí na Západ. Podle Honzejka to s národem nesouvisí a všechno je v pořádku.

I náprava "mizerného školství",  zmiňovaného Honzejkem, který ho neposílil, je věcí národního zájmu. Naši národní komunitu v konkurenci s pilnými asijskými studenty určitě neposílí "neomarxistická" inkluze těžko vzdělavatelných nadiktovaná Bruselem a prosazená expertkou z neziskovky ve funkci ministryně.

"Boj za zájmy českých občanů v EU“ se díky EU nedaří ani v zahraničním EU. Což takhle nepřezkoumatelné kradení dětí neziskovýmni organizacemi ve Švédsku? A nebo zavraždění českého občana v Londýně s nepřezkoumatelnou beztrestností vraha? Zase se to netýká národa... Ne, vše je prý v pořádku.

Čechům pod "moudrým vedením EU" hrozí totéž, co jiným národům. Nic vážného, jen to, že přestanou existovat. S ústavní deklarací nebo bez ní. Neoliberálům je to lhostejné, protože ti nejbohatší k žádnému národu nepatří, a "neomarxisté" to ve své blbosti vítají - jako hlavní spojenci neoliberálů. Někde jsem zaslechl, že je to prý "levice". 

Významný novinář

Petr Honzejk jasně lže (desinformuje) když tvrdí, že jsem prohlásil, že "Rusko správně obsadilo Krym", to jenom opsal z komentáře k videu na DVTV, které stejně jako Hospodářské noviny včetně Petra Honzejka vlastní Bakala . Spiknutí slavjanofilů si Honzejk vymyslel, to je jeho konspirační teorie. To jenom přibývá lidí, kteří si uvědomují, co je ohrožuje, a začínají tušit, co by jim prospělo.

Ano zpochybnil jsem, Rusko nemá zájem vojensky napadnout "Západ". Jaký by mohlo mít motiv? Rusko je bohaté surovinami a má obrovské území. Co by získalo napadením "Západu", který vydává na zbrojení osminásobně víc? Pokud by Honzejk chtěl tvrdit, že Rusko chce vojensky ohrozit západ, pak lže, pokud tomu i věří, je navíc hlupák. 

Petr Honzejk sám (petr.honzejk@economia.cz) je jen jeden ze zástupu lokajů, jakých se našlo dostatek za Rakousko-Uherska, Protektorátu, v padesátých letech, během normalizace i teď. Je to významný novinář. V roce 2014 získal Novinářskou cenu v kategorii nejlepší komentář za sérii komentářů o prezidentu Miloši Zemanovi. Tu cenu uděluje Open Society Fund "filantropa" George Sorose. To je náhodička! Honzejk vystudoval na pedagogické fakultě tělocvik a zeměpis, ale pak "nasál ducha doby a neváhá na něm vydělávat."

97 komentářů :

 1. Dnes jsem se na novinkách dočetl, že se k nám hromadně stěhují Rusové. Nějak jsem tomu nerozumněl, protože jsou až na 4 místě. Noviky hned zařadili anketu jestli jsou nám Rusové simpatičtí. Na prvním místě v migraci do ČR jsou Ukrajinci. O tom jak jsou nám oni simpatičtí novinkám zakázala anketu USA ambasáda. Nebýt vtipů Kemela, už bych na seznam ani nepáchnul.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dokonce sem prej proudí. Co ti, co jsou před nima, ti se sem asi hrnou. Směšné.

   Smazat
  2. 22:04 Na seznam nepáchni,

   ale radši omrkni Pravidla českého pravopisu, sImpaťáku ! To ti prospěje více.

   Smazat
  3. další ynteligent co upřednostňuje formu před obsahem

   Smazat
 2. Honzejk je obyčejný hajzl,schopný za peníze od Bakaly vyblít cokoliv.On je to hlupák,který není schopen se uživit poctivou prací.Prostě se na něj patří vysrat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honzejk - normalizační bolševik v posledním stádiu!

   Smazat
  2. Sorošem naprogramovaný tělocvikář:)))

   Smazat
  3. 8:51 U některých tělocvikářů může dosahovat IQ i záporných hodnot!

   Smazat
 3. Tak to je sorosovský placený hajzl blbě kecá a my Český občané musíme bránit náš stát a národ proti eu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ten Honzejk neumí ani pochopit, že my raději 100 slovanských Rusů, než jediného muslima, nebo černocha. Britové si černochy vozili do kolonií, aby jim pomáhali s prací. Když to nešlo bez důtek, Britové tehdy ještě byli Anglosasy, nebyl s tím problém - bičovali přece i vlastní britské bílé vojáky a námořníky. Platilo to i o věšení zločinců. Nebyl s tím problém - a proto to vše fungovalo. Dokud z toho jistý prastarý národ umně nevytvořil "problém"... Od té doby fungují jenom lichva, vydírání, vojenská genocida i okupace, atd.

   Smazat
 4. Provolavam verejne SLAVU DR. DAVIDOVI, ktery se pridal na spravnou stranu barikady, ktera zamezuje invazi nechtenych barbaru a usiluje o suverenitu ceske zeme a o zachranu evropske civilizace !
  H.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Too little too late

   Smazat
  2. Vypusti Trump bazinu tedy Sessions a jine? To je dulezite. A udela neco s cenzurou? Evropou se nema cenu zabyvat, ta je na odpis.

   Smazat
 5. Co se týká "rozhovoru" na DVTV, tak to bylo ze strany moderátorky hodně zaujaté. V podstatě se divím, že pan David v naprostém klidu a nadhledu rozhovor dokončil. Každý druhý by ze studia odešel.

  OdpovědětSmazat
 6. A opět se rýsuje debata o trhu ("konkurenceschopnost") a státu ("národní zájmy"). Nemá to ta levice dneska lehké, když musí mluvit jazykem pravice a dokazovat, že hospodářská prosperita je zároveň cestou k harmonické společnosti.
  Přitom právě koncentrace na konzum je tím, co společnost atomizuje.
  Blíže k tomu ve svých knihách Jan Keller, Robert Kurz a další.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Už se tak děje, sám jsem pro silnou ingerenci státu. V mém případě národního. Politickou a tím i hospodářskou strukturu bych nehrotil, naopak dal příležitost všem. V ČRo+ poslouchám knihu Černého o Benešovi a jeho názoru na Panslavismus ap., zajímavé, končím.

   Smazat
  2. Otázka stojí, Kopecký, ČÍ prosperita.
   Při tempu, kterým nás drhnou z kůže se nikdy k žádné (naší) konkurenceschopnosti nedohrabem.
   Naopak, budeme stále nevzdělanější a tudíž vydáni na pospas prablbům jako Honzejk.
   Untermenschen.

   Smazat
 7. Pane doktore Davide, měl jsem o vás strach, že se znemožníte a neuhájíte se jako slušný člověk. Dostali z vás odsudek normalizace. Prosím, popište nám, co se za normalizace nemohlo a co se nyní může a pak obráceně, co se za normalizace mohlo a nyní nemůže. Trochu vám napovím. Podle mne se za normalizace nemohlo masově lhát, podvádět a krást a naopak nyní je to všechno povoleno. Co vy na to?

  OdpovědětSmazat
 8. Není co komentovat Honzejk je blb A dr Ivan David má pravdu. Co jiného k tomu dodat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejdřív hopsal přes bednu a pak Honzejk objevil, že je bedna přes Soroše:)

   Smazat
 9. Pokud Novou republiku kritizuji takovi, jako onen zmineny Honzejk, je to v ocich slusnych lidi pro NR vyznamenani. Takze klid, pracujte dal a smejte se jim.

  OdpovědětSmazat
 10. Líbí se mi formulace: "nejbohatší k žádnému národu nepatří". Že neznají otce(natož bratra) chápu ale matku? Že by již byli ze zkumavky, dárce vajíčka a spermie neznaje? Zatím je ještě nutná děloha jiné ženy ale věda kráčí mílovými kroky i gayové mají šanci. Tak vzhůru do 21.století nebo radši do středověku? Sám nevím.

  OdpovědětSmazat
 11. Pouze pro zajimavost ! Konfrontace se blizi ! Nenavist mezi lidmi roste.

  Dnes v New Yorku v podzemni draze, skareda tlusta cernoska strcila pod prijizdejici vlak pasazerku, kterou neznala z ciste zlomyslnosti.

  Protoze nebyla ukazana rasova prislusnost mrtve pasazerky , tak je nam jasne , ze to byla beloska.

  Samozrejme, ze cernoska dostane nejakou polehcujici
  okolnost !

  Az budete mit v Cesku AFRIKU, tak pamatujte ! Vetsina jsou predatori a ZABIJI, kdyz maji moznost !
  Tuto informaci predklada honolulu, ktery prozil v Africe cele mladi. A HONZEJK JE HLOUPEJSI nez dreveny houpaci kun !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. My volíme Babiše, tohle nám nehrozí:))

   Smazat
  2. 23:30

   Jediná adekvátní odpověď bude, když příště někoho hodí pod vlak krásná štíhlá běloška. Pokud možno z čisté dobromyslnosti. Jen tak bude rovnováha ve vesmíru zachována.

   PS:
   Je skvělé, že Honolulu vždycky najde něco trefného k tématu. Dokazuje tím, že je o poznání chytřejší než tři houpací koně dohromady.

   Smazat
  3. Ta dobromyslnost je klíčová.
   Otrokem se stává ten, kdo se jím nechává udělat.
   180 tisíc hodných českých synků položilo životy za císaře pána (žánklóda) a jeho merklovskou rodinu.

   Pár desítek tisíc dezertérů, kteří se na to nemohli dál dívat založilo Českou družinu a Legie.
   Ty a ne poslušnost kadetům Bieglerům nám získaly mezinárodní prestiž.

   Smazat
 12. Cesko je na odpis. Skoda ho.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Neboj, příští volby vyhraje Zaorálek s Kalouskem.

   Smazat
  2. No jak rikam.

   Mnohem vic me zajima jestli Trump vyrazi futro s tim lopuchem Sessions

   Smazat
 13. Tvrdit, že nic nehrozí, protože tu migranti nejsou, je stejná debilita jako tvrdit, že zakládat oheň v obilí taky nikoho neohrožuje, protože ještě nehoří. Ale vtipné je, jak jsou tihle mainstreamoví presstituti, hlavně od Bakalosraček, nemyslící vemena, která nejsou schopna sesmolit pár banálních odstanců, aniž by si vzájemně neodporovala. Stačí srovnat, co píší o nulovém ohrožení ČR migranty a co píší o ohrožení Ruskem a je to jasné. V prvním případě prý nic nehrozí, protože tu migranti nejsou a všechno je nafouknuté. V případě je prý Rusko strašným a velkým ohrožení, a přitom tu ruská armáda rovněž není a není dokonce ani v okolních státech, na rozdíl od těch migrantů. Retardace možná není u novináře nutnou podmínkou, ale velmi pomáhá k získání zaměstnání, není co dodat. :)

  Tidehunter

  OdpovědětSmazat
 14. Mohu doplnit tvrzení "Hezký příklad je výzva ke zpevňování mostů aby přes "naší" republiku mohla jezdit těžká vojenská technika - samozřejmě východním směrem." a přes Moravskou bránu do Polska. Toto údolí je prakticky jediný průchod z jihu Evropy na sever.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 0:14

   Inu, pokud budou jezdit jen jedním směrem a žádný z nich se nevrátí, mohlo by to být i dobré znamení.

   Smazat
  2. Ti ze západu Evropy pojedou až za Poláky a Čechy. Příklady známe například z Afghanistánu. Nejprve jde "domorodec", pak češi a nakonec řídící velitel z NATO. Voj uzavírá zase místní "domorodec", aby nemohli být napadeni zezadu. V případě útoku na Rusko tomu nebude jinak. Vpředu pojede Ukrajinská jednotka, za nimi Polská, pak českých pár vojáků povolaných z Kosova, pak Němci a z nějakého bunkru bude vše sledovat Belgičan, pár generálů z Evropy a ty bude řídit nějaký Američan. PK2

   Smazat
  3. 7:56
   Tohle schéma fungovalo už za Rakouska. Napřed Češi, Potom Uhři a nakonec Rakušáci vztyčili vlajku vítězství (pokud náhodou vyhráli).

   Smazat
  4. 13:34 Neřekl jste to celé. Napřed šli Češi, kteří přešli i s plukovní kapelou na druhou stranu, pak se vrátili a vykopali Rakušáky i s jejich kolaboranty ze země.

   Smazat
 15. Z. Bakala zprivatizoval veřejnoprávní média prostřednictvím svých novinářů (z jeho novin, časopisů a internetových webů), kteří jsou hlavními hosty, komentátory, politickými analytiky ve všech veřejnoprávních médiích. Z. Bakala veřejně obviněný z tunelování OKD za zdefraudované peníze vydržuje a korumpuje své novináře, kteří pak určují výběr, hlavní obsah a výklad informací v ČT a ČRo. Z morálního ani právního pohledu by neměl ovládat veřejnoprávní média v době, kdy probíhá jeho vyšetřování na několika úrovních, kdy i soud připustil, že ve vztahu k bytům zaměstnanců OKD a v tunelování této firmy se zachoval jako Gauner.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Poidřízenost ČT Bakalovi je patrná nejen z toho, že před lety vystřihla Zemanovi z projevu zmínku o tom gaunerovi, ale i doposud reagují moerátoři velmi nevlídně a podrážděně na parlamentní vyšetřování togo gaunera.

   Smazat
  2. 8:10 Nedávno mě překvapil jeden americký protitrumpovský novinář, vystupující v Událostech-komentářích. Chtěl se zavděčit, tak se podřekl a poděkoval BAKALOVĚ NADACI, že mu umožnila přijet a vystoupit v ČT. Pro ovládání ČT Bakalou je to jasný důkaz.

   Smazat
 16. Vnímám v současné ČR dva druhy novinářů :

  a/ novinář, popisující realitu - pravdu.
  Jde o typ, který se vyskytuje pouze v alternativních médiích, nenajdete jej v tzv. veřejnoprávních. Obecně je považován za neškodného, neboť neovlivňuje natolik veřejné mínění, aby byl zlikvidován, třeba i fyzicky.

  b/ novinář, který je placen svými chlebodárci,kteří ovládají současnou mediální scénu ČR, tj. především ČT a spřátelená média.
  To jsou novináři, které nazývám novinářskými kurvičkami.Tito výrazně převažují nad těmi slušnými, dostává se jim totiž výrazná a především finanční podpora.
  Přirovnal bych je také k těm, o kterých mi vyprávěl můj tehdejší šéf, který prožil Protektorát. Horlivě sloužili německým okupantům, a kdo to stihl, tak se po válce rychle překabátil.

  Ostatně, nic co bychom neznali i v současnosti,
  pane Novák.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. … nebo utekl na západ, kde ve službě pokračoval. Například Peroutka.

   Smazat
 17. Davide, ty proruskej prolhanej ŠMEJDE a kolaborante ty už nic nepiš.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Prosím 9:52, prozraďte nám, s kým doktor David kolaboruje? Myslíte Putina?

   Smazat
  2. 9:52
   KOMU NADÁVÁŠ TY INCESTNÍ HAVLOFETKO????!!!!!!
   SÁM SEŠ ODKÁZÁNEJ NA FUFNÍKY Z uASS VELVYSRANECTVÍ A TADY BUDEŠ MORALIZOVAT ZMETKU S NEVYMÁCHANOU DRŽKOU????!!!!!

   Smazat
  3. 9:52 Ha ha to se povedlo západní kolaborant tady někomu nadává fuj xindle odporný.

   Smazat
  4. 11:51 Ano já patřím k ZÁPADNÍ kultuře a k EU a NATU. Nevím jak vypadá kolaborace k západu , když jsme její součástí. Trochu si ujasni pojmy blbečku , než něco napíšeš,ať nejseš za VOLA.Ty si mužeš odejít do toho ruského chudobinse a hlupákova, nic tě tady nedrží.

   Smazat
  5. 11:51
   15:04

   Otázky oběma anonymním bojovníkům na frontě "střetu civilizací":

   15:04 - K vyjádření postoje by první dvě věty byly docela stačily. Ty následující dvě je ale bohužel popírají. - Anebo patří povýšenost podle Vašeho mínění skutečně k západní kultuře a NATO? A patří k nim také snaha vyrovnat se kdejakému povykujícímu primitivovi (11:51), dokázat, že jsem (15:04) stejný primitiv?

   Kokotko

   Smazat
  6. 15:20 Nevim, proč ti dva jsou primitivové? Pouze vyjádřili svuj vlastní názor, jako každý druhý.Proč nekritizujete názory protizápadní. Ty jsou většinou podstatně hloupější.Co se týče pana Davida ,tak musím souhlasit s 9:52.David veřejně prohlásil ,že uznává okupaci Krymu i v dalších bodech souhlasí s Ruským okupantem, tak že proruskej kolaborant

   Smazat
  7. 16:14

   Troufám si tvrdit, že na primitivismus a vulgárnost nemá nikdo monopol - bez ohledu na to, zda je "prozápadní" nebo "protizápadní".
   Totéž platí pro hloupost.

   Kokotko

   Smazat
  8. 15:04 Kolaborovat můžete jen s tou strukturou, jejíž jste "součástí". Stejně, jako vám podobní kolaborovali s Říší, když jsme byli její "součástí". Připomínám, že jme také byli součástí RVHP a Varšavské Smlouvy a vy sám označujete příznivce tehdejší struktury za kolaboranty. Proto jste kolaborantem v pravém smyslu toho slova vy, a ne ten, kdo naší podřízenost EU a NATO odmítá. Jestli zmatek v pojmech je podle vás příznakem blba, tak jste se ohodnotil správně.

   Smazat
  9. 15:04 Hale zaprodaný kolaborante já jsem Čech z střední Evropy a ty si ten samý Slovanský untermensch jako já nebo Rusové. NIKDY NEBUDEŠ ANGLOSAS. To je tvoje součást ale moje ne.

   Smazat
  10. 16:14 Pana Davida nechte na pokoji na Krymu bylo referendum a tím to občané rozhodli to jsou fakta.A nejvíc řvou hajzlíci co si na „demokracii" hrají.

   Smazat
  11. Kokotko To jsi a velký.

   Smazat
  12. 23:32

   Děkuji za poklonu, jste nesmírně vtipný - ale já velký nejsem.
   Kokotko

   Smazat
 18. Jiří Jírovec13. srpna 2018 10:04

  Český národ neohrožuje EU a dokonce ani nějaká tisícovka migrantů, kdyby do naší kotliny přišli.

  Nápad profesora Gerlocha není míněn jako řešení. Je to pouze odraz trapné úrovně našich "elit". Kdyby to myslel s národem vážně, musel by se zabývat překrucováním české historie. Je to propaganda ÚSTR, která vymazává jakoukoli hrdost nad tím, co jsme jako národ (byť v oblasti zájmů SSSR) dosáhli.

  Není to EU, kdo nás ohrožuje, ale pitomci mezi politiky, kteří podlézají Němcům. Byl to největší Čecháček Havel, který ve své odtrženosti od života nechápal, že nemůže mít každý byt na nábřeží a nebo vilu ve Střešovicích a že pohled na sídliště mohl vzbuzovat hrdost nad tím, že se něco udělalo pro lidi. Pohled na cizí skladiště podél dálnic je jen chabou náhradou.

  Může být Čech hrdý na to, že je odměňována spolupráce s cizími výzvědnými službami, které se snažily změnit nás k jejich obrazu, respektive k podrobení se jejich pravidlům.

  Může být český národ hrdý na to, že zmizela podstatná část průmyslu, že stát má obrovský dluh a investoři vyvádějí svoje zisky.

  V Česku je 10% populace ohroženo chudobou. Zbývajícím občanům to je možná jedno, ale k nadšení to není.

  Těžko říct, co lze udělat s národem, který dokonale rozbil dílo TGM (budeme pokrytecky slavit zašlou slávu Slávů) a odřezává se zuby nehty od vlastní minulosti.

  Po návratu do Česka, jsem nenarazil na sebemenší projev hrdosti nad tím, jaký jsme národ a kam jsme to po roce 1989 dotáhli. Vidím úpadek vztahů mezi lidmi. Vidím šílenou žvanírnu (to je termín, který použil znechucený poslanec Rudolf Hrušínský St.) ve Sněmovně, kde jde politikům o vlastní koryta a (v současné době) o likvidaci Babišových 30% preferencí.

  Udělat něco užitečného pro lidi, tedy pro národ? Ani náhodou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jiří Jírovec 13.srpna 2018 10:04

   Děkuji za jasná slova.

   Smazat
  2. Pan Jírovec má stoprocentní pravdu. Dvacet let jsem pracoval pro socialismus. Ne politicky, ale odborně. Můj hlas a názor (ve věcech technických v oboru, který jsem musel ovládat) měl tehdy význam. Po převratu se už mne nikdo na nic neptal a stěžovat jsem si nemohl. Octli jsme se ve sračkách a je kolem nás bordel. Jenom díky pozůstatkům z doby, kdy jsme budovali socialismus. Babiš má pravdu, že všichni kradou. Za zloděje považuji i toho, kdo převezme koryto a ničemu nerozumí. To se děje masově. Přál bych si, aby se všichni, kdo se přičinili k rozvratu státu a po převratu nový režim hlasitě podporovali, začali hromadně omlouvat a prosit o odpuštění. Měli by začít charakterní disidenti, kteří cítí kořist a pletou se k levici s vidinou, že se jejich vina zase přehlédne.

   Smazat
  3. Jiří Jírovec Na co mám být hrdý že jsme sluhové západu že se účastníme loupežných válek usa že máme třetinové mzdy. A u tisíce migrantů by nezůstalo a to by byl Českého národa konec. Po roce 1989 jsme to dotáhli víte kam.

   Smazat
 19. nebo to jak psal ten druhej idiot (a nejsou tam jen dva) ze stejné stáje, nějakej čermák (hn 3/8, to si přečtěte, ale se sáčkem na zvracení), má tento v sobě asi taky rotvajlera nebo co...no já myslím, že mají v hlavě spíš nějakýho divnýho brouka, který z lidí dělá mentální invalidy

  OdpovědětSmazat
 20. Jak se nejlépe vládne věděl už Machiavelli - rozděl a panuj. Z historie známé a dodnes platné rozdělení (SSSR, Jugoslávie i Československa). I způsob vládnutí formou kolonizace, který dokonale převedla Viktorka, je dodnes vyžíván (i v Evropě). Patří sem i likvidace tradičního státu a národa. I Stalin záměrně promixoval národnosti a snáze ovládal rozsáhlá teritoria. Dnes to je globalizace. Není náhodou, že do likvidace se posouvá i základ státu - rodina. Bezprizorný občan bez jakéhokoliv zázemí a historických vazeb je lépe ovladatelný. Horší je, že vladař je anonymní, bezadresné fluidum.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:07

   "...vladař je anonymní, bezadresné fluidum" a jeho jméno je kapitál (nikoli kapitalista!) ...

   Smazat
 21. Honzejk je poslušný pejsek, který štěká aby páníček byl spokojen. Co je do něj? Komu na jeho poštěkávání záleží?
  Takových ratlíků bylo vždy dost, ale proč se jimi zaobírat?

  OdpovědětSmazat
 22. Mám hodně kamarádu,příbuzných,známích co si dnešní dobu velmi chválí a už nikdy (ti co pamatují), nechtějí před rok 89. 90% občanum je jedno nějaká globalizace,utečenci,rozvrácený stát,montovny a pod kecy.,protože ví ,že to jsou pouze prázdná slova stroskotancu a neuspěšných lidí co nemohou rozdejchat ,že nám skončil socialismus.Budou neustále dokola tady psát jak je vše po 89 špatné Kromě několika zoufalcu, už nikdo neposlouchá. Tady na NR se vyřádí a to je tak všechno.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:44

   Ztroskotanci? To už zu bylo:

   "...Náš lid jde svou cestou. Cestou společenského pokroku, cestou socialismu. Cestou pevného přátelství se Sovětským svazem a ostatními socialistickými zeměmi, jako pevný článek socialistického společenství. Spolupracujeme a budeme spolupracovat se všemi pokrokovými a mírumilovnými silami světa.
   Je to dobrá, poctivá cesta, která nás spolehlivě dovede ke komunistickým cílům. Každý, kdo poctivě pracuje a snaží se přispívat ke společnému blahu, nachází na ní svou životní jistotu.
   Žádný lživý pamflet nemůže popřít dějinnou pravdu."
   http://www.sds.cz/docs/prectete/tisk/ztr_sam.htm

   Smazat
  2. A o který lživý pamflet se jednalo?

   https://cs.wikisource.org/wiki/Prohl%C3%A1%C5%A1en%C3%AD_Charty_77

   Tož si oba texty pozorně přečtěte.

   Smazat
  3. 16:50 Nerozumím co jste chtěl tímto říst První článek je rudej blábol. Pouze souhlasím s CHARTOU 77

   Smazat
  4. 17:07
   CHRTA BYLA JEN NOTIČKAMA Z DÍLNY CIA....DOST NEPOVEDENÁ!!!!!!

   Smazat
  5. 17:07

   Nechtěl jsem a nechci říct nic víc než co vidíte:
   1) že o ztroskotancích dnes mluví zase jiní. O jiných, ale stejným tónem (a navíc anonymně).
   2) že doporučuji každému, aby si to - pokud to náhodou ještě nezná - přečetl.

   I já souhlasím s Prohlášením Charty 77.

   Smazat
  6. 17:11

   V tom se mýlíte. Ale u Státní bezpečnosti byste za svůj názor sklidil pochvalu.

   Smazat
  7. Charta 77 byla jen líbivá slova , manuál pro zlé lidi!

   Smazat
  8. PS. vím o čem mluvím, byl jsem také raným členem OF.

   Smazat
  9. A tam jste si to vysvětlili?

   Smazat
  10. 19:44- pokud je to na mne, tak ano. Po poznání zákulisí a nabídce úplatku jsem je opustil. Možná to byla chyba, lehké přepuštění moci ale žaludek v těle není párový!

   Smazat
 23. 16:44
  A KOLIK DOSTÁVÁŠ ZA TY HAVLOSRAČKY Z UASS VELVYSRANECTVÍ TY HAVLOTROSKO????!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nic. Ten je tak blbej, že by si nevydělal ani na slanou vodu. Tak prská sám za sebe a bez nároku na odměnu.

   Smazat
 24. 17:17
  TAK PROTO JE ČÍM DÁL TÍM FURT STEJNÝ....STEJNĚ BLBÝ JAKO AUTOR!!!!!☺

  OdpovědětSmazat
 25. Blb Honzejk bude navždy blbem a nepomůže mu ani pořádný kopanec do jeho duté makovice.

  OdpovědětSmazat
 26. 16:48 - MUGABE ty svinaku, prestan zde nadavat lidem a precti si clanek o ztroskotancich, ktery jsi prizvukoval v 77 roce.
  Potom jsi lezl Havlovi do zadnice, kvuli trafice, kterou ti nedal, tak na neho dnes nadavas a ted uz mas pripravenou burku co nosi islamiste - ty CHAMELEONE / KOROUHVICKO !
  Cesi na tebe vse reknou , protoze te znaji !
  (A nezapomen se objednat na obrizku, abys tu trafiku konecne dostal - zitra.)

  OdpovědětSmazat
 27. 17:43
  ZAVŘI PROLHANOU TLAMU TY SYFILITIKU V POSLEDNÍM STADIU!!!!!!!
  VŠICHNI TĚ TADY POSÍLAJÍ DO PRDELE,ALE TOBĚ TY NEDODĚLKU PŘÍRODY TO NEDOCHÁZÍ.....NO JO,TY VLASTNĚ NEMÁŠ MOZEK A ÍÁ JE ČÍM DÁL VIC V MÍNUSOVÝCH HODNOTÁCH!!!!!!!!!☺

  OdpovědětSmazat
 28. "SOUDRUZI" moje hodnota jako prispevkare je v tom, ze vas zahrnuji informacemi, ktere vam vase Ct.24 NEREKNE a ktere jsou dulezite pro vasi orientaci. (Proto jsem stale mazan !)

  V 70-tych letech jsem byl ve skole v Pretorii ! Oni nas tam ucili ETNICKE a POLITICKE zvlastnosti a promitali i film z Prahy s pochodujicimi Komunisty !

  Instuktori nam tvrdili, ze stranicky prukaz Komunisty, zarucuje nejen ubitek inteligence , ale i zjevu !
  Potom nam pousteli film s pochodujicimi NEANDRTALCI z Prahy.
  Nizke celo a hruby vyraz v ksichte, atd.
  A NENADAVEJTE ME ! Ja jsem to nezavinil !

  Takze vy, co jste byli ve strane jste byli potrestani prozretelnosti Bozi a NESNASITE pohled na ty obcany, kteri se k vam nepridali. Mate oproti nim komplex menecennosti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:14 No nazdar. Ty jsi musel lhát o ČSSR nejen z existečních důvodů, ale ještě ti v Pretórii vypláchli zbytek mozku. To se pak tvým blábolům nedivím. Neboj, nebudeme ti nadávat, svou blbost jsi opravdu nezavinil. Ta je vrozená a pretórijští instruktoři jí v tobě jen dali vykvést. A od té doby co u vás i blbost kvete, tak jsi určitě krásný. Samý květ.

   Smazat
 29. 17:52 MUGABE ! Ty uvriskana poloopice - s velkou radosti na tebe vyslepicim, vse co Cesi v Cesku o tobe napisi a nekdo to na N.R. prehledne.

  OdpovědětSmazat
 30. To ze jsem nejctenejsi (a pronasledovany) prispevkar v Cesku mi pripada samozrejme, protoze NEJEN ze ruzumim dejinam, ale znam i BUDOUCNOST, kterou vam v pristim prispevku vyjevim !

  OdpovědětSmazat
 31. TY SEŠ STEJNEJ KOKOT JAKO HAVEL,S TIM ROZDÍLEM,ŽE SI V ŽIVOTĚ NEMĚL BABU A NIKDY NEBUDEŠ MIT BUSTU VE FUCKINGTOWNU TY INCESTNÍ RETARDOVANÁ DUŠEVNÍ GERONTOTROSKO ZMRZAČENÂ SYFILIDOU!!!!!!☺☺☺☺☺☺

  OdpovědětSmazat
 32. Panove, jak uz jsem napsal nekolikrat, Amerika je rozdelena na dva protichudne politicke tabory , ktere se tak silne nesnasi, ze nektere nase autority maji strach z obcanske valky.

  Nejen vsak v Americe, ale i v zap. Evrope je na vzestupu silne NACIONALISTICKE citeni, ktere je demonstrovano pochody podobnymi jako za Weimarske republiky v Nemecku.

  Je to prirozena reakce na zruseni evropskych statu, ktere pozaduji globaliste ve sve agende a ktere si nikdo nepreje !

  Nedejte si ujit pohled, ci video na nektere z techto
  pochodu ! (Najdu nejaky a predlozim k posouzeni !)

  OdpovědětSmazat
 33. Bože můj,to je novinka,kdo by to byl řekl,že v Emerice se to sere,ale odnáší to Evropa.

  OdpovědětSmazat
 34. MUGABE 18:36,
  Cesi napsali , ze jsi RUDOPRD a ti co byli v obcanskem forum (nevim co t.zn.), rikali, ze jsi HAD !
  Takze kdyz ja rikam, ze jsi uvriskana opice z Limpopa , tak je to vlastne LICHOTKA.
  A ted me NEoptravuj, ja hledema nejake video s vlasteneckymi pochody v nejakem meste, kterych je denne vice.

  OdpovědětSmazat
 35. 18:42, nesere se nic ! Uzdravuje se !

  A prestan zde zpivat "Boze muj, (pri me stuj)" tady neni kostel. Zde je cirkus s opici Mugabem. ARENA !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19;05
   Když Pán Bůh neexistuje,tak takovým hovadem jako seš ty nás zřejmě trestá někdo jinej.

   Smazat
 36. 19;00
  TIM RUDOPRDEM MNĚ POČASTOVAL STEJNEJ KOKOT JAKO SEŠ TY,OVARE SYFILIDOU PROLEZLEJ.....A JE TADY V OBLÍBENOSTI SKORO NASTEJNO JAKO TY,GERONTOTROSKO TUPÁ!!!!!!!!!☺☺☺☺☺☺☺☺
  TAKŽE BUĎ V KLIDU,MÁM VÁS OBA U ZÁDELE RETARDI!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 37. Zde je demonstrace (video) vlastencu...(YouTube)

  Fightin' Texas Aggie Band March to Kyle Field .

  Vsimnete si jejich pochodove znelky, (stara valecna pisen.)
  "Fighting soldiers from the sky,
  fearless men who jump and die,
  men who mean just what thay say,
  the brave men of green beret."

  To je jako ve 30-tych letech vsude. Vlastenectvi roste.
  To zavinili Globaliste.

  A ted tu znelku prehodime do cestiny.

  "bojujici vojaci z oblaku,
  muzi kteri vyskoci bez strachu
  a zemrou , (tim jsou mineni parasutiste),
  muzi kteri udelaji to co reknou, (drzeni slova)
  Odvazni muzi v zelennych baretech."

  A podobne pochody jsou i v Evrope a jinych americkych mestech. Globaliste a jejich vetve maji take svoje pochody a policajti nevi, jak zabranit jejich srazkam.

  OdpovědětSmazat
 38. 19:07 MUGABE TY POLOOPICE s povahou chameleona ! Me nemusis nic vysvetlovat, radej si zprav svoji hadi reputaci v Cesku !

  OdpovědětSmazat
 39. A psychouš David maže a maže. Jako vždy.
  POkud se tady objeví sprosté, bezdůvodné výpady, tak je to v pořádku, že ?
  Ale pokud se tady objeví pravdivá kritika např. nekonečného anarchistického zmrda, který pro vlast nehnul prstem ( pardon, nemůžu už jinak) Jírovce, tak je to okamžitě smazáno !!!
  Takže, přátelé, Nová republika není alternativní svobodné a seriozní medium !!!
  Přispívat sem, je ztráta času !!!
  Asi to tady dlouho nebude, takže : Lidé bděte, měl jsem vás rád.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:42
   ZKUS TO V BLESKU NA IDĚSU NEBO NA BLICÍCH LISTECH,TAM JE TO SAMEJ DEMOKRAT!!!!!☺

   Smazat
  2. 19:42 Bdíme, ale rádi vás nemáme. Jako nemáme rádi žádného pitomého hulváta.

   Smazat
 40. 19:28
  JÁ SE STYDĚT NEMUSÍM,ALE TY TVOJE VYLHANYÝ SRAČKY JSOU TADY KAŽDÝMU PRO SMÍCH....NO JO,INCEST JE SVINSTVO TY ANTICKÁ KNIHOVNO!!!!!!☺

  OdpovědětSmazat
 41. Ovdje dolazi privlačan zajam koji će zauvijek promijeniti život, ja sam gospođa Linda Moore ovlašteni zajmodavac, ponudim zajam pojedincima i javnom sektoru koji trebaju financijsku pomoć uz nisku kamatnu stopu od 2%. Loš kredit, prihvatljiv, Uvjeti i odredbe vrlo su jednostavni i pažljivi. Ja gospođa Linda Moore je iz pomoći manje financijske privilegije postići svoje snove da ste bili u potrazi za legitiman zajam zajmodavac online ovdje kraj vašeg financijskog problema moj zadatak je pomoći manje financijske privilegije vratiti na stazu moje tvrtke imaju puno pomoći tvrtki i pojedinaca u poslovanju i plaćanje njihovih dugovanja za dugove trebate bilo koju vrstu kredita Imamo mrežu investitora koji su spremni osigurati sredstva bez obzira na pojedince i organizacije za pokretanje poslovnih i poslovnih hipotekarnih kredita, home zajmovi poslovni krediti i loše kreditne kredite komercijalni krediti, start-up-radni kapital krediti, građevinski krediti, auto krediti, hotelski krediti i studentski krediti, osobni zajmovi, debt consolidation krediti, što čekate zašto vam se ne pokušajte gospođu Linda Moore Loan home i biti bez dugova bilo koji zainteresirani klijent bi me trebao kontaktirati (lindamooreloans@gmail.com)

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.