Reklama

úterý 28. srpna 2018

Hrozí zničení národa. Spisovatel Kuras přišel s vážnou výzvou a svědectvím

28.8.2018 ParlementníListy
Konzervativní spisovatel Benjamin Kuras, který kandiduje do Senátu Parlamentu ČR v obvodu Praha 4 jako nezávislý kandidát s podporou Realistů, se pro server Neviditelný pes.cz rozepsal o pomalé sebevraždě západní civilizace. Spisovatel připomněl slova ruského spisovatele Solženicyna: „Chcete-li národ zničit, odeberte mu historickou paměť.“ A takovou ztrátu historické paměti podle Kurase můžeme dnes sledovat na každém kroku v každé západní zemi. „Válka iluzí proti realitě by se dala nazvat tato současná západní psychická porucha,“ říká Kuras.

Tato historická paměť není podle Kurase ztrátou pasivní a náhodnou, z pouhé neznalosti a lenosti, nýbrž ztráta záměrná, řízená, pilná, pracovitá a agresivní. Připomněl slova Emanuela Macrona, který vyhrál volby mimo jiné předvolebním oznámením, že neexistuje žádná francouzská kultura, nýbrž jen různé kultury ve Francii.

„Tato slova vzal z nejnovějších masivních francouzských dějin ‚Histoire mondiale de la France‘. Tedy francouzské dějiny jaksi ‚světové‘. Sepsané několika tucty univerzitních profesorů. Ta jejich ‚světovost‘ spočívá v tom, co si od světa vzala. V nepřetržitém mísení kultur a migrací,“ dodal Kuras.

V tomto vydání dějin, zdá se prý, například bitva u Tours v roce 732 byla jen jakási bezvýznamná skrumáž, ne zásadní událost zachraňující Evropu před islámskou okupací, jak dosud dějiny Francie tvrdívaly. „Kulturu nastartoval latinský překlad Koránu z roku 1143. Vše, co je na Francii dobré, přišlo s imigrací,“ dodal Kuras s tím, že jejím vlastním příspěvkem světu je jen dobyvatelství, křižáctví, imperialismus. „A proč vlastně toto dílo vychází? Podle autorů jako vzpoura proti ideologické ofenzivě reakčního oslavování národní identity,“ dodal Kuras.

Kuras upozornil, že podobně se začínají napadat národní svátky Den díkůvzdání a 4. červenec jako nemravné oslavy kolonialismu a genocidy. „Jsme svědky všestranného útoku na naši kulturu ze strany našich vlastních elit,“ komentoval to list New Jersey News.

„Němečtí historici jako Ernst Nolte se snaží léčit trauma národní ostudy druhé světové války odhalováním historických důkazů, že nacismus byl jen obranou Evropy před bolševismem a Hitler měl skutečné důvody věřit, že Židé vyhlásili Německu válku, aby bojovali po boku osamělé Británie,“ sdělil Kuras a dodal, že polovina Němců věří, že mezi německým nacismem a izraelským sionismem není žádný rozdíl, a že si tedy nemají jeden druhému co vyčítat. Druhá polovina je pod vedením své kancléřky odhodlaná studem za svou historii rozpustit svou národní existenci v nekonečném moři migračních toků.

Tím prý činí s neoblomnou vírou, že miliony negramotných a neintegrovatelných přistěhovalců ....
... .... ... .... ... .... celý text najdete zde

Původní text ZDE.

42 komentářů :

 1. Všechno má na svědomí kapitalizmus , tedy neustálá honba za stále větším ziskem !!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně. Kapitalizmus je přežilý systém a pokud nebude v dohledné době vystřídán tak nejen tzv. západní civilizace amerického typu, ale celé lidstvo bide mít problém se zachovat. Proč? Jen zisk, nesmyslné pseudofilozofické kecy, tzv. humanizmus, žádné mantinely morálky a chování. Ničení přírodního prostředí ústící v klimatické změny. To vše povede ke konci tzv lidské civilizace.

   Smazat
  2. 18:24 A čím lepším bys chtěl ten kapitalismus nahradit?

   Smazat
  3. Za vším tím blbým stojí všeobecný morální úpadek a nikoli kapitalismus! Lidi pak žerou psychiatrické sračky a nevnímají, co je špatně s nimi samotnými. https://www.casopis-sifra.cz/spacci-nechteji-zpivat-milostne-pisne-samickam-protoze-jsou-sjete-zbytky-antidepresiv-ktera-zustavaji-v-zivotnim-prostredi-v-britanii-zmizelo-za-posledni-pulstoleti-jiz-66-procent-techto-pevcu/

   Smazat
  4. 20:43 Odpovím já socialismem vládou pro lidi, vlast a národ.

   Smazat
  5. Drive byl popularni TV serial o zviratkach "Preziji rok 2000" , a to jsem netusil ,ze dalsi serial bude o nas s nazvem "Preziji rok 2020 ????". A jisty to neni...

   Smazat
  6. PŘIPOMÍNÁME OBČANŮM VOLIČŮM,ŽE JEJICH SPOLEČNOST

   propaguje místo nynějšího v ČR panujiciho kapitalismu BEZ přivlastků,který je odrůdou gangsterismu a přitáhl ho na hřbetě Klaus,že ho i papež zatratil a nazval to BEZ nejhorši tyrannii.

   Proto Národni program Společnosti voličů navrhuje ,aby občané podporovali zejména jeho prvni bod to jest

   SOCIÁLNĚ EKOLOGICKÝ TRŽNI HOSPODÁŘSKÝ SYSTÉM.

   Ten totiž dobře funguje v úspěšných zemich Evropy a mlči o něm Česko,kdy voliči prozatim nepodporuji ty strany a hnuti,které ho propaguji.
   Jen se ptejte naší politické třidy Šmejdů proč si Národni program odmitaji osvojit, náš tisk a tv se boji o něm psát a proto si mnozi mysli a to mylně,že nic jiného než socialismus,který cinkálisti vyhodili do povětři neexistuje.

   STANTE SE AKTIVISTY KTEŘI NP PODPORUJI A BUDOU POŽADOVAT PO NAŠICH POSLANCICH A ZÁSTUPCICH JEHO REALIZACI!

   HzNR což je část vznikajiciho Hnuti tři hvězd a ne,že ne!

   Smazat
 2. Každý režim chce mít své hrdiny,jenže tito hrdinové roku 1968,jsou spíš vlastizrádci.Jenže neuteče mnoho vody,budou to oslavovat jako dějinnou událost,budou si rozdávat vyznamenání,metály,ale pro normálního člověka je to k smíchu.

  OdpovědětSmazat
 3. Merkelová odsoudila protestní shromáždění Němců v Saské Kamenici, proti teroru kterým muslimové vraždí Němce, napadají a znásilňují ženy, kradou a vyhrožují. Merklová sdělila, že protesty proti migrantům jsou v civilizované zemí nemyslitelné. Vraždění občanů Německa, muslimy myslitelné je. To je v praxi ukázka degenerace národa, kdy vedoucí představitelé Německa kritizují občany Německa, že protestují proti teroru ze strany muslimů. Jinými slovy, podle Merkelové je správné, když muslimové vraždí a my se máme nechat vraždit a ještě za to poděkovat. Kam až sahá arogance nejvyšších představitelů Evropy. Kdo je zodpovědný za všechny ty mrtvé Evropany povražděné muslimy, které sem pozvala Merkelová? Programově jsou občani Evropských států zastrašování, vraždění, poučování, že si to musí nechat líbit, dovážení milionů muslimů do Evropy, kteří je v Evropě budou podřezávat a sdělovací prostředky řízené Evropskými vládami budou pořád říkat, že se nic neděje a vše je v nejlepším pořádku. U nás není situace jiná. Reportéři České televize neustále nabádají, že Česká republika má přijímat miliony uprchlíků, tedy muslimů. Do televize neustále zvou zástupce nevládních organizací, jako Rozumka, který nás z obrazovky přesvědčuje jak máme přijímat miliony muslimů. My všichni vidíme skutečnost, která je odlišná od té, kterou nám prezentuje Česká televize, která neustále lže, jak jsem přicházejí migranti, doktoří a inženýři, kteří tady budou pracovat. Všichni víme, že to je lež a muslimové u nás budou čerpat jenom dávky a okrádat ty kteří vybudovali tento stát. Je otázkou, že na naše nemocné a staré lidi stát nemá peníze, ale na muslimy, kteří nic neodpracovali a neodpracují najednou máme peněz dost.

  OdpovědětSmazat
 4. Soudruh Kurvas se dal ke komousum? Tak to je nadherne:-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Benjamin Kuras nikdy nebyl soudruh, blbečku. Když ti to nemyslí, neměl bys nic psát. Jsi jen holá ostuda, emigrantská slepice.

   Smazat
  2. 17.48 Co sem lezete, když nejste schopen pochopit obsah a ještě komolíte jméno autora.

   Smazat
  3. 9:04, to není jméno autora, to se 17:48 představil.

   Smazat
 5. 17:48
  TYS Z JEDNOHO VYPADNUL.....JMENOVAL SE UDAVAČ KOLABORANT A MILOVNÍK FAŠISTŮ HAVEL!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To těžko! Páč já jsem Vlastenec, rasista, aktivní člen KKK! Kdybych tě ty kremelská židobolševická filcko vopejzaná spatřil - na kilák - dva, tak tě složím svou winchestrovkou jak škodnou! Teda proč jak, viď? Však jednou to bude povolený i u nás. Pak vás vy hnusný obřezaný xindlové budem střílet na loveckej lístek!!!!!!!!

   Smazat
 6. Ako to tu už niekto napísal rozpusťme NSR a obnovme NDR Nemeckú Demokratickú Republiku, lebo už v Saskej Kamenici smerujú kroky k vyhláseniu aspoň Nezávislého Saska na Berlíne.
  A keď už Markelová che rozpusťiť NSR, nech sa páči. A Vráti Berlín do stavu z pred roka 1989, kde vznikne za Berlínským múrom Berlínske Gheto.

  Alebo môže obnonvíť rovno Prusko, a ďalšie štáty ako Hanoversko, Oldenbursko, Meklenbursko, Hesensko, Vestfalsko, Bavorsko, a Brunschvig , Bádensko, Braniborsko, a tiež uznať konečne nezávislosť Hornej a Dolnej Lužice, a tiež utvoriť Lužickým Srbom, vlastnú autonómiu, kedže je Lužica rozdelená medzi Sasko, a Brandenbursko.

  OdpovědětSmazat
 7. to jsou cinty.
  BOJÍTE SE NAPSAT PRAVDU?

  OdpovědětSmazat
 8. 18;01
  JAKOU PRAVDU.....????

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dejte slovo Zemanovi! No tak, řekni Honzo, jak to tenkrát bylo??!!

   Smazat
  2. 10:21
   JASNĚ,A TEĎ VTIPE VYLEZ!!!!!!☺

   Smazat
 9. Solženicin bol podliak - keď mal ísť do boja, o ktorom sa vedelo, že bude krutý, tak napísal otvorenou formou list svojej žene a zabásli ho - žíááádna ostrá basa, pekne čisto, a tak náš hrdina prežil, ostatní umreli za vlasť a za nás, on je svetový mysliteľ? - spýtajte sa Rusov - soLŽEnicin - ale nakoniec,boľševizmus priniesli do Ruska Bronstein a Uljanov - Džeržiskij a Dzugašvilli ....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nevím proč se snažíte psát odborně, ale moc toho nevíte. Doporučuji Vám knihu od Václava Junka "Velké zrady světa" a tam na stranách 136 - 144 je psáno o zrádci Uljanovovi. Je zde uvedeno, že si žil v luxusním exilu v Bernu, kde ho přemluvili Němci, aby provedl revoluci v Rusku a zlikvidoval cara i s carskou vládou. Tajně ho převezli přes Německo do Švédska, Finska a do Petrohradu, v době kdy bylo Rusko v potížích. Skončit s vládou cara bylo nutné, protože Němci i Angličané měli strach z jeho vojenských možností. Proto VŘSR byla provedena v závěru 1. světové války. Takže Lenin nebyl vítěz, ale zrádce Ruska. To že ho dodnes oslavují je proto, že odstranil cara, a přišla nová vláda. Pokud si vzpomenete na rok 1989 u nás je to obdobné, staré se zatracuje a nové se chválí. Domyslel někdo, že se může zase něco změnit a tak jako se dnes pátrá po komunistech a jejich vinách, tak se bude pátrat po těch uskupeních, OF, ODS, KDU, ANO,... a hledat, čím vším za tuto dobu škodili. Je to smutné, ale dějiny dokládají, že se to opakuje.

   Smazat
  2. 4:12, 18:44 Rusko na tom s vojenstvím kdovíjak nebylo, ale mělo vždy lidské zdroje, které čerpalo až na doraz, vynikající úporné vojáky s vysokou motivací. Díky tomu a navzdory slabé vládě odolávali. Rusko byl tvrdý oříšek, tak se jej pokusili, jak jste napsal, rozvrátit i zevnitř pomocí bolševiků.

   První ruské (sovětské) filmy, kde se k bolševikům staví bez aureoly, vznikly už roku 1988 (Monzund) a dnes se při slovu VŘSR Kremlu zježí srst.

   Solženicyn popisoval situaci v podstatě realisticky, jen bohužel neuvedl, že to byla jen jedna oblast života v Sovětském Svazu, jelikož tamní svět nebyl jen gulag a věrchuška navzájem se vraždící. On to byl takový posel temných zpráv, těch světlých si nějak nevšimnul. V r.1998 mu vyšla kniha "Rusko v troskách", opět v ohromných nákladech. Brzo na to Solženicyn zemřel. Celkem rád bych věděl, jak by popsal dnešní situaci, jestli by se zas hrabal v životech nějakých nešťastníků, anebo alespoň jednou zavítal mezi rodinky na černomořských plážích.

   Smazat
  3. Kriste pane, tady se ale sešli odborníci na ruské dějiny. Přečetl jsem už hodně pitomostí na téma Lenin, jeho úloha, převoz atd., ale něco tak totálně neinformovaného, jako tady, to teda ještě ne.

   Smazat
 10. Aby nikdo nemel mozol na mozku, tak zde je posledni prispevek.

  NOVE SVETOVE USPORADANI (New World Order) byl velmi blizko k totalnimu viteztvi, kdyby volby vyhrala v Americe Hillary.

  President Trump jim do techto snah a planu hodil vidle a neni horsiho strachu a hysterickeho pisteni nez reakce na moznost, ze by se Putin (Rusko) a Trump (Amerika) domluvila na protiopatreni proti NWO.

  Lide v Cesku to nevi, ale presidenti Trump a Putin maji mnoho spolecneho ve svem smysleni. Oni si proste rozumi, coz je duvod paniky v radach NWO...

  (Omlouvam se za preklepy a chyby v cestine.)
  Bye, bye.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Odpověď je možné najít v časopisu Epocha č.17/2018 na str. 25, kde je článek o nemocných a popis, kdo je to narcista. Vyhodnocení této nemoci popsal Sigmund Freud jako psychickou poruchu s tím, že to jsou psychopati. Mezi známe osobnosti z minulých let jsou zde vyjmenování Hitler a Stalin. Za pozornost stojí část v rámečku, ve kterém je uvedeno:
   "Podle mnoha odborníků je ukázkovým narcistou Donald Trump". Pokud ho označují odborníci, nevím kam to povede, protože znalosti o činech Hitlera i Stalina víme, co vše se v minulém století stalo. Snad, pokud je to pravda od odborníků, snad se něčeho podobného nedožijeme.

   Smazat
  2. Gerde, není třeba brát za bernou minci mínění podobných odborníků. Jak já chápu narcisismus, tak ano, Trump je narcis jako vyšitý. Nevím, jak došli k narcisismu u S&H. Stalinova a Hitlerova motivace byla jiná, Stalin nebyl nacista a xenofob a nevedl útočnou válku. A nebýt tíživé situace ve Wiemarské republice, nebylo by ani Hitlera.
   Narcisů je kolem nás plno a nikdo nepretenduje hned na post diktátora. Může být naopak bytostným demokratem. Myslím, že takový Zeman je taky narcis, a mnoha lidem se to líbí.
   Každý je svým způsobem narcis, herecká smečka zu grunt. Já narcis nejsem, jsem jen nejlepší ze všech :))

   Smazat
 11. Zase ty svine cenzori samazali informacni prispevky prelozene do cestiny, ktere napsali nejchytrejsich lide na zapade.
  Proc vy to nezavrete uplne - tu N.R. ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Protože by nás nemohl Benjamin Kuras informovat o tom, jak to ti nejchytřejší lidé na západě prohráli.

   Smazat
 12. Každá vláda, pokud není idiotská, hájí své zájmy. Až bude vládnout lid, bude také hájit své zájmy! Každý jednotlivec i každá skupina, pokud není debilní, hájí své zájmy.
  Jestli si někdo myslí, že bude hájit skupina zájmy celku je idiot!!!
  Štefan

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Štefane, jak by sis tu vládu lidu představoval v reálu? Petr

   Smazat
  2. Pro 20:48
   Každý občanský celek se skládá z podcelků. Tak jako se množina skládá z podmnožin. Existují občanské celky, které jsou schopny vládnout sami sobě a nejen to, ale i společně s okolními celky vládnout větším územním celkům. Ty občanské celky se jmenují obce a města. Ne stát, ale obce a města - jejich občané jsou jedinými možnými - společnými vládci teritorií, tím nejmenším počínaje. Jsou schopny svou součinností převzít moc státu - politicky se osvobodit a demokratizovat se. Podmínkou je, že se budou za tím účelem organizovat
   Štefan

   Smazat


 13. Německý prezident: "Německo je národ imigrantů! Něco jako rodný Němec neexistuje! "

  Německý prezident, Frank-Walter Steinmeier, prohlásil, že Německo není složené z rodných Němců, ale imigrantů. Informoval portál Breitbart .

  "Nejsou ani poloviční, ani celí ani biologičtí a ani noví Němci!" Prohlásil německý prezident v berlínském Bellevueskom paláci, kde byli pozváni lidé s tureckými kořeny, aby hovořili o jejich pohledu na imigraci, přizpůsobení a xenofobie v Evropě.

  Německý prezident se dokonce i omluvil za to, že vůči imigrantům byly podány stížnosti a nahlášené incidenty, o kterých imigranti tvrdili, že kvůli nim se necítí v Německu vítáni.

  "Neustále podezřívání imigrantů, přestože jsou to imigranti, kteří v Německu žijí už dlouho, je nejen ubližujícím vůči těmto jednotlivcům, ale i hanba pro naši zemi," řekl prezident, který zároveň kritizoval diskriminaci vůči lidem se zahraničním původem.

  "Rasismus a diskriminace narušuje lidskou důstojnost a poškozuje naši demokracii. Imigrace vznikla, protože jsme lidi opakovaně vybízely, aby sem přišli. Taková situace bude pokračovat iv budoucnu. "

  "Bez nich, bez jejich rodin, kteří se k nim připojí později, bez jejich dětí a vnuků by byla naše ekonomika a společnost nepředstavitelná."

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nech potom ten Nemecký prezident vytvorí nový spolkový štát Hornú a Dolnú Lužicu!!!!

   Nato Lužický Srbi majú právo, kedže Nemci sú v Lužici iba imigranti, tak sa napraví krivda na národe Lužických Srbov, alebo Luticou.

   Smazat
 14. 20:51 Co je nám do Němců...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Do Němců nám nic není, ale tady se ukazuje jakou mají kancléřku a prezidenta. S nimi to dotáhnou tak k občanské válce.

   Smazat
  2. 21:01 Tak ať se tam pobijou.

   Smazat
 15. Jelikož NR převzala text z druhé ruky (Parlamentní listy se opírají o původní Kurasův text z Neviditelného psa), zmizel mj. závěr velmi zajímavého odstavce:

  "Němečtí historici jako Ernst Nolte se snaží léčit trauma národní ostudy druhé světové války odhalováním historických důkazů, že nacismus byl jen obranou Evropy před bolševismem a Hitler měl skutečné důvody věřit, že Židé vyhlásili Německu válku, jak je prokazatelné z výzvy britského sionisty Chaima Weizmanna z roku 1939 všem Židům, aby bojovali po boku osamělé Británie. To tedy, soudí Nolte, zavdalo Hitlerovi důvod k „internaci židů jako válečných zajatců“. Natáčejí televizní seriály jako „Heimat“ o obyčejných hodných německých lidičkách, jež do války vtáhla malá banda brutálních padouchů zvaná nacisté."

  Nolteho chápání nacismu jako reakce na bolševismus
  něčím - totiž svévolným stanovením "počátku", aniž by se bralo v potaz, co všechno se událo dřív - nápadně připomíná sudeťácké propagandisty, pro které historie zla a příkoří začala na jaře 1945.

  V této souvislosti je docela zajímavé, že Rakušané, kteří se ve své většině dlouho vzpouzeli uznat, že by byli samostatným národem (Anschluss vítal v roce 1938 i sociální demokrat Karl Renner), se za Rakušany v dnešním smyslu začínají počítat od roku 1943, tedy po obratu u Stalingradu.

  Kuras -
  http://neviditelnypes.lidovky.cz/big-ben-pomala-sebevrazda-zapadni-civilizace-2-fan-/p_zahranici.aspx?c=A180820_212941_p_zahranici_wag
  - ovšem svou tezi o "současné západní psychické poruše" konstruuje trochu násilně. Tak to bohužel chodí, když se někdo příliš vžije do představy, že je hlasem volajícím na poušti.

  Hloupá závěrečná věta, kde říká, že
  "začíná být jisté, že tato choroba nemá řešení politické, nýbrž psychiatrické", autorovu spasitelskou snahu poněkud diskredituje; má to snad být návrh, aby otěže politiky převzali psychiatři? - Zábavná představa, jen co je pravda!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Predstavte si že Francúzskom okupovanom Poríni behajú Nemci z Komunistickýmy vlajkamy, a na Bránu Francúzskej posádky napíšu veľkým Smrť Francúzskym Imperialistom.
   Neviem asi bi vtedajšia Francúzska Správa na Poríni urobila represívne kroky. Aby im v okupovanom Poríni behali Komunisti, ako to bolo v Bavorskej Rad republike.

   Ak bi sa Bolševická revolúcia preliala do Nemecka, tak Nemecko je rovno okupované Výťaznými mocnosťami z prevej svetovej. A tie udalosti bi predbehli dobu o 20 rokou skôr, a tak sa to udialo až o 20 rokou neskôr k rozdeleniu Nemecka na okupačné zóny.

   Smazat
 16. Ještě máme čas, stačí odložit emoce, uklidnit se a zamyslete se. Pak přijdeme na to, že se zrovna nemusíme milovat, že si nemusíme navzájem vnucovat své představy, svůj životní styl, své náboženství či ateismus. Když to nejde pokusme se alespoň žít bez nenávisti. V minulém století nežil jen Hitler a Stalin, ale též Ghandí a M.L. King.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pouze Stalin zemřel přirozenou smrtí.

   Smazat
 17. Klíč k řešení migrace mají v rukách sami němci. V okamžiku když odstraní Merkelovou dojde k zásadní změně v pohledu na divokou migraci. Pro nás to bude znamenat, že naši tradiční politici okamžitě změní své názory a budou pritakavat novému německému guru,
  Své postoje změní představitelé celé bývalé evropy. Že si začínají Němci uvědomovat jaké jim hrozí nebezpečí vidime v poslední době zejména na území bývalé NDR. Podobně to vypadalo v 67-68 před sjednocením Nemecka.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.