Reklama

úterý 14. srpna 2018

Litoměřický seminář 2018

15. 8. 2018

23 komentářů :

 1. "To zas bude v alejích nablito". "Ten vyjetej olej jsem neměl pít".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak to je výborné, pražský seminář v Litoměřicích za přispění KV KSČM Ú/L a hejtmana O. Bubeníčka?!

   Navštivte místo tlachání a dřepění v KD HRAD - Litoměřice, ty to oblasti, Chanov, Janov, Předlice, Mojžíř a odborně diskutujte s místními, zoufalými, slušně žijícími občany v sousedství! Jak dál?

   V Česku je už 600 ghett: Nejhůře je na tom Ústecký kraj

   Mostecká čtvrť Chánov sídliště, dnes již situace vypadá jinak. Roste počet ghett i lidí, kteří v nich bydlí. Nejhorší situace je v Ústeckém kraji.

   Chanov si žije dál svým životem, i když magistrát do sídliště investuje miliony, většinou z evropských dotací.

   Chanov, Janov jim už nestačí, přesídlují se do nejbližšího okolí, vytěsňují, původní obyvatelstvo a radikálně snižují ceny jejich, již neprodejného obydlí!

   Třetina lidí, kteří v Česku žijí v ghettech, je v Ústeckém kraji. V tamních chudinských domech, ulicích a čtvrtích bydlí 36 až 38,5 tisíce lidí. V regionu je celkem 89 takzvaných vyloučených lokalit, což je 15 procent všech těchto míst v ČR!

   Materiál vychází z analýzy vyloučených lokalit, kterou si nechalo vypracovat ministerstvo práce. Ghett i jejich obyvatel v ČR podle analýzy postupně přibývá.

   Zatímco v roce 2006 byly takových míst tři stovky a žilo v nich na 80 tisíc lidí, nyní jich je přes šest stovek a mají až 115 tisíc obyvatel.

   Nejhorší je sever Čech ...

   „Ústecký kraj se vymyká zbytku republiky. Problém je zde nejvýraznější,“ uvádí zpráva. Zatímco podle ní sociální vyloučení v Česku přestává mít městský charakter, v Ústeckém kraji to tak úplně neplatí. Ghett sice nepřibylo tolik jako jinde, ale výrazně se zvýšil počet jejich obyvatel. V roce 2006 výzkumníci napočítali v kraji 63 vyloučených lokalit, loni o 26 víc. Ghetta jsou větší, bývají to celá městská sídliště!

   Mezi šesti městy s největšími problematickými místy jsou čtyři z Ústeckého kraje. Autoři jmenovali sídliště či čtvrti Chanov, Janov, Předlice a Mojžíř. Zatímco v Česku ve vyloučené lokalitě žije v průměru 188 lidí, v Ústeckém kraji je to průměrně 471 osob.

   Vládní agentura pro sociální začleňování spolupracuje nyní s osmi obcemi z kraje. Zpráva poukazuje také na to, že problematické bývá sousedství ghett s ostatní zástavbou ...

   "Hezký výlet", pozdravujte komunisty milionáře, hlavně p. Kopeckou, to je oxymóron, co?! Komunista milionář ...

   Ramón

   Smazat
  2. 23:12 "Ramón"

   Hodnotnější příspěvek ke stému výročí vzniku ČSR jsem ještě nečetl.

   Smazat
  3. Pane Ramon co se Vám stalo. Nikdy jsem nebyl u komoušů ani jsem necinkal a můj otec byl za blbé kecy proti nim dva roky na Kladně ale takovou zkázu co tady udělaly euroatlantické hodnoty jsem si nedokázal ani představit. Jsem už asi moc starý.

   Smazat
  4. J.K. 6:10

   Svůj účel splnil, reagujete na tento příspěvek, to je dobře?! A nyní můžete rozjímat nad 100 výročím Československa. Jak v těchto lokalitách dále? Jelikož tento problém, metastázuje na všechny strany.

   Vládní pražští politici jsou v tomto naprosto impotentní! Přicházejí s nápady destruktivními, až debilními "rozházet" tento mor, po bytových domech po celém Ú/L kraji, opomenuli obohatíme Vás po "celé České republice"!!!

   Včetně satelitních domků, kde většinou bydlí oni, ale spíše v rezidenčních čtvrtích s vjezdovou závorou nebo na samotě!? To se to rozhodují pitomosti od pražských křesel?!

   Když jsem viděl tu nafintěnou, tlustou, blondýnu za ANO, jak vědecky předvádí obytný dům se slovy: "Dáme je sem a sem a sem" a původní obyvatelé dobrovolně vyskáčí z oken! Po celém Ú/L kraji!

   Čurina mimo mísu ...

   Pokud 15. srpna 2018 8:04, uvádíte dané, Vás se tudíž můj příspěvek netýká, dal jsem jim to nejpalčivější téma k diskuzi. O. Bubeníček se na tomto podílí po celou dobu a stále jen stepuje, sem a tam, co konečně příjde z Prahy? Potřebuje befel od nýmandů, jelikož ghetta bují nepřetržitě dále?!

   Nemám moc v oblibě Šimona Pánka, včera jsem ho zachytil v ČT a tentokráte mluvil pravdu. Politici nic kompetentního s tímto problémem nedělají, jenom léta žvaní a žvaní!?


   Ramón

   Smazat
  5. Anonymní14. srpna 2018 23:12
   To co uvádíte, je správná připomínka. Možná, že to někomu přijde nedůstojné, k oslavě republiky, ale nedůstojné je, že republika něco takového trpí.
   Původně cikánskou, nyní romskou otázku, nejlépe dokázal řešit socialismus, pracovní povinností. Vytvořili tím sice armádu invalidních důchodců, ale všichni se museli nějak odpovídajícně chovat. Současný režim problém „řeší“ tím, že ho přesune na soukromé subjekty. Ti samozřejmě problém neřeší, jenom z něho dobře žijí a mají hroší kůži, aby ustáli nějaké výtky.
   To by se opět mělo stát záležitostí státu a obcí, nikoliv soukromých subjektů. Na straně státu je moc, něco vyžadovat, ale také zdroje, správné chování odměňovat.
   Jako základní kritérium, bych dal, že dávky v nezaměstnanosti, nelze získat bez práce. To je záležitost obcí, aby příjemcům dávek vytvořily pracovní pozice, kolem zvelebování obcí, nebo nějaká výrobní družstva. Kdo pracuje, nezlobí (tolik). P.K.

   Smazat
  6. P.K. 15. srpna 2018 12:18

   MSS - Městská správa služeb, mluvíte mi z duše, zaměstnanci státu na plný úvazek s pravidelnou mzdou! Aby ti to lidé nebyli ponižovány názvem, jako u nás "Veřejná služba", jen né název PRÁCE tomu se u nás politici brání, Proč?! Odpovídající MZDA!! Mohly by být narušeny různé zlodějské kšefty, místních bossů ...

   A hned Vám rovněž odpovím, šmelí se u nás i s tou Veřejnou službou, při cca 15.000 regionální nezaměstnanosti se vytvořilo cca 300 míst V.S.? To je směšné? A zase prachy, nezaměstnaní by odčerpali přísun peněz Technickým službám ...

   A tam mají zase své zažité kšefty (sekání trávy atd.), to byste nevěřili, jaký je zájem o danou činnost. Třikrát v týdnu nám před domem sekaly (dřely drny) trávu, tři organizace? T.S., lidé napojení na T.S. a nezaměstnaní z V.S. paběrkují za žebračenku?

   A to vše završí A. Babišem a Českými odboráři, ignorované naopak upřednostňované, zahraniční "Personální agentůry práce zahraničních zaměstnanců" (PAPZZ). Jejich u nás do 2.500 kousků, další obří kšeft, jaktože na tak mrňavou zemi takové početné množství!?! Německo jich má na svém území pouze 400 zprostředkovatelů práce?!


   Prachy až na prvním místě, soudruzi - nesoudruzi.


   Ramón


   Ps.
   Dnes jsme jeli nakoupit a rodinka čertů šla přes přechod, On + Ona těhotná, kočárek + 9 jejich čertů za pár let, krát "pět" je 55. Jen ti to On + Ona a co ostatní lucifeři, umíte si představit demografickou křivku budoucího PEKLA

   Smazat
  7. JAK DÁL?CO TAK ZKUSIT SE ZEPTAT PAQNA BUBENIČKA

   zda by do svého úvodniho projevu na tom semináři nedal proč doposud vedeni KSČM nenapsalo doposud jednoduchou brožuru

   CO JE TO SOCIÁLNĚ EKOLOGICKÝ TRŽNI HOSPODÁŘSKÝ SZSTÉM A JAK HO LZE ZAVÉST PROSTŘEDNICTVIM SOCÍÁLNÍHO STÁTU DO VYLUPOVANÉ ČR!

   a tak nahradit kapitalismus BEZ přivlastků nejhorši formě kapitalismu vycházejici z gangsterismu implantovaného zbídačované ČR.

   Kapitalismus bez přivlastků kritizoval i sám papež,když napsal,že je to ta nejhorši tyranie.
   Kdoví,zda si toho věřici vůbec všimli i těm by se to mohlo připomenout!

   NO NI?

   Smazat
  8. 23.srpna zavolal aktivista OSV sekretariát pana hejtmana Bubenička.

   Nechal tam pro něho vzkaz,že by se mohl podivat na diskusi pod touto pozvánkou na seminář a že MU jeho připadni voliči CHTĚJI POMOCI a tak začali s tvorbou epochálni víze JAK DÁL ČESKÁ REPUBLIKO ve formě návrhu bodů Národniho programu občanů voličů.
   Pokud by měl zájem podpopřit preference KSČM jako novinář dovoluje si Společnost voličů upozornit,že NP obsahuje hned v bodě 2.něco co tu ještě nebylo a má to název

   OBČANSKÁ PŘIMÁ DEMOKRACIE PODLE SPOLEČNOSTI VOLIČŮ A TO VE FORMĚ OTEVŘENI DISKUSNICH RUBRIK NA WEBECH VŠECH STRAN A HNUTÍ.

   KSČM se prý domnivá,že stači"odkopávat" svoje voliče na Facebook kde si mohou psát co chtěji a strana je tam z obliga a je prý i pod dozorem zprofanovaného a cenzurujiciho FB boháče Zuckerberga.
   No a tak bychom se rádi zeptali proč se snad boji svých voličů a doposud neotevřela diskusni rubriky na SVÉM webu ačkoli by měli poté výhodu přimé demokracie a spojeni s masami by hezky mohlo fungovat jako tady na Nové republice a ne,že ne!
   Doufáme,že si pan Bubeniček tady ten vzkaz přečte a začne se bit za svou stranu,která prý prosazuje jen ten rentnerismus a to je tak celé.

   JE TO PRAVDA NEBO NE?

   Smazat
 2. Hm, bolševickej sedánek v Litoměřicích. To tam pojedu, až tam bude po všem a bude tam uklizeno.

  OdpovědětSmazat
 3. HELE,VON SEM LEZE I ZASLOUŽILEJ ALKOHOLIK A HAVLOTROSKA SAŠA VONDRA.....NĚJAK JSI TY HAVLOFLANDĚRO ZAPOMĚL,ŽE TĚ X-krát POBITÝHO A POCHCANÝHO VYHODILI Z RECEPCÍ VE FUCKINGTOWNU ZA PANOVÁNÍ KLIFTONA,ANI PŘIMLUVA VENZLA UDAVAČE HAVLA NEPOMOHLA!!!!!☺☺☺☺☺☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zopákni si češtinu šesté třídy.

   Smazat
  2. 22:47
   NETŘEBA,OBSAH JE DŮLEŽITĚJŠÍ!!!!!☺

   Smazat
 4. Jo liberální komunisté se můžou jít zahrabat to co říká filip je na facku. Už jím nevadí ani soukromý majetek komunisti co podporují továrníky a s těmi ukrajinci v 68 to zazdil.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:51

   Mě jsou též spíše k pláči (Filip, Kováčik), ale v tomto případě mi není jasné, čím by to měl v 68 zazdít s Ukrajincem L.I. Brežněvem?


   Odkaz:

   https://uloz.to/!uAkLnfX4M/leonid-i-breznev-nar-19-12-1906-dniprodzerzynsk-ukrajina-nejvyssi-predstavitel-sssr-v-obdobi-1964-1982-konecne-reseni-kyjev-usa-exbolsevik-jara-stetina-ato-sssr-vladli-ukrajinci-chruscov-podgornyj-kiricenko-vorosilov-havel-jpg


   °°°°°

   Smazat
  2. 17:13 Prostě to byl SSSR a ne jen Ukrajinci nebo snad se pletu?

   Smazat
  3. 22:59

   "17:13 Prostě to byl SSSR a ne jen Ukrajinci nebo snad se pletu?" - Vy!

   17:13

   "leonid-i-breznev-nar-19-12-1906-dniprodzerzynsk-ukrajina-nejvyssi-predstavitel-SSSR-v-obdobi-1964-1982 ..." - Já!

   Jak se česky píše SSSR, máte brýle? Médianti používali převážně místo SSSR, pouze úmyslně a účelně vpád RUSKA z KREMLU!

   Až po nespokojenosti občanů a naléhání, postupně začínají užívat, vpád na pozvání NAŠICH POLITIKŮ, dodávám já! Správně: "Vpád vojsk Varšavské smlouvy!" až na Rumunsko.

   °°°°°

   Ps.

   https://uloz.to/!89jmF9VXu/n-s-chruscov-nar-17-4-1894-kalinovka-ukrajina-nejvyssi-predstavitel-sssr-v-obdobi-1953-1964-konecne-reseni-kyjev-usa-bolsevik-jara-stetina-ato-sssr-vladli-fair-play-ukrajinci-breznev-podgornyj-kiricenko-vorosilov-havel-mkv-avi-jpg

   Smazat
 5. Panove Komuniste , ci vlastne "soudruzi", vase strana byla znicena OPORTUNISTICKYMI JIDASI ! Ti za dva stribrne (neeee za tricet), zradili vase snahy ! Meli jste vzdy vnitriho nepritele a k nasem OBVESELENI jste nikdy nevedeli, co se vam vlastne deje.
  Mate tolik titulu, ze muzete zavodit s Halikem , ale mate take ZACPANE NOSY.

  OdpovědětSmazat
 6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 7. Rád bych se semináře zúčastnil. Nejsem členem žádné strany. Je to možné?

  OdpovědětSmazat
 8. Jak dále? Demokratizovat!!! O tom jak demokratizovat společnost by se měly vést rozpravy. Kapitalisté mohou být v demokracii, v žádném případě však nemůže být demokracie v kapitalismu.
  Štefan

  OdpovědětSmazat
 9. V Litoměřicích se sejdou rozumní lidé. No, nikdo není dokonalý a ne se vším co hlásají, souhlasím. Ale to je normál! Osobně je všechny považuji za osobnosti. Žádná celebrita typu Janda, Rejžek, Halík, Kalousek, Huťka... lidi bez respektu a autority. Dnes rozlišujme celebritu a OSOBNOST(těch je hodně málo). Osobně bych asi podpořil i pana Bubeníčka jako kandidáta na budoucího prezidenta. M.Radikowski

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.