Reklama

středa 29. srpna 2018

Ministerstvo obrany Ruska: Bílé přilby dopravily do syrského Sarakíbu jedovaté látky

29. 8. 2018    russian
Vedoucí ruského Centra pro usmíření bojujících stran v SAR generálmajor Alexej Cygankov oznámil, že zástupci organizace Bílé přilby dopravili jedovaté látky do skladiště teroristů v syrském Sarakíbu. Je to uvedeno ve zprávě, kterou RT disponuje.


"Podle informací, které obdrželo ruské Centrum pro usmíření bojujících stran z několika nezávislých zdrojů v provincii Idlib, bylo do města Sarakíb z obce Afs dopraveno velké množství otravných látek na dvou velkokapacitních vozidlech", uvedl.

Podle Cygankova byly chemikálie poslány do skladiště, které používají teroristé ke skladování zbraní a paliv a maziv. Náklad byl doprovázen osmi zástupci Bílých přileb. Později byly otravné látky odeslány na jiné místo.

"Později byla část nákladu v plastových barelech bez označení přemístěna na jinou základnu v jižní části provincie Idlib, aby bylo možné inscenovat použití chemických zbraní a následně obvinit vládní síly z používání jedovatých látek proti civilistům", uvedl zástupce centra.

Dříve náměstek ministra zahraničí RF Sergej Rjabkov vyzval západní země, aby neignorovaly informace Moskvy o připravovaných provokacích teroristů a Bílých přileb s použitím chemických zbraní.

... V reakci na údajně připravovaný chemický útok ZDE plánuje západní koalice pod vedením USA údery na syrské vládní síly. Za tímto účelem připluly lodě námořnictva USA, vyzbrojené okřídlenými raketami, do Středozemního moře.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

11 komentářů :

 1. https://www.youtube.com/watch?v=iD9C9koRmro

  http://republicbroadcasting.org/news/zero-real-evidence-assad-behind-chemical-attack-us-congressman/

  https://www.youtube.com/watch?v=Jxs53OqAkN8

  OdpovědětSmazat
 2. Šmejdi prohráli tak aspoň budou lhát a chrastit zbraněmi Syrská PLO je v pohotovosti.

  OdpovědětSmazat
 3. Bily Eichmanove..

  OdpovědětSmazat
 4. Je jasne ze ta americka hovada neco chystaji (a my jako komplici si nima). Uz se o te chemicke provokaci mluvi nekolik dnu, je to tema bezpecnostni rady OSN a rezimova media ANI MUK! Uz jsem tady psal ze je to nejspis signal ze se jedna o realnou a velice pravdepodobnou provokaci kdyz se o ni nesmi zminovat ani jako o Ruske propagande. Du blejt...

  OdpovědětSmazat
 5. Facebook cenzuruje kandidáta na senátora Kurase! Cenzorům se nelibí pravda o úpadku Evropy ...
  http://www.czechfreepress.cz/kauzy/facebook-cenzuruje-kandidata-na-senatora-kurase-cenzorum-se-nelibi-pravda-o-upadku-evropy.html

  OdpovědětSmazat
 6. USA leteckými údery srovnaly se zemí syrské město Rakká. Proč by Rusko nemohlo udělat to samé v případě Sarrakibu, kde jsou ty kontejnery. Bohužel, Bílé přilby asi právě syrský nebo ruský útok potřebují, aby otravné látky vypustili a mohli to svést na Assada.

  OdpovědětSmazat
 7. Nechápu proč Rusko a Asad nedají Bílé přilby na seznam teroristických organizací a cíleným útokem je nezlikvidují a úplně nejlépe ve chvíli kdy jsou slezlí s páníčky instruktory, kteří tuto provokaci připravují. Pak by ze západu buď bylo hluboké ticho (nebudou se chlubit výpraskem) nebo kvíkot jak jim zničili humanisty. Každopádně USA jinému než silovému řešení nerozumí. To že Rusové uvádí zpravodajská fakta předem, parchanty nijak neodradí od provokace jako už několikrát v minulosti. Vyzabíjení zmetků by jim, ale jasně ukázalo, že prasárny skončily a i zmetci z přileb by si účast příště velice rozmysleli.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. problém je asi v tom, že Bílé přilby se schovávají za živými štíty civilních obyvatel, vymazat tu směs by dokázala asi jenom Říše dobra, ta se o ztráty civilistů zpravidla vůbec nezajímá

   Smazat
 8. Zda se mne, ze neokon Bolton ma 4 moznosti:
  a) zamzit Bilym Prilbam, aby provedly utok
  b) nechat je provest utok a neudelat nic
  c) nechat si potopit celou stredomorskou flotilu
  d) zahajit atomovou valku

  OdpovědětSmazat
 9. Publicita "charity" WH už mnohým otevřela oči, neb se jedná o packaly. Pokud by měli mezi ušima mozek, předpověď jejich dalšího zásahu by je odradila. Bohužel, přesto, že mají z ostudy kabát, jedou bez schopnosti sebereflexe podle toho, jak byli naprogramováni a zaplaceni; podobnost s tím blond zázrakem v ostrovní říši je čistě náhodná.

  OdpovědětSmazat
 10. V syrském Idlibu bylo uneseno 44 dětí (sdělení MZV Sýrie). Zřejmě mají posloužit Bílým přilbám pro srdcervoucí záběry postižených "chemickým útokem" ze strany Asada. Kreténský západ v čele s Velkou Británií, která toto všechno organizuje, budiž proklet. P.S.: nejenom včetně Mayové, ale včetně Babičoka !!!

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.