Reklama

neděle 26. srpna 2018

Mohli bychom přijmout i pár tisíc uprchlíků z Venezuely, kteří sdílí stejné, nebo hodně podobné hodnoty a životní styl a zavřít tak pusu těm, kteří k nám plánují napakovat hromadu problémových muslimů, kteří se nechtějí adaptovat v našem světě …

Ladislav Kašuka
26.8. 2018   posláno redakci NR
Na rozdíl od tolik propagovaných muslimských uprchlíků z Afriky, kteří vyznávají náboženství nepřátelské ke všem, kteří neuctívají jejich proroka a boha, jsou lidé z Venezuely křesťané a z 67% potomci jihoamerických indiánů a Evropanů, tedy mesticové. Jejich gramotnost dosahuje 93% a jejich životní styl je podobný tomu našemu evropskému. Nehrozí tedy to, že budou ve jménu Alláha zabíjet nevinné lidi a organizovat v evropských městech bombové atentáty.

Je až s podivem, že ačkoli na světě je spousta chudoby a bídy, tak nám „sluníčkáři“ podporovaní bruselskou legislativou, tahají do naší staré dobré Evropy samé potencionální problémisty z řad islamistů a spoustu dalších bídou postižených lidí s problémy, které nesouvisí s tím, že si sami řežou hlavy jen kvůli sporu, jakého potomka Mohammeda vyznávat, záměrně ignorují a nechávají trpět. 

Skoro se zdá, že je v tom nějaký obludný záměr, nemyslíte?

Proč někdo záměrně vojensky, nebo ekonomicky napadá islámské země, ve kterých vládl „diktátor“, který však vždy dokázal v těchto zemích udržet pořádek a islámské extremisty zvládat tak, že se většinou jen třásli zimou schovaní v nějaké díře ve skalách, připokadění strachy z toho, aby je neobjevila a bez dlouhých cavyků nezlikvidovala vládní garda???!!! Proč někdo (všichni víme kdo) financoval a vyzbrojoval právě tyto extremisty a drogové mafie a nabádal je k povstání a svržení vlády (dokonce jim kromě zbraní posílal i poradce a instruktory).

Kdo a co je obětí a cílem této obrovské politické a vojenské kampaně, která dostala typicky sluníčkářský název arabské jaro???!!! Co můžeme udělat, abychom tuto kampaň ve zdraví přežili, pokud naši politici nemají odvahu přímo se postavit USA a Bruselu a vystoupit jak z EU, tak z NATO???!!! Jak zavřít Bruselu i Američanům pusu a vyvrátit tím jejich argumenty o rasistickém podtextu našeho oprávněného strachu z islamistů???!!!

Naše země již v minulosti přijala spousty normálních utečenců z Řecka, nebo bývalé Jugoslávie a Ukrajiny a přežila to ve zdraví a bez ztráty našich hodnot, proto bychom mohli v současnosti klidně přijmout i pár tisíc uprchlíků z Venezuely, kteří sdílí stejné, nebo hodně podobné hodnoty a životní styl a zavřít tak pusu těm, kteří k nám plánují napakovat hromadu problémových muslimů, kteří se nechtějí adaptovat v našem světě …Ladislav Kašuka.

50 komentářů :

 1. Jde zajisté o ušlechtilý záměr,ale naše zemička není nafukovací a naše generace by jí měla předat alespoň v takovém stavu jako jí převzala od našich předků.Problémy světa není možno řešit na úkor našich dětí.Máme zde již početnou asijskou populaci která se zdárně rozmnožuje a není třeba zadělávat na případné budoucí národnostní třenice.Historie soužití s Němci by nás měla varovat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane Kašuko - ani jako vtip to není dobré.
   Václav

   Smazat
  2. Po Gavólovi,to je přesně podle těch předků,ale z patnáctého století,máme tady velkoknížete,který byl již zakázaný v polovině minulého století,..a co mu dovolí vyvádět,to by si nedovolil ani v tom patnáctém století,ten gavólismus je nepřekonatelný,to by nenapadlo ani Švejka,kdyby mu neporadili......

   Smazat
 2. Neměl bych s tím problém. A před bídou uprchlí Venezuelani mohou místním rudým přitroublíkům dělat přednášky jak dopadl další pokus o mix komunismu a socialismu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máte to všechno nějak zkreslené.Venezuela je velice bohatá země ,která ale nemůže díky obstrukcím režimu USA a také proamerickým hlupákům svoje bohatství vyvážet.Jak je vidět,tak pakáž režimu USA má svoje špinavé hnáty všude.Proto byl také jimi zavražděný předcházející prezident H.Chaves zavražděný prostřednictvím jeho kuchaře ,který byl okamžitě po smrti prezidenta ukryt i s rodinou v USA.Proto by spíše bylo lepší pomoci vykopat tu proamerickou chamrad z Venezuely.To ale není lehké,vidíme to u nás ,kde kavárenská verbež spolu fetáky,anarchisty a buzíky neustále provokuje v ulicích měst.Jak dlouho ještě?

   Smazat
  2. 16:42
   Tobě by nepomohla praděpodobně ani studená sprcha. Na ten Tvůj vypatlanej mozek zničený marjánkou je pouze rána palicí.
   Václav

   Smazat
  3. Ano, Venezuela zahájila dovoz ropy.(Novinky, Seznam)
   I my dovážíme brambory.

   Smazat
  4. 16:42 víte vy vůbec co znamenají slova socialismus a komunismus? Že právě ve Venezuele by měl a mohl být jejich mix? Pokuste se to nějak vysvětlit.

   Smazat
  5. Venezuelci ?,...to už tady bylo,byli tu kubánci,...a všecí poutíkali.....

   Smazat
 3. Žijeme v zemi, kde jsme se narodili. Je zde hodně věcí, se kterými nesouhlasím, přesto neutíkám. Jsem přesvědčený, že migranti jdou jen za tím, že nemusí pracovat a mají se jako prasata. Na to ČR stačí romská komunita. Ráno jsem šel do práce a oni si z okna dělají srandu, koukej makat, ať je na naše příspěvky. To mluví samo za sebe.
  Jak dlouho tento komentář vydrží?


  OdpovědětSmazat
 4. V padesátých letech přijalo ČSR hodně Řeků - uprchlíků z občanské války a nevznikl z toho žádný problém.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 16:58
   Dobrá paměť,jen říci kdo je hnal z Řecka.Už tenkrát nám nadělali migranti Usáci.

   Smazat
  2. 17:01 Mýlíte se, hlavní podíl na tom měli Angličané...

   Smazat
  3. Uvědomte si, že to byly řecké děti. a české holky, vychovatelky a učitelky je vychovali pro českou společnost. Dodnes jsou mostem mezi námi a Řeckem. To je ale úplně jiná situace, než s dnešní uměle dirigovanou ilegální masovou migrací.
   Kdybychom k nám vzali 30.000 syrských válečných sirotků, tak by se úspěch opakoval.
   I když dneska tu máme kapitalizmus a to je rejdiště všelijakých grázlů.

   Leo

   Smazat
  4. 17:23
   Nedělejte ze sebe většího blce než jste. Angličanům se do nějak nedařilo tak požádali strejdu Sama.

   Smazat
  5. Anonymní 17:23
   A není to jedno,jestli Angličané,nebo Američané?
   Tenkrát se říkalo,že jsou to většinou komunisté,socialisté,aby náhodou nevznikl v Řecku socialismus,tak tyto lidi rozprášili po Evropě.

   Smazat
 5. Jen se do některého států natlačí Usáci,tak máme utečence.
  Venezuela se snaží vymanit z USA kleští a je zle,Usáci jsou schopni tuto zemi zlikvidovat.

  OdpovědětSmazat
 6. Pane Kašuko, Váš nápad s křesťany, je progresivní. Ale ještě by se dal vylepšit, že bychom si sem odněkud dovezli neznabohy, jako jsme my. To by vůbec bylo super.
  Alternativou je, otevřeně říci, že sem žádnou náplavu nechceme. Až na jednotlivce, kteří by byli pro naši společnost jednoznačným přínosem. Vzděláním, odborností, atd. U těchto lidí, pak vůbec nehraje roli, zda jsou křesťané, muslimové, či zoroastriáni. P.K.

  OdpovědětSmazat
 7. Přijmout migranty z Venezuely namísto migrantů muslimského vyznání? Možná tip pro Španělsko, ale ani ti nebudou stát o hrozbu otevření nových cest pro drogy a zločince z této oblasti Ameriky - to je zadní dvorek USA s jejich praktikami svrhávání nepohodlných režimů a vytváření chaosu. Nebo si opravdu myslíte, že zrovna z Venezuely by do Evropy přišli ti praví bohabojní slušňáci ? Problémy je třeba řešit tam, kde vznikly a ne roztahovat po světě následky.

  OdpovědětSmazat
 8. Tedy přátelé! Jihoameričanky jsou velmi krásné baby. Když jsem přijdou nějaké zabalené arabské čarodějnice(nevím jak vypadají za tím přebalem co nosí) tak šup sem s Venezuelkami. Žilková chce k obohacení sexu českých žen u nás Araby já Venezuelky. Navíc venezuelští chlapi na rozdíl od Mohamedánů určitě zůstanou doma a budou bojovat za své ideály. Viva Zapata, viva Che! M.R.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Opravdu? A co takhle sbalit si fidlátka, a mazat za těmi velmi krásnými bábami do Venezuely? Proč tady ještě strašíš mezi obyčejnými českými bábami? Jdi se obohacovat do Venezuely, a nám vlez na záda ty záplato.

   Smazat
  2. Když odejde Žilková za svými mužnými ideály do Arabska, odejdu já do Venezuely. Nepochopil, nevadí. Češky jsou nejkrásnější na světě a já je miluji. Nejkrásnější Slovenkou podle reklamy je nosatá Banášová.No hodně za Češkami(i Venezuelkami) pokulhává...

   Smazat
 9. Soudruzi to zase posrali. Tentokrát ve Venezuele. Naštěstí mají univerzální, osvědčenou výmluvu - mohou za to imperialisti z USA! :-D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nemám rád ani soudruhy, ani imperialisty, a už vůbec ne ideologicky postižené blbečky současnosti, kteří se kasají, když to nic nestojí. Je mi jedno, jakého ekonomického vyznání jsou hajzlové z USA. Faktem je, že mají stovky vojenských základen mimo své území a okupují řadu zemí a další desítky jich rozesrali od konce poslední světové války, na které mimochodem slušně vydělali.

   Smazat
 10. 19:20 = Vyborne ! Vystizne ! Pravdive !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:52 - To sis napsal sám jako reakci na svůj vlastní blábol, nebo ti za to zaplatili?

   Smazat
  2. Jasně,že sám! Takhle by ho přece nikdo nepochválil! :-)

   Smazat
 11. Koukám s údivem, že obecenstvo je dost neinformované. Často si připomínám nesmrtelný Chavezův citát pronesený na adresu Američanů:"Jděte do hajzlu! Jděte do hajzlu!"

  OdpovědětSmazat
 12. Pravda a láska zvítězí na celém jihoamerickém kontinentu. Blahopřeji :-)

  OdpovědětSmazat
 13. 20:01 - nemam klavesnici s diaktrikou. To zase uslo tobe.
  21:16 - my to udelali a jeho obcane ted utikaji k nam, po tisicich.
  "Soudruzi" chybi vam argumenty ! Socialismus se posrava v pravidelnych intervalech !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zato kapitalismus vzkvétá.

   Smazat
  2. Socialismus jako takový chcípnul už dávno...

   Smazat
  3. Pro 23:25, oprava. Socialismus nezemřel, ale byl prodán, aby poražený kapitalismus přežil o pár roků déle (stačilo, aby Gorbačov počkat půl roku počkal a západ by zbankrotoval).

   Smazat
  4. 9:58 No, to jsi asi nemyslel vážně. To jako že kapitalismus byl podle tebe koncem osmdesátých let před bankrotem? Kde jsi vzal takovej blábol?

   Smazat
 14. Já osobně bych raději preferoval farmáře z Jihoafrické republiky. Jejich příchod by opravdu mohl být přínosem pro naši zemi. V Bruselu by čuměli jak puci a nemohli by ani ceknout. Rozhodně by to byl lepší tah, než sem tahat Ukrajince , Mongoly a Pákistánce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To by sem ovšem museli chtít. Jdou do Austrálie a na Nový Zéland.

   Smazat
 15. Mno jo špatný vtip žádné migranty nepotřebujeme ať přidají peníze a nebude tu levná montovna.

  OdpovědětSmazat
 16. Takovy jsou to hodni hosove byli by z nich fajn buzny
  https://zpravy.idnes.cz/ceuta-maroko-spanelsko-enklava-migranti-fdo-/zahranicni.aspx?c=A180822_120548_zahranicni_jj

  OdpovědětSmazat
 17. 23:25
  Lépe by by napsat - socialismus zničli ti kteří se na něm úspěšně snažili profitovat. Jinak myšlenka je dobrá.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jestli je ta myšlenka dobrá nebo špatná je jedna věc. Ale hlavně je ten systém neživotaschopný.

   Smazat
  2. A globální kapitalismus je asi životaschopný...

   Smazat
  3. 10:33 Nic lepšího, co by fungovalo, není.

   Smazat
  4. 27. srpna 2018 12:22
   Naprosto nevím na co jste odpovídal, ale pokud si myslíte, že kapitalismus je to nejlepší tak pouvažujte o demokracii v před Kristem. Tam bylo uzákoněno otrokářství. To je že cizinec byl bez práv a byl povinnen pacovat pro svého pána. A dle mého názoru by to řešilo dnešní situaci.
   Václav

   Smazat
 18. MM Today
  V roce 1968/69 přijalo Švýcarsko 13.000 uprchlíků z Československa - čtvrt procenta zdejší populace. Mohli si namluvit, že jsme divní bezvěrci a komunističtí teroristi, ale přivítali všechny. Jako kdyby Česko dnes přijalo 25.000 uprchlíků.
  Dodávám:
  Ale u nás by dozajista také nikdo nebyl proti tomu, aby sem přišlo 25.000 Švýcarů!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pa
   ne Ševčeku nepochopi jsem co jste tímto chtěl říci, rozdíl mezi potencionálními přispěvateli do rozpočtu a potencionálními pobyrateli z rozpočtu je pro ¨vás asi nepdstatný.
   Václav

   Smazat
  2. Václave - "pobyratel", to je podle jakého vzoru? Tedy jestli vůbec tušíte, na co se vás ptám. Petr

   Smazat
 19. Autor mě svou neskutečnou naivitou vskutku pobavil. Jestli si myslí, že obyvatelé Jižní Ameriky jsou nám mentálně blízcí, tak to je na obrovském omylu. Za socialismu tu žili Kubánci a vyjít s nimi nebylo vůbec jednoduché. A spoléhat se na křesťanskou platformu? I cikáni jsou křesťani!
  A na margo bojů mezi sunity a šíity - katolíci a protestanti se mordovali 30 let! Dodnes část britské veřejnosti trne, kdy vzplanou nové boje mezi republikány (katolíky) a roayalisty (anglikány) v Severním Irsku....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:42
   Já jsem naopak zděššn tím, že VB se chová ke svým plátcům daní tak jak se chová. A to se honosí tím, že je to starobylý kulturní a demokratický stát.
   HOVNO. Jenom koloniální a zdegenorovaná bývalá velmoc.
   Václav

   Smazat
 20. Pane Kašuko, mám tomu rozumět tak, že z jedné z posledních bašt socialismu lidi houfně utíkají do zemí, kde vládne ten odpornej korporátní kapitalismus?
  A takovej ráj na zemi to měl bejt. Ten svět se úplně zbláznil.

  OdpovědětSmazat
 21. Jen pár poblouzencu si myslí, že socialismus je života schopný. Vždy a všude to stálo tisíce mrtvych, v Rusku miliony. Vždy a všude nakonec tenhle paskvil zkrachoval. U nás se taktéž ještě najde pár zoufalcu, kteří tomu věří, chudáci.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.