Reklama

pátek 31. srpna 2018

Pentagon přiznal: Území USA nebude moci uniknout ruským zbraním!

Mig31 s raketou "Kinžal"
  a - kou -

31.8.2018 MilitaryTime a PrvníZprávy
V případě války se území USA nebude moci ochránit před ruskými a čínskými zbraněmi, uvedl velitel severního velitelství amerických ozbrojených sil a Severoamerické vzdušné a kosmické obrany, generál Terence O'Shaughnessy.
Jeho slova citoval časopis Military Times.


„Situace s bezpečností se mění. Dříve jsme si mysleli, že nás obklopují oceány a přátelské země na severu a na jihu nás činí nedostupnými, ale věci se mění, protože sou soupeři, kteří jsou nyní skutečně schopni zasáhnout naše území,“ řekl generál u 140. konferenci Asociace národní gardy Spojených států.

O'Shaughnessy rovněž vyzval k úplné změně obranné strategie Spojených států.
„Musíme zásadně přehodnotit obranu naší země a přemýšlet o tom, jak se budeme bránit proti stejně silnému soupeři," dodal.

Kromě toho generál uvedl, že Pentagon již hledá způsoby, jak přestat být bezbranný proti nejnovějším zbraním. Uvedl zejména, že Ministerstvo obrany USA se snaží vybavit stíhačky F-16 novými fázovými radary, aby mohly zasahovat křídlaté rakety. A hledá jiné způsoby, jak zlepšit své obranné schopnosti.

1. března ruský prezident Vladimir Putin ve svém sdělení Federálnímu shromáždění představil nejnovější typy ruských zbraní, které dosud nemají ve světě své analogy. Patří mezi ně letecký komplex "Kinžal", raketový komplex „Sarmat", střely s jaderným pohonem „Burevestnik" a laserové zbraně. Prezident rovněž oznámil vývoj několika hyperzvukových zbraní - systém „Avangard“, se schopností létat v hustých vrstvách atmosféry s mezikontinentálním dosahem při rychlostech dvacetinásobně překonávající Machovo číslo.

Pentagon opakovaně vyjádřil znepokojení, že Spojené státy nedokáží zachytit hypersonické střely. Zvláště na to obrátil pozornost při slyšení senátního Výboru pro ozbrojené síly šéf Strategického velitelství amerického ministerstva obrany generál John Hayten. Kromě toho se objevily v médiích informace o problémech amerického systému protiraketové obrany: například podle deníku The New York Times, v roce 2017 v Saudské Arábii nebyl protiraketový systém „Patriot“ schopen zachytit i taktickou balistickou raketu R-11 (Scud), která byla vyvinuta v polovině dvacátého století.


Související:

31 komentářů :

 1. Putin zcela jasně řekl, že USA čůrá proti větru ! Odvetu neodvrátí, nemluvě o tom, že je připravena matka všech bomb, kdy hrozila genocida ruskému národu. Pak se spustí vodíková bomba (bezlimitní) a bude konec se Zemí. Skončí ve stavu asteroidním !!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Matka je Rusku na prd. Máte zřejmě na mysli systém Perimetr,který odpálí vše po zničení genštábu Ruska. Pak už by to byla konečná pro Zemi,či život na ní.

   Smazat
  2. General a genialni prave zase Objevil Ameriku. Nyni jsou zeme schopne zasahnout USA...S takovejma na konec sveta je snadny.. Nektery se zda uz se NATO tesi.../Jako general vsech duchodu Pavel, jeci silnym hlasem , aby si zaslouzil svoji penzicku
   a jen proto !!!/ Mohl by psat akorat prirucky s nazvem :::'JAK PARAZITOVAT,SPLHAT a KRICET PORAD, VSUDE, ABY SI GENERALOVE ZASLOUZILI PENZE !!!...
   Potrebujou zase novou F-35 aby meli kam hazet penize a energii , do zumpy..
   Kam nakonec spadnou sami...

   Smazat
 2. Jaderné zbraně na ponorkách, na lodích, na východě Ruska, až se to odtamtud odpálí jistě něco zasáhne např. New York, kde budou mrakodrapy padat jako seřazené domino. No však oni vědí jak to bylo v Hirošimě. Nic od té doby se nezměnilo. Američani se budou škvařit jako přepálené párky na grilu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hirošima a Nagasaki byly selánka a piknik proti tomu,co by čekalo zparchantělé,rozežrané júesej.Jedna jwdiná ponorka je schopna zničit pětinu USA. Nebo alespoň je poslat do doby kamenné.

   Smazat
  2. Bohužel všechnu válečnou hrůzu odneseme díky USA a jejich choutkám my všichni.

   Smazat
 3. No chvála Bohu, že USA nemá lepšie rakety, lebo by vpadli do Ruska a bola by III. svetová vojna.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bohužel 3 světová válka již probíhá ale ještě ne v plné síle.Přesně to jednou řekl veřejně ruský prezident Putin.Nebude žádný vítěz!!!!!
   V Sýrii by už byl déle klid ale režimy USA,Izraele a zemí NATO nedají pokoj.Proto nyní dopravili teroristé z tzv.Bílých přileb do Hama chemické zbraně aby je na povel USA opět použili.Proto bylo v posledních dnech uneseno několik desítek dětí aby je potom opět jako posledně při tzv.záchraných akcích zavraždili.To proto nejdříve USA a hlavně Izrael provedli záchranou akci přes 600 teroristů z tzv.Bílých přileb .Nyní je opět vracejí s jasným určením.Proto USA ,Francie,Itálie,Británie,Turecko a hlavně IZRAEL soustředili letectvo a těžké zbraně na úder proti syrské armádě.Je to opět velké sionistické svinstvo.-Každý si to může přečíst v tisku.-----https://dimpenews.com/2018/08/31/breaking-white-helmets-carry-barrels-of-toxic-substances-to-the-church-and-the-national-hospital-of-jisr-al-shughur-in-idlib/----USA to rozjíždí ve velkém.Dnes byl zavražděný i představitel Doněcké republika pan Zacharčenko.Samozřejmě to provedli opět fašisté kyjevského režimu.Podařilo se je dopadnout.

   Smazat
  2. 21:24 Zastupuji na Zemi vesmírné civilizace už dvacet jedna let.

   11.9.2018 začíná největší ruské vojenské cvičení,... všech dob, asi. Čína a Mongolsko se ho účastní také. 300.000 tisíc vojáků ruské armády, námořnictvo a letectvo. Ten datum je vám všem možná povědomý a určitě ne náhodný, protože v ten den 11.9. byl letecky napaden Pentagon ve Washingtonu a New York, doslova válečně,... ať už to byla akce samotných USA a nebo teroristů, třeba. My vesmírné civilizace známe pravý důvod tohoto ruského "vojenského cvičení" a varujeme tímto vládce Ruska a přímo, zdá se, protože dnešním usmrcením vládce samozvané ruské republiky Donbasu Zacharčenka. Proč skončil zrovna dnes? Zase, prostá logika, stejně jako to ruské vojenské cvičení 11.9. . Tedy, dnes dne 31.8. roku 2010, byla bojová mise USA v Iráku, operace Irácká svoboda, prezidentem USA Obamou oficiálně ukončena. Doufáme, že se vyjadřujeme dostatečně logicky a i důrazně, respektive jasně! Zdravím.

   Smazat
  3. --- Někdy si říkám, tipuji, směji se, ... kdy už nás vesmírné civilizace budete brát víc vážně. Za těch desítek let jsme provedli na Zemi už sta a sta válečných akcí. Nakonec nám možná nezbude než jednat ještě víc důrazně. .

   Smazat
  4. --- Dovolte nám vám všem vysvětlit a zdůraznit, že na Zemi nejsou jen nějaké USA a Rusko a třeba už i ta Čína! !.

   Smazat
  5. --- Opravdu si upřímně myslíte, že kvůli těm USA a Rusku je správné dovolit zničit celou planetu. Sereme na ně a to oficiálně! My vesmírné civilizace.

   Smazat
  6. 22:09- bohužel o sebe destrukci, vy "vesmírné civilizace"nerozhodujete. Je to výlučně v naší kompetenci.

   Smazat
  7. 23:47 Rozhodujeme o všem, ani zabít se, proti naší vůli, nezmůžete.

   Smazat
  8. --- My vesmírné civilizace na Zemi máme už naše lidi, kteří už jsou na té naší, na ačkoliv teprve minimální, vesmírné úrovni. Jsou pozemšťany s pozemskými plnými právy. Musíme je tedy bránit. Na to právo už máme.

   Smazat
  9. --- Jde o nový lidský národ Čeňi (Czeni) a svou už skutečnou existencí doslova zachránil planetu Země, protože naše právo na jeho obranu je větší než vaše na sebe destrukci, jak jste uvedl. My ovládáme vás lidi, můžeme kohokoliv přinutit k jakémukoliv jednání.

   Smazat
  10. --- Ale vždy respektujeme právo a zákony, vesmír = právo a zákony, samozřejmě, nejen na Zemi. Někdy má přednost dobro před vším, tedy Bůh, respektive Vesmír, Universum, my ho studujeme vědecky, snažíme se jednat správně,... žádný zákon není naprosto dokonalý.

   Smazat
 4. Rusko je osamoceno,ovšem díky tomu,že má zbrojní průmysl v rukou státu,je vývoj a výroba zbraní mnohokrát levnější!!!

  OdpovědětSmazat
 5. No ještě můžou odstřelit Putina, tak jako dnes Zacharčenka. Tedy pokud ho v nejbližší době nesvalí nějaká náhlá revoluce v důsledku důchodové reformy. Mají v tom praxi, jednu absolvovali před sto lety. Dnes tam stojí proti Putinovi v jednom šiku komančové i nacionalisti a liberálové, spolu s exilovými oligarchy jakým je Chodor, i s Pussy Riot. Všichni mají dojemnou extrémní péči o bábušky a jejich penze. Taktéž Američanům záleží na každém jednom ruském důchodcovi. Jen jestli ten kýžený rozval půjde dostatečně rychle. Pokud ne, sniper, raketa nebo jed by to bezpochyby ukončil mnohem rychleji než nějaká revoluce. Agenti v této chvíli chybí, ale USA a jejich Deep State si určitě poradí.

  OdpovědětSmazat
 6. Hmm ... "stejne silny souper". Nedavno jeste vykladali o full spectrum dominance. Rusove jim mj. zarazili radar na Krymu. A ten souper nebude stejne silny; Cina bude nakonec silnejsi.

  Jedna vec je mne nepochopitelna: proc Amerika chce Rusko za nepritele?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Protože nemá nikdy dost!

   Smazat
  2. Copak USA mělo někdy dost?Kolik už rozpoutali válek ,aby mohli vykrást, zničit tolik zemí a vyvraždit takovou spoustu lidí?

   Smazat
 7. Chcel by som sa dožiť vymazania USSA z mapy sveta.

  OdpovědětSmazat
 8. Co si myslí usa válečný štváči jak by něco začlo tak jejich zem bude první zničená. Když to vědí tak ať zruší všechny základny po celém světě.

  OdpovědětSmazat
 9. Jako by jste chtěli přesvědčit parazita že je pro něj nejlepší neparazitovat.

  OdpovědětSmazat
 10. 22:26 to dřív vymažou tebe a to, co píšeš je známka toho, že máš vymazanej mozek

  OdpovědětSmazat
 11. Skoda ze jiz nemame naseho myslitele a vojevudce hrdinu vsech dob McCaina ,ten by nikdy nedovolil aby si na nas nekdo vyskakoval .Ale pozor je stale jeste na prkne a s nasi techniclou vybavenosti se klidne muze stat ze zitra vyskoci jako srnka zuctuje s Putinem a dalsimi neprateli juesej

  OdpovědětSmazat
 12. Ty vesmírná civilizace konečně přestaň blábolit nesmysly,navštěv psychiatra,případně se nech hospitalizovat.Než to absolvuješ tak za domácí úkol si dej studený hadr na hlavu a aspoň 3x denně si omývej přirození ledovou vodou,to by ti mohlo pomoci se těch bludů zbavit!!!!!

  OdpovědětSmazat
 13. Ty vesmírná civilizace,když máš takové kontakty tak uveď,proč je rychlost světla cca 300tis.km za sec. Čekám!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to prosté. Protože se tak rozhodl Sador, bývalý vládce Vesmíru! Národ Czeňů to po jeho smrti na svém shromáždění schválil.

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.