Reklama

pondělí 13. srpna 2018

Po hromadném znásilnění migranty spáchala členka městské rady Haagu za stranu Svoboda Willie Dilleová sebevraždu

13. 8. 2018       yandex a vesti
Členka městské rady Haagu, členka strany Svoboda, která vystupuje proti migrantům, 53letá Willie Dilleová spáchala ve středu sebevraždu, dva dny poté, co vystavila v sociálních sítích video, v němž tvrdila, že byla unesena a znásilněna muslimským gangem. Na předsmrtném videu působí Dilleová zmateně, neustále se nervózně rozhlíží.


Jak vyplývá z jejích posledních slov, gang migrantů pod vedením člena městské rady Haagu ze strany Jednota, salafisty Arnouda van Doorna, žádal od ní mlčení při debatě o migrantech v městské radě v Haagu. Jak řekla Willie, členové gangu migrantů, kteří ji znásilnili, požadovali respekt vůči Alláhovi a Arnoudu van Doornovi.

"Jen chci, aby svět znal pravdu. Byla jsem unesena, znásilněna, brutálně znásilněna skupinou muslimů, protože chtěli, abych mlčela v městské radě Haagu. Když skončili, řekli: "Respektujete Mohameda, respektujete Alláha, respektujete Arnuda"? A tehdy jsem věděla, kdo za tím je. Arnoud van Doorn, který je také v městské radě ..., který mě nenávidí, strašně zlý člověk. Po té, co se to stalo, jsem to nikomu neřekla, jen jsem následujícího dne uskutečnila svou debatu", uvedla na videu (15. březen minulého roku byl dnem parlamentních voleb) a dodala, že opouští politiku, protože se bojí, že někdo může ublížit jejím dětem. "Nemůžu s tím žít. Ženy vůbec nemají rádi. Já se jim vůbec nelíbím. Proto jsem se rozhodla skončit".

Policie potvrdila, že Dilleová, která zveřejnila své video v sociálních sítích 6.srpna, 8. srpna spáchala sebevraždu . Bylo také uvedeno, že orgány ji opakovaně kontaktovaly.

"Během uplynulého období v souvislosti s incidenty, ke kterým, jak tvrdí, s ní došlo. Můžeme potvrdit, že paní Dilleová nikdy nepodala oficiální stížnost", vysvětlila policie. "Z neznámých důvodů to neudělala. Také nám neposkytla podrobnosti o incidentu, abychom mohli zahájit vyšetřování".

Holandský premiér Mark Rutte vyjádřil soustrast a dodal, že je v úzkém kontaktu se starostkou Haagu Polinou Krikkeovou a ministrem spravedlnosti a bezpečnosti Nizozemska Ferdinandem Grapperhausem.

Třiapadesátiletá Willie Dilleová byla vdaná a měla čtyři děti.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

65 komentářů :

 1. Smutné, co jiného říci. Asi ji nepoctí minutou ticha a houkáním sirén jako u našich hrdinů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já a můj syn jsme byli hrubě napadeni dne 27.7.2018 skupinou vousatých migrantů v prodejně Billa ve Vodičkově ulici v Praze. Migranti dělali v prodejně nepředstavitelný bordel a řvali tak, že jsme se se synem při vybírání zboží navzájem neslyšeli. Vyzvala jsem je tedy ať se chovají tišeji a slušněji a podotkla, že v prodejně jsou další klienti. Není zde možné celý incident a popsat, ale kromě napadení a slovních urážek, na mne opakovaně jeden z migrantů řval anglicky, abych vypadla z České republiky (já Česká občanka). Při tom vyndal z kapsy nějakou kartu, kterou na mne mával začal vyhrožovat a řval, že on je německý občan. Neustále řval a používal velmi sprostá slova v angličtině (jsem profesorka angličtiny), abych vypadla z České republiky. Marně jsem volala o pomoc a dožadovala se zaměstnanců Billy, jednalo se o 2 zaměstnance Ukrajinské národnosti, aby zavolali vedoucího obchodu, ochranku a policii. Ani se nehnuli. Nakonec přispěchal na pomoc Český mladík, který mne doslova zachránil před těmito zločinci, kteří se chovali stejně jako migranti z Holandska, kteří v Praze téměř ukopali k smrti číšníka, který je také slušně požádal, aby si v restauraci sedli k jinému stolu, neboť ten, který obsadili byl rezervován. Český mladík, který nakonec mně a mému synovi přispěchal na pomoc mne odvedl k pokladně a snažil se, abych se uklidnila, varujíc mne, že by mne mohl z toho stresu postihnout srdeční záchvat. Byla jsem strašně rozrušena. Přesto jsem, po zaplacení, situaci popsala vedoucí směny v prodejně a sdělila jí, že si přeji, aby prodejna zachovala záznam, který si přijdu zhlédnout, neboť zamýšlím podat stížnost na neposkytnutí pomoci v ohrožení. Když jsem po několika dnech přišla do prodejny, abych záznam z incidentu zhlédla, vedoucí prodejny (jiná osoba než v den incidentu) mi sdělila, že záznam již neexistuje, neboť prodejna jej uchovává pouze 4 dny. Zamýšlím popsat tuto událost německému velvyslanci v České republice. Zatím jsem však tak rozrušena, že nejsem schopna ani ještě nyní řádně situaci popsat. Důsledek incidentu je však takový, že do prodejny ve Vodičkově ulici již nemůžeme jít nakoupit a já i můj syn se třeseme hrůzou v tramvaji a na ulici v Praze, když slyšíme cizince hovořit anglicky.

   Smazat
 2. 17;52
  VŠECHNY UZENÁČE NAHNAT DO ODĚSY DO DOMU ODBORŮ A ZOPAKOVAT REŽII BANDEROVCŮ.....ONI BY SI PŘÍJEZD DO EVROPY PŘÍŠTĚ RYCHLE ROZMYSLELI!!!!!!!
  P.S.A KLIDNĚ MNĚ VY HAVLOSMAŽKY NAZVETE RASISTOU!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. uzenáče mám k večeři. pak s dám negry a sionisty jako zákusek

   Smazat
  2. 18;23
   KDYŽ NA TO MÁŠ ŽALUDEK....?☺

   Smazat
 3. Muslimové budou po svém navezení do západních států, přebírat moc. Jakou formu to přebírání moci bude mít, si nejspíš každý dokáže představit.
  Dost vypovídající je, že ta žena neměla nejmenší důvěru, v oficiální holandské instituce. P.K.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. jaký muslimové?
   arabáci, peršani a negři

   Smazat
  2. Anonymní13. srpna 2018 18:25
   Protože se s největší pravděpodobností realizuje plán likvidace evropských států, národů a jazyků a muslimizace evropského prostoru (Kalergiho plán), předpokládám, že to bude úkol pro muslimy.
   Ale že se pro to rozbití evropských národů, použijí jakákoliv nesourodá etnika, to asi máte také pravdu. P.K.

   Smazat
 4. Tak rutte vyjádřil soustrast a je v nějakém spojení. No to toho udělal, hrdina.A co takhle milí Holanďané oko za oko? Aby věděl pan radní, že si ho opravdu vážíte.

  OdpovědětSmazat
 5. To co se děje po celé Evropě za násilí nemá obdoby ale vše je to programově bagatelizováno a otevřeně se sdělovacích prostředků slyšíme jak to není pravda, jak miliony Afrických mužů utíkají do Evropy protože jsou někde pronásledování a my jim musíme odevzdat vše co máme a nechat to jimi zničit. Lžou nám a my se necháme obelhávat a ž to přijde na nás a nějaké muslimské komando znásilní naší dceru, sestru a pak budeme dělat co?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní13. srpna 2018 18:17
   No přeci vychovávat krásná hnědá batolátka. Pan Donutil jim bude vyprávět hezké pohádky. P.K.

   Smazat
  2. 18:17
   Ne, taková necivilizovanost opravdu nemá obdoby! - Civilizované západní státy zabíjejí a mrzačí zásadně kulturně - pomocí letadel, dronů, minometů, ochuzeného uranu, fosforových bomb a přístrojů na noční vidění.

   18:54 (dole)
   Ano, jsou to opravdu nelidské zrůdy. Vojáci, kteří přinášejí demokracii do Afgánistánu a jinam jsou naopak zrůdy ryze lidské.

   19:15 (dole)
   Že se nebude nic dít? Ale bude, uvidíte - generál Opata už přece vydal rozkaz k provedení pomsty.

   Vandal 19:43 (dole)
   Žádný strach, příště na tu cikánskou sebranku nastoupíte Vy a spolu s ostatními přispěvateli NR jim ukážete, zač je v Pardubicích perník!

   Smazat
  3. 21:09 + 21:12
   Ještě povězte něco hezkého Hedvičkovi. A Stačí to napsat jenom jednou, nemusíte hned tapetovat, jako on.

   Smazat
 6. Zvrhlé svině, kteří toto provádějí, všichni, kdo to organizují, všichni, kdo je v tom podporují, mají na svědomí všechna utrpení, všechny následky, a všechny životy těch postižených!!! Jsou to nelidské zrůdy, které neměli nikdy spatřit světlo světa!!! KARMA!!!

  OdpovědětSmazat
 7. To bílý muž se jeví jako jalový eunuch. Všichni spoléhají na policii, která nás neochrání a vždy je někde jinde než je potřeba. Na koupališti v Dubí nebylo dost chlapů, aby obstoupili tu cikánskou sebranku, která tam mlátila jednoho mladíka? Určitě by stačilo, kdyby je 20 chlapů jen obstoupilo. Ta zbabělá pakáž je silná jen když cítí přesilu a o včetně té muslimské v Holansku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Stačil by jeden, nebo maximálně dva, a okamžitě by se situace obrátila.
   Tak to bylo za našeho mládí, cigoši vždycky dostali vylágoš, jsou to zbabělé krysy, bili jsme je jako nezralé žito.
   Je třeba se připravovat na nejhorší, cvičit, trénovat. Stejně tak vést děti, jinak budou nešťastné.
   A být neustále ve střehu, připraven, ozbrojen, čímkoli, nemusí to hned být kvér.
   Policie vám NEPOMŮŽE, než přijede, je po všem, a všude také nemůže být.
   Spoléhat se jen sám na sebe.

   Smazat
  2. Hlavní problém po roce 89, a důvod netečnosti majority je, že ta majorita je diskriminována pozitivní diskriminací cikánů, a kdo se vzepře, je obviňován z rasismu. Zákony a přístup je nutné změnit směrem k minulosti, kdy se museli všichni práceschopní živit prací, třeba v kriminále.

   Smazat
  3. chlapi tam určitě byli, ale promítli si, co by se jim stalo od státu, kdyby cikánům ukázali, jak se mají chovat. Spravedlnost v téhle demokratuře neexistuje.

   Smazat
  4. problém je že používaš lož, udalosť sa nestala tak, ale u vás - to som si všimol, pravda sa nerieši, rieši sa pocit že vám berú výsady - takže v podstate si taký istý ako moslim - neriešiť pravdu - stačí zabiť

   Smazat
 8. Nejstrašnější je že se nebude vůbec nic dít nemá to kdo zaplatit a zorganizovat. Jo dalajláma to je jiná kategorie. Jedině snad až se do toho dají naši propagátoři pravdy a lásky .

  OdpovědětSmazat
 9. Němci skončili, nedokáží chránit své ženy. Policie nepátrá, protože jim mrtvá nemohla nic říci. Kdyby je chránili nasadí na to všechny volné zdroje. Přece je to násilné úmrtí, k sebevraždě muže být bytost i dohnána zločinnými okolnostmi a je potřeba to vyšetřit. Kořen problému není muslimech, ale ve zrádcích, kteří nad nimi drží ochrannou ruku a používají je na prosazení svých zvrhlých plánů (např. Soros, Bakala ...).

  OdpovědětSmazat
 10. Video s českými titulky , které není hysterickým výlevem, ale zatraceně racionálním vyhodnocením situace (je to rok a půl ,,řešená" záležitost!) najdete na

  www.casopis-sifra.cz

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Video, je to strašné. Ta žena byla úplně zlomená. Co asi musela prožívat. A svině nelidské běhají po svobodě! Pro Sáňku, asi normal.

   Smazat
 11. Bez ohledu na to, co vam rikaji "zakony", ci Katolicka cirkev, NIKDY NEVAHEJTE na nasili reagovat nasilim.

  Necivilizovane narody budou jakoukoliv snahu o dorozumeni s nimi povazovat za vasi SLABOST.
  Cim budete slabsi, tim vice jim poroste jejich sebevedomi.

  To co se stalo v Dubi je mezinarodni ostuda pro Ceskou republiku !

  Samozrejme, ze jsem o tom informoval vsechny lidi co zde (Florida), znam vcetne policajtu.
  Divali se na me nechapave ! U nas by to skoncilo hromadnou strelbou.

  PANE MINISTRE VNITRA ! Zaplatte zmlacenym obcanum odskodne a resignujte ! Jste k nicemu ! NEMATE pravo zastavat zodpovednou funkci, kdyz jste bruselsky prodolizek a nedokazete obcanum zajistit mirovy a pokojny zivot !

  OdpovědětSmazat
 12. Další zničený život pomatenými vítači Evropa se jich musí zbavit.

  OdpovědětSmazat
 13. Panove v Cesku, musite se naucit myslet po Americku !

  The body is your TEMPLE,
  keep it pure & clen,
  for the SOUL,
  TO RESIDE IN !

  - Vase telo je CHRAM (temple) vasi duse !
  Vase povinnost je drzet chram (telo) v cistote
  a ne v krvi !

  To je vase povinnost !

  Druhy Amendment americke Constituce vam zarucuje pravo vlastnit zbran. A kdyz vas mlati "FEROVKA" barbaru - 20 na jednoho, tak si uvedomte, ze mate POVINNOSTI ke chramu vasi duse.

  Proste se musite branit za kazdou cenu a jakkoliv !

  A pokud jste chlap a mate KOULE, tak mate povinnost branit vase zeny, vase stare lidi a vase decka !

  Toto je zakon, ktery je stary 5000 let a nema s vasimi bruselskymi prdolizky a prizdisraci NIC SPOLECNEHO !

  Brante se vy ministranti ! Vy "slecny" !
  Do kazde ceske rodiny dve CZ 75 !
  Do you understood ? ? (rozumeli jste), kdyz ano, tak mate nadeji na pravo se uchazet o americke obcanstvi.  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "Do you understood ..." - Proboha, radši nepiš anglicky, jo?
   Nebude lepší něco o pomocné škole na Smíchově (nebylo to v Duškově ulici?)?

   Smazat
 14. 22:42 - Do you understand / Have you understood, je spravne.
  Kdyz udelam chybu v anglictine nebo v cestine, tak je z toho narodni veprove VESELENI v Hurvikarne, za ucelem zakamuflasovani myslenky na obranu pred barbary...

  Po Evrope dnesnich casu je slyset septem mnoho hlasu, ze coz presmutna je vec !
  Co obcan Cech, tak bez vocasu zrozen jest.
  Katolicke jeptisky z Ameriky posleme na obranu vasich hranic pred barbary.
  A ted slozim basen v anglictine na obcany bez kouly. Aby jste meli co mazat vy Koniasi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Did you understand? Have you understood, is not often used. Hedvícku tvoje angličtina je na úrovni kindergarten cokoli napíšeš v tzv "angličtině" je zoufalé. Do you understand? Probably not 'cause you're fucking moron.

   Smazat
 15. 1:21 Když chtěli v Košířích někoho potrestat,poslali ho do kláštera Na Zatlanku...

  OdpovědětSmazat
 16. 2:39 Brouku Pytliku !
  Ja myslel, ze uz jsi na druhe planete !
  Podle basne, kterou jsi slozil na moji pocest, je jasne, ze uz jsi v poslednim tazeni.

  OdpovědětSmazat
 17. Panove v Cesku !
  Na zaklade vseho, co neuslo moji citlive pozornosti
  v Africe !
  Na zaklade toho, co vidim a ctu zde v Americe, jsem presvedcen o tom, ze existuje nejaky plan na zniceni evropske kultury a nasi bile rasy !
  Nejlepe to bylo videt v JAR a v Rhodesii. (Mnoho zabitych o kterych se nemluvi.)

  Prestoze, cas od casu se objevi nekdo, kdo se tomu snazi zabranit, (autority jako Trump, Putin, Orban, Zeman), tak celkovy obraz se jevi podchmurne.

  Ujistuji vas , ze s nekterymi narody se nikdy neszijete bezohledu na vasi dobrou vuly.
  A proto zacnete budovat DOMOBRANU ! Domluvte se s Madarskem a Polskem, coz jsou vasi nejblizsi spojenci. O Rusku NEVIM NIC a Amerika, (Trumpova), vede tezky boj s Globalisty, ktery se nekdy jevi vitezne a nekdy opacne !
  T.j. jako ta hracka - JOJO !

  Nasi nejlepsi TRIBUNOVE, jako napr. ALEX JONES a krasna babicka JEANINE PIRRO jsou terorizovani a nasilne umlceni.
  Jak dopadnou volby do Kongressu na podzim nevime.

  My jsme sice vyhrali boj s medii Globalistu, ale Judicalni system je zahada sama o sobe a nejde ji verit.

  Severo-vychodni pobrezi Ameriky je levicove, stejne jako cela Californie a to jsou nejlidnatejsi oblasti Ameriky, ktere maji nejvice zastupcu.

  I kdyz to dnes vse vyhrame , tak zitra budeme bojovat s daleko vetsi preasilou nechtenych, kteri se mnozi jako mravenci v Amazonii.

  Africa vas jede VYZRAT i kdyz ma doma 2-3 urody rocne.
  (Ja to videl, ja tam zil.)

  Preneste se laskave pres moje gramaticke nedostatky a premyslejte nad mojimi vetami. Zamyslete se nad vasi perspektivou !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Že to je programově a systematicky prováděno, o tom už dnes není pochyb. Pořád je k nepochopení, že to dělají lidé, které to postihne taky a jejich děti též. Je to asi forma degenerace bílé rasy, která sice pracuje do rána do večera, ale její potomci jsou ochotni, vše co vybudovali jejích rodiče zničit a ve vývoji se posunout o staletí dozadu.

   Smazat
 18. Je to trága.Přesto si myslím, že by něco podobného mělo potkat i pár krav u nás v ČR a mám jistotu, že je to jen otázka času!!!

  OdpovědětSmazat
 19. Což o to, báchorka je to dobrá, ale proč bych jí to měl věřit? Údajné znásilnění, údajně někdy před rokem. Na policii nebyla, trestní oznámení na nikoho nepodala, ...
  Co si o tom má jeden myslet? Petr

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:04 Petr

   Ano, člověk si tu otázku klade trochu nerad (protože: co když se to opravdu stalo?).

   Jenže:
   Willie Dille patřila ke krajně pravicové straně "Partij voor de Vrijheid". Na Facebooku sdílela v únoru 2016 video, kde navrhovala vyhladit muslimy atomovou zbraní:
   https://en.wikipedia.org/wiki/Willie_Dille

   Důležitou otázkou přitom je, zda lze podobné šíření nenávisti u veřejného čiínitele posuzovat stejně shovívavě jako u anonymního pisatele v internetových diskusích.
   Není také bez zajímavosti, že profesí zasebevražděné političky byla sociální práce: mládež, postižení.

   Člověk si přitom prostě nemůže nevzpomenout, že Julia Tymošenko navrhovala podobné "řešení" - použít atomové zbraně proti "Rusům". Podobnou rétorikou se mimochodem, jak známo, vyznačovala i Victoria Nuland:
   http://www.rukojmi.cz/clanky/zahranicni-politika/1415-zhouba-ukrajiny-ma-jmeno-julie-tymosenkova-patologie-moci-pod-zlatym-copem-zlodejka-plynu-a-karieristka-schopna-i-sexualniho-obtezovani

   Připojuji s tedy k Vaší otázce: Co si o tom jeden má myslet?

   Kokotko

   Smazat
 20. Já a můj syn jsme byli hrubě napadeni dne 27.7.2018 skupinou vousatých migrantů v prodejně Billa ve Vodičkově ulici v Praze. Migranti dělali v prodejně nepředstavitelný bordel a řvali tak, že jsme se se synem při vybírání zboží navzájem neslyšeli. Vyzvala jsem je tedy ať se chovají tišeji a slušněji a podotkla, že v prodejně jsou další klienti. Není zde možné celý incident a popsat, ale kromě napadení a slovních urážek, na mne opakovaně jeden z migrantů řval anglicky, abych vypadla z České republiky (já Česká občanka). Při tom vyndal z kapsy nějakou kartu, kterou na mne mával začal vyhrožovat a řval, že on je německý občan. Neustále řval a používal velmi sprostá slova v angličtině (jsem profesorka angličtiny), abych vypadla z České republiky. Marně jsem volala o pomoc a dožadovala se zaměstnanců Billy, jednalo se o 2 zaměstnance Ukrajinské národnosti, aby zavolali vedoucího obchodu, ochranku a policii. Ani se nehnuli. Nakonec přispěchal na pomoc Český mladík, který mne doslova zachránil před těmito zločinci, kteří se chovali stejně jako migranti z Holandska, kteří v Praze téměř ukopali k smrti číšníka, který je také slušně požádal, aby si v restauraci sedli k jinému stolu, neboť ten, který obsadili byl rezervován. Český mladík, který nakonec mně a mému synovi přispěchal na pomoc mne odvedl k pokladně a snažil se, abych se uklidnila, varujíc mne, že by mne mohl z toho stresu postihnout srdeční záchvat. Byla jsem strašně rozrušena. Přesto jsem, po zaplacení, situaci popsala vedoucí směny v prodejně a sdělila jí, že si přeji, aby prodejna zachovala záznam, který si přijdu zhlédnout, neboť zamýšlím podat stížnost na neposkytnutí pomoci v ohrožení. Když jsem po několika dnech přišla do prodejny, abych záznam z incidentu zhlédla, vedoucí prodejny (jiná osoba než v den incidentu) mi sdělila, že záznam již neexistuje, neboť prodejna jej uchovává pouze 4 dny. Zamýšlím popsat tuto událost německému velvyslanci v České republice. Zatím jsem však tak rozrušena, že nejsem schopna ani ještě nyní řádně situaci popsat. Důsledek incidentu je však takový, že do prodejny ve Vodičkově ulici již nemůžeme jít nakoupit a já i můj syn se třeseme hrůzou v tramvaji a na ulici v Praze, když slyšíme cizince hovořit anglicky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nic neobvyklého, hned za našimi hranicemi v Německu v příhraničních městech je obrovské množství migrantů, kteří otevřeně bílým osobám ukazují, když je potkávají na chodníku a na veřejných prostorách, že je podříznou gestikulací, když ukazováčkem demonstrují jak to udělají. O tom, že tito migranti se budou tady integrovat, je lež, která nám je pořád programově podsouvaná našimi médii a přitom nám lžou lidé, které to postihne taky, akorát tito lidé, kteří nám lžou, ač jsou z našinci, jsou za tu lež zaplacení a za ty peníze jsou schopni nás prodat. Že pak budou podřezávaní i jejich děti je jim jedno. Stačí někomu zaplatit víc a reportéři v České televizi nám budou lhát o doktorech a inženýrech z Afriky, kteří nás sem přišli zachránit před vyhynutím. Přitom musí vědět oni sami že to je lež.

   Smazat
 21. 11:40
  TEN KSINDL NAHNAT ZPÁTKY DO MOŘE A NEBO ROVNOU NA POKUSY,KSINDL BY BYL JEDNOU UŽITEČNEJ!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 22. To je moc hezké, když můžeme doskutovat neověřené události z dovozu. Proč ale proboha nediskutujete o událostech z domova? Copak je to tady lepší? Viz třeba: https://aeronet.cz/news/romske-elpicko-v-kadani-oloupena-zena-trpici-epilepsii-skoncila-v-nemocnici-ceska-mainstreamova-media-vydala-na-kauzu-generalni-informacni-zakaz-my-ji-prinasime-i-se-seznamem-roma-ziskovek/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. v Česku začali cenzurovat podle německého vzoru, doba je zlá, plebs se musí nějak udržet v klidu a v nevědomosti

   Smazat
 23. Nesmíme dopustit islamizaci naší země a východní evropy . Západní evropa je zatracená . Čeká ji šarija.

  OdpovědětSmazat
 24. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:06 Chcete snad zpochybnit těch 140 cigánských, neboli romských neziskovek, které vysávají státní rozpočet o půldruhé miliardy ročně, nebo chcete popřít, že kauzy v článku popsané se staly, když i Česká televize o nich vysílala s rozdílem, že zamlčovala, že útočník byl vždy příslušník romské komunity, což ale bylo ze záběrů zjevné. Takže článek Aeronetu je ve všem pravdivý a skutečnosti tam popsané se dají lehce ověřit i z ze zdrojů, které 15:06 asi uznává, takže čtěte Aeronet, dozvíte se pravdu.

   Smazat
  2. KURVY KURVY KURVY ZASE MAŽETE TAK TO NAPIŠUZNOVU TENHLE ČLÁNEK JE HOAX HOAX HOAH PO ČESKU LEŽLEŽ ZASE TO SMEŽTE KURVY PRORUSKÝ

   Smazat
  3. 11:03
   A TEĎ TU HNĚDOU DROBENKU Z HAVLOTRENEK PŘETLUMOČ DO ČEŠTINY TY INCESTNÍ HAVLOFLANDĚRO!!!!!☺

   Smazat
 25. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 26. 12:00 čím více se snaží umlčet "Aeronet", tím více bude mít čtenářů. Jenom ať se takoví jako (15:06) zalknou vlastní žlučí :-), ať se třeba poseou :-) P.S.: mimochodem, sami se přesvědčte, jak vám váš provider filtruje (bez náhrady a bez upozornění maže poštu) poštu - stačí si sám sobě poslat jakéhokoliv článku z aneronetu. Osobně jsem si ověřil, že to maže "tiscali" nebo "centrum". Tak daleko jsme došli !!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ve slově "poseou" vám chybí písmenko "r" a v jedné větě vám dokonce vypadlo slovo "link" - "stačí si sám sobě poslat e-mailem link jakéhokoliv článku z aeronetu" :-)

   Smazat
  2. "centrum" přece patří Bakalovi a právě aeronet psal články proti němu v kauze OKD, takže se tomu nelze divit, o "tiscali" nevím, neznám nikoho ve svém okolí, kdo by tam měl adresu

   Smazat
 27. Nevim, delala-li to cenzor v Praze, nebo SOROSUV FILTER v New Yorku, ale je velmi tezke se sem nekdy dostat. (Soros nema rad internet , ale rozumi mu - jeho lide). Ja mam internet rad, ale nerozumim mu vubec.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. to já zase nerozumím vám, ale nějak mně to nevadí, spíše mně vadí příspěvky "mimo mísu", z této kategorie je právě ten váš :-)

   Smazat
  2. 16:25

   A ta třetí, nejpravděpodobnější a nejjednodušší možnost, že jde o technický problém (nestabilita internetového spojení), Vás HONOLULU ještě nikdy nenapadla?

   A ohledně motivace Vašeho tvrdošíjného tvrzení o "censorech":
   Je pro Vás opravdu tak příjemné sugerovat si, že jste tak důležitý, že Vás kdosi "blokuje"?

   Jste ještě vůbec schopen stát nohama na zemi a dívat se na věci střízlivě?

   To samozřejmě není adresováno speciálůně pouze Vám, ale právě tak celé řadě lidí, kteří si pěstují podobnou paranoiu.

   Smazat
 28. 11:40 pani prof., to s cim jste se setkala se jmenuje v anglictine WHITE TRASH a mnoho lide v Evrope nevi, ze to vubec existuje. Je to reference - "degoratory American English predominatery class slur refering to poor white."
  Setkani s nimi je nekdy neprijemne.

  Vy ale znate anglictinu a vite, ze je to bohaty sprosty jazyk, tak jste je mela sasypat temi nejsproscimi nadavkami a bavit se jejich reakci. Kdyby na vas sahli rukou tak ZBOHATNETE ! (A oni to vi.)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. WTF is predominatery? Hedvìčku, nesnaž psát anglicky, neumíš to, jen se ztrapnuješ, ubožáku
   Asi jsi chtěl napsat "predominantly" ale na to tvá znalost angličtiny nestačí, Hurvìnku.

   Smazat
 29. 16:24 to už poznali i Adam s Evou, že zakázané ovoce nejvíce chutná :-)

  OdpovědětSmazat
 30. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 31. Jeste posledni prispevek , o kterem si myslim, ze vas bude zajimat , nez se pujdu hadat jinam, (coz mi prinasi radost.)
  Stalo se v nasem state. Ted nedavno.
  Pan MICHEL DREIKA (beloch) upozorni cernosku pred obchodem , ze parkuje v zakazane zone, urcene pouze pro invalidy.

  Doslo k hadce a z obchodu vybehl cernoch hromotluk . DREJKA dostal nakladacku a byl srazen na zem.

  Jenze DREIKA byl pistolnik a ze zeme vystrelil ! Zasahl cernocha do hrudniku. Cernoch vbehl zpet do obchodu, kde zkolaboval a zemrel.

  Policie v ramci zakona , ktery se jmenuje STAND YOUR GROUND.
  Dreiku nezatkla. Prisla ale jina policeie a Drejka ceka na soud ve vezeni.
  Amerika se ted hada a vy sledujte jak to dopadne ! Urcite se pobavite.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je jediná řeč, které tito neandertálci rozumí. Brutální odpověď.
   Žádná diskuze nemá smysl.
   Civilizace a doba kamenná nejdou dohromady.
   Ještě nikde a nikdy to nefungovalo.
   Podívejte se na historii Santo Dominga, klenotu francouzských kolonií.

   Smazat
 32. 16:30 jak vidite tak to nema nic spolecneho s Hollandankou, (Willie Diellova), ale ma to ukazku rasovych vztahu.

  OdpovědětSmazat
 33. Na téma dědičnosti a míchání obyvatelstva vyšel zajímavý článek na
  www.petr-kubac.blog.cz

  OdpovědětSmazat
 34. Zde chybi nekolik prispevku.
  T.j. zbytecne sem chodit s vaznou thematikou.
  Zde vladne nick Mugabe.

  OdpovědětSmazat
 35. 18;36
  CO JE TO""""THEMATIKA"""""JEDNOZÁVITOVEJ OMYLE PŘÍRODY????!!!!!!☺☺☺☺

  OdpovědětSmazat
 36. Príklad migranti bili ženu, manžel vitiahol revolvér, a útočníka zastrelil, ďalší sa snažil zautočiť, no dostal guľu medzi oči, ďalší skončil z priestrelom hrudníka, Neziskovky obvinili braniaceho sa muža z rasizmu, a ešte ho obvinili z nelegalnej držby zbrane. Ak bi sa zopakoval udalosť z Devínskej Novej Vsi, vtedi to bolo zo samopalom, tak neviem, ako bi neziskovky behali po médiach z rasistického útoku, Manžela, ktori si bránil ženu pred troma agresívnyimi mygrantmi.

  OdpovědětSmazat
 37. MĚL TO VZÍT Z JEDNÝ VODY NA ČISTO.....I S TOU HAVLOLEJNOLAHVÁRENSKOU PAKÁŽÍ!!!!!!

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.