Reklama

středa 29. srpna 2018

Podle New York Times vládne Americe nejspíš Putin

Paul Craig Roberts
29. 8. 2018     PaulCraigRoberts
Když jsem to četl poprvé, měl jsem za to, žde jde o satiru na fake news, čili na vymyšlenou a falešnou informaci. Pak jsem si ale uvědomil, že to držím v ruce deník New York Times (NYT), který by si přece nedělal legraci sám ze sebe – a že tedy tento článek J. Barnese a M.Rosenberga je míněn naprosto vážně. A že dokonce nesmyslu, který společně stvořili, oba tihle novináři snad i věří.


Zde je tedy v kostce obsah jejich sdělení: Zpravodajské služby USA měly v okolí prezidenta Putina a Kremlu své „informátory, kteří svým ústřednám poskytovali naléhavá a přesná varování o ruských záměrech pokusit se ovlivnit americké prezidentské volby“.

Hrom do palice, a jak se tedy mohlo stát, že když ty zpravodajské služby USA měly přímo z Kremlu a dokonce i přímo z okruhu prezidenta Putina ony třaskavé a přesné informace o úmyslu Ruska ukrást prezidentské volby pro Trumpa, neučinily ani to nejmenší, aby té krádeži zabránily?

Proč nebyl vyhlášen celostátní poplach? Vždyť na tehdejšího ředitele CIA Brennana a ředitele FBI Comeyho, oba to jasné spojence Hillary Clintonové, musely jít mdloby při pomyšlení na takovouto strašnou krádež – a přes to, že o ní měli od svých lidí jasnou informaci – zůstali oba v klidu. A nepodnikli jediný krok, aby ji předešli.

Což ovšem není zázrak jediný. Dalším je, že dnes, čili už hodný čas po oněch údajně ukradených volbách, se dva presstituti NYT Barnes a Rosenberg o této odpovědnosti za nečinnost dvou ředitelů nejdůležitějších bezpečnostních složek USA ve své stati široké stati nezmiňují jediným slovem. To si snad NYT dovolují krýt dva lidi za zločin v Americe nejtěžší?

A na závěr otázka nejprincipálnější: Kdo je tedy ve skutečnosti vinen za domnělou „Russiagate“. Samozřejmě nikdo, protože Russiagate je lež, stejně jako je lží článek, sepsaný imbecily, Barnesem a Rosenbergem pro NYT. Lež namířená na dva cíle najednou. Na Rusko a na Trumpa. A též lež, která naštěsti do svých sítí občas chytne i sama sebe..

Jak se stalo i tentokrát.

Vybral a přeložil Lubomír Man

11 komentářů :

 1. Ty krávo!

  https://cz.sputniknews.com/svet/201808287970882-Agent-CIA-vrazda-Marley/

  O tom, že Bob Marley zemřel na rakovinu, která se mu šířila od palce u nohy se vědělo. Takže tady je vysvětlení!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Podle mě byl něčím otrávený i Zeman. Ta jeho náhlá neuropatie s nástupem do úřadu prezidenta není normální. Odpovídalo by to nějakému nervovému jedu. Jeho stav jen pár měsíců po zvolení skutečně ostře kontrastuje s perfektní fyzickou a psychickou kondicí před volbami.
   U Grosse je to jasné, toho otrávili.

   Smazat
  2. U Grosse léčba nezabrala, protože v domě měli něco kradeného ( viz 3 veteráni)

   Smazat
 2. Těm lžím věří jen hloupí američanÉ rádoby demokraté nemůžou skousnout porážku ve volbách stejně jako u nás demožumpa.

  OdpovědětSmazat
 3. Bylo by dobré, vždy když se mluví o zahr. článku, udat ten link k tomu, aby čtenář měl šanci si to přečíst v originále

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:05 Odkaz najdete na začátku článku, pod jménem autora. Je modrý (po použití červený), vpravo od datumu.

   Smazat
 4. Pro 9:05 - vždy u článku, který je odněkud přejatý, uvádíme link na originál. Je v záhlaví článku, v tomto případě se jedná o blogg Robertse, tak se skrývá pod jeho jménem nahoře. Stačí poťukat levým knoflíkem na myšce.

  OdpovědětSmazat
 5. Thank you for your sharing. Thanks to this article I can learn more things. Expand your knowledge and abilities. Actually the article is very practical. Thank you!
  geometry dash

  OdpovědětSmazat
 6. mužu a nemusim věřit ale určitě tento uryvek ze života ameriky zajima řadoveho amika jako kolik kapek se za letu k zemi rozpusti a jaky to ma vliv na počasi v artktidě a honorař za vypotek se hodi vždy a každemu ale na funkci to vliv určitě mit nebude

  OdpovědětSmazat
 7. 10;43
  TY uASS DEMENTY ZAJÍMÁ JEN HAMBÁČ A COLA!!!!!!☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. RuSS poudáš? Oni si rádi hrajou na to že se bráněj, že jsou skoro jako esesáci! (Schutzstaffel = Ochranný oddíl) - proto si dali do názvu taky dvě "S" - https://en.wikipedia.org/wiki/Rossiya

   Jenže my co známe jejich agresivitu jim zásadně říkáme RuSÁci! Tedy od zkratky útočných oddílu pouličních rváčů SA (Sturmabteilung= útočné oddíly).


   Jenže na Colu ani hambáč nemaj, páč jak řiká Míťa "děěěěněg nět, no vy děržítěs!"

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.