Reklama

.

.

středa 29. srpna 2018

Podle New York Times vládne Americe nejspíš Putin

Paul Craig Roberts
29. 8. 2018     PaulCraigRoberts
Když jsem to četl poprvé, měl jsem za to, žde jde o satiru na fake news, čili na vymyšlenou a falešnou informaci. Pak jsem si ale uvědomil, že to držím v ruce deník New York Times (NYT), který by si přece nedělal legraci sám ze sebe – a že tedy tento článek J. Barnese a M.Rosenberga je míněn naprosto vážně. A že dokonce nesmyslu, který společně stvořili, oba tihle novináři snad i věří.


Zde je tedy v kostce obsah jejich sdělení: Zpravodajské služby USA měly v okolí prezidenta Putina a Kremlu své „informátory, kteří svým ústřednám poskytovali naléhavá a přesná varování o ruských záměrech pokusit se ovlivnit americké prezidentské volby“.

Hrom do palice, a jak se tedy mohlo stát, že když ty zpravodajské služby USA měly přímo z Kremlu a dokonce i přímo z okruhu prezidenta Putina ony třaskavé a přesné informace o úmyslu Ruska ukrást prezidentské volby pro Trumpa, neučinily ani to nejmenší, aby té krádeži zabránily?

Proč nebyl vyhlášen celostátní poplach? Vždyť na tehdejšího ředitele CIA Brennana a ředitele FBI Comeyho, oba to jasné spojence Hillary Clintonové, musely jít mdloby při pomyšlení na takovouto strašnou krádež – a přes to, že o ní měli od svých lidí jasnou informaci – zůstali oba v klidu. A nepodnikli jediný krok, aby ji předešli.

Což ovšem není zázrak jediný. Dalším je, že dnes, čili už hodný čas po oněch údajně ukradených volbách, se dva presstituti NYT Barnes a Rosenberg o této odpovědnosti za nečinnost dvou ředitelů nejdůležitějších bezpečnostních složek USA ve své stati široké stati nezmiňují jediným slovem. To si snad NYT dovolují krýt dva lidi za zločin v Americe nejtěžší?

A na závěr otázka nejprincipálnější: Kdo je tedy ve skutečnosti vinen za domnělou „Russiagate“. Samozřejmě nikdo, protože Russiagate je lež, stejně jako je lží článek, sepsaný imbecily, Barnesem a Rosenbergem pro NYT. Lež namířená na dva cíle najednou. Na Rusko a na Trumpa. A též lež, která naštěsti do svých sítí občas chytne i sama sebe..

Jak se stalo i tentokrát.

Vybral a přeložil Lubomír Man

11 komentářů :

 1. Ty krávo!

  https://cz.sputniknews.com/svet/201808287970882-Agent-CIA-vrazda-Marley/

  O tom, že Bob Marley zemřel na rakovinu, která se mu šířila od palce u nohy se vědělo. Takže tady je vysvětlení!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Podle mě byl něčím otrávený i Zeman. Ta jeho náhlá neuropatie s nástupem do úřadu prezidenta není normální. Odpovídalo by to nějakému nervovému jedu. Jeho stav jen pár měsíců po zvolení skutečně ostře kontrastuje s perfektní fyzickou a psychickou kondicí před volbami.
   U Grosse je to jasné, toho otrávili.

   Vymazat
  2. U Grosse léčba nezabrala, protože v domě měli něco kradeného ( viz 3 veteráni)

   Vymazat
 2. Těm lžím věří jen hloupí američanÉ rádoby demokraté nemůžou skousnout porážku ve volbách stejně jako u nás demožumpa.

  OdpovědětVymazat
 3. Bylo by dobré, vždy když se mluví o zahr. článku, udat ten link k tomu, aby čtenář měl šanci si to přečíst v originále

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 9:05 Odkaz najdete na začátku článku, pod jménem autora. Je modrý (po použití červený), vpravo od datumu.

   Vymazat
 4. Pro 9:05 - vždy u článku, který je odněkud přejatý, uvádíme link na originál. Je v záhlaví článku, v tomto případě se jedná o blogg Robertse, tak se skrývá pod jeho jménem nahoře. Stačí poťukat levým knoflíkem na myšce.

  OdpovědětVymazat
 5. Thank you for your sharing. Thanks to this article I can learn more things. Expand your knowledge and abilities. Actually the article is very practical. Thank you!
  geometry dash

  OdpovědětVymazat
 6. mužu a nemusim věřit ale určitě tento uryvek ze života ameriky zajima řadoveho amika jako kolik kapek se za letu k zemi rozpusti a jaky to ma vliv na počasi v artktidě a honorař za vypotek se hodi vždy a každemu ale na funkci to vliv určitě mit nebude

  OdpovědětVymazat
 7. 10;43
  TY uASS DEMENTY ZAJÍMÁ JEN HAMBÁČ A COLA!!!!!!☺

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. RuSS poudáš? Oni si rádi hrajou na to že se bráněj, že jsou skoro jako esesáci! (Schutzstaffel = Ochranný oddíl) - proto si dali do názvu taky dvě "S" - https://en.wikipedia.org/wiki/Rossiya

   Jenže my co známe jejich agresivitu jim zásadně říkáme RuSÁci! Tedy od zkratky útočných oddílu pouličních rváčů SA (Sturmabteilung= útočné oddíly).


   Jenže na Colu ani hambáč nemaj, páč jak řiká Míťa "děěěěněg nět, no vy děržítěs!"

   Vymazat